PDA

Επιστροφή στο Forum : Exhaust M3



RwsosM
22-06-13, 17:53
:th_Laie_67-1:Μια ερώτηση σε όποιον γνωρίζει μιας και που να περιμένεις μέχρι τη Τρίτη για απάντηση από μάστορα!ξερει κανείς αν ταιριαζει τελικό supersprint από Μ3 e92 σε M3 e46???με κοψε ραψε εννοείται πάντα ....!!! https://www.evolveautomotive.com/supersprint_959/supersprint-street-rear-exhaust-bmw-e92-e93-m3_217.php

steliosm46
22-06-13, 18:11
Γιατι να το κανεις αυτο δεν καταλαβαινω? Η supersprint βγαζει και την street για Μ3 Ε46!

RwsosM
22-06-13, 18:34
Γιατι να το κανεις αυτο δεν καταλαβαινω? Η supersprint βγαζει και την street για Μ3 Ε46!

Το έβγαλε ένας φίλος και μου το έδωσε σήμερα αλλιώς εννοείται πως θα έψαχνα για 46 M3

STREETRACING
22-06-13, 19:45
Και να ταιριαζει γιατι να το βαλεισ;ασε που αποκλειεται βεβαια.
μπορει κ το πιθανοτερο να χασεις .

turbodog
22-06-13, 20:41
Πουλα το και με τα λεφτα παρε καταλυτες SS (αντε και το x-pipe αμα θελεις λιγο διαφορετικη χροια) αν φυσικα σε ενδιαφερει να δεις κανα αλογο παραπανω.
Τα τελικα στα Ατμο Ε46 Μ3 δινουν 0 Αλογα (και καποια χανουν κιολας) και κυριως εκνευριστικο βομβο στις χαμηλεs (ολα)
Ολα τα παραπανω ειναι δοκιμασμενα.

Thomelef
22-06-13, 21:41
Οπως το λεει ο μητσος.

Μην μπεις στον κοπο καν να πατενταρεις και να το βαλεις σγο αμαξι σου. Η πουλα το, η καντο τραμπα σε κανα μαγαζι που πουλαει εξατμιση για 46αρι Μ-τριο...

Πλακα πλακα και εγω θελω να βαλω καταλυτες στο δικο μου...

RwsosM
22-06-13, 22:19
Ok σωστά όλα αυτά παιδιά αλλά δεν με ενδιαφέρει να πάρω άλογα λίγο θόρυβο να βγάλει θέλω!δεν μπορώ ούτε να το πουλησω ούτε να το αντάλλαξω σε περίπτωση που δεν ταιριάζει με τίποτα το επιστρέφω γι αυτό και ρωτάω κάποιον από εδώ που είναι ποιο ειδικός αν με κοψε ραψε ταιριάζει! Σε περίπτωση που μου το είχε δώσει έτσι κι αλλιώς ο φίλος θα το εβαζα ανταλλαγή η πούλημα!αλλα τώρα η συμφωνία είναι ότι αν δεν κάνει του το δίνω πάλι

chief
22-06-13, 22:32
Πουλα το και με τα λεφτα παρε καταλυτες SS (αντε και το x-pipe αμα θελεις λιγο διαφορετικη χροια) αν φυσικα σε ενδιαφερει να δεις κανα αλογο παραπανω.
Τα τελικα στα Ατμο Ε46 Μ3 δινουν 0 Αλογα (και καποια χανουν κιολας) και κυριως εκνευριστικο βομβο στις χαμηλεs (ολα)
Ολα τα παραπανω ειναι δοκιμασμενα.

Αυτο με τον εκνευριστικό θορυβο στα χαμηλα δεν το υπολογισα...

Την επομενη εβδομαδα μαπινει SS Race Lightweigth.
Τουλαχιστον καμια 10αρια κιλα θα τα κερδισω :original:

RwsosM
22-06-13, 22:39
Αυτο με τον εκνευριστικό θορυβο στα χαμηλα δεν το υπολογισα...

Την επομενη εβδομαδα μαπινει SS Race Lightweigth.
Τουλαχιστον καμια 10αρια κιλα θα τα κερδισω :original:
Τιμη ;;;

chief
22-06-13, 22:47
1600-1700 εχουν καινουργια αν δεν κανω λαθος εχουν αυτα.
θα το παρω σχεδον καινουργιο και αρκετα πιο κατω απο φιλο που το αμαξι του δεν χρειαζεται πλεον τελικο.