PDA

Επιστροφή στο Forum : Bmw 320 CI E46 Dynavin



freddys
04-07-13, 13:37
Για σας παιδια μετα απο ερευνα κατεληξα οτι αυτος ο πωλητης(https://www.car.gr/parts/view/2680898/) στο car.gr εχει το φτηνοτερο Dynavin.Toν ξερετε;;Διαβασα και το θεμα του Μ3 multimedia E46.Ξερω για το group buy απο βορεια Ελλαδα.Εχετε να προτεινεται κατι ακομα;:thanks:
Επισης τι πρεπει να προσεξω στην εγκατασταση αν τελικα μου την κανει;;:thnx::thnx:

tassos
04-07-13, 16:32
Εμένα αυτό με κέρδισε πάντως στην αγγελία: ''πουθενα φτηνωτερα δειτε ολα μας τα αξεσοαυρ στιν ιστιοσελιδα μας''

alex1
23-08-13, 19:02
Φίλε όλοι είναι υποτιθέμενοι αντιπρόσωποι στην Ελλάδα Κινέζικο μηχάνημα μεν ακριβό πολύ δε για κινέζικο αλλά νομίζω ότι είναι η καλύτερη επιλογή.Τώρα το απο που θα το πάρεις εγώ προσωπικά το πήρα απο την φθηνότερη τιμή μαζί με κάμερα οπισθοπορείας και DTV tuner. Βέβαια η απάτη είναι ότι όλοι αυτοί στο δίνουν κλειδωμένο χωρίς full access αλλά με λίγο ψάξιμο βρίσκεις πιστεύω τα πάντα.

Dermatis
23-08-13, 19:06
Την προηγουμενη βδομαδα ψωνισα ενα κιτ ξενον απο αυτο το μαγαζι.....επισης γιατι ηταν οικονομικο! Πηγα και τα πηρα απο εκει!
Σαν μαγαζι ειναι ενα υπογειο και δεν σε τραβαει να μπεις .....μεσω ιντερνετ το βρηκα! Εντωμεταξυ οι πωλητες ηταν και λιγο ασχετοι με το θεμα ( μια γρια και ενας αλλος ηταν) ......Τωρα τι να σου πω εμενα μου εδωσαν και ενυπογραφη εγγυηση!
Παντως για dynavin προτεινω οχι απο δικη μου εμπειρια αλλα απο αλλων την autosynthesis στο Ρεντη!

alex1
23-08-13, 20:20
Παιδιά με το λίγο που το έψαξα η επίσημη αντιπροσωπεία τους αν και κινέζικο βρίσκετε στην Γερμανία και απο εκεί τα παίρνουν όλοι.Τώρα εαν είσαι εντελώς άσχετος και δεν το έχεις καλό είναι να πας σε κάποιον που το γνωρίζει το αντικείμενο οπότε πας σε αυτόν που αναφέρωντε οι περισσότεροι. Αν το έχεις λίγο με το Ιντερνετ πας στον φθηνότερο και απο εκει και πέρα να είσαι σίγουρος πως θα βρείς περισσότερα η έστω τα ίδια που θα σου δώσει ο οποιοσδήποτε.

Dathanaso
24-08-13, 19:42
Εμένα αυτό με κέρδισε πάντως στην αγγελία: ''πουθενα φτηνωτερα δειτε ολα μας τα αξεσοαυρ στιν ιστιοσελιδα μας''

:th_Laie_67-1::th_Laie_67-1::th_Laie_67-1: