PDA

Επιστροφή στο Forum : dynavin προβλημα στις κλησεις



ART1
16-06-13, 00:19
προσφατα εκανα μια αναβαθμιση στο dynavin και εβαλα εκδοση android αλλα μου παρουσιαστηκε προβλημα στις κλησεις τηλεφωνου.οπου και να παρω τηλ μου βγαζει πως καλω με αποκρυψη.δοκιμασα κληση με 3 διαφορετικα κινητα και μου βγαζει αποκρυψη με ολα.απο οσο γνωριζω το dynavin δεν εχει ρυθμιση για αποκρυψη.γνωριζει καποιος φιλο κατι αλλο στο τι μπορει να φταιει?

Stamatis
16-06-13, 05:56
Δοκιμασε #31# και μετα τον αριθμο που θελεις να παρεις.

ART1
16-06-13, 10:03
Δοκιμασε #31# και μετα τον αριθμο που θελεις να παρεις.

το δοκιμασα οντως δουλευει κανονικα ετσι αλλα ειναι και λιγο μπελας να βαζεις ολο το
#31# αλλα οκ την δουλεια του την κανει.

Bazil Van Sinner
16-06-13, 10:11
κανε μετατροπη στο αρχειο επαφων σου και προσθεσε στους αριθμους κλησης

το #31# .

ART1
16-06-13, 10:23
φιλε μανο ευχαριστω για το mail βοηθησε αρκετα αλλα δεν λυθηκε τελειως το προβλημα.το αρχειο συνεχιζει να μην ανοιγει.

ART1
16-06-13, 10:39
ψαχνω να κατεβασω και να περασω την εκδοση windows ce αλλα πουθενα.αν την εχει καποιος φιλος η γνωριζει που μπορω να την βρω να βοηθησει.ευχαριστω.

wheelman
16-06-13, 11:11
Καλημέρα,
απο ότι βλέπω απο φωτο, το Dynavin έχει όλο το functionality του Android,
οπότε αν θέλεις δοκίμασε να πάς:
Ρυθμίσεις--> Ρυθμίσεις κλήσης--> Ρυθμίσεις κλήσης GSM/WCDMA-->Προθετες Ρυθμίσεις-->Αναγνώριση κλήσης

ART1
16-06-13, 11:26
Καλημέρα,
απο ότι βλέπω απο φωτο, το Dynavin έχει όλο το functionality του Android,
οπότε αν θέλεις δοκίμασε να πάς:
Ρυθμίσεις--> Ρυθμίσεις κλήσης--> Ρυθμίσεις κλήσης GSM/WCDMA-->Προθετες Ρυθμίσεις-->Αναγνώριση κλήσης
σε ευχαριστω φιλε μου.οντως εχεις δικιο υπαρχει αυτη η ρυθμιση το εκανα και καλει κανονικα με εμφανιση αριθμου αλλα το προβλημα το οποιο συνεχιζει να παραμενει ειναι πως αν κλεισω το dynavin και το ξανα ανοιξω η ρυθμιση επανερχεται παλι σε αποκρυψη αριθμου κατι το οποιο δεν το ειχα στο windows ce.

wheelman
16-06-13, 11:48
Μήπως δέν τροφοδοτέιτε η συσκευή συνεχώς με ρευμα???

Χάνεις και τα preset στους σταθμούς του ράδιο πχ?

Edit
Δοκίμασε να το setάρεις πάνω στην sim σε κάποιο κινητό
και μετά βάλτην στο Dynavin

Andri
16-06-13, 12:55
Παίρνει το dynavin android αν έχει windows αρχικά?? Ένα π.μ με πληροφορίες αν γίνεται :thanks: :thanks:

zgouriazmenos
16-06-13, 18:05
Για δώσε πληροφορίες γιατί νομίζω έχουν εντελώς διαφορετικό hardware

Dathanaso
16-06-13, 19:44
φιλε μου για πες μας ποιο dynavin εχεις? ειχε windows και εβαλες android?

alex1
29-08-13, 14:49
Εγώ σε μια τελευταία επικοινωνία που είχα με έναν απο τους πολλούς αντιπρόσωπους στην Ελλάδα μου είπε πως το δικό μου Win ce 6.00 για μετατροπή κοστίζει γύρω στα 100¤ και αναγκαστικά θα μου βγάλουν και θα μου αλλάξουν οθόνη κάτι στην πλακέτα της οθόνης κάτι απο εκεί πάντως και μετά γυρνάει android.

wheelman
19-12-13, 12:04
Εγώ σε μια τελευταία επικοινωνία που είχα με έναν απο τους πολλούς αντιπρόσωπους στην Ελλάδα μου είπε πως το δικό μου Win ce 6.00 για μετατροπή κοστίζει γύρω στα 100¤ και αναγκαστικά θα μου βγάλουν και θα μου αλλάξουν οθόνη κάτι στην πλακέτα της οθόνης κάτι απο εκεί πάντως και μετά γυρνάει android.

Με ενδιαφέρει!!!
Μπορείς να δώσεις περισσότερες πληροφορίες...

πχ κρατάει τον ίδιο επεξεργαστή και μνήμη;
:thnx: