PDA

Επιστροφή στο Forum : Η ζωη μας στα 60....



alexm
10-02-13, 21:44
Για καποιους τα 60ηντα ειναι κοντα, για καποιους αλλους μακρυτερα και για καποιους αλλους δυσθεωρητα!
Το περασμα ομως απο εκει,φυσιολογικα, ειναι αποφευκτο για ολους μας.
Πως φανταζεστε την ζωη σας σε αυτο το σκαλοπατι;

alexm
10-02-13, 22:22
Σε μια δεκαετια περιπου θα περασω αυτο το σκαλοπατι και θα ηθελα....

να φτασω εκει ορθιος

εαν εχω γινει παππους (κορες 20-22 ετων σημερα), εκτος απο το να καμαρωνω, να εχω την δυναμη να προσφερω

να εχει ερθει η πολυποθητη ανακαμψη σε τουτο τον τοπο, για να μπορω να μπω στην τριτη ηλικια με αξιοπρεπεια και παιρνοντας καποια στιγμη συνταξη να ξεκουρασω το κορμακι μου

τελος να εχω ενα αυτοκινητο που θα με ευχαριστει και να μπορω να το κυκλοφορω 365 ημερες..... το χρονο

VanVIC
10-02-13, 22:30
Επειδή το thread αυτό δημιουργήθηκε με αφορμή το κάτωθι post του Αλέξη

καπως ετσι ειχα ονειρευτει......:whistle: τα 60ντα μου, μαμημενη κριση...

θα απαντήσω κι εγώ ανάλογα, με το πώς τα είχα ονειρευτεί...

Κατ'αρχήν με υγεία και ευτυχία στην οικογένειά μου, να μπορώ να συνεχίζω να είμαι δημιουργικός για να συντηρώ μια άνετη ζωή και να απολαμβάνω μερικές ώρες ξεγνοιασιάς και με τα αντικείμενα που παραθέτω ακολούθως:

ένα Ζ8

https://www.bmwfans.gr/forum/attachment.php?attachmentid=17623&d=1360531639

ένα Aquariva

https://www.bmwfans.gr/forum/attachment.php?attachmentid=17624&d=1360531660

και διαμονή σε residense μέχρι 2 ώρες (οδικώς) μακριά απο Αθήνα και με ένα περίπου τέτοιο μπαλκόνι (θέα):

https://www.bmwfans.gr/forum/attachment.php?attachmentid=17625&d=1360531669
Βέβαια αυτά τα όνειρα υπήρχαν τις εποχές που νιώθαμε οτι κάθε επόμενη μέρα θα ήταν και καλύτερη...

Πλέον, ευχομαι τουλάχιστον να μπορέσουμε να έχουμε την υγεία μας και την ανθρωπιά μας.

VanVIC
10-02-13, 22:37
Σε μια δεκαετια περιπου θα περασω αυτο το σκαλοπατι και θα ηθελα....

να φτασω εκει ορθιος

εαν εχω γινει παππους (κορες 20-22 ετων σημερα), εκτος απο το να καμαρωνω, να εχω την δυναμη να προσφερω

να εχει ερθει η πολυποθητη ανακαμψη σε τουτο τον τοπο, για να μπορω να μπω στην τριτη ηλικια με αξιοπρεπεια και παιρνοντας καποια στιγμη συνταξη να ξεκουρασω το κορμακι μου

τελος να εχω ενα αυτοκινητο που θα με ευχαριστει και να μπορω να το κυκλοφορω 365 ημερες..... το χρονο


Πές μας τώρα και πώς τα είχες ονειρευτεί (γιατί αυτό είπαμε να αναλύσουμε)

Thomelef
10-02-13, 22:40
δεν ξέρω, έχω πάντως μια 25ετία μπροστά μου για να βάλω τα δυνατά μου για να είμαι όσο το δυνατόν καλύτερα γίνεται.

δεν με νοιάζουν οι πύργοι και τα καράβια. δεν μεγάλωσα έτσι, οπότε δεν θα μου λείψουν κιόλα.

αυτό που σίγουρα θέλω είναι υγεία για μένα και τους δικούς μου, να έχω τακτοποιημένο το παιδάκι μου και να μην έχει την σημερινή δική μου αγωνία και την γυναίκα μου να με αγαπάει όπως με αγαπάει σήμερα.

και αν μας αξιώσει ο θεός, να έχουμε και μια εργαλειάρα για να κάνουμε μπ@@ρδέλ@ την πόλη στα γεράματα.

πάνω απ'όλα όμως, θέλω μονάχα ένα πράγμα. να μην γεράσω και εξηνταρίσω στα μυαλά. θέλω να μείνω ακόμα κολλημένος στα 20, έτσι όπως είμαι τώρα.

spar@
10-02-13, 22:47
Εγω στα 60 μου θέλω να είμαι όπως ήταν ο χαντες πρόπερσι .....



υ.γ alexm έχουμε πολυ καλα παιδιά για προξενια εδώ... Και δεν εννοώ εμένα εγω δεν εχω παει καν στρατο!!

alexm
10-02-13, 22:59
Πές μας τώρα και πώς τα είχες ονειρευτεί (γιατί αυτό είπαμε να αναλύσουμε)

τα δυο πρωτα πως ακριβως τα αναφερω
το τριτο και το τεταρτο μου προεκυψε μετα το 2010....., οποτε αναθεωρησα καποια θελω, αν και πιστευω οτι να ανεβω καποια στιγμη στο αλογακι......:whistle:

zgouriazmenos
10-02-13, 23:05
Ας φτάσω τα 60...

Stunt Mike
11-02-13, 00:17
Στα 60 μου με φανταζομαι σε αγωνα King of Europe,εγω με το παλαι ποτε Ε36 turbo μου ν'αγωνιζομαι πλαι πλαι με τον 27χρονο γιο σ'ενα E92 V8 Bi-Turbo και η συζυγος με την 25χρονη τοτε κορη μου να μας ξεσηκωνουν στην κερκιδα!!
Και οπως ειπε και ο Θωμας,το μυαλο ακομη μες την τρελα!!

ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ Κ
11-02-13, 00:18
αν και απεχω αρκετα απο αυτη την ηλικια(και ελπιζω να την φτασω)
1)να ειμαι καλα απο υγεια-ψυχικη και σωματικη
2)να χω διπλα μου ανθρωπους που θα με αγαπανε
3)να χω ζησει εως εκεινη τη στιγμη αξιοπρεπεστατα
4)να ζησω για το υπολοιπο αξιοπρεπεστατα
5)να αχω παρει το πτυχιο μου :th_Laie_67-1::th_Laie_67-1:
οι αριθμοι ειναι με βαση της αναγκες με 1 το σημαντικοτερο

ολα τα υπολποιπανα πανε να γ@μηθουνε

:thanks::thanks:

gant
11-02-13, 00:54
Σας εύχομαι να είστε όλοι γεροί και ακμαίοι, να φτάσετε και να ξεπεράσετε κατά πολύ τα 60.
Ίσως ένα απ τα ενδιαφέροντα σας να είναι και αυτό, https://www.bmwfans.gr/forum/showpost.php?p=367775&postcount=1204

aristent
11-02-13, 07:06
Σε μια δεκαετια περιπου θα περασω αυτο το σκαλοπατι και θα ηθελα....

να φτασω εκει ορθιος

εαν εχω γινει παππους (κορες 20-22 ετων σημερα), εκτος απο το να καμαρωνω, να εχω την δυναμη να προσφερω

να εχει ερθει η πολυποθητη ανακαμψη σε τουτο τον τοπο, για να μπορω να μπω στην τριτη ηλικια με αξιοπρεπεια και παιρνοντας καποια στιγμη συνταξη να ξεκουρασω το κορμακι μου

τελος να εχω ενα αυτοκινητο που θα με ευχαριστει και να μπορω να το κυκλοφορω 365 ημερες..... το χρονο

...... μαζι θα το περασουμε αυτο το σκαλοπατι και με εχεις καλυψει απολυτα, ευχομαι ακριβως τα ιδια.thumb

PANOS-E60
11-02-13, 07:41
...... μαζι θα το περασουμε αυτο το σκαλοπατι και με εχεις καλυψει απολυτα, ευχομαι ακριβως τα ιδια.thumb

φιλαράκια μου πουρά :thumbsup: , αν και εγώ αργώ πολύ ακόμα :th_Laie_67-1: με κάλυψε και μένα ο Αλέξης απόλυτα. thumb

Eleni
11-02-13, 08:30
φιλαράκια μου πουρά :thumbsup: , αν και εγώ αργώ πολύ ακόμα :th_Laie_67-1: με κάλυψε και μένα ο Αλέξης απόλυτα. thumb
δεν εχει σημασια η ηλικια αλλα το πως αισθανεσαι...... τι εκπεμπεις και δυστυχως υπαρχουν πολλοι που ειναι νεοι και ...... ειναι μεγαλυτεροι.......απο τι θα επρεπε......

Ptboul
11-02-13, 08:55
Τι θα ήθελα:

Να είμαι στο χωριό για πάρτη μου, να έχω πάρει μια βαρκούλα και να ασχολούμαι με τον κήπο και την θάλασσα.

Να έρχεται ο μπέμπης τα ΣΚ με την γυναίκα του και να τους φτιάχνω ψητό καλαμάρι, χταπόδι και σαρδέλα στο κάρβουνο.

Τι θα γίΝει:

Με την ανάπτυξη του Αντωνάκη θα έχω ακόμα 15 χρόνια δουλειάς, θα είμαι ένα σερνόμενο ρετάΛι, που με το ζόρι θα πηγαίνω μέχρι το φαρμακείο για την αγωγή μου ώστε να βγάλω την επόμενη μέρα. Ο Εοπυυ δεν θα υπάρχει και θα πρέπει να την βγάζω με χυλό για τα φάρμακα του μήνα. Όλα αυτά αν δεν έχω φύγει από εγκεφαλικό, καρδιά ή καρκίνο ή ατύχημα. Οπότε εκεί θα πω σε όλους πάρτε τα @@ μου! !

Konstantinos E60
11-02-13, 09:34
Πω ρε Π@στη,μου σκισατε την ψυχολογία πρωί πρωί !!

ΚΑΠΗfans.gr.......σύντομα κοντά σας!!

Ptboul
11-02-13, 09:41
Στο πΛι σου, ρε Κωνσταντή, ένα πέρασμα είναι εδώ πέρα.

PANOS-E60
11-02-13, 09:45
Πω ρε Π@στη,μου σκισατε την ψυχολογία πρωί πρωί !!

ΚΑΠΗfans.gr.......σύντομα κοντά σας!!

πες τα ρε Κώστα thumb


Τι θα ήθελα:

Να είμαι στο χωριό για πάρτη μου, να έχω πάρει μια βαρκούλα και να ασχολούμαι με τον κήπο και την θάλασσα.

Να έρχεται ο μπέμπης τα ΣΚ με την γυναίκα του και να τους φτιάχνω ψητό καλαμάρι, χταπόδι και σαρδέλα στο κάρβουνο.

Τι θα γίΝει:

Με την ανάπτυξη του Αντωνάκη θα έχω ακόμα 15 χρόνια δουλειάς, θα είμαι ένα σερνόμενο ρετάΛι, που με το ζόρι θα πηγαίνω μέχρι το φαρμακείο για την αγωγή μου ώστε να βγάλω την επόμενη μέρα. Ο Εοπυυ δεν θα υπάρχει και θα πρέπει να την βγάζω με χυλό για τα φάρμακα του μήνα. Όλα αυτά αν δεν έχω φύγει από εγκεφαλικό, καρδιά ή καρκίνο ή ατύχημα. Οπότε εκεί θα πω σε όλους πάρτε τα @@ μου! !

αυτό το αισιόδοξο που το βρήκες πάνο ? Τόσα θέλω εγω που είμαι λιγαααααακι μεγαλύτερος ... :whistle:

Monsta
11-02-13, 10:02
Με την ανάπτυξη του Αντωνάκη θα έχω ακόμα 15 χρόνια δουλειάς, θα είμαι ένα σερνόμενο ρετάΛι, που με το ζόρι θα πηγαίνω μέχρι το φαρμακείο για την αγωγή μου ώστε να βγάλω την επόμενη μέρα. Ο Εοπυυ δεν θα υπάρχει και θα πρέπει να την βγάζω με χυλό για τα φάρμακα του μήνα. Όλα αυτά αν δεν έχω φύγει από εγκεφαλικό, καρδιά ή καρκίνο ή ατύχημα. Οπότε εκεί θα πω σε όλους πάρτε τα @@ μου! !


Άσε μας ρε ΜπΛουζ που θα είσαι ρετάλι στα 51 κ θα θες και σύνταξη. :hystericalbs1:

Nino
11-02-13, 10:16
Άσε μας ρε ΜπΛουζ που θα είσαι ρετάλι στα 51 κ θα θες και σύνταξη. :hystericalbs1:

οχι βρε Κωστα λεει οτι στα 60 θα εχει ακομα 15 χρονια δουλεια...

Ptboul
11-02-13, 10:29
A μπράβο ρε ΓιάΝΝ! 60+15 = 75 αισιόδοξα, αλλιώς στα 80+.

Konstantinos E60
11-02-13, 10:38
A μπράβο ρε ΓιάΝΝ! 60+15 = 75 αισιόδοξα, αλλιώς στα 80+.

Σε φαντάζομαι στα 80.....!!!!!!

Πορνογερος :hystericalbs1:

wheelman
11-02-13, 10:41
A μπράβο ρε ΓιάΝΝ! 60+15 = 75 αισιόδοξα, αλλιώς στα 80+.
Κάτσε για να καταλάβω δλδ,
εσύ πιστέυεις ότι θα πάρεις και σύνταξη???? :th_Laie_67-1:

πολύ αισιόδοξο σε βρίσκω
think again....

S8N
11-02-13, 10:42
Το ημερολόγιο γράφει 27 Ιανουαρίου 2037 κι έχω πλέον κλείσει επισήμως τα 60.

Τα παιδάκια μου είναι α) υγιή, β) αποκατεστημένα επαγγελματικά και γ) με καλούς συντρόφους και ζουν... στο εξωτερικό.

Η γυναικούλα μου είναι κι αυτή 60, υγιής κι εξίσου ανεκτική όσο σήμερα με τη διαφορά ότι από τις πολλές πλαστικές μοιάζει με 40άρα, πράγμα που δε με χαλάει καθόλου.

Φυσικά εργάζομαι, αφού η σύνταξη θα έρθει σε επτά χρόνια.

Οδηγώ ένα ηλεκτροκίνητο Audi , το οποίο μου θυμίζει την προφητεία που έκανε ο Στάθης το 2012.

Κάθε μέρα παίρνω με απόκρυψη στο τηλέφωνο:

α) τον Alexm, ετών 72, λέγοντάς του: "Γέρο, να σου δώσω 2 χιλιάρικα για το Stradale να πας να πάρεις κανα καθαρτικό από το φαρμακείο μπας και δει χαρά ο κώλος σου?"

β) τον Πάνο, ετών επίσης 72, ρωτώντας τον: "Τι έγινε, την κατάφερες τη μικρούλα γερομπισμπίκη?"

γ) τον Γιάννη Ζ4 DCT, για δήθεν έρευνα σχετικά με τη γνώμη του για τις 100 πρώτες ημέρες διακυβέρνησης του ΠΑΣΟΚ το 2009.

δ) Toν Θωμά, για να τον ρωτήσω αν τα km στην αγγελία του Ε46 Μ3 είναι πραγματικά ή γυρισμένα.

Αγαπημένα μου ηλεκτρονικά βιβλία εκείνη την εποχή είναι τα εξής:

1. Το πορτραίτο του Δόριαν Πέη, του Αριστείδη Χαντέ, από τις εκδόσεις Λιβάνη.

2. Εκατό χρόνια //Μουναξιά, του Παναγιώτη Πιτμπούλη, από τις εκδόσεις Πιρφόρος.

3. Ανάλυση της ελληνικής οικονομικοκοινωνικοπολιτι κής παθογένειας κατά τα έτη 1981-2014, του Κωνσταντίνου Μόνστου, από τις εκδόσεις Γεωργιάδη.

Αγαπημένη μου ταινία εκείνη την εποχή το 'Μυδράλιο'. Πρόκειται για φουτουριστικό ριμέικ της ταινίας 'Christine', με πρωταγωνιστή έναν serial ψυχάκια που σκότωνε Μ3 με το 850 CSI του.

Άντε, να τα εκατοτήσουμε.

Stamatis
11-02-13, 10:44
https://www.bmwfans.gr/forum/attachment.php?attachmentid=17630&stc=1&d=1360575797

:no:

Konstantinos E60
11-02-13, 10:46
Αρη είσαι Θεοοοοοοοοοοοοος......!!!!!!!!!!:w orthy:

S8N
11-02-13, 11:13
https://www.bmwfans.gr/forum/attachment.php?attachmentid=17630&stc=1&d=1360575797

:no:

https://encrypted-tbn0.gstatic.com/images?q=tbn:ANd9GcRtFgvwYEoCHy5_1xUTPZ_JpXgVM0STW Uut83dH8CnBPcdAzN1X

Stamatis
11-02-13, 11:20
https://encrypted-tbn0.gstatic.com/images?q=tbn:ANd9GcRtFgvwYEoCHy5_1xUTPZ_JpXgVM0STW Uut83dH8CnBPcdAzN1X



Μήπως κοιμόμουν, όταν οι άλλοι υπόφεραν; Μήπως κοιμάμαι τώρα; Αύριο, άμα ξυπνήσω, ή θα νομίζω πως ξύπνησα, τι θα πω για τούτη τη μέρα; Έχουμε καιρό να γεράσουμε. Ο αέρας αντιλαλεί τις κραυγές μας. Αλλά η συνήθεια είναι σπουδαίος σιγαστήρας
Περιμένοντας τον Γκοντό, Σάμουελ Μπέκετ

Samaro
11-02-13, 11:24
Με πατημένα ήδη τα 60, αυτό που σας βεβαιώνω είναι πως η καρδιά των ανθρώπων μπορεί να κουράζεται αλλά δεν γερνάει ποτέ.

Ετσι, πάντα θαυμάζουμε (και ζηλεύουμε ?) ενα όμορφο αυτοκίνητο , ένα άνετο σπίτι η μιά ωραία γυναίκα.

Ουτοπία , ματαιοδοξία, όπως θέλουμε ας το πούμε, όμως αυτός είναι ο ανθρωπος. Δεν τον αλλάζουν τα χρόνια. Δεν του αρκεί μόνο να έχει την υγεία του.

Κοιτάζοντας όμως στο παρελθόν, θεωρώ πως ευτυχισμένος, είναι αυτός που κατάφερε να δώσει σωστές κατευθύνσεις και αξίες στα παιδιά του, αυτός που κέρδισε την αναγνώρηση των συνανθρώπων του αλλα και την αυτοεκτίμησή του έχοντας καθαρή συνείδηση .

.

S8N
11-02-13, 11:31
https://encrypted-tbn1.gstatic.com/images?q=tbn:ANd9GcQdQrbRy9dTom6BUh7vvnEjs3U78n4ZT PhBhger7cs28g_sEA3Q3A

Ptboul
11-02-13, 11:41
Με πατημένα ήδη τα 60, αυτό που σας βεβαιώνω είναι πως η καρδιά των ανθρώπων μπορεί να κουράζεται αλλά δεν γερνάει ποτέ.


Αν έχεις φάει σκ@το με τον κουβά από τα γεννοφάσκια σου μπορεί να γεράσει και από τα 20 κυρ Αντώνη. Έχω εμπειρία από ''προστατευόμενο μου'' στον στρατό όπου ο Χανθόπουλος θα φάνταζε μεγαλοεκδότης στον Capital μπροστά του.


https://encrypted-tbn1.gstatic.com/images?q=tbn:ANd9GcQdQrbRy9dTom6BUh7vvnEjs3U78n4ZT PhBhger7cs28g_sEA3Q3A

Άμα είναι σαν το τελευταίο ταξίδι του Θωμά (με το σκ@το στην κάλτσα δηλ. ) άστο καλύτερα.

S8N
11-02-13, 11:46
Μιλάμε, ξεχειλίζεις από αισιοδοξία!

bill_m3
11-02-13, 14:45
Μιλάμε, ξεχειλίζεις από αισιοδοξία!

:th_Laie_67-1: :th_Laie_67-1: :th_Laie_67-1:

Λοιπόν θεωρητικά λόγω επαγγέλματος θα θέλω άλλα 5 χρονάκια να βγω στην σύνταξη, τι θέλω:
1. Να έχουμε όλοι υγεία, το βασικότερο απ΄όλα (βλέπω πάρα πολλά δίπλα μου και πλέον αρχίζω να είμαι ευχαριστημένος μόνο με αυτό)
2. Οι μικρές μου αγάπες να έχουν βρει σωστούς συντρόφους και να χαίρονται όταν είναι δίπλα τους.
3. Η μεγάλη μου αγάπη να νιώθει όπως νιώθει τώρα δίπλα μου.
4. Να μπορούμε να πηγαίνουμε ένα ταξιδάκι με το κάμπριο, κατά κύριο λόγω στην αρκαδική ριβιέρα στον μπούλι να φάμε κανένα ψαράκι.
και
5. να έχω ένα πιπινάκι 27-28 και να ξεδίνουμε αν θα μπορούμε!!!!!!

Για τους κακεντρεχείς, θα πω απλά ότι η γυναίκα το διάβασε αυτό (5) και ακόμα με βαράει !!!
ααα και λέει σιγά μη μπορείς να το έχεις τότε!!!

:th_Laie_67-1: :th_Laie_67-1: :th_Laie_67-1:

bimmerm
11-02-13, 15:23
δεν ειχα ποτε ιδιαιτερη σχεση με τον χρονο...ζω για το τωρα,για το παρον και για βραχυπροθεσμες υποχρεωσεις η' απολαυσεις.δεν προγραματιζω ποτε τοσο μακρια.οποτε δεν ξερω τι θα θελω τοτε.προφανως τα απλα και ωραια που εχω τωρα.
γιατι τα ωραιοτερα πραγματα στην ζωη δεν ειναι πραγματα!

Bazil Van Sinner
11-02-13, 17:12
60.....εεεεεχω ακομη οποτε
https://fbcdn-sphotos-e-a.akamaihd.net/hphotos-ak-frc1/604043_556565831021067_1673797585_n.jpg

οσον αφορα τους μπαρμπου'ι'τς της παρεας,τους το αφιερωνω!
https://fbcdn-sphotos-g-a.akamaihd.net/hphotos-ak-snc7/307906_556665017677815_1592870901_n.jpg

Nino
11-02-13, 20:04
Εικονες απο το μελλον!
Τριτη 27 ιανουαριου 2037...

Σημερα και παρα τα γεννεθλια του αυτος ανεβαινει στον τελευταιο οροφο που ειναι η πολεοδομια με τα ποδια μιας και το ασανσερ ειναι χαλασμενο!!! some things never change...
Στην επιστροφη μεσα στο μετρο που ακομα οι εργαζομενοι ειναι επιστρατευμενοι παρα του οτι ο τσιπρας εχει σχεδον εξαντλησει και την πεμπτη τετραετια διακυβερνησης της χωρας, κανεις δεν σηκωθηκε να δωσει τη θεση του αλλωστε το νεανικο παρουσιαστικο του ,αποτελεσμα και των πλαστικων που του ειχε κανει δωρο πλαστικος της γυναικας του,δεν μαρτυρουσε σε τιποτα την ηλικια του.
Η προσθετικη μαζι με τα εκατονταδες λιτρα καπιλαριν ειχαν αφησει το τριχωτο της κεφαλης σχεδον ανεπαφο, οπως τοτε που ο αερας απο το παραθυρο της πενταρας Ε60 ανεμιζε τα μαλλια του στα "δεξια"
Δεν εβλεπε την ωρα να φτασει στο γραφειο, ειχε να κανει τα συνηθισμενα του τηλεφωνηματα με αποκρυψη για να πειραξει κατι αλλα κουρασμενα παληκαρια.
Τουλαχιστον αυτοι προλαβαν κα πηραν συνταξη σκεφτηκε,ασε που καποιοι απο αυτους τσιμπησαν και εφαπαξ, κατσε να παω γραφειο να ανοιξω την επικαιροτητα Νο 73456 να γραψω..

Στο φορουμ ο υπεργηρος μοντερατορας Πανος πρωην Ε60 εδω και τρεις μερες ακομα ανοιγει τα δωρα απο την κληρωση στο κοπη το πιτα του 2037,
ο καρχαριας που τα αντανακλαστικα του πια δεν ειναι οπως παλια και καθυστερει, αυτο εδωσε ευκαιρια στη σασα να κανει νεο λογαριασμο και να καλεσει και τις φιλες της.
Ο deepblue ανεβασε λουκανικοσυναντηση στο ταμομαγαζο που πια ειναι υπο νεα διευθυνση μιας και ο καπελας ειναι κωλογερος!!
Ομως ολη του τη τεχνη και τα μυστικα τα μεταλαμπαδευσε στον Sparo με τον ορο να κρατησει στο μαγαζι και τον αμιλητο!!
Ο Samaro εχει τιμητικα την προεδρικη θεση στο ταμομαγαζο ενω πανος αλεξ νινο κονας και wheelman, ενας απο αυτους δεν εχει τεχνητη οδοντοστοιχια, ποιος ομως? χαχαχα
Ο ace ποσταρε το τελευταιο jb για το iphone 30s ενω ο πιτμπουλης συνεχιζει μαζι με τον πριγκηπα να κραταν αμειωτο το ενδιαφερον της πρωινης ζωνης!!
Ο Νινο και εκ των πραγματων πια τρωει φιδε ασε που δεν θα μπορει να ανεβει πια στο x3 ενω ο προεδρος αφου
ξεβρωμισε το z3 εχει γυρισει ολη την Ευρωπη "ανοικτος".
Το μυδραλιο θα αγοραστει απο τον κατς που θα του βγαλει τις μαρμαροκολες και θα το κανει μαμα ανακατασκευη φιλπα πινακιδες και θα κυκλοφορει και θα τραβαει ολα τα βλεμματα!!!thumb:original:

PANOS-E60
11-02-13, 20:18
good old Nino ! :thumbsup: