PDA

Επιστροφή στο Forum : Μια δύσκολη φάση, και ένα μεγάλο ευχαριστώ!



Lambis
06-02-13, 11:39
Η όλη ιστορία ξεκινάει στις 15 Σεπτεβρίου 2012. Λόγω εργασίας κάνω ιδιαίτερα αρκετά χιλιόμετρα, έτσι και εκείνη την ημέρα βρισκόμουν εκτός έδρας μακριά από την Θεσσαλονίκη. Οι καιρικές συνθήκες που επικρατούσαν δεν ήταν και οι καλύτερες, κοινώς η βροχή έπεφτε τουλούμι.

Εδώ να προσθέσω πως ήμουν απαράδεκτος που ανέβαλα την αλλαγή ελαστικών που τόσο αναγκαία ήταν λόγω οικονομικών δυσκολιών.
Και συνεχίζουμε.
Το τηλεφώνημα που δέχτηκα πραγματικά με συντάραξε, είχα μόλις ενημερωθεί οτι ο πεθερός μου απεβίωσε. Παρ'όλες τις προτροπες των συγγενικών μου προσώπων πως το περιμέναμε και να μην βιαστώ να επιστρέψω, εγώ πραγματικά τα είχα χάσει και δεν καταλάβαινα τίποτα.

Ξεκινάω λοιπόν άρων άρων να επιστρέψω στη Θεσσαλονίκη. Οι καιρικές συνθήκες χειροτέρευαν συνεχώς και η οδήγηση μου ήταν εντελώς λανθασμένη. Καθ'όλη τη διαδρομή τα αλάρμ αναμένα και το πόδι στο πάτωμα. Καταλαβαίνω,εκ των υστέρων, πως αυτό που έκανα ήταν τελείως λάθος.

10 χιλιόμετρα πριν φτάσω και ενώ βρίσκομαι στο κομμάτι του περιφερειακού πριν το 424 απο δυτικά προς ανατολικά ήρθε η καταστροφη.

Καταρέει το πίσω αριστερό ελαστικό.

Δεν πρόλαβα καν να καταλάβω πως έφερνα σβούρες, πως σταμάτησα, πως δεν χτύπησα κανέναν αθώο. Οι διερχόμενοι οδηγοί σταματάνε και μου προσφέρουν τις πρώτες βοήθειες. Δεν έχω πάθει ούτε γρατσουνιά παρ'ολο που το αυτοκίνητο έχει γίνει Compact, το πίσω παρμπρίζ βρίσκεται στο αντίθετο ρεύμα, ο προφυλακτήρας 250 μέτρα πίσω. Μπροστά το αυτοκίνητο ούτε γρατσουνιά.

Καλώ στο κινητό τον κουμπάρο μου να έρθει να αναλάβει την μεταφορά του αυτοκινήτου μου γιατί εγώ ήθελα να πάω στη κηδεία. Πριν προλάβω να το κλείσω καταφθάνει το Ε.Κ.Α.Β., τα παιδιά μου κάνουν έναν ενδελεχή έλεγχο και με βρίσκουν πολύ καλά στην υγεία μου.

Έδω θέλω να τονίσω πως για μένα απο εκείνη την ημέρα το μη καθαρό μυαλό είναι ότι χειρότερο όταν πρέπει να οδηγήσεις, καλύτερα πάρε αεροπλάνο, καράβι, ταξί η κόψτο με τα πόδια.


Ο καιρός περνάει, λεφτά να φτιάξω το αυτοκίνητο δεν υπάρχουν, ουτε μήνα πρίν είχα χτυπήσει κινητήρα και έριξα σχεδόν όλες μου τις οικονομίες εκεί.

Αρχίσαν και με πλησιάζαν διάφοροι προκειμένου να τους το πουλήσω, οι τιμές που μου εδίναν ήταν απλά εξευτελιστικές, εγώ το είχα παρατήσει στο συνεργείου ενός φίλου και ούτε καν περνούσα απο εκεί. Σχεδόν όλοι μου οι γνωστοί με προέτρεπαν να το πουλησω όσο όσο, να το σκοτώσω. Δεν μπορούσα να το κάνω με τίποτα όμως. Εδώ να προσθέσω ότι το αυτοκίνητο ήταν πλήρως λειτουργικό και μπορούσες να το κυκλοφορήσεις κανονικά.

Πραγματικά είχα αρρωστήσει απο την στεναχώρια. Είχαν συμβεί τόσα πολλά σε τόσο μικρό χρονικό διάστημα.

Ο καιρός περνούσε και αρχές Δεκεμβρίου με πλησίασε ένας φίλος του πατέρα μου προκειμένου να το πάρει ο ίδιος να προσπαθήσει να το πουλησει με την προοπτική να έχω όσο το δυνατόν μικρότερη χασούρα.....κανείς δεν πίστευε οτι θα τη ξαναέφτιαχνα.

Δύο μέρες μετά, δέχομαι άλλο ένα τηλεφώνημα, κάποια χρήματα τα οποία είχα πραγματικά ξεγράψει οφειλούμενα από το 2009 με περίμεναν να πάω να τα εισπράξω.

Αυτό ήταν, η εντολή δόθηκε άμεσα, οι εργασίες αποκατάστασης ξεκίνησαν την επόμενη κιόλας μέρα. Γνήσια ανταλλακτικά όλα, δεν χρειαστήκαμε καλίμπρα όυτε κατα διάννοια (καλό αυτό), η λαμαρινοδουλειά άψογη, το χρώμα απλά θεικό. Οι εργασίες προχωρούσαν με πολύ καλό ρυθμό.

10 Ιανουαρίου ήταν έτοιμη.

Σε αυτό το σημείο θέλω να ευχαριστήσω τη γυναίκα μου η οποία μου συμπαραστάθηκε αμέριστα προτείνοντας μου μέχρι και δάνειο να πάρει προκειμένου να την φτιάξει. Την οικογένεια μου που μου έκαναν ακριβώς τη ίδια πρόταση την οποία βέβαια και δεν μπορούσα να δεχτώ σε καμία περίπτωση απο κανέναν. Δεν ήταν αυτοί οι άνθρωποι υπέυθυνοι για τη βλακεία μου.

Και τέλος αλλά όχι τελευταίο τον δικό μας απο εδώ μέσα Christos330 και τον αδερφό του Μανώλη, οι οποίοι παρότι δεν με γνωρίζανε προσωπικά με βοηθήσανε τελείως ανιδιοτελώς.

Έκατσα και έγραψα όλο αυτό το σεντόνι γιατί ένιωθα την εσωτερική ανάγκη να ευχαριστήσω έναν άνθρωπο ο οποίος δεν με γνώριζε προσωπικά αλλα παρ'όλα αυτά ασχολήθηκε, έτρεξε και με υποχρέωσε πραγματικά.:thnx:

Christos 330
06-02-13, 11:56
Ρε συ Λαπμη πλακα μου κανεις τωρα ; ; ;

Τι να μας ευχαριστησεις γ@μω την τρελα σου σιγα το πραγμα που καναμε !!!

Παλι καλα που παρολο το τρεξιμο πετυχαμε το αποτελεσμα που θελαμε . . .

Τι θα πει φιλος τι ξενος τι γνωστος ; ; ;

Σε ενα φορουμ οπως σε ξαναειπα ειμαστε οικογενεια !!!

Εμενα το μονο που με ικανοποιησε ηταν το χαμογελο στα χειλη σου οταν ειδες

το αμαξι σου (κουκλα το imola red) τελειωμενο !!!

Με την πρωτη ευκαρια θα ανεβασω φωτος . . .

Να σε καλα φιλε !!!

120ie87
06-02-13, 12:16
Μπράβο στον Xρήστο γι αυτό που έκανε!

Μπράβο και σε σένα που το παράδειγμά σου μπορεί να βοηθήσει κάποιο άλλο μέλος να μην κάνει τα ίδια λάθη σε ανάλογη περίπτωση.


Μην ξεχνάμε λοιπόν:
1. Δεν τρέχουμε, ιδιαίτερα αν η κατάσταση για την οποία τρέχουμε δεν είναι αναστρέψιμη -δηλαδή δεν αλλάζει κάτι ...
2. Κάποιες φορές, όταν δεν πληρώνουμε για ελαστικά, πληρώνουμε σε άλλα πράγματα (περισσότερα)
3. Μικτή ασφάλεια κάνει αυτός που δεν έχει... (υπάρχουν ασφαλιστικές που κάνουν μικτή σε παλαιότερα οχήματα)



...
Off topic:
(Όχι εντελώς άσχετο, αλλά μια και το φερε η κουβέντα)... όπως μας έλεγαν στα ασθενοφόρα:
Προτεραιότητα νο1: το όχημα (επειδή απλά αν το όχημα πάθει κάτι, τότε ο ασθενής θα φτάσει πολύ αργότερα στο νοσοκομείο).

Dermatis
06-02-13, 12:46
Η όλη ιστορία ξεκινάει στις 15 Σεπτεβρίου 2012. Λόγω εργασίας κάνω ιδιαίτερα αρκετά χιλιόμετρα, έτσι και εκείνη την ημέρα βρισκόμουν εκτός έδρας μακριά από την Θεσσαλονίκη. Οι καιρικές συνθήκες που επικρατούσαν δεν ήταν και οι καλύτερες, κοινώς η βροχή έπεφτε τουλούμι.

Εδώ να προσθέσω πως ήμουν απαράδεκτος που ανέβαλα την αλλαγή ελαστικών που τόσο αναγκαία ήταν λόγω οικονομικών δυσκολιών.
Και συνεχίζουμε.
Το τηλεφώνημα που δέχτηκα πραγματικά με συντάραξε, είχα μόλις ενημερωθεί οτι ο πεθερός μου απεβίωσε. Παρ'όλες τις προτροπες των συγγενικών μου προσώπων πως το περιμέναμε και να μην βιαστώ να επιστρέψω, εγώ πραγματικά τα είχα χάσει και δεν καταλάβαινα τίποτα.

Ξεκινάω λοιπόν άρων άρων να επιστρέψω στη Θεσσαλονίκη. Οι καιρικές συνθήκες χειροτέρευαν συνεχώς και η οδήγηση μου ήταν εντελώς λανθασμένη. Καθ'όλη τη διαδρομή τα αλάρμ αναμένα και το πόδι στο πάτωμα. Καταλαβαίνω,εκ των υστέρων, πως αυτό που έκανα ήταν τελείως λάθος.

10 χιλιόμετρα πριν φτάσω και ενώ βρίσκομαι στο κομμάτι του περιφερειακού πριν το 424 απο δυτικά προς ανατολικά ήρθε η καταστροφη.

Καταρέει το πίσω αριστερό ελαστικό.

Δεν πρόλαβα καν να καταλάβω πως έφερνα σβούρες, πως σταμάτησα, πως δεν χτύπησα κανέναν αθώο. Οι διερχόμενοι οδηγοί σταματάνε και μου προσφέρουν τις πρώτες βοήθειες. Δεν έχω πάθει ούτε γρατσουνιά παρ'ολο που το αυτοκίνητο έχει γίνει Compact, το πίσω παρμπρίζ βρίσκεται στο αντίθετο ρεύμα, ο προφυλακτήρας 250 μέτρα πίσω. Μπροστά το αυτοκίνητο ούτε γρατσουνιά.

Καλώ στο κινητό τον κουμπάρο μου να έρθει να αναλάβει την μεταφορά του αυτοκινήτου μου γιατί εγώ ήθελα να πάω στη κηδεία. Πριν προλάβω να το κλείσω καταφθάνει το Ε.Κ.Α.Β., τα παιδιά μου κάνουν έναν ενδελεχή έλεγχο και με βρίσκουν πολύ καλά στην υγεία μου.

Έδω θέλω να τονίσω πως για μένα απο εκείνη την ημέρα το μη καθαρό μυαλό είναι ότι χειρότερο όταν πρέπει να οδηγήσεις, καλύτερα πάρε αεροπλάνο, καράβι, ταξί η κόψτο με τα πόδια.


Ο καιρός περνάει, λεφτά να φτιάξω το αυτοκίνητο δεν υπάρχουν, ουτε μήνα πρίν είχα χτυπήσει κινητήρα και έριξα σχεδόν όλες μου τις οικονομίες εκεί.

Αρχίσαν και με πλησιάζαν διάφοροι προκειμένου να τους το πουλήσω, οι τιμές που μου εδίναν ήταν απλά εξευτελιστικές, εγώ το είχα παρατήσει στο συνεργείου ενός φίλου και ούτε καν περνούσα απο εκεί. Σχεδόν όλοι μου οι γνωστοί με προέτρεπαν να το πουλησω όσο όσο, να το σκοτώσω. Δεν μπορούσα να το κάνω με τίποτα όμως. Εδώ να προσθέσω ότι το αυτοκίνητο ήταν πλήρως λειτουργικό και μπορούσες να το κυκλοφορήσεις κανονικά.

Πραγματικά είχα αρρωστήσει απο την στεναχώρια. Είχαν συμβεί τόσα πολλά σε τόσο μικρό χρονικό διάστημα.

Ο καιρός περνούσε και αρχές Δεκεμβρίου με πλησίασε ένας φίλος του πατέρα μου προκειμένου να το πάρει ο ίδιος να προσπαθήσει να το πουλησει με την προοπτική να έχω όσο το δυνατόν μικρότερη χασούρα.....κανείς δεν πίστευε οτι θα τη ξαναέφτιαχνα.

Δύο μέρες μετά, δέχομαι άλλο ένα τηλεφώνημα, κάποια χρήματα τα οποία είχα πραγματικά ξεγράψει οφειλούμενα από το 2009 με περίμεναν να πάω να τα εισπράξω.

Αυτό ήταν, η εντολή δόθηκε άμεσα, οι εργασίες αποκατάστασης ξεκίνησαν την επόμενη κιόλας μέρα. Γνήσια ανταλλακτικά όλα, δεν χρειαστήκαμε καλίμπρα όυτε κατα διάννοια (καλό αυτό), η λαμαρινοδουλειά άψογη, το χρώμα απλά θεικό. Οι εργασίες προχωρούσαν με πολύ καλό ρυθμό.

10 Ιανουαρίου ήταν έτοιμη.

Σε αυτό το σημείο θέλω να ευχαριστήσω τη γυναίκα μου η οποία μου συμπαραστάθηκε αμέριστα προτείνοντας μου μέχρι και δάνειο να πάρει προκειμένου να την φτιάξει. Την οικογένεια μου που μου έκαναν ακριβώς τη ίδια πρόταση την οποία βέβαια και δεν μπορούσα να δεχτώ σε καμία περίπτωση απο κανέναν. Δεν ήταν αυτοί οι άνθρωποι υπέυθυνοι για τη βλακεία μου.

Και τέλος αλλά όχι τελευταίο τον δικό μας απο εδώ μέσα Christos330 και τον αδερφό του Μανώλη, οι οποίοι παρότι δεν με γνωρίζανε προσωπικά με βοηθήσανε τελείως ανιδιοτελώς.

Έκατσα και έγραψα όλο αυτό το σεντόνι γιατί ένιωθα την εσωτερική ανάγκη να ευχαριστήσω έναν άνθρωπο ο οποίος δεν με γνώριζε προσωπικά αλλα παρ'όλα αυτά ασχολήθηκε, έτρεξε και με υποχρέωσε πραγματικά.:thnx:
Καταρχην συλλυπητηρια!
Ολα καλα και πραγματικα σε ευχαριστω και εγω ............ γιατι τα λαστιχα μο ειναι σε απαραδεκτη κατασταση και το φρεναρω λογο χρονου για να βρω και ζαντες και λογω χρηματων! Αμεσα λοιπον ηδη εκανα τηλεφωνο για τιμες......
ΚΑΛΟΤΑΞΙΔΟ λοιπον το τουτου σου και βαλε καμια φωτο να μπανισουμε!

Christos 330
06-02-13, 12:59
Imola red !!!

Μπορειτε να δειτε σε τι κατασταση ηταν τα ελαστικα . . .

Καμια φορα η τοση συγουρια οτι θα με παει σε οδηγει σε αυτα τα ασχημα

αποτελεσματα !!!

Εγινε στο τελος μια σωστη ευθηγραμμιση και το αυτοκινητο επανηλθε ετσι

οπως ηταν . . .

Στο τελος βεβαια τα γνωστα σαντου'ι'τς του Αγγελου μας ξεκουρασαν

για ολο το τρεξιμο που ριξαμε !!!

Τοποθετησαμε ζαντες csl replika εμπρος 8Χ18 και πισω 8,5Χ18 34 offset

εμπρος και 37 πισω με τις αναλογες διαστασεις παντα 225-40 και 255-35 . . .

super duper
06-02-13, 13:08
μπραβο σε ολους σας παιδια.
ευτυχως που εχει μεινει και αυτο το φιλοτιμο και λεγομαστε ακομα ανθρωποι.:thumbsup:





Ρε συ Λαπμη πλακα μου κανεις τωρα ; ; ;

Τι να μας ευχαριστησεις γ@μω την τρελα σου σιγα το πραγμα που καναμε !!!

Παλι καλα που παρολο το τρεξιμο πετυχαμε το αποτελεσμα που θελαμε . . .

Τι θα πει φιλος τι ξενος τι γνωστος ; ; ;

Σε ενα φορουμ οπως σε ξαναειπα ειμαστε οικογενεια !!!

Εμενα το μονο που με ικανοποιησε ηταν το χαμογελο στα χειλη σου οταν ειδες

το αμαξι σου (κουκλα το imola red) τελειωμενο !!!

Με την πρωτη ευκαρια θα ανεβασω φωτος . . .

Να σε καλα φιλε !!!

Vassilis ///M
06-02-13, 15:18
Σε ενα φορουμ οπως σε ξαναειπα ειμαστε οικογενεια !!!

Είπες μεγάλη κουβέντα αδερφέ...
Το έχω διαπιστώσει κι εγώ μέχρι τώρα στην μέχρι τώρα συνύπαρξή μου μαζί σας (forum)...

:thanks:

Christos 330
06-02-13, 15:28
Είπες μεγάλη κουβέντα αδερφέ...
Το έχω διαπιστώσει κι εγώ μέχρι τώρα στην μέχρι τώρα συνύπαρξή μου μαζί σας (forum)...

:thanks:

Καποια πραγματα πρεπει να τα λεμε Βασιλη . . .

BILL007
06-02-13, 17:53
Μπράβο φίλε μου για την υπομονή και την επιμονή σου! :thumbsup:


Imola red !!!

Μπορειτε να δειτε σε τι κατασταση ηταν τα ελαστικα . . .



:shok::shok::shok: Eίχαν φανεί τα "λινά"?????? :shok::shok::shok:

Christos 330
06-02-13, 17:59
Μπράβο φίλε μου για την υπομονή και την επιμονή σου! :thumbsup:



:shok::shok::shok: Eίχαν φανεί τα "λινά"?????? :shok::shok::shok:

Ναι Βασιλη . . .

Ηταν και φευγατο απο ευθυγραμμιση πριν καν σκασει το ελαστικο του !!!

gkaras
06-02-13, 18:16
Ρε συ Λαπμη πλακα μου κανεις τωρα ; ; ;

Τι να μας ευχαριστησεις γ@μω την τρελα σου σιγα το πραγμα που καναμε !!!

Παλι καλα που παρολο το τρεξιμο πετυχαμε το αποτελεσμα που θελαμε . . .

Τι θα πει φιλος τι ξενος τι γνωστος ; ; ;

Σε ενα φορουμ οπως σε ξαναειπα ειμαστε οικογενεια !!!

Εμενα το μονο που με ικανοποιησε ηταν το χαμογελο στα χειλη σου οταν ειδες

το αμαξι σου (κουκλα το imola red) τελειωμενο !!!

Με την πρωτη ευκαρια θα ανεβασω φωτος . . .

Να σε καλα φιλε !!!

Ευτυχώς που υπάρχουν άνθρωποι σαν και σένα Χρήστο για να παίρνουμε παράδειγμα και εμείς οι υπόλοιποι και ιδιαίτερα αυτές τις δύσκολες εποχές που ζούμε.
Μπράβο σου και πάλι μπράβο σου.
Να 'χεις πάντα την υγειά σου και ότι άλλο επιθυμείς

Christos 330
06-02-13, 18:36
Ευτυχώς που υπάρχουν άνθρωποι σαν και σένα Χρήστο για να παίρνουμε παράδειγμα και εμείς οι υπόλοιποι και ιδιαίτερα αυτές τις δύσκολες εποχές που ζούμε.
Μπράβο σου και πάλι μπράβο σου.
Να 'χεις πάντα την υγειά σου και ότι άλλο επιθυμείς

Γιωργη μου ερχεται και η σειρα σου !!!!

Υπομονη ακομη λιγο . . .

Αρκει φιλε αρκει την υγεια μας για τα αλλα εχει ο θεος !!!

Σ'ευχαριστω αλλα οκ δεν εκανα κατι σημαντικο . . .

aristent
06-02-13, 19:02
Χιλια μπραβο στον Χρησταρα μας, αλλα και στον Λαμπη, που αναγνωριζει την προσφορα του Xρηστου, οσο μικρη ή μεγαλη και να ηταν.:original:


Κουκλα το εργαλειο!!!:thumbsup:
https://www.bmwfans.gr/forum/attachment.php?attachmentid=17502&d=1360151318

savvas bmwdakias
06-02-13, 19:51
Οντως κουκλα το εργαλειο φτου φτου μπραβο και σε σενα Χρηστο.Να σε ρωτησω κατι ασχετο κυκλοφορεις στον Ευοσμο? Σαν να σε ειδα σημερα.

Christos 330
06-02-13, 20:03
Οντως κουκλα το εργαλειο φτου φτου μπραβο και σε σενα Χρηστο.Να σε ρωτησω κατι ασχετο κυκλοφορεις στον Ευοσμο? Σαν να σε ειδα σημερα.

Nα σε καλα Σαββα !!!

Οχι φιλε δεν ημουν εγω . . .

Εχω δει αρκετα μπλε face lift το τελευατιο διαστημα . . .

mark e92
06-02-13, 20:08
Ενα μεγάλο ΜΠΡΑΒΟ στον Χρήστο !!!!!
Πολυ ωραιο το κοκκινακι!!!!

savvas bmwdakias
06-02-13, 20:47
Nα σε καλα Σαββα !!!

Οχι φιλε δεν ημουν εγω . . .

Εχω δει αρκετα μπλε face lift το τελευατιο διαστημα . . .

Η ερωτηση πηγαινε στο Λαμπη:original:. Εσενα Χρηστο σε πετυχαινω συνεχεια παραλια γυαλισμενο παντα.Δεν μπερδευεται φιλε το εργαλειο, εσενα μπορει να μη σε εχωδει το αμαξι σου ομως το ξερω:thumbsup::th_Laie_67-1:

Kostas_1
06-02-13, 21:54
Ψυχαρα ρε ο Χρηστος, φιλος πραγματικος.

Christos 330
07-02-13, 11:21
Η ερωτηση πηγαινε στο Λαμπη:original:. Εσενα Χρηστο σε πετυχαινω συνεχεια παραλια γυαλισμενο παντα.Δεν μπερδευεται φιλε το εργαλειο, εσενα μπορει να μη σε εχωδει το αμαξι σου ομως το ξερω:thumbsup::th_Laie_67-1:

Και να φανταστεις εχω να κατεβω Θεσσαλονικη κοντα 6 μηνες . . .


:whistle::whistle::whistle: !!!

savvas bmwdakias
07-02-13, 12:23
Χρηστο εχει κατι καλικαντζαρους που δανειζονται αμαξια και τα επιστρεφουν οπως τα βρηκαν το χω παθει κι εγω :hystericalbs1::hystericalbs1::hystericalbs1:

konstantinaM3
07-02-13, 15:20
μπραβο χρηστο πανω απολα να ειμαστε ανθρωποι ! κ να εχουμε κ την υγεια μας.

Christos 330
08-02-13, 09:27
Χρηστο εχει κατι καλικαντζαρους που δανειζονται αμαξια και τα επιστρεφουν οπως τα βρηκαν το χω παθει κι εγω :hystericalbs1::hystericalbs1::hystericalbs1:

Πρεπει να προσεχω τοτε φιλε τους καλικαντζαρους . . .

:thumbsup:

DaywalkeR
08-02-13, 10:21
https://fbcdn-sphotos-c-a.akamaihd.net/hphotos-ak-prn1/154623_432575100138349_901720863_n.jpg

Πριν από 6 μήνες, αχ πως περνάει ο καιρός...

:th_Laie_67-1: :th_Laie_67-1: :th_Laie_67-1:

Christos 330
08-02-13, 10:39
Δεν θα ξεχασω ποτε τις νυχτες που μου τραγουδουσες αυτο . . .


https://www.youtube.com/watch?v=mGrewC9t3Gw


https://i1301.photobucket.com/albums/ag107/rds83/292733_10151105755059440_382275593_n1_zps371d2f05. jpg

m_sak
08-02-13, 16:06
ρε day δεν μας τα είπες αυτά..να κανονίσουμε αύριο στο βενζινάδικο να μας κάνεις μια επίδειξη....να κλείσω τραπέζι??

DaywalkeR
08-02-13, 23:06
Αν φέρεις και πιάτα για σπάσιμο μέσα είμαι :thumbsup:

pilot
09-02-13, 00:58
δεν υπάρχουν άλλα πιάτα..τα 'σπασες όλα Μάκη μου!

mormon
09-02-13, 01:44
ΑΦΡΟΣ..........για παρτη σου!!!!!!!

Christos 330
09-02-13, 12:15
Αν φέρεις και πιάτα για σπάσιμο μέσα είμαι :thumbsup:

Σκεφτομαι πολυ σοβαρα απο εχθες να ανεβασω το τραγουδι που

εγραψε και ερμηνευει ο optostyle το βλεπω και το ξαναβλεπω το χθεσινο pm

που μου εστειλες και ειμαι ετοιμος !!!

Ισως για 3 λεπτα να το ανβασω γιατι μετα δεν θα υπαρχει ουτε

πληκτρολογιο απο το μπανιο που θα φαει ολοκληρο το φορουμ !!!

:hystericalbs1: :th_Laie_67-1: :hystericalbs1:

steliosm46
09-02-13, 14:43
δεν υπάρχουν άλλα πιάτα..τα 'σπασες όλα Μάκη μου!

Τελιώσανε? Πως τελιώσανε?

Πάρε σκεπάρνια και ξήλωσε τα πλακάκια και τις χέστρες και φέρτες εδώ..Είναι για σπάσιμο!

BILL007
09-02-13, 14:55
Τελιώσανε? Πως τελιώσανε?

Πάρε σκεπάρνια και ξήλωσε τα πλακάκια και τις χέστρες και φέρτες εδώ..Είναι για σπάσιμο!

Nα'χουμε να γκρεμίζουμε!!! :th_Laie_67-1::th_Laie_67-1::th_Laie_67-1::th_Laie_67-1::th_Laie_67-1:

pilot
09-02-13, 15:50
Τελιώσανε? Πως τελιώσανε?

Πάρε σκεπάρνια και ξήλωσε τα πλακάκια και τις χέστρες και φέρτες εδώ..Είναι για σπάσιμο!

-Έχει μείνει τίποτε άλλο για σπάσιμο αφεντικό?
-Τιποτε δεν έμεινε, τα 'σπασες όλα Μάκη μου! Μόνο τα πλακάκια στο μπάνιο..
-Ωραία, βάλε να τα ξηλώσουν με σκεπάρνια,φερε λεκάνες, μπιντέδες,νηπτιρες, λαβομάνα, φέρτα όλα εδώ για σπάσιμο!
-Ότι πεις... ότι πεις... αφού πληρώνεις!... Αφρός! Για πάρτη σου...

Christos 330
09-02-13, 17:26
Και εξω στο παρκιν Ε 36 μπορντο τυχαιο ; ; ;