PDA

Επιστροφή στο Forum : Μoto Ssouter ΑΡ ΕΣ ΧΙΛΙΑ με ΧΙΛΙΑ!!!



850CSI
16-01-13, 19:55
Προκειται για την αλλη ΜΕΓΑΛΗ ΜΟΥ Αγαπη το Σκουτερακι μου που ηθελα να το Βαλω στο θρεντ που ειδα εχθες (παρουσιαστε τα μηχανακια σας ) η καπως ετσι αλλα δεν το βρηκα κι'ετσι ανοιγω αυτο εδω το δικο μου.
Μου το'στειλαν συγγενεις απο Γερμανια το 2010 το πασχα .
απλος η Προελευση της Πατεντας που πηρε Καπιο κινεζικο Εργοστασιο ειναι PIAGIO και απλα πηρανε ενα PIAGIO βγαλανε καλουπια ιδια (σε σασι-μοτερ)και αρχισανε σε δικη τους παραγωγη τωρα τα γυρω πλαστικα αυτο ειναι ευκολο το να βγαλης και να προσαρμοσης.
Εδω θεσ/κη κατι καλους γνωστους που εχω μηχανικους και ιδιοκτητες του XTclub, λενε:
Ο Κινεζικος Κινητηρας ΚΑΙΕΙ λαδια ΑΚΟΜΑ και καινουργιος απο την πρωτη μερα ΜΗ σας φανη παραξενο.
Τωρα εμενα αρχισε να καιει μια ποσοτητα μετα τα 30.000 χιλμ. παει να πη ηταν και καλο κομματι αλλα ειχε και Εμενα:thumbsup:
Ο Ηρωας 6 μερες την βδομαδα δευτ-παρ. κανει χιλιομετρα Πιο πολυ κι'απο ταξι,,,130 την μερα ,,
απο Νικοπολη λαγκαδα στο σπιτι μου ως τον κοκορα Νεαπολης θεσ/κης που παω καθε πρωι για τα φραντζολακια ειναι 55 χιλ. μετα σταυρουπολη- περιφεριακο και κανη τη Γυρα της δουλειας απο α'κτεο ως την γεφυρα γαλικου - καλωχορι και μετα παλι καμια βολτα - δουλεια μεσα στη πολη ,και μετα πισω σπιτι Νικοπολη ΑΝ τα Βαλουμε ΟΛΑ Αυτα ειναι 130 χιλμ. ΣΤΑΡΑΤΑ.
και ολα λιγοτερο απο ενα ρεζερβουαρ του 6,15 L δλδ. με 7-7,5 Ευρω.
Χωρια που Ταιζη και ΣΥΝΤΗΡΗ το Μεγαλο Αδερφο της Οικογενειας το ΤΕΡΑΣ Δρακο με τα 12 Καταχθονια Στοματα σαν κατι Προιστορικα Τερατα με Αγκυλωτα δοντια το BMW Original 850CSI M8 Version.
Oλη αυτη την βενζινα που Καταναλωνει το Καυμενο να κανει ΟΛΗ την Γυρα και στο τελος της βδομαδας το σαβ/κο να τον Ταιση Βενζινα για να Σουρωτηριαση στην εγνατια οτι βρη μπροστα του και να Σαρωση πληθος απο οφθαλμολουτρο Χαζεματος το Τερας την εχει σαν Ορεκτικο μπουκια μαγιονεζας σε μαρουλακι σε κανα δυο Γκαζια απο ρελαντι ,,,,,,,,,γκου γκου γκου μπου μπου απο ρελαντι σε ΜΠΠΠΡΡΡΡΑουουουουου Γριιιιιιουουουου Ψηλα σειωντας τα τειχη του σπιτιου οταν μου την δινη καμια φορα προθερμενοντας το στο Γκαραζ.
Παρ'ολο που μιαζη σαν Ηλεκτρονικη οδοντοβουρτσα μπροστα του ειναι ο,,,,,,,Συντηριτης του.
Τωρα εχει Ομως Πανω απο 80.000 χλμ. και κοντευει να μηδενιση και τους τελευταιους 2 μηνες εκαιγε λαδι του, σκοτωμου,: απο τα 900μλγκρ. που παιρνει συνολικα εκαιγε τα 600-700 κοντα σε μια μερα γιατι οταν γυρισα μια μερα εβγαλα την ταπα να δω τι εχει μεσα και,,,,,,εβγαλε μονο ενα νεροποτηρο. οποτε σε μια φαση αφου εβαζα καθε μερα εβαζα και απο 2 αλαγες του σι ες αιη που τα ειχα κρατημενα ετσι κι'αλλιως οτι του βαζες το καιγε.
στο βαρδαρι θεσ/κης ενας πολυ φιλος μου με ανταλακτικα Μοτο λεγετε Mexis πηγα και συζητησα με τα παιδια τους φιλους μου πωλητες εκει που ειναι τσακαλοι σ'αυτα για ενα αλλο πιστονι με ελλατηρια κομπλε και μου λενε εχουμε με 40 ευρω για σενα κιλινδροπιστονο Ολοκληρο με τις φλαντζες του Κομπλε καινουργιο με τη διαφορα ειναι 150 κυβικα (ενω το Δικο μου ειναι μανισιο 125 κυβ.) και ,,,,,,το αγορασα με την Προυποθεση Να το Περασω κατα την ανοιξη τον απριλη που θα,χη λιγο ζεστα κατω στην αυλη μου γιατι το να προσθετης καθε μερα λαδι ειναι καλλυτερα και,βαριομουνα να λυσω τα κεφαλαρια,,,,,,,,,,μανουρα.
ΝΑ ομως που την περασμενη πεμτη που πηγαινα στη δουλεια ειρθε η φαση Να το Περασω επειγοντως:
Πρεπει να πω οτι εκανα τη λαλακια οταν το καλοκαιρι ρυθμησα Βαλβιδες προσεξα οτι το ελλατηριο που πιεζη τη βαλβιδα να ανεβοκατεβενη ειχε σπαση και εκανε τσακα-τσακα και,,,,,,,ο βλακας για να μην κατεβω κατω να παρω ενα αλλο εβαλα ενα ιδιας διαμετρου απο ενα παλιο αμορτισερακι απο Καδο πληντηριου που ειχα αλλα εκεινο εκτος απο οτι ηταν και ψιλοσκουριασμενο ειχε μαλακο μεταλο ΑΚΑΤΑΛΗΛΟ για τετια δουλεια,,,,,,,,Οποτε την περασμενη πεμτη μολις κατεβενα το χωριο ασηρο για θεσ/κη πρωι στη δουλεια το μηχανακι κοβη κανη ενα γκρρρρρρρμπ -- μπιχχ και τραβηξε κολια ,,,,,λεω Τι σκ@τα μαμωτο εγινε παλι?????
πηγε το μιαλο μου πως ελιωσε τον ιμαντα κινησης και τον εκανε μαλια - κουβαρια και φρακαρε στη καμπανα του συμπλεκτη οπως μετα 2 μηνες απο καινουργιο που το.κανε στο δερβενι και φρεναρησε 8 μετρα θα με σκοτονε τοτε σκεφτηκα αλλα κατω απο τη σελα ειχα ταλιγα κλειδια αλεν και 8κι καστανης εβγαλα το καπακι και εμεινα ,,,,,Αφωνος το Βαριατορο ο Ιμαντας κινησης η Καμπανα - συμπλεκτη ΟΛΑ Αθυκτα,,,,, εκει,,,,,,,,λεω αστα,,,,,κατι εγινε μεσα κανω τη μανιβελα κι'εκανε ενα ειδος Φιλαρμονικης - Θορυβο μεσα::::::
τζτζτζτζζζζζζζζζμιιιιιιιι ουουουουουουοτστστστστ
σκουντημα ως ενα φιλο ασηριωτη που εχει Μηχανουργειο και Συνεργειο για Τρακτερια (ευτυχως εκει ακριβως κοντα) και λυσημο μολις βγαζω το καπακι κεντροφορου το ελατηριο του καλοκαιριου απο το Καδο πληντηριου ειχε γινη ΤΡΙΑ κομματια και το καλαμακι της βαλβιδας ειχε καρφωθη πανω στο πιστονι που δεν τρυπησε,,,,αλλα ηταν καρβουνιασμενο και αχρηστο,,, το κατω πιατακι της Βαλβιδας το ειχε Διπλωση σαν τσοφλι φυστικιου.
φερνω αργοτερα το κιλινδροπιστονο απο 150 το βαζω και βλεπω δεν καθετε,,,,,,,,ΔΕΝ προσεξα εξ αρχης ΜΟΥ'ΠΑΝ ειναι ΟΛΟΙΔΙΟ,,, κατω το χιτωνιο εχει μια προεξοχη 2.5 εκκ. που χωνετε στο μπλοκ του κινητηρα και του 150ριου ηταν πιο πλατυ απο το μανισιο 125.
τους παιρνω στον Μεξη απο το κινητο μου λενε μετα απο εκπληξη ,,,,,ενταξη φερτα και τα 2 θα το παμε σε ενα δικο μας μηχανουργο να το τορνιρη οπως και εγινε (ενταξει τα 10 ευρω του τορνιριζματος τα'βαλε το καταστημα γιατι ειναι πολυ φιλοι μου ειμαι και πελατης) Παντως το αφησε 1 χιλιοστο το χιτωνιο κατω αλλα απο οτι ειδα η μπιελλα με το πιστονι το κατω χαμηλωτερο σημειο που κατεβενη τα ελλατηρια πιστονιου βρησκωνται μεσα στο κιλινδρο 3 εκκατοστα και εκει κατω το πιστονι ουτε καν κατεβενη απλως ειναι προεξοχη για να μπη και να κεντραριστη καλυτερα ο κιλινδρος στο μπλοκ γιατι το βιδωμα στα 4 μακρια μπουλωνια δεν ειναι αρκετο οποτε δεν υπαρχη περιπτωση επαφης με το πιστονι εκει κατω για καπια ανεπαρκεια ακετου πλατους στο Χιτωνιο.
Παντως τα 150 REX εχουν μεγαλυτερη καμπανα συμπλεκτη και Γενικα ειναι πιο βαρια σε σασι και ολα του το δικο μου Μανισιο ελαφρυ Ολα Πλαστικα ειναι μονο πολυ λιγο μερος με σωληνες ειναι το σασι ως τοις μπουκαλες του πηρουνιου και 150ρι τωρα αγριεψε αρκετα στις Ανηφορες οπως της Σοφουλας (στον παλιο δρομο σερρων που γυριζω σπιτι) παη Μαμιωντας με 90-100 ενω πριν κομπιαζε ειδικα στις ανηφορες απο δορκαδα για νικοπολη των Χωριων εκει τωρα πρεπει να αλλαξω και τροπο Οδηγησης Πλαγιαζοντας το γιατι Δυναμωσε και ενδεχετε αλλιως να φαω κανενα μπιστο και κανα συρσιμο στο εδαφος.
και,,,,,,,,,,,,,:thumbsup: κατι Φωτο απο την Αγαπη μου REX RS100 ετοιμο για δραση αναχωροντας το πρωι για δουλεια:

https://img28.imageshack.us/img28/9134/ptdc0012y.jpg (https://imageshack.us/photo/my-images/28/ptdc0012y.jpg/)

https://img228.imageshack.us/img228/3605/ptdc0013i.jpg (https://imageshack.us/photo/my-images/228/ptdc0013i.jpg/)

https://img836.imageshack.us/img836/4120/ptdc0014.jpg (https://imageshack.us/photo/my-images/836/ptdc0014.jpg/)

https://img713.imageshack.us/img713/941/ptdc0015b.jpg (https://imageshack.us/photo/my-images/713/ptdc0015b.jpg/)

https://img442.imageshack.us/img442/4343/ptdc0016o.jpg (https://imageshack.us/photo/my-images/442/ptdc0016o.jpg/)

https://img89.imageshack.us/img89/3859/ptdc0017s.jpg (https://imageshack.us/photo/my-images/89/ptdc0017s.jpg/)

https://img6.imageshack.us/img6/8389/ptdc0018.jpg (https://imageshack.us/photo/my-images/6/ptdc0018.jpg/)

:thumbsup:

fanisk
16-01-13, 20:28
Χωρια που Ταιζη και ΣΥΝΤΗΡΗ το Μεγαλο Αδερφο της Οικογενειας το ΤΕΡΑΣ Δρακο με τα 12 Καταχθονια Στοματα σαν κατι Προιστορικα Τερατα με Αγκυλωτα δοντια το BMW Original 850CSI M8 Version.

