PDA

Επιστροφή στο Forum : Ε60 Μ5 για ανταλλακτικα



aristent
24-03-10, 18:19
Για οσους ενδιαφερομενους για φουλ Μ5 μετατροπες(βλεπε Αποστολης...χεχεχε)
αν δεν το εντοπισατε βρηκα στην Αθηνα, ενα δυστυχως τρακαρισμενο Ε60 Μ5.
Παρ'ολα αυτα εκ πρωτης οψεως φαινεται τοσο ασχημα χτυπημενο για να βγει εκτος κυκλοφοριας αλλα θα ελεγα ιδανικα "καλοτρακαρισμενο" για να βγαλει κανεις τα μηχανικα του για μετατροπες...
https://sostra.car.gr/cars/view/634748/
Ελπιζω να μην ειναι συμφορουμιτης ο πρωην κατοχος.

Monsta
24-03-10, 18:32
Θυσιάστηκε το κακόμοιρο για να σώσει τους επιβάτες του.

Έχει πάντως αρκετή ζημιά το αυτοκίνητο και στα μηχανικά του μέρη. Δε θα το λεγα ακριβώς ευκαιρία....

aristent
24-03-10, 18:58
Οντως η 5αρα ειναι ενα πολυ ασφαλες αυτοκινητο.
Τωρα για τα μηχανικα δεν ειμαι και σιγουρος ισως ο Νικος και ο Αποστολης να απαντησουν .

Apostolos
24-03-10, 19:00
χαχαχαχαχα γεια σου βρε Αρη. Ειμαι σε μια καφετερεια τωρα και ειπα να μπω απο το κινητο μου να δω κανα νεο και τωρα βλεπω αυτο. Αναρωτιεμαι αραγε τι θα μπορουσα να χρησιμοποιησω στο δικο μου καρο χαχαχαχαχα :) :) :)

aristent
24-03-10, 20:14
χαχαχαχαχα γεια σου βρε Αρη. Ειμαι σε μια καφετερεια τωρα και ειπα να μπω απο το κινητο μου να δω κανα νεο και τωρα βλεπω αυτο. Αναρωτιεμαι αραγε τι θα μπορουσα να χρησιμοποιησω στο δικο μου καρο χαχαχαχαχα :) :) :)

Το μοτερ μηπως?
Γεια σου βρε Αποστολη.
Ολο ονειρευομαι μια πληρη μετατροπη αλλα δεν με πειραζει αν δεν ειμαι ο πρωτος που θα την κανει...αληθεια τι γινεται με τον Σπυρο στην Κυπρο τα καταφερε η εμπλεξε με το να λειπει το ενα να λειπει το αλλο κτλ.?

Apostolos
24-03-10, 21:09
Το μοτερ μηπως?
Γεια σου βρε Αποστολη.
Ολο ονειρευομαι μια πληρη μετατροπη αλλα δεν με πειραζει αν δεν ειμαι ο πρωτος που θα την κανει...αληθεια τι γινεται με τον Σπυρο στην Κυπρο τα καταφερε η εμπλεξε με το να λειπει το ενα να λειπει το αλλο κτλ.?

Για τον φιλο τον Θεμη λες, επειδη ειμαι σε αδεια εχω χασει λιγο επαφη. Θα του στειλω κανα email να μαθω νεα του χεχεχε. Αστα Αρη φιλε, δεν ειναι μονο τα 17.500 ειναι πολυ περισσοτερα τα λεφτα Αρη :) χαχαχαχαχα. Δε βαριεσαι, θα αρκεστουμε σε οτι μπορει να μας "δωσει" ο Νορβηγος. Θα σου στειλω μερικες φωτος οταν παω σπιτι να σε βαλω λιγο ακομα στην πριζα..."κινουμε αθορυβα" χαχαχαχαχα :)

paganis
24-03-10, 22:15
νομιζω οτι τα λεφτα ...για ενα μοτερ( αν και εχω αμφιβολιες κατα ποσο ειναι ακεραιο..μιας και εχει αρκετη παραμορφωση απο τα δεξια)...και ενα σαλονι ....ειναι παρα πολλα!

BILL007
24-03-10, 22:18
Mε 7000 ίσως και να το δώσει...Με 17 και τόση ζημιά και εγώ Λευτέρη το βλέπω απίθανο...

