PDA

Επιστροφή στο Forum : Συναντησουλα???



HLIAS - E36
30-08-13, 16:18
Το Π-Σ-Κ 13-14-15 Σεπτεμβριου ανεβαινω Λαρισα με αφορμη την Παολα (Παρασκευη βραδυ) αλλα και για να δω τους δικους μου, να πλυνω την μπεμπα μου, κ.λ.π.:thumbsup:

Θα κανονισουμε να μαζευτουμε οι Θεσσαλοι (και οχι μονο) BMWδακηδες στο 3ημερο?

Υ.Γ.: Παρασκευη κατα τις 7-8 το βραδακι θα ειμαι Λαρισα...thumb

bill_m3
30-08-13, 16:34
Το Π-Σ-Κ 13-14-15 Σεπτεμβριου ανεβαινω Λαρισα με αφορμη την Παολα (Παρασκευη βραδυ) αλλα και για να δω τους δικους μου, να πλυνω την μπεμπα μου, κ.λ.π.:thumbsup:

Θα κανονισουμε να μαζευτουμε οι Θεσσαλοι (και οχι μονο) BMWδακηδες στο 3ημερο?

Υ.Γ.: Παρασκευη κατα τις 7-8 το βραδακι θα ειμαι Λαρισα...thumb

Έχεις κλείσει τραπεζάκι??

Να σου έρθω ???

:D:D:D:D:D

aristent
30-08-13, 20:10
ανεβαινω Λαρισα με αφορμη την Παολα (Παρασκευη βραδυ)


Έχεις κλείσει τραπεζάκι??


Θες και τραπεζακι Μπιλακο??? ...τι φοβασαι?...μην σκυλοβαρεθεις ορθιος???:hystericalbs1: :th_Laie_67-1: :thumbsup:







Εκεινες τις μερες πιθανον να εχει και αλλη αναβαση νοτιων προς τα δωθε!!!:thumbsup:

.....με δυνατα εργαλεια!!!.....ξερεις???... Κορολλες VVti και δεν συμμαζωχνετε!!!:thumbsup:

περιμενω οριστικη απαντηση και θα τα κανονισουμε ΟΛΑ!!!:warriorsmiley:

Παμε δυνατα οι Θεσσαλοι!!!:warriorsmiley:

εχουμε καιρο να πιουμε καφεδακι!!!:original:

Μια μινι μαζωξη μεχρι τοτε μαλλον θα κανουμε,αλλα αυτο ειναι αλλο θεμα.thumb

Andri
30-08-13, 21:05
Τώρα που έφυγα μακριά κανονίζεις καφέ Λιάκο?? θα σε κανονίσω όταν έρθω προς τα εκεί....
Καλά να περάσετε φιλαράκια μου και πιείτε και έναν για μένα !!

bill_m3
30-08-13, 21:26
Άρη πληροφοριακά, είχα πρόταση πριν καμιά ωρίτσα, να πάω πρώτο τραπέζι πίστα!!
Αλλά επειδή η γυναίκα μου δουλεύει, δεν ψήνεται με τίποτα! :ranting2: :ranting2: :ranting2:

aristent
30-08-13, 22:22
Άρη πληροφοριακά, είχα πρόταση πριν καμιά ωρίτσα, να πάω πρώτο τραπέζι πίστα!!
Αλλά επειδή η γυναίκα μου δουλεύει, δεν ψήνεται με τίποτα! :ranting2: :ranting2: :ranting2:

αρε Μπιλ!!!!:ranting2:

.....εχω καιρο να κανω τετοια κατασταση,πολυ θα γουσταρα παντως!!!:thumbsup:

HLIAS - E36
01-09-13, 14:39
Έχεις κλείσει τραπεζάκι??

Να σου έρθω ???

:D:D:D:D:D

Αυριο θ κλεισω! Φυσικα κ ν ερθεις... Στειλε πμ τον αριθμο σου αν θες ν μιλησουμε...

Αρη εμεις μιλαμε κ απο το τηλεφωνο...

Αντρικο χωρις 2η σκεψη, παρε την μπεμπα κ ανεβα!!!:warriorsmiley:

Andri
01-09-13, 22:52
Αντρικο χωρις 2η σκεψη, παρε την μπεμπα κ ανεβα!!!:warriorsmiley:

Να την κάνω hovercraft? Αλλιώς δεν με βλέπω να φτάνω...

HLIAS - E36
03-09-13, 17:34
Λοιπον σημερα εκλεισα και τραπεζι...!!!:thumbsup: 160¤ το μπουκαλι ανα 4
ατομα!!!:shok:

Οποιος ενδιαφερεται ας μου στειλει ενα πμ να ρυθμισω τα ατομα μεχρι αυτην την Κυριακη...

Και κανονιστε ημερομηνια, ωρα και μερος εντος του Σ-Κ εκεινου αναλογα με τις δουλειες σας και το προγραμμα σας για να μαζευτουμε οσο το δυνατο περισσοτεροι...

Αρη ανελαβε εσυ που τα ξερεις καλυτερα αυτα...thumb

HLIAS - E36
11-09-13, 17:27
Καλησπερα σε ολους! Γ την συναντηση που λεγαμε ν το κανουμε πιο συγκεκριμενο? Τι θ λεγατε γ μικελοκαφε Σαββατο απογευμα κατα τις 7-8? Ξεκιναω κ οσοι πιστοι προσελθετε... Δεκτες οι προτασεις γ αλλαγη ωρας ή μερας...

1. HLIAS - E36 coupe +2

aristent
11-09-13, 17:37
Καλησπερα σε ολους! Γ την συναντηση που λεγαμε ν το κανουμε πιο συγκεκριμενο? Τι θ λεγατε γ μικελοκαφε Σαββατο απογευμα κατα τις 7-8? Ξεκιναω κ οσοι πιστοι προσελθετε... Δεκτες οι προτασεις γ αλλαγη ωρας ή μερας...

1. HLIAS - E36 coupe +2

ρε αθεοφοβε,τι +2 γραφεις!!δε σου φτανει μια???:th_Laie_67-1: :thumbsup:


εχω σκεψεις (πιεσεις απο τη συζυγο βασικα)* για Παολα,αλλα μαλλον δεν....χαμος θα γινεται...

...ακου διαβαθμιση σε τιμες στα τραπεζια:
200ευρω απλη φιαλη στα πρωτα...διαθεσιμα ακομη μερικα
160ευρω απλη φιαλη στα 2α....πιθανον να μην εχει τωρα που μιλαμε...
120ευρω απλη φιαλη στα υπολοιπα...που εχουν ηδη εξαντληθει.....
20ευρω το ποτο/εισοδος


*ακου να σε πιεζει η γυναικα σου να δεις το στριγκ της Παολας???:th_Laie_67-1:


Μικελο καφε Σαββατο απογευμα 99% ειμαι μεσα,αλλα στο εναντι Τραβελ Στοπ Μικελ.thumb

για να δω οι υπολοιποι.

HLIAS - E36
11-09-13, 19:53
ρε αθεοφοβε,τι +2 γραφεις!!δε σου φτανει μια???:th_Laie_67-1: :thumbsup:


εχω σκεψεις (πιεσεις απο τη συζυγο βασικα)* για Παολα,αλλα μαλλον δεν....χαμος θα γινεται...

...ακου διαβαθμιση σε τιμες στα τραπεζια:
200ευρω απλη φιαλη στα πρωτα...διαθεσιμα ακομη μερικα
160ευρω απλη φιαλη στα 2α....πιθανον να μην εχει τωρα που μιλαμε...
120ευρω απλη φιαλη στα υπολοιπα...που εχουν ηδη εξαντληθει.....
20ευρω το ποτο/εισοδος


*ακου να σε πιεζει η γυναικα σου να δεις το στριγκ της Παολας???:th_Laie_67-1:


Μικελο καφε Σαββατο απογευμα 99% ειμαι μεσα,αλλα στο εναντι Τραβελ Στοπ Μικελ.thumb

για να δω οι υπολοιποι.

Η Λιλα δεν ειναι μεσα στο +2:thumbsup:

Ελα Παολα να τα σπασουμε ολα!!!:cheers:

Οποτε Σαββατο μεσημερι πλενω την μπεμπα κ απογευμα φυγαμε γ καφεδακι...

HLIAS - E36
14-09-13, 11:30
Kαλημέρα σε όλους!:original:

Η συνάντηση για σήμερα έχει ως εξής:

Ώρα: 19:00
Τόπος: Μikel στην εθνική οδό έναντι Travell Stop

Πάρτε την μπέμπα σας, την καλή σας διάθεση και σας περιμένουμε...:thumbsup:

ΕΙΣΟΔΟΣ ΕΛΕΥΘΕΡΗ!!!:th_Laie_67-1:

aristent
14-09-13, 21:12
Toν ηπιαμε τον καφεδακο μας,μαζι με τον Ηλια και τους 2 φιλους/συναδελφους του!!!:original:

....λιγο πριν φυγουμε μαζι με τη συζυγο μου(επρεπε να προλαβουμε σουπερ μαρκετ,αλλα και κατα περιεργο λογο ειχε κρυο αερακι στην πλατειουλα που καθισαμε....+ μια ψυξη που εχω στην πλατη και με ταλαιπωρει....) ηρθε και ο Geo3?? Γιωργος κατα κοσμον!!!:thumbsup:

Χαρηκα που τα ειπαμε εστω και για λιγο με τον Ηλια και τον χαζομπαμπα Γεωργιο!!!:thumbsup:


Αφιερωμενο το παρακατω βιντεο στον Ηλια:

https://www.youtube.com/watch?v=b3O4_nCOHi8"]https://www.youtube.com/watch?v=b3O4_nCOHi8

dafidack
14-09-13, 22:30
Παιδια χαιρομαι που τα περασατε ομορφα και να ζητησω ενα συγνωμη απο τον Ηλια που δεν τα καταφερα να παρεβρεθω.Του εξηγησα και στο τηλ οτι η μερα σημερα ειχε λιγακι τρεξιμο λογω πανυγηριων αλλα δεν φανταστικα οτι θα επκολουθησουν αγορες τετραδιων σε μεγαλο υποκαταστημα παιχνιδιων και ειδων μπεμπε :whistle:
Ελπιζω την επομενη φορα να ειμαι παρων! :original:

HLIAS - E36
15-09-13, 01:14
Να ευχαριστήσω κι εγώ από την πλευρά μου τις συμμετοχές...:thumbsup: Ήταν ωραία που τα είπαμε μετά από τόσο καιρό...

Βασίλη δεν υπάρχει θέμα... Σε 3-4 εβδομάδες θα ανέβω πάλι και θα ξανακανονίσουμε καφεδάκι - φαγητό - ποτό...:cheers:

Υ.Γ.:Την επόμενη φορά θα ανέβω με παρέα...thumb Σας ετοιμάζω νέο μέλος "φωτιά"!!!:thumbsup: Πιτσιρίκα με μπέμπα 116i!!!:shok: Από Δευτέρα θα την κάνω μέλος στο BMWfans και έχω αναλάβει personal trainer για να αποκτήσει επαφή με το drift...thumb
...κι εγώ με τα βενζινάδικα!!!:mpaks:

Έχω περιθώριο 2 εβδομάδες μέχρι να έρθει στα χέρια της η μπέμπα!!!

Αναμείνατε νεότερα!!!thumb

HLIAS - E36
29-09-13, 03:32
Για να μην ανοιξω νεο θεμα συνεχιζω εδω...

Πως ειμαστε οι Λαρισαιοι??? Θα κανονισουμε βραδινη εξορμηση για το επομενο Σ-Κ? Να παμε κανενα μπουζουκακι ή εστω κατι πιο χαλαρο?:cheers:

Για να δω ποσοι απολαμβανουν ακομα τη ζωη...:thumbsup:

HLIAS - E36
30-09-13, 18:56
Επειδη δεν παιζει να ενημερωθηκε κανεις απο 'δω οπως εγινε την αλλη φορα θα πεσει τηλεφωνακι μεσα στη βδομαδα να το κανονισουμε...:thumbsup:

Andri
30-09-13, 19:10
Επειδη δεν παιζει να ενημερωθηκε κανεις απο 'δω οπως εγινε την αλλη φορα θα πεσει τηλεφωνακι μεσα στη βδομαδα να το κανονισουμε...:thumbsup:

Να πάρεις και μένα τηλ , να σε βάλω να βλέπεις την παραλία...ακόμα είναι ωραία τα βότσαλα στην άμμο !!:th_Laie_67-1:

HLIAS - E36
05-10-13, 17:57
H σημερινη συνάντηση έχει ως εξής:

Ποτάκι στο Meet me στην πλατεία του μικρού Προφήτη Ηλία στις 22:30...

Όσοι πιστοί προσέλθετε!:thumbsup:

HLIAS - E36
05-10-13, 18:34
Να πάρεις και μένα τηλ , να σε βάλω να βλέπεις την παραλία...ακόμα είναι ωραία τα βότσαλα στην άμμο !!:th_Laie_67-1:

Χιουμοράκι Αντρικο?:whistle: Αντι να τα παρατήσεις όλα και να έρθεις να ενισχύσεις τις συμμετοχές μας...:warriorsmiley:

Εν τω μεταξύ θα σκάσω μούρη με το Vectra σήμερα γιατί η μπέμπα κοιμάται στη Χαλκίδα...:thumbsdown: Ανέβασα το Leon ενος φίλου μου και έχω 320 χλμ μακρια το άλλο μου μισό...!!!:facepalm: Το έχω παραξηλώσει αυτό το Σ/Κ, από BMW σε SEAT και μετα σε OPEL και μετα στο φορτηγάκι μας NISSAN...:drive:

aristent
05-10-13, 20:12
H σημερινη συνάντηση έχει ως εξής:

Ποτάκι στο Meet me στην πλατεία του μικρού Προφήτη Ηλία στις 22:30...

Όσοι πιστοί προσέλθετε!:thumbsup:

Δυστυχως δεν θα μπορεσω να ακουλουθησω σημερα....:ranting2:

ειμαι με συναχι,κρυωμα κλπ.....τα γνωστα της εποχης.....βγηκα για εναν καφε μονο, πριν λιγη ωρα γυρισα και θα μεινω μεσα,να περασετε καλα!!!:original:

dafidack
06-10-13, 08:15
ειμαι με συναχι,κρυωμα κλπ.....τα γνωστα της εποχης.....

Και δεν εισαι ο μονος Αρη!Ακου και τα δικα μου.Συναχι τρελλο λογω του οτι πηγα να αρρωστησω αλλα με περασε ξοφαλτσα και με χτυπησε στο αδύνατό μου σημειο,καταρροη δηλαδη λογω αλλεργικης ρινιτιδας.Το χερι μου κουλαθηκε στην κλειδωση του ωμου και παω σαν τον ρομποκοπ,μεθεορτια της εμποροπανυγηρης που εξυπηρετουσαμε προσφατα.Ευτυχως το ετριψα με καμφορα και σημερα ειναι καλυτερα.Και τεραστια ελλειψη υπνου!!!!!
Ηλια ζηταω συγνωμη ρε φιλε που δεν ειδα εγκαιρως την κληση σου ωστε να στα πω.Ελπιζω να περασατε καλα,σε περιμενω απ το μαγαζι! thumb:original:

HLIAS - E36
06-10-13, 12:19
Το ποτάκι χθες έγινε πράξη στο Meet me και ομολογώ ότι έπαθα πλάκα με το μαγαζί (μια και είχα χρόνια να πάω) με τον κόσμο που είχε και την μουσική καθώς και τις τιμές...

Πιστεύω στις συναντήσεις από δω και πέρα των Θεσσαλών μετά τον μικελοκαφέ θα ακολουθει Meet me!!!:thumbsup:

Την επόμενη φορά παιδιά ελπίζω να μαζευτούμε όλοι! Λογικά θα ανέβω ξανά το 4ήμερο 28 Οκτωβρίου για να περάσω και αμορτισερ στη μπέμπα βάση σχεδίων...

Βασίλη θα σε πάρω τηλ. να μιλήσουμε!

Περαστικά στους ταλαιπωρημένους λόγω καιρού και δουλειάς...thumb

Andri
11-10-13, 19:37
Χιουμοράκι Αντρικο?:whistle: Αντι να τα παρατήσεις όλα και να έρθεις να ενισχύσεις τις συμμετοχές μας...:warriorsmiley:



ένα τσιγάρο δρόμος η υπόθεση... με δουλεύεις Λιάκο??

HLIAS - E36
12-10-13, 00:08
ένα τσιγάρο δρόμος η υπόθεση... με δουλεύεις Λιάκο??

1 χρόνο και βάλε έκανες Αθήνα-Λουτράκι σαν να πας σπίτι-σχολείο και σε πείραξε η μία φορά που θα έρθεις σε μας???:drive:

Andri
13-10-13, 09:03
1 χρόνο και βάλε έκανες Αθήνα-Λουτράκι σαν να πας σπίτι-σχολείο και σε πείραξε η μία φορά που θα έρθεις σε μας???:drive:

Λάρισα-Λουτράκι εννοείς :th_Laie_67-1:
Όσο για το αν με πείραξε, δεν έχω κανένα πρόβλημα αν στρώσεις άσφαλτο στη θάλασσα , ξεκινάω τώρα...:thumbsup: :hystericalbs1:

HLIAS - E36
13-10-13, 17:55
Λάρισα-Λουτράκι εννοείς :th_Laie_67-1:
Όσο για το αν με πείραξε, δεν έχω κανένα πρόβλημα αν στρώσεις άσφαλτο στη θάλασσα , ξεκινάω τώρα...:thumbsup: :hystericalbs1:
Ναι Λάρισα - Λουτράκι εννοώ...

Βαλε προπελα στη μπεμπα...!!!

HLIAS - E36
19-10-13, 06:37
Πάμε για άλλη μια φορά οι Λαρισαίοι...!!!:warriorsmiley:

Τι λέτε να κανονίσουμε για το 4ήμερο 28η Οκτωβρίου που θα ανέβω ξανά πατρίδα? Καφεδάκι? Γεύμα? Ποτάκι?

Με τον dimimav μιλήσαμε και είπαμε να πάμε για ένα ποτάκι (μέχρι το πρωί)...:thumbsup:

...αλλά πέρα από αυτό (φυσικά όποιος θέλει είναι ευπρόσδεκτος) λέω να κανονίσουμε κάτι πιο νορμάλ για να τα πούμε κιόλας δηλαδή να μπορούμε να μιλήσουμε σαν ανθρωποι...!:thumbsup:

Θα προτείνω για το Σάββατο σαν μέρα αρχικά και βλέπουμε... Ακούω ιδέες, απόψεις, εναλλακτικές λυσεις και φυσικά ΣΥΜΜΕΤΟΧΕΣ!!!:warriorsmiley:

Υ.Γ.1: Θα παιχτεί και τηλεφωνική ενημέρωση προς το τέλος της εβδομάδας...thumb
Υ.Γ.2: Αντρίκο σε θεωρώ στάνταρ μέσα έτσι...? Σε βάζω πρώτο...

1. Andri +1:thumbsup:
2.
3.
4.
...............

Andri
19-10-13, 14:40
Μακάρι να μπορούσα να έρθω....


Μην ανησυχείς όταν έρθω προς τα εκεί θα ενημερώσω , βέβαια θα είμαι με το πεζό 2 και όχι με το πενβε :th_Laie_67-1:

Edit το +1 τώρα το είδα...στανταράκι το έχεις ε?

HLIAS - E36
19-10-13, 18:03
Edit το +1 τώρα το είδα...στανταράκι το έχεις ε?

Ε, βέβαια!!!:thumbsup:

Έλα πεζό 2 και θα σε πάρω εγώ με την μπέμπα...thumb

Για πότε το κόβεις? Χριστούγεννα?

Andri
19-10-13, 18:12
Δεν ξέρω καθόλου Λιάκο , θα ενημερώσω όταν το κανονίσω :)

HLIAS - E36
22-10-13, 20:01
Τι γίνεται ρε παίδες? Κανείς??? Πάλι τηλεφωνικώς θα κανονίσουμε??? Έλα πάμε για Σάββατο απόγευμα... Το ξεκινάω κι αν δεν υπάρχει ανταπόκριση (γιατί πολλοί δεν τα βλέπουν καν κάτι τέτοια θέματα Γιώργο, Μιχάλη, κλπ:whistle:) θα πέσει τηλεφωνάκι την Πέμπτη...

