PDA

Επιστροφή στο Forum : Pc games!!!!



Vassilis ///M
17-09-13, 08:52
Καλημέρα κύριοι...

Έχω εδώ και μήνα περίπου που έχω κολλήσει με παλιές εκδόσεις γνωστών παιχνιδιών για υπολογιστές....
Όπως Tomb Raider, Colin Mc Rae rally, WRC, FIFA, Soldier of fortune, κ.ά
....
Μπορείτε να μου πείτε που θα βρώ τις Full εκδόσεις τους,αν υπάρχει κάποιο κατάστημα που να μπορώ να τις αγοράσω γιατί πέφτω πάνω σε demo συνέχεια και δεν μπορώ να το ευχαριστηθώ....

Έψαξα και στο διαδίκτιο να τις κατεβάσω αλλά υπάρχουν εκδόσεις που ήταν για την Ρωσικη αγορά οπότε το μενού τους είναι στην αντίστοιχη γλώσσα....

:thanks:

black_beauty
17-09-13, 14:47
Εγω που εχω κολησει με παιχνιδια του arcade 88' μεχρι 98?Double dragon,street fighter,booble-booble,cabal,green beret κ.α.Μεχρι στιγμης τα βλεπω στο youtube και θα ηθελα να μαθω κι εγω αν πωλουνται καπου για pc.Παντως μονο το τι εποχες ηρθαν στο μυαλο μου....

freddys
17-09-13, 15:33
Καλημέρα κύριοι...

Έχω εδώ και μήνα περίπου που έχω κολλήσει με παλιές εκδόσεις γνωστών παιχνιδιών για υπολογιστές....
Όπως Tomb Raider, Colin Mc Rae rally, WRC, FIFA, Soldier of fortune, κ.ά
....
Μπορείτε να μου πείτε που θα βρώ τις Full εκδόσεις τους,αν υπάρχει κάποιο κατάστημα που να μπορώ να τις αγοράσω γιατί πέφτω πάνω σε demo συνέχεια και δεν μπορώ να το ευχαριστηθώ....

Έψαξα και στο διαδίκτιο να τις κατεβάσω αλλά υπάρχουν εκδόσεις που ήταν για την Ρωσικη αγορά οπότε το μενού τους είναι στην αντίστοιχη γλώσσα....

:thanks:

Tωρα μου θυμισες κατι εποχες...Corsairs Gold,Age Of Empires,Empire Earth,Red Alert 2...Tιτλοι με μεγαλη προσωπικη ''ζημια''...
Εγω τσιμπαγα πιο παλια περιοδικα οπου τα πλασαραν ως ''δωρο''...Εχω αρκετους τιτλους...Γιατι δεν κοιτας απο torrents πχ piratebay,isohunt...
Θα σου παρει 2-3 μερες να τα κατεβασεις αλλα η αναμονη αξιζει...Οσο για αυτα τα ρωσσικα που λες κοιτα στην περιγραφη των τορεντς αλλα και τα σχολια...

ntinos
17-09-13, 16:47
Καλημέρα κύριοι...

Έχω εδώ και μήνα περίπου που έχω κολλήσει με παλιές εκδόσεις γνωστών παιχνιδιών για υπολογιστές....
Όπως Tomb Raider, Colin Mc Rae rally, WRC, FIFA, Soldier of fortune, κ.ά
....
Μπορείτε να μου πείτε που θα βρώ τις Full εκδόσεις τους,αν υπάρχει κάποιο κατάστημα που να μπορώ να τις αγοράσω γιατί πέφτω πάνω σε demo συνέχεια και δεν μπορώ να το ευχαριστηθώ....

Έψαξα και στο διαδίκτιο να τις κατεβάσω αλλά υπάρχουν εκδόσεις που ήταν για την Ρωσικη αγορά οπότε το μενού τους είναι στην αντίστοιχη γλώσσα....

:thanks:

Αν δεν σε ενδιαφει να τα κ@τεβ@σεις,


https://www.ebay.com/itm/Tomb-Raider-PC-CD-ROM-Video-Game-1996-/171124220428?pt=UK_PC_Video_Games_Video_Games_JS&hash=item27d7cc620c

https://www.ebay.com/itm/Colin-McRae-Rally-PC-Spiel-262-/221131808407?pt=DE_PC_Videospiele&hash=item337c7b9e97

https://www.ebay.com/itm/Soldier-of-Fortune-PC-2000-/400484791974?pt=Video_Games_Games&hash=item5d3ec0f6a6

fanisk
17-09-13, 17:02
PC Games?
Βγηκε το GTA V στο PS3 με τρελο online, αντιο κοινωνικη ζωη :th_Laie_67-1:

bill_m3
17-09-13, 17:48
Εγω που εχω κολησει με παιχνιδια του arcade 88' μεχρι 98?Double dragon,street fighter,booble-booble,cabal,green beret κ.α.Μεχρι στιγμης τα βλεπω στο youtube και θα ηθελα να μαθω κι εγω αν πωλουνται καπου για pc.Παντως μονο το τι εποχες ηρθαν στο μυαλο μου....

Για εσένα υπάρχουν τα mame32 αν θυμάμαι καλα!!

Skyline_IS
17-09-13, 19:20
PC Games?
Βγηκε το GTA V στο PS3 με τρελο online, αντιο κοινωνικη ζωη :th_Laie_67-1:

To προβλημα θα ειναι τα χριστουγεννα που θα βγει για PC...
Αντίο δίαβασμα και εξεταστική :no:

Vassilis ///M
18-09-13, 10:10
Αποτελέσματα μέχρι τώρα.... (Ας είναι καλά το thepiratebay)....

Έχω κατεβάσει τις full εκδόσεις των:

Colin Mc Rae Rally 2, 5, Dirty,
WRC 2, 3
Rally Championship 2000
Fifa 2000, 2001
Tomb Raider 4 - The last revelation,
Tomb Raider 5 - Chronicles,

Υ.Γ.: Παιχνίδια όπως το Tomb Raider χρειάζονται οπωσδήποτε το CD τους διότι δεν μπορεί να γίνει save κάθε φορά που το χρειάζομαι και έτσι πρέπει να το παίζω απο την αρχή...

Το απογευμα θα κάνω την αρχή σε Soldier of Fortune και συνέχεια έχει Grand Theft Ayto - Vice city


O χειμώνας θα είναι super λέμεεεεεεεεεεεεεεε............

Vassilis ///M
18-09-13, 10:12
Tωρα μου θυμισες κατι εποχες...Corsairs Gold,Age Of Empires,Empire Earth,Red Alert 2...Tιτλοι με μεγαλη προσωπικη ''ζημια''...
Εγω τσιμπαγα πιο παλια περιοδικα οπου τα πλασαραν ως ''δωρο''...Εχω αρκετους τιτλους...Γιατι δεν κοιτας απο torrents πχ piratebay,isohunt...
Θα σου παρει 2-3 μερες να τα κατεβασεις αλλα η αναμονη αξιζει...Οσο για αυτα τα ρωσσικα που λες κοιτα στην περιγραφη των τορεντς αλλα και τα σχολια...

Έχω ξεκινήσει το Conquerors στο Age of Empires 2....
Έχω λιώσει και έχω ξεμείνει και απο πέτρα γαμώτο...

ntinos
18-09-13, 10:17
Αποτελέσματα μέχρι τώρα.... (Ας είναι καλά το thepiratebay)....

Έχω κατεβάσει τις full εκδόσεις των:

Colin Mc Rae Rally 2, 5, Dirty,
WRC 2, 3
Rally Championship 2000
Fifa 2000, 2001
Tomb Raider 4 - The last revelation,
Tomb Raider 5 - Chronicles,

Υ.Γ.: Παιχνίδια όπως το Tomb Raider χρειάζονται οπωσδήποτε το CD τους διότι δεν μπορεί να γίνει save κάθε φορά που το χρειάζομαι και έτσι πρέπει να το παίζω απο την αρχή...

Το απογευμα θα κάνω την αρχή σε Soldier of Fortune και συνέχεια έχει Grand Theft Ayto - Vice city


O χειμώνας θα είναι super λέμεεεεεεεεεεεεεεε............


"Νασαν τα νιατα δυο φορες να γινω παλλικαρι" thumb

bill_m3
18-09-13, 10:19
Υ.Γ.: Παιχνίδια όπως το Tomb Raider χρειάζονται οπωσδήποτε το CD τους διότι δεν μπορεί να γίνει save κάθε φορά που το χρειάζομαι και έτσι πρέπει να το παίζω απο την αρχή...

Το απογευμα θα κάνω την αρχή σε Soldier of Fortune και συνέχεια έχει Grand Theft Ayto - Vice city


O χειμώνας θα είναι super λέμεεεεεεεεεεεεεεε............

Βασίλη για το tomb raider 4 κατέβασε αυτό, κάνε αποσυμπίεση μέσα στο φάκελο του παιχνιδιού και κοίτα αν σώζεται το παιχνίδι!

ΠΕΣ ΜΟΥ ΝΑ ΤΟ ΣΒΉΣΩ ΣΕ ΛΊΓΟ!!!

Tsakirakos
18-09-13, 10:28
θελει προσοχη Βασιλη...για ποτε κολλας χαμπαρι δε παιρνεις! με μετρο....

Vassilis ///M
21-09-13, 19:37
Απλά ΠΕΤΑΩ!!!!!!

3ος Γενικής Ράλλυ Γερμανίας....

https://www.bmwfans.gr/forum/images/imported/2013/09/C0oWMQ6-1.jpg

Nino
22-09-13, 08:38
Έχω ξεκινήσει το Conquerors στο Age of Empires 2....
Έχω λιώσει και έχω ξεμείνει και απο πέτρα γαμώτο...


πατα enter και γραψε για
1000 food- cheese steak jimmy's
1000 gold- robin hood
1000 stone- rock on
1000 wood- lumberjack

και ξανα enter!!!

Vassilis ///M
22-09-13, 09:57
πατα enter και γραψε για
1000 food- cheese steak jimmy's
1000 gold- robin hood
1000 stone- rock on
1000 wood- lumberjack

και ξανα enter!!!

Και έλεγα που θα βρω κωδικούς σαν τις παλιές καλές εποχές...

Ευχαριστώ πολύ!!!!!

Vassilis ///M
22-09-13, 09:58
Βασίλη για το tomb raider 4 κατέβασε αυτό, κάνε αποσυμπίεση μέσα στο φάκελο του παιχνιδιού και κοίτα αν σώζεται το παιχνίδι!

Δεν κάνει τπτ Bill...
Θέλει οπωσδήποτε το γνήσιο cd ή έστω αντιγραμμένο...

Leonidas_E39
22-09-13, 13:31
Εδω εισαι (https://search.gamecopyworld.com:9999/data/gcw.shtml)

A8hnaios
22-09-13, 15:08
Για εσένα υπάρχουν τα mame32 αν θυμάμαι καλα!!

τα εχω ολα στο πι σι μου...

απο δω νομιζω! (https://www.mame32-roms.chessman21.com/)

Vassilis ///M
22-09-13, 16:33
Εδω εισαι (https://search.gamecopyworld.com:9999/data/gcw.shtml)

Για πες???

Πως δουλεύει και τι κάνει????

Leonidas_E39
22-09-13, 16:53
Μπες βασιλη και βαλε το παιχνιδι που θελεις . Μετα κατεβασε το αρχειο που λεει no fixed exe