PDA

Επιστροφή στο Forum : Μια φορα και εναν καιρο...



Bitz
11-07-13, 14:46
Εαν υπαρχει κατι αντιστοιχο παρακαλω να μεταφερθει.

Ανοιγω κατι νεο με αφορμη τα γραφομενα σε αλλο θεμα περι κρανους και ιπταμενων αντικειμενων.Σαν αυτο που εγραψε ο Σταματης με το μαχαιρι.
Οποιος εχει να διηγηθει κατι προτοτυπο-κατι σπανιο-κατι κουφο τελοςπαντων απο τα παλια...ας γραψει εδω
Πασης φυσεως γεγονοτα με την προυποθεση οτι ειναι πραγματικα,κοινως οχι
ψεματα.
Να σας θυμισω οτι το φανς διαθετει ανιχνευτη ψευδους
Τι λετε εχει καποιο ενδιαφερον;; ετσι να ξεχαστουμε λιγο απο τις σκεψεις που λιγο-πολυ τωρα τελευταια ταλεπωρουν ολους μας.

Λεγαμε λοιπον οτι το κρανος σωζει.
Μια φορα και ενα καιρο πριν απο 20 περιπου χρονια ηταν ενας παπαρας που πανω στον ενθουσισμο του δεν καταλαβαινε και δεν τον ενοιαζε τιποτα.
Τοτε τραβιωτανε με μια λουλουδου...αγνωστων λοιπων στοιχειων, η οποια τον καλεσε στο σπιτι της
Ο τυπος λοιπον δεν ηξερε οτι η κοπελα που του αφιερωνε στα μπουζουκια το...και παντρεμενος που εισαι σε θελω..ειχε παρατησει τον αντρατης με δυο μωρα,οτι την εψαχνε η μανατης,οτι το στενο που ηταν το σπιτι που ειχε νοικιασει ηταν αδιεξοδο, οτι το ιδιο στενο ηταν γειτονια ιεχωβαδων που ειναι και λιγο ευαισθητοι σε τετοια θεματα,οτι η μανατης την ειχε εντοπισει και ειχε ξεσηκωσει ολη την γειτονια και τον περιμεναν,οτι την ειχαν κανει μαυρη στο ξυλο.
Το μονο που ηξερε ηταν να φοραει παντα κρανος το οποιο δεν προλαβε να βγαλει οταν παρκαρε την μηχανη του...και αυτο τον εσωσε απο τις πετρες και της γλαστρες.Τωρα το πως καταφερε να φυγει απο το αδιεξοδο ουτε ο ιδιος το ξερει ακομα και σημερα.

Εστι απλα και περιληπτικα.

:thnx:

hades7
11-07-13, 15:11
παμε λοιπον ιστορια με Βυζαντινο που λεγαμε σε αλλο θρεντι...

2003-4-5 καπου εκει τελοσπαντονε παω με τον τοτε κολλητο μου καζινο λουτρακι μετα απο διασκεδαση.
Καλοκαιρακι ητανε και φοραγαμε κοστουμια, μανικετοκουμπα, κολαριστα πουκαμισα και τετοια :th_Laie_67-1:
σκαμε στην εισοδο στο καζινο διπλα μας περνανε πορτοκαλοπαραγωγοι που ειχαν ερθει να φαν την επιδοτηση,ξεκωλια που ειχαν ερθει να φανε αυτους με την επιδοτηση,ινδοι πακιστανοι τα παντα ολα :th_Laie_67-1:

αφου ως γνωστον εκει μπεναν ολοι,σκαμε εισοδο ντυμενοι σαν τον κωσταντινο τζουμα στο κομπλιτ ανοουν σε εξοδο στην νεα υορκη

πορτιερης, κυριε συγνωμη δεν μπορειτε να περασετε στο φιλο μου,
φιλος μου ντυμενος με ζενα, μπριονι δεν θυμαμαι πανακρυβο λευκο κοστουμι αλλα με σαγιοναρα διχαλα τρεντια που ηταν τοτε της μοδος.,διπλα μας περνουσαν απλυτοι πακιστανοι,
τι λες ρε, του λεει, γιατι δεν μπορω?
ταυτοχρονα κοιταμε τυπισα γνωστη μας στα
που βλεπει την φαση και σηκωνει ωμους σα να μας λεει παιδια δεν μπορω να κανω τιποτα......
εγω εχω κλασει στο γελιο με εχει πιασει νευρικο και δεν μπορω να σταματησω.
της λεει ο δικος μου και τωρα?
λεει αυτη εχει απεναντι ενα ΣΟΥΒΛΑΤΖΙΔΙΚΟ :th_Laie_67-1: πηγαινε εκει νοικιαζουν παπουτσια :hystericalbs1: εγω εχω πεθανει κατουριεμαι στο γελιο ....παμε τελοσπαντονε πλησιαζουμε οι τυποι απο μεσα βλεπουνε 2 ηλιθιους να κοιτανε αλλα κανεις να μην παιρνει την αποφαση να μιλησει.
ελα παιδια τι ειναι
ε να...
τι....?
ενα ζευγαρι παπουτσα θα θελαμε :th_Laie_67-1:

ναι φιλε μου πηγαινε εκει μας δειχνει μια καβατζα σαν αποθηκη που ειχε μεσα παπουτσια της κακιας ωρας βρωμικα και μπλουζες μακρυμανικες(καθως ουτε με αμανικα οπως μαθαμε δεν εμπαινες στο καζινο και ειχε και παντελονια αφου δεν εμπαινες με κοντα)
του λεει ο φιλος ποσο κανουν?
λεει αυτος τα νοικιαζεις για οσο μπεις μεσα 10 ευρω
10 ευρωωωωωωω?????????? τι λες ρε του λεει ο δικος μου για αυτες τις αηδιες?
τι να σου πω φιλε μου αμα θες τραβα στην κορινθο και μπουκαρε σε κανα μαγαζι :th_Laie_67-1: (η ωρα κοντα 3 το πρωι)
αλβανος που μας συνοδευε για να μας τα δωσει -το βλεπεις φιλε μου αυτο εξω?(μας δειχνει ενα τζαγκουαρ) ε απ αυτα το χει κανει :hystericalbs1: :hystericalbs1:
εγω εχω κλησει τεταρτο διπλωμενος απο το γελιο σε κατασταση σιγουρης λιποθυμιας :hystericalbs1:
τελικα μπαινουμε μεσα και κερδιζει ο δικος μου κανα 800αρι(:shok:)

κατα το πρωι δρομο για αθηνα,στην διαδρομη μου λεει θα σε παω ρεβ μλκα στο βυζαντινο για πρωινο .θυμαμαι πληρωσε για 2 ατομα 52 ευρα.
το μαγαζι ειχε αναμεσα σε καποια τραπεζια παραβαν σαν πριβε ας πουμε ,μας εβαλε μια σουπερ σουπερ γκομενα εκει γιατι μας περασε για σπουδαιους
ο δικος μου της κανει καμακι και εχει παθει πλακα με την παρτη της
ξεκιναμε τρωμε και σε καποια φαση ο αλλος τρωει κορνφλεικς σε γαλα ,τρωει τρωει φτανει στο τελειωμα σηκωνει την τεραστια γαβαθα και την φερνει στι στομα να φαει τα τελευταια :hystericalbs1:
ως εκ θαυματος εκεινη την ωρα ξεπροβαλει η τυπισσα απο το παραβαν να μας ρωτησει αν θελουμε και καλα τιποτα και τον βλεπει ακριβως ετσι :shok:

εγω εχω πεσει απο το τραπεζι, εχω πεθανει :hystericalbs1:
εντ δε τοππππππ!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
περναει κατσαριδα ακριβως κατω απο τα ποδια μας διασχιζει τον χωρο και οι τρεις ταυτοχρονα την κοιταμε και ε ενταξει εκει ποια πεθαναμε.τετοιο γελοιο επι τοσες ωρες δεν το εχω ξαναρηξει στην ζωη μου :th_Laie_67-1:

Kostas_1
11-07-13, 16:09
Ηταν γυρω στα τέλη των 70'ς (δεν θελω σχόλια ουτε γκουχ-γκουχ).

Τοτε που ηταν σε πληρη εξέλιξη η έξαρση της οικοδομής στα εξοχικα και ολοι οι μικροαστοι ετρεχαν να φτιαξουν την δευτερευουσα κατοικια τους (σικ) που τώρα ματωνουν να πληρωνουν τους φορους.

Φιλικη οικογένεια μας με 2 αγόρια της ηλικίας μου γυρω στα 15 πάνω στον σεξουαλικό μας οίστρο ψάχναμε παντα πως θα κανουμε κανα "μπανιστήρι" και μικρο-αλητείες, ειδικα το καλοκαιρι....

Εφτιαχαν λοιπον που λέτε σπιτι στην Βαρκιζα - μονοκατοικία ήταν στα αλουμινια τελειωμένοι οι τοιχοι και τα εσωτερικά χωρισματα, από πορτες μονο η εξωτερική και χωρις ακόμη να έχουν μπει παράθυρα.

Ο μικρός αδερφός ειχε ακουσει τον "μεγαλο" :) αδερφό του (17 χρονών) ότι είχε βρει γκομενα και μεθαυριο θα την πήγαινε στο ημιτελές για πήδημα.

Λεει: -παμε για μπανιστήρι?

-ΟΚ εμείς (εγω και ο αδερφος μου), αλλα που θα κρυφτούμε ρε?

-Υπαρχει μια παλια ξυλινη ντουλαπα που την έχουμε μεταφέρει εκεί και θα μπουμε μεσα, θα αφησουμε μια χαραμαδα ανοικτή και θα κοιτάμε.

Παμε λοιπόν -ασε που περιμεναμε κανα 2ωρο μεχρι να ερθει ο μεγάλος αδερφός του με το κορίτσι- και πως να μπουμε στη ντουλαπα 3 αγόρια - ο χαμος - διαπραγματεύσεις ποιος θα ειναι μπροστά όπου τελικά δικαιωματικά ο αδερφός πηρε αρχικά την 1η θέση....

Α, η ντουλαπα με σπασμένο το ένα απο τα 4 πόδια της, να θέλει πολύ προσοχή μην κανει κανεις καμια μλκια και τουμπαρει...

Τη συνεχεια την φανταζεστε....Απογευματακι, να μπαινει ο ηλιος ευθεια στη χαραμάδα, να μην βλεπουμε καλα, να σπρωχνουμε οι 2 που ειμασταν πιο πίσω ΜΠΑΜ, κάτω η ντουλαπα κομμάτια:

α) Εμείς μετά το 1ο σοκ να γελαμε σαν χαζοι

α) Το κορίτσι να τρέχει - πηδώντας σαν την τρελή από το κενό που θα έμπαινε το παραθυρο...

β) Ο "μεγάλος" ακόμη όποτε βρισκόμαστε μας βρίζει - ουτε κι αυτός δεν ξέρει μετά από αυτό πόσο καιρο έκανε να ξαναγμσει και το πόσες προφυλάξεις και ελέγχους έκανε για ναναι σίγουρος....

spar@
11-07-13, 16:17
τυπε κοστουμι και παντοφλα, μονο αν ειχες κολλητο τον ΛΑΚ....

Stamatis
11-07-13, 16:19
Μπορει ο Νινο να πει την ιστορια με το Βυζαντινο.
Εχει το ελευθερο.

hades7
11-07-13, 16:23
τυπε ο τυπος δουλευε τοτε για τον Φελους ντονα καραν και τα ρεστα ηταν και μοντελος το παιδι

PANOS-E60
11-07-13, 16:31
Μπορει ο Νινο να πει την ιστορια με το Βυζαντινο.
Εχει το ελευθερο.

κάπου πρέπει να ειναι ξαναγραμμένη εδω μέσα.

Bitz
11-07-13, 16:32
Αν δεν κανω λαθος η ΣΦΡΑΓΙΔΑ πρεπει να μεταφερθει εδω η' οχι;

spar@
11-07-13, 16:35
τυπε ο τυπος δουλευε τοτε για τον Φελους ντονα καραν και τα ρεστα ηταν και μοντελος το παιδι

τυπε με ποιον ησουν με τον Καρατζαφερη που ηταν μοντελος και μποντι μπιλντερ?

Bitz
11-07-13, 16:37
τυπε κοστουμι και παντοφλα, μονο αν ειχες κολλητο τον ΛΑΚ....

Αν εχεις κατι να γραψεις...καντο και ασε τα σχολια.Εναλακτικα μπορεις να διαβαζεις και να μαθαινεις.:th_Laie_67-1:

spar@
11-07-13, 16:38
Αν εχεις κατι να γραψεις...καντο και ασε τα σχολια.Εναλακτικα μπορεις να διαβαζεις και να μαθαινεις.:th_Laie_67-1:

τι να γραψω εγω τοτε ημουν στα @@ του πατερα μου!

Bitz
11-07-13, 16:42
τι να γραψω εγω τοτε ημουν στα @@ του πατερα μου!

Ε...γραψε για τοτε.

hades7
11-07-13, 16:45
ναι θα γραψει ιστοριες απο τους προσκοπους στην κατασκηνωση στον αγιο ανδρεα

spar@
11-07-13, 16:46
Ε...γραψε για τοτε.

θα βαλω τον πατερα μου να σας γραψει αυριο.....
τα μονα που θυμαμαι ηταν οτι ειχα σωθει 2 φορες....ακουσα τελευταια στιγμη ΡΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕ Μ@ΛΑΚΙΑ ΕΙΝΑΙ....και σταματησα!
μετα πετυχα!

freddys
11-07-13, 18:16
Aγιου Πνευματος σ/κ
Σαββατο βραδυ στην παραλιακη,εγω απο Κοζανη,χωρις GPS να ψαχνω ενα μαγαζι που λεγεται εικονες ή κατι παρομοιο,και πιο παλια λεγοταν μπλε.
Μετα απο ενα μισαωρο παρκαρω στο προηγουμενο παρκινγ πιο πριν μα να το ψαχνω απο εδω μια απο εκει τιποτα κανενας γνωστος,αλλα ονοματα,ξανα στο αμαξι που ειχε καβαλησει πεζοδρομιο-με λουλουδι για σκια-.Και εκει που βαζω οπισθεν και να παω στο επομενο και ενω πηγαινω μαξιμουμ με 40 ακουω ενα γκντουπ απο την αριστερη πλευρα,κοιταζω ο καθρεφτης διπλωμενος.Ποιος λαλακας ειχε αφησει τον καθρεφτη ανοιχτο και του τον εσπρωξα δεν ξερω.Χειροφρενο προσπαθω να βγω,παω του κλεινω του Caddet την καθρεφταρα που παραλιγο να μου εδινε τον δικο μου δωρο και ανοιγω τον δικο μου.Βρισιμο τιποτα,ευτηχως καποιος εκανε κολπα να παρκαρει στην θεση που μολις ειχα αφησει.
Στο επομενο βρισκω το ωραιο αυτο παραλιακο μαγαζι να εχει girls night.
Περα απο τις βολτες που εκανα για να βρω την ευξεινου ποντου 160 κατι,ενα μισαωρο,χωρια οτι δεν ηξερα οτι ειχε και καλοκαιρινο,οταν εφτασε στην πιστα να βγουν κατι δευτεροκλασατα ονοματα κατα τις μια,πηρα την μπεμπα και πισω στο ξενοδοχειο για υπνο.Δεν υπαρχει η παραλιακη της Αθηνας με τιποτα.Ουτε κριση,ουτε παρκινγκ,ουτε φωνες...

hades7
11-07-13, 18:20
μαλλον το "ελλαδος εικονες" εψαχνες το χειμερινο ηταν στη νεα σμυρνη ευξεινου ποντου

spar@
11-07-13, 18:29
μαλλον το "ελλαδος εικονες" εψαχνες το χειμερινο ηταν στη νεα σμυρνη ευξεινου ποντου

Τύπε σε κόβω για "κούκλες" συγγρου

freddys
11-07-13, 18:37
μαλλον το "ελλαδος εικονες" εψαχνες το χειμερινο ηταν στη νεα σμυρνη ευξεινου ποντου

Ναι αυτο εψαχνα,αλλα η προσκληση ελεγε ευξεινου ποντου.Μετα φαγαμε το πουλι για να το βρουμε...Οταν πλεον εφτασα στο τραπεζι τα ορεκτικα ειχαν παει περιπατο και ερχοταν οι μεριδες...

ntinos
11-07-13, 18:55
1991, ξεκινάμε δυο αυτοκίνητα για Κέρκυρα.
Ξεκινήσαμε μαζι απο ηλιουπολη, στο ενα οδηγός εγω στο άλλο ο Χρήστος (νέος οδηγός με ενα φιέστα 1.100 της κακιάς ώρας)
Ο Χρήστος θα περνάνε απο Καλλιθέα να μαζέψει έναν ακόμη, ραντευου στο Ριο στις παντοφλες.

Φτάνουμε ριο, περιμέναμε, περιμέναμε, περιμέναμε, πουθενά ο Χρήστος. Ανεβαίνω πάνω πίσω στα διόδια, σιγά σιγά προς Αθήνα,πουθενά ο Χρήστος
Δεν περιγράφω την αγωνία...

Ξανα πίσω στις παντοφλες στο ριο, τίποτε.
Δυο φεύγουν με τα πόδια προς τα διόδια ξανα (στην κάθοδο) εγω πάλι με το αυτοκίνητο πίσω προς Αθήνα
Είχε περάσει ενα δυωρο, οπότε λέμε θα κατάλαβε Αντιριο...
Μπαίνουμε στην παντοφλες, περνάμε απέναντι, πουθενα το φιέστα...

"Θα σκέφτηκε οτι τον κλασαμε και συνέχισε για Ηγουμενίτσα" είπε κάποιος και ξεκινάμε ...

Οπου βλέπαμε χωριο, πλανόδιο στο διάβα μας ρωταγαμε αν είδαν ενα κόκκινο φιέστα με 4 παιδιά μέσα... Τίποτε...

Κάπου στην Αρτα βλέπουμε 3 τύπους αραχτους σε ποδήλατα....

Μια απο τα ίδια, ρωτάμε, δεν είχαν δει τίποτε. Απο την προφορά καταλάβαμε οτι ήταν Αλβανοί (όταν είχαν αρχίσει να κατεβαίνουν)

Ενας την είδε κοινωνιολογος, και τους ρώτησε πως τα βλέπουν τα πράγματα εδω στην Ελλάδα.

"Ντυσκολο φίλε, μπολυ ντυσκολο"

- "υπομονή" τους λέει ο φίλος, και μετα την απάντηση ξεχάσαμε και τον Χρήστο και το άγχος :

"Μουνι εκει ντουλεια Ντεν εκει"

Χεσμένοι στα γέλια φτάσαμε Ηγουμενίτσα όπου φάτσα κάρτα στο Λιμάνι ήταν ο Χρήστος











- "Ρε παπαρα που είχαμε ραντεβου;"

- "στο Ριο"

Nino
11-07-13, 19:28
ο ηλιος ειχε βασιλεψει στη καλντερα και το νησι αποκτουσε ενα απιστευτο χρωμα,το Γεωργιος express (δεν μπορει καποιοι θα το ξερουν) αυτο το μοναδικο κομματι , υψηλης αισθητικης αλλα πανω απο ολα ταχυτητας περιμενε να αναχωρησει απο το λιμανι της Σαντορινης.
Ειχαμε παει νωρις νωρις να βρουμε χωρο να στρωσουμε τα sleeping bag.
Αφου λοιπον βρηκαμε το χωρο περιμεναμε με ιωβειο υπομονη, δυο ωρες σχεδον μετα την υποτιθεενη ωρα αποπλου να ξεκινησει.
Απεναντι μας κατι σκτογερμαναραδες ουννοι χωριατες που ευτυχως κατεβηκαν στην ιο και ηρεμησε το καραβι απο τις αγιοφωναρες τους .
Μεχρι και χαιντι τραγουδησαν οι σλαχτεν σλουχτεν.
Ιος σταση για αποβιβαση και ευτυχως οι γουρονομορφοι κατεβηκαν εκει ( η χρονια ειναι το 86 και οποιος ηξερε απο Ιο θα καταλαβει οτι θα τους "περιποιηθουν" αλλοι εκει.)
Λοιπον... παραδιπλα μας ειναι αυτα τα μπαουλα να τα πω, τεσπα κατι χωροι που μεσα εχουν σωσιβια.
Καποιος λοιπον εχει αφησει εκει πανω ενα μπουκαλι με νερο, λεω που λετε εγω στον φιλο που ειμασταν μαζι..
- ρε μλκα αυτο το νερο αργοτερα που θα βγουμε στα ανοιχτα και θα κουναει ,θα πεσει και θα μας βρεξει
-- που τα σκεφτεσαι ρε μλακα αντε πσ=εσε και κοιμησου, ακου θα μας βρεξει...χαχαχα
Περασε η ωρα και εκει στα ξαφνικα ΣΠΛΑΤΣ μου ρχεταιι νερο στη μουρη, οχι ρε πστη και το'πα γμτο μα ημουν χωμα και βαζωτο κεφαλι μεσα στο sleeping bag και ξανακοιμαμαι με τη μια.
Δευτερο ΣΠΛΑΤΣ και με κανει μουσκεμα, ανοιγω τον υπνοσακο με νευρα ετοιμος να σκοτωσω και παιδι αυτο που βλεπω μου κοβει τη χολη!!
Ενα καραβι να βουταει και να βγαινει μεσα στη θαλασσα, ενω τα κυμματα να αγκαλιαζουν το καταστρωμα.
Στο καταστρω μα ΚΑΝΕΝΑς ενω ο τελευταιος ετρεχε στο βαθος..
ΣΗΚΩ μλκα σηκω θα μας παρει η θαλασσα,σηκω γμ το κεγαλι μου
- τι ποιος που?
Τωρα τι να σας πω μιλαμε για τον απολυτο πανικο μεχρι να μαζεψουμε πραγματα, να μην μπορουμε να σταθουμε ορθιοι νερα παντου και ενας αερας να λυσσομαναει.
Ακολουθησαν στιγμες χαους σε καποια στιγμη κανει ενα βυθισμα και πεφτω και ο αλλος νομισε οτι με πηρε η θαλασσα , μεχρι να φτασουμε στη πορτα να μπουμε μεσα σε τρεις Αγιους ταμα καναμε χαχαχαα
Φυσικα ενα καραβι γεματο σαν σαρδελες καλλονης μετα για τις υπολοιπες 5-6 ωρες που χρειαστηκε να φτασει στον πειραια.
Στον Πειραια ειχε ερθει το αεροπλανοφορο saratoga , το γεωργιος Express περασε κοντα στο μιλι αποσταση απο κοντα του ενω για να καλυψει το μηκος του επλεε κανα τεταρτο χαχαχααχαχα
αυτα και πραγματικα ηταν μια φορα και εναν καιρο...

υγ1.
Η ιστορια με το Βυζαντινο ειναι ιστορια που λεγεται σε παρεα και προκαλει διαφορα συναισθηματα τα οποια στην οθονη θα χαθουν.

Thomelef
11-07-13, 20:48
αύγουστος του 97, τελευταία επίσκεψη που είχα κάνει στη μύκονο. μετά απο 8 συνεχόμενες ημέρες τρελής κρεπάλης, ύπνο 3-4 ώρες την ημέρα και 5-6 κιλά κάτω σε σχέση με την ημέρα άφιξης, έρχεται η πολυπόθητη μέρα του γυρισμού. είχαμε κουραστεί τόσο πολύ, που φοβόμασταν και οι 5, ότι έτσι και μέναμε άλλες 10 μέρες θα εξατμιζόμασταν.

μαζεύουμε πράγματα απογευματάκι και κατηφορίζουμε προς λιμάνι για να πάρουμε το καράβι που τότε η γραμμή ήταν απευθείας για σαλόνικα.

στο κέντρο και ενώ έχουμε ώρα, γίνεται παιχνίδι με 2 ιταλίδες σε ένα μαγαζάκι που κάτσαμε να πιούμε ένα τελευταίο ποτάκι. με τα πολλά, οι ιταλίδες μας λένε ότι είναι με άλλες 2 φίλες τους και δείχνουν μάλιστα και πρόθυμες για ιστορία. αποφασισμένες για όλα, έτσι ώστε να έχουν ιστορίες να διηγούνται στις φίλες τους όταν επιστρέψουν. εδώ να επισημάνω, ότι όλοι μας είμασταν χωρίς ούτε 10 δραχμές επάνω μας, ενώ είχαμε φάει πάνω απο 200 χιλιάδες ο καθένας απο μας. στο ενδιάμεσο είχαμε πάει στην τράπεζα 2 φορές ο καθένας για να πάρουμε φράγκα που μας έβαζαν οι γονείς μας, ενώ μοναδικό μέσο επικοινωνίας, ήταν ένα ΝΟΚΙΑ που είχα εγώ διακοσμητικό τελείως τότε, μόνο για περιπτώσεις ανάγκης.

με τα πολλά μας παίρνει η ώρα με τις 2 ιταλίδες και μας λένε να πάμε στο ενοικιαζόμενο τους για να γνωρίσουμε και τις άλλες δυο. υπήρξε μια στιγμή διαμάχης μιας και το καράβι σε 15 λεπτά έφευγε, αλλά τελικά αποφασίσαμε ότι θα πηγαίναμε να αλλάξουμε τα εισητήρια αν γίνεται.

ξεκινάμε και πάμε με τα πόδια. ευτυχώς που ήτανε κοντά. μπαίνουμε μέσα, αμήχανες οι άλλες δύο. σε κάποια φάση έχουμε μείνει μόνοι μας, αυτές είναι έξω και καταλαβαίνουμε απο τον τόνο ότι μαλώνουν.

μπαίνουν οι 2 που γνωρίσαμε και μας λένε ότι πρέπει να φύγουμε γιατί οι φίλες τους φοβούνται. μα, μου, καλά περνάμε, κάτσαμε. ενώ χαλάρωσε η φάση, κάποια στιγμή μας καλυνήχτησαν.

μόνοι με τις βαλίτσες, στο κέντρο της μυκόνου. βρήκαμε ένα σοκάκι κατά τις 3-4 το πρωί περίπου, με ένα ταβερνάκι που είχε σαν καθήσματα ένα φαρδύ πεζούλι. τσάντες για μαξιλάρι και δώστου.

κατά τις 7 το πρωί μια γιαγιά απο πάνω μου, συζητούσε με τον άντρα της, αν ήταν καλή ιδέα να φέρει κουβέρτα να με σκεπάσουν μιας και είχε τυλιχτεί σαν φίδι στο πεζούλι...να ανοίξει η γη να με καταπιεί. τες πα, πάει και αυτόοοοοο...

γραμμή για να δούμε τι θα κάνουμε με το καράβι. μετά λύπης πληροφορηθήκαμε ότι επόμενο πλίο για σαλόνικα ήταν μετά απο 5 ή 4 μέρες...το μοναδικό λέει που παίζει, είναι κατάστρωμα για ραφήνα σε μια ώρα και κάνουν τόσο...σαν απο θαυμα εκείνη την ώρα, βγάζει ο μλκς ο αντώνης την καβάτζα του και πληρώνει για όλους και του μένουν 100κάτι δραχμές.

ανεβαίνουμε οι βλάκες όλο χαρά πάνω στο παπόρι, λες και πηγαίναμε σαλόνικα.

φτάνουμε ραφήνααααααα...ωραία. και τώρα τι κάνουμε? κάτσε ρε μλκς να βγάλω το τηλ απο την τσάντα. είμασταν κυριολεκτικά 5 μαλάκες άφραγκοι, άυπνοι, 15υγουστο, 600 χιλ απο τα σπίτια μας.

πείραμε παντού τηλ, δεν βρήκαμε κανέναν...σε κανένα σπίτι, ούτε σε εξοχικά, ούτε σε κανονικές κατοικίες.

ξεκινάμε να μιλάμε με ταρίφες. 150κ ο ένας, 120 ο άλλος, 80 κάποιος άλλος και ξεκινάει να γίνεται της πόπης με τους αθηναίους ταρίφες που μάλωναν με τους ραφινιώτες, για το ποιός θα μας πάρει.

εκεί που καθόμαστε τελείως απογητευμένοι σε ένα πεζοδρόμιο, σκάει ένα ταξί και ανοίγει την πόρτα του συνοδηγού.

εσείς είστε που θέλετε να πάτε σαλόνικα? ναι...με 80κ είστε εντάξει? εντάξει λέμε εμείς. ελάτε.

μπαίνουμε μέσα, 4 πίσω και εγώ μπροστά...που πάμε ρε πστ μου αναρωτήθηκα. τι σκατά έχουμε κάνει...που έχουμε μπλέξει πάλι με τους μλκς. πρέπει να ξεκόψω, όλο σε ιστορίες μπλέκουμε. κακή επιρροή ο ένας για τον άλλο. στο μεταξύ προσπαθούμε με το τηλ, μέχρι που τελείωσε η μπαταρία.

ήταν ενα μικρο καράβι, κτλ κτλ, πιάνουμε περιφερειακό απο λαχαναγορά. μου φαινόταν απίστευτο. δεν το πίστευα.

αμέσως ανασκουμπώθηκα, πείρα τα πάνω μου, αλλά μετά σκέφτηκα και τώρα τι κάνουμε...

πω ρε πστ μου...πως έγινε έτσι η σαλόνικα ρε. 20 χρόνια έχω να'ρθω λέει ο ταρίφας. περνάει κάνα 10λεπτο, αρχίζει ο αντώνης να δίνει οδηγίες. απο'δω, απο'κει, εδώ όπου βολεύει σταματήστε. κοντά στο σπίτι του μεν, αλλά όχι εκεί. κάνα ενάμιση χιλιόμετρα μακρυά στα κωνσταντινοπολίτικα.

μένει ο τεο μέσα και του λέει να ανηφορίσει προς πανόραμα, για να του δώσει τα λεφτά στο σπίτι, και μετά να τον ξαναγυρίσει πίσω στο σπίτι του αντώνη, ντεμέκ είχαμε κανονίσει βίζιτες μιας και το σπίτι θα ήταν άδειο.

κατεβάζουμε τα πράγματα όλα και φεύγει ο τεο με τον ταρίφα. με τα πολλά, τον ανέβασε τον άνθρωπο σε ένα σημείο όπου υπάρχει φράχτης κάπου στην καμπουρίδου για όποιον γνωρίζει και την έκανε. πείρε το αμάξι του πατέρα του και γύρισε στο σπίτι του αντώνη...ειλικρινά δεν κατάλαβα πότε έγινε όλο το κονε στο πίσω κάθισμα για το τι θα κάνουμε.

ειλικρινά ντρέπομαι για αυτό που κάναμε, ήταν μεγάλη αμαρτία. ελπίζω να'ναι καλά αυτός ο άνθρωπος και να του χαμογέλασε η τύχη, γιατί το ότι βρεθήκαμε στον δρόμο του, ήτανε μεγάλη ατυχία.

Bazil Van Sinner
11-07-13, 21:31
πω πω πω,πως εγινε ετσι η σαλονικη ???? :hystericalbs1: :hystericalbs1:

συγχωρηστε,παιδια ησασταν :th_Laie_67-1:

Bitz
15-07-13, 08:07
Περιμενoντας τον S8N...:original:

fanisk
15-07-13, 13:42
Τετοιες μερες περσι ειχαμε σκοπια στη Χιο. Δεν θυμαμαι ποια μερα ηταν αλλα στα μεσα Ιουλιου. Ηταν το νουμερο μετα το φαγητο. Φυλαω με ενα παιδι, και επειδη η ζεστη με το αλεξισφαιρο και τοσα κιλα φορτωμα δεν παλευεται βρηκαμε τη λυση. Θα βγαλουμε τις πλακες του γιλεκου και θα ξεφορτωθουμε αρκετα κιλα. :th_Laie_67-1:
Πλησιαζει η ωρα που ερχεται το περιπολο, ενω τα ειχαμε καλα με τον υπαξ. ειπαμε να βαλουμε τις πλακες να ειμαστε προβλεπε και να τις βγαλουμε οταν φυγουν. Ηρθε το περιπολο (υπαξ + στρατ.) οι οποιοι εχουν κουβεντα για ενα καταδρομικο μαχαιρι τυπου Rambo που πηρε ο υπαξ. :th_Laie_67-1: Πανω στη κουβεντα με μια γρηγορη κινηση τραβαει το μαχαιρι και καρφωνει τον αλλο σκοπο στην πλακα. Μας κοπηκε το αιμα. Αυτος να μας κανει χαβαλε τυπου ποσο γρηγορος ειναι στο μαχαιρι, και τι ευκολα που τραβιεται, και εμεις να σκεφτομαστε οτι αν δεν ειχαμε βαλει τις πλακες ο αλλος σκοπος θα ειχε αφησει τα εγκοσμια.

Μερικες νυχτες μετα φυλαμε με τον ιδιο σκοπο και εχουμε εναν κοφτακια ΑΥΔΜ. Λεμε με το παιδι εσυ κατσε απο εδω, εγω θα παω απο εκει, ωστε μολις βγει απο το λοχο μας να κανουμε αναγνωριση αμεσως να μη μας ζαλιζει. Ειχαμε δει οτι μπηκε στο λοχο. Εχω κατσει ακριβως απεναντι απο το λοχο, σε κατι πετρες και ακουμπαω ορθιος με τη πλατη ενω καπου καπου τον ψιλοπαιρνω απο τη νυστα. Αργει ο ΑΥΔΜ. Σε μια φαση ο σκοπος ερχεται προς τα εμενα και φωναζει τα γνωστα, εγω να λεω "ρε ****** εγω ειμαι!!" αυτος να συνεχιζει "ρεεεε ****** εγω ειμαι το εχεις καψει τελειως??"", μεσα απο τα δοντια του μου λεει γυρνα. Γυρναω και βλεπω τον ΑΥΔΜ πισω απο το ποταμακι σε κατι δεντρα με τα χερια σταυρωμενα και υφακι. Κανω οτι δεν βλεπω κατι μεχρι να σκεφτω δικαιολογια :th_Laie_67-1: Κανω αναγνωριση και μου λεει θα τα πουμε αυριο στην αναφορα.. Το επομενο πρωι εχει βγαλει αναφερομενους 5-6 ατομα και εμενα με αφησε :thumbsup:

S8N
15-07-13, 15:58
Σωτήριον έτος 1997, κάπου στα μέσα προς τέλη Ιουλίου. Κάθομαι με το μαγιό στο σκαμπώ του bar του ξενοδοχείου, γυμνός από τη μέση και πάνω, βρεγμένος και ξυπόλυτος. Κάτι τέτοιο θα ήταν κανονικά απαγορευμένο δια ροπάλου σε 5άστερο και βάλε resort, αλλά εδώ συγχωρείται γιατί το bar βρίσκεται στη μέση της μεγέθους λιμνοθάλασσας πισίνας του ξενοδοχείου. Πίνω ένα Singapore Sling. Φλώρικο ποτό, αλλά δεν είμαι βγαλμένος κι από μυθιστόρημα του Ίαν Φλέμινγκ για να κρατάω Μαρτίνι. Αν η ζέστη είναι αφόρητη, η υγρασία είναι απλώς εφιαλτική καθώς πρόκειται για περίοδο μουσώνων στη Νοτιοανατολική Ασία. Τι ζητάω όμως εκεί? Ας πάρουμε τα πράγματα απΆ την αρχή.

Έχω μόλις ολοκληρώσει το τρίτο έτος σπουδών και χρωστάω 2 μαθήματα για Σεπτέμβρη. 2 μαθήματα δεν είναι τίποτα για τον Σπάρο, είναι όμως καταστροφή για μένα. Ο λόγος που έφτασα σΆ αυτό το σημείο δεν ήταν άλλος από μια γυναίκα. Στο έτος μου υπήρχαν κλίκες κι εγώ ανήκα σΆ εκείνη των σπασίκλων. Όλη μου η ζωή ήταν η σχολή μου, το αυτοκίνητό μου και το PC μου. Θυμάστε κάτι πάρτυ όπου είναι καλεσμένο όλο το έτος? Ψέμματα. Όλο το έτος εκτός από εμάς. Κανείς στην παρέα μου δεν είχε σχέση. Παίζει μάλιστα να ήταν κι όλοι παρθένοι. Όλοι εκτός από μένα κι έναν Λαρισαίο, γιατί τον προηγούμενο χειμώνα ανακαλύψαμε ότι το πουλί δεν είναι μόνο για κατούρημα και πήραμε σβάρνα μερικούς οίκους στο κέντρο. Η φετινή χρονιά όμως ήταν αναπάντεχη. Ξεπέρασα τη φάση του sex και είχα ανάγκη από σχέση. Κι έτσι μ@λακοερωτεύτηκα κάποια που δεν το άξιζε. Έφτιαξα το λουκ μου, έχασα 20 κιλά, γυμνάστηκα, το έπαιξα μυστήριος τύπος και τελικά έφαγα τη χυλόπιτα του αιώνα. Πέρασα μια δύσκολη άνοιξη αλλά μόλις μπήκε το καλοκαίρι άλλαξα ψυχολογία. Ευχήθηκα τα περαστικά μου στον παλιό έρωτά μου α λα Τσαλίκης και αποφάσισα από θύμα να γίνω θύτης. Οι γονείς του καλύτερού μου φίλου και μετέπειτα κουμπάρου μου θα πήγαιναν ταξίδι στη Νοτιοανατολική Ασία για να γιορτάσουν την επέτειό τους. Μαζί θα πήγαινε και ο κολλητός μου. Είχα βρεθεί κι εγώ παλαιότερα με τους δικούς μου γονείς εκεί. Ο πατέρας μου, αντιλαμβανόμενος ότι περνάω κάποια φάση, προσφέρθηκε να μου πληρώσει το εισιτήριο ως δώρο διότι είχα περάσει όλα τα μαθήματα… Του είπα ότι και καλά θα έδινα δύο για βελτίωση το Φθινόπωρο. Φίμωσα τις τύψεις μου σκεπτόμενος ότι δεν ήταν ακριβώς ψέμα από τη στιγμή που θα βελτίωνα έναν άσσο κι ένα τεσσάρι. Δέχτηκα και τον ευχαρίστησα. Κάπως έτσι βρέθηκα στο Nusa Dua Beach Hotel and Spa να πίνω ποτό μέσα στην πισίνα.

Οι μέρες είχαν περάσει ευχάριστα ταϊζοντας μαϊμούδες σε δάση και επισκεπτόμενοι ναούς με Βούδες σε κάθε πιθανή στάση κι από κάθε πιθανό υλικό. Τη μέρα αυτή το πρόγραμμα έλεγε επίσκεψη σε ένα χωριό στο Σουλαγέσι. Το θυμάμαι απΆ την προηγούμενη φορά που είχα πάει. Μιλάμε για ένα χωριό στους πρόποδες ενός ηφαιστείου όπου ημίγυμνοι ιθαγενείς κρεμούν τους νεκρούς σε ξύλινα φέρετρα από τα δέντρα μέχρι να πέσει το κοφίνι κάτω και να βγει από μέσα ο tarman, πεινασμένος για μυαλά. Έλεος.

Αφού τους είπα ότι δεν είχα ιδιαίτερη όρεξη να κάνω ένα πολύωρο κουραστικό ταξίδι με τα υποτυπώδη πούλμαν τους για να δω σάπια κουφάρια, προφασίστηκα πως θα επισκεφτώ την πόλη για να πάρω σουβενίρ. Η αλήθεια είναι ότι την προηγούμενη νύχτα άκουσα στον κτηνώδη μπουφέ του ξενοδοχείου τον ξεναγό του γκρουπ να σχολιάζει κάτι Άγγλαρες που κυκλοφορούσαν με ασιάτισσες στους διαδρόμους. Προφανώς στη ρεσεψιόν υπήρχε ειδικό βιβλίο συνοδών προς ενοικίαση. Δεν ξέρω αν ήταν αυτό που ξύπνησε τη λίμπιντό μου ή αν είχε κάποιο καρύκευμα η κόμπρα που μου σέρβιραν, αλλά είπα να σβήσω επιτέλους ένα από τα 2,5 εκατομμύρια πράγματα της λίστας όσων πρέπει να κάνω πριν αποδημήσω εις Κύριον και το οποίο δεν ήταν άλλο από το να πάω με μια Ασιάτισσα. Αν έμοιαζε και με τη Λούσυ Λου, ακόμα καλύτερα.

Πήρα λοιπόν βαθειά ανάσα, κολύμπησα μέχρι την άκρη, σκουπίστηκα, πήγα στο δωμάτιο, έκανα μπάνιο, ντύθηκα και κατέβηκα στη ρεσεψιόν. Εκεί, ένας τύπος σα μογγόλος κατάλαβε ότι με τη λέξη έσκορτ δεν εννοούσα το νέο μοντέλο της Ford και μου έκανε νόημα να τον ακολουθήσω σε ένα γραφείο. Έβγαλε ένα άλμπουμ και μου είπε να διαλέξω. Του λέω πως θέλω για καμιά ώρα max, και μου βγάζει άλλο άλμπουμ. Τον ρωτάω πόσο, μου λέει 100 δολάρια, του ζητάω έκπτωση γιατί είμαι φοιτητής και τελικά συμφωνούμε στα 80 προπληρωτέα. Ξεφυλλίζω το άλμπουμ με τις ολόσωμες και σταματώ σε μια με κοντό μαλλί α λα Μπριγκίτε Νίλσεν και τίγκα στη σιλικόνη. ΅This oneΆ, του λέω, σηκώνει το τηλέφωνο, κάποια χαζογελάκια πέσανε, περίμενα, περίμενα, περίμενα, μου λέει εν τέλει σε μισή ώρα αλλά θα πληρώσω το ταξί. Τα ταξί είναι πάμφθηνα στο Μπαλί οπότε δέχτηκα. Του σκάω το μαρούλι, του λέω τον αριθμό του δωματίου κι έφυγα χοροπηδώντας σαν παιδάκι που του πήραν παγωτό και μπαλόνι στο πάρκο.

Δεν πέρασε ούτε μισή ώρα και χτύπησε το τηλέφωνο του δωματίου. Ο μογγόλος με ειδοποίησε ότι η καλεσμένη μου έφτασε. Λίγα λεπτά αργότερα χτύπησε και η πόρτα. Είχα ήδη αρχίσει να πρεσάρω αίμα προς τα κάτω. Ανοίγω και βλέπω την ασιάτισσα ιέρεια της Αφροδίτης ντυμένη με μαύρο μίνι βραδυνό φόρεμα. Ήταν σχετικά ψηλή, ενώ το φουσκωμένο μπούστο της με δυσκολία χωρούσε εκεί μέσα. Θα είχα τελειώσει πάνω μου αλλά άρχισα να σκέπτομαι τη Μηχανική των Ρευστών που χρωστούσα και μου έπεσε. Αφού μου ευχήθηκε σελαμάτ παγκί που σημαίνει καλό απόγευμα στη γλώσσα της, πέρασε μέσα, άφησε την τσάντα της, μου έπιασε το πρόσωπο με τα δυο της χέρια και μου άρχισε ένα γλωσσόφιλο που με έκανε να ζαλιστώ. Της χουφτώνω το στήθος που ήταν σκληρό σαν μπετόν αρμέ. Βγάζει τα χέρια της από το πρόσωπό μου και αρχίζει να μου ξεκουμπώνει το παντελόνι. Τότε της μόδας ήταν τα unlimited που είχαν κουμπιά αντί για φερμουάρ. Κατεβάζει και το μποξεράκι, πιάνει κάτι από την τσάντα της και μου βάζει τις απαραίτητες προφυλάξεις … με το στόμα. Αν είσαι μοντερέιτορ και διαβάζεις, δε θα γίνει πολύ πιο αισχρό στη συνέχεια, ηρέμησε. Αν είσαι αντμινιστρέιτορ, κάνε καλύτερα μπαν στη γυναίκα μου μην έχουμε άλλα. Κάπου εκεί που λέτε παύει να δουλεύει η ιστορία με τη Μηχανική των Ρευστών κι άρχισα να σκέφτομαι άλλα άσχετα όπως το αν θα πέσει η μπαταρία του αυτοκινήτου δυο βδομάδες ακίνητο, τη μάνα μου να σφουγγαρίζει, τον πατέρα μου να κλαδεύει τα δέντρα κι άλλα τέτοια. Τελικά τα κατάφερα μόνο όταν στο επόμενο φιλί αντελήφθην μια γεύση προφυλακτικού που με ξενέρωσε λίγο. Εν πάση περιπτώσει, Ξαπλώνω στην άκρη του κρεβατιού και την τραβάω πάνω μου ντυμένη όπως ήταν. Όσο τρίβει το μπούστο της στα μούτρα μου βάζω τα χέρια μου κάτω από το μίνι στους γλουτούς κι αρχίζω να θωπεύω ώσπου αντιλαμβάνομαι πως η συγκεκριμένη είναι πιο γεμάτη ανάμεσα στα μπούτια απΆ ότι μια φυσιολογική γυναίκα.

Φρίκη. Ξέρασα καμήλες.

Τα υπόλοιπα τα φαντάζεστε. Ωπ, συγνώμη, δε φταις εσύ φταίω εγώ, δεν είμαι έτοιμος ακόμα, ξέχασα ανοιχτό το μάτι στην κουζίνα πριν φύγω για το υπερατλαντικό ταξίδι, όξω φούστη κι άλλα τέτοια.

ΓιΆ αυτό σας λέω, έχουμε -σχεδόν- πάει και με χειρότερες.

Τελικά, μετά από δυομιση χρόνια ψυχοθεραπείας γνώρισα κι ερωτεύτηκα την καλύτερη γυναίκα του κόσμου, τη γυναίκα μου! Έκτοτε, ξαναγύρισα στα αυτοκίνητα και τα PC. Αν και ούτε εκεί ξέρεις τι παίρνεις.

ntinos
15-07-13, 16:16
ενταξει βρε φιλαρακι,
τι περιμενες με 80 νταλαρς...


Εδω που τα λεμε, μια αλλη ψυχη προπληρωσε ενα "σακ γιου" (το οποιο δεν ηταν suck you, αλλα thank you με την υπεροχη κινεζικη προφορα των αγγλικων)



















Εδιτ:

Παραδεξου οτι καπου προς στο τελος μπουκαρε η γυναικα σου και σε τσακωσε στα πρασα την στιγμη που "ταξιδευες" στο Μπαλι, οποτε και το γυρισες λιγο το σεναριο... :D

S8N
15-07-13, 16:23
Όχι ρε, είμαι στο γραφείο μόνος και κάνω δήλωση ΦΠΑ. Ξενερουά εντελώς.

aristent
15-07-13, 16:35
:hystericalbs1: :hystericalbs1: :th_Laie_67-1: :hystericalbs1:

Ρε Αρουλη,τοση ωρα διαβαζα για να μαθω οτι παραλιγο θα εκανες σεξ με εναν τραβεστι???? :hystericalbs1: :th_Laie_67-1: :hystericalbs1:

πως του ειπες στα ασιατικα "οξω φουστη απ΄την παραγκα"????

:hystericalbs1: :th_Laie_67-1: ωχ παναγια μου τι αλλο θα μας πεις??? :hystericalbs1: :th_Laie_67-1:

S8N
15-07-13, 16:38
Ξερνώντας.

ntinos
15-07-13, 17:04
:hystericalbs1: :hystericalbs1: :th_Laie_67-1: :hystericalbs1:

Ρε Αρουλη,τοση ωρα διαβαζα για να μαθω οτι παραλιγο θα εκανες σεξ με εναν τραβεστι???? :hystericalbs1: :th_Laie_67-1: :hystericalbs1:

πως του ειπες στα ασιατικα "οξω φουστη απ΄την παραγκα"????

:hystericalbs1: :th_Laie_67-1: ωχ παναγια μου τι αλλο θα μας πεις??? :hystericalbs1: :th_Laie_67-1:

Εμενα μου φαινεται πως ο Αρης θολωσε και μπερδευτηκε.

Δεν επισθην πως επροκειτω περι τρανσεξουαλ....

Απλα το κοριτσι ειχε λαβη

S8N
15-07-13, 17:20
Σιγά μη την έλεγαν και Merito.

Bazil Van Sinner
15-07-13, 17:24
xaxaxaxaxa σατανιαρη δεν υπαρχεις ρε τυπε:hystericalbs1::hystericalbs1:

hades7
15-07-13, 17:26
Τα λεγόμενα ladyboys που αφθονουν στην Ταυλανδη. Αχαχαχα ωραίος Άρη

Bazil Van Sinner
15-07-13, 17:29
https://img542.imageshack.us/img542/1486/xz6n.jpg

S8N
15-07-13, 17:57
Άντε παιδιά, κανενας άλλος ιστορία? :hystericalbs1:

Nino
15-07-13, 18:38
Σιγά μη την έλεγαν και Merito.

κατι μου λεει οτι το μπεν αφλεκ προσωρινα θα αντικατασταθει...
:hystericalbs1::hystericalbs1:

dark knight
15-07-13, 19:10
μιλαμε για ιστορια βγαλμενη απο το hangover.δεινοσαυρους θα ξερναγα

bill_m3
15-07-13, 20:21
Κλαίω απο τα γέλια!!!!

Χαχεχαχαχαχχαχα

nikos valvetronic
15-07-13, 23:47
Άρη είσαι αλλού φίλε! Στο φωτο φινις με το Χαντε σε κόβω!

Η δική μου ιστορία δεν έχει σεξ ποτά και δολλάρια αλλά έχει πάρει πολλά OSCAR.Λαύριο 2002 Ιούλιος στήνουμε μια καινούργια μονάδα για τσιμεντοπροιόντα του Αλαφογιάννη.Το αφεντικό χεσμένο

που τον κάναμε πελάτη έχει κατεβάσει 10 μονταδόρους για να στήσουν αλλά μόνο δυο ηλεκτρολόγους,εμένα και τον Θανάση.Αναμενόμενα μείναμε πίσω οπότε κάτσαμε το Σ-Κ για να

προχωρήσουμε.Όχημά μας ένα τέτοιο:

https://www.bmwfans.gr/forum/images/imported/2013/07/Caddy_zps855270f8-1.jpg

Σάββατο πρωί είμαστε παρτάλια ψυχολογικά και σωματικά μιας και όλοι ήταν για μπανάκι αλλά εμείς τρίτο Σ-Κ χωρίς ανάσα.Κάποια στιγμή στέλνω τον θανάση(παιδικός φίλος και νυν κουμπάρος μου)

με το καντυ στην άλλη μεριά του εργοταξίου να φορτώσει μερικές σχάρες.Περνάει αρκετή ώρα...άφαντος ο Θανάσης.Πάω να δω και τον βλέπω από μακριά έρχεται με τα πόδια.

Φτάνει με την γλώσσα έξω και μου λέει ρε μλκ έχει μείνει μέσα η όπισθεν στο μπουρδέλο,ο λεβιές είναι σαν τον έκανες ηλεκτροκόλληση! Πάμε μαζί και όντως μετά από πολλές προσπάθειες τίποτα...

Τώρα..? πέρνουμε τηλ. τον υπεύθυνο του εργοταξίου για βοήθεια.Οδική είχαμε αλλά να το πάμε που? Μας λέει ότι έχει ένα βουλκανιζατέρ στο Λαύριο που κάνει και τίποτα ψιλοσέρβις μήπως βοηθήσει.

Τηλ. την οδική και πάμε μέσα στο Λάυριο στον παίχτη.Το σηκώνει και κάτι σφυριά από δω κάτι καλέμια από εκεί την ξεκουμπώνει την όπισθεν! Έλα ρε ντερβίση να το δεις μου λέει,πιάνω τον

λεβιέ πρώτη δευτέρα τρίτη και φαρμακερή κλείδωσε μέσα :th_Laie_67-1: Δεν κουνιέται χιλιοστό ο λεβιές.Μου λέει ο Θανάσης ρε συ δεν πάει έτσι το ρημάδι?? Κάλα μπροστά το πατινάρουμε,

στην όπισθεν τι κάνουμε?? Δεν είχαμε και άλλη επιλογή το βουτάω και βουρ για περιπέτεια :hystericalbs1: Πάμε στο εργοτάξιο πατινάροντας και το κάντυ δεν δείχνει να μασάει.Ωραία λέμε θα βγάλουμε

έτσι το Σ-Κ και Δευτέρα βλέπουμε.Το ξενοδοχείο μας ήταν στο Σούνιο δίπλα στη θάλασσα σε ένα γκρέμι που ο δρόμος είχε 39% κλίση για να κατέβεις! Μέσα στην ζαλάδα και την κούραση

κατεβάινουμε και μόλις σβήνω τον χάρο κοιτιόμαστε με τον Θανάση και κάνουμε την ίδια σκέψη....πως θα ανέβει ρε μλκ το ρημάδι??? Κάνουμε μπανάκι και κατεβαίνουμε κάτω να δούμε

τι σκατά θα κάνουμε...Το ξενοδοχείο αυτό στα νιάτα του πρέπει να ήταν πολύ χαι κλας αλλά είχε σταματήσει ο χρόνος στην δεκαετία του 70 γιατί κάπου εκεί το έκοβα ότι φτιάχτηκε.Είχε λοιπόν μπροστά

του ένα μεγάλο φοίνικα στο κέντρο του προαύλιου χώρου και γύρω εκεί παρκάριζαν τα αυτοκίνητα.Σκέφτομαι και λέω τον Θανάση...θα κάνω μερικές γύρες από τον φοίνικα να φορτώσει καλά

η τρίτη και μετά σανίδα για τον ανήφορο και αν τον βγάλει τον έβγαλε!!! Είσαι καλά ρε μλκ μου λέει θα ψοφήσει το καντυ (4αρι σαζμαν ε!) Ρε μη μασάς του λέω μπες μέσα.Δίπλα από το

ξενοδοχείο είχε κάτι ταβερνάκια που λόγω Σαββάτου είχαν αρχίσει να γεμίζουν.Πως θα περάσουμε από εκεί ρε παπάρα μου λέει ο Θαν. θα πατήσουμε κανένα γκαρσόνι :hystericalbs1:

Άσε που πριν τις ταβέρνες είχε ασφάλτινα σαμαράκια πως θα τα περάσουμε αυτά??? Εγώ αποφασισμένος να ανέβω αρχίζω τις σβούρες γύρω από τον φοίνηκα και μόλις αισθάνομαι το λάστιχο

έτοιμο να ξεζαντάρει βάζω στόχο την ανηφόρα αλλά.......τζίφος.Στο δρόμο είχε συνέχεια κόσμο από τις ταβέρνες.Σταμάτα μου λέει ο Θαν. θα πάω εγώ να κόψω την κίνηση και μόλις σου κάνω

σήμα έλα !! Μετά θα ανέβω με τα πόδια! Πάλι εγώ γύρω από τον φοίνικα και
μόλις μου σηκώνει το χέρι ο Θαν το ισιώνω και βουρρρρ :drive: τα σαμαράκια τα πέρασα με καμιά 60αρα και μπροστά από τις ταβέρνες είχα κοντά 80

θύμιζε κάτι από Ακρόπολις με τους θεατές να στενεύουν το δρόμο και τους φωτογράφους να τρώνε χαλίκι στη μάπα :th_Laie_67-1::th_Laie_67-1: Ο κόσμος κοιτούσε έντρομος το σκηνικό χωρίς να

βγάζει άκρη τι γίνεται και από τον Θαν. έλειπε μόνο η καρό σημαία!! Το κάντυ έβγαλε την ανηφόρα με όση ροπούλα είχε το 16αρι μοτεράκι του ίσα-ίσα.Ο Θαν. έκανε κανα μισάωρο να μιλήσει από

το λαχάνιασμα που είχε.Στο Λαύριο πάρκαρα κανονικά και είχα για όπισθεν το κουμπαράκι μου.Και το αποκορύφωμα ήταν το πρωι της Κυριακής που άρχισα πάλι να κουρδίζω την τρίτη γύρω από τον φοίνικα

ένας πακιστανός που σκούπιζε την αυλή νόμιζε ότι ήθελα να τον πατήσω και πέταξε την σκούπα και μπήκε μέσα στο σαλόνι :hystericalbs1::hystericalbs1::hystericalbs1::hyst ericalbs1:

katsaraios
16-07-13, 01:04
Mια απο στρατο..
Αξυπ σε καποιο νησι μας βραδυ Σαββατου καλοκαιρι 91 ?? βγαζω το χαρτακι με τις εξοδους και παω να ξαπλωσω πριν την βραδυνη μαλα$$σμενη εφοδο - γυρο του στρατοπεδου...
Παρατηρω οτι λειπη ο ενας και ανεπαναληπτος μονιμα στερημενος εξοδους και ησυχος αραζω στο ντιβανακι ,βαζω τιβι και αρχιζω να σκεφτομαι την αδεια μου και τα φιλαρακια τις βολτες την οικογενεια κλασικες δλδ σκεψεις παραμεθοριων περιοχων για οσους εχουν υπηρετησει σε τετοιοες..
Χτυπαει η πορτα και επανερχομαι στην πραγματικοτητα..
-Δοκιμε να σου μιλησω..
-Ελα ρε Χατζητρομπετα..(για ευνοητους λογους αλλαζω λιγο το επιθετο)
-θελω να βγω αποψε..
-που να βγεις ρε συ ,δεν εισαι μεσα ..
-καλα το ξερω αλλα ειναι αναγκη ..
-καλα και πως θα σε βγαλω ??
-ελα μωρε γραψε με και ασε να παω μια βολτα σε παρακαλω,θα γυρισω γρηγορα μην αγχωνεσαι..
Το παληκαρι με σκυμενο κεφαλι σαν τον φανταρο στο Λουφα και Παραλλαγη που πηγαινε συνεχεια αγγαρειες και βαραγε νουμερα..
-Δλδ τι ωρα θα εισαι εδω?
-1 το πολυ μιαμιση σε παρακαλω ασε με..
Τι σκ@τα λεω δεν βαριεσαι ρε γμτ κριμα τον εχουν ξεσκισει την ιστορια λιγο πολυ την ξερουμε ολοι εκει, αστον λεω ρε γμτ θα βγει και θα γυρισει μιας και μου ετυχε τωρα εμενα ας κανω κατι καλο..
-ασε τις παπαριες και το πολυ 2 να εισαι εδω εκεινη την ωρα βγαινω για την γυρα ενταξει?? μην μου κανεις καμια λαδια ρε..
-στον λογο μου δοκιμε ..ευχαριστω
Τον γραφω στο τσατσοχαρτο και ξανα αραζω επιστρεφοντας σε τοπους μακρινους και ομορφες περιπλανησεις..
Κατα τις 1.30 - 2 παρα ακουω πατημασιες στο γαρμπιλι εξω απο τους θαλαμους και αρχιζω να ντυνομαι για την γυρα..
Βγαινω στην πορτα ετοιμος και βλεπω δυο παληκαρια απο Θεσσαλονικη να γυριζουν ολο κεφι και χαρα,,,,παω κοντα και τα λεμε..
-τι εγινε ρε παιδια ολα καλα,περασατε ομορφα κατω στην πολη ειδατε τπτ καλο??
-μια χαρα δοκιμε πολυ ομορφα ηπιαμε και απο τρεις μπυρες χαζευαμε κατι κορμια..
-ωραια ρε σεις αντε να πηγαινω και εγω.....ααααα ο Χ"τρομπετας ρε γυρισε ειναι μεσα???
Πεφτει μια ξαφνικη σιωπη μερικων δευτερολεπτων απο αυτες που καταλαβαινεις οτι κατι κακο θα ακουσεις η οτι θα γινεις ρεζιλι..
-καλα δεν εμαθες τπτ δεν σε ειδοποιησαν??
Παγωνει η πλατη μου και αρχιζω να μουδιαζω..
-κατεβηκαμε μαζι και χωριστηκε απο την παρεα,τον ειδαμε σε κανα δυο μπαρακια για λιγο και μετα τον χασαμε αλλα ακουσαμε για κατι φασαριες και τρεχαματα σε αλλο μαγαζι με καποιον φανταρο,μαλλον αυτος ειναι..εκανε λεει σαματα και τραβηξε μαχαιρι αλλα δεν ξερουμε τι εγινε..
Μλκ μου λεω κανε ταμα να μην ειναι αυτος ,την π@@τσισαμε και αρχιζω να σκεφτομαι ΣΦΑ πειθαρχικα και αλλα ομορφα..
Ταυτοχρονα χτυπαει το οφωνο στο αξυπαδικο και σαλταρω να το πιασω..

αναφερομαι και ακουω το αμιμητο !!!
-καλα ρε μαλα κα εσυ τον αφησες να βγει εξω τον Χ"τρομπετα??
-εε ξερετε..νομιζω..εε...ηταν...
Στην αλλη γραμμη σχης γνωστος μου απο Καλαματα ο οποιος με εχει γνωρισει και μιλαμε καθε μερα στα γραφεια ..
-μαλα κα εσφαξε κοσμο ενα μπαρμαν και μια ταναπου ευτυχως οχι σοβαρα ,αλλα τωρα τον ψαχνουν ολοι και ακομα να τον βρουν..
Ακουσε με προσεκτικα..αν ..ΑΝ ...ΑΝ ΤΥΧΟΝ ερθει απο εκει πριν τον μαζεψουν ,παρε τζιπακι με οδηγο και κατεβασε τον απεναντι κατευθειαν σε μενα ...
-μαλιστα .....
ψιθυρισα και πρεπει να τουρμποκλανισα 3 σμαρτακια εκεινη την στιγμη που ψελιζα σαν πυροβολημενος η καλυτερα σαν ετοιμος για το εκτελεστικο αποσπασμα που φανταζομουνα απεναντι μου...
Αρχιζω να τρεχω να τελειωσω την γυρα και σε 20 λεπτακια ειμαι πισω χεσμεντεν ..
Το ρολοι το χω κανει κομπολοι και περιμενω στα σκαλια μην ΤΥΧΟΝ και ερθει με την βοηθεια του Θεου και ολων των Αγιων πισω στο στρατοπεδο..
Εχει παει 5 και ξαναμπαινω στο δωματιακι αναρωτιεμαι αν εχουν καλα δωματια στην ΣΦΑ αν θα παω με καραβι δεμενος η με αεροπλανο ο παπαρας:th_Laie_67-1:συνοδεια με κανα ντερεκι αστυνομο....και ομως καταφερνω και αραζω στο κρεβατι ντυμενος και με τα αρβυλα λες και θα χτυπαγε συναγερμος να πιασουμε τα ορυγματα...
Και οντως χτυπησε ....το γμμενο το γαρμπιλι κανει θορυβο και πεταγομαι σαν ελατηριο να δω ποιος ερχεται..
Βλεπω σκια με κατι ακατανοητα ασπρομαυρα σχηματα και μυρωδια πετρελαιου η πισσας μαζι με χωματα και αναμαλιασμενο κεφαλι ,,το συνολο εδενε με ασπρα μοκασινια να εισαι με την καμερα να τραβας να του δωσεις και ενα βιβλιο να κραταει να παρεις πουλιτζερ..
-δοκιμε τους γμσα
-τι εκανες ρε
-τους γμσα σου λεω του φουστηδες τους ξεφτυλες ρε να πανε να γμθουν την γκ@@@@ια και ολο το στρατο
-ηρεμησε ρε τι εγινε κατω>??
-μια ταναπου που κερναγα με εβρισε και ορμησε και ενας μπαρμαν ,εβγαλα το φιλαρακι μου και καθαρισα...
Αμαν αμαν λεμε ο μορτης ο Γιωργαρας ο Φουντας φυγε κραταω μαχαιρι ρε που μπλεξαμε...
-καλα ρε και σε κυνηγανε αλλα δεν σε βρηκανε και γυρισες εδω σε μαυρο χαλι που κρυφτηκες??
-ασε τι να σου λεω μπηκα σε βαρελια μεσα επεσα κατω απο σταγιερ το εκοψα ποδαρατο απο κατι χωραφια με σκισανε τα βατα αλλα ξεφυγα ...
-καλα ρε δεν ειπες θα πας και θα γυρισεις για λιγο τι μλκιες εκανες ...τωρα τι κανουμε..πρεπει να παμε απενατι σε περιμενουν..
-παμε ρε δεν μασαω εγω τωρα καθαρισα δεν φοβαμαι..
-καλα αντε να δω πως θα καθαρισω εγω ρε τωρα...
ο θαλαμος να ειναι ολος εξω ακουγανε ολοι σαν να ημασταν σε καμια εκκλησια το κυριακατικο κυρηγμα :hystericalbs1:
παιρνω ενα οδηγο με τζιπακι ,,κινηση για απεναντι να παμε στον σχη υπηρεσιας εγινε χαμος μολις φτασαμε τον μπαγλαρωσανε αμεσως και με χειροπεδες εφυγε απο εκει για κατω στην πολη αστυνομια κλπ...
Ο σχης ευτυχως με καλυψε εξαφανισε το τσατσοχαρτο και ειπαμε οτι το εσκασε μονος του ,στεναχωρηθηκα αλλα κοιταξα να μην την πληρωσω σαν λακαμας και εγω..φυσικα εκεινη την βραδια ειπα οτι τετοια ψυχικα δεν ξανακανω και μεχρι να φυγω προσεχα πιο πολυ ...

Bazil Van Sinner
16-07-13, 16:29
https://img594.imageshack.us/img594/1355/lggk.jpg

Bitz
18-07-13, 12:20
Πραγματικο γενονος με πρωταγωνιστη φιλο πριν μερικες ημερες.
Θα ειμαι περιληπτικος για μην κουρασω,εχω και πελατες που μπαινοβγαινουν.
Χωρισμενος εδω και δεκα χρονια,αυτην την περιοδο εχει σπιτωσει μια παντρεμενη η οποια την εχει κοπανισει απο το σπιτι της.Ο τυπος(αντρας της) πρωην αστυνομικος την ψαχνει παντου.
Ο μεν και ο δε ειναι γνωστοι (ξεχασα να το πω) ψαξε-ψαξε καταληγει στο μαγαζι του φιλου μου.
-Κωστα εχω χασει την τζενη εδω και μια εβδομαδα μηπως ξερεις που ειναι;
-Οχι που να ξερω.
-Σε ρωταω επειδη εκανες παρεα με την τζενη που και που.
-Οχι δεν ξερω εχω να την δω πανω απο μηνα
-Λες να εχει βρει γκομενο παλι;
-Δεν ξερω ρε μ@λ@κα.
Καπακι με παιρνει ο φιλος μου τηλ.και μου λεει για την επισκεψη του κερατα.
Κωστα του λεω θα μπλεξεις....
Στα @ρΧ@δ@@ μου μου λεει
Θα σου κανει ζημια στο μαγαζι
Στα @@@@@@@@ μου ειναι ασφαλισμενο
Καλα να προσεχεις...

Παρασκευη με ξαναπαιρνει τηλ......φευγω μου λεει
-Που πας;
-Λουτρακι εχω βρει ενα ξενοδοχειο και θα παω με την τζενη να καθησουμε μεχρι την κυριακη το δραδυ.Εχω αφησει στο μαγαζι τον υπαλληλο και τον γιο μου ριχνε κανενα βλεφαρο μην τους τυχει καμια στραβη.
-Ενταξει...προσεχε.

Παρασκευη βραδυ τηλ.
-Ελα...νομιζω οτι ειδα το αυτοκινητο του μ@λ@κ@ εδω στο λουτρακι
-Εισαι σιγουρος;
-Δεν ξερω ετσι νομιζω,μπορεις να κατεβεις;;
-Να κατεβω;και να κανω τι;
-Κατεβα.

Ωρα 23.00 περιπου
Το δωματιο ειναι ισογειο,ο Κωστας ανασκελα στο κρεβατι γυμνος,αυτη χορευει απανω του απο την σκαστη μπαλκονοπορτα και αναμεσα στην κουρτινα ξεπροβαλει ενα χερι που κραταει ενα οπλο.....γ@μ@μ@νοι σας εφαγα λεει η φωνη που ακολουθησε,ο κωστας με μια κινηση την πεταει απο πανω του σκαει στην ντουλαπα φυγε γρηγορα της λεει....φευγει γυμνη,του βουταει το χερι και τον τραβαει μεσα ,πλακωνονται ο δικος μου τρωει μια καλη στην μυτη ο αλλος ειναι ταυλα στο πατωμα τον σηκωνει τον κραταει απο τον σβερκο με το ενα χερι, και με το αλλο το οπλο,φτανει στην ρεσεψιον αυτοι σηκωνουν τα χερια ψηλα....παιδια μην φοβαστε,τους εξηγει την κατασταση και καλουν την αστυνομια...ερχεται τους ξαπλωνουν ολους κατω,ψαχουν να βρουν την τζενη,την βρισκουν να εχει κουρνιασει σε μια γωνια στην ταρατσα...υπενθυμιζω γυμνη,ολοι μαζι στο τμημα.

Τριτη πρωι...ο κερατας παιρνει τηλ. τον φιλο μου και του κλεγοταν και πεζωντας και το τελευταιο του χαρτι λεει...

Ρε κωστα την αγαπαω,δεν με πειραζει να την εχεις εσυ, μονο να μου την στελνεις και σε μενα που και που.

:facepalm:

Bazil Van Sinner
18-07-13, 12:24
καποιοι εχουν γεννηθει ετσι,να τους γ@μ@νε την γυναικα την γκομενα ,το σπιτι και να τους αρεσει!
τον λυπαμαι τον τυπο!
καλο θα ηταν να την απομακρυνει την τζενη ο κωστας γιατι τα ερωτικα εγκληματα ειναι και απο τα πιο τραγικα!

δεν γαμιεται και η τζενη μωρε,στην πλατη το χει η' ειναι χρυσαφενιο??????

Bitz
18-07-13, 12:26
Ξεχασα να πω οτι το ολπο ηταν ψευτικο 45αρι μπερετα αυτα με την αμπουλα.

Bitz
18-07-13, 12:31
καποιοι εχουν γεννηθει ετσι,να τους γ@μ@νε την γυναικα την γκομενα ,το σπιτι και να τους αρεσει!
τον λυπαμαι τον τυπο!
καλο θα ηταν να την απομακρυνει την τζενη ο κωστας γιατι τα ερωτικα εγκληματα ειναι και απο τα πιο τραγικα!

δεν γαμιεται και η τζενη μωρε,στην πλατη το χει η' ειναι χρυσαφενιο??????

Ο κωστας (δεν ειναι το πραγματικο του ονομα)ειναι καψουρης...τωρα την εχει στειλει σε ενα ξενοδοχειο στην κυλληνη και την επισκεπτεται μερα παρα μερα.

Ptboul
18-07-13, 12:41
Άγριες καταστάσεις και καθόλου αστείες. Δεν μπορούμε να κρίνουμε γιατί η καψούρα είναι λέξη μαγική - για όποιον την έχει νοιώσει. Είναι αρρώστια και δυστηχώς πληρώνεται πολύ ακριβότερα από την τσιπούρα και την μαστούρα.

dark knight
18-07-13, 12:45
καλα ειναι και οι 2 ..... για την γυναικα δεν το συζητω.για εμενα οποιος φοραει παντελονια δεν παει με γυναικα φιλου του ακομα και γυμνη να εμφανιστει.

Bitz
18-07-13, 12:53
καλα ειναι και οι 2 ..... για την γυναικα δεν το συζητω.για εμενα οποιος φοραει παντελονια δεν παει με γυναικα φιλου του ακομα και γυμνη να εμφανιστει.

Δεν ειναι φιλοι...απλα γνωστοι.Αν εχει καποια σημασια αυτο;

Bitz
18-07-13, 12:55
Άγριες καταστάσεις και καθόλου αστείες. Δεν μπορούμε να κρίνουμε γιατί η καψούρα είναι λέξη μαγική - για όποιον την έχει νοιώσει. Είναι αρρώστια και δυστηχώς πληρώνεται πολύ ακριβότερα από την τσιπούρα και την μαστούρα.

Μην το λες αυτο...ξερεις ποσο εχει φτασει η τσιπουρα; :original:

dark knight
18-07-13, 12:57
ισως ειμαι παλιομοδιτης αλλα για εμενα δεν εχει διαφορα αν ειναι γνωστοι η φιλοι.και μονο οτι τον γνωριζε εφτανεξαλλου υπαρχουν τοσες γυναικες χωρισμενες και ελευθερες που ειναι προθυμες.

Ptboul
18-07-13, 12:57
Πάρε ιχθυοτροφείου, καλύτερα φθηνό ψάρι παρά ένας έρωτας φθηνός

https://www.funnybook.gr/public/images/content/1371651361-louloudi-erwtas-ftinos.jpg

ntinos
18-07-13, 12:59
O ανηθικος της υποθεσης ειναι ο "Κωστας"...

Bazil Van Sinner
18-07-13, 13:03
........ααααααα ρε αυτη η καψουρα τι σου κανει....:facepalm:

Ptboul
18-07-13, 13:07
........ααααααα ρε αυτη η καψουρα τι σου κανει....:facepalm:

Μέχρι και μουστάκι θα σε βάλει να ξυρίσεις. :hystericalbs1:

fanisk
19-07-13, 02:38
ισως ειμαι παλιομοδιτης αλλα για εμενα δεν εχει διαφορα αν ειναι γνωστοι η φιλοι.και μονο οτι τον γνωριζε εφτανεξαλλου υπαρχουν τοσες γυναικες χωρισμενες και ελευθερες που ειναι προθυμες.

Οντως, τοσες υπαρχουν, τη παντρεμενη του παντρεμενου γνωστου του βρηκε?
Ωραια ιστορια ομως, ειχε σασπενς.



........ααααααα ρε αυτη η καψουρα τι σου κανει....:facepalm:

https://patrasevents.gr/Photos/News/Images/nws_25631610-452c-44d3-8c61-4292dc4e7949.png

Bazil Van Sinner
19-07-13, 07:52
........ααααααα ρε αυτη η καψουρα τι σου κανει....:facepalm:



https://www.bmwfans.gr/forum/images/imported/2013/07/nws_25631610452c44d38c614292dc4e7949-1.png

....ξερω εναν τυπο,που πηγε εξωτερικο,βορεια ευρωπη,για μια πιτσιρικα ημεδαπη,ψηλη ,λευκοδερμη,με πρασινες ματαρες και μαλλι σαν χαιτη αραβικου αλογου,με κορμι απο το S.I. και χειλια πετροκερασο.....για 48ωρες,
χωρις να γνωριζει την γλωσσα,χωρις να χει γνωστους και κυριως χωρις να εχει την βοηθεια κανενος,ισα ισα του εβαλαν και πολλα εμποδια....μπηκε στο σπιτι των γονιων της,ανεβηκε το ξυλινο σκαλοστασιο σαν τον spiderman και διανυκτερευσε στην σοφιτα,ακριβως πανω απο την κρεββατοκαμαρα των γονιων :shok::shok: μαζι με την νερα'ι'δα ,με μονο τροπο διαφυγης το ελατο που ακουμπουσε στην οροφη του σπιτιου !!!!
και το πρω'ι' μεχρι να αδειασει το σπιτι ειχε μπει μεσα σε ντουλαπες κατω απο κρεββατια και πισω απο κομοδινα......

καψουρες οχι αστεια!!!!!

...ευτυχως σταθηκε τυχερος και οι μονοι που τον πηραν πρεφα ηταν οι ελεγκτες του αεροδρομιου στα check in :whistle::whistle:















:original:

nikos valvetronic
20-07-13, 14:56
Ωραίο πράμα η καψούρα πάντως :tt1:.Εμένα και οι δυο οι καψούρες μου είναι κοντά μου,η γυναίκα μου και το πενβε,εννοείται πως και οι δυο μου ψήνουν το ψάρι στα χείλη!!

Vasilis M3
20-07-13, 15:34
Τι λες τώρα....να σου πω εγώ ιστορίες με την καψούρα μου να γελάσεις thumb