PDA

Επιστροφή στο Forum : [E46] ΔΙΑΙΡΟΥΜΕΝΑ ΚΑΘΙΣΜΑΤΑ



Moufas E46
05-04-10, 20:38
Ψαχνοντας για σαλονι m-pack για το e46 μου παρατηρησα πως τα περισσοτερα ειναι διαιρουμενα και ψηνομαι για λογους πρακτικοτητας να προβω στην αγορα ενος τετοιου. μπορει να μπει ξερει κανεις? και τι χρειαζεται? ειναι ευκολη η τοποθετηση?

gyiama
05-04-10, 23:58
τι εννοεισ διαιρουμενα?τα πισω?αν τα αλλαξεις ολα τα καθισματα δεν ειναι τπτ απλα βγαζεις τα δικα σου και βαζεις αυτα αλλα θελει τα ''μανταλα'' πισω να βρεις μετα
και τα χερουλια της αναδιπλωσης!!!δεν ειναικαι τπτ φοβερο

Moufas E46
08-04-10, 18:43
τι εννοεισ διαιρουμενα?τα πισω?αν τα αλλαξεις ολα τα καθισματα δεν ειναι τπτ απλα βγαζεις τα δικα σου και βαζεις αυτα αλλα θελει τα ''μανταλα'' πισω να βρεις μετα
και τα χερουλια της αναδιπλωσης!!!δεν ειναικαι τπτ φοβερο

αυτο ρωταω αν μπενουν γιατι καποιος μου πε πως εχει λαμαρινα πισω και θελει κοψιματα

gyiama
08-04-10, 18:47
οχι τα ε46 δεν εχουν λαμαρινα πισω. απλα πρεπει να βρεις ολα αυτα που σου ειπα πιο πανω

Moufas E46
08-04-10, 18:51
οχι τα ε46 δεν εχουν λαμαρινα πισω. απλα πρεπει να βρεις ολα αυτα που σου ειπα πιο πανω

σε ευχαριστω για την απαντηση φιλε. και κατι τελευταιο αν ξερεις . επειδη αυτα που εχω βρει ειναι θερμαινομενα εκτος απο τον διακοπτη με τα κουμπια τι αλλο θα χρειαστω?

gyiama
08-04-10, 19:02
ρελε μεσα στην ασφαλειοθηκη ασφαλεια και καλωδιωση μεχρι τα καθισματα σου!!!για τι αμαξι βρηκες σαλονι?κουπε σενταν???αν θελεις στειλε μου ενα πμ απο που και ποσο το βρηκες αν θελεις!!!!