PDA

Επιστροφή στο Forum : Έκανε... σεξ με 1.000 αυτοκίνητα!



A8hnaios
04-12-12, 20:08
https://a.media.newsbomb.gr/items/cache/49bd1a62f48f32e66470ef9794b5c4df_XL.jpg


Ο λόγος για τον Edward Smith ο οποίος ζει αυτή την περίοδο με την κοπέλα του η οποία ονομάζεται Vanilla και είναι ένα λευκό Volkswagen Beetle!
Επιμένει ότι δεν είναι άρρωστος και δεν έχει καμία επιθυμία να αλλάξει τρόπους, αφού του αρέσει η ζωή του και οι συνήθειές του.
Παραδέχεται πως μπορεί, για τους περισσότερους από εμάς, να θεωρείται τρελός και εκτός τόπου και χρόνου, αλλά εκείνος όταν βλέπει ταινίες όπως το "Κατσαριδάκι Αγάπη μου" και τον "Ιππότη της Ασφάλτου" δε μπορεί να συγκρατηθεί.
Χαρακτηρίζει τον εαυτό του ρομαντικό, καθώς γράφει ποιήματα για τα αυτοκίνητα, τους τραγουδάει, τους μιλάει, τα φιλάει και τους συμπεριφέρεται όπως θα έκανε σε μία κοπέλα. Προσθέτει πως δε θέλει να πληγώσει κανέναν, απλά η επιθυμία του για τα οχήματα ξεπερνά τα πάντα και εκφράζει με ακρίβεια την προτίμησή του.
Ο Smith είχε την πρώτη του... σεξουαλική επαφή με ένα αυτοκίνητο στην ηλικία των 15 και τονίζει πως δεν αισθάνθηκε ποτέ έλξη για γυναίκες, αν και δεν είναι ομοφυλόφιλος.
Η σεξουαλική του περιπλάνηση δεν περιορίστηκε μόνο στα αυτοκίνητα και επεκτάθηκε και σε άλλα οχήματα, όπως ένα ελικόπτερο. Πριν τη Vanilla είχε ''δεσμό'' με τη Victoria ένα VW Beetle, μοντέλο του 1969.
Ο 57χρονος άνδρας δε μιλούσε για τις προτιμήσεις του και αποσιωπούσε το μυστικό του φετίχ για να μη δημιουργηθούν αντιδράσεις στους οικείους του. Η ευκαιρία να μιλήσει του δόθηκε όταν δέχθηκε να συμμετάσχει σε ένα ντοκιμαντέρ με τίτλο''mechaphili''.
Ο Edward Smith είναι πλέον μέλος μίας παγκόσμιας κοινότητας που αριθμεί πάνω από 500 μέλη, και αυτοαποκαλούνται ''εραστές αυτοκινήτων".

Παμε Καλα?? (https://www.newsbomb.gr/)

Ακουω σας εχει συμβει? εχετε κανα γνωστο στους 500?? :hystericalbs1: :hystericalbs1: :th_Laie_67-1:

απο που το κανει απ την εξατμιση?>?? :whistle: :whistle:

scania124
04-12-12, 20:14
σκεφτείτε εναλλακτικές!!!!!!! :hystericalbs1: :hystericalbs1: :hystericalbs1:

εγω λεω πεταλουδα εισαγωγης!!!!!!:hystericalbs1: :hystericalbs1: :hystericalbs1:



:mpaks:

STREETRACING
04-12-12, 20:32
Γεμίσαμε ηλιθιους

Z4 DCT
04-12-12, 20:35
τι περίεργο ον ο άνθρωπος.....τι υπέρτατους μ@λάκες βγάζει αυτο το ειδος.....:shok:

Christos 330
04-12-12, 20:38
Τον βαζει αναμεσα απο τα προσκεφαλα καθως βλεπει το γυαλισμενο ταμπλο

και απο τον καθρεπετη παιρνει ματι τα πισω καθησματα ενω τα χερια του τα εχει περασμενα

απο τις χειρολαβες των πισω καθησματων . . .

Οποτε εχει το στυλ του !!!


Ναι μου εχει συμβει επι audi 80 cc το 1999 (ημουν 17) που με πηρε μια 30αρα καραμιλφ . . .

Οποτε βλεπω τετοια audi την ψαχνω . . .

Bazil Van Sinner
04-12-12, 21:28
Τον βαζει αναμεσα απο τα προσκεφαλα καθως βλεπει το γυαλισμενο ταμπλο

και απο τον καθρεπετη παιρνει ματι τα πισω καθησματα ενω τα χερια του τα εχει περασμενα

απο τις χειρολαβες των πισω καθησματων . . .

Οποτε εχει το στυλ του !!!


Ναι μου εχει συμβει επι audi 80 cc το 1999 (ημουν 17) που με πηρε μια 30αρα καραμιλφ . . .

Οποτε βλεπω τετοια audi την ψαχνω . . .
sick mind :shok:!!!!

thumb

S8N
04-12-12, 21:45
Edward Smith-Tatsopoulos: "Έχω πηδηξει το μισό car.gr"...

A8hnaios
04-12-12, 22:18
Edward Smith- Tatsopoulos: "Έχω πηδηξει το μισό car.gr"...

Epic!!
:hystericalbs1: :hystericalbs1: :hystericalbs1: :hystericalbs1:

halkida116mpack
05-12-12, 00:07
αυτος ετσι που θα την εχει τεντωσει μπορει να την βαζει και στην τρυπα απο τα πιτσιλιτιρια του πορ μπριζ. :whistle:

andreas72
05-12-12, 00:27
Τωρα καταλαβαινω πως βγηκε το ''εχω αυτοκινητο με προικα''
ξεβρακωτη θα την παρη τη νυφη ο γαμπρος;;;

S8N
05-12-12, 00:55
Από 'δω και πέρα, όταν αγοράζουμε μεταχειρισμένο αυτοκίνητο εκτός από παχύμετρο θα κουβαλάμε και λάμπα υπεριώδους ακτινοβολίας. Άσε που απέκτησε νέα έννοια ο όρος 'βιασμένο'.

S8N
05-12-12, 01:14
Πάντως, εκτός απο ανωμαλαρα είναι και σαβουρογαμης. Βλεπω οτι εχει προτιμηση στα VAG.

GiannisRob
05-12-12, 01:30
Πάντως, εκτός απο ανωμαλαρα είναι και σαβουρογαμης. Βλεπω οτι εχει προτιμηση στα VAG.

Εντωμεταξύ, διάβασα τον τίτλο πριν ανοίξω το θρεντ, και διαβάζω "Έκανε σεξ μεσα σε 1000 αυτοκίνητα" και σκέφτομαι "μπράβο το παλικάρι, είναι πολύ μπροστά". Ε, μετά πάτησα τον υπερσύνδεσμο...

Nick bmwlover
05-12-12, 14:38
https://a.media.newsbomb.gr/items/cache/49bd1a62f48f32e66470ef9794b5c4df_XL.jpg



Παμε Καλα?? (https://www.newsbomb.gr/)
Οχιιιιι,ρε τον μ@λ@κ@ μιλησε...


σας εχει συμβει? εχετε κανα γνωστο στους 500?? :hystericalbs1: :hystericalbs1: :th_Laie_67-1:

Ενταξει παιδια πρεπει να το παραδεχτω πλεον,αν δεν το εχετε καταλαβει ηδη δηλαδη κ δεν αναφερετε κατι για να μην με προσβαλλετε,ζω αναμεσα τους,ειμαι ενας απ'αυτους,το λεει κ το ψευδωνυμο μου "Nick bmwlover "
:hystericalbs1:


που το κανει απ την εξατμιση?>?? :whistle: :whistle:

Λυπαμαι που δεν μπορω να σας αποκαλυψω τους τροπους,δεν ξερετε τι χανετε:whistle:,αλλα ειναι ευαισθητα προσωπικα δεδομενα...:hystericalbs1::hystericalbs1:

konstantinaM3
24-12-12, 19:05
ο κοσμος εχει λαλησει ρεεεεεε..........δεν εχει κ ωραια γουστα ο μ@λακας!!!!

hades7
24-12-12, 20:10
Ε το άλλο που το βάζεις αφού είσαι που είσαι ανωμαλαντζα καντην την δουλειά ρε φίλε σωστά πάρε ένα μ3 που χει 4 μπουκες να νομίζεις ότι κανείς παρτουζα

konstantinaM3
24-12-12, 20:14
Ε το άλλο που το βάζεις αφού είσαι που είσαι ανωμαλαντζα καντην την δουλειά ρε φίλε σωστά πάρε ένα μ3 που χει 4 μπουκες να νομίζεις ότι κανείς παρτουζα

:hystericalbs1::hystericalbs1::hystericalbs1::

proroad
25-12-12, 00:34
Τελικά καλά τα έλεγαν οι μαγιά .....thumb
Απαλευτος......

Samaro
25-12-12, 10:13
Αντε τώρα ν'αγοράσεις καλομεταχειρισμένο αυτοκίνητο απο αυτό τον τύπο.

Θα το' χει γ@μήσει. Στην κυριολεξία όμως !

Samaro
25-12-12, 10:16
Πάντως, εκτός απο ανωμαλαρα είναι και σαβουρογαμης. Βλεπω οτι εχει προτιμηση στα VAG.

Το σκαθάρι πρέπει να εξαιρεθεί Αρη ! Εχει ψυχή ! :original: