PDA

Επιστροφή στο Forum : BMW brake sticker



soc12r
05-06-13, 22:41
Ξέρει κανείς που μπορώ να κάνω αυτοκόλλητα bmw σαν αυτά που έχω στα perfomance ;; Έχω είδη βάλει πίσω αλλά έβγαιναν μόνο σε ασήμι και μαύρο και δεν είναι ίδια με τα μπροστά δλδ :thanks:

fanisk
06-06-13, 02:27
Σωκρατη αν τα φτιαξεις σε μαγαζι ?

soc12r
06-06-13, 08:52
Σωκρατη αν τα φτιαξεις σε μαγαζι ?

Φανη το θεμα ειναι οτι ειναι ειδικα αυτοκολλητα για να αντεχουν στην ζεστη και εγω μπορω να τα φτιαξω σε απλα αλλα επειδη ειναι αλλο αυτοκολλητο για θερμοκρασιες γ αυτο λεω μπας και κανεις ξερει και στο ebay εχω βρει και παρει αλλα και παλι δεν ειναι στο χρωμα που ειναι τα performance

nikos-Mpacket
06-06-13, 08:56
Σωκράτη ο alexm είχε βάλει κάτι αυτοκόλλητα στα μαμά φρένα του Μ5 που μου είχε δώσει,δεν ξέρω αν ήταν ειδικά για θερμοκρασίες αλλα δεν είχα πρόβλημα,στειλτου ένα μήνυμα να σου πει.

soc12r
06-06-13, 09:04
θα του στειλω ευχαριστω πολυ !!

320d
06-06-13, 09:13
Σωκράτη δεν μπορείς να το κάνεις stencil?
Να βάλεις ακριβώς το χρώμα που θες κλπ??

soc12r
06-06-13, 09:17
Σωκράτη δεν μπορείς να το κάνεις stencil?
Να βάλεις ακριβώς το χρώμα που θες κλπ??

Να σου πω ειλικρηνα ναι μου το εχουν πει αλλα εγω δεν με εμπιστευομαι να το κανω γιατι δεν το εχω ξανακανει μου το προτειναν απο το συνεργρειο που τα εβαλα και τους ειπα καντε το μου ειπαν ακυρο... και ετσι εβαλα αυτα που εχω τωρα αλλα δεν με αρεσουν :thumbsdown: ..

ΔημήτρηςΜ3
06-06-13, 10:26
Φανη το θεμα ειναι οτι ειναι ειδικα αυτοκολλητα για να αντεχουν στην ζεστη και εγω μπορω να τα φτιαξω σε απλα αλλα επειδη ειναι αλλο αυτοκολλητο για θερμοκρασιες γ αυτο λεω μπας και κανεις ξερει και στο ebay εχω βρει και παρει αλλα και παλι δεν ειναι στο χρωμα που ειναι τα performance

Σωκ δεν υπάρχει πρόβλημα και με απλο βυνιλιο !!
Τις βαφεις περνάς τα αυτοκόλλητα και το βερνικι
Στο τέλος !!!

soc12r
06-06-13, 10:34
Σωκ δεν υπάρχει πρόβλημα και με απλο βυνιλιο !!
Τις βαφεις περνάς τα αυτοκόλλητα και το βερνικι
Στο τέλος !!!

Eυχαριστω δημητρη να εισαι καλα και εγω αυτο ηθελα να κανω απλα μου ελεγαν οτι θα φυγουν μπλα μπλα :original:

ΔημήτρηςΜ3
06-06-13, 10:38
Eυχαριστω δημητρη να εισαι καλα και εγω αυτο ηθελα να κανω απλα μου ελεγαν οτι θα φυγουν μπλα μπλα :original:

Όχι μλκς λενε το έκανα στο 46αρι
Και στις εμπρός και στις πίσω !!!
Το έκανα και στο 90αρι στις εμπρός
Όλα οκ τόσα χρονια ;)

soc12r
06-06-13, 10:42
Όχι μλκς λενε το έκανα στο 46αρι
Και στις εμπρός και στις πίσω !!!
Το έκανα και στο 90αρι στις εμπρός
Όλα οκ τόσα χρονια ;)

Να εισαι καλα αυτο θα κανω .... :thanks:

turbodog
06-06-13, 13:29
Εγω εκανα παντα το αναποδο αυτοκολλητο δηλ. το περιγραμμα που ηθελα να εχω σε αυτοκολλητο, μετα με σπρευ θερμοκρασιας δυο τρια χερια, μετα πιστολακι για κανα πενταλεπτο να ψηθει το χρωμα και δεν ειχα ποτε κανενα προβλημα