PDA

Επιστροφή στο Forum : To PlayStation 4 παρουσίασε η Sony στη Νέα Υόρκη



aristent
21-02-13, 21:31
Aπ'οτι μου ειπε ο γιος μου,χθες αργα το βραδυ πανω απο 30,000 ελληνες :shok: παρακουλουθουσαν online το "PlayStation 4 live meeting"....

....συμπερασμα απο την παρουσιαση????....καταπληκτικ ες ιδιοτητες απο την κορυφαια παιχνιδομηχανη και οχι μονο!!!!:thumbsup:

...αναμονη μεχρι τα Χριστουγεννα λοιπον,για την κυκλοφορια του νεου PlayStation 4 !!!:thumbsup:

ιδου και το σχετικο βιντεο:

https://www.youtube.com/watch?v=cyh1pHnxmno"]https://www.youtube.com/watch?v=cyh1pHnxmno

aristent
21-02-13, 21:34
το χειριστηριο :
https://i.neoseeker.com/n/0/playstation_4_dualshock_4.jpg

το κουμπι share ειναι ......ασε, θα τα μαθετε!!!

spar@
21-02-13, 21:39
Το βλέπαμε χθες...
Εξμποξιζει το χειριστήριο .... Οσο για την οθόνη στο χειριστήριο την χαιρόμαστε πριν μια δεκαετία οι σεγκακιδες στο ντριμκαστ ασπρόμαυρη μεν...πρωτοποριακή δε..
Για μένα το παιχνίδι πια παίζεται στα 3d κινεκτ κλπ..
Οσοι δεν ασχολούμαστε και το 3 κάνει πολυ καλα την δουλεια του

Κωνσταντίνος
21-02-13, 22:02
Aν ισχύσει τελικά αυτό που ακούγεται θα έχει ως εξής. Καταρχάς για να την έχεις και και να παίζεις πρέπει να έχεις ίντερνετ.
Θα αγοράζεις το παιχνίδι το οποίο θα είναι μισό, και το υπόλοιπο μισό θα το κατεβάζεις.
Όλα αυτά για να περιορίσουν την πειρατεία.
Η ιστορία βέβαια έχει δείξει πως ότι κλειδώνει, ξεκλειδώνει. :D

Dourios
22-02-13, 01:19
https://www.youtube.com/watch?v=INNS-zhmFZI

VanVIC
22-02-13, 06:25
Εντυπωσιακότατο το DRIVECLUB αλλά για να δούμε και το GT6.

nikos1400
22-02-13, 07:08
κατσε ρε παιδια, τωρα πηραμε το πι ες τρια...
:th_Laie_67-1:

εγω γιατι νομιζω οτι στο ιδιο συστημα (ps3) θα μπορουσαμε να δουμε καλυτερα παιχνιδια ?
θα μπορουσαν να βελτιωθουνε δηλαδη τα παιχνιδια με αξιοπροσεκτη διαφορά.
παντα ειναι "στην πιεση", deadlines κλπ, ενω με περισσοτερη ανεση χρονου ισως να εβγαινε καλυτερο "προϊον".

VanVIC
22-02-13, 12:46
Περίμενε... έρχονται εκπλήξεις σχετικά με την διαδραστηκότητα των παιχνιδιών που σχεδίαζονται για τις δυνατότητες της νέας κονσόλας.
Οι αισθήσεις θα είναι στην τσίτα...

nikos1400
22-02-13, 12:52
Περίμενε... έρχονται εκπλήξεις σχετικά με την διαδραστηκότητα των παιχνιδιών που σχεδίαζονται για τις δυνατότητες της νέας κονσόλας.
Οι αισθήσεις θα είναι στην τσίτα...

θα ειμαστε στο οριο της κρισης επιληψιας !
:th_Laie_67-1:

TakisKal
28-02-13, 19:06
ευτυχώς που δε το βγάλανε καλοκαίρι να το περάσουμε με τα μάτια κολλημένα στην ΤΙΒΙ.

thanks for the update.

Tsik.D.
28-02-13, 20:01
δυστηχως παιδια ενω ειμαι gamer αρκετα πορωμενος μπορω σχεδον με σιγουρια να πω πως δεν θα αγορασω το PS4 επειδη καταλαβα οτι ειναι πεταμενα χρηματα τη στιγμη που με αυτα τα χρηματα θα ενισχυσω λιγο τον υπολογιστη μου απο θεμα καρτας γραφικων κτλ.. και θα εχω ιδια αποδοση με του PS4. τωρα θα αναρωτιεστε γιατι?? γιατι το παιχνιδι στο PS4 θα κοστιζει χαλαρα 50-60 μπορει και 70Ε ενω στο pc θα ειναι σχεδον μιση τιμη η μπορει και να κατεβαινει ακομα και με torrent(κοινως τζαμπε). αυτα τα λεω επειδη εχω αγορασει το PS1-2-3 και εχω καταλαβει οτι εχω πεταξει ποοοοοολλα χρηματα σε παιχνιδια πλην την αγορα της κονσολας.ολα αυτα ειναι η γνωμη μου και τα λεω καλοπροαιρετα παντα και οποιοσδηποτε μπορει να μου πει τη γνωμη του.ποιος ξερει? μπορει να εχει δικιο και να αλλαξει η ιδεα μου για τη συγκεκριμενη κονσολα !!!thumb

PATSIMINI
28-02-13, 20:46
ας βγει το gran theft auto 5 να ξεχαστουμε μεχρι δε ξερω εγω ποτε και μετα βλεπουμε.....

nikos1400
01-03-13, 15:18
δυστηχως παιδια ενω ειμαι gamer αρκετα πορωμενος μπορω σχεδον με σιγουρια να πω πως δεν θα αγορασω το PS4 επειδη καταλαβα οτι ειναι πεταμενα χρηματα τη στιγμη που με αυτα τα χρηματα θα ενισχυσω λιγο τον υπολογιστη μου απο θεμα καρτας γραφικων κτλ.. και θα εχω ιδια αποδοση με του PS4. τωρα θα αναρωτιεστε γιατι?? γιατι το παιχνιδι στο PS4 θα κοστιζει χαλαρα 50-60 μπορει και 70Ε ενω στο pc θα ειναι σχεδον μιση τιμη η μπορει και να κατεβαινει ακομα και με torrent(κοινως τζαμπε). αυτα τα λεω επειδη εχω αγορασει το PS1-2-3 και εχω καταλαβει οτι εχω πεταξει ποοοοοολλα χρηματα σε παιχνιδια πλην την αγορα της κονσολας.ολα αυτα ειναι η γνωμη μου και τα λεω καλοπροαιρετα παντα και οποιοσδηποτε μπορει να μου πει τη γνωμη του.ποιος ξερει? μπορει να εχει δικιο και να αλλαξει η ιδεα μου για τη συγκεκριμενη κονσολα !!!thumb

και στο online το πι ες τρια ειναι γ@ματο!

εγω δεν το τσιπαρα, ουτε προκειται.
εχει και φτηνα παιχνιδια απο play.com ή και αλλα sites ή και μετχ ακομα
thumb

orfanids360
01-03-13, 16:07
Στα χναρια του επομενου xbox παντως δεν θα φτανει..
Καλο,αλλα σαν το μηχανημα της Microsoft δεν εχει αλλο.

Forza Motorsport > Grand Turismo

Tsik.D.
01-03-13, 20:54
και στο online το πι ες τρια ειναι γ@ματο!

εγω δεν το τσιπαρα, ουτε προκειται.
εχει και φτηνα παιχνιδια απο play.com ή και αλλα sites ή και μετχ ακομα
thumb

ουτε εγω το τσιπαρα φιλε μου και ουτε εχω σκοπο... σιγουρα ειναι μια πολυ καλη παιχνιδομηχανη αλλα κακα τα ψεμματα για να παιξεις παιχνιδι που να αξιζει δεν υπαρχει κατω απο 50Ε.. +600 που αγορασαν το ps3 μερικοι οταν κυκλοφορησε(εγω ημουν απο τους εξυπνους το πηρα 300 οταν κυκλοφορησε το μικρο..) αρα δεν συμφερει χρηματικα και μονο... τηλεορασηHD εχω, υπολογιστη εχω, γιατι να εχω και ps τη στιγμη που τα γραφικα του υπολογιστη θα ειναι σαφως καλυτερα και τα παιχνιδια φθηνοτερα?? με αυτη τη λογικη το λεω οχι οτι δεν ειναι καλη κονσολα το ps, ισα ισα ειναι παρα πολυ καλη γι'αυτο και τις αγορασα ολας μεχρι στιγμης αλλα πλεον πιστευω οτι ειναι υπερτιμημενη.

aristent
27-12-13, 11:29
:shok:
ΕΞΑΝΤΛΗΘΗΚΕ!!!!!...στην Ελλαδα της "κρισης".....:facepalm:

Ψαχνει ο γιος μου να βρει και δεν υπαρχει πουθενα!!!

....απο το νεο ετος παλι,αλλοι με προπαραγγελια,αλλοι με ασαφη ημερομηνια παραλαβης(15-31/1/2014) κλπ.

εψαξε στα MediaMarkt,Germanos,Public και αλλα......Κωτσοβολος μπορει να εχει,αλλα ζηταει +50ευρω για 4ετη τεχνικη υποστηριξη!!!

Nino
27-12-13, 12:20
:shok:
ΕΞΑΝΤΛΗΘΗΚΕ!!!!!...στην Ελλαδα της "κρισης".....:facepalm:

Ψαχνει ο γιος μου να βρει και δεν υπαρχει πουθενα!!!

....απο το νεο ετος παλι,αλλοι με προπαραγγελια,αλλοι με ασαφη ημερομηνια παραλαβης(15-31/1/2014) κλπ.

εψαξε στα MediaMarkt,Germanos,Public και αλλα......Κωτσοβολος μπορει να εχει,αλλα ζηταει +50ευρω για 4ετη τεχνικη υποστηριξη!!!

Aυτο ειναι προαιρετικο δεν εισαι υποχρεωμενος να το παρεις και μενεις μονο με την εγγυηση της αντιπροσωπειας...
γενικα επειδη τελευταια ψαχνω κατι αλλο , να ξερετε οτι οι τιμες που βλεπουμε στι internet ειναι διαφορετικες με αυτες που εχουν στα καταστηματα (οχι βεβαια ολοι, media markt και πλαισιο απο του ποιο τιμιους δικη μου εκτιμηση!)

Nikos!
27-12-13, 15:01
:shok:
ΕΞΑΝΤΛΗΘΗΚΕ!!!!!...στην Ελλαδα της "κρισης".....:facepalm:

Ψαχνει ο γιος μου να βρει και δεν υπαρχει πουθενα!!!

....απο το νεο ετος παλι,αλλοι με προπαραγγελια,αλλοι με ασαφη ημερομηνια παραλαβης(15-31/1/2014) κλπ.

εψαξε στα MediaMarkt,Germanos,Public και αλλα......Κωτσοβολος μπορει να εχει,αλλα ζηταει +50ευρω για 4ετη τεχνικη υποστηριξη!!!

Είναι φοβερό πάντως...έπαιξα μαζί του. Έχει ηχείο επάνω στο χειριστήριο.

Σχετικά με το στοκ, πάντα σε καινούρια προϊόντα γίνεται χαμός:


https://www.youtube.com/watch?v=cNTi9mhQowQ

:hystericalbs1::hystericalbs1:

H επέκταση εγγύησης αξίζει!!! :thumbsup: