PDA

Επιστροφή στο Forum : ΤΑ ΘΗΡΙΑ ΠΟΥ ΚΥΚΛΟΦΟΡΟΥΝ ΕΞΩ...



sierra
18-04-13, 13:12
Λίγο για ζέσταμα...


https://www.youtube.com/watch?v=lRrNhOkCTp8&feature=player_embedded

friendgr
18-04-13, 17:53
Επειδή έχουν ένα σκασμό άλογα έκαστο;;
αμερικάνικες καγκουριές στυλ fast & furius. Ούτε ένα δεν με συγκινεί....

Τα πραγματικά (ευρωπαϊκά) θηρία θέλουν πολλά φράγκα......

oldcarskickass
18-04-13, 22:23
Πάντα τα αμερικάνικα κάτι μου έλεγαν.

Θες τα ξεδιάντροπα πολλά κυβικά, τα λίγα άλογα, το ότι καίνε περισσότερο από τζέι σι μπι;

Δε ξέρω δε ξέρω, θες ότι τα περισσότερα μέχρι πρότεινος ήταν ΜΟΝΟ και ΜΟΝΟ για ευθεία και καγκουροβόλτες, δε ξέρω, άνετα χτυπούσα ένα σωστό V8ούρι και ας με πέρναγε και σμαρτ.

STREETRACING
18-04-13, 23:49
Γαματα

nik200
19-04-13, 08:26
μπορει να αποικιστηκε απο τους φονιαδες και τις πουτανες της ευρωπης (και μαθημα ιστοριας παρακαλω....), μπορει να σκοτωσαν ολους τους πρωην κατοικους της χωρας αυτης....και η κουλτουρα τους μολις που να ξεπερνα τα 500 χρονια..αλλα αν εισαι car nut..it sounds like heaven to me....

γιατι πολυ απλα σκεφτειτε...

να ζεις σε μια χωρα..οπου τα λιγα κυβικα ειναι τα 2lt...οπου τα σωστα αμαξια φορανε v8...οπου η βενζινη ειναι τσαμπα...οπου τα παντα εινα τεραστια-γιατι size does matter....και ναι nothing comes close to the US...

oldcarskickass
19-04-13, 10:28
Γαματα

Διάλεξες από τις λίγες λέξεις όπου η αλλαγή του τόνου αλλάζει και όλο το νόημα.

STREETRACING
19-04-13, 11:52
Γαματα
Γαμάταthumb

pilot
19-04-13, 13:23
μπορει να αποικιστηκε απο τους φονιαδες και τις πουτανες της ευρωπης (και μαθημα ιστοριας παρακαλω....), μπορει να σκοτωσαν ολους τους πρωην κατοικους της χωρας αυτης....και η κουλτουρα τους μολις που να ξεπερνα τα 500 χρονια..αλλα αν εισαι car nut..it sounds like heaven to me....

γιατι πολυ απλα σκεφτειτε...

να ζεις σε μια χωρα..οπου τα λιγα κυβικα ειναι τα 2lt...οπου τα σωστα αμαξια φορανε v8...οπου η βενζινη ειναι τσαμπα...οπου τα παντα εινα τεραστια-γιατι size does matter....και ναι nothing comes close to the US...

ειναι γεγονός πως σε ότι αφορά αυτοκίνητα και αεροπλάνα, οι ΗΠΑ ειναι η ''γη της επαγγελίας''!...ειδικα στο αεροπορικό κομματι ειναι έτη φωτός μπροστά!

ntinos
19-04-13, 13:38
Στα πλαισια "θεωριας συνομωσιας", ειναι σκοπος του συστηματος η τεραστια καταναλωση του ορυκτου πλουτου (πετρελαιο)

Αραβες --> πετρελαιο --> υποστηριξη προέδρων


Σορυ για το οφτοπικ

mark e92
19-04-13, 15:41
Μπορει απο ποιοτητα πλαστικων να ειναι σ..... αλλα απο μοτερ Γαμ.....!

oldcarskickass
19-04-13, 22:12
Στα πλαισια "θεωριας συνομωσιας", ειναι σκοπος του συστηματος η τεραστια καταναλωση του ορυκτου πλουτου (πετρελαιο)

Αραβες --> πετρελαιο --> υποστηριξη προέδρων


Σορυ για το οφτοπικ

Κοίτα γύρω σου παντού εκτός από τις μεταφορές και πες μου 5 πράγματα της καθημερινότητάς σου που ΔΕΝ αποτελείται τουλάχιστον κατά 90%- σε οποιοδήποτε στάδιο παραγωγής τους -από πετρέλαιο.

Ας καίνε και τα κακόμοιρα τα αμαξάκια λίγο παραπάνω. εχχεχεχε

ntinos
20-04-13, 00:42
λέω για τους τεράστιας χωρητικότητας/κατανάλωσης αμερικανικούς κινητήρες.

Bassakos
20-04-13, 01:26
ρε αφηστε τις αναλυσεις και
"ζηστε" εστω και απο μακρια το "αμεριακαν ντριμ!!!"
γιεαααααααααα! μπεϊβυ!!!!!!

Gregor_Marga
20-04-13, 09:34
https://www.youtube.com/watch?v=lPhJrhVuMkg

oldcarskickass
20-04-13, 11:51
Έτσι πρέπει έτσι πρέπει, το αμάξι και η γκόμενα πρέπει να έχουν κουσούρια να ασχολείσαι.

Μην είναι καμιά περίεργη ξέρω γω, αλλά να έχει την περιέργειά της.

Bassakos
20-04-13, 13:29
https://fbcdn-sphotos-f-a.akamaihd.net/hphotos-ak-prn1/544234_499326650123115_1461258609_n.jpg