PDA

Επιστροφή στο Forum : "Ναυταπατες" Ι. Ε. Νομικος



fanisk
10-04-13, 14:21
Ετυχε χθες βραδυ να διαβαζω για τον Ωναση και τα καραβια που βουλιαξε :th_Laie_67-1:, και απο blog σε blog επεσα σε μια συνεντευξη του Νομικου που εξηγει πως μπλεχτηκε σε μια ιστορια με κλοπες καραβιων κ.α. Τελικα απο διαβασμα blog σε blog με πηρε το ξημερωμα. Εχετε ακουσει για αυτο? Λεει αληθειες ή αρλουμπες?

Στο βιβλιο του τα αναφερει ολα λεει, απορω πως τον αφησαν να ζει ενω ειναι τοσοι πολλοι μπλεγμενοι..

Τι λετε?

Ptboul
10-04-13, 14:45
Φανάκο έχω διαβάζει πολλά για τον Ωνάση και τα κόλπα του, αλλά αυτό το πράγμα δεν το ξέρω και δεν νομίζω να ισχύει.

fanisk
10-04-13, 14:50
Φανάκο έχω διαβάζει πολλά για τον Ωνάση και τα κόλπα του, αλλά αυτό το πράγμα δεν το ξέρω και δεν νομίζω να ισχύει.

Ενα απο τα λινκ:
https://aktofylakas.blogspot.gr/2008/07/blog-post_24.html

Με ψαξιμο στο google θα βρειτε και αλλα.

Ptboul
10-04-13, 15:03
Άκυρο! Νόμιζα οτι εννοούσες πως ο Ωνάσης και καλά βούλιαζε τα καράβια του για να πληρωθεί από τις ασφαλιστικές.

Αυτά που περιγράφει ο Νομικός γίνονται και τώρα από άλλους εφοπλιστές. Μιλάμε για κοινούς εγκληματίες (να μη πω δολοφόνους). Δεν έχω κανέναν λόγο να μη τα πιστέψω.

Panos 316T
10-04-13, 15:24
Φανη παιδι μου, αν διαβαζες ετσι και στο σχολειο θα ησουν τωρα........



































ανεργος:hystericalbs1:

nomikouagapi
25-08-20, 14:16
Ετυχε χθες βραδυ να διαβαζω για τον Ωναση και τα καραβια που βουλιαξε :th_Laie_67-1:, και απο blog σε blog επεσα σε μια συνεντευξη του Νομικου που εξηγει πως μπλεχτηκε σε μια ιστορια με κλοπες καραβιων κ.α. Τελικα απο διαβασμα blog σε blog με πηρε το ξημερωμα. Εχετε ακουσει για αυτο? Λεει αληθειες ή αρλουμπες?

Στο βιβλιο του τα αναφερει ολα λεει, απορω πως τον αφησαν να ζει ενω ειναι τοσοι πολλοι μπλεγμενοι..

Τι λετε?


θα μπορουσα εγω να σου πω ως εγγονη του

A8hnaios
30-08-20, 03:16
θα μπορουσα εγω να σου πω ως εγγονη του
Για πες μας...!!