PDA

Επιστροφή στο Forum : Video: Our drift day - JBB



Dioskouroi
10-06-13, 21:19
Ενα πολυ ωραιο και καλοφτιαγμενο βιντεο απο Πολωνια μερια...

https://www.youtube.com/watch?v=_R7fe084gSE

:fountwtis:

zaharias
10-06-13, 21:54
Πολυ ωραιο βιντεο Μανο, μπραβο..!!

Dioskouroi
10-06-13, 22:10
δεν το χω κανει εγω! χααχαχ.. οχι οτι δεν θα θελα...

zaharias
11-06-13, 17:32
δεν το χω κανει εγω! χααχαχ.. οχι οτι δεν θα θελα...

Χαχαχα..
:D
Ειδα το "Our drift day - JBB" και με ξεγελασε.. :D

BILL007
11-06-13, 17:41
:fountwtis: :fountwtis: :fountwtis:

Stunt Mike
11-06-13, 17:44
δεν το χω κανει εγω! χααχαχ.. οχι οτι δεν θα θελα...

Ρε Μανο για κατεβα μια βολτα προς τα μερη μας να φτιαξουμε κανα καλο βιντεακι!Τ'αυτοκινητα τα'χουμε,Go-Pro 3 εχουμε,ορεξη υπαρχει μπολικη,εναν καλο σκηνοθετη και μοντερ χρειαζομαστε και το Drift Day Greek edition θα'ναι γεγονος!!!

Dioskouroi
11-06-13, 17:55
Ρε Μανο για κατεβα μια βολτα προς τα μερη μας να φτιαξουμε κανα καλο βιντεακι!Τ'αυτοκινητα τα'χουμε,Go-Pro 3 εχουμε,ορεξη υπαρχει μπολικη,εναν καλο σκηνοθετη και μοντερ χρειαζομαστε και το Drift Day Greek edition θα'ναι γεγονος!!!

9 Ιουλιου θα μαι Αθηνα :warriorsmiley:

Stunt Mike
11-06-13, 18:19
9 Ιουλιου θα μαι Αθηνα :warriorsmiley:

Μεσα!!!Φωτα,καμερες...παμε!!Σ ειλε πμ το κινητο σου,να σου στειλω το δικο μου να βρεθουμε!Μαζι με Νικ200 και Doc θα κανουμε σουπερ βιντεακι!!

Dioskouroi
11-06-13, 18:38
Μεσα!!!Φωτα,καμερες...παμε!!Σ ειλε πμ το κινητο σου,να σου στειλω το δικο μου να βρεθουμε!Μαζι με Νικ200 και Doc θα κανουμε σουπερ βιντεακι!!

Θα σ στειλω οταν ειμαι κατω... να φερω δλδ και πραμα μαζι.. καμερες gear κτλπ..... να το κανουμε συντομα ομως γτ 20 πρεπει να γυρισω αγγλια και ειναι και Κυριακη ... μην ειμαι κρατητηριο αντι για Ελ. Βενιζελο.. :p:popcorn:

Stunt Mike
11-06-13, 18:46
Θα σ στειλω οταν ειμαι κατω... να φερω δλδ και πραμα μαζι.. καμερες gear κτλπ..... να το κανουμε συντομα ομως γτ 20 πρεπει να γυρισω αγγλια και ειναι και Κυριακη ... μην ειμαι κρατητηριο αντι για Ελ. Βενιζελο.. :p:popcorn:

Ναι ρε εννοειται!!Θα ορισουμε ημερομηνια δια τηλεφωνου,οχι ιντερνετικως για ευνοητους λογους....Απογευμα καθημερινης ειναι οι καλυτερες μερες και ωρες,βραδυ ειναι κραχτης τ'αυτοκινητα με roll cage και θορυβο οσο.....Τα σημεια του γυρισματος θα τα'χουμε κανονισει εμεις και φυσικα ευπροσδεκτες οι ιδεες για οποιοδηποτε μερος thumb

Dioskouroi
11-06-13, 19:02
Ωραια... την βλεπω την δουλεια θα φερω μια βαλιτσα πραγματα για το βιντεο.. κ δεν θα χω ρουχα να φοραω

Panmilios
04-09-13, 13:36
Τελικα εγινε το βιντεο;
:up: