PDA

Επιστροφή στο Forum : ΑΠΩΛΕΙΑ ΗΜΕΡΗΣΙΟΥ Ζ ΤΑΜΕΙΑΚΗΣ



ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ Κ
31-12-12, 19:43
οπως λεει ο τιτλος ...:thumbsdown::ranting2:τον ηπιαμε..εχασα ενα ζ απο τον οκτωβρη οταν σημερα τα "περναγα"στο βιβλιο εσοδων - εξοδων
ξερεις κανεις τι παιζει?

Z4 DCT
31-12-12, 19:57
οπως λεει ο τιτλος ...:thumbsdown::ranting2:τον ηπιαμε..εχασα ενα ζ απο τον οκτωβρη οταν σημερα τα "περναγα"στο βιβλιο εσοδων - εξοδων
ξερεις κανεις τι παιζει?

https://4.bp.blogspot.com/-714cfcrkQcs/T64YWjEweNI/AAAAAAAABOw/pK4M0pY5Dyk/s1600/Atomic-Bomb-Blast.jpg





































χιουμορ Κωνσταντινε.......ευχομαι να ειναι ευκολοthumbthumb

Andri
31-12-12, 20:00
Χωρίς να ξέρω από αυτά. Όλες οι αποδείξεις δεν έχουν το αντίγραφο τους ? εσύ έχασες το πρωτότυπο σωστά? Με το αντίγραφο του δεν μπορείς να φτιάξεις ένα νέο ?

A8hnaios
31-12-12, 20:23
Κωστα μην ανησυχεις.. δες εδω...>>> https://www.taxheaven.gr/acforum/index.php?showtopic=59232

dafidack
31-12-12, 20:26
Οχι οτι αυτο που σου συνεβη δεν ειναι σοβαρο,αλλα για να σε παρηγορισω θα σου πω οτι υπαρχουν και χειροτερα.Εγω εχω τρια χρονια που εχω χασει το βιβλιο συντηρισης της ταμειακης και οταν θα παω να το δηλωσω τοτε θα με μ@μησουν χωρις σαλιο :shok: Και μην με ρωτησετε πως δουλευω γιατι απλα δεν δουλευω λιανικος.Απλα ετυχε μια φορα να χρειαστω ταμειακη και σταθηκα ατυχος στο μετα!

ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ Κ
01-01-13, 00:08
η λογικη (μου) λεει πως πας στην ΔΟΥ το καρουλακι με τα αντιγραφα και συγκεκριμενα της μερας που με αφορα,το βγαζω φωτοτυπια και οι εκει υπαλληλοι το σφραγιζουν σαν ακριβες αντιγραφο....η λογικη του κρατικης μας μηχανης,ισως,λεει αλλα....ειδομεν απο Πεμπτη...

Bitz
01-01-13, 09:42
Δεν τρεχει τιποτα....υπαρχει το προηγουμενο και το επομενο,οποιος θελει να δει κατι το βλεπει απο αυτα.thumb

deepBLUE
01-01-13, 10:07
Θα το βρεις στο καρτουλακι που τυπώνει παράλληλα ;)

Bazil Van Sinner
01-01-13, 10:46
Αμα κουμπωσεις την ταμειακη σου
μπορεις να το βρεις.
Αν θες κανε μια ερωτηση στον εξουσιοδοτημενο της ταμειακης σου
πιθανον να σου δωσει οδηγιες για να το ξαναβγαλεις χειροκινητα.
Κατα τ'αλλα μην πολυ αγχωνεσαι την σουμα βλεπουν και οχι μερα μερα!