Stamatis
24-03-10, 22:26
Δυσκολο προτζεκτ.
Να ηταν απο πισω, η τουμπαρισμενο.
Χαλια το βλεπω το αμοιρο.

PATSIMINI
24-03-10, 22:32
17000 xiliarika gia poia κομματια...μη τρελαθουμε ρε παιδια.................

paganis
24-03-10, 22:41
Mε 7000 ίσως και να το δώσει...Με 17 και τόση ζημιά και εγώ Λευτέρη το βλέπω απίθανο...

με 10 -11 χιλιαρικα ξερω καποιους που ισως το σκεφτοντουσαν,,, τωρα να δωσεις 17 .....και ακομα 10-15 για να το κανεις να μοιαζει με μ5.....?? πουλας το απλο σου ε60 κανα 15-20....βαζεις την διαφορα και σου ερχεται περιπου στα ιδια με ενα γνησιο!

NickE60
24-03-10, 23:49
Θέλεις αυτό, ένα απλό 520i, κι άλλες 10.000 ...αν είσαι συνεργείο... για να το κάνεις μετατροπή σε Μ5. Έχει πολλές ζημιές παντού.... ίσως μοτέρ-σασμάν(σασμάν δύσκολο)-ταμπλώ-καθίσματα-δεξί φτερό, να είναι σώα για τη μετατροπή ...όλα τα άλλα, αν όχι όλα, τα περισσότερα θα τα χρειαστείς πάλι...

Συμφέρει? δε νομίζω ....είναι πολλά τα λεφτά Άρη!!!!

Apostolos
25-03-10, 08:13
....είναι πολλά τα λεφτά Άρη!!!!


https://www.youtube.com/watch?v=RgdyKNqf4mg :th_Laie_67-1::th_Laie_67-1::hystericalbs1::hystericalbs1:

aristent
25-03-10, 08:17
Βασικα η μεγαλη ζημια στα μηχανικα πρεπει να ειναι στο συστημα διευθυνσης και στις αναρτησεις.Ακριβα ανταλακτικα σε καθε περιπτωση.Ρισκο ειναι σιγουρα και η απροβλεπτες ζημιες που μπορει να εχει η μηχανη/σασμαν!!!
Μια τιμη ομως κοντα στα 11.000-12.000 για τα μηχανικα ισως να ειναι πιο λογικη γιατι σε καμμια περιπτωση δεν θελει κανεις ολο το οχημα και φυσικα με την προυποθεση να γινει ελεγχος πριν τη συμφωνια.
Αλλα τελικα Νικο και Αποστολη:
ΔΕΝ Συμφέρει ....είναι πολλά τα λεφτά Άρη!!!! :th_Laie_67-1:

aristent
25-03-10, 08:21
Που το βρηκες βρε Αποστολε!!!χαχαχαχαχαχαχαχ !
Θα το κρατησω στο αρχειο των βιντεο μου!!! Ευχαριστω!!!

Apostolos
25-03-10, 08:27
Που το βρηκες βρε Αποστολε!!!χαχαχαχαχαχαχαχ !
Θα το κρατησω στο αρχειο των βιντεο μου!!! Ευχαριστω!!!

:th_Laie_67-1::th_Laie_67-1::th_Laie_67-1::th_Laie_67-1::hystericalbs1::hystericalbs1::hystericalbs1:

Πήρες το πμ που σου έστειλα εχτές το βράδυ Άρη? :) :)

aristent
25-03-10, 08:34
:th_Laie_67-1::th_Laie_67-1::th_Laie_67-1::th_Laie_67-1::hystericalbs1::hystericalbs1::hystericalbs1:

Πήρες το πμ που σου έστειλα εχτές το βράδυ Άρη? :) :)

Ναι.:thnx:

NickE60
25-03-10, 09:04
Για μετατροπή ...δυστυχώς δεν κάνει το συγκεκριμένο. Για μετατροπή θέλεις ένα που είναι πεντακάθαρο μπροστά και παράλληλα να έχει σωστά πίσω γέφυρα-διαφορικά, άξονες, φρένα. Επίσης χρειάζεσαι ταμπλώ (Head-Up) και όλο το σαλόνι με όλα τα περιφερειακά πάνελ, πορτών, ουρανού, κολώνες κλπ. Αν βρεθεί κάτι τέτοιο μέχρι 15000... ίσως και να συμφέρει.

άσχετο, το κάθισμα του οδηγού έχει φάει γερή κουτουλιά από κάποιον (μάλλον πιτσιρίκι) που καθόταν πίσω...

aristent
03-11-10, 22:23
Επειδη παρακουλουθω συνεχως....:whistle:τα Ε60Μ5 στο car.gr(και δεν εχω καταλαβει γιατι το κανω αφου με Πατρα εκλεισα!!!) εμφανιζονται και τα τρακαρισμενα.....τωρα τελευταια βλεπω ενα LCI !!! το οποιο το ζητουσε αρχικα στα 21000ευρω συζητησιμα....το θεμα μου ειναι οτι δεν νομιζω οτι θα το παρει κανεις για να το επισκευασει αλλα θα διαλυθει για ανταλλακτικα.

https://www.car.gr/classifieds/cars/view/1019956/

Και λεω εγω τωρα μηπως κανεις απο εδω μεσα θελει τιποτα κοντερ,λεβιεδακι//Μ....:whistle:εαν φυσικα καταληξει να πωληθει ετσι...
Αμα δεν τα μοιραστω με τα φιλαρακια μου τοτε με ποιον να τα μοιραστω?:thumbsup:

NickE60
04-11-10, 09:11
Επειδη παρακουλουθω συνεχως....:whistle:τα Ε60Μ5 στο car.gr(και δεν εχω καταλαβει γιατι το κανω αφου με Πατρα εκλεισα!!!) εμφανιζονται και τα τρακαρισμενα.....τωρα τελευταια βλεπω ενα LCI !!! το οποιο το ζητουσε αρχικα στα 21000ευρω συζητησιμα....το θεμα μου ειναι οτι δεν νομιζω οτι θα το παρει κανεις για να το επισκευασει αλλα θα διαλυθει για ανταλλακτικα.

https://www.car.gr/classifieds/cars/view/1019956/

Και λεω εγω τωρα μηπως κανεις απο εδω μεσα θελει τιποτα κοντερ,λεβιεδακι//Μ....:whistle:εαν φυσικα καταληξει να πωληθει ετσι...
Αμα δεν τα μοιραστω με τα φιλαρακια μου τοτε με ποιον να τα μοιραστω?:thumbsup:

Γεια σου Άρη ανιχνευτή!! :thumbsup:

..για να μη δείχνει φωτό από εμπρός μάλλον σημαίνει πως την έχει φάει πάνω στην τροχαλία.. οπότε... για ένα σαλόνι LCI και πολλά μηχανικά ανταλλακτικά, μια χαρά είναι ...αν το διώξει με 15000 όλο μαζί, αυτούς τους καιρούς... θα πρέπει να είναι ευχαριστημένος..

PANOS-E60
04-11-10, 09:16
για να μη δείχνει φωτό από εμπρός μάλλον σημαίνει πως την έχει φάει πάνω στην τροχαλία.. οπότε... για ένα σαλόνι LCI και πολλά μηχανικά ανταλλακτικά, μια χαρά είναι ...αν το διώξει με 15000 όλο μαζί, αυτούς τους καιρούς... θα πρέπει να είναι ευχαριστημένος..

Ασχετο : έχει Μ5 ο άνθρωπος και δεν είχε κάνει μικτή ασφάλεια ...? Απίστευτο μου κάνει ...:think:
:offtopic:

Konstantinos E60
04-11-10, 09:20
Γεια σου Άρη ανιχνευτή!! :thumbsup:

..για να μη δείχνει φωτό από εμπρός μάλλον σημαίνει πως την έχει φάει πάνω στην τροχαλία.. οπότε... για ένα σαλόνι LCI και πολλά μηχανικά ανταλλακτικά, μια χαρά είναι ...αν το διώξει με 15000 όλο μαζί, αυτούς τους καιρούς... θα πρέπει να είναι ευχαριστημένος..

Εσυ θα με τρελάνεις....:thumbsup: 16000 μου ειπε στο τηλ :th_Laie_67-1:

Ειχε κι άλλες φωτο η αγγελία αλλα "εξαφανίστηκαν" !!

Το έδειχνε απο μπροστά και η ζημιά ειναι αρκετή !!

gyiama
04-11-10, 09:22
ρε παιδια 16000 σαν πολλα δεν ειναι?δεν εχει και πολλα πραγματα για να παρεις απ το αμαξι περα του εσωτερικου και του πισω αξονα!!ουτε καν λαμαρινες δνε εχει να πεις οτι θα παρεις κανενα φτερο κλπ!!!!!!

ΥΓ τωρα το ειδα εχει 1 φτερο !!!

Konstantinos E60
04-11-10, 09:28
ρε παιδια 16000 σαν πολλα δεν ειναι?δεν εχει και πολλα πραγματα για να παρεις απ το αμαξι περα του εσωτερικου και του πισω αξονα!!ουτε καν λαμαρινες δνε εχει να πεις οτι θα παρεις κανενα φτερο κλπ!!!!!!

Για να είναι και πάνω σε τάκο φαντάσου τι γδάρσιμο έχει φαει και απο κάτω
οπότε ξεχνάμε και εξάτμιση κτλ...
Εχει τσαλακώσει μέχρι και ο ουρανός !!
Το γμτ ειναι οτι ο κατοχος μάλλον θα το φαει στην μάπα.Δυσκολο να πουληθει
σ'αυτα τα λεφτά μόνο για ένα σαλόνι και κανα δυό περιφερειακά.
Για μετατροπή ούτε λόγος !! Ασύμφορη τελείως !!

gyiama
04-11-10, 09:50
μα και γω αυτο λεω δενε χει και τπτ το ιδιαιτερο να παρεις απο πανω για να πουληθει σε τετοια τιμη!!!!αλλα μπορει να πουληθει ανετα για ''αλλο'' λογο!!!!!!!!!!!!!!!

NickE60
04-11-10, 09:53
Ασχετο : έχει Μ5 ο άνθρωπος και δεν είχε κάνει μικτή ασφάλεια ...? Απίστευτο μου κάνει ...:think:


Λογικά έχει αποζημιωθεί.

Οι ασφαλιστικές εταιρίες τα μεταπωλούν με συνοπτικές διαδικασίες σε όποιον δώσει τα περισσότερα, ιδιώτη ή επαγγελματία στον κύκλο τους, ή σε όποιον το μάθει και ενδιαφερθεί, για ανταλλακτικά, για να βγάλουν κάτι από τη χασούρα τους, αλλά και για να τα ξεφορτωθούν. Γνώμη μου πως δεν έχει πιάσει πάνω από 8Κ...

PANOS-E60
04-11-10, 10:00
Λογικά έχει αποζημιωθεί.

Οι ασφαλιστικές εταιρίες τα μεταπωλούν με συνοπτικές διαδικασίες σε όποιον δώσει τα περισσότερα, ιδιώτη ή επαγγελματία στον κύκλο τους, ή σε όποιον το μάθει και ενδιαφερθεί, για ανταλλακτικά, για να βγάλουν κάτι από τη χασούρα τους, αλλά και για να τα ξεφορτωθούν. Γνώμη μου πως δεν έχει πιάσει πάνω από 8Κ...

Ο.Κ. αυτό είναι λογικό. thumb Αν αποζημίωσε η ασφαλιστική κανένα 70αρι χιλιάδες τον παθόντα, θα πήρε ένα 10% πίσω.

NickE60
04-11-10, 10:12
Μπορεί να το κρατήσει και ο ίδιος ο ιδιοκτήτης αν θέλει, θα έλεγα πως έχει και προτεραιότητα, προτείνοντας ο ίδιος ένα λογικό ποσό το οποίο θα αφαιρεθεί από την αποζημίωση. Βέβαια σπάνια γίνεται κάτι τέτοιο, εκτός αν είναι του χώρου, ή έχει βρει να το δώσει αλλού σε καλή τιμή μαζί με την άδεια κυκλοφορίας του.

aristent
04-11-10, 16:38
Εδω και καιρο εχω αποριψει την ιδεα της μετατροπης και των μηχανικων μερων του οχηματος μου σε //Μ5 .....αν και ποτε μη λες ποτε....

Ομως ειδα οτι εαν μου εδινε μονο καποια πραγματα απο το συγκεκριμενο οχημα ,οπως: το Νavi, το ταμπλο ολο με head up display και οργανα //Μ5,το τιμονι εαν δεν εχει στραβωσει, με τα χειριστιρια των ταχυτητων(ο αεροσακος του μ-πακ που εχω πιστευω να παει γαντι),το λεβιεδακι των ταχυτητων,ολο το πισω πατωμα με τα καζανακια....φυσικα σε μια τιμη πολυ χαμηλη.....ε λεω ισως και να το σκεφτομουνα....:original:

stef
04-11-10, 17:46
Είμαι 99,9% ότι δεν θα μπει σε αυτή την διαδικασία
Θέλει να το πουλήσει ολόκληρο το αμάξι και όχι τμηματικά..

aristent
04-11-10, 20:47
Είμαι 99,9% ότι δεν θα μπει σε αυτή την διαδικασία
Θέλει να το πουλήσει ολόκληρο το αμάξι και όχι τμηματικά..

Ετσι ειναι!!! ποιος θα κατσει να κανει τετοια δουλεια να ξεμονταρει κλπ. αλλα παλι εαν δε .....τι θα κανει?....θελει το χρονο του και αυτο....

aristent
05-11-10, 19:15
Και μιας και τα σκαλιζω καθε τοσο και σας ζαλιζω..... ενημερωνω οτι εσπασε το φραγμα των 40,000ευρω για πωληση Μ5 Ε60 με τιμη 39,990!!!

https://www.car.gr/classifieds/cars/view/902374/
για οσο θα φαινεται ακομη η αγγελια.

Αρα μετατροπες ακομη πιο πολυ δε συμφερουν!!!

Η πλακα ειναι οτι ο πωλητης με αγανακτηση λεει δεν κοβω ουτε ενα ευρω!!!

(επειδη το παρακουλουθω το θεμα:whistle:ειχε ξεκινησει απο τις 46,000ευρω...)

alexm
05-11-10, 20:26
Και μιας και τα σκαλιζω καθε τοσο και σας ζαλιζω..... ενημερωνω οτι εσπασε το φραγμα των 40,000ευρω για πωληση Μ5 Ε60 με τιμη 39,990!!!

https://www.car.gr/classifieds/cars/view/902374/
για οσο θα φαινεται ακομη η αγγελια.

Αρα μετατροπες ακομη πιο πολυ δε συμφερουν!!!

Η πλακα ειναι οτι ο πωλητης με αγανακτηση λεει δεν κοβω ουτε ενα ευρω!!!

(επειδη το παρακουλουθω το θεμα:whistle:ειχε ξεκινησει απο τις 46,000ευρω...)

Παρτο να παει στον αγυριστο να ησυχασουμε και εμεις !!! :th_Laie_67-1::hystericalbs1:

Υ.Γ : Μην ξεχασεις να το γραψεις σε κανα δεκαρι ονοματα, αλλιως θα γραφτει και το δικο σου ονομα στην μαρμαρινη πλακα εξω απο το υπουργειο οικονομικων με τους μεγαλους ευγεργετες του ελληνικου δημοσιου :doh:

stef
05-11-10, 20:34
Ζάντες Μ6 σε Μ5 μπλιάχ...
Πάνω από 100.000 χλμ Μ μεταχείρο επίσης μπλιάχ...
Ό,τι πληρώνεις παίρνεις...

https://www.car.gr/classifieds/cars/view/1006781/

alexm
05-11-10, 20:38
Ζάντες Μ6 σε Μ5 μπλιάχ...
Πάνω από 100.000 χλμ Μ μεταχείρο επίσης μπλιάχ...
Ό,τι πληρώνεις παίρνεις...

https://www.car.gr/classifieds/cars/view/1006781/

Πολυ καλο φαινεται !!! thumb

stef
05-11-10, 20:53
Ο τύπος έχει 1-2 αμάξια ακόμη και κινείται....
19.000 χλμ ...
ΚΟΥΤΑ εφόσον τσεκαριστεί....

aristent
05-11-10, 21:48
Παρτο να παει στον αγυριστο να ησυχασουμε και εμεις !!! :th_Laie_67-1::hystericalbs1:

Υ.Γ : Μην ξεχασεις να το γραψεις σε κανα δεκαρι ονοματα, αλλιως θα γραφτει και το δικο σου ονομα στην μαρμαρινη πλακα εξω απο το υπουργειο οικονομικων με τους μεγαλους ευγεργετες του ελληνικου δημοσιου :doh:

:hystericalbs1::hystericalbs1:

NickE60
05-11-10, 21:51
Πολυ καλο φαινεται !!! thumb

Αυτό βλέπω κι εγώ!! thumb

Έχω δει Μ5 με 140Κ χλμ και δούλευε αλλά και έδειχνε σαν καινούριο!

Οι ζάντες δεν είναι Μ6 ..είναι απομίμηση Ιταλικές :original:

aristent
05-11-10, 22:01
Οι ζάντες δεν είναι Μ6 ..είναι απομίμηση Ιταλικές :original:

Ρε Γατε το ειδα και εγω αλλα ειπα να μην το πω!!!!:thumbsup:
οχι τιποτε αλλο αλλα δεν ημουν σιγουρος 100%:whistle:

Φανταζεσαι να πας εκει και να σου λεει οτι ειναι απο Μ6 100% κλπ.

aristent
20-11-10, 17:56
Αυτο ειναι οτι πρεπει για "δοτης"
(εαν προλαβετε να το δειτε...)
https://suchen.mobile.de/fahrzeuge/showDetails.html?__lp=1&scopeId=C&sortOption.sortBy=price.consumerGrossEuro&sortOption.sortOrder=ASCENDING&makeModelVariant1.makeId=3500&makeModelVariant1.modelId=46&makeModelVariant1.searchInFreetext=false&makeModelVariant2.searchInFreetext=false&makeModelVariant3.searchInFreetext=false&vehicleCategory=Car&segment=Car&minFirstRegistrationDate=2007-01-01&siteId=GERMANY&negativeFeatures=EXPORT&damageUnrepaired=ONLY_DAMAGE_UNREPAIRED&export=NO_EXPORT&customerIdsAsString=&lang=de&id=138657197&pageNumber=1

Ε Νικο δεν μπορει να πεις βγαζεις -βαζεις....εαν φυσικα πεσει και η τιμη στα 15000-17000 το πολυ....απο εξοπλισμο εχει prof.navi κλπ.....μεχρι και soft close εχει!!!!

Αρη!!!! συνονοματε αυτα ειναι για μας!!!!:thumbsup: LCI και φουλ εξοπλισμος!!!!

Gregory_///M
20-11-10, 18:08
Αυτο ειναι οτι πρεπει για "δοτης"
(εαν προλαβετε να το δειτε...)
https://suchen.mobile.de/fahrzeuge/showDetails.html?__lp=1&scopeId=C&sortOption.sortBy=price.consumerGrossEuro&sortOption.sortOrder=ASCENDING&makeModelVariant1.makeId=3500&makeModelVariant1.modelId=46&makeModelVariant1.searchInFreetext=false&makeModelVariant2.searchInFreetext=false&makeModelVariant3.searchInFreetext=false&vehicleCategory=Car&segment=Car&minFirstRegistrationDate=2007-01-01&siteId=GERMANY&negativeFeatures=EXPORT&damageUnrepaired=ONLY_DAMAGE_UNREPAIRED&export=NO_EXPORT&customerIdsAsString=&lang=de&id=138657197&pageNumber=1

Ε Νικο δεν μπορει να πεις βγαζεις -βαζεις....εαν φυσικα πεσει και η τιμη στα 15000-17000 το πολυ....απο εξοπλισμο εχει prof.navi κλπ.....μεχρι και soft close εχει!!!!

Αρη!!!! συνονοματε αυτα ειναι για μας!!!!:thumbsup: LCI και φουλ εξοπλισμος!!!!

Σε τρώει το σαράκι του Μ5,ε? Πάντως το συγκεκριμένο δεν έχει και τεράστια ζημιά, μόνο λαμαρίνες γύρω-γύρω!

aristent
20-11-10, 18:16
Σε τρώει το σαράκι του Μ5,ε? Πάντως το συγκεκριμένο δεν έχει και τεράστια ζημιά, μόνο λαμαρίνες γύρω-γύρω!

:whistle:ο yes!!!!!

NickE60
20-11-10, 18:46
Αυτο ειναι οτι πρεπει για "δοτης"
(εαν προλαβετε να το δειτε...)
https://suchen.mobile.de/fahrzeuge/showDetails.html?__lp=1&scopeId=C&sortOption.sortBy=price.consumerGrossEuro&sortOption.sortOrder=ASCENDING&makeModelVariant1.makeId=3500&makeModelVariant1.modelId=46&makeModelVariant1.searchInFreetext=false&makeModelVariant2.searchInFreetext=false&makeModelVariant3.searchInFreetext=false&vehicleCategory=Car&segment=Car&minFirstRegistrationDate=2007-01-01&siteId=GERMANY&negativeFeatures=EXPORT&damageUnrepaired=ONLY_DAMAGE_UNREPAIRED&export=NO_EXPORT&customerIdsAsString=&lang=de&id=138657197&pageNumber=1

Ε Νικο δεν μπορει να πεις βγαζεις -βαζεις....εαν φυσικα πεσει και η τιμη στα 15000-17000 το πολυ....απο εξοπλισμο εχει prof.navi κλπ.....μεχρι και soft close εχει!!!!

Αρη!!!! συνονοματε αυτα ειναι για μας!!!!:thumbsup: LCI και φουλ εξοπλισμος!!!!

Nettο export 20.000 ...πόσο θα στοίχιζε να το φέρεις όπως είναι? φοβάμαι πως δεν συμφέρει.. απ την άλλη, αν το φέρεις για ανταλλακτικά θα πρέπει να κοπεί...

Πλούσιο...! Αλκαντάρα οροφή και διάκοσμος, δερμάτινο εξώραφο ταμπλώ και τεμπέλης, Hi-Fi, Nav Pro, θερμαινόμενα πίσω, ηλεκτρική κουρτίνα, Soft close!!! ....κλπ

Apostolos
06-02-11, 18:31
https://www.car.gr/parts/photos/1143514/ :whistle::whistle::whistle:

bill_m3
06-02-11, 18:35
https://www.car.gr/parts/photos/1143514/ :whistle::whistle::whistle:

10.000 ήθελε να γράψει??????

Apostolos
06-02-11, 19:10
10.000 ήθελε να γράψει??????

10.000¤ Billy και είναι σχεδόν καινούργιο όλο το μπροστινό με ότι ακριβώς χρειάζεται κάποιος, βάλε και έναν κεντρικό και πίσω άξονα κομπλέ και είσαι σχεδόν έτοιμος :original:

PANOS-E60
06-02-11, 19:12
10.000¤ Billy και είναι σχεδόν καινούργιο όλο το μπροστινό με ότι ακριβώς χρειάζεται κάποιος, βάλε και έναν κεντρικό και πίσω άξονα κομπλέ και είσαι σχεδόν έτοιμος :original:

Αντε, καλοριζικο φιλαράκο :thumbsup: Μόλις μπαχτεί περιμένουμε βόλτα :th_Laie_67-1:

Apostolos
06-02-11, 19:29
Αντε, καλοριζικο φιλαράκο :thumbsup: Μόλις μπαχτεί περιμένουμε βόλτα :th_Laie_67-1:

Δυστυχώς Πανούλη στην παρούσα φάση δεν δυνάμεθα για κάτι τέτοιο, ας ξεμπερδέψω με τα "ηλεκτρονικά μου παιχνίδια" :original:με το καλό και ας συνεχίζουμε να ονειρευόμαστε...:original::original:

Stefanos_Cool
06-02-11, 20:15
Δυστυχώς Πανούλη στην παρούσα φάση δεν δυνάμεθα για κάτι τέτοιο, ας ξεμπερδέψω με τα "ηλεκτρονικά μου παιχνίδια" :original:με το καλό και ας συνεχίζουμε να ονειρευόμαστε...:original::original:

Άντε να δούμε πότε θα τελειώσει επιτέλους αυτό το Ε60 :whistle:

Apostolos
06-02-11, 20:21
Άντε να δούμε πότε θα τελειώσει επιτέλους αυτό το Ε60 :whistle:

Γεια σου Στέφανε καλέ μου άνθρωπε, τι γίνεσαι? Άστα Στέφανε, έδωσα το rallye για να ηρεμήσω με το modification, αλλά που να ήξερα τι θα με περίμενε όταν αγόραζα αυτήν την 5άρα χαχαχαχα:th_Laie_67-1::hystericalbs1::th_Laie_67-1::hystericalbs1: Αρρώστια... :original:

panos90
06-02-11, 21:21
2 ευρω το αλογο :thumbsup:

aristent
06-02-11, 21:59
ααααααααρρρρρωωωωωσσσσσσσ στττττιιιιιιιιιισσσσσαααα ααα!!!!!
https://i5.photos.scar.gr/1143/1143514_0_b.jpg
:shok:1000 ευρω θα εδινε καποιος μονο για τα ψυγεια/ιντερκουλερ μπροστα!!!!....εκτος αν αποφασισε να "καθαρισει" την αποθηκη και τον......ΧΑΡΙΖΕΙ!!!:thumbsup:

Stefanos_Cool
07-02-11, 19:48
Γεια σου Στέφανε καλέ μου άνθρωπε, τι γίνεσαι? Άστα Στέφανε, έδωσα το rallye για να ηρεμήσω με το modification, αλλά που να ήξερα τι θα με περίμενε όταν αγόραζα αυτήν την 5άρα χαχαχαχα:th_Laie_67-1::hystericalbs1::th_Laie_67-1::hystericalbs1: Αρρώστια... :original:

Ναι αλλά "ωραία" αρρώστια!!! thumb

nikos-Mpacket
07-02-11, 21:59
ααααααααρρρρρωωωωωσσσσσσσ στττττιιιιιιιιιισσσσσαααα ααα!!!!!
https://i5.photos.scar.gr/1143/1143514_0_b.jpg
:shok:1000 ευρω θα εδινε καποιος μονο για τα ψυγεια/ιντερκουλερ μπροστα!!!!....εκτος αν αποφασισε να "καθαρισει" την αποθηκη και τον......ΧΑΡΙΖΕΙ!!!:thumbsup:


Αρη αν υπηρχε αυτη η τιμη να εισαι 100% σιγουρος οτι θα ηταν ηδη στο γκαραζ μου,μπορει να μην το εβαζα ποτε πανω στο αμαξι αλλα θα το εκανα ενα ωραιο γυαλινο τραπεζακι για το σαλονι μου.
Καθε μερα παρακολουθω το car για διαφορα πραγματα και νομιζω οτι υπαρχουν ευκαιριες,εχω βρει μια αλλα δεν θα πω τιποτα παραπανω γιατι δεν ξερω ακομα αν θα προχωρησω,αυτη η ποτ@ν@ η εφορια δεν λεει να μας δωσει τα λεφτα μας πισω οποτε ολα μπαινουν στον παγο.

aristent
08-02-11, 11:53
Αρη αν υπηρχε αυτη η τιμη να εισαι 100% σιγουρος οτι θα ηταν ηδη στο γκαραζ μου,μπορει να μην το εβαζα ποτε πανω στο αμαξι αλλα θα το εκανα ενα ωραιο γυαλινο τραπεζακι για το σαλονι μου.
Καθε μερα παρακολουθω το car για διαφορα πραγματα και νομιζω οτι υπαρχουν ευκαιριες,εχω βρει μια αλλα δεν θα πω τιποτα παραπανω γιατι δεν ξερω ακομα αν θα προχωρησω,αυτη η ποτ@ν@ η εφορια δεν λεει να μας δωσει τα λεφτα μας πισω οποτε ολα μπαινουν στον παγο.

Nικο πηρα τηλ.ετσι απο περιεργεια και μου ειπε οτι πουληθηκε η μηχανη με πισω αξονα/σασμαν κλπ.12,000 ευρω....και ειχε μονο 8000χιλ.:shok:....λεει οτι εμπορευεται ανταλακτικα απο Γερμανια ,μονο ομως μηχανικα,με κυριο ογκο την αντιπροσωπεια της BMW....φαινοταν κουτα το μοτερ/δισκοφρενα κλπ......