Oλη αυτη την βενζινα που Καταναλωνει το Καυμενο να κανει ΟΛΗ την Γυρα και στο τελος της βδομαδας το σαβ/κο να τον Ταιση Βενζινα για να Σουρωτηριαση στην εγνατια οτι βρη μπροστα του και να Σαρωση πληθος απο οφθαλμολουτρο Χαζεματος το Τερας την εχει σαν Ορεκτικο μπουκια μαγιονεζας σε μαρουλακι σε κανα δυο Γκαζια απο ρελαντι ,,,,,,,,,γκου γκου γκου μπου μπου απο ρελαντι σε ΜΠΠΠΡΡΡΡΑουουουουου Γριιιιιιουουουου Ψηλα σειωντας τα τειχη του σπιτιου οταν μου την δινη καμια φορα προθερμενοντας το στο Γκαραζ.
Παρ'ολο που μιαζη σαν Ηλεκτρονικη οδοντοβουρτσα μπροστα του ειναι ο,,,,,,,Συντηριτης του.


!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! εσταξε αιμα το ματι μου, το δακρυ ειναι λιγο για να περιγραψω :th_Laie_67-1::hystericalbs1::th_Laie_67-1::hystericalbs1:

Z4 DCT
16-01-13, 20:35
!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! εσταξε αιμα το ματι μου

:hystericalbs1::hystericalbs1::hystericalbs1::hyst ericalbs1:

Z4 DCT
16-01-13, 20:36
https://img89.imageshack.us/img89/3859/ptdc0017s.jpg

Ρε Γιωργο αυτη η αλυσίδα η καραβίσια στην κολόνα, ειναι για να δένεις το σκούτερ???? :shok::shok:

fanisk
16-01-13, 20:38
Πωωωωπωπωπωπωπω εχω λιωσει, κατουριεμαι και κλαιω μαζι αχαχαχαχαχαχα ΓΙΩΡΓΟ ΕΙΣΑΙ ΘΕΟΣ !!!!!!!!! Το εχω διαβασει 3 φορες και παλι κλαιω αχαχαχαχ :th_Laie_67-1::th_Laie_67-1::th_Laie_67-1::th_Laie_67-1::th_Laie_67-1:

Κοιτα μη φρεναρει το μοτερ σε καμια στροφη και σκοτωθεις για ενα ελατηριο απο πλυντηριο...

Οπως και να εχει το θεμα αυτο δεν υπαρχει, παω να βαλω σταγονες στα ματια για να το ξαναδιαβασω :th_Laie_67-1::th_Laie_67-1::th_Laie_67-1::th_Laie_67-1:

Z4 DCT
16-01-13, 20:41
,το αγορασα με την Προυποθεση Να το Περασω κατα την ανοιξη τον απριλη που θα,χη λιγο ζεστα κατω στην αυλη μου γιατι το να προσθετης καθε μερα λαδι ειναι καλλυτερα και,βαριομουνα να λυσω τα κεφαλαρια,,,,,,,,,,μανουρα.

:confused::confused:

fanisk
16-01-13, 20:45
Γιωργαρα ντττοιτττσεεε πινακιδα και το 100αρι το σκουτερ? Σαν κατι φαντασματα με ληγμενες βιζες στην Αμερικη εισαι ρε αχαχαχαχαχαχ!

Driver M
16-01-13, 20:50
Ωχ, τον κόβω τώρα που έγινε 150 κυβικά το σκούτερ ν'αρχίσει να λέει ότι περνάει Hayabusa και Νinja.
Κακό που μας βρήκε πάλι...

Konstantinos E60
16-01-13, 20:57
Μαγκαϊβερ εισαι ρε φούστη μου.Βλέπω και το ζαρζαβατικό απο τον κήπο κομένο !! Ετσι μπράβο μην βρούμε και κανα μπελά.

Βαλε καμια φωτο και απο το τρειλερ ρε συ, κομπλέ όμως, μαζι με αυτά που σου εφτιαξε ο Θωμάς.

Thomelef
16-01-13, 21:01
Ωχ, τον κόβω τώρα που έγινε 150 κυβικά το σκούτερ ν'αρχίσει να λέει ότι περνάει Hayabusa και Νinja.
Κακό που μας βρήκε πάλι...

:th_Laie_67-1::th_Laie_67-1::th_Laie_67-1:

tokiko
16-01-13, 21:02
Oλη αυτη την βενζινα που Καταναλωνει το Καυμενο να κανει ΟΛΗ την Γυρα και στο τελος της βδομαδας το σαβ/κο να τον Ταιση Βενζινα για να Σουρωτηριαση στην εγνατια οτι βρη μπροστα του και να Σαρωση πληθος απο οφθαλμολουτρο Χαζεματος το Τερας την εχει σαν Ορεκτικο μπουκια μαγιονεζας σε μαρουλακι σε κανα δυο Γκαζια απο ρελαντι ,,,,,,,,,γκου γκου γκου μπου μπου απο ρελαντι σε ΜΠΠΠΡΡΡΡΑουουουουου Γριιιιιιουουουου Ψηλα σειωντας τα τειχη του σπιτιου οταν μου την δινη καμια φορα προθερμενοντας το στο Γκαραζ.

:shok::eek::sm-scared5:

Kazakos Garage
16-01-13, 21:02
εισαι μεγαλο PATRIOT τελικα

spar@
16-01-13, 21:17
ρε Γιωργαρε ευτυχως που εχεις φιλους παντου....
του Μεξη του εκανε εκπληξη οτι το πιστονι για 150cc ηταν μεγαλυτερο απο το πιστονι για τα 125cc...και ηθελε ρεκτιφιε!γιατι αυτα συνηθιζουν να κυβιζονται απο διαδρομη...αχχαχααχχαχαχαχ αχχαχαχα

Bitz
16-01-13, 21:33
Σπυρο κανε μεταφραση αν μπορεις;...εδω σε θελω.:original:

Leonidas_E39
16-01-13, 21:38
Μια πιτα γυρο με απο ολα χωρις μουσταρδα. :th_Laie_67-1::th_Laie_67-1::th_Laie_67-1:









Ρε τι π@παρες ειστε ξυπνησα τα μωρα απο τα γελια χτυπιεμαιστα πατωματα σαν χαζος

spar@
16-01-13, 21:42
Σπυρο κανε μεταφραση αν μπορεις;...εδω σε θελω.:original:

Eδω η μεταφραση εχει κριθει ασυμφορη, βγαινει ολικη καταστροφη, καντε μια μεταβιβαση το ποστ σε καποιον αλλο χρηστη, και θα το κοψουμε ανταλλακτικα...

PANOS-E60
16-01-13, 21:46
σαν φανατικός αναγνώστης του Γιωργάρα που είμαι, σας λέω ότι είναι από τα καλύτερά του. Διαβάστε το με προσοχή και υπομονή. thumb

fanisk
16-01-13, 21:56
σαν φανατικός αναγνώστης του Γιωργάρα που είμαι, σας λέω ότι είναι από τα καλύτερά του. Διαβάστε το με προσοχή και υπομονή. thumb

:thumbsup:

https://www.pharmacy4u.gr/images/visine_tired_eyes.jpg

Bitz
16-01-13, 22:04
σαν φανατικός αναγνώστης του Γιωργάρα που είμαι, σας λέω ότι είναι από τα καλύτερά του. Διαβάστε το με προσοχή και υπομονή. thumb

Το προσπαθησα....δεν.....και αυριο μερα ειναι.

Leonidas_E39
16-01-13, 22:11
Πρεπει να εχει μαστερ καποιος και να καταφερει να διαβασει τα πρωτα 10 ποστ για να βγει νοημα και παλι η επιστημη σηκωνει τα χερια ψηλα

Thomelef
16-01-13, 22:15
άμα το έβαζε στο πρόγραμμα για τα μάλινα δεν θα κάρφωνε βαλβίδα.

Leonidas_E39
16-01-13, 22:24
άμα το έβαζε στο πρόγραμμα για τα μάλινα δεν θα κάρφωνε βαλβίδα.:hystericalbs1:

:hystericalbs1::hystericalbs1:

Stamatis
16-01-13, 22:24
This is my other loves of my scooter like to put it on thrent I saw yesterday (Present your motorcycles) or something like that but not found Even so automatically opens here in mine.
To'steilan my relatives from Germany in 2010 the passover.
Simple The Origin of patents took Palace Chinese factory is PIAGIO and simply took a PIAGIO VGALE molds itself (in chassis-motor) and started their own production in the surrounding plastic now this is easy tearing and customize.
Here institutional / bb good thing I've known engineers and owners of XTclub, Saying:
The Chinese KEI Engine oils even new from the first day you NOT FANI strange.
ME now began to burn an amount after the 30,000 klm. goes to nH was good tracks but had lived
The Hero 6 days a week Mon-Fri makes kilometer multi ki'apo taxi,,, 130 a day,,
from Nicopolis LAGADA at my house as the rooster Naples institutional / kis who go every morning for the rolls is 55 thousand STAVROUPOLI meta-Ring barrel and the round of work from the bridge as a'kteo Galicia - kalochori and then again for a walk - job in the city and then back home Nicopolis If we put all this is 130 klm. Star.
and all less than a tank of 6,15 L dld. with 7 to 7.5 Euro.
Villages that feed and maintain the big sister of the family BEAST dragons with 12 hellish mouth like something prehistoric monsters with teeth prick the BMW Original 850CSI M8 Version.
This ol gasoline consumed Boasting do all the round and at the end of the week, weekends / kitchen to the feeding gasoline to Sourotiriasi in front EGNATIA that BPH and can scan crowds from Eyewash dumb monster has mayonnaise as appetizer BOUKIA Maroulakou in a couple of gas from idle,,,,,,,,, volume volume volume bou bou from idle in BPPRRRRAououououou Griiiiiiouououou high seiontas the walls of my house when the vortex sometimes prothermenontas in the garage.
Although miazi like electronics toothbrush in front of is the,,,,,,, the preservative.
But now it has over 80,000 miles and was about to reset and the last 2 months of burning oil, Killing,: from the 900mlgkr. you get totally burned 600-700 near a day because when filming one day I took the cap to see what's inside and,,,,,, I took only one water glass. whenever a decision after I put every day and I put 2 of the B s Alaya Am that I had Dwell ki'allios so that puts the burn.
Vardar in institutional / kis a very friend with Moto PARTS Mexis you say I went and discussed with my childhood friend vendors there that are in these jackals FOR ANOTHER PISTON COMPLETE ellatiria with me and say we have to 40 euro for you kilindropistono severally the flanges of the new with the complete difference is 150 cubic (while mine is manisio 125 cc) and,,,,,, buy it on condition that the passage in the spring in April will, chemicals little hot under the because my yard being added every day oil is kallytera and bored solve the headboard,,,,,,,,,, cream cheese.
It is now the last pemti who goes to work eirthe the decision to pass urgently:
I must say that I made ​​the lalakia When summer rythmisa Valves noticed that ellatirio who pushes the valve to anevokateveni was broken and did Tsaka-Chuck and,,,,,,, a moron not to descend down to get another put a same diameter from an old bucket of amortiseraki plintiriou I had other ones besides that was soft and had psiloskouriasmeno Medals AKATALILO for such a development job,,,,,,,, so just last pemti katevena the village Asher for institutional / ab morning in bondage her scooter kovi gkrrrrrrrmp a barrel - and pulled bichch necklace,,,,, say what the dust @ mamoto became again;;;;;
went mialo that melted my drive belt and made ​​Mali - rests and jam in the clutch bell as after 2 months of the new which to.kane coast and frenarise 8 m gonna skotone but then I thought under the seat I had taliga keys Allen and 8ki chestnuts and took off the lid stayed,,,,, speechless Variatoro the drive belt or bell - ALL Athykta clutch,,,,, there,,,,,,,, I say fickle,,,,, something happened inside I make the crank ki'ekane a sort of band - noise inside ::::::
τζτζτζτζζζζζζζζζμιιιιιιιι ουουουουουουοτστστστστ
jog as a friend who has asirioti workshop and garage for tractor (fortunately right near there) and lysimo just unplug the lid center line of the spring summer since Bin plintiriou gini had three pieces and Kalamaki valve had pinned on the piston not pierce ,,,, but it was charred and useless,, the saucer below the valve had FOLDED SHELL like peanuts.
brings the kilindropistono later than 150 I put it and I see no slashes,,,,,,,, not careful outset MOU'PAN is identical with,, below the sleeve has a projection ECC 2.5. chonete to the engine block and 150riou was wider than the manisio 125.
takes them to the mobile Mexi tell me after surprise,,,,, Bring integration and 2 will go on our own mechanics to torniri as it happened (okay the 10 euro tornirizmatos ta'vale because the store is I'm great friends and customers) however let 1 milli sleeve down but I saw from the Biella piston with the lower point below the kateveni ellatiria Pistons vriskontai INTO kilindro 3 ekkatosta down there and not even the piston kateveni simply are projections Bea and to be centered better kilindros the block because screwing the 4 away Boulogne is not enough so there is no contact with the piston down there for Palace Acetylcholinesterase Deficiency width to the sleeve.
However, the 150 REX have larger clutch and is generally more severe in chassis and all of my own Manisio LIGHTWEIGHT All plastics are only very few tubes are part of the chassis as per bottle of fork and get wild enough 150ri now on uphills as the Sofoula (the old road Serres came home) Varian Mamiontas with 90-100 while ago specifically to hum and haw uphill from the deer for NIKOPOLI without there now must change and driving modes Plagiazontas because the stronger and might otherwise not eat none Bisti and dragging the channel ground.
and,,,,,,,,,,,,, Photo something from my love REX RS100 ready for action anachorontas the morning for work

Stamatis
16-01-13, 22:27
This ol gasoline consumed Boasting do all the round and at the end of the week, weekends / kitchen to the feeding gasoline to Sourotiriasi in front EGNATIA that BPH and can scan crowds from Eyewash dumb monster has mayonnaise as appetizer BOUKIA Maroulakou in a couple of gas from idle,,,,,,,,, volume volume volume bou bou from idle in BPPRRRRAououououou Griiiiiiouououou high seiontas the walls of my house when the vortex sometimes prothermenontas in the garage.


Vardar in institutional / kis a very friend with Moto PARTS Mexis you say I went and discussed with my childhood friend vendors there that are in these jackals FOR ANOTHER PISTON COMPLETE ellatiria with me and say we have to 40 euro for you kilindropistono severally the flanges of the new with the complete difference is 150 cubic (while mine is manisio 125 cc) and,,,,,, buy it on condition that the passage in the spring in April will, chemicals little hot under the because my yard being added every day oil is kallytera and bored solve the headboard,,,,,,,,,, cream cheese.


Villages that feed and maintain the big sister of the family BEAST dragons with 12 hellish mouth like something prehistoric monsters with teeth prick the BMW Original 850CSI M8 Version.

Στα αγγλικά είναι γαμάτο μιλάμε.

Leonidas_E39
16-01-13, 22:28
Προεδραρα μου ποση ωρα εφαγες απο την ζωη σου:notworthy::notworthy::notworthy:

Stamatis
16-01-13, 22:28
γοογλε

spar@
16-01-13, 22:33
γοογλε

Ο Γιώργος γράφει τόσο χωρίς νόημα όσο μεταφράζει και ο Γουγλης απ τα ελληνικά στα αγγλικά μπας και ο γιωργαρος τα γράφει σωστά και τα βάζει στο γουγλη για ορθογραφικο έλεγχο απο ελληνικά σε ελληνικά και φταίει ο Γουγλης τόσο καιρό

alexk
16-01-13, 22:35
Θεος !!!!

BILL007
16-01-13, 22:51
:shok::shok::th_Laie_67-1::th_Laie_67-1::th_Laie_67-1::th_Laie_67-1::th_Laie_67-1::th_Laie_67-1::th_Laie_67-1:



Μαγκαϊβερ εισαι ρε φούστη μου.Βλέπω και το ζαρζαβατικό απο τον κήπο κομένο !! Ετσι μπράβο μην βρούμε και κανα μπελά.


:notworthy::notworthy::notworthy::notworthy:

Το βαπόρι τώρα περνάει απο τον ισθμό...:D


https://www.youtube.com/watch?v=ezRXLvFC3cA

:th_Laie_67-1::th_Laie_67-1::th_Laie_67-1::th_Laie_67-1::th_Laie_67-1::th_Laie_67-1::th_Laie_67-1::th_Laie_67-1:

alexk
16-01-13, 23:43
Ο Ηρωας 6 μερες την βδομαδα δευτ-παρ. κανει χιλιομετρα Πιο πολυ κι'απο ταξι,,,130 την μερα ,,


Ως γνωστόν δευτέρα-παρασκευή είναι 6 ημέρες :hystericalbs1::hystericalbs1:

Ptboul
17-01-13, 08:45
και 150ρι τωρα αγριεψε αρκετα στις Ανηφορες οπως της Σοφουλας (στον παλιο δρομο σερρων που γυριζω σπιτι) παη Μαμιωντας με 90-100

Γιώργη πρέπει να το πας μαλακωΣά στα πρώτα για 700-1000 Km (να το στρώσεις) αλλιώς με τα χιλιόμετρα που κάνεις καθημερινά δεν θα την βγάλεις καθαρή.

Leonidas_E39
17-01-13, 09:32
Γιώργη πρέπει να το πας μαλακωΣά στα πρώτα για 700-1000 Km (να το στρώσεις) αλλιώς με τα χιλιόμετρα που κάνεις καθημερινά δεν θα την βγάλεις καθαρή.

:hystericalbs1::hystericalbs1: :hystericalbs1::hystericalbs1: :hystericalbs1::hystericalbs1: :hystericalbs1::hystericalbs1: :hystericalbs1::hystericalbs1: :hystericalbs1::hystericalbs1: :hystericalbs1::hystericalbs1: :hystericalbs1::hystericalbs1:

fanisk
17-01-13, 12:09
Γιατι δεν εχει tags αυτο το τοπικ?????? Παμε γερα !

steliosm46
17-01-13, 14:13
Γιώργη πρέπει να το πας μαλακωΣά στα πρώτα για 700-1000 Km (να το στρώσεις) αλλιώς με τα χιλιόμετρα που κάνεις καθημερινά δεν θα την βγάλεις καθαρή.


https://www.youtube.com/watch?v=nGnbXqvG9Mo

850CSI
17-01-13, 18:37
https://img89.imageshack.us/img89/3859/ptdc0017s.jpg

Ρε Γιωργο αυτη η αλυσίδα η καραβίσια στην κολόνα, ειναι για να δένεις το σκούτερ???? :shok::shok:

Ναι οταν παω διακοπες με τον μεγαλο Οττο (σι ες αιη) η τον κλεινω μεσα στο γκαραζ Ασφαλειας του Μεγαλου οταν λειπουμε αλλα αυτη η αλυσιδα ο κρικος της ειναι απο ατσαλι και ζυγιζη κοντα ενα κιλο ( με τροχο θελεις ωρα για να κοπη) με λοσταρια η Ψαλιδες ξεχνα το θα μηνης με την Ψαλιδα στο χερι,,, τετια εχω και στην εσωτερικη πορτα του γκαραζ μελετημενη με 2,5 κιλα κλειδαρια ηλεκτροκολημενη απο μενα με επενδυση με φιλα απο μεταλλο σουστας Φορτηγου Μπαζων 2 πετρες με τροχο χαλας για να κοψης ενα κομματι συν πως η τρυπα του κλειδιου ειναι τοσο βαθια που και τρυπανακι να βαλη καπιος απλα το μονο που θα κανη ειναι να μην βγη ο πυρος απο μεσα ποτε συν το κομματι αλυσιδας τρυγυριζη την κολωνα και ειναι χωμενο μεσα σε Νεροσωλινα 15 εκκατοστων εσωτερικης διαμετρου και ενος παχους (για περιπτωσεις με επαφη ειδικων σπρευ και μετα χτυπημα βαριου)

850CSI
17-01-13, 18:43
Μαγκαϊβερ εισαι ρε φούστη μου.Βλέπω και το ζαρζαβατικό απο τον κήπο κομένο !! Ετσι μπράβο μην βρούμε και κανα μπελά.

Βαλε καμια φωτο και απο το τρειλερ ρε συ, κομπλέ όμως, μαζι με αυτά που σου εφτιαξε ο Θωμάς.

ΕΓΩ το'φτιαξα απλως ο μεγαλος εδωσε το Υλικο ενα ολοκληρο Μαδερι σε ψιλες φετες
ΥΣ.Αν το'φτιανε ο Θωμας θα'ταν Κοσμημα Επιπλο αφου ο Ανθρωπος στη δουλεια του ειναι προφι (επαγγτ/ας) ε,,,,,,,τωρα ειναι μπαγκατελλα ,,,,,,,,,,,,,,,,,καλλυτερα

Bazil Van Sinner
17-01-13, 18:45
Ναι οταν παω διακοπες με τον μεγαλο Οττο (σι ες αιη) η τον κλεινω μεσα στο γκαραζ Ασφαλειας του Μεγαλου οταν λειπουμε αλλα αυτη η αλυσιδα ο κρικος της ειναι απο ατσαλι και ζυγιζη κοντα ενα κιλο ( με τροχο θελεις ωρα για να κοπη) με λοσταρια η Ψαλιδες ξεχνα το θα μηνης με την Ψαλιδα στο χερι,,, τετια εχω και στην εσωτερικη πορτα του γκαραζ μελετημενη με 2,5 κιλα κλειδαρια ηλεκτροκολημενη απο μενα με επενδυση με φιλα απο μεταλλο σουστας Φορτηγου Μπαζων 2 πετρες με τροχο χαλας για να κοψης ενα κομματι συν πως η τρυπα του κλειδιου ειναι τοσο βαθια που και τρυπανακι να βαλη καπιος απλα το μονο που θα κανη ειναι να μην βγη ο πυρος απο μεσα ποτε συν το κομματι αλυσιδας τρυγυριζη την κολωνα και ειναι χωμενο μεσα σε Νεροσωλινα 15 εκκατοστων εσωτερικης διαμετρου και ενος παχους (για περιπτωσεις με επαφη ειδικων σπρευ και μετα χτυπημα βαριου)

πσσσσσσσσσσσσσσ ρε φιλε εχεις λαβει μερος στη γεφιρα ριο αντιριο?????:th_Laie_67-1::th_Laie_67-1:

παντως το σκουτερακι σου μαγκα αμα ρθω προς τα κει,θα σου αφησω πανω στην κολωνα την αλυσιδα βαρους εναμιση τονο και τον πλαγιοστατη που το χεις δεμενο τον ΡΕξ και μετα θα κλαις:hystericalbs1::hystericalbs1:

850CSI
17-01-13, 18:46
ρε Γιωργαρε ευτυχως που εχεις φιλους παντου....
του Μεξη του εκανε εκπληξη οτι το πιστονι για 150cc ηταν μεγαλυτερο απο το πιστονι για τα 125cc...και ηθελε ρεκτιφιε!γιατι αυτα συνηθιζουν να κυβιζονται απο διαδρομη...αχχαχααχχαχαχαχ αχχαχαχα

Οχι ρεκτιφιε λεμε οταν χρειαζετε απο μεσα απο μεσα ηταν ενταξη αφου εχω το δικο του πιστονι κομπλε αγορασμενο μαζι και τα 2 κιλινδροπιστονο Εξωτερικα τορνιριζμα εγινε στο πατο του Χιτωνιου κατω χαμηλα

850CSI
17-01-13, 18:55
Γιώργη πρέπει να το πας μαλακωΣά στα πρώτα για 700-1000 Km (να το στρώσεις) αλλιώς με τα χιλιόμετρα που κάνεις καθημερινά δεν θα την βγάλεις καθαρή.

ΣΙΓΟΥΡΑ ΝΑΙ ειδικα στα Ισιαδια αυτο ΔΕΝ σημαινη ομως οτι ειναι καλο να το στρωσης Χαμηλα ετσι? στοις ανηφορες αν το πηγαινεις χαμηλα ειναι Ζορι και Μειον,,,,,εκει θελει οχι τερμα αλλα αρκετα ψηλα

850CSI
17-01-13, 19:01
πσσσσσσσσσσσσσσ ρε φιλε εχεις λαβει μερος στη γεφιρα ριο αντιριο?????:th_Laie_67-1::th_Laie_67-1:

παντως το σκουτερακι σου μαγκα αμα ρθω προς τα κει,θα σου αφησω πανω στην κολωνα την αλυσιδα βαρους εναμιση τονο και τον πλαγιοστατη που το χεις δεμενο τον ΡΕξ και μετα θα κλαις:hystericalbs1::hystericalbs1:

ενταξη στην θεωρια ολα γινονται αλλα στην πραξη δυσκολευουν ΑΝ σπασης αυτη την αλυσιδα εκτος απο τροχο - Οξυγονο π.χ. με λοστο βαριο η Ψαλιδα εχεις δωρο οτι θες,,,,,,,,,,,,,αλλα εννοειται οτι πρεπει να γινετε αθορυβα και απο κουνουπι απο τα αυτια των σκυλων που ειναι λιγα μετρα και σηκωνουν το συμπαν με το Παραμικρο οι Κοπρητες :th_Laie_67-1::hystericalbs1: Θελλουν φολλα?????:th_Laie_67-1::hystericalbs1:

Κωνσταντίνος
17-01-13, 19:53
Γκούφη τέτοιο του βάνεις ;
https://i2.quinbyhardware.com/6315790.jpg

850CSI
17-01-13, 20:06
Το STP ηταν το Κορυφαιο (και ειναι) σε Αγωνες της DAYTONA RACE σε ολα τα αγωνιστηκα Διοτι ειναι προελευσης αμερικης Τωρα,,,,,,,,,,,,, το θεμα ειναι το που θα το Βαλης Εγω ειδα διαφορα ΑΚΟΜΗ ΚΑΙ ΑΠΟ ΤΟ ΡΕΛΑΝΤΙ τετιο Σκισημο σε ενα πατημα 100ρα που εκανα την προπερασμενη κυριακη στην ασσηρο με ενα λεων (προγραμμα) ΔΕΝ ΞΑΝΑΔΑ ως Σημερα Ψηλα ειναι Αισθητα Καλλυτερα ΓΙΑ ΠΛΑΚΑ

Bazil Van Sinner
17-01-13, 20:08
τι λε ρε παιδι μου?με λεων ε?????850 με λεων!!!!γιατι δεν το βαζεις με κανα Multipla ρε φιλε?

tokiko
17-01-13, 20:09
https://www.plumbersurplus.com/images/prod/6/Ridgid-70835-rw-64629-18856.jpg

Στο προτείνω άφοβα...
ειδικά το σκληρό

viper
17-01-13, 21:21
Βρε παιδιά, δεν χρειάζεται στρώσιμο το σκούτερ αφού φοράει λάμπα από M850 CSI.
Μεταφέρεται το μαγικό εκτόπλασμα από το μεγάλο 12κέφαλο τέρας στο μικρό τερατάκι. αχαχαουάχαααχααουα ουα ουα χαχχα,,,,,,,,,,,

850CSI
18-01-13, 17:53
https://www.plumbersurplus.com/images/prod/6/Ridgid-70835-rw-64629-18856.jpg

Στο προτείνω άφοβα...
ειδικά το σκληρό

δε λεω οχι τωρα στην επομενη αλλαγη ,βλεπουμε

850CSI
18-01-13, 18:24
τι λε ρε παιδι μου?με λεων ε?????850 με λεων!!!!γιατι δεν το βαζεις με κανα Multipla ρε φιλε?

αυτοι θελανε ρε μπιλι,,,,, την προπερασμενη κυριακη στην ασσηρο ,,,,βλεπεις ο αδερφος απο αυτον που εχει το -νετ καφε 20-21 ετων απεναντι απο το περιπτερο ακριβως μπροστα στο σχολειο μολις μπαινουμε στην ασσηρο πηρε ενα λεων καινουργιο ,,,,3 βδομαδων αυτοκ. το'κανε προγραμμα και εξατμιση την αλλαξε απο μαμα κατ'ευθειαν τωρα δε γνωριζω αν ειναι 16ρι η 18ρι παντως μου'παν εφτασε τον μαγικο αριθμο ιποδυναμης ειναι 170 αλογα και ,,,,,,,,την ειδε,,,,,οτι εχει,,,,,,,βευρον ,,,ξερω γω,,,ε εφτασα Εγω κει κατα της 10 το βραδυ και ηταν μαζεμενη Ολοι οι κολλητοι του,,,,,,,,και ,,,με τσιγκλουσανε να δοκιμασουμε κοντρα Πατημα με το λεων (Να δουνε λενε τι μπορει να κανη με ενα τετιο αυτ. αλλα και το δικο μου να δουν σε ΤΙ κατασταση βρισκετε και επισης ΤΙ μπορη να κανη απεναντι σε ενα καινουργιο αμαξι),,,,,ε στην αρχη ηθελα να αποφυγω λεγοντας ,,το λεων ειναι 1100 κιλα εχω ενα αλλο αμαξι σαν το λεων στην πλατη μου ρε φιλε τι κοντρα ειναι αυτη και μου λενε : ενταξη φυγαμε θα παμε απο την διασταυρωση κριθιας εως το κατω φαναρι ειναι πανω απο ενα χιλιομετρο Ποσο αλλο θες .......και,,,,,λεω αμα ειναι ετσι φυγαμε..
Αυτη η κοντρα την φγαλανε και στο ιουτουμπ καθοτανε στα 500 μετρα με τα αμαξια σταματημενα και με τοις
καμερες

παμε στο τοπο αρχης και ρολαρουμε με δευτερες καμια 50-60 με το που τα δινουμε το σεατ μεχρι να σπασω την τριτη μου ειχε λιγο το φτερο μπροστα προεξοχη οταν κοφτιασα την τεταρτη ,,,,,μπαυ μπαυ

μου λενε να ξαναδωσουμε γιατι ταχα δεν ακουσα την τριτη κορνα και εφυγα καλυτερα (πως εφυγα καλυτερα αφου στα πρωτα 300 μετρα ηταν λιγο μπροστα στα 400 κοπιο στα 500 Εγω μισο αμαξι μπροστα εκει που ηταν και οι αλλοι με τις καμερες και απο κει και μετα),,,,χαιρετουριος,,,,,,,,,
μπαινει και καθετε συνοδηγος ενας γνωστος μου και φιλος του απο την ασσηρο 20ρης που εχει ξαναμπη στην κοντρα με ενα τουρμπο σταρλετ.
και την δευτερη φορα προλαβα ως κατω στο φαναρι να ριξω ΚΑΙ την πεμτη και να βγαλω 240kmh,,,,,
Γυρναμε πισω ,,,,,,:shok::shok::shok::shok::shok: κανενας να μη μιλαει για Ωρα τελικα,,,,,,,,,ο συνοδηγος απο το λεων μου λεει (ελα και παλι καπως εφυγες χωρις να περιμενης την κοντρα) :shok: Το κοιταω,,,,,,,και σηκωνετε ο δικος τους που'ταν σε μενα και το λεει ,καλα τι λες ρε μετα τα 200 που'μασταν κοντα μισο αμαξι διαφορα εμεις ΤΟΤΕ (του'διξε με τους 2 δεικτες του χεριου του) απο κει για πλακα σας εκανε ενα Κτταααααουουουουουουουυο ,,,,,,,,,,χαχαχαχαχαχαχαχαχα ωσ το κατω φαναρι ειχε στο κοντερ 240 ειπε (ενω αυτοι τα'χαν παρατησει απο πιο πανω) μετα απ'αυτο που ειπε ΠΑΛΙ ακρα Υσιχια και Ζηλοφθονα βλεμματα για το CSI και τον Πιλοτο του,,,,,,,,,,,Τελικα μετα απο λιγο μου λεει ο κολλητος του λεων: Καλα αυτο τ'αμαξι μ'αυτες τις Πινακιδες μπορεις Εδω το δικαιολογεις?????
ΝΟ ΠΡΟΜΠΛΕΜ ηταν η απαντηση:
χαχαχαχαχαχαχαχαχαχαχχχχ:h ystericalbs1:

aristent
18-01-13, 18:31
βρηκα το βιντεο:

https://www.youtube.com/watch?v=-X5ezf7eNbU"]https://www.youtube.com/watch?v=-X5ezf7eNbU

850CSI
18-01-13, 18:35
ΠΑΡΑΚΑΛΩ Τους Μοντερατορες και Υπευθυνους του Φορουμ Αν γινετε Να διορθωσουν ενα λαθος που τυχον εκανα γραφοντας τον τιτλο του θρεντ:
δεν ειναι REX RS100 αλλα ΑΡ ΕΣ ΧΙΛΙΑ 1000 :original:
αλωστε το δειχνη ΚΑΙ η φωτο στο Μηχανακι αλλα (για τους μη πιστευοντες) μπορω να φερω φοτο της αδειας του :original:
ΑΡ ΕΣ ΧΙΛΙΑ :original: με ΧΙΛΙΑ!!!!!!!!!!!!! παη

aristent
18-01-13, 18:37
γιαβολ!!!:thumbsup:

850CSI
18-01-13, 18:37
βρηκα το βιντεο:
https://www.youtube.com/watch?v=-X5ezf7eNbU

Ηθελα να δω το Βιντ. που κανανε τοτε για να δω πως Ουρλιαζη το Καμαρι μου,,,,ποτε δεν το'χω δει πως ειναι αφου ΜΟΝΟ ΕΓΩ το Πιλοταρο χαχαχαχα

850CSI
18-01-13, 18:40
:shok::shok::th_Laie_67-1::th_Laie_67-1::th_Laie_67-1::th_Laie_67-1::th_Laie_67-1::th_Laie_67-1::th_Laie_67-1:




:notworthy::notworthy::notworthy::notworthy:

Το βαπόρι τώρα περνάει απο τον ισθμό...:D

https://www.youtube.com/watch?v=ezRXLvFC3cA

:th_Laie_67-1::th_Laie_67-1::th_Laie_67-1::th_Laie_67-1::th_Laie_67-1::th_Laie_67-1::th_Laie_67-1::th_Laie_67-1:

Στην Αυλη μου εχω βαλει ενα ΑΠΑΡΑΒΙΑΣΤΟ ΚΑΝΟΝΑ :
ΜΗΝ ΠΑΤΑΤΕ ΤΟ ΧΟΡΤΟ
Καπνιστε το
:th_Laie_67-1::hystericalbs1:

aristent
18-01-13, 18:40
Αντε,βρες το βιντεο.....

850CSI
18-01-13, 18:48
αλλιώς με τα χιλιόμετρα που κάνεις καθημερινά δεν θα την βγάλεις καθαρή.

Παντως Υπαρχει Ενα ΜΕΓΑΛΟ Πλεονεκτημα οτι το 90% των Χιλιομετρων γινονται εξω απο την πολη παη μονο του Ξεκουραστα και ωραια,,,,,,,,,,,,
η φθορα στην πολη μεσα ειναι αλλο απο τις αποστασεις μεσα σ'αυτην,
ακομη και για τα αυτοκ. το ιδιο
100.000χιλιομ. εξω απο την πολη ειναι 20.000χλμ. μεσα στα φαναρια το σταματα ξεκινα,,,,,,,,,εκει σκοτωνετε το εργαλειο

850CSI
18-01-13, 18:52
γιαβολ!!!:thumbsup:

:thanks:

850CSI
18-01-13, 18:54
Αντε,βρες το βιντεο.....

θα το ζητησω κατα πασα πιθανοτητα αυτη τη κυριακη ισως περασω απο κει

Ptboul
21-01-13, 14:25
ΣΙΓΟΥΡΑ ΝΑΙ ειδικα στα Ισιαδια αυτο ΔΕΝ σημαινη ομως οτι ειναι καλο να το στρωσης Χαμηλα ετσι? στοις ανηφορες αν το πηγαινεις χαμηλα ειναι Ζορι και Μειον,,,,,εκει θελει οχι τερμα αλλα αρκετα ψηλα

Το ιδανικό είναι:

1. Nα αποφεύγεις ανηφόρες και κατηφόρες και δρόμους ταχείας κυκλοφορίας.
2. Πρωϊνό ζέσταμα 2-3 λεπτά πριν ξεκινήσεις.
3. Μέχρι τα πρώτα 500-600Km άνοιγμα του γκριπ στο 1/4 και όσο περνούν τα χιλιόμετρα, στο 1/3 κ τέλος 1/2.
4. Ποτέ δικάβαλο!

Με τα παραπάνω πατούν όλα τα μέταλλα μεταξύ τους σωστά, αποφεύγεις υψηλή κατανάλωση λαδιού και γενικά θα ζήσει το κινητηράκι περισσότερο.

Γιώργη από τα 16 μου στρώνω, μια ζωή στρώνω κ ακόμα άστρωτος είμαι.

850CSI
21-01-13, 19:38
Το ιδανικό είναι:

1. Nα αποφεύγεις ανηφόρες και κατηφόρες και δρόμους ταχείας κυκλοφορίας.
2. Πρωϊνό ζέσταμα 2-3 λεπτά πριν ξεκινήσεις.
3. Μέχρι τα πρώτα 500-600Km άνοιγμα του γκριπ στο 1/4 και όσο περνούν τα χιλιόμετρα, στο 1/3 κ τέλος 1/2.
4. Ποτέ δικάβαλο!

Με τα παραπάνω πατούν όλα τα μέταλλα μεταξύ τους σωστά, αποφεύγεις υψηλή κατανάλωση λαδιού και γενικά θα ζήσει το κινητηράκι περισσότερο.

Γιώργη από τα 16 μου στρώνω, μια ζωή στρώνω κ ακόμα άστρωτος είμαι.

thumb :th_Laie_67-1:

850CSI
11-02-13, 18:38
REX RS1000 πριν δυο βδομαδες ειχαμε κολλημα μπιελλας :sad: στο αλλαγμενο πιστονι παρ'ολο που ο στροφαλος χτυπουσε το,,,,,,,,συνεχιζα, το να Ανεβοκατεβαινω με τα λεωφορεια για να λυσω απ'την Αρχη το μπλοκ ολο του μοτερ σε,,,,,,,,,,γνωστους στην πολη απλα ηταν χασιμο χρονου και Η ταλαιπωρια,,,,,,,,,
Τελικα Ας ειναι καλα τα αδερφια μου απο Γερμανια και μεσολαβησαν Να στειλουν για την Αγορα Καινουργιου Μοτερ Ολο και ειναι 150ρι Μανισιο το'βαλα και στην 2η μερα σημερα στο στρωσιμο εχει αλλη ποιοτητα αλλο αερα το μοτερ ειναι κινεζικο αλλα πιο εξελιγμενο και μπαινει στο σασι του REX RS1000 γαντι ουτε την παραμικρη αλλαγη η Πατεντα εκτος απο μια γωνια για να παρη την Καινουργια Εξατμιση ελληνικια Motorsport Performance που,,,,,,,, φυσαη:thumbsup: