PDA

Επιστροφή στο Forum : Γρατζουνιά στο μπροστινό φτερό



Giorgos 116i
02-08-13, 17:47
Καλησπέρα παιδιά σημερα το μεσημέρι πηγα για μπανακι σε κατι πισίνες,πήρα καφε και μόλις εκανα την πρώτη τζούρα ερχετε ενα φιλαράκι και μου λεει οτι μια φιλη του ξεχασε να βαλει στηριχτιρι στο μηχανάκι της και έπεσε στο αυτονινητο μου :facepalm:....δεν τον πίστεψα στην αρχη γιατι δεν ειχε ουτε 5 λεπτα που ειχα παει οταν το ειδα μου κόπηκε το γελιο...το μηχανακι εχει ασφάλεια αυτη δεν εχει δίπλωμα τι κανουμε σε αυτην την περίπτωση...? :ranting2:

bill_m3
02-08-13, 18:40
Καλησπέρα παιδιά σημερα το μεσημέρι πηγα για μπανακι σε κατι πισίνες,πήρα καφε και μόλις εκανα την πρώτη τζούρα ερχετε ενα φιλαράκι και μου λεει οτι μια φιλη του ξεχασε να βαλει στηριχτιρι στο μηχανάκι της και έπεσε στο αυτονινητο μου :facepalm:....δεν τον πίστεψα στην αρχη γιατι δεν ειχε ουτε 5 λεπτα που ειχα παει οταν το ειδα μου κόπηκε το γελιο...το μηχανακι εχει ασφάλεια αυτη δεν εχει δίπλωμα τι κανουμε σε αυτην την περίπτωση...? :ranting2:

Αφού έχει ασφάλεια πείτε ότι οδηγούσε ο γκόμενος και να σε αποζημιώσει η ασφάλεια!!

konstantinaM3
02-08-13, 19:16
πως γινεται να εχει ασφαλεια χωρις διπλωμα?η εκτως κ ειναι σε αλλο ονομα το μιχανακι γραμμενο...νομιζω η ασφαλεια δεν σου βγαζει αμα δεν εχεις διπλωμα...νομιζω δηλαδη....

fanisk
02-08-13, 19:20
Αφού έχει ασφάλεια πείτε ότι οδηγούσε ο γκόμενος και να σε αποζημιώσει η ασφάλεια!!

Και περνα και ενα χερι τη γκομενα του γκομενου να πατσισετε :th_Laie_67-1:

nikos1400
02-08-13, 19:56
Και περνα και ενα χερι τη γκομενα του γκομενου να πατσισετε :th_Laie_67-1:

και μετα κοπανα της το κεφαλι στο φτερο πανω.
πριν το φτιαξεις. ΑΦΟΥ την απαυτωσεις.

πλακα κανω. not.

:D

-sent via android phone-

Giorgos 116i
02-08-13, 20:01
ναι το μηχανάκι ηταν του πατριού της και ειναι φίλη του αδελφού μου...θα παω απο δευτερα να το δει ο βαφέας να μου πει κόστος γιατι μου ειπε οτι αν ειναι μικρο το ποσό δεν θέλει να μπλέξει την ασφαλιστική του

Bazil Van Sinner
03-08-13, 07:34
Ακομη δεν μπορω να καταλαβω γιατι ενω εχουν ασφαλησμενο οχημα,δεν θελουν να χρεωσουν την ασφαλιστικη!!!!!
Αν ειναι μικρη η γρατσουνια και νομιζετε οτι δεν αξιζει,μεγαλωστε την γρατσουνια.......
να αξιζει και το βαψιμο.
ΔΕΝ ανεβαινει η ασφαλεια μετα αν αυτο φοβουνται.

stef
03-08-13, 07:37
Και περνα και ενα χερι τη γκομενα του γκομενου να πατσισετε :th_Laie_67-1:

Άκου να δεις πόσο σεξόπορνοδιαστροφικος είσαι.. Χαχαχα

Giorgos 116i
03-08-13, 13:06
Ακομη δεν μπορω να καταλαβω γιατι ενω εχουν ασφαλησμενο οχημα,δεν θελουν να χρεωσουν την ασφαλιστικη!!!!!
Αν ειναι μικρη η γρατσουνια και νομιζετε οτι δεν αξιζει,μεγαλωστε την γρατσουνια.......
να αξιζει και το βαψιμο.
ΔΕΝ ανεβαινει η ασφαλεια μετα αν αυτο φοβουνται.

ναι αυτο μου ειπε οτι εχει 2-3 αυτοκίνητα και δεν θελει να ανέβει η ασφάλεια του γιατί έτσι μπορεί να χάσει πιο πολλά και αν ειναι μικρο το κόστος να το κανει μόνος του

Bazil Van Sinner
03-08-13, 14:16
ναι αυτο μου ειπε οτι εχει 2-3 αυτοκίνητα και δεν θελει να ανέβει η ασφάλεια του γιατί έτσι μπορεί να χάσει πιο πολλά και αν ειναι μικρο το κόστος να το κανει μόνος του


ΔΕΝ ανεβαινει η ασφαλεια!!

ΔΕΝ σε νοιαζει τι λεει!!

Φωναζεις την ευθυνη οδικης της εταιριας σου,βγαζει φωτογραφιες και παει μονο του μετα.Μονο ετσι!Αλλιως μου φαινεται θα κηνηγας τον πατριο της φιλης του αδερφου σου να σε κανει την ζημια.....

ghost-rider
03-08-13, 19:58
Κανοντας δηλωση ισως χασει λιγο απο το bonus του.
Στο μηχανακι μονο, οχι σε ολα τα οχηματα που εχει ασφαλισμενα.
Μιλαμε για ποσα τυπου 2-3-4 ευρω? Κατι τετοιο.

Ενα κομματι για να βαφτει θελει 150 ευρω.

Τι θελει να βαλει απο την τσεπη του ακριβως?
Ποτε δε συμφερει να πληρωσεις απο την τσεπη σου και να μην κανεις δηλωση.
Ακομη και αν επισκευαζεται με τοπικη επισκευη και γυαλισμα.

Giorgos 116i
03-08-13, 20:01
ναι και μένα παράξενο μου φάνηκε αλλα να πω την αλήθεια δεν με απασχολεί εμενα η δουλεια μου να γινει και ας τα δώσει οποιος θελει :P

mark e92
03-08-13, 20:58
Είναι μεγάλη ζημιά ? θέλει όλο το φτερό βάψιμο???

Giorgos 116i
25-08-13, 16:31
ειναι 2 βαθουλώματα και μια μικρή γρατζουνιά αλλα στον μάστορα που πηγα μου ειπε οτι επειδή ειναι πάνω στο νεύρο θέλει βάψιμο όλο το φτερό με κόστος στα 150 με φπα.