1. HLIAS - E36 coupe +1 :thumbsup:
2.
3.

:warriorsmiley: ΠΑΜΕ ΔΥΝΑΤΑ!!! :warriorsmiley:

Υ.Γ.: Προτείνετε και μέρος (καφέ, φαγητό, κλπ)

tokiko
22-10-13, 20:43
1. HLIAS - E36 coupe +1
2. Μιχάλης (εκτός απροόπτου)
3.

Andri
22-10-13, 21:45
1. HLIAS - E36 coupe +1
2. Μιχάλης (εκτός απροόπτου) +1



Κανένα νέο έχουμε ?? :whistle:

HLIAS - E36
22-10-13, 22:20
Κανένα νέο έχουμε ?? :whistle:

Ουπς??? Τι έγινε???:shok:

Πάντως και το δικό μου +1 θα είναι έκπληξη αυτή τη φορά...thumb:thumbsup:

tokiko
22-10-13, 22:38
Κανένα νέο έχουμε ?? :whistle:

Και ένα και δύο :th_Laie_67-1::hystericalbs1:

γιαννης λαρισα
22-10-13, 22:51
ποτε ειπαμε θα παμε για καφε?μεσα και εγω το τηλεφωνο μου το εχει ο μιχαλης.

HLIAS - E36
23-10-13, 05:30
ποτε ειπαμε θα παμε για καφε?μεσα και εγω το τηλεφωνο μου το εχει ο μιχαλης.

Γ Σαββατο απογευμα λεω! Ωρα κ μερος θ γραψω ή σημερα το απογευμα ή αυριο...

Andri
23-10-13, 19:33
Και ένα και δύο :th_Laie_67-1::hystericalbs1:

Και τι περιμένεις για να ενημερώσεις?? Θα ανέβω Λάρισα και θα σε αφήσω πίσω σε πάτημα !!(με τα πόδια ε:th_Laie_67-1: )

HLIAS - E36
24-10-13, 14:42
Γιάννη στείλε μου με πμ το τηλέφωνό σου αν θες και σήμερα το απόγευμα θα κάνω ένα ντου σε όλους να δω πόσοι θα μαζευτούμε για να σκεφτώ και μέρος ανάλογο γιατί κάπου πρέπει να αφήσουμε και τις μπέμπες...:thumbsup:

HLIAS - E36
24-10-13, 20:57
Λοιπόν αλάνια! Η συνάντηση του Σαββάτου έχει ως εξής:

Καφετέρια: Rablito (αν γράφεται έτσι:sm-scared5: )
Τοποθεσία: Οδός Βόλου (στην αρχή, κοντά Ηρ. Πολυτεχνίου)
Ωρα: 20:00

Υ.Γ.1:Είναι σχετικά καινούρια καφετέρια και έχω ακούσει πολύ καλή...thumb
Υ.Γ.2:Χώρος για τις μπέμπες υπάρχει απ' ότι θυμάμαι...:thumbsup:
Υ.Γ.3:Μετά το καφεδάκι ανάλογα την παρέα και τη διάθεση παίζει να πάμε να τσιμπήσουμε και κάτι (ιδέα του dafidack):fagopoti:

Πάμε δυνατά::warriorsmiley:

1. ΗLIAS - E36 coupe +1
2.
3.
4.

dafidack
24-10-13, 21:12
Dafidack :thumbsup:

Dimimav
24-10-13, 22:59
Και εγώ μέσα:original:
Ειναι κ μακριά απο το σπίτι μου απορώ πως θα φτάσω :th_Laie_67-1:

HLIAS - E36
25-10-13, 05:34
1. HLIAS - E36 coupe +1
2. Dafidack
3. Dimimav +1:thumbsup:
4. Γιωργος Ε36 (απ'οτι μου ειπε απο το τηλ.)
5. Μιχάλης +1
6. Γιάννης Λαρισα
7.
8.

Ελα παμε κ αλλοι:warriorsmiley:

γιαννης λαρισα
25-10-13, 23:02
εγω λεω να παμε σε ενα καινουργιο που ανοιξε στην οδο βολου το πρωιν κεφατο αν το ξερετε εκει σιγουρα εχει παρκινγκ.τι λετε?

HLIAS - E36
26-10-13, 02:16
Θα σε πάρω τηλ. το πρωι και θα το κανονίσουμε...

geoski
26-10-13, 07:29
kaλημερα παιδια ! σε ποια περιοχη ειναι το καφε ?
:thanks:

HLIAS - E36
26-10-13, 09:19
Καλημέρα σε όλους! Λοιπον για να αντιμετωπίσουμε στα σίγουρα το θέμα πάρκινγκ θα το κάνουμε στην καφετέρια χάντρες στην πλατεία Νεάπολης στις 20:00...

Εκει που είχα πει έχει μεν χώρο αλλά όπως είπε και ο Γιάννης δεν είναι δικό μας το μαγαζί, λογικά θα έχει κι άλλο κόσμο και για να μην το ρισκάρουμε και τρέχουμε ας το κάνουμε καλύτερα εκεί...

Η λίστα έχει ως εξής προς το παρόν:

1.ΗLIAS - E36 coupe +1
2.Dafidack
3.Dimimav
4.Γιώργος Ε36 (θα το σιγουρέψω σε λιγάκι)
5.Μιχάλης +1
6.Γιάννης Λάρισα
7.
8.

Υ.Γ.1: Γιάννη πήγα προς τα εκεί που είπες αλλά δεν την πέτυχα την καφετέρια...

Υ.Γ.2: Geoski αν δεν ξέρεις που είναι οι χάντρες πες για να δώσω περισσότερες πληροφορίες...

dafidack
26-10-13, 13:39
Ρε παιδια,τον μοντερετορα τον ειδοποιησατε?

aristent
26-10-13, 13:45
Ρε παιδια,τον μοντερετορα τον ειδοποιησατε?

ENNOHTE!!!!:thumbsup:

απλα δεν ειναι σιγουρη ακομη η συμμετοχη μου.....θα σας κανω εκπληξη!!!:thumbsup:

HLIAS - E36
26-10-13, 14:00
Θα κάνει εντυπωσιακή είσοδο απο 'κει που δεν το περιμένουμε...!:thumbsup:

Andri
26-10-13, 16:26
Ρε παιδια,τον μοντερετορα τον ειδοποιησατε?

Για μας ούτε ερώτηση, αχ πως ξεχνάει ο άνθρωπος με λίγη απόσταση... :hystericalbs1:

HLIAS - E36
26-10-13, 17:51
Για μας ούτε ερώτηση, αχ πως ξεχνάει ο άνθρωπος με λίγη απόσταση... :hystericalbs1:

Δεν ξεχνιέσαι εσύ αγορι μου!!! Έχεις γραφτεί ανεξίτιλα στις μνήμες μας...:thumbsup:

Σε κάθε συνάντηση τα πίνουμε στην υγειά σου...!!!:cheers:

HLIAS - E36
26-10-13, 19:42
Το καφεδακι εχει μεταφερθει στο μικελ Νεαπολης (εξω) γιατι δν υπηρχε τραπεζι στις χαντρες...

tokiko
26-10-13, 21:42
Παλικάρια με συγχωρείται για την απουσία μου αλλά το πρόγραμμα είναι απρόοπτο... thumb

:thnx:

HLIAS - E36
26-10-13, 22:32
Την επόμενη φορά Μιχάλη!thumb

Θα κανονίσουμε φαγοπότι...:fagopoti:

dafidack
27-10-13, 08:37
Για μας ούτε ερώτηση, αχ πως ξεχνάει ο άνθρωπος με λίγη απόσταση... :hystericalbs1:

Αντε ρε γκρινιαρη!Αφου σε στειλανε στην Τουρκια να κανεις το κομμαντο,εχεις χρονο για καφεδες??:th_Laie_67-1:

Andri
27-10-13, 12:00
Παλικάρια με συγχωρείται για την απουσία μου αλλά το πρόγραμμα είναι απρόοπτο... thumb

:thnx:

Πάλι για "1χ1" πήγες? :th_Laie_67-1:
Λέγε σκορ !!