PDA

Επιστροφή στο Forum : Σαββατιατικη Καφεδαρα



Azurius
30-11-12, 06:27
Παιδια τι θα λεγατε να πιναμε αυριο την καθιερωμενη καφεδαρα μας; Ιδιο μερος και ωρα. Να κανουμε και μια τετ α τετ ανασκοπηση του προηγουμενου ΣΚ. Την ψηνουμε τη δουλεια;

StratosZ4
30-11-12, 08:10
:original:

Leonidas_E39
30-11-12, 09:33
Κατι θα κανουμε.

StratosZ4
30-11-12, 10:12
Κατι θα κανουμε.

Θελω να μιλας πιο γλυκα στο Στελιο:original:

Μη μου τον στεναχωρειτε, του φτανει το audi. Ποσο να αντεξει πια αυτο το παλουκαρι??:hystericalbs1::hystericalbs1:

Leonidas_E39
30-11-12, 10:18
:th_Laie_67-1::th_Laie_67-1: :th_Laie_67-1::th_Laie_67-1: :th_Laie_67-1::th_Laie_67-1:

Azurius
30-11-12, 11:21
Θελω να μιλας πιο γλυκα στο Στελιο:original:

Μη μου τον στεναχωρειτε, του φτανει το audi. Ποσο να αντεξει πια αυτο το παλουκαρι??:hystericalbs1::hystericalbs1:

Τοαχιστον εγω ουτε κολαρα, ουτε νερα, ουτε κυκλοφορητες χρειαστηκα!!! Κουφ@λες και οι δυο!!!!!! Χαχαχαχαχαχαχα! Αντε οργανωθειτε να τον πιουμε!

DaywalkeR
30-11-12, 11:24
Τοαχιστον εγω ουτε κολαρα, ουτε νερα, ουτε κυκλοφορητες χρειαστηκα!!! Κουφ@λες και οι δυο!!!!!! Χαχαχαχαχαχαχα! Αντε οργανωθειτε να τον πιουμε!

Έχεις δίκιο εσένα κάνει ΚΡΑΟΥ μια και καλή :th_Laie_67-1:

Azurius
30-11-12, 12:38
Έχεις δίκιο εσένα κάνει ΚΡΑΟΥ μια και καλή :th_Laie_67-1:

Εμ τι μισοδουλειες κανουμε; Εγω οταν κανω ζημια κανω ολικη!!!

mormon
30-11-12, 14:07
μεσα κ απο εμενα!

gnx
30-11-12, 16:32
Τοαχιστον εγω ουτε κολαρα, ουτε νερα, ουτε κυκλοφορητες χρειαστηκα!!! Κουφ@λες και οι δυο!!!!!! Χαχαχαχαχαχαχα! Αντε οργανωθειτε να τον πιουμε!

Έχουμε κάνα νεο ρε παλλικάρια απο το μυδράλιο;

pilot
30-11-12, 16:53
μέσα και εγώ μετά την δουλειά..thumb

Γιώργο το μυδράλιο παροπλίστηκε, δεν παίρνει μπρος..ο άλλος πάλι τα δικά του κάνει.. ψάχνει κόλλες και μείγματα αντί να πάει να πάρει έναν κυκλοφορητή να τελειώνει..:thumbsdown:

Thomelef
30-11-12, 19:28
π@@τ@νες, ανοίχτε τις μ@@ν@ρες σας...θα'ρθω.

χαχαχαχαχα!!!

Z4 DCT
30-11-12, 19:31
π@@τ@νες, ανοίχτε τις μ@@ν@ρες σας...θα'ρθω.

χαχαχαχαχα!!!

https://www.livemovies.gr/files/imagecache/full_view/images/pesta_brwmostome.jpg


:hystericalbs1::hystericalbs1::hystericalbs1:

DaywalkeR
30-11-12, 20:03
π@@τ@νες, ανοίχτε τις μ@@ν@ρες σας...θα'ρθω.

χαχαχαχαχα!!!

Φάε και μια φασολάδα πριν έρθεις. ξέρεις εσύ :th_Laie_67-1: :th_Laie_67-1: :th_Laie_67-1:

pilot
07-12-12, 15:35
θα τον πιούμε τον τιμημένο αύριο παίδες?

Leonidas_E39
07-12-12, 15:38
Φυσικα

850CSI
07-12-12, 18:17
αντε μην ερθω και πυροβολησω να'ουμ
ΥΣ.
:th_Laie_67-1::hystericalbs1::th_Laie_67-1::hystericalbs1::th_Laie_67-1::hystericalbs1::th_Laie_67-1::hystericalbs1::th_Laie_67-1::hystericalbs1: (μετα την βλαβη) χουχου:hystericalbs1::hystericalbs1::hysteri calbs1:

Leonidas_E39
07-12-12, 18:39
Σιγα γιωργο μη Σκισεις κανα καλτσον

Thomelef
07-12-12, 18:59
μέσα...λεό το νητό.

Kazakos Garage
07-12-12, 19:29
MESA.THA ERTHIS KAI ESI MORI MPAMIA;;;;;;;;;;;;;;;;

mormon
07-12-12, 19:55
Μέσα κ εγώ.

Thomelef
07-12-12, 20:10
Μέσα κ εγώ.

μπάμια σε λένε ρε???

:th_Laie_67-1:

Kazakos Garage
07-12-12, 20:19
axxaxaxaxaxaa

Leonidas_E39
07-12-12, 21:17
:hystericalbs1::hystericalbs1: :hystericalbs1::hystericalbs1:

Kazakos Garage
07-12-12, 21:27
opios exi ti miga na tin feri piso,gia ton 850 to ipa.

giannis_compact
07-12-12, 21:45
Και γω μέσα...

pilot
07-12-12, 21:50
opios exi ti miga na tin feri piso,gia ton 850 to ipa.

Χρηστο φερε και την καρτα αμα θυμηθεις.

nikos valvetronic
07-12-12, 22:21
Τι έγινε φίλε, την κάρτα στην καφετέρια την βγάζουμε ??
Μήπως σε μπούκωσε τους καταλύτες το μυδράλιο στις Σέρρες όταν
σου έριχνε μεμοριζζζζζζζζζ :th_Laie_67-1::th_Laie_67-1:

Thomelef
07-12-12, 22:23
τον μπούκωσε το παραφλού που πεταγόταν απο την εξάτμιση.

Leonidas_E39
07-12-12, 22:25
Αφηστε τα αυτα και να κανονισουμε κανα φαγοποτι αυριο.

nikos valvetronic
07-12-12, 22:34
Εγώ απών,πάω χωριό το πρωί.

DaywalkeR
07-12-12, 23:23
Εγώ απών,πάω χωριό το πρωί.

Μήπως μετά από αυτά που είδε στην πίστα η γυναίκα σου δεν σ' αφήνει να κάνεις παρέα μαζί μας; :th_Laie_67-1:

Leonidas_E39
07-12-12, 23:54
Χωριο το λεμε τωρα το γυναικοχωρι Νικολα:th_Laie_67-1::th_Laie_67-1::th_Laie_67-1:

850CSI
14-12-12, 19:11
τωρα να ρθουμε ΤΙ να δουμε τα μι3κια!!!!! ???????:th_Laie_67-1:
τα βλεπουμε αραχτα στις γειτονιες με τα ψαροκααααααααικα ,,,,,,:hystericalbs1:

Thomelef
14-12-12, 19:19
τωρα να ρθουμε ΤΙ να δουμε τα μι3κια!!!!! ???????:th_Laie_67-1:
τα βλεπουμε αραχτα στις γειτονιες με τα ψαροκααααααααικα ,,,,,,:hystericalbs1:
ψιτ ρούλη...εμείς με τα Μ-τριάκια, παρέα με κάτι 316, 320, 520 κτλ κτλ θα πάμε χορτιάτη να φάμε, γιατί τα αμάξια μας ΚΑΙπαιρνουν μπρος ΚΑΙ περπατάνε.

