PDA

Επιστροφή στο Forum : θεμα μπαταριας



aektzhs18
16-03-10, 10:47
Παιδια τωρα που αλαξα δυναμο και εβαλα μεγαλυτετο μου ειπαν να βαλω ακομα μια μπαταρια στο αυτοκινητο μπροστα για καλητερα.Μερικα αυτοκινητα την εχουν πισω αλλα μπροστα .Το εχει σκεφτει κανεις ?
:thnx:

gyiama
16-03-10, 11:16
το δικο σου μπροστα δεν την εχει?γιατι να βαλεις μπαταρια ρε αδεφε?εχεισ 2 ενισχυτες απ οτι ειπες ωραια?ποσα ηχεια οδηγουν?λογικα εχεις εναν για τα μεσα και εναν για subwoofer σωστα?τι sub εχεις? 12'' 15''ποσα εχεις? 1-2? η μπαταρια για νορμαλ χρηση επαρκει και περισευειε κιολας!!! και το δυναμο σου μια χαρα ηταν αλλα τελος παντων.......!!!! εκτος αν εχει door panel με 5 ηχεια το καθενα και 4 subwoofer πισω τοτε οκ θες και μπαταρια και μαλιστα τζελ 200Ah η καθεμια και 2ο δυναμο θες μετα!!!πλακα κανουμε τωρα?αστο οπως ειναι το αυτοκινητακι σου μια χαρα ειναι ολα!!!

aektzhs18
16-03-10, 11:24
Την μπαταρια το δικο μου την εχει πισω δεξια.εχω 2 ενισχυτες 1 για τα 4 ηχεια 2 μπροστα 2 πισω και εναν ενισχυτη για τα 2 12"ιτζα .

gyiama
16-03-10, 11:35
ωραια εισαι μια χαρα και δεν χρειαζεσαι καμια μα καμια αλλαγη ελεος δλδ στε db drag θα κατεβεις?μια χαρα εισαι αστο οπως ειναι και μην κανεις τπτ