PDA

Επιστροφή στο Forum : Πλυσιμο στο Μπραχαμι!



Dermatis
12-12-12, 17:35
Παιδια ποσοι ειμαστε απο Μπραχαμι - Αγιο Δημητριο??????
Πηγαινω σε ενα πλυντηριο στον Αγιο Δημητριο ( Λ. ΑΛεξανδρου Παπαγου) που κανει αρκετα καλο πλυσιμο με 10 ευρω μεσα εξω και θα μπορουσα να του προτεινω εφοσον ειμαστε αρκετοι να μας κανει πιο καλες τιμες ειτε στο απλο ειτε στα πιο ψαγμενα πλυσιματα για το φορουμ ......επειδη τον ξερω και ειναι επαγγελματιας σωστος!

deepBLUE
12-12-12, 18:45
Υπαρχει καλο και με 8 !!!
Το 10 ευρω ειναι κατι συνηθες πια .

Dermatis
12-12-12, 18:46
Μα γι΄αυτο το λεω μπας και πετυχουμε κανα 5 ευρω για το φορουμ!
Εισαι απο Αγιο Δημητριο?

deepBLUE
12-12-12, 18:55
Μα γι΄αυτο το λεω μπας και πετυχουμε κανα 5 ευρω για το φορουμ!
Εισαι απο Αγιο Δημητριο?

Οχι αλλα δε μπαινω σε αυτη τη διαδικασια

zografias
12-12-12, 21:31
Είμαι από Δάφνη εγώ! Ποιο λες???

gupakos
12-12-12, 22:22
Μα γι΄αυτο το λεω μπας και πετυχουμε κανα 5 ευρω για το φορουμ!
Εισαι απο Αγιο Δημητριο?

Δηλαδή με 5 ευρώ θα κάνει καλό πλύσιμο; Μα μπορεί να 'βγει' καλό πλύσιμο με 5 ευρώ; Και όταν λες καλός και επαγγελματίας, τι εννοείς; Τι ακριβώς κάνει/προσέχει;

Dermatis
12-12-12, 22:32
Οταν λεω καλος επαγγελματιας ειναι πως προσεχει καποια πραγματα του τυπου δεν βαζει γυαλιστικα ταμπλο και βλακειες οπου με τον ηλιο αφηνουν ασπριλες για παραδειγμα ..... και απο φορες που εχω κατσει να παρακολουθησω το πλυσιμο αν και κυριως μαυρουληδες πλενουν που δεν το εχουν σπουδασει που λεει ο λογος επιβλεπει και κανει τις παρατηρησεις του .........και τουλαχιστον εγω οποτε του εχω ζητησει κατι ιδιαιτερο περα απο τα αυτονοητα του στυλ να μου πλυνει ποδιά κινητηρα ή ενα ξεσκονισμα απλο στον κινητηρα δεν με εχει χρεωσει .........
Τεσπα εγω μια προταση εκανα απο εκει και περα εγω οταν ξαναπαω θα του το πω και αν κατσει εκατσε! Οσο για την τιμη εστω και 2 ευρω κατω να παει στο κανονικο καλα ειναι δεν μας τρεχουν κιολα.........αλλα το θεμα ειναι να πετυχουμε καμια καλη τιμη στα πιο βαρια οπως βιολογικο που νομιζω κανει. :original:

Φιλε zografias ειναι στην Παπαγου κοντα στην Παναγιτσα την εκκλησια .......πιστευω να καταλαβες !

zografias
12-12-12, 23:17
Που είναι?????

Dermatis
13-12-12, 08:45
Που είναι?????

Δεν ξερω ακριβως νουμερο αλλα ειναι αναμεσα στον Στρογγυλο σχολειο που φανταζομαι το ξερεις και στην παναγιτσα πανω στην Παπαγου ειναι γωνιακο !