εσένα που δεν παίρνει ούτε ΚΑΝ μπροστά, κάτσε να του κάνεις παρέα, για να το προετοιμάσεις ψυχολογικά για τις μπούρδες που θα κάνεις πάλι πάνω στο κακόμοιρο.

ποιος ξέρει πόσες φορές την ημέρα το καυμμένο θυμάται την ξεγνοιασιά που είχε όταν φιγουράριζε στην αυλή της μάντρας που καθόταν, μέχρι την ώρα που το έφτυσε - μούτζωσε ο θεός και πέρασες εσύ απο εκεί και το είδες.

pilot
14-12-12, 19:54
:th_Laie_67-1::th_Laie_67-1::th_Laie_67-1::th_Laie_67-1:



πλάκα πλάκα αύριο θα τον πιούμε?? :original:

Thomelef
14-12-12, 19:56
thumb

mormon
14-12-12, 20:21
μεσα τρέλες!!!!!

Leonidas_E39
15-12-12, 01:06
Μετα απο τετοια Μασα ο καφες χρειαζεται για να χωνεψουμε :D:D:D

michaelp900
15-12-12, 13:47
Τι ωρα ειναι ο καφες ρε παιδες???

850CSI
17-12-12, 16:44
ψιτ ρούλη...εμείς με τα Μ-τριάκια, παρέα με κάτι 316, 320, 520 κτλ κτλ θα πάμε χορτιάτη να φάμε, γιατί τα αμάξια μας ΚΑΙπαιρνουν μπρος ΚΑΙ περπατάνε.

εσένα που δεν παίρνει ούτε ΚΑΝ μπροστά, κάτσε να του κάνεις παρέα, για να το προετοιμάσεις ψυχολογικά για τις μπούρδες που θα κάνεις πάλι πάνω στο κακόμοιρο.

ποιος ξέρει πόσες φορές την ημέρα το καυμμένο θυμάται την ξεγνοιασιά που είχε όταν φιγουράριζε στην αυλή της μάντρας που καθόταν, μέχρι την ώρα που το έφτυσε - μούτζωσε ο θεός και πέρασες εσύ απο εκεί και το είδες.

αμα ειναι να'χω αμαξι για να παω να φαω,,,,,,,,,,,,,,,,ασ\το καλυτερα,,,,,,,,,,Εγω το'χω για να παταω τη σκανδαλη ετσι λεγετε το πενταλ των 425ιππ. και να Γαζωνο τους χουρνταδες τις εγνατιας οπως κατεβενω σαλ/κη,,,,,σκεφτομαι να περασω πριν την σαβ/κη καφεδια απο την δορκαδα να παρω μερικα γιαουρτακια με μελι και καρυδια για τους ακριβους συμ/τες μας αλλα πρεπει να παω απο το παλιο το δρομο της ασσηρου γιατι αν μου μπη στο μιαλο να παω απο εγνατια και με κουνηθη κανας χουρντας!!!!!!!!!!!!!!!!!!
Βλεπω απο το καπο πισω με τα γκαζιδια και τις 260ρες να γινωνται τα γιαουρτια ΣΑΝΤΙΓΥ :th_Laie_67-1::hystericalbs1::th_Laie_67-1::hystericalbs1::th_Laie_67-1::hystericalbs1::th_Laie_67-1::hystericalbs1::th_Laie_67-1::hystericalbs1:ΝΑΙ ΡΕ ακουους χουχουχουχουχουχου :th_Laie_67-1::hystericalbs1:ΣΑΝΤΥΓΥ
ΥΣ. Γι'αυτο σε Βλεπω καθε βδομαδα στην σαβατιατικη Καφεδια να κουβαλας στο μιτριο και μια στρωμπερυ πουτυγκα:th_Laie_67-1::hystericalbs1: πουου να δης στην οριτζιναλ μορφη του το γιαουρτακι σου,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,, ,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,:th_Laie_67-1::hystericalbs1:χουχουχουουουουο ουυουο

Leonidas_E39
17-12-12, 16:59
Δεν μπορω να καταλαβω απο ποτε η Παλινδρομική κίνηση ισχύος, επι καθέτου άξονος, βαίνουσα συνεχώς αυξανόμενης εντάσεως και εκπέμπουσα υδάτινα βλήματα επί φανταστικού στόχου βγάζει γιαουρτι .


Κατι αλλο παιζει ..............

fanisk
17-12-12, 17:00
Δεν μπορω να καταλαβω απο ποτε η Παλινδρομική κίνηση ισχύος, επι καθέτου άξονος, βαίνουσα συνεχώς αυξανόμενης εντάσεως και εκπέμπουσα υδάτινα βλήματα επί φανταστικού στόχου βγάζει γιαουρτι .


Κατι αλλο παιζει ..............

Σκεψου ποσα χρονια εχει να δουλεψει το.. μυδραλιο :th_Laie_67-1:

Leonidas_E39
17-12-12, 17:02
Μαλλον επηξαν οι εγκεφαλικες αρτηριες μιας και το γιαουρτι εχει κοψει τελειως.

Azurius
17-12-12, 18:08
Δεν μπορω να καταλαβω απο ποτε η Παλινδρομική κίνηση ισχύος, επι καθέτου άξονος, βαίνουσα συνεχώς αυξανόμενης εντάσεως και εκπέμπουσα υδάτινα βλήματα επί φανταστικού στόχου βγάζει γιαουρτι .


Κατι αλλο παιζει ..............

Φανταζομαι αναφερεσαι στην ομαλα επιταχυνομενη ενδοπαλαμικη πεοταλαντωση;

Leonidas_E39
17-12-12, 18:21
Ακριβως

Thomelef
17-12-12, 19:02
αμα ειναι να'χω αμαξι για να παω να φαω,,,,,,,,,,,,,,,,ασ\το καλυτερα,,,,,,,,,,Εγω το'χω για να παταω τη σκανδαλη ετσι λεγετε το πενταλ των 425ιππ. και να Γαζωνο τους χουρνταδες τις εγνατιας οπως κατεβενω σαλ/κη,,,,,σκεφτομαι να περασω πριν την σαβ/κη καφεδια απο την δορκαδα να παρω μερικα γιαουρτακια με μελι και καρυδια για τους ακριβους συμ/τες μας αλλα πρεπει να παω απο το παλιο το δρομο της ασσηρου γιατι αν μου μπη στο μιαλο να παω απο εγνατια και με κουνηθη κανας χουρντας!!!!!!!!!!!!!!!!!!
Βλεπω απο το καπο πισω με τα γκαζιδια και τις 260ρες να γινωνται τα γιαουρτια ΣΑΝΤΙΓΥ :th_Laie_67-1::hystericalbs1::th_Laie_67-1::hystericalbs1::th_Laie_67-1::hystericalbs1::th_Laie_67-1::hystericalbs1::th_Laie_67-1::hystericalbs1:ΝΑΙ ΡΕ ακουους χουχουχουχουχουχου :th_Laie_67-1::hystericalbs1:ΣΑΝΤΥΓΥ
ΥΣ. Γι'αυτο σε Βλεπω καθε βδομαδα στην σαβατιατικη Καφεδια να κουβαλας στο μιτριο και μια στρωμπερυ πουτυγκα:th_Laie_67-1::hystericalbs1: πουου να δης στην οριτζιναλ μορφη του το γιαουρτακι σου,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,, ,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,:th_Laie_67-1::hystericalbs1:χουχουχουουουουο ουυουο

κάθυστερ...

pilot
17-12-12, 19:12
:th_Laie_67-1::th_Laie_67-1::th_Laie_67-1::th_Laie_67-1:

ρε συνονόματε... άστο... άστο να πάει στο διάολο..:whistle:

mormon
17-12-12, 19:46
ρε Γιωργαρα δεν ντρεπεσαι καθολου ρε φιλε?
αν δεν σεβεσαι τους συμφωρουμητες σεβασου λιγο τον εαυτο σου κ μην εξευτελιζεσαι!
φτιαξε πρωτα τα αμαξι σου αν μπορεις
συντηρησε το σωστα αν μπορεις
κ μετα βγες κ τιμωρησε τους χουρνταδες!
γιατι μεγαλυτερος χουρντας απο το αμαξι σου πλεον δεν υπαρχει!
αντε γιατι μας τα ε****** Γ*****!

michaelp900
18-12-12, 04:41
Οπως ελεγαν και οι παλιοι αλλα κυριως σοφοι....τα μεταξωτα βρακια θελουν και μεταξωτους κολους.Α,και πανω απ'ολα επιδεξιους.Τα γιαουρτια ταιριαζουν συνηθως σε καμια διαιτα η σε κανα brutal και milf προσωπο ματσο κυριας για να δροσιζει τη πετσα της.Εδω προς το παρον το γιαουρτι χρειαζεται για να γινει μια διαιτα σε αυτα που λες στα παιδια του forum και δευτερον για να δροσισεις το cult μοτερ σου που ανεβαζει θερμοκρασια σαν την Σασα Μπαστα στη θεα ενος πεους.Οσο για εμας τους κοινους,τιποτενιους,δυτικω ν προαστιων με κατι 320i και αντε κανα M3 δεν μας εχει φαει το μεσα μεσα λογο 15lt/100kmκακης συντηρησης του οχηματος μας και βασικοτερο σεβομεθα ΑΝΘΡΩΠΟΥΣ ειτε οδηγουν Lada ειτε Buggati.Δηλαδη εγω θα επρεπε να χλεβασω τον gant που εχει e46 και να γλυφω τον mormon. Τελευταιο πραγμα που μας νοιαζει πιστεψε με στις συναντησεις ειναι οι κουβαδες που οδηγαμε.Πρωτη φορα πηγα σε συναντηση και ολα τα παιδια μου φανηκαν μια χαρα.Μαλλον ΕΣΥ εισαι απροσαρμοστος και μην το παιζεις ο κ.Κανωοτιμουκαπνισεικαιξε ωταπαντα για να μην σε λενε αβουλο ον....η βουληση σε εφαγε.

*Στα λεει 24χρονος Mr.Cult disco old school man
Sent from my GT-I9100 using Tapatalk 2

NikosE92
18-12-12, 18:26
Εγώ δεν βρίσκω κάτι το τόσο κατακριτέο για να δημιουργείται
αναταραχή ... Αν είπε κάτι προκλητικό για τα οχήματα κάποιων,
απλά δώστε τόπο στην οργή μιας και δεν θίχτηκαν άμεσα,
πρόσωπα και καταστάσεις

Στον καθένα μπορεί να τύχει πάνω στη κουβέντα να κριτικάρει
κάπως αρνητικά, το αυτοκίνητο κάποιου, αλλά και τη χρήση από τον
ιδιοκτήτη του ... Δεν θα ναι η πρώτη φορά που θα πούμε, κάτι
για έναν παππού μεσα σε ferrari άλλωστε ....

Βέβαια ο καθένας είναι ελεύθερος να χαιρέται το αμάξι του, όπως αγαπά
αλλα ας μην παρεξηγηθόμεθα, για τέτοιου είδους σχόλια και χαρακτηρισμούς

Σίγουρα όλοι μας έχουμε σοβαρότερα προβλήματα, εν όψη τέτοιων
καιρών για αναλωνόμαστε, στο τι είπε ο Γιώργος και ο κάθε Γιώργος,
σε έναν διαδικτυακό ιστότοπο ! ! ! :original:

Υ.Γ τοποθετήθηκα χώρις να θέλω να προσβάλλω κάποιον και πάντα
σε φιλικό επίπεδο ( σε περίπτωση που παρεξηγηθεί κάποιος )

michaelp900
18-12-12, 18:47
Νικο σιγουρα εχουμε προβληματα πολυ πιο σημαντικα για αυτο λοιπον οι οποιες φορες μπαινουμε στο forum η συναντιομαστε απο κοντα να μην υπαρχουν αναταραχες και προστριβες.Ο καθε Γιωργος ομως οταν του προσφερουν απλοχερα τη βοηθεια ανθρωποι που δεν τον γνωριζουν και προθυμοποιουνται παρολα αυτα και ο ιδιος εχει καταντησει το αμαξι του πυρηνικο αντιδραστηρα ετοιμο να σκασει το λιγοτερο που θα μπορουσε να κανει θα ηταν να δεχτει απο τη στιγμη που οσο και να το μελετησεις,μαθηματικες εξισωσεις να κανεις ο εν λογο....κυριος ΔΕΝ ΔΕΝ ΔΕΝ εχει τα αναλογα χρηματα.Μεσα στη μιζερη καθημερινοτητα το ελαχιστο που ια μπορουσε να κανει ηταν να δεχτει την βοηθεια του μελους.ΔΕΝ του ζητηθηκε κανενος ειδος ανταλλαγμα.Ακομα και τρισμεγιστος αυνανας να εισαι θα δεχτεις την βοηθεια γιατι απλα no money for b.m.w honey και θα περιμενα ενα Α αν οχι Α' επιπεδο απο καποιον που ειναι στα μεσα της 4ης δεκαετιας της ζωης του.Ολοι προσπαθουν να τον βοηθησουν ειτε με το αμαξι ειτε με κατι αλλο αλλα αυτος πιανει την Δορκαδα collection και μας την αφιερωνει.Επισης αγαπητε Γεωργιε οι προτασεις εχουν σημεια στιξης.Τυφλονομαστε και προσπαθουνε να βγαλουμε μια μια της προτασεις σου.
Sent from my GT-I9100 using Tapatalk 2

850CSI
18-12-12, 19:04
Μπα ,,,,,,τι ακουω ,,,,,,,απο μερικους κατι για μεταξωτους κ@λους,,,,,,,,ξερεις ρε φιλαρα,,,,,ξερω και'Γω καπιον μεταξωτο κ@λο και μαλιστα Βαρβατο σουηδικο (Παμπλουτος Χειρουργος ο Πρωην του αυτ.μου) που ομως μου'βαζε αντι για φλαντζα στο Καρτερ ΣΙΛΙΚΟΝΕΣ μου πηγαινε με ελατωματικο Ψυγειο ΚΑΙ ΧΙΛΙΑ ΑΛΛΑ ΔΙΟ,,,,,,,,,,,ΕΤΣΙ????????????
ΑΠΟΤΕΛΕΣΜΑ??????????????
Εγω ΗΜΟΥΝ αυτος που εδωσε 6μιση ΧΙΛΙΑΡΙΚΑ Και το'Κανε Top.
Βλεπεις,,,,,,,,,,,,,,,ο κ@λος με 1μιση ευρω σλιπακι τον μεταξωτο τον Ξεχειλωσε ομως.
(μπορει ο Σουηδος μετα το ΣΙ ΕΣ ΑΙΗ να πηρε και φερρ. και οτι θελλη στο συγκεκριμενο αυτ. ομως Φανηκε ΕΧΑΣΕ.
ΤΩΡΑ.
στο φιλο (οι φιλους) που λενε οτι το αυτ. μου ειναι σε (κακα) χερια.
ΥΠΑΡΧΟΥΝ 2 ΠΕΡΙΠΤΩΣΕΙΣ.
1. Το να το αποκτησουν να δουμε ΠΩΣ θα'ναι,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,
και 2. Το να δειξουν ενα αλλο σαν το αυτ. μου,,,,, (σε καλα) Χερια για να Ξεφυγουν απο τις Οδυνες που βλεπουν στα δικα μου.
ΥΣ.
αλλα,,,,,,, ξερετε φιλαρακια οι παραπανω περιπτωσεις πολυ φοβαμαι πως ΔΕΝ Υπαρχουν,,,,,,, και επειδη ΕΓΩ μιλαω με Εργα και Οχι με λογια ΑΠΟΔΕΙΚΝΗΩ σε μια πολη 1,5εκκατ. αυτοκινητων σε ενα φορουμ με χιλιαδες αυτοκινητα σε αυτη τη Χωρα τελος Παντων ειναι ΤΟ ΜΟΝΑΔΙΚΟ ΠΟΥ ΚΥΚΟΛΟΦΟΡΗ.
ας μου Αποδειξη Καπιος το Αντιθετο,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,, εαν Οχι ομως ας τη κανη τουμπεκι γιατι Αυτοματα Αποδεικνειετε To Aυτ. μου σε Χρυσα Χερια.
Φιλικωτατα:
850CSI (eght Fifty SI ES AIY)

pilot
18-12-12, 19:10
:th_Laie_67-1::th_Laie_67-1::th_Laie_67-1::th_Laie_67-1::th_Laie_67-1:


εεεε... βασικά δεν κυκλοφορεί πια....

PANOS-E60
18-12-12, 19:55
παρακαλώ όλους τους φίλους να αποφεύγουν τα προσβλητικά μηνύματα. Παρακαλώ πολύ.

savvas bmwdakias
18-12-12, 20:01
Εγω ρε Γιωργαρα σε χαιρομαι παντως, ζεις στο δικο σου κοσμο εισαι ωραιος....!!!! :th_Laie_67-1::th_Laie_67-1::th_Laie_67-1::th_Laie_67-1::th_Laie_67-1::th_Laie_67-1::th_Laie_67-1::th_Laie_67-1::th_Laie_67-1::th_Laie_67-1:

mormon
19-12-12, 22:34
φιλε Γιωργο υπονοεις οτι το 850 στα χερια σου καλοπεσε?
κανεις πολυ μεγαλο λαθος!
απο λαδια βαζεις και τα πιο φτυνα που μπορεις να βρεις κ φυσικα λαθος ιξωδη!
βαλβολινες επισης βαζεις λαθος ιξωδη αλλα ειναι οι πιο φθηνες!
γνησιες ζαντες ΒΒS LM κ τις εβαψες με σπρευ!
εσπασε το προβολακι σου και το κολησες με μαρμαροκολα!
εσπασε ο κυκλοφορητης και οοοοοοο!!!! τι πρωτοτυπο τον κολησες με μαρμαροκολα!
το πλαστικο το μαυρο κατω απο το παρπριζ τι το εκανες? φυσικα το εβαψες κ αυτο με σπρευ!
την εισαγωγαρα απο το μοτερ σου τι την εκανες? εδω ειναι που θα καταντησω γραφικος... την εβαψες κ αυτη με σπρευ!
οι εξατμισεις απο πισω που ντουμανιαζουν σαν τζιμινιερα? ειναι κ αυτες απο την σωστη συντηρηση απο τα χρυσα σου χερια? τα κατεβατα με τις βλαβες που εβγαλε το διαγνωστικο? και αυτες απο την σωστη συντηρηση ειναι?
οι αλχημιες που κανεις κ οι πατεντες επειδη καλως ή κακως δεν εχεις τους απαιτουμενους πορους να συντηρησης αυτο το διαμαντι δεν λεγεται ΣΩΣΤΗ ΣΥΝΤΗΡΗΣΗ λεγεται σε οδηγω σιγα σιγα στην καταστροφη.
κ σταματα να πυροβολας χουρνταδες στην εθνικη γιατι ετσι κ σε σταματησει η αστυνομια κ σου ζητησει την αδεια κ την ασφαλεια να δω τι θα τους πεις! Μαλλον θα τους πεις κ αυτους για την σωστη συντηρηση απο τα χρυσα σου χερια!

michaelp900
19-12-12, 23:07
φιλε Γιωργο υπονοεις οτι το 850 στα χερια σου καλοπεσε?
κανεις πολυ μεγαλο λαθος!
απο λαδια βαζεις και τα πιο φτυνα που μπορεις να βρεις κ φυσικα λαθος ιξωδη!
βαλβολινες επισης βαζεις λαθος ιξωδη αλλα ειναι οι πιο φθηνες!
γνησιες ζαντες ΒΒS LM κ τις εβαψες με σπρευ!
εσπασε το προβολακι σου και το κολησες με μαρμαροκολα!
εσπασε ο κυκλοφορητης και οοοοοοο!!!! τι πρωτοτυπο τον κολησες με μαρμαροκολα!
το πλαστικο το μαυρο κατω απο το παρπριζ τι το εκανες? φυσικα το εβαψες κ αυτο με σπρευ!
την εισαγωγαρα απο το μοτερ σου τι την εκανες? εδω ειναι που θα καταντησω γραφικος... την εβαψες κ αυτη με σπρευ!
οι εξατμισεις απο πισω που ντουμανιαζουν σαν τζιμινιερα? ειναι κ αυτες απο την σωστη συντηρηση απο τα χρυσα σου χερια? τα κατεβατα με τις βλαβες που εβγαλε το διαγνωστικο? και αυτες απο την σωστη συντηρηση ειναι?
οι αλχημιες που κανεις κ οι πατεντες επειδη καλως ή κακως δεν εχεις τους απαιτουμενους πορους να συντηρησης αυτο το διαμαντι δεν λεγεται ΣΩΣΤΗ ΣΥΝΤΗΡΗΣΗ λεγεται σε οδηγω σιγα σιγα στην καταστροφη.
κ σταματα να πυροβολας χουρνταδες στην εθνικη γιατι ετσι κ σε σταματησει η αστυνομια κ σου ζητησει την αδεια κ την ασφαλεια να δω τι θα τους πεις! Μαλλον θα τους πεις κ αυτους για την σωστη συντηρηση απο τα χρυσα σου χερια!

Δυστηχως πολλοι πιστευουν πως θα πουμε καποιον γυφτο που εχει 316 αντι Μ3 η 850...ΣΥΓΓΝΩΜΗ αλλα τετοιος γινεται οποιος θελει να απλωσει τα ποδια του παραπανω απ'οσο μπορει.Μαγκια ειναι να εχεις Ε21 316 και να ειναι λες και βγηκε τωρα απο τ εργοστασιο και οχι 850 βαρατε με και ας κλαιω......
Βαψιμο τις ζαντες με σπρευ.....?
Μαρμαροκολλα τα προβολακια?
:sealed:

gant
20-12-12, 10:54
Δυστηχως πολλοι πιστευουν πως θα πουμε καποιον γυφτο που εχει 316 αντι Μ3 η 850...ΣΥΓΓΝΩΜΗ αλλα τετοιος γινεται οποιος θελει να απλωσει τα ποδια του παραπανω απ'οσο μπορει.Μαγκια ειναι να εχεις Ε21 316 και να ειναι λες και βγηκε τωρα απο τ εργοστασιο και οχι 850 βαρατε με και ας κλαιω......
Βαψιμο τις ζαντες με σπρευ.....?
Μαρμαροκολλα τα προβολακια?
:sealed:

Εδώ είσαι. Το δικό μου, 1983 318i, Το χει άλλος τώρα φυσικά αλλά μερακλής κι αυτός. Το χρώμα του είναι το εργοστασιακό, πλην του καπό. Η μόνη παραφωνία του, το ότι έβγαλε την διακριτική πίσω αεροτομή της foha και έβαλε την καγκούρικη
https://img835.imageshack.us/img835/6439/dsc00130mod.jpg

https://img837.imageshack.us/img837/4514/dsc00131mod.jpg

Azurius
20-12-12, 14:12
Για να επαναφέρω το θρεντ στον τίτλο του, το Σάββατο θα την πιούμε την καφεδάρα μας;;;;

StratosZ4
20-12-12, 14:16
Για να επαναφέρω το θρεντ στον τίτλο του, το Σάββατο θα την πιούμε την καφεδάρα μας;;;;

Στελιο ανοιξε ενα καινουριο θεμα γιατι αυτο εχει ξεφτιλιστει...

mormon
21-12-12, 10:23
μεσα για το καφεδακι!

StratosZ4
21-12-12, 10:29
https://www.bmwfans.gr/forum/showthread.php?t=16521

PANOS-E60
21-12-12, 10:34
το κλειδώνω γιά να μην μπερδεύεται κανείς.