PDA

Επιστροφή στο Forum : Προσοχη στους δρομους.......



Dermatis
31-10-13, 00:51
Μια λαθος αναζητηση στο youtube και επεσα πανω σε χιλιαδες βιντεο απο παιδια που εχουν φυγει ειτε απο μηχανακι ειτε απο αυτοκινητο ειτε γενικα απο μια τρελα εφτεγαν δεν εφτεγαν.....
Εχωντας χασει φιλο/γνωστο σε αυτοκινητιστικο δυστυχημα και με αφορμη του παραπανω γεγονοτος ειπα να ποσταρω για να ταρακουνησω τον εαυτο μου ( γιατι και εγω κανω μαλακιες) αλλα και ολους μας εδω που κουβαλαμε πανω κατω μια τρελα!

Προσοχη!!! Τουλαχιστον απο μερια του ο καθενας μην προκαλει την τυχη του .

Edit: Ισως ειμαι πολυ μικρος σε ηλικια για να σας εφιστω την προσοχη αλλα πραγματικα απο βιντεακι σε βιντεακι τρομοκρατηθηκα, λυπηθηκα, στεναχωρηθηκα ....:sad:

Καλο ταξιδι στον Μητσο που εφυγε πριν χρονια στην Νεαπολη. Δεν τον γνωριζα καλα και δεν προλαβα να τον μαθω .....αλλα ακομα βλεπω στα προσωπα των δικων του μετα απο τοσα χρονια... Κριμα!
(
https://www.youtube.com/watch?v=ECyvbUjnKV0 )

Vasilis M3
31-10-13, 08:33
Έχω χάσει τον θείο μου σε αυτοκινητιστικό...

Σε μια διασταύρωση πέρασε μια !@#$%^& με κόκκινο και τον χτύπησε στην μεριά του...ήταν τόσο σφοδρή η σύγκρουση που σπάσανε τα πλευρά του και καρθώθηκαν στους πνεύμονες...

Αποτέλεσμα?

Ο ένας πνεύμονας αχρηστεύθηκε και ο άλλος λειτουργούσε μόνο το 30% του...δυστυχώς δεν άντεξε για πολύ..μας άφησε και μαζί την γυναίκα του και τον 5χρονο (τότε) γιό του...

Να σε πάντα καλά εκεί πάνω και να μας φιλάς θείε :bye:

HLIAS - E36
31-10-13, 22:25
Φάγαμε ένα "γερό ταρακούνημα" την προηγούμενη Τετάρτη στη σχολή τεθωρακισμένων (Αυλώνα) σε μία ομιλία-παρουσίαση περί τροχαίων ατυχημάτων που δεν ήθελα να πιάσω ούτε τιμόνι ποδηλάτου στα χέρια μου...

...αλλά δυστυχώς ήταν προσωρινό μάλλον ( https://www.bmwfans.gr/forum/showthread.php?p=446703#post446703 )

Δεν αλλάζει εύκολα ο Ελληνας και πρώτα απ' όλα βάζω τον εαυτό μου που ψάχνω αφορμή να δείξω τις ικανότητές μου στο δρόμο... Όσο κι αν λέω να σοβαρευτώ όλο τα ίδια και χειρότερα κάνω... Και δεν είναι αστείο και το ξέρω πολύ καλά...

Μακάρι να βάλω μυαλό όσο μεγαλώνω τόσο εγώ όσο και όλοι εκείνοι που δεν μπορουν να σκεφτουν ώριμα πίσω από το τιμόνι πριν να ειναι αργά...

Dermatis
01-11-13, 00:13
Φάγαμε ένα "γερό ταρακούνημα" την προηγούμενη Τετάρτη στη σχολή τεθωρακισμένων (Αυλώνα) σε μία ομιλία-παρουσίαση περί τροχαίων ατυχημάτων που δεν ήθελα να πιάσω ούτε τιμόνι ποδηλάτου στα χέρια μου...

...αλλά δυστυχώς ήταν προσωρινό μάλλον ( https://www.bmwfans.gr/forum/showthread.php?p=446703#post446703 )

Δεν αλλάζει εύκολα ο Ελληνας και πρώτα απ' όλα βάζω τον εαυτό μου που ψάχνω αφορμή να δείξω τις ικανότητές μου στο δρόμο... Όσο κι αν λέω να σοβαρευτώ όλο τα ίδια και χειρότερα κάνω... Και δεν είναι αστείο και το ξέρω πολύ καλά...

Μακάρι να βάλω μυαλό όσο μεγαλώνω τόσο εγώ όσο και όλοι εκείνοι που δεν μπορουν να σκεφτουν ώριμα πίσω από το τιμόνι πριν να ειναι αργά...

Σε καταλαβαινω ........και γω ωρες ωρες δεν θελω να πιασω τιμονι να βγω εξω αλλα ειναι προσωρινα δυστυχως τα σοκ . Στην Αγιου Δημητριου πριν 1 μηνα περιπου πεταχτηκε ενας και παρεσυρε ενα παπι με τον οδηγο και την κορουλα του και ειμουν μπροστα γτ με ειχε πιασει κοκκινο. Δοξα το θεο ολα τελικα πηγαν καλα με μερικα τραυματα ελαφρα .......μετα κατεβηκα και το εδωσα το αμαξι του φιλου μου αλλα την αλλη μερα οδηγουσα με αερα raikonnen!
Τουλαχιστον εχω πεισει τον ευατο μου να μην αγορασω ποτε μηχανη ( η τουλαχιστον ετσι λεω ) !
Προσοχη και παλι προσοχη γτ οπως μου ελεγε και ο δασκαλος οδηγησης και φιλος πλεον κρατας στα χεια σου ενα οπλο!