PDA

Επιστροφή στο Forum : Παει το S.........



Χρίστος
14-06-13, 22:01
Είμαι για καφέ μικρολιμανο.
Μόλισ πριν 2 λεπτα κάποιο μλκσμενο αποφάσισε να πάρει το S για δικό του και με το θράσος να περάσει και μπροστά από τη καφετέρια που είμαι.
Πάω στο τμήμα και επανέρχομαι.
------------------------------------------------------------

Honda S2000 ap2 του 2005 γκρι
Κόκκινα μαύρα καθισματα
ΡΙΧ 6263
Χαρακτηριστικό το σημα του ιατρικού συλλόγου στο μπαμπριζ


https://www.bmwfans.gr/forum/images/dto_garage/users/19/4234.jpg

Nino
14-06-13, 22:04
:shok::shok:

τι να πω!! μακαρι να εχεις γρηγορα καλα νεα!!

Harisp
14-06-13, 22:04
Πω ρε να το δεις να περνάει μπροστά σου...

Thomelef
14-06-13, 22:05
Τι λες ρε φιλε...καλα ξεμπερδεματα ευχομαι αγορινα.

S8N
14-06-13, 22:06
Τι αλλο θ' ακουσουμε ρε πστ μου... Μακαρι να ξεμπλεξεις γρηγορα.

fanisk
14-06-13, 22:08
Ελα ρε τι λες??? :shok: Που το ειχες παρκαρει? Καποια καμερα τριγυρω?

chrisgiapz3
14-06-13, 22:12
Όντως τώρα έγινε τέτοιο πράγμα?? Πώς?

Dimitrios
14-06-13, 22:13
Τί??? Εν ψυχρώ κλοπή?? Μπροστά στις καφετέριες??

jkourkoulis
14-06-13, 22:14
Τι λες ρε φίλε;; Πω Καλά ξεμπερδέματα αν θέλεις στείλε μου μια φώτο του s να έχω το νου μου στον Πειραιά.

Στάλθηκε από το LT22i μου χρησιμοποιώντας Tapatalk 2

Ε91
14-06-13, 22:18
Από τα πιο ανατριχιαστικά,να δεις το αμάξι σου να περνάει μπροστά σου και να το οδηγεί ο κλέφτης!
Τώρα που είναι νωρίς,πες μας αριθμό κυκλοφορίας και κάποια ιδιαίτερα χαρακτηριστικά του αυτοκινήτου σου, να έχουμε το νου μας.
Ό,τι κάνεις,πρέπει να το κάνεις απόψε.
Αναμένουμε καλά νέα σύντομα.

Bazil Van Sinner
14-06-13, 22:21
τι να πω ρε πο*στη μου......

Dioskouroi
14-06-13, 22:23
αμα καταλαβαινω καλα απο το γκαραζ του. Ασημι s2k 2ης γενιας με πινακιδα που τελειωνει σε 626

bill_m3
14-06-13, 22:23
Τι είπες τώρα βρε Χρήστο ??

Καλά ξεμπερδέματα φίλε μου, εύχομαι να βρεθεί αμέσως!

Χρίστος
14-06-13, 22:28
Honda S2000 ap2 του 2005 γκρι
Κόκκινα μαύρα καθισματα
ΡΙΧ 6263
Χαρακτηριστικό το σημα του ιατρικού συλλόγου στο μπαμπριζ

BILL007
14-06-13, 22:50
TI LES RE FILE?!??!?!?! :ranting2::ranting2::ranting2::ranting2:

Ayti einai i fwto tou! (sorry gia ta greeklish alla eimai se pc xwris ellinika)

https://www.bmwfans.gr/forum/images/dto_garage/users/19/4234.jpg

A8hnaios
14-06-13, 22:54
Τι Λε ρε Χρίστο!!! Εύχομαι να το βρεις σύντομα..

Πως ρε Π@στη μουυ.. :ranting2: :ranting2:

ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ Κ
14-06-13, 22:58
Κρίμα. Μακάρι να έχεις. Σύντομα.καλά νέα

gant
14-06-13, 23:24
:shok::shok::shok:, εύχομαι να πάνε όλα καλά

Stamatis
15-06-13, 00:02
Σκατά.

Ευχομαι γρήγορα καλά νέα.

katsaraios
15-06-13, 00:07
Χρηστο μακαρι να εχεις καλη καταληξη ρε φιλε...
Αρχιδ-ι-α του κερατα :ranting2::ranting2::ranting2:

kwstakhs_Z4
15-06-13, 00:09
οχι ρε συ...συχνα περναω απο μικρολιμανο πειραια κτλ.....θα εχω το νου μου...αλλα και να το δει καποιος λιγο δυσκολα να το δει εκει!

μ@λ@κι@......

ακου θρασος....

ευχομαι ολα να πανε καλα και να εχεις γρηγορα και θετικα νεα...

kwstakhs_Z4
15-06-13, 00:14
ρε πο@στη μου παρασκευη βραδυ με τοσο κοσμο στο μικρολιμανο και σηκωνουν αυτοκινητα?

που θα φτασουμε πια?

nikos1400
15-06-13, 00:37
:shok::confused::shok::confused::shok:

(τι να σου πω τωρα...τα ειπανε ολα τα παιδια παραπανω...)

fanisk
15-06-13, 01:10
Χρηστο για πες μερικα στοιχεια. Το ειχες αφησει κλειδωμενο ξεσκεπαστο? Συναγερμο ειχε?

aristent
15-06-13, 06:10
:ranting2: :sad:

Είμαι για καφέ μικρολιμανο.
Μόλισ πριν 2 λεπτα κάποιο μλκσμενο αποφάσισε να πάρει το S για δικό του και με το θράσος να περάσει και μπροστά από τη καφετέρια που είμαι.
Πάω στο τμήμα και επανέρχομαι.

....διαβασα το πρωτο ποστ σου Χρηστο και νομιζα οτι σου κλεψανε κανενα κινητο i phone 4s,....μπροστα σε καφετερια λεω κατι τετοιο θα εγινε.....ψυχραιμια λεω ο Χρηστος,ουτε να τον αρπαξει τον τυπο ουτε τιποτε,στελνει ποστ στο φανς,παει και στην αστυνομια....

....ομως :shok: εσυ μιλουσες για το αυτοκινητο σου!!!!.....δεν θελω να φανταστω ποσες και ποιες εντολες θα εδινε ο εγκεφαλος του καθενα μας,την στιγμη που ειδες να περναει απο μπροστα σου....

ευχομαι καλα ξαμπερδεματα και να το βρεις,αν οχι,ελπιζω να ειχες ασφαλεια κλοπης.

Panos 316T
15-06-13, 06:49
ρε συ Χρίστο επιτοπου τηλέφωνο ήθελε ...

μακάρι να το βρεις και ο άλλος να σαπίσει στη φυλακή!

sierra
15-06-13, 07:37
Χρήστο τι να πω .... εύχομαι να το βρείς γρήγορα και άθικτο...:ranting2:

proroad
15-06-13, 07:56
μακαρι να το βρεις γρηγορα φιλε μου......

Samaro
15-06-13, 08:16
Πραγματικό σόκ ! :shok:

Σε δεύτερη σκέψη όμως, εσύ να είσαι καλά Χρηστάρα και τ'αμάξια βρίσκονται !
Μη στεναχωριέσαι , όλα θα πάνε καλά.

hades7
15-06-13, 08:38
χρηστο ευχομαι να μην το βρεις και να τα τσεπωσεις απο την ασφαλεια

Bitz
15-06-13, 09:00
Nα υποθεσω οτι ηταν ασφαλισμενο για κλοπη;;; :original:

dafidack
15-06-13, 09:05
Θα βρεθει ρε Χρηστο,μην απελπιζεσαι.Και το αλλο το κωλοπαιδο θα σκυβει για σαπουνι στη στενη thumb

vagmag
15-06-13, 09:14
Ελπίζω σύντομα να βρεθεί.

Γμτ.... όλο μαλακίες συμβαίνουν....

Christos 330
15-06-13, 10:04
Αγορινα ολα να πανε καλα !!!!

nik200
15-06-13, 11:13
ακομα δεν μπορω να το πιστεψω...

οπως το εγραψες χτες ειπα δεν παιζει....καποιος φιλος θα του κανει πλακα...θα χει παρει τα κλειδια και θα το πηγε πιο κατω...

αλλα..αυτο ξεπερναει καθε φαντασια...

τι να πω..δεν εχω λογια..ευχομαι..να το βρεις αθικτο...να μην μπλεξεις...και εν ολιγοις να τον πετυχεις τον τυπο αυτο...και να του σπασεις το κεφαλι.....γιατι τετοια πραγματα μονο θρασυδειλοι κανουν....

z3 2.2
15-06-13, 12:38
καλη δυναμη

dimsour9
15-06-13, 12:43
Ελλαδαρα = Ουγκαντα!Απιστευτο..Μεσα στον κοσμο σε πολυσυχναστο μερος 22.00
ωρα αιχμης για το σημειο.Τοσο θρασος πια.
Το συναισθημα το ξερω.Οποιος το εχει ζησει καταλαβαινει.
Να σαι δυνατος και να κανεις υπομονη!

wheelman
15-06-13, 12:43
Κρίμα ρε φίλε!!!

Μακάρι να ξεμπερδέψεις γρήγορα

Kostas_1
15-06-13, 12:52
Ω ρε Χρηστο...

Ασφαλεια κλοπης?

E39COMP
15-06-13, 13:20
Τι λες τωρα ρε φιλε ?
Μεσα στον κόσμο ? Το ειδες να φευγει κανονικα ?
Επειδη την εχω περασει την κατασταση αυτη , ενα θα σου πω .... Μην χαλιεσαι και μην σκας . Ξερω πως δεν ειναι ευκολο αλλα πιστεψε με ετσι ειναι το σωστο. Μου μαζεψαν πριν 4 χρόνια ολοκαινουριο Cherokee φορτωμενο με πραγματα και πηγα να τρελαθω ... Αλλα τελικα δεν αξιζει να σκας για σιδερα .
Καταλαβαινω πως ΟΛΟΙ δενομαστε με τα αυτοκινητα μας και γενικοτερα οτι ειναι δικο μας και μας το παιρνει καποιο κωλοπαίδι με το ετσι θελω , αλλα σκεψου πως μπορει να τον πετυχαινες την ωρα που εμπαινε μεσα να εκανες καμμια κινηση και να "κουβαλαγε" τιποτα οπως συνηθηζουν αυτοι και να ειχες αλλα τωρα , στην κοινωνια που ζουμε πλεον .
Αστο Χρησταρα . Μην στεναχωριεσαι . Δες το διαφορετικα . Σιδερα ειναι . Εσυ να εισαι καλα .

Θα εχω το νου μου φυικα εδω πανω στην " Μυκονο " της Ερυθραιας που ειναι τα μαγαζια μου μπας και κανουν κανα λαθος και το κυκλοφορησουν αλλα .... να σε στεναχωρησω λιγάκι ακομα ??? Καποιος πιθανοτατα , καλοκαιριατικα τωρα που παιζουν πολυ αυτα λογω cabrio , εχει καπου ενα τρακαρισμένο ιδιο με το δικο σου και χρειαζεται μεταμοσχευσεις , οπότε το " παλικαρι " που το μαζεψε , απο χθες το βραδυ ..." εχει δουλεια ".

Κατι ακόμα . Το ειχες τιποτα για πουλημα ?
Ειχε ερθει κανενας περιεργος να το δει ?
Ειναι πλεον το κλασικο κόλπο .
Για κλοπη το ειχες ασφαλισμενο ?
Παντως σου ξαναλεω , αστο να παει στο γεροδιαολο. Οτι εγινε εγινε . Εσυ να εισαι καλα .

Και κατι τελευταιο . ΠΡΟΣΕΧΕ πολυ τις κινησεις σου με την ασφαλεια σου.
Αν το ειχες ασφαλισμενο για κλοπη θα θελουν να στο αποζημιωσουν για ενα κομματι ψωμι.
ΑΠΑΙΤΕΙΣ απλα οτι λεει το συμβολαιο σου χωρις πολλα σκαμπανεβασματα .

aristent
15-06-13, 13:28
...... Αν το ειχες ασφαλισμενο για κλοπη θα θελουν να στο αποζημιωσουν για ενα κομματι ψωμι.
ΑΠΑΙΤΕΙΣ απλα οτι λεει το συμβολαιο σου χωρις πολλα σκαμπανεβασματα .

Hades7 RULES!!!thumb

Bitz
15-06-13, 13:48
Εμπρος΄ στον δρομο΄ που χαραξε ο Χαντες......:original:

mark e92
15-06-13, 14:14
Τι έγινε τελικά έχουμε κανένα νεώτερο????
Τώρα υπομονή φίλε...

S8N
15-06-13, 14:30
Μερικα πραγματα ειναι αναντικαταστατα παντως. Αν ο Χρηστος ειναι κολλημενος με το S2000, που εχει καθε λογο, οσα χρηματα κι αν παρει δεν του αγοραζουν εξισου προσεγμενο/ατρακαριστο/περιποιημενο.

Bazil Van Sinner
15-06-13, 15:18
Μερικα πραγματα ειναι αναντικαταστατα παντως. Αν ο Χρηστος ειναι κολλημενος με το S2000, που εχει καθε λογο, οσα χρηματα κι αν παρει δεν του αγοραζουν εξισου προσεγμενο/ατρακαριστο/περιποιημενο.

Αυτο ισχυει πιστευω στο 90% εδω μεσα!Και ειδικα οταν εχει "βαλει" δουλεια!

Χρίστος
15-06-13, 15:40
ΗΡΘΑΝ ΤΑ ΠΡΩΤΑ ΕΥΧΑΡΙΣΤΑ.

Λοιπον το αμαξι ηταν παρκαρισμενο περιπου στις 9.30 στην οδο Φιλιππου .Οσοι ξερουν απο μικρολιμανο.
Καθομαι σε μαγαζι φιλου να τα πουμε.Καποια στιγμη ακουω τη γουργουρα των εξατμισεων μου σε χαμηλες στροφες να στριβει διπλα απο το μαγαζι.
Προς στιγμη ψαρωνω, σταματαω τη κουβεντα κοιταω εξω.Με πιανει ενας κρυος ιδρωτας αλλα το ξεχναω γτ ουτε συναγερμο ακουσα ουτε τπτ και ετσι κι αλλιως παρασκευη βραδυ σιγουρα κι αλλοι θα ειναι που περνανε.

Λιγα λεπτα μετα περιπου 22.40 πληρωνω χαιρεταω το φιλο και παω να παρω το αμαξι για βγω με παρεα.

Η θεση που το ειχα κενη.
Ουτε γυαλια κατω, ουτε συναγερμος ακουστηκε, ουτε τπτ.
Ακριβως διπλα ηταν ενα κλαμπ που μαζευει θαμωνες.
Την ωρα που το πηρα επειδη οπως και να εχει ενα μικρο σοκ το επαθα ουτε που μου περασε απο το μυαλο να ρωτησω.
Γυρναω στο μαγαζι.Τηλεφωνο 100 μπας και τον προλαβουμε.
Καθομαι γραφω το ποστ εδω.
Καλεσα την αστυνομια, εκανα την τυπικη δηλωση και εφυγα με ενα φιλο να με γυρισει για να παω στο αστυνομικο τμημα.
Και εκει ευτυχως που δεν υπηρχε ψυχη και η Αξιοματικος υπηρεσιας με βοηθησε αρκετα (αν και δε θυμαμαι τι εγινε ακριβως)

Φευγω για σπιτι.

Κλασικη ενοιμερωση σε ολους με ολα τα συνεπακολουθα αν ειχα κλειδωσει και λοιπα...

Αφου ξαπλωνω στη πολυθρονα μου και μετα απο ενα ποτηρακι για να ερθω σε θερμοκρασια λειτουργιας βουταω ενα φιλο με το αμαξι του και αρχιζουμε να ψαχνουμε Πειραια μπας και το πετυχω πουθενα παρατημενο.

Μετα απο λιγο μου σκαει στο μυαλο να παω να ρωτησω το κλαμπ.

Φευγουμε και σε 3 λεπτα ειμαι παλι εκει.

Αρχιζω να ρωταω τα 2 παιδια που ειναι στη πορτα αν εχουν δει τπτ, αν ακουσαν κλπ.
Εντωμεταξυ καποιοι φιλοι εχουν κανει κοινοποιηση στο fb το γεγονος.

Μολις λεω του παιδιου στη πορτα κλεψανε ενα S μου απανταει "το ξερω":shok:
Απο που του λεω.
Η ταδε κοπελα που ειναι του μαγαζιου μας το πε απο το fb.
Aμαξι δεν ειδα μου λεει, ουτε S προσεξα να περασε οσο ειμαι εδω χωρις βεβαια να βαζω το χερι μου στη φωτια.
Αυτο μου λεει που ξερω ειναι οτι 2 τυποι μικρης ηλικιας(μου εδωσε περιγραφη κανονικα) εδω και αρκετες μερες γυρνανε σε ολα τα στενα του μικρολιμανου.Τους εχει δει να τρεχουνε και να κοιτανε περιεργα δεξια αριστερα.Ολο αυτο με αποκορυφωμα πριν απο λιγες μερες που περασαν 2 μηχανες του Δια και τον ρωτησαν το παλικαρι αν ειδε 2 πιτσιρικαδες να περνανε απο δω και μολις ειχαν περασει οι 2 προαναφερομενοι.

Δε ξερω αν ολο αυτο εχει να κανει με τη περιπτωση μου αλλα τουλαχιστον κατι ακουσα οπως και οτι πηγα σε εναν αγνωστο και με ηξερε πριν του μιλησω.

Πραγματικα απο καρδιας ευχαριστω ολα τα παιδια που βοηθανε με τον οποιο τροπο μπορουν και το γεγονος μαθευτηκε γρηγορα σε πολυ κοσμο.

Φυσικα το αμαξι ειναι κανονικα ασφαλισμενο αλλα δε με απασχολει ακομα αυτο γιατι το αμαξι θελω να το βρω, οχι γιατι ειμαι συναισθηματικα δεμενος ή επειδη εχω ριξει λεφτα επανω ή ο,τι αλλο, απλα γτ ειναι το ΑΜΑΞΙ ΜΟΥ και δε γουσταρω ο καθε μ@λακας επειδη του γυαλισε να το περνει με το ετσι θελω.

friendgr
15-06-13, 15:43
Μπορεί να είναι κυνικό αυτό που θα πω άλλα αν δεν έχεις μικτή ,σ αυτές τις περιπτώσεις ευχεσαι να ΜΗΝ βρεθεί και να εμφανιστεις την 91η μερα στην ασφαλιστική.
Διότι αν βρεθει και λείπει το μισό αυτοκινητο , οχι μονο δεν παίρνεις τίποτα άλλα πρέπει και να πληρώσεις για να ξαναγίνει αυτοκίνητο.

Δυστυχώς περα απο τους συναισθηματισμους και τους δικαιολογημενους εκνευρισμους, αυτή είναι η σκληρη πραγματικότητα.

Παιδιά έτσι όπως έχουμε γίνει η μόνη ελπίδα είναι η πρόληψη πλέον.

Μακάρι να μην χρειαστεί τίποτα από τα παραπάνω και εύχομαι να χτυπήσει το τηλέφωνο από καμιά αστυνομία με ευχάριστα νέα.

Bazil Van Sinner
15-06-13, 15:44
πφφφφφφφφφφφφφ...... μαζι σου τυπε!!!

το νου σου στη ζωη σου.

kapamaru1
15-06-13, 16:13
Καλά ε....έχω μείνει μ@λ@κας. Πώς γίνετε αυτό ρε συ. Λες να έσκισαν καμία κουκούλα για να μπουν? Τόσο εύκολα παραβιάζονται οι πόρτες???? Μακάρι να το βρεις άθικτο φιλαράκο :(

Lambros46
15-06-13, 17:16
Μπορεί να είναι κυνικό αυτό που θα πω άλλα αν δεν έχεις μικτή ,σ αυτές τις περιπτώσεις ευχεσαι να ΜΗΝ βρεθεί και να εμφανιστεις την 91η μερα στην ασφαλιστική.
Διότι αν βρεθει και λείπει το μισό αυτοκινητο , οχι μονο δεν παίρνεις τίποτα άλλα πρέπει και να πληρώσεις για να ξαναγίνει αυτοκίνητο.

Δυστυχώς περα απο τους συναισθηματισμους και τους δικαιολογημενους εκνευρισμους, αυτή είναι η σκληρη πραγματικότητα.

Παιδιά έτσι όπως έχουμε γίνει η μόνη ελπίδα είναι η πρόληψη πλέον.

Μακάρι να μην χρειαστεί τίποτα από τα παραπάνω και εύχομαι να χτυπήσει το τηλέφωνο από καμιά αστυνομία με ευχάριστα νέα.
Δεν νομίζω ότι ισχύει αυτό που λες πλέον.Όταν στο ασφαλιστήριο είσαι ασφαλσμένος και για "Μερική Κλοπή"(που τουλάχιστον σε εμένα είναι χοντρικά τα ίδια λεφτά με την Ολική) νομίζω ότι σε αποζημιώνουνε.

spar@
15-06-13, 17:18
Καλά ε....έχω μείνει μ@λ@κας. Πώς γίνετε αυτό ρε συ. Λες να έσκισαν καμία κουκούλα για να μπουν? Τόσο εύκολα παραβιάζονται οι πόρτες???? Μακάρι να το βρεις άθικτο φιλαράκο :(

το προβλημα ειναι πως θα μπουν???
ενας φανοποιος σε αυτοκινητο που ξερει σε 30 δευτερολεπτα σου εχει ανοιξει την πορτα...
Συναγερμοι καταστρεφονται σε δευτερολεπτα....
Εμενα παντα αλλα πραγματα με βαζουν σε σκεψεις... οταν υπαρχουν κρυφοι διακοπτες κλπ...
Οταν το αυτοκινητο φυγει ενω εχει διακοπτες κλπ δεν το ξαναβρισκεις ποτε...

Υ.Γ Εχει κλαπει αυτοκινητο απο δρομο που ειχε αγραφο εγκεφαλο και εκεινο το βραδυ δεν ειχε εγκεφαλο πανω.... και δεν εφυγε σηκωτο!

Vasilis M3
15-06-13, 18:09
Mήπως έγινε τίποτα τέτοιο?

Φίλε μου εύχομαι ολόψυχα να το βρείς και αυτό το μπάσταρδο να σαπίσει στην φυλακή..


https://www.youtube.com/watch?v=YLHo-GYG25Q"]https://www.youtube.com/watch?v=YLHo-GYG25Q

tokiko
15-06-13, 18:22
Χρίστο μακάρι να ήμασταν και εμείς στην πόλη σου να σε βοηθήσουμε. Παρόλα αυτά θα έχουμε τα μάτια ανοιχτά...!!

εύχομαι ευχάριστα ξεμπερδέματα.

aggelosmk2
15-06-13, 19:00
Όχι ρε φίλε :ranting2: .

Τη Τρίτη έσωσε το αμάξι του ο πατέρας μου οριακά.... την ώρα που είχαν μπεί ΗΔΗ οι γύφτοι μέσα και κόβανε τα καλώδια για να το βάλουν μπρόστα. (ένα παλιό Χιουντάι Εξελ) .

Θα πώ στο φίλο μου τον αστυνομικό που είναι με τις μηχανές συνέχεια έξω να έχει το νου του .

Μακάρι να βρεθέι ΑΚΕΡΑΙΟ φίλε αν κ πολύ φοβάμαι οτι δε θα το ξανακυκλοφορήσει έτσι έξω...

Κωνσταντίνος
15-06-13, 19:32
Να βρεθεί σύντομα εύχομαι.
Είναι σοκαριστικές πάντως οι συνθήκες. Η ώρα, το μερος κ.τλ.

120ie87
15-06-13, 22:38
Φίλε, καλή ασφάλεια κλοπής έχεις?


Αν ναι, με το καλό να πάρεις ένα άλλο, μη στεναχωριέσαι

dark knight
15-06-13, 22:59
ευχομαι να βρεθει,αλλα αν δεν βρεθει , με τα λεφτα της ασφαλειας θα βρεις ενα της αρεσκειας σου και τοτε θα ανοιξεις ενα νεο θρεντ για να σου ευχηθουμε τα καλοριζικα

kapamaru1
16-06-13, 01:12
το προβλημα ειναι πως θα μπουν???
ενας φανοποιος σε αυτοκινητο που ξερει σε 30 δευτερολεπτα σου εχει ανοιξει την πορτα...
Συναγερμοι καταστρεφονται σε δευτερολεπτα....
Εμενα παντα αλλα πραγματα με βαζουν σε σκεψεις... οταν υπαρχουν κρυφοι διακοπτες κλπ...
Οταν το αυτοκινητο φυγει ενω εχει διακοπτες κλπ δεν το ξαναβρισκεις ποτε...

Υ.Γ Εχει κλαπει αυτοκινητο απο δρομο που ειχε αγραφο εγκεφαλο και εκεινο το βραδυ δεν ειχε εγκεφαλο πανω.... και δεν εφυγε σηκωτο!

Δε γίνετε ρε spar να μη μπορείς να το καταπολεμήσεις κάπως. Έστω έναν GPS πομπό κάπου κρυμμένο. Χρηστάρα ότι καλύτερο αρχηγέ. Ελπίζω να τελειώσει γρήγορα το μαρτύριο. Σου είπαν στην αστυνομία τι ποσοστό υπάρχει στο να βρίσκουν κλεμμένα αυτοκίνητα????? Να ξέρεις...είναι 50-60% ή είναι 1-3%???

spar@
16-06-13, 01:16
Δε γίνετε ρε spar να μη μπορείς να το καταπολεμήσεις κάπως. Έστω έναν GPS πομπό κάπου κρυμμένο. Χρηστάρα ότι καλύτερο αρχηγέ. Ελπίζω να τελειώσει γρήγορα το μαρτύριο. Σου είπαν στην αστυνομία τι ποσοστό υπάρχει στο να βρίσκουν κλεμμένα αυτοκίνητα????? Να ξέρεις...είναι 50-60% ή είναι 1-3%???

με gps πομπο συνηθως εχουν ενα gps jammer που μπερδευουν το σημα και τελος...
επισης στις αποθηκες που τα πανε δεν ποιανει καν!!!
αν θελουν να στο φανε, και σε κλειστο γκαραζ να το χεις στο παιρνουν...
αλλωστε ο Χρηστος παντα το χε σε γκαραζ!thumb

SoNiC_77Gr
16-06-13, 11:19
Κριμα για την ολη ταλαιπωρια που εχεις μπει, ελπιζω να βρεθει το αυτοκινητο.
Θα εχω κ εγω το νου μου μηπως κ το πετυχω πουθενα..
Ευχομαι να βρεθει γρηγορα κ αγρατζουνιστο!!

Andri
16-06-13, 13:05
Εύχομαι να πάνε όλα καλά και να βρεθεί...
Αλλιώς με το καλό το επόμενο με την αποζημίωση της ασφάλειας, υποθέτω είχες.
Έχουμε όλοι τα μάτια μας ανοικτά....

BILL007
19-06-13, 09:16
bump!!!!!

Dermatis
19-06-13, 09:42
Ευχομαι να πανε ολα καλα φιλε μου!

Nick bmwlover
19-06-13, 13:50
Αργησα να το δω...Χρηστακο λυπαμαι πολυ,εννοειται οτι θα εχω κ εγω το νου μου,μ@λ@κι@...

Tsakirakos
19-06-13, 15:16
Απιστευτο... Εγω θα τα εχανα... Ευχομαι να πανε ολα καλα!

mark e92
19-06-13, 16:42
Κανενα νέο Χρίστο???

spar@
19-06-13, 18:09
https://www.car.gr/parts/view/2957541/

ειναι νωρις ακομα....σε λιγο καιρο κατι θα βρουμε...

Eleni
19-06-13, 20:44
Χριστο, σου ευχομαι οτι το καλυτερο!!!!!

Χρίστος
20-06-13, 00:02
Εχουμε νεοτερα.

Χθες το βραδυ στο ιδιο σημειο που ηταν το αμαξι ανοιξαν και το μαγαζι του φιλου που ειχα παει......

Πηγα στο τμημα για να παρω καποιο αντιγραφο της μυνησης που πρεπει να προσκομισω στην ασφαλιστικη μου και τους ενοιμερωσα.

Μαλλον μιλαμε για ομαδα ολοκληρη και οχι τυχαιους που κανουν απλα τις κλοπες τους.

Μετα απο κουβεντα με μελος δικο μας εμαθα οτι μεσα σε 6 μερες το αμαξι μου ειναι το πεμπτο s2000 που κλεβεται.....

zografias
20-06-13, 01:08
Συλλογή τα κάνουν τα καθίκια?

fanisk
20-06-13, 01:22
Συλλογή τα κάνουν τα καθίκια?

Ο Σαρακακης ακριβος, οι μισοι που εχουν S δεν εχουν τα χερια και ή τα τροπετοποιησαν ή ψαχνουν κομματια, καπου πρεπει να βρεθουν γρηγορα μεταχ. ανταλλακτικα.

Χρίστος
20-06-13, 01:50
Ακριβως Φανη.
Εμαθα οτι υπαρχει σοβαρη ελειψη ετοιμοπαραδοτων ανταλακτικων ειδικα για S και smart.

zografias
20-06-13, 02:02
Μετά απ' αυτή τη βδομάδα δεν νομίζω.. :facepalm:

wheelman
20-06-13, 07:32
Παιδιά εδώ σήκωσαν Getz :shok:
απο τα Β.Π. την περασμένη βδομάδα, και μου είπαν το ίδιο πράγμα.

Κάπως πρέπει να βρεθούν ανταλακτικά!!!

Τι να πείς, ειλικρινά δλδ

fanisk
23-06-13, 11:05
Ολα μια αλυσιδα ειναι. Ειναι αμαξια που εχει πολυς κοσμος. Υπαρχει κουλος κοσμος που δεν μπορει να οδηγει. Κριση που δεν σε αφηνει να αγορασεις καινουριο ανταλλακτικο. Μαλακες που αγοραζουν μεταχ. ανταλλακτικα κλεμμενα εν γνωσει τους. Πως να σταματησει η αλυσιδα? Αν δεν τα αγορασω, δεν θα πας να κλεψεις για να μου τα πουλησεις. Τα μισα συνοικιακα συνεργεια ξερουν οτι τα ανταλλακτικα τους ειναι προιοντα κλοπης.