PDA

Επιστροφή στο Forum : Σουπερ συναντηση Λαρισα των bmwfans!!!



aristent
16-11-12, 18:19
Μετα απο αρκετο καιρο,ελπιζω να ειμαστε ετοιμοι για μια σουπερ συναντηση με αρχικα καφε και μετα φαγητο.

Με δημοκρατικες διαδικασιες αυτη τη φορα,για να μην με λετε δικτακτορα επειδη λεω ενα σκετο "Πεμπτη απογευμα Μικελ καφε"!!! :th_Laie_67-1: :thumbsup:

....θα ηθελα να συναποφασισουμε εαν συμφωνειτε να κανουμε συναντηση που να περιλαμβανει καφε(ας πουμε 19:00-21:00) και φαγητο μετα(21:15-οσο παει)ή να παμε ισως μονο για φαγητο.....

επισης θα ηθελα να πειτε γνωμη για μερα,ωρα,μερος,,.... και εαν θελετε να γινει πχ. μονο φαγητο,εαν θελετε να το κανουμε οικογενειακο με συζυγους,παιδια κλπ.........:thumbsup:

Παμε δυνατα να δηλωνετε συμμετοχη και προταση!!!:thumbsup:

1.aristent
2.
3.
4.
5.
6.
7.
8.
9.


:warriorsmiley: :warriorsmiley: :warriorsmiley:

Andri
16-11-12, 18:25
Επειδή εσύ κοντεύεις να γίνεις παππούς πρέπει να έχουμε και εμείς παιδιά?:whistle:
Γυναίκα θα φέρω αμα είσαι φρόνιμος :th_Laie_67-1: :th_Laie_67-1:

Andri
16-11-12, 18:26
όσο για μέρος κτλπ.
κεμπαπ - Ροδιά
μέρα (όποτε έρθω)
ώρα (όποτε θέλεις)
είμαι και εύκολος είδες? :whistle:

Dimimav
16-11-12, 18:32
εγω μέσα! όπου θέλεις κ όποτε θέλεις:thumbsup:

S8N
16-11-12, 18:51
Πείτε κάπου κυριλέ, κερνάει ο Άρης επειδή έγινε moderator.

aristent
16-11-12, 18:53
Πείτε κάπου κυριλέ, κερνάει ο Άρης επειδή έγινε moderator.

:hystericalbs1: :th_Laie_67-1: :thumbsup:

...το μεγαλο μισθο που παιρνω!!!...με κρατανε και τον ΙΚΑ!!!!...ποιος ειναι αυτος ο Ικας???...εγω δεν τον πλερωνω!!!

:hystericalbs1: :th_Laie_67-1: :thumbsup:

Andri
16-11-12, 18:57
Κύριε moderator θέλω να με πας για καλό μαμ....!

aristent
16-11-12, 18:58
οτι θετε!!!:thumbsup:

bill_m3
16-11-12, 19:04
Πείτε κάπου κυριλέ, κερνάει ο Άρης επειδή έγινε moderator.

Αυτό ετοιμαζόμουν να γράψω!!! :th_Laie_67-1: :th_Laie_67-1: :th_Laie_67-1:

Αν είναι έτσι Άρη να έρθω και εγώ!!!!!

:D:D:D:D:D

aristent
16-11-12, 19:06
Αυτό ετοιμαζόμουν να γράψω!!! :th_Laie_67-1: :th_Laie_67-1: :th_Laie_67-1:

Αν είναι έτσι Άρη να έρθω και εγώ!!!!!

:D:D:D:D:D

:notworthy: τιμη μας να ερθετε!!!!













να μοιρασουμε οι moderators τα εξοδα του κερασματος!!!:hystericalbs1: :hystericalbs1: :hystericalbs1:

nfot
16-11-12, 19:56
Οχι Ροδια, μου πεφτει μακρια, αν κι εχει ωραια κοψιδια.
Τιποτα προς Βολο πλευρα δεν παιζει; Εκει στην περιοχη των ΙΚΕΑ, Praktiker κτλ.
Ελπιζω να καταφερω να ερθω. Περιμενω ημερομηνια.

Andri
16-11-12, 20:12
Έχεις πάει Ροδιά? απίστευτο κεμπάπ ...

nfot
17-11-12, 05:39
Ειχαμε παει μοτοβολτα, στις εκπληκτικες στροφες εκει και, γυρνωντας, στριψαμε Ροδια για κοψιδια, μετα απο προτροπη ενος απο την παρεα που ηξερε.
Εχω και εναν φιλο απο εκει, που μενει μονιμα αλλου πλεον.

Nino
17-11-12, 08:30
Τη βλέπω τη δουλειά... Στην Αθήνα τις λέμε ολεσ έκτακτες εκεί θα τις λέτε σούπερ τις συναντήσεις
:hystericalbs1::th_Laie_67-1:

Andri
17-11-12, 10:47
Και ξέρεις τώρα που έγινε moderator αν ξανανοίξω θρεντ να τους μαζέψω εγώ θα με πάει παραθαλάσσια για μπανάκι ο ΚΥΡΙΟΣ Άρης μας....:whistle: :hystericalbs1:

aristent
17-11-12, 11:08
Και ξέρεις τώρα που έγινε moderator αν ξανανοίξω θρεντ να τους μαζέψω εγώ θα με πάει παραθαλάσσια για μπανάκι ο ΚΥΡΙΟΣ Άρης μας....:whistle: :hystericalbs1:

για τολμα!!! :hystericalbs1: :th_Laie_67-1: :hystericalbs1:



:warriorsmiley:
αντε ρε παιδια,αμα ντρεπεστε να δηλωσετε συμμετοχη επειδη θα κερασω τις χαρτοπετσετες,.....πειτε το να μην κερασω!!!!:thumbsup:

GanKostas-E90
17-11-12, 11:36
Και εγω μεσα:thumbsup::thumbsup::thumbsup:

aristent
17-11-12, 12:11
Συνεχιστε να δηλωνετε συμμετοχη και προταση!!!:thumbsup:

τα πρωτα αποτελεσματα του exit poll: :thumbsup:

1.aristent
2.dimimav
3.bill m3
4.nfot
5.GanKostas-E90
6.Andri
7.
8.
9.


:whistle:...μεχρι στιγμης δειχνουν ενδιαφερον οι πιο μακρινοι!!!!....αντε και οι πιο κοντινοι!!!:original:

:warriorsmiley: :warriorsmiley: :warriorsmiley:

Andri
17-11-12, 15:41
Διαμαρτύρομαι ! εμένα δεν με έβαλες στις συμμετοχές? Εγώ φταίω που θέλω να τιμήσω το τραπέζι κύριε MODedator μας...

aristent
17-11-12, 16:09
όσο για μέρος κτλπ.
κεμπαπ - Ροδιά
μέρα (όποτε έρθω)
ώρα (όποτε θέλεις)
είμαι και εύκολος είδες? :whistle:


Διαμαρτύρομαι ! εμένα δεν με έβαλες στις συμμετοχές? Εγώ φταίω που θέλω να τιμήσω το τραπέζι κύριε MODedator μας...

Γκρινιαρη!!!!!!:th_Laie_67-1: :thumbsup:

ουτε η Ροδια αποφασιστηκε ακομη,αλλα ουτε το ποτε θα'ρθεις ξεκαθαρισε!!!!:thumbsup:

Το θεμα δεν ειναι να μπεις στη λιστα!!!...το θεμα ειναι να ΄ρθεις!!!:thumbsup:


:whistle:.....αλλα μια και εχω κατι αλλα κουμπια εδω και παταω.....για ξαναδες την λιστα!!! :hystericalbs1: :th_Laie_67-1: :thumbsup:

tamtamcafe
17-11-12, 16:13
αν παρεις και τη κιθαρα μαζι μπορει να το σκεφτω :whistle::whistle::whistle:

aristent
17-11-12, 16:19
αν παρεις και τη κιθαρα μαζι μπορει να το σκεφτω :whistle::whistle::whistle:

:notworthy:...τιμη μας κ.Μπασιστα



θα βαλω το ροκ συγκροτημα του γιου μου να δωσει ρεσιταλ αμα ερθεις,αλλα θα παιξεις και μπασο γιατι εφυγε ο δικος τους για φανταρος!!!:thumbsup:

:shok:Ακομα πιο μακρινη και ανελπιστη συμμετοχη???...σουπερ ντουπερ!!!!:thumbsup:

bill_m3
17-11-12, 16:28
Παίδες για να μπορέσω να έρθω πρέπει να είναι η Παρασκευή ή Σάββατο απόγευμα μέχρι ότι ώρα θέλετε, αλλιώς γιοκ....

Δεν το λέω για να αποφασίσετε τέτοια μέρα απλά για να το γνωρίζετε thumb thumb thumb

tokiko
17-11-12, 16:42
Άρη απαράδεκτον να λείπω από τη λίστα, έγινες moderator και μας ξέχασες μου φαίνεται. Τα συγχαρητήρια μου παρεμπιπτόντως!!thumb

1.aristent
2.dimimav
3.bill m3
4.nfot
5.GanKostas-E90
6.Andri
7.Μιχάλης
8.spar@
9.

Andri
17-11-12, 17:12
Κανονίστε να με βολεύει και μένα αλλιώς θα σας δείρω παλιόπαιδα :th_Laie_67-1::hystericalbs1:

tokiko
17-11-12, 17:18
Κανονίστε να με βολεύει και μένα αλλιώς θα σας δείρω παλιόπαιδα :th_Laie_67-1::hystericalbs1:

Πιάσε με για αρχή και μετά με δέρνεις...:hystericalbs1:
Θα προτείνω και εγώ μέρος αλλά άλλη φορά, τώρα έχω ακόμα jetlag.
Καλά το λέω :th_Laie_67-1:

aristent
17-11-12, 17:19
Παίδες για να μπορέσω να έρθω πρέπει να είναι η Παρασκευή ή Σάββατο απόγευμα μέχρι ότι ώρα θέλετε, αλλιώς γιοκ....

Δεν το λέω για να αποφασίσετε τέτοια μέρα απλά για να το γνωρίζετε thumb thumb thumb

Σουπερ,σημαινει κατι διαφορετικο απο τις αλλες φορες,αρα θα ειναι Παρασκευη ή Σαββατο,για αρχη και οποιος μπορει απογευματινο καφεδακι και στη συνεχεια μασαμπουκωματα!!!:thumbsup:

:whistle:...παλι δεν κρατηθηκα και "αποφασιασα & διεταξα"!!!:th_Laie_67-1: :thumbsup:

Καλως ηρθες Μιχαλακη!!!:thumbsup:

spar@
17-11-12, 17:32
αν ειμαι Λαρισα θα ερθω.....αν δεν ειμαι Λαρισα λογικα δεν θα ερθω...

Andri
17-11-12, 17:36
καλώς ήρθες Μιχαλάκη !
αν είναι ΠΣΚ θα προσπαθήσω να ανέβω ...

aristent
17-11-12, 17:39
αν ειμαι Λαρισα θα ερθω.....αν δεν ειμαι Λαρισα λογικα δεν θα ερθω...

κανονισε μικρε να μην εισαι εδω!!!! θα πω στην αμερικανα μαμα σου οτι θα απουσιαζεις απο τα μαθηματα.....ειδικα παρασκευη και σαββατο εχει υποχρεωτικα εργαστηρια παραγωγης κρασιου!!!.....διδακτωρ Μιχαλης Καριπιδης ειδικος οινολογος!!!!:thumbsup:

gianstef
17-11-12, 17:59
μέσα και εγώ παιδιά

aristent
17-11-12, 18:04
Αντε κυριε Καθηγητα των διακοσμητων,αργησες!!!!:thumbsup :

.....ετσι μπραβο!!!!....για παμε!!!!:thumbsup:

1.aristent
2.dimimav
3.bill m3
4.nfot
5.GanKostas-E90
6.Andri
7.Μιχάλης
8.spar@
9.gianstef
10.dafidack
11.
12.
13.
14.

:warriorsmiley: :warriorsmiley: :warriorsmiley:

dafidack
17-11-12, 18:36
Τι λετε ρε???Ολοι μαζι ανταμα κ΄η ψωριαρα χώρια?Μεσα και ΄γω!!! :warriorsmiley::warriorsmiley:
Αρακο θερμα συγχαρητήρια για το μοντερεϊτοριλίκι και για να το γιορτασουμε,μετα το φαγητο θα εχουμε γλυκακι παραγωγης μας! thumb

Andri
17-11-12, 19:32
Άστα αυτά Μπίλυ...πες ότι θέλεις παρακάλια...!! θα σε πάω και βόλτα μετά άντε.... (2πλο κομμάτι γλυκού σε μένα όμως ε ! )

dafidack
17-11-12, 19:37
:worthy::worthy::worthy:
Να,ετσι θα με παρακαλατε :thumbsup::thumbsup:

Andri
17-11-12, 19:39
:worthy::worthy::worthy:
Να,ετσι θα με παρακαλατε :thumbsup::thumbsup:

Αν καταφέρω να έρθω Λάρισα μην σου πω θα βάλω το Μιχάλη να έρθει να σε πάρει με το 2τούρμπινο από το σπίτι σου...!

Υ.Γ μην βάλεις κανένα σκύλο να μας κυνηγάει , το νου σου :th_Laie_67-1:

dafidack
17-11-12, 19:46
Μπααα,χαϊβανι ειναι ο σκυλος.Θα σας κανει χαρουλες.Αλλα εγω σε...αεροπλανο δεν ανεβαινω. :whistle:

Andri
17-11-12, 19:49
Μπααα,χαϊβανι ειναι ο σκυλος.Θα σας κανει χαρουλες.Αλλα εγω σε...αεροπλανο δεν ανεβαινω. :whistle:

Στο δικό μου ??

dafidack
17-11-12, 19:53
Ε κοιτα,σε C130 :whistle: δε φοβαμαι,αλλα στο μαχητικο F16 του Μιχαλη ουτε αλυσοδεμενος :th_Laie_67-1::th_Laie_67-1:

aristent
17-11-12, 20:10
....για παμε!!!!:thumbsup:

1.aristent
2.dimimav
3.bill m3
4.nfot
5.GanKostas-E90
6.Andri
7.Μιχάλης
8.spar@
9.gianstef
10.dafidack
11.
12.
13.
14.


αυριο το πολυ θα ετοιμασω και ψηφοφορια για ημερομηνια.....μερος θα σας προτεινω και εγω και βλεπουμε.thumb


:warriorsmiley: :warriorsmiley: :warriorsmiley:


Τι λετε ρε???Ολοι μαζι ανταμα κ΄η ψωριαρα χώρια?Μεσα και ΄γω!!! :warriorsmiley::warriorsmiley:
Αρακο θερμα συγχαρητήρια για το μοντερεϊτοριλίκι και για να το γιορτασουμε,μετα το φαγητο θα εχουμε γλυκακι παραγωγης μας! thumb

:thnx: για τα συγχαρικια!!!:thumbsup:


αλλα και μεγαλο :thanks: για τον γλυκακι!!!thumb

...για οσους δεν γνωριζουν ο Βασιλης (dafidack), ειναι μεγαλοπαραγωγος του γνωστου φαρσαλινου χαλβα!!!

.....και δεν με ξαφνιαζει που τα προσφερει δωρεαν,μια επισκεψη του εκανα στο εργαστηριο παραγωγης για καλημερα και εφυγα :shok: με ενα ταψι χαλβα!!!:thumbsup:

:thnx: ξανα!!!

GEO316
17-11-12, 20:34
ΑΜΑ δεν δω μερα και ωρα δεν ξερω
Ειναι και το μωρο στη μεση,εκτος απο τα αλλα
:ranting2::ranting2::ranting2::ranting2:

dafidack
17-11-12, 20:35
:thanks: και 'γω για τα καλα σου λογια Αρη αλλα μην ξεχνας οτι δε σε κουρασα και λιγο με τις παραγγελιες και τα μαστοριλικια που ζητησα.Ηταν το λιγοτερο που θα μπορουσα να ειχα κανει και αφου θα παμε για φαγητο σιγα μη σας αφηνα να φατε αλλο γλυκο εκτος απο το δικο μου. :whistle:

dafidack
17-11-12, 20:38
ΑΜΑ δεν δω μερα και ωρα δεν ξερω
Ειναι και το μωρο στη μεση,εκτος απο τα αλλα
:ranting2::ranting2::ranting2::ranting2:
Ελα ρε χαζομπαμπουλη,ασε κα λιγο το μωρο στην ησυχια του.Εχουμε να βρεθουμε απο το γαμο στο Βολο.

Andri
18-11-12, 00:35
ΑΜΑ δεν δω μερα και ωρα δεν ξερω
Ειναι και το μωρο στη μεση,εκτος απο τα αλλα
:ranting2::ranting2::ranting2::ranting2:


Ελα ρε χαζομπαμπουλη,ασε κα λιγο το μωρο στην ησυχια του.Εχουμε να βρεθουμε απο το γαμο στο Βολο.

Μπίλυ που ξέρεις ότι δεν λέει για το μεγάλο του μωρό? :whistle: Ο έρωτας μετά την απόκτηση μικρού μωρού ξαναγεννιέται λένε.... :thumbsup:

tokiko
18-11-12, 01:17
μια επισκεψη του εκανα στο εργαστηριο παραγωγης για καλημερα και εφυγα :shok: με ενα ταψι χαλβα!!!:thumbsup:

Και εγώ κάθομαι και σε παρακαλάω τόσο καιρό να έρθεις:shok:

deepBLUE
18-11-12, 09:31
Κανονιστε το Δεκεμβρη να πιουμε κανενα τσιπουρακι στο Βολο θα ανεβω για δουλεια για μια μερα με το Van οποτε θα κανονισω να συμπεσει;)

tamtamcafe
18-11-12, 10:41
για να δουμε ημερομηνιες μηπως ψησω και τον deepblue......

aristent
18-11-12, 12:20
Σε ενα λεπτακι προσθετω και το poll για ημερομηνια συναντησης......για να μην χασουμε την μπαλα για μερος συναντησης θα το βρουμε στη συνεχεια,αλλωστε "αμα εχεις καλη παρεα και στη φυλακη ειναι ωραια"!!!:thumbsup:

Να διευκρινησω για Παρασκευη 30/11 αμα θελετε και απογ.καφεδακι δεν θα μπορεσω να παραβρεθω εγω, οπως και καποια αλλα παιδια, λογο του οτι ειναι ανοικτα τα καταστηματα μεχρι το βραδυ στις 21:00....θα μπορουμε ομως να ερθουμε κατευθειαν εκει που θα εχουμε κανονισει για φαγητο. thumb

απο την αλλη αμα αποφασιστει Παρασκευη 30/11 εχουμε και αλλο χορηγο.....:whistle: ειναι του Αγ.Ανδρεα.....:D και μαντεψτε ποιος γιορταζει!!!:thumbsup:

ουτε χαρτοπετσετες θα κερασω τελικα!!!:hystericalbs1: :th_Laie_67-1:


....για να δωσω ομως και ενα αβανταζ για το Σαββατο 1/12 ,θα ειναι καλο εαν επιλεχθει,αφου θα μπορεσουν να ερθουν πιο ευκολα οι μακρινοι φιλοι μας.thumb

dafidack
18-11-12, 12:36
Εγω ψηφιζω Σαββατο γιατι εχω γεννεθλια την Παρασκευη και θελω να αποφυγω το δευτερο κερασμα και να μη μου ερθει ο κουκος α'ι'δονι.Και δε θελω να λειπω απο το σπιτι στα γενεθλια μου.Μπορει η γυναικα μου να μου...παρει δωρο :whistle:

tokiko
18-11-12, 13:13
Άρη νταξ, έπεσα από την καρέκλα.
:thnx:

hades7
18-11-12, 15:26
Ελα ρε φίλε το robust καριπιδη ειναι ένα απο τα 3 καλύτερα κρασιά ελληνικά που έχω πιει και δεν ειναι λίγα κοντά στις 300 ετικέτες

spar@
18-11-12, 15:31
το ιδιο βραδυ τα ηπιες?????

hades7
18-11-12, 15:34
Ναι Τύπε και τις ετικέτες τις έφαγα για μεζέ στο Σπιτι του αποστολη πριν φύγει ταξίδι που μας έκανε το τραπέζι αυτο το κρασί του πήγα

tokiko
18-11-12, 15:39
Ελα ρε φίλε το robust καριπιδη ειναι ένα απο τα 3 καλύτερα κρασιά ελληνικά που έχω πιει και δεν ειναι λίγα κοντά στις 300 ετικέτες

Σε ευχαριστώ θερμά, όποιος θέλει μπορεί να επικοινωνήσει μαζί μου με πμ όπως είπε και Άρης και το οινοποιείο είναι πάντα επισκέψιμο. Δε γράφω άλλα γιατί ο Άρης έγινε moderator και τον κόβω να ψάχνει αφορμή για μπάνιο :thumbsup:
Θα μου γράψει και αιτία wannabe spar@

spar@
18-11-12, 15:44
Ναι Τύπε και τις ετικέτες τις έφαγα για μεζέ στο Σπιτι του αποστολη πριν φύγει ταξίδι που μας έκανε το τραπέζι αυτο το κρασί του πήγα

μεγιστο ψεμα... ο Αποστολης πινει μονο μπυρα....
θα παω να σου παρω απ τον Μιχαλη να σου φερω ..... πες μου ποσα θες...

hades7
18-11-12, 15:53
Αυτο το κρασί μου το μάθε εμάς φίλος μου με καταγωγή απο Λάρισα που μάλλον ξέρει υποθέτω τον πατέρα σου; Γιάννης σπυριδης λέγεται ειναι μεσιτης στην Αθήνα μου είχε κάνει δώρο μια εξάδα
Ο αποστολής μαζί μου πίνει κρασι Τύπε

fanisk
18-11-12, 15:57
το ιδιο βραδυ τα ηπιες?????

Στον Ταμ ηρθε με παγωμενη μπυρα απο το σπιτι του ρε :th_Laie_67-1:

deepBLUE
18-11-12, 17:02
Φιλαρακι αυτο ακουγεται κ βολευει τελεια!!!

Θα ειμαι εκει με τον Van.
Μπορει να γινει αν τα παιδια το επιθυμουν και μεις θα χαιρομασταν πολυ !!!
Για τις αλλες ημερομηνιες που γραφουν τωρα ,Σαββατο ειναι ακατορθωτο

nfot
18-11-12, 17:04
Σας περιμενω στο χωριο μου λοιπον, τις ημερες εκεινες :)

Nick bmwlover
18-11-12, 17:07
Θα ειμαι εκει με τον Van.
Μπορει να γινει αν τα παιδια το επιθυμουν και μεις θα χαιρομασταν πολυ !!!


Τοτε ξεκιναει η αδεια:whistle::thumbsup:

aristent
18-11-12, 18:43
Κανονιστε το Δεκεμβρη να πιουμε κανενα τσιπουρακι στο Βολο ;)

αυτη θα ειναι η επομενη συναντηση,που περα απο το οτι θα ανεβειτε στα μερη μας και θα θελαμε να σας δουμε απο κοντα,υπαρχει εδω και καιρο,μια αλλη υποχρεωση στα παιδια απο τον Βολο(Νικο και Κωστα) που εχουν ερθει στη Λαρισα σε απογευματινα καφεδακια που ειχαμε οργανωσει.thumb


για να δουμε ημερομηνιες μηπως ψησω και τον deepblue......

ΨΗΝΕ ΕΣΥ!!!! ΨΗΝΕ!!!:thumbsup:


Φιλαρακι αυτο ακουγεται κ βολευει τελεια!!!

Υ.Γ*Καποιος να διορθωσει την 2η ημερομηνια στο poll,κατι ξεχασε ο Αρης,αντι για 1/1/12,πρεπει να ειναι 1/12/12.

:thnx: Νικο!!!thumb ...πρεπει να ειχα στο μυαλο μου καμμια πρωτοχρονιατικη πιτα!!!:hystericalbs1: :th_Laie_67-1: :thumbsup:


Θα ειμαι εκει με τον Van.
Μπορει να γινει αν τα παιδια το επιθυμουν και μεις θα χαιρομασταν πολυ !!!
Για τις αλλες ημερομηνιες που γραφουν τωρα ,Σαββατο ειναι ακατορθωτο

Ακομη ενας λογος παραπανω που θα τα πουμε και με τον συνονοματο σου!!!:thumbsup:

...γι'αυτη την συναντηση,μεχρι στιγμης,βγαινει Σαββατο....


Σας περιμενω στο χωριο μου λοιπον, τις ημερες εκεινες :)

να μας περιμενεις!!!....αντε να δειτε και κανα καλο αυτοκινητο στα μερη σου!!!:hystericalbs1: :thumbsup:

dafidack
18-11-12, 18:48
αυτη θα ειναι η επομενη συναντηση,που περα απο το οτι θα ανεβειτε στα μερη μας και θα θελαμε να σας δουμε απο κοντα,υπαρχει εδω και καιρο,μια αλλη υποχρεωση στα παιδια απο τον Βολο(Νικο και Αποστολη) που εχουν ερθει στη Λαρισα σε απογευματινα καφεδακια που ειχαμε οργανωσει.thumb





...και μην ξεχναμε και τον Κωστα (Gankostas) Βολιωτης κι αυτος Αρη. thumb

aristent
18-11-12, 18:54
...και μην ξεχναμε και τον Κωστα (Gankostas) Βολιωτης κι αυτος Αρη. thumb

:whistle: αυτον εγραψα!!!!









:D τα καλα του μοντ......αλλαζεις τα λαθη και μετα το 5λεπτο στο ποστ!!!:thumbsup:

GEO316
18-11-12, 19:07
Μπίλυ που ξέρεις ότι δεν λέει για το μεγάλο του μωρό? :whistle: Ο έρωτας μετά την απόκτηση μικρού μωρού ξαναγεννιέται λένε.... :thumbsup:

:D:D:D:D:D:D:D
Αντε μεσα και εγω για το σαββατο

Andri
19-11-12, 16:37
Εγώ είπα , εκτός επιτακτικής ανάγκης να μην έρθω ( ξέρει ο Άρης , οι άλλοι με π.μ αν θέλετε ) θα ανέβω . . .

Υ.Γ Άρη πόσα χλμ λέγαμε κάνεις ετησίως? είμαι στα 11 σε 4-5 μήνες ! Καλά πάω?:th_Laie_67-1:

aristent
20-11-12, 14:16
Up!!!

...μεχρι στιγμης η Σουπερ συναντηση φαινεται να γινεται το Σαββατο 1-12-2012 thumb

θα αφησω μεχρι την Παρασκευη την ψηφοφορια,αν και δεν νομιζω οτι θα αλλαξει κατι.....αλλα θα ηθελα να δω και αλλες συμμετοχες απο τους Λαρισαιους.:original:

scania124
20-11-12, 20:15
Δεν λεω ακόμα άμα θα ερθω για να μην το γκαντεμιασω!!!!!!

aristent
20-11-12, 20:25
Δεν λεω ακόμα άμα θα ερθω για να μην το γκαντεμιασω!!!!!!

:thumbsup: κανονισε να ερθεις!!!!!:thumbsup:


......εκτος του οτι θα εχουμε ορχηστρα(οχι, δεν θα παιζω εγω....ισως αμα ανεβει πολυ το κεφι, θα παιξω για να σας "κατεβασω"!!!! :hystericalbs1: :th_Laie_67-1: )

....εχω στο μυαλο μου πολλες καλες εκπληξεις.....θα χασεις αμα δεν ερθεις!!!!:thumbsup:

scania124
20-11-12, 21:47
αμα ειναι να ΜΗΝ τραγουδησεις ΕΣΥ θα ερθω σιγουρα!!!!!!!!!!!!!!!:hystericalbs1: :hystericalbs1: :hystericalbs1: :hystericalbs1:

aristent
20-11-12, 21:52
αμα ειναι να ΜΗΝ τραγουδησεις ΕΣΥ θα ερθω σιγουρα!!!!!!!!!!!!!!!:hystericalbs1: :hystericalbs1: :hystericalbs1: :hystericalbs1:

:thefinger:

ενταξη ρε,κιχ δεν θα βγαλω!!!:th_Laie_67-1: :thumbsup:

nfot
20-11-12, 23:11
Αμα θελετε, τραγουδαω κι εγω. Εγγυηση λεμε. Θα φυγετε ολοι :)))))))))))))))))

scania124
20-11-12, 23:16
Αμα θελετε, τραγουδαω κι εγω. Εγγυηση λεμε. Θα φυγετε ολοι :)))))))))))))))))

εεεεε νικο ευχαριστουμε αλλααααα δεν θα παρουμε!!!!!!!!!!!!:hystericalbs1: :hystericalbs1: :hystericalbs1: :hystericalbs1:

nfot
20-11-12, 23:26
εεεεε νικο ευχαριστουμε αλλααααα δεν θα παρουμε!!!!!!!!!!!!:hystericalbs1: :hystericalbs1: :hystericalbs1: :hystericalbs1:

Μμμμμμ, σνομπαρες :whistle:

aristent
24-11-12, 11:59
Λοιπον,το θεμα ημερας εληξε,ειναι το Σαββατο 1-12-2012.

...επομενως, οι μακρινοι φιλοι μας ,θα εχουν πιο ευκολα την δυνατοτητα να ερθουν. thumb

η συνεχεια εδω:https://www.bmwfans.gr/forum/showthread.php?p=338717#post338717