PDA

Επιστροφή στο Forum : Χ3



ΜΙΧΑΛΗΣ ΠΑΥΛΟΣ
11-11-12, 15:27
ΕΧΕΙ ΚΑΝΕΙΣ ΝΑ ΜΟΥ ΠΡΟΤΕΙΝΕΙ ΠΟΥ ΝΑ ΤΟΠΟΘΕΤΗΣΩ ΚΑΙ ΝΑ ΑΓΟΡΑΣΩ ΣΕ ΝΕΟ Χ3 ΣΥΝΑΓΕΡΜΟ ΜΕ GPS, ΦΩΤΑ ΧΕΝΟΝ ΚΑΙ ΑΝΤΗΛΙΑΚΕΣ ΜΕΜΒΡΑΝΕΣ ΣΤΑ Ν. ΠΡΟΑΣΤΙΑ; ΕΥΧΑΡΙΣΤΩ

bill_m3
11-11-12, 15:31
ΕΧΕΙ ΚΑΝΕΙΣ ΝΑ ΜΟΥ ΠΡΟΤΕΙΝΕΙ ΠΟΥ ΝΑ ΤΟΠΟΘΕΤΗΣΩ ΚΑΙ ΝΑ ΑΓΟΡΑΣΩ ΣΕ ΝΕΟ Χ3 ΣΥΝΑΓΕΡΜΟ ΜΕ GPS, ΦΩΤΑ ΧΕΝΟΝ ΚΑΙ ΑΝΤΗΛΙΑΚΕΣ ΜΕΜΒΡΑΝΕΣ ΣΤΑ Ν. ΠΡΟΑΣΤΙΑ; ΕΥΧΑΡΙΣΤΩ

Καλώς μας ήρθες Μιχάλη!
Αν θες πέρνα από την ενότητα ¨ας γνωριστούμε¨ https://www.bmwfans.gr/forum/forumdisplay.php?f=23 και πες μας δύο λόγια για εσένα.
Μην γράφεις με κεφαλαία, είναι σαν να φωνάζεις!!!
:viannen_01: :viannen_01: :viannen_01:

fanisk
11-11-12, 16:02
ΕΧΕΙ ΚΑΝΕΙΣ ΝΑ ΜΟΥ ΠΡΟΤΕΙΝΕΙ ΠΟΥ ΝΑ ΤΟΠΟΘΕΤΗΣΩ ΚΑΙ ΝΑ ΑΓΟΡΑΣΩ ΣΕ ΝΕΟ Χ3 ΣΥΝΑΓΕΡΜΟ ΜΕ GPS, ΦΩΤΑ ΧΕΝΟΝ ΚΑΙ ΑΝΤΗΛΙΑΚΕΣ ΜΕΜΒΡΑΝΕΣ ΣΤΑ Ν. ΠΡΟΑΣΤΙΑ; ΕΥΧΑΡΙΣΤΩ

Μεμβρανες θα προτεινα αυτον, εχω βαλει σε 2 αμαξια και ολα καλα μεχρι τωρα.. Καλος, γρηγορος.

LLumar shop
Γλυφάδα
Λεωφ. Βουλιαγμένης 8Α
Τηλέφωνο: 210 96 22 410

stef
11-11-12, 16:34
Xenon aftermarket μην βάλεις καν
Θα κάνεις ζημιά στους απέναντί σου όσο καλά και να στα τοποθετήσουν

mark e92
11-11-12, 18:51
Καλως ηρθες!!!
Συναγερμο και φωτα στον Γιαννη στην Αλιμου ! Θα σου στειλω Δευτερα τηλ με πμ.

deepBLUE
11-11-12, 19:28
ΕΧΕΙ ΚΑΝΕΙΣ ΝΑ ΜΟΥ ΠΡΟΤΕΙΝΕΙ ΠΟΥ ΝΑ ΤΟΠΟΘΕΤΗΣΩ ΚΑΙ ΝΑ ΑΓΟΡΑΣΩ ΣΕ ΝΕΟ Χ3 ΣΥΝΑΓΕΡΜΟ ΜΕ GPS, ΦΩΤΑ ΧΕΝΟΝ ΚΑΙ ΑΝΤΗΛΙΑΚΕΣ ΜΕΜΒΡΑΝΕΣ ΣΤΑ Ν. ΠΡΟΑΣΤΙΑ; ΕΥΧΑΡΙΣΤΩ

Μιχάλη καλώς ήρθες !!!
Αρχικά μη γράφεις με κεφαλαία γιατι ειναι σα να φωναζεις .
Ανάλογα μα το που μένεις καλό θα ειναι να κοιτάξεις σε ποια καταστήματα να απευθυνθείς .
Μεμβρανες υπάρχουν πολλές και διάφορες το ίδιο και ξένον αλλα και Συνεγιαρμοί .

deepBLUE
11-11-12, 19:33
Αν μένεις Αθήνα στη Λ.Συγγρου είναι η 3S sound Καπωνης Κώστας (αλικαρνασσού4 νέα Σμύρνη 2109425857)
Εκει μπορείς να πας να το αφήσεις και να σου βάλει ολα αυτα που ζητάς.
Μεμβρανες 3m αντικλεπτικό με GPS και ξένον.
Μια και έξω να ξεμπερδεύεις να μη γυρνάς γύρω γύρω.

cpapasp
12-11-12, 14:15
το καινούργιο Χ3 δεν έχει καμία σχέση με παλιό,δεν το γνωρίζουν και θα αρχίζουν να το ψάχνουν...για τον λόγο αυτόν ...μόνο αντιπροσωπεία