PDA

Επιστροφή στο Forum : Προβλημα με το κλειδι ή κατι αλλο?



fanisk
07-01-13, 17:35
Χθες βραδυ παω να ξεκλειδωσω το αμαξι και δεν ανοιγει. Η τρομπα ακουγεται σαν να αργοπεθαινει. Λεω θα ειναι μπαταρια. Δεν ειχα αφησει κανενα φως ανοιχτο ομως. Απο το πατα-πατα, ανοιξε η οροφη λογω του module. Οι ασφαλειες δεν ανοιγαν απο τα χερουλια. Πηδηξα μεσα αφου ανοιξε η οροφη και πηρε μπρος αμεσως. Δεν ειναι η μπαταρια του αυτοκινητου λοιπον.. εχει προβλημα το κλειδι?

Να πω πως μετα ανοιγε/εκλεινε κανονικα απο το κλειδι:ranting2: Σημερα δεν το ξαναεκανε. Τυχαιο συμβαν ή θα μεινω καμια μερα στη μεση του πουθενα και δεν θα ανοιγει ουτε η οροφη για να πηδηξω μεσα?

ntinos
07-01-13, 17:49
Χθες βραδυ παω να ξεκλειδωσω το αμαξι και δεν ανοιγει. Η τρομπα ακουγεται σαν να αργοπεθαινει. Λεω θα ειναι μπαταρια. Δεν ειχα αφησει κανενα φως ανοιχτο ομως. Απο το πατα-πατα, ανοιξε η οροφη λογω του module. Οι ασφαλειες δεν ανοιγαν απο τα χερουλια. Πηδηξα μεσα αφου ανοιξε η οροφη και πηρε μπρος αμεσως. Δεν ειναι η μπαταρια του αυτοκινητου λοιπον.. εχει προβλημα το κλειδι?

Να πω πως μετα ανοιγε/εκλεινε κανονικα απο το κλειδι:ranting2: Σημερα δεν το ξαναεκανε. Τυχαιο συμβαν ή θα μεινω καμια μερα στη μεση του πουθενα και δεν θα ανοιγει ουτε η οροφη για να πηδηξω μεσα?

Αγορινα αν εισαι στην μεση του πουθενα, μπορεις ανετα να πηδηξεις και εξω thumb

fanisk
07-01-13, 17:50
Αγορινα αν εισαι στην μεση του πουθενα, μπορεις ανετα να πηδηξεις και εξω thumb

:th_Laie_67-1::hystericalbs1:

Stamatis
07-01-13, 17:56
Παρεμβολη.
Ειχε διπλα σου κλαπ η γκαραζοπορτα?

fanisk
07-01-13, 17:57
Παρεμβολη.
Ειχε διπλα σου κλαπ η γκαραζοπορτα?

Σταμ εισαι μεγαλος.. ναι διπλα και εξω απο γκαραζοπορτα ημουν.. λες?

Stamatis
07-01-13, 17:58
Λεω....

fanisk
07-01-13, 18:01
Λεω....

Να του ριξω τη γκαραζοπορτα για αντιποινα?

Stamatis
07-01-13, 18:03
Δειξε οικτο.
Εισαι ανωτερος αθρωπας.

kapamaru1
08-01-13, 11:53
Μου έχει τύχει κ εμένα αυτό. Σε ένα σημείο που παρκάρω για να πάω τράπεζα δε μου δουλεύει το κλειδί. Ούτε κλειδώνει, ούτε ξεκλειδώνει με το κουμπί. Οπότε απλά το βάζω στη τρύπα κ ξεκλειδώνω αλα παλαιά. Πολύ περίεργο φαινόμενο. Δε ξέρω τι υπάρχει εκεί κ το επηρεάζει. Μπορεί το αμάξι να μη γουστάρει τις τράπεζες :P :P

Z4 DCT
08-01-13, 11:57
Θυμασαι τι ωρα ηταν εχθες που μου ειπες τα χρονια πολλα και με ελεγες κωλογερο????.....:whistle:




Βασκανία, μάτιασμα ή κακό μάτι ονομάζεται η πεποίθηση κατά την οποία είναι δυνατό να επηρεαστεί αρνητικά ένας άνθρωπος εξαιτίας του φθόνου ή μονάχα ενός βλέμματος από έναν άλλο άνθρωπο (πιθανόν και ακούσια). Η διαδικασία αυτή καθώς και οι προτεινόμενοι τρόποι αντιμετώπισής της, διαφέρει από τόπο σε τόπο.







https://el.wikipedia.org/wiki/%CE%92%CE%B1%CF%83%CE%BA%CE%B1%CE%BD%CE%AF%CE%B1

fanisk
08-01-13, 12:29
Θυμασαι τι ωρα ηταν εχθες που μου ειπες τα χρονια πολλα και με ελεγες κωλογερο????.....:whistle:




Βασκανία, μάτιασμα ή κακό μάτι ονομάζεται η πεποίθηση κατά την οποία είναι δυνατό να επηρεαστεί αρνητικά ένας άνθρωπος εξαιτίας του φθόνου ή μονάχα ενός βλέμματος από έναν άλλο άνθρωπο (πιθανόν και ακούσια). Η διαδικασία αυτή καθώς και οι προτεινόμενοι τρόποι αντιμετώπισής της, διαφέρει από τόπο σε τόπο.







https://el.wikipedia.org/wiki/%CE%92%CE%B1%CF%83%CE%BA%CE%B1%CE%BD%CE%AF%CE%B1

:hug::wub: