PDA

Επιστροφή στο Forum : προβλημα με τα "αυτοκολλητα" μοκετας



kwstakhs_Z4
03-11-12, 19:14
καλησπερα σε ολους! (και ελπιζω να ειμαι στο σωστο thread! )

σημερα που πηγα να κανω ενα μπανακι την μπουμπου ( :thumbsup: ) εβγαλα τα πατακια να τα καθαρισω και ξαναθυμηθηκα ενα προβλημα που εχω εδω και καιρο....

λοιπον! κατω απο τα πατακια υπαρχουν απο 2 αυτοκολλητα "χριτς χρατς" (εγω ετσι τα λεω :P ) τα οποια ειναι κολλημενα στην μοκετα...

και στις 2 πλευρες εχει φυγει απο ενα...δλδ τα πατακια κολλανε μονο στο ενα απο την μια πλευρα.... και τα αλλα 2 εχουν κολλησει πανω στα πατακια....

ελπιζω ολοι να εχετε καταλαβει γιατι μιλαω!! και η ερωτηση ειναι η εξης: πως μπορω να τα ξανακολλησω πανω στην μοκετα??????

https://img195.imageshack.us/img195/4330/img1395cp.jpg

fanisk
03-11-12, 19:18
Logo ?

kwstakhs_Z4
03-11-12, 19:43
που εισαι ρε φανηηη? :)

ξερω γω? θα γινει δουλεια η θα ξαναφυγει?? θελω να κολλησουν πολυ καλα θα περιμενω μηπως πει καποιος που το εχει κανει να δω, αλλιως θα προσπαθησω με logo που την εχω και διπλα μου!

fanisk
03-11-12, 21:36
που εισαι ρε φανηηη? :)

ξερω γω? θα γινει δουλεια η θα ξαναφυγει?? θελω να κολλησουν πολυ καλα θα περιμενω μηπως πει καποιος που το εχει κανει να δω, αλλιως θα προσπαθησω με logo που την εχω και διπλα μου!

Απολυθηκα και ξαναμπαινω στο προγραμμα thumb Βαλε logo και βλεπουμε..

bill_m3
03-11-12, 21:53
Ράψιμο με βελονάκι κυκλικό ??????

Bazil Van Sinner
03-11-12, 23:47
Σκρατς τα ζητας,σε μαγαζια με κουμπια,βελονες,φερμουαρ,σ παζαρια,στρατιωτικα ειδη.Εχουν δικια τους κολλα δυνατη,ειναι παμφθηνα τα βαζεις και εισαι κουκλος!(μπορεις να παρεις και πιο μεγαλο κομματι,να μην κουνιεται ρουπι η μοκετα),αντε και απο μια διπλοβελονια στις γωνιες να μην φυγουν ποτε!