PDA

Επιστροφή στο Forum : Αναζήτηση συνεργείου



dklitiro
23-10-13, 22:57
Χαιρετώ την παρέα! Κάτοχος μιας Ε36 318is M44 και καμένος από μηχανικό! Ψάχνω συνεργείο μεταξύ Γαλάτσι, Νέας Ιωνίας, Μεταμόρφωσης και Μενιδίου. Έχετε δοκιμάσει κάποιον σωστό στις περιοχές αυτές να μου προτείνετε;
(αν δεν έχω ανεβάσει το θέμα στην σωστή τοποθεσία ας το διορθώσει κάποιος mod)

Chris
25-10-13, 09:56
Micro car...

deepBLUE
25-10-13, 10:00
Τον θες και διπλα στο σπιτι σου ...
Υπαρχουν στις προσφορες επαγγελματιων κανα δυο που εχουν προσφορα και για το φορουμ μας κανε ενα τσεκ.

Ptboul
25-10-13, 11:15
O QSDS δεν θεωρείται κορυφή στην Μεταμόρφωση;;

Driver M
25-10-13, 11:28
O QSDS δεν θεωρείται κορυφή στην Μεταμόρφωση;;
Αν και δεν εχω παει ποτε, ναι θεωρειται.
Ιδιως για δυσκολες βλαβες που αλλοι δεν τις βρισκουν με τιποτα.
Παντα με βαση οτι εχω ακουσει.

Ptboul
25-10-13, 11:31
Εγώ έχω καταλάβει ότι είναι σαν το εοπυυ ο συγκεκριμένος, κλείνεις σήμερα για να πας μετά από 3 μήνες. :th_Laie_67-1:

dklitiro
25-10-13, 17:24
Τον θες και διπλα στο σπιτι σου ...
Υπαρχουν στις προσφορες επαγγελματιων κανα δυο που εχουν προσφορα και για το φορουμ μας κανε ενα τσεκ.
Από Γαλάτσι μέχρι Μενίδι δεν πιστεύω ότι θεωρείται δίπλα στο σπίτι μου... Δεν ζήτησα κάποιον που να κάνει καλές τιμές αλλά κάποιον σωστό μάστορα που ξέρει να βρει το πρόβλημα που έχει το αυτοκίνητο! Απ'όσο γνωρίζω, το φόρουμ έχει και βοηθητικό χαρακτήρα, να ανταλάσονται γνώμες και εμπειρίες. Τώρα αν εσύ έχεις όρεξη για ειρωνίες, εγώ δεν έχω..

Leonidas_E39
25-10-13, 17:31
Από Γαλάτσι μέχρι Μενίδι δεν πιστεύω ότι θεωρείται δίπλα στο σπίτι μου... Δεν ζήτησα κάποιον που να κάνει καλές τιμές αλλά κάποιον σωστό μάστορα που ξέρει να βρει το πρόβλημα που έχει το αυτοκίνητο! Απ'όσο γνωρίζω, το φόρουμ έχει και βοηθητικό χαρακτήρα, να ανταλάσονται γνώμες και εμπειρίες. Τώρα αν εσύ έχεις όρεξη για ειρωνίες, εγώ δεν έχω..

Φιλε μου μην εισαι επιθετικος .Καταρχην περιμενες ενας Αdmin να σου δωσει ονομα απο συγκεκριμενο συνεργειο απο την στιγμη που εδω μεσα εχουν δωσει προσφορα επαγγελματιες δεν νομιζω .thumb thumb thumb thumb

dklitiro
25-10-13, 17:39
Φιλε μου μην εισαι επιθετικος .Καταρχην περιμενες ενας Αdmin να σου δωσει ονομα απο συγκεκριμενο συνεργειο απο την στιγμη που εδω μεσα εχουν δωσει προσφορα επαγγελματιες δεν νομιζω .thumb thumb thumb thumb

Έχεις δίκιο και ζητώ συγνώμη για το ύφος μου αλλά θα ξαναπώ ότι από Γαλάτσι μέχρι Μενίδι δεν το θεωρώ "Δίπλα στο σπίτι μου". Καταλαβαίνω και σέβομαι την θέση του ως admin αλλά θα προτιμούσα να μην μου απαντήσει καθόλου.

Leonidas_E39
25-10-13, 17:40
Γιατι δεν μας λες τι προβλημα αντιμετωπιζεις με το αμαξι σου μηπως και εχει ξανασυμβει σε καποιον απο εδω μεσα η βλαβη συτη?

dklitiro
25-10-13, 17:48
Ύστερα από ζημιά στο ράουλο του στροφάλου και στο οδοντοτό πίσω από αυτό, το αυτοκίνητο έχει πολύ νευρικό στο πάτημα - άφημα του γκαζιού. Εμένα μου δίνει την αίσθηση λάθος αβάνς, αλλά έχω ακούσει ότι είναι από αισθητήρα λ έως εγκέφαλος! Ψάχνω λοιπόν έναν τεχνικό που να μπορώ να του έχω κατ'αρχήν εμπιστοσύνη γιατί οι καιροί δεν είναι εύκολοι για κανέναν...

BILL007
28-10-13, 16:10
Kαι εγώ ψηφίζω +1 για την QSDS στην μεταμόρφωση. Έχει πολύ καλή φήμη σαν συνεργείο.

borbos
28-10-13, 16:21
μενιδι ειναι ο Δημητρης Σουρδης (δεκελειας 81-απεναντι απο το συνεργειο της maserati) που φτιαχνει bmw,πολυ καλος μηχανικος,τον ξερω πολλα χρονια και καλες τιμες.

dklitiro
29-10-13, 16:44
Ευχαριστώ για τις απαντήσεις! Να πω την αλήθεια, μεταξύ αυτών των δύο ήμουν να παω (QSDS & Δ. Σουρδη).

katsaraios
29-10-13, 17:04
Σαμαρας Γιωργος στο Γαλατσι,εξειδικευμενος BMW..

Ptboul
30-10-13, 09:08
Σαμαρας Γιωργος στο Γαλατσι,εξειδικευμενος BMW..

Εκεί πάει ο ξάδερφος μου και μου τον έχει προτείνει ανεπιφύλακτα.

dklitiro
30-10-13, 10:18
Σαμαρας Γιωργος στο Γαλατσι,εξειδικευμενος BMW..

Ξέρουμε διεύθυνση ή πού είναι περίπου;

wheelman
30-10-13, 10:25
Ξέρουμε διεύθυνση ή πού είναι περίπου;

https://synergeio24.gr/synergeia/giorgos-samaras-ekseidikeymeno-service-bmw-mini-galatsi

dark knight
30-10-13, 12:46
https://www.bmwkampelos.gr/ αν θες κοιτα και αυτον.ειναι ο μηχανικος μου και συντηρω εκει και τα 2 bmw απο το 1996.ειναι διπλα στην πλατεια Μπουρναζιου