PDA

Επιστροφή στο Forum : wii-ps3-pc Απορια !



dimtz
09-10-12, 22:38
Καλησπερα και παλι, σαν ηρθε ο χειμωνας δε ξερουμε τι να κανουμε, επι του θεματος τωρα και οποιος γνωριζει ας μου πει, υπαρχουν οι δυο κονσολες που αναφερω πιο πανω και ενα pc , αν εχουν ολοι τους το αυθεντικο pro evolution 2013 μπορουν μεσω internet να συγχρονιστουν? να μπορουν να παιξουν μεταξυ τους online, η το καθενα απο αυτα μπαινει σε ξεχωριστα server? καποιος που να δοκιμασε θα μου λυσει πολλες αποριες το τι παιζει :thanks:

gyiama
09-10-12, 22:42
οχι δεν γινεται να παιξουν ολα εχουν τους δικους τους server

dimtz
09-10-12, 22:45
οχι δεν γινεται να παιξουν ολα εχουν τους δικους τους server

καμια μετατροπη δε γινετε ε? :original: κριμα.............................να εχω πολυ καλο pc,να εχω wii και να αναγκαζομαι να παρω και ps3 ,διοτι οι περισσοτεροι φιλοι εχουν ps3 :warriorsmiley:

gyiama
09-10-12, 22:50
δυστυχως η καθε εταιρια εχει δικους της σερβερ. ισως γινεται αν συνδεθουν μεσω δικτυου μεταξυ τους (αν και παλι δεν το βλεπω ειναι διαφορετικες πλατφορμες ολα)

bill_m3
09-10-12, 22:53
Όπως τα λέει ο Πάνος!!

Να πάρεις ps3!!!!!

dimtz
09-10-12, 22:54
δυστυχως η καθε εταιρια εχει δικους της σερβερ. ισως γινεται αν συνδεθουν μεσω δικτυου μεταξυ τους (αν και παλι δεν το βλεπω ειναι διαφορετικες πλατφορμες ολα)

οκ Παναγιωτη ευχαριστω.

dimtz
09-10-12, 22:58
Όπως τα λέει ο Πάνος!!

Να πάρεις ps3!!!!!

συναδελφε ελεγα να παρω κανα μεταχειρισμενο μπας και γλιτωσουμε κανα φραγκο αλλα δε συμφαιρει, μαλλον για καινουριο θα παω

nikos1400
09-10-12, 23:06
συναδελφε ελεγα να παρω κανα μεταχειρισμενο μπας και γλιτωσουμε κανα φραγκο αλλα δε συμφαιρει, μαλλον για καινουριο θα παω

κοιτα μονο να παρεις και το gran turismo 5 !
:thumbsup:

bill_m3
09-10-12, 23:11
κοιτα μονο να παρεις και το gran turismo 5 !
:thumbsup:

Ναι ναι μην το ξεχνάμε αυτο!!!

dimtz
09-10-12, 23:41
κοιτα μονο να παρεις και το gran turismo 5 !
:thumbsup:


Ναι ναι μην το ξεχνάμε αυτο!!!

τι εχουμε τιποτα αγωνες εδω και δε το ξερω????????:shok: , pc εχετε ολοι να παρετε τα dvd , σε εσας θα βγει 20 euro ενω σε εμενα 220 :thumbsup: