PDA

Επιστροφή στο Forum : Συναγερμός??????



ΦΑΝΗΣ
30-03-10, 07:57
Καλημέρα σας,επειδή σκέφτομαι να βάλω συναγερμό στο αυτοκίνητο,και τώρα είναι η κατάλληλη στιγμή μιας και πήραμε το δώρο του Πάσχα,και έχω καταλήξει σε μια απ'αυτές τις μάρκες 1η είναι η Elser και η 2η η ΜΕΤΑ,θέλω να βάλω ένα καλό συναγερμό,γιατί θα αγοράσω και ένα Tracker αυτό που έχει τον δορυφορικό εντοπισμό που παίρνει κάρτα sim,το βρήκα σε καλή τιμή από το συγκεκριμένο site.https://www.actionlife.gr/mainstore/product_info.php/cPath/558/products_id/4906 ήθελα να μου πείτε την γνώμη σας ή αν κάποιος έχει κάποια μάρκα από τις δύο...:thanks:...:thnx:

Panos 316T
30-03-10, 08:01
ρε Φάνη ρε Φάνη...
υπάρχουν οχτροί εκεί όξω...

Samaro
30-03-10, 08:08
ΜΕΤΑ...
Αξιόπιστος, Απλός, Οχι ακριβός.
Τον είχα σε 3 προηγούμενα αυτοκίνητά μου (και τώρα στο 2ο) και ήμουν αρκετά ικανοποιημένος.

Vasilis
30-03-10, 09:42
Clifford!!!

Nino
30-03-10, 09:58
Δορυφορικοι εντοπισμοι κλπ ειναι πεταμενα λεφτα, με ολιγα ευρωπουλα βρισκεις jammer που τα κανει ολα αυτα αχρηστα.
Ενας απλος αξιοπιστος συναγερμος που να εχει "αποδειξει"οτι "συνεργαζεται" με τα bmw μιας και ολοι ξερουμε οτι εχουν τις παραξενιες τους, ο οποιος ετσι και αλλιως για τον φοβο των ιουδαιων ειναι και για κανα κλεφτρονακι της πλακας.
Η προστασια κατα της κλοπης θα πρεπει να βασιστει σε ασφαλιστικα προγραμματα σε και εδω "αξιοπιστη" ασφαλιστικη εταιρεια.

BILL007
30-03-10, 16:51
Clifford!!!


Δορυφορικοι εντοπισμοι κλπ ειναι πεταμενα λεφτα, με ολιγα ευρωπουλα βρισκεις jammer που τα κανει ολα αυτα αχρηστα.
Ενας απλος αξιοπιστος συναγερμος που να εχει "αποδειξει"οτι "συνεργαζεται" με τα bmw μιας και ολοι ξερουμε οτι εχουν τις παραξενιες τους, ο οποιος ετσι και αλλιως για τον φοβο των ιουδαιων ειναι και για κανα κλεφτρονακι της πλακας.
Η προστασια κατα της κλοπης θα πρεπει να βασιστει σε ασφαλιστικα προγραμματα σε και εδω "αξιοπιστη" ασφαλιστικη εταιρεια.

Συμφωνώ απολύτως και με τα δυο παραπάνω...thumb

ΦΑΝΗΣ
30-03-10, 22:19
Δηλαδή λέτε ότι δεν αξίζει ε?πάντος απ'το καθόλου κάτι είναι και αυτό,μάζι με ένα καλό συναγερμό και με τις δυνατότητες που σου δίνει είναι ένα συν,το κακό είναι ότι δεν αντέχει η μπαταρία και θέλει συνέχεια φόρτιση,τέλος πάντον πρώτα βάζουμε τον συναγερμό και μετά βλέπουμε,ενα ψάξιμο που έκανα διαπίστωσα ότι ο ΜΕΤΑ είναι ποιο ακριβός από τον Elser όσο για τον Cliford και αυτός πολύ καλός συναγερμός,αλλά οι περισσότεροι με συστήναν ΜΕΤΑ ή Elser,γι αυτό και έβαλα τη δημοσκόπηση,και θέλω την βοηθειά σας στους εν λόγω συναγερμούς αλλά ακόμα και Cliford ή άλλη οποιαδήποτε μάρκα που εσείς νομίζετε οτί αξίζει,σίγουρα η καλύτερη λύση είναι η μικτή ασφάλεια,αλλά και τα λεφτά είναι πολλά κάθε χρόνο....Ευχαριστώ για την όποια βοήθεια μου δώσατε και θα μου δώσετε...

NickE60
30-03-10, 22:28
MED - one of the best thumb

https://www.medautomotive.it/en/security/index.php

Nino
31-03-10, 15:08
MED - one of the best thumb

https://www.medautomotive.it/en/security/index.php

και το σημαντικοτερο συνεργαζεται χαρμα με τα bmw!!!

GIWRGOSPR
31-03-10, 16:08
ELSER for ever........

deepBLUE
31-03-10, 23:25
Clifford!!!

Συμφωνω απολυτα χωρις αυτο να σημαινει πως οι αλλοι δεν ειναι καλοι.

stratos
01-04-10, 02:16
Clifford και απο μένα. Ακούω απο φίλους οτι είναι πολύ καλός. Αλλά ότι και να βάλεις μην το ανακοινώσεις για ευνόητους λόγους, τουλάχιστον όχι το μοντέλο του

Kostas_1
01-04-10, 10:36
Clifford!!!

Η καλυτερη επιλογη σε συνδυασμο οπωσδηποτε με:




Η προστασια κατα της κλοπης θα πρεπει να βασιστει σε ασφαλιστικα προγραμματα σε και εδω "αξιοπιστη" ασφαλιστικη εταιρεια.

Τωρα οσο για το δορυφορικο εντοπισμο εχει την αξια του και ειναι πολυ αξιοπιστο (σχεδον σε οποιο σημειο θες στο αυτοκινητο), αρκει να μην το "διαλαλεις", διοτι:

..... με ολιγα ευρωπουλα βρισκεις jammer που τα κανει ολα αυτα αχρηστα.

Τωρα αν πραγματικα στο εχουν βαλει στο ματι, δεν σε σωζει τιποτε, παρα μονο



Η προστασια κατα της κλοπης θα πρεπει να βασιστει σε ασφαλιστικα προγραμματα σε και εδω "αξιοπιστη" ασφαλιστικη εταιρεια.

bill_m3
01-04-10, 19:33
Viper πολύ καλός συναγερμός!!!!!