PDA

Επιστροφή στο Forum : Video director



Bazil Van Sinner
09-10-12, 00:03
Παλικαρια κανα καλο Video director εκτος του γιουτουμπ γνωριζετε???Θελω να ανεβασω το βιντεο απ τον ενα γυρο στο Ρινγκ,αλλα παραμιλαω και δεν ειναι κοσμιο :ranting2::ranting2: καταλαβαινετε ελπιζω :whistle::whistle: σε πριβε προβολη δεν εχω προβλημα ,θα σκασετε στα γελια αλλα το γκλομπαλ ειναι μεγαλο και μετα ποιος προλαβαινει τις προτασεις!!!!!!Με βλεπω για
ΞΥΔΙΤΟΠ GEAR μετα :th_Laie_67-1: :th_Laie_67-1:

120ie87
09-10-12, 06:34
vimeo.com ?

nikos1400
09-10-12, 23:21
ναι αλλα τι εννοεις?
θελεις να κοψεις/ραψεις, θελεις να βαλεις ηχο να μην ακουγεται η φωνουλα σου (:D) ή θελεις μονο οσοι εχουν το λινκ να μπορουν να δουν ?
Το τελευταιο μπορεις και στο γιουτουμπ να το κανεις.

Bazil Van Sinner
10-10-12, 00:05
ναι αλλα τι εννοεις?
θελεις να κοψεις/ραψεις, θελεις να βαλεις ηχο να μην ακουγεται η φωνουλα σου (:D) ή θελεις μονο οσοι εχουν το λινκ να μπορουν να δουν ?
Το τελευταιο μπορεις και στο γιουτουμπ να το κανεις.


:hystericalbs1: :hystericalbs1: :th_Laie_67-1: xaxaxaxaxa το 1ο και το 3ο το χω!!!!!!!
Αυτο με την φωνουλα ξαναπεστο!!!Πολυ βρωμοστομα ρε παιδι μου ο οδηγος!!!!Ετσι κανα χαλακι να παιζει απο κατω το ....μικρο μου πονυ ας πουμε!!!!

Lambros46
10-10-12, 00:33
:hystericalbs1: :hystericalbs1: :th_Laie_67-1: xaxaxaxaxa το 1ο και το 3ο το χω!!!!!!!
Αυτο με την φωνουλα ξαναπεστο!!!Πολυ βρωμοστομα ρε παιδι μου ο οδηγος!!!!Ετσι κανα χαλακι να παιζει απο κατω το ....μικρο μου πονυ ας πουμε!!!!

Το θέλουμε brutal το βίντεο :hystericalbs1: .Να ακούμε τη μηχανή!Δώσε το βίντεο στο λαό :warriorsmiley: