PDA

Επιστροφή στο Forum : [E92] EISENMANN ΜΠΗΚΕ!!!



Z4 DCT
02-04-10, 08:19
Μετα απο υπομονετικη αναμονη σχεδον ενος μηνα!, εχθες επιτελους τοποθετησα το τελικο καζανακι της eisenmann!!!!
Εφυγα απο την δουλεια εντελος αγχωμενος διοτι επρεπε να βαλω το τελικο και αμεσως να φυγω για το σπιτι οπου και θα παραλαμβαινα την μανα μου την οποια και θα πηγαινα μεχρι την Αρκιτσα οπου και θα παιρνουσε απεναντι στην Ευβοια.....(κανονικο τεστ στο τελικο ετσι???:original:)
Στο δια ταυτα λοιπον.......φτανω στο συνεργειο που θα εκανα την τοποθετηση και μετα απο λιγο φτανει και ο Σκανδαλης (αγχωμενος) εχοντας να κανει μια δουλεια σε ενα (ψοφιο :hystericalbs1:) 996turbo ενος φιλου που ξερουμε ολοι!!,οποτε και ξεκινα η τοποθετηση η οποια και τελειωνει σε 15 λεπτα, αφου οι Γερμανοι :thumbsdown: εχουν φροντισει να βαλουν στο πακετο ακομα και τον σφυκτηρα.......
ΚΑΙ ΗΡΘΕ Η ΩΡΑ ΓΙΑ ΝΑ ΒΑΛΩ ΜΠΡΟΣ.................
Βαζοντας μπροστα τον κινητηρα ωωωωωωωωω καμια σχεδον διαφορα στο ριλαντι απο την μαμα....μονο με ξερογκαζιες καταλαβαινεις οτι εχει κατι αλλο πισω, αλλα και αυτο πολυ λιγο.....
Μπαινω στο αμαξΙ και φευγω γιατι με πιεζε και ο χρονος....
Στο δρομο λοιπον προς το σπιτι οπου η μηχανη δουλευει εχοντας φορτιο να κουβαλησει ο ηχος ακουγοταν πιο μπασος.,..πολυ ομορφος.....
Στην εθνικη που ειχε πλεον ζεσταθει αρκετα το αμαξι ο ηχος ηταν εμφανης...
Οποτε παμε στην επιστροφη......
Στην επιστροφη λοιπον και χωρις καθολου κινηση οι ταχυτητες ηταν σχεδον σε ολη την διαδρομη πανω απο 18- εως 24-, οποτε το αμαξι δουλευε αρκετα ψηλα, η εξατμιση λοιπον δεν ενοχλουσε καθολου!!!!! ακουγα ενα μπασο θορυβο....αλλα τιποτα ενοχλητικο, αλλα καταλαβαινες οτι κανει περισοτερο θορυβο.
Η μεγαλη διαφορα ηταν οταν εφτασα Αθηνα και ανοιξα το παραθυρο στα φαναρια...ο ηχος ακουγοταν περισοτερο μπασος και πολυ πιο ωραιος, μαλλον επειδη ειχε ζεσταθει καλα η εξατμιση.....
Αν μου ζητουσε καποιος να τον περιγραψω θα ελεγα οτι ειναι παρομοιος με τον θορυβο που κανει μια μαμα εξατμιση απο 330 με λιγο περισοτερη μπασα χροια......
Τελος θα ηθελα να πω οτι θα αντεχα ακομα λιγο περισσοτερο ηχο χαμηλα....αλλα δεν μπορουμε να τα εχουμε ολα.....:original:

Να σημειωσω οτ δεν πληρωσα διοδια πουθενα ουτε στο τραβα ουτε στο ελα γιατι το ΠΑΜΕ ειχε κανει παντου καταληψη και αφηνε να περνουν τα αμαξια ελευθερα!!!!:thumbsup:

Samaro
02-04-10, 08:31
Με'γειά και καλά χιλιόμετρα Γιάννη.
Τώρα μπήκες σε ένα δίλημμα. " Να ακούσω την εξάτμιση ή το στερεοφωνικό ;;":original:

VanVIC
02-04-10, 08:32
Μπράβο ρε Γιάννη !
Γύρω-γύρω το πας...
Πότε θα μπεί το μοτέρ απο 335 δεν μας είπες ακόμα...

skandalis447
02-04-10, 08:33
Γιαννακη μπορει να μας καθυστερησε ο Γερμανος...αλλα κατα την γνωμη μου αξιζε...Η ποιοτητα ειναι αψεγαδιαστη,ο ηχος υπεροχος απο εξω (Μ3 αζει απο εξω στις μεσαιες,σαν Ε46...)και πλεον εχεις ολοκληρωσει το πρωτο σταδιο...επισης και οι μπουκες ειναι πανεμορφες...Δεν ειναι τυχαιο που ολες οι sport εξατμισεις της Porsche ειναι outsourced στην Eisenman...Αντε κανε χιλιομετρα να την καπνισεις...

Z4 DCT
02-04-10, 08:33
Μπράβο ρε Γιάννη !
Γύρω-γύρω το πας...
Πότε θα μπεί το μοτέρ απο 335 δεν μας είπες ακόμα...

Συντομα.....δεν βρισκω με κατω απο 5000χλμ.....:whistle:

Σκανδαλη.........

scania124
02-04-10, 08:35
ρε τον τσιφουτη !!!!!!!!!!!!! ακου γλιτωσε τα διοδια!!!!!!!!!!!!!!

και σιγα την εξατμιση......μμμμμμμμ

η δικια μου ποιο ωραια ειναι!!!!!!!!μμμμμμμμμμμ
:hystericalbs1: :th_Laie_67-1: :hystericalbs1:

συμπεθερουλι μπραβο .......πολυ καλη επιλογη και παενεμορφη...
ποτε θα ξαναπας για ρυθμιση???????

Z4 DCT
02-04-10, 08:35
Με'γειά και καλά χιλιόμετρα Γιάννη.
Τώρα μπήκες σε ένα δίλημμα. " Να ακούσω την εξάτμιση ή το στερεοφωνικό ;;":original:

χαχαχαχαχα σε ολο το ταξιδι δεν εβαλα καθολου ραδιο...η μανα μου τα ειχε3 παρει στο κρανιο....κατι πηγαινε να πει σε καμια προσπεραση και ακουγε....''σωπα μανα''!!!!!!:hystericalbs1: :hystericalbs1: :hystericalbs1:

Z4 DCT
02-04-10, 08:36
ρε τον τσιφουτη !!!!!!!!!!!!! ακου γλιτωσε τα διοδια!!!!!!!!!!!!!!

και σιγα την εξατμιση......μμμμμμμμ

η δικια μου ποιο ωραια ειναι!!!!!!!!μμμμμμμμμμμ
:hystericalbs1: :th_Laie_67-1: :hystericalbs1:

συμπεθερουλι μπραβο .......πολυ καλη επιλογη και παενεμορφη...
ποτε θα ξαναπας για ρυθμιση???????

Θανο αμεσως μετα το πασχα.....θα παρω παραμασχαλα τον Δημητρη και βουρ!!!!

aristent
02-04-10, 08:45
Με'γεια και καλα χιλιομετρα!!!
Ειναι πολυ επαγγελματιας ο Γερμανος ...εξατμισας!
Το εχω ζησει παραγγελνοντας τις οβαλ αποληξεις μου.
Ποση δουλεια ομως μπορει να εχει και πρεπει να περιμενει καποιος τοσο πολυ για τα προϊοντα του?οσο για τιμες....ασ'τα να πανε...αλλα το αποτελεσμα ειναι απλα ΚΟΡΥΦΗ!!!:thumbsup:

VanVIC
02-04-10, 08:45
Κράτα και έναν λογαριασμό για να έισαι σε θέση αργότερα να συγκρίνεις πόσο θα σου έχει κοστίσει το δικό σου σε σχέση με ένα λίγο μτχ 335...

Γιάννη είμαι ο τελευταίος που πρέπει να μιλάει για λογ/σμούς αλλά εγώ προσπαθώ να φτιάξω κάτι που δεν υπάρχει εμπορικά διαθέσιμο.
Μήπως να το ξανασκεφτείς;
Νομίζω ότι στις μέρες μας, με μετρητά «ζωντανά» βρίσκεις φορτωμένο 335 με 35Κ.
Επιμένω στον όρο «ζωντανά» μετρητά (να τα βλέπει μπροστά του ο πωλητής).


Sent from my iPhone using Tapatalk

Z4 DCT
02-04-10, 08:51
Κράτα και έναν λογαριασμό για να έισαι σε θέση αργότερα να συγκρίνεις πόσο θα σου έχει κοστίσει το δικό σου σε σχέση με ένα λίγο μτχ 335...

Γιάννη είμαι ο τελευταίος που πρέπει να μιλάει για λογ/σμούς αλλά εγώ προσπαθώ να φτιάξω κάτι που δεν υπάρχει εμπορικά διαθέσιμο.
Μήπως να το ξανασκεφτείς;
Νομίζω ότι στις μέρες μας, με μετρητά «ζωντανά» βρίσκεις φορτωμένο 335 με 35Κ.
Επιμένω στον όρο «ζωντανά» μετρητά (να τα βλέπει μπροστά του ο πωλητής).


Sent from my iPhone using Tapatalk

το θεμα ειναι οτι δεν δηλωνεις τιποτα στην μετατροπη ενω στην αγορα δηλωνεις...........

zaharias
02-04-10, 08:58
Πολυ καλη κινηση Γιαννη..thumb

Το αμαξι σου ειναι "κουκλα".. Μπραβο!!thumb

+πολυ καλη τοποθετηση, μπραβο..thumb

Ενα βιντεο τραβηξε οποτε βρεις ευκαιρια.. (θα βοηθησει αλλους ενδιαφερομενους)

Z4 DCT
02-04-10, 09:11
Πολυ καλη κινηση Γιαννη..thumb

Το αμαξι σου ειναι "κουκλα".. Μπραβο!!thumb

+πολυ καλη τοποθετηση, μπραβο..thumb

Ενα βιντεο τραβηξε οποτε βρεις ευκαιρια.. (θα βοηθησει αλλους ενδιαφερομενους)

Ζαχαρια με το βιντεο δεν θα καταλαβεις....δεν εχει καμια σχεση με τον πραγματικο ηχο.....

gant
02-04-10, 09:29
Καλορίζικη κι από μένα. Να γκαζώνεις και να την ευχαριστιέσαι.

yannisv
02-04-10, 09:36
Επιτέλους φίλε!! Καλορίζικος!!

Kostas_1
02-04-10, 09:41
Αμαν οποιος μπαινει τωρα στο αυτοκινητο σου, ουτε να μιλαει δεν θα μπορει.

Ησυχια να ακουμε τον ηχο...

Αντε βρε με γεια, ωραια επιλογη

Nino
02-04-10, 09:48
Με γεια καλοριζικο και καλη...ακροαση!!!thumb

NickE60
02-04-10, 10:12
Μπράβο Γιάννη!! Ωραία πράγματα!!!!!! :thumbsup:

...μόνο πρόσεχε να μην κυκλοφορείς με το παράθυρο ανοιχτό (όπως έκανα κι εγώ όταν είχα πρωτοβάλει την SS) ...γιατί παθαίνεις ψύξη στο Π&Φ ...και θα κοιτάς τη συνοδηγό μετά ..με μισό μάτι... :th_Laie_67-1:

Vasilis
02-04-10, 10:21
ΚΑΛΟΡΙΖΙΚΗ γιαννακο κ καλα ακουσματα.....:thumbsup:

αντε με το καλο να μπαινουν τα καλουδια κ να αρχισουμε να σου λεμε κ καλα τσαγιασματα....:th_Laie_67-1::th_Laie_67-1:

Z4 DCT
02-04-10, 10:30
το πριν και το μετα.......................

scania124
02-04-10, 10:32
το πριν και το μετα.......................

το πριν ηταν ποιο ωραιο και φθηνο!!!!!!!!:hystericalbs1: :hystericalbs1: :hystericalbs1:

stratos
02-04-10, 10:50
Καλορίζικο μπάξ-μαν. Πάντα τέτοια. Ελπίζω το επόμενο μπάξιμο να έχει να κάνει με 2 τουρμπίνες. Αντε γιατί πολύ το καθηστερείς.

Off-topic: με κλειστά παράθυρα δεν ακούγεται τίποτα στο Ε92. Μόνο με ανοιχτά ή κάποιος που κάθεται απο πίσω το καταλαβαίνει. Οπότε μην παίρνεις όρκο οτι δεν ακούγεται χαχαχαχα.

Ερχονται τα λουκάνικα στον ταμταμ και θα την ακούσουμε την πολυαναμενόμενη

Nick bmwlover
02-04-10, 11:15
Μπραβο ρε Γιαννη

Z4 DCT
02-04-10, 11:15
Καλορίζικο μπάξ-μαν. Πάντα τέτοια. Ελπίζω το επόμενο μπάξιμο να έχει να κάνει με 2 τουρμπίνες. Αντε γιατί πολύ το καθηστερείς.

Off-topic: με κλειστά παράθυρα δεν ακούγεται τίποτα στο Ε92. Μόνο με ανοιχτά ή κάποιος που κάθεται απο πίσω το καταλαβαίνει. Οπότε μην παίρνεις όρκο οτι δεν ακούγεται χαχαχαχα.

Ερχονται τα λουκάνικα στον ταμταμ και θα την ακούσουμε την πολυαναμενόμενη












Μαλλον εχεις δικιο.....ο φυλακας στη δουλεια πριν λιγο μου ειπε ....''κανει θορυβο, τι επαθε?''
''Αστα ,μαλλον τρυπισε'' του ειπα......
και μου λεει ο λαλακας....''εεε το καταλαβα αμεσως''........:shok::shok:

GM6
02-04-10, 11:28
Με γεια,εβαλες την καλυτερη εξατμιση:whistle:μετα απο μερικα χιλιομετρα θα αλλαξει ο ηχος....Πολυ ομορφο το 320,πολυ ωραια ζαντα:thumbsup: Eisenmann και ψερο ψωμι

bimmer-corfu
02-04-10, 13:32
μπράβο και απο εμένα ρε θηρίο!

Christos 330
02-04-10, 13:37
Μπραβο ρε Γιαννη . . .

Αξιζε τελια η υπομονη σου . . .

Πολυ ωραιος ο πισινος της μπουμπους σου . . .

Ευγε . . .

fanisk
02-04-10, 14:18
Καλοκαφτη Γιαννη thumb

Z4 DCT
02-04-10, 14:21
Δεν εχω αλλα thanks ρε παιδια....τσιπιδες οι αντμινιδες......:whistle:

yannisv
02-04-10, 14:52
Γιαννάκη μάλλον το επόμενο μπάξιμό μου θα είναι. Μπράβο και πάλι ρε φίλε!

stratos
02-04-10, 16:00
Μαλλον εχεις δικιο.....ο φυλακας στη δουλεια πριν λιγο μου ειπε ....''κανει θορυβο, τι επαθε?''
''Αστα ,μαλλον τρυπισε'' του ειπα......
και μου λεει ο λαλακας....''εεε το καταλαβα αμεσως''........:shok::shok:

Φαντάσου να γίνεις τουρμπάτος. Θα αναρωτιούνται απο που χάνει αέρα :hystericalbs1:

bill_m3
02-04-10, 16:16
Καλορίζικη η εξάτμιση!!

Αν δεν μπει το σωστό μοτερ, εγώ καλορίζικο δεν ξαναλέω!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

mitsos_chania
02-04-10, 17:08
Γιαννη βγαινει πιο εξω απο τον προφυλακτηρα?

sierra
02-04-10, 19:07
Καλορίζικη και καλά χιλιόμετρα και εσύ ν΄είσαι καλά να τη χαρείς και περιμένουμε για τα υπόλοιπα.:thumbsup::thumbsup::thumbsup:

yodas
02-04-10, 22:55
Τελείωνε ρε τσιφούτη με τις μπούρδες να μπεί το μοτέρ. Μας έχεις σκάσει. Άντε σου έχω και προίκα έτοιμη (εισαγωγή, εγκέφαλο, dv)...τσάμπα τα βάζεις αυτά αφού χαρά στο πόδι δεν βλέπεις....

deepBLUE
02-04-10, 23:06
Aψογη επιλογη Γιαννη !!!
Καλοριζικη !!!
Αντε και σε αλλα μπαξιματα !!
Τωρα ελπιζω να πας και σε ενα δυναμομετρο να μας ενημερωσεις τι εχει γινει τελικα με τις παρεμβασεις !!!
Αντε να γουσταρουμε,να μαθαινουμε και να παιρνουν σειρα και αλλοι !!!

Nick bmwlover
03-04-10, 13:31
Kαλοριζικη και καλοταξιδη,οσο παει θα σου αρεει περισσοτερο κ σε βλεπω να εισαι συνεχεια "πιασμενος" απο τα ανοιχτα παραθυρα...:th_Laie_67-1:

Z4 DCT
04-04-10, 08:51
Καλορίζικο μπάξ-μαν. Πάντα τέτοια. Ελπίζω το επόμενο μπάξιμο να έχει να κάνει με 2 τουρμπίνες. Αντε γιατί πολύ το καθηστερείς.

Off-topic: με κλειστά παράθυρα δεν ακούγεται τίποτα στο Ε92. Μόνο με ανοιχτά ή κάποιος που κάθεται απο πίσω το καταλαβαίνει. Οπότε μην παίρνεις όρκο οτι δεν ακούγεται χαχαχαχα.

Ερχονται τα λουκάνικα στον ταμταμ και θα την ακούσουμε την πολυαναμενόμενη

Τελικα Στρατο εχεις απολυτο δικιο.....απ εξω το αμαξι εχει πολυ μεγαλη διαφορα στον ηχο.......ακουγεται πολυ ωραια!!!!!!!:thumbsup::thumbsup:

Z4 DCT
04-04-10, 09:21
Θα ανεβασει ενα βιντεο ο Θανος, αλλα ο ηχος ειναιο απο κινητο και εχει αρκετη διαφορα απο την πραγματικοτητα.
Ειναι περισοτερο μπασος......

Z4 DCT
04-04-10, 21:18
Γιαννη βγαινει πιο εξω απο τον προφυλακτηρα?

Ναι βγαινει..οπως και η μαμα.....κουμπωνει ακριβως στα λαστιχα της παλιας.....

Z4 DCT
04-04-10, 21:55
Να και το βιντεο.....αλλα ο ηχος απο το κινητο δεν εχει και πολυ μεγαλη σχεση με τον πραγματικο, ο πραγματικος ειναι περισοτερο μπασος.....:thumbsup:






https://www.youtube.com/watch?v=LmiTzG4L-2A

munchen
04-04-10, 22:16
Πολυ καλο .....

skandalis447
05-04-10, 13:15
Στο βιντεακι δεν καταλαβαινεις τον ηχο...απο κοντα που την ακουσα...ειναι ωραιοτατη...

Nick bmwlover
09-04-10, 18:11
Να και το βιντεο.....αλλα ο ηχος απο το κινητο δεν εχει και πολυ μεγαλη σχεση με τον πραγματικο, ο πραγματικος ειναι περισοτερο μπασος.....:thumbsup:





https://www.youtube.com/watch?v=LmiTzG4L-2A

Αυτο ακριβως ελεγα και εγω για το δικο μου...

yannisv
09-04-10, 19:06
Την άκουσα χτες...αρκετά ήσυχη για group N εξάτμιση :p
Νομίζω θα την μπάξω σύντομα πάντως ο ήχος είναι καλύτερος ζωντανά και βέβαια καμιά σχέση με Ν! :)

zaharias
16-04-10, 21:07
Γιαννη ποσο σου στοιχισε το τελικο και απο που??
Στο βιντεο ειναι μονο το τελικο αλλαγμενο ή εχεις αφαιρεσει και κανενα μεσαιο?

m-power_01
16-04-10, 21:13
Γιαννη ποσο σου στοιχισε το τελικο και απο που??
Στο βιντεο ειναι μονο το τελικο αλλαγμενο ή εχεις αφαιρεσει και κανενα μεσαιο?

Ζαχαρια εχει αφαιρεσει και τους προκαταλυτες αν θυμαμαι καλα!

Driver M
16-04-10, 21:39
Ζαχαρια εχει αφαιρεσει και τους προκαταλυτες αν θυμαμαι καλα!

Ναι, μαζί με τον προγραμματισμό είχε αφαιρέσει και προκαταλύτες.
Το ηχητικό αποτέλεσμα πάντως που προκύπτει από αυτό και το τελικό της eissenmann, είναι καταπληκτικό!! Θέλω κι εγώ...

Αλήθεια, πριν το δίμπουκο τι ήταν? Custom προσθήκη στο εργοστασιακό μονό?

zaharias
16-04-10, 22:16
Ο ηχος ειναι ΠΟΛΥ καλος!!:thumbsup:thumb

Κοστος και απο που την πηρε αν μπορει να μας πει..

bill_m3
16-04-10, 22:17
Ο ηχος ειναι ΠΟΛΥ καλος!!:thumbsup:thumb

Κοστος και απο που την πηρε αν μπορει να μας πει..

Τέτοιες ώρες κάνει νάνι!!! :th_Laie_67-1: :th_Laie_67-1:

Θα μας πει αύριο!

Z4 DCT
17-04-10, 14:19
Ο ηχος ειναι ΠΟΛΥ καλος!!:thumbsup:thumb

Κοστος και απο που την πηρε αν μπορει να μας πει..

Tην παρηγγειλε για μενα ο Δημητρης ο Σκανδαλής και το κοστος ηταν 880 με τα μεταφορικα απο Γερμανια......

Z4 DCT
17-04-10, 14:20
Ναι, μαζί με τον προγραμματισμό είχε αφαιρέσει και προκαταλύτες.
Το ηχητικό αποτέλεσμα πάντως που προκύπτει από αυτό και το τελικό της eissenmann, είναι καταπληκτικό!! Θέλω κι εγώ...

Αλήθεια, πριν το δίμπουκο τι ήταν? Custom προσθήκη στο εργοστασιακό μονό?

Αρη ειχα βαλει στο εργοστασιακο τελικο, μπουκα....

z3 2.2
17-04-10, 14:42
Πολυ καλο Γιαννακο!
Καλοριζικο ρε φιλε!.
Ανυπομονω να το ακουσω και live

VanVIC
17-04-10, 15:15
με το μοτεράκι τί γίνεται ?
έχουμε εξελίξεις ?

Nick bmwlover
17-04-10, 17:16
Εγω το ακουσα live,το δικο μου το 1.6αρι καλυτερα ακουγεται,τζαμπα λεφτα εδωσε:th_Laie_67-1::hystericalbs1:

Nick bmwlover
17-04-10, 17:17
Πολυ ωραιο κ βαθυ ηχο βγαζει!!!

sinap
17-05-10, 18:36
SUPER.. H μπεμπα σου.

sinap
17-05-10, 18:41
ΕΧΩ Κ ΕΓΩ Ε92 ΤΙ ΑΛΛΟ ΕΚΑΝΕΣ??ΘΕΛΩ ΓΚΑΖΙ...

Z4 DCT
17-05-10, 19:55
ΕΧΩ Κ ΕΓΩ Ε92 ΤΙ ΑΛΛΟ ΕΚΑΝΕΣ??ΘΕΛΩ ΓΚΑΖΙ...
Στα εχω ολα εδω.......

https://www.bmwfans.gr/forum/showthread.php?t=1113


https://www.bmwfans.gr/forum/showthread.php?t=2132


https://www.bmwfans.gr/forum/showthread.php?t=755



https://www.bmwfans.gr/forum/showthread.php?t=1268

Z4 DCT
17-05-10, 20:27
ΕΧΩ Κ ΕΓΩ Ε92 ΤΙ ΑΛΛΟ ΕΚΑΝΕΣ??ΘΕΛΩ ΓΚΑΖΙ...

Βαλε μας και καμια φωτο απο την μπεμπα σου...

sinap
16-06-10, 21:29
:thumbsup:δες τι μπεμπα μου..θελω να βαλω ελευθερας καταλυτη να βγαλω προκαταλ. θα εχω προβλημα με λαμπακια κτλ...

sinap
16-06-10, 21:31
καπιος βοηθεια..

Vasilis
16-06-10, 21:54
σιγουρα δεν θα χεις προβλημα...μιας κ κατι παρομοιο εκανε κ ο Γιαννης πιο πανω...

ωστοσο κανε λιγο υπομονη να το δει κ καποιος πιο αμμεσα εμπλεκομενος με αναλογη αλλαγη για να σου πει 100%...

ολα θελουν τον χρονο τους.....:thumbsup:

Vasilis
16-06-10, 21:57
για του λογου το αληθες...στο 46αρι που εχω εγω, εβαλα πιο ελευθερους καταλυτες κ δεν μου αναψε κανενα λαμπακι...ακομα κ στην περιπτωση που θα αναβε ομως ολα διορθωνονται με μια πατεντα στον αισθητηρα (ασχετο βεβαια..αλλα δεν ειναι κ σωστο )

τωρα οσον αφορα το δικο σου...εχεις κ προκαταλυτες που θες να καταργησεις...αλλα κ παλι δεν νομιζω να χεις θεμα....

απλα κανε λιγο υπομονη κ θα λαβεις τις απαντησεις σου!

sinap
17-06-10, 22:23
:thanks: λεω να κατεβω ΑΘΗΝΑ και να παω exhaust center.τι λετε....