PDA

Επιστροφή στο Forum : Yzf r1



georgebmw
04-10-12, 21:39
Θα ήθελα να μου πείτε ελεύθερα της γνώμες σας σχετικά με το τι θα μπορούσα να αλλάξω στο μηχανάκι μου έτσι για το κάτι διαφορετικό!
Ολες η απόψεις είναι δεκτές

georgebmw
04-10-12, 21:40
Η φωτό είναι απο drag day Λαμίας

anisos
04-10-12, 22:03
βαλε Termignoni εξατμησις...

aristent
04-10-12, 22:30
Θα ήθελα να μου πείτε ελεύθερα της γνώμες σας σχετικά με το τι θα μπορούσα να αλλάξω στο μηχανάκι μου έτσι για το κάτι διαφορετικό!
Ολες η απόψεις είναι δεκτές

https://www.bmwfans.gr/forum/attachment.php?attachmentid=15402&d=1349379548

εσυ εισαι εδω Γιωργο?

εαν ναι,τι σχεση εχει η ερωτηση σου με την φωτο???.... και εαν οχι παλι την ιδια απορια εχω....

spar@
04-10-12, 22:37
Θα ήθελα να μου πείτε ελεύθερα της γνώμες σας σχετικά με το τι θα μπορούσα να αλλάξω στο μηχανάκι μου έτσι για το κάτι διαφορετικό!
Ολες η απόψεις είναι δεκτές

Γιωργο σε πειραζει να χρησιμοποιησω την φωτογραφια σου φτιαχνοντας ενα λογαριασμο στο facebook? γιατι ειμαι χοντρος και δεν με κανουν αξεπτ?
αν σε πειραζει πες μου!

apostoles46
04-10-12, 22:40
Γιωργο σε πειραζει να χρησιμοποιησω την φωτογραφια σου φτιαχνοντας ενα λογαριασμο στο facebook? γιατι ειμαι χοντρος και δεν με κανουν αξεπτ?
αν σε πειραζει πες μου!

Εμμμ φίλος με αυτήν την φάτσα ούτε εγώ δεν θα σε έκανα αξέπτ!:th_Laie_67-1::th_Laie_67-1::th_Laie_67-1:

aristent
04-10-12, 22:40
Γιωργο σε πειραζει να χρησιμοποιησω την φωτογραφια σου φτιαχνοντας ενα λογαριασμο στο facebook? γιατι ειμαι χοντρος και δεν με κανουν αξεπτ?
αν σε πειραζει πες μου!

ποιο facebook ρε???...στο σουμπαρου κλαμπ της Τυνησιας θες να πουλησεις "μουρη" οτι εχεις το μπλε το θηριο εκει πισω!!!:thumbsup:

spar@
04-10-12, 22:43
Εμμμ φίλος με αυτήν την φάτσα ούτε εγώ δεν θα σε έκανα αξέπτ!:th_Laie_67-1::th_Laie_67-1::th_Laie_67-1:

ναι αφου οταν εβαλα φωτο μου με μπαναραν 2 βδομαδες... μετα εβαλα μια του μπαουερ που ειναι ομορφοπαιδο, αλλα παλι....

apostoles46
04-10-12, 22:46
Θα ήθελα να μου πείτε ελεύθερα της γνώμες σας σχετικά με το τι θα μπορούσα να αλλάξω στο μηχανάκι μου έτσι για το κάτι διαφορετικό!
Ολες η απόψεις είναι δεκτές

Γιώργη αν άλλαζες μηχανάκι?:whistle:

apostoles46
04-10-12, 23:00
ΥΓ. Με κανενα καβασακι ρε παιδι μου..

m-power_01
04-10-12, 23:12
Δεν υπάρχει κανένας λόγος να πεταξεις λεφτά σε κάτι που ήδη το έχεις αγγελία! αν είναι να δώσεις 500 ευρώ τα οποία δεν θα τα πάρεις ποτέ , κόψε τα από την τιμή να φύγει μΙα ώρα νωρίτερα

aristent
04-10-12, 23:17
Δεν υπάρχει κανένας λόγος να πεταξεις λεφτά σε κάτι που ήδη το έχεις αγγελία! αν είναι να δώσεις 500 ευρώ τα οποία δεν θα τα πάρεις ποτέ , κόψε τα από την τιμή να φύγει μΙα ώρα νωρίτερα

...καλα,αυτα αμα μπορεις γραψτα στην αγγελια!!!!:D

m-power_01
04-10-12, 23:21
...καλα,αυτα αμα μπορεις γραψτα στην αγγελια!!!!:D

Εγω μπορώ ! Εσύ;:banana::banana:

aristent
04-10-12, 23:23
Εγω μπορώ ! Εσύ;:banana::banana:

......εγω ομως ξερω απο μηχανες!!!!......ενω εσυ????....:thefinger:

m-power_01
04-10-12, 23:26
Πλάκα κανεις !!! Είσαι καμικάζι ;;;

aristent
04-10-12, 23:30
Πλάκα κανεις !!! Είσαι καμικάζι ;;;

εδω δες,που εκανα "εξυπηρετηση" για να τραβηξει βιντεο την μηχανη του ενας φιλος μου ο Πετρος:


https://www.youtube.com/watch?v=51cWQUkPjWo&feature=related"]https://www.youtube.com/watch?v=51cWQUkPjWo&feature=related

spar@
04-10-12, 23:31
m-power_01 τερμα τα οφτοπικ, μεινε στο θεμα. ευχαριστω πολυ!

apostoles46
05-10-12, 04:20
ναι αφου οταν εβαλα φωτο μου με μπαναραν 2 βδομαδες... μετα εβαλα μια του μπαουερ που ειναι ομορφοπαιδο, αλλα παλι....

Αυτό το μήνυμα σου έβγαινε;
15404


Sent from my iPhone using Tapatalk

georgebmw
05-10-12, 13:10
[QUOTE=spar@;322381]Γιωργο σε πειραζει να χρησιμοποιησω την φωτογραφια σου φτιαχνοντας ενα λογαριασμο στο facebook? γιατι ειμαι χοντρος και δεν με κανουν αξεπτ?
αν σε πειραζει πες ναι με πειράζει!

georgebmw
05-10-12, 13:11
Ναι με πειραζει

georgebmw
05-10-12, 13:13
Δεν υπάρχει κανένας λόγος να πεταξεις λεφτά σε κάτι που ήδη το έχεις αγγελία! αν είναι να δώσεις 500 ευρώ τα οποία δεν θα τα πάρεις ποτέ , κόψε τα από την τιμή να φύγει μΙα ώρα νωρίτερα

Επειδή δεν δίνω ποιο φτινα κ επειδή δεν θα βρεθεί αγοραστής αποτι βλέπω γιαυτο έκανα το θρεντ

soc12r
05-10-12, 13:27
Akrapovic
https://www.car.gr/parts/view/2428549/
Power commander
Ohlins πισω
https://www.car.gr/parts/view/1263808/

...thumbthumb

StratosZ4
05-10-12, 13:32
Επειδή δεν δίνω ποιο φτινα κ επειδή δεν θα βρεθεί αγοραστής αποτι βλέπω γιαυτο έκανα το θρεντ

μην πουλας.
κρατα το, το μπιστολι να μοιραζεις πονο. καντο και ξερο εντελως και τελος.
Φορτωσε τωρα με γιοσομουρια,παουερ κομαντερ και τελος. Θα μαμαει το μηχανακι.
οχι να το δωσεις και για ενα κομματι ψωμι

georgebmw
05-10-12, 13:49
εδω δες,που εκανα "εξυπηρετηση" για να τραβηξει βιντεο την μηχανη του ενας φιλος μου ο Πετρος:

https://www.youtube.com/watch?v=51cWQUkPjWo&feature=related

Μπράβο άξιος θελΩ κ γω βγάλω ένα τέτοιο βίντεο αλλα δεν έρχεται κανείς να με τραβήξει βίντεο γιαυτο ψάχνω την κάμερα που μπαίνει στο κράνος!εχει ιδέα κανείς που θα βρω τέτοιο μπιχλιμπιδι;

georgebmw
05-10-12, 13:54
Power com του έχω πάνω κ φιλτρο αέρος ΚΝ το θέμα είναι ότι στης εξατμίσεις κολλαω εχει σημασία η μάρκα για την απόδοση η όλες είναι ελευθέρας κ απλός πληρώνεις το όνομα;γιατι αν είναι έτσι έχω ελευθερωση της μαμά εδώ κ καιρό εχει χάσει λίγο στα χαμηλά αλλα μετά της 3000 σαλ μέχρι κ Τετάρτη είναι στο αέρα

StratosZ4
05-10-12, 13:54
https://gopro.com/camera-mounts/helmet-front-mount/

Εδω εισαι γιωργαρα.
Σουζονια, καντηλια κλπ.
βαλε κανα βιντεο να το χεις ορθιο το μοτορι, να αρρωστησουν ολοι εδω μεσα

StratosZ4
05-10-12, 14:00
όλες είναι ελευθέρας κ απλός πληρώνεις το όνομα;

απλλός πληρωνεις το ονομα

spar@
05-10-12, 17:04
απλλός πληρωνεις το ονομα

ετσι οπως τα λεει ο Στρατος, σωληνες ειναι!!!
ο σωληνας ειναι σωληνας ειτε ακραποβιτς ειτε παπαυ... ασε που η χειροποιητη σε λιγα κμ εχει καει και καλα και βγαζει φοβερη βαβουρα και σκασιδια... οτι πρεπει...
μην δωσεις χρηματα για εξατμισεις. αν θες και το ονομα υπαρχουν αυτοκολλητα για οτι θες!

υ.γ παντως με στεναχωρησες που δεν μου δανειζεις τη φωτο σου...
γιατι επειδη ειμαι χοντρος?
εχεις προβλημα με τους παχουλους?

apostoles46
05-10-12, 17:19
υ.γ παντως με στεναχωρησες που δεν μου δανειζεις τη φωτο σου...
γιατι επειδη ειμαι χοντρος?
εχεις προβλημα με τους παχουλους?

Γιατί σκαλίζεις την μύτη σου..

georgebmw
05-10-12, 19:38
ετσι οπως τα λεει ο Στρατος, σωληνες ειναι!!!
ο σωληνας ειναι σωληνας ειτε ακραποβιτς ειτε παπαυ... ασε που η χειροποιητη σε λιγα κμ εχει καει και καλα και βγαζει φοβερη βαβουρα και σκασιδια... οτι πρεπει...
μην δωσεις χρηματα για εξατμισεις. αν θες και το ονομα υπαρχουν αυτοκολλητα για οτι θες!

υ.γ παντως με στεναχωρησες που δεν μου δανειζεις τη φωτο σου...
γιατι επειδη ειμαι χοντρος?
εχεις προβλημα με τους παχουλους?

Οχι αγόρι μου δεν έχω πρόβλημα με τους παχουλους!
Απλά είμαι λιγάκι παντρεμένος με επιασες;

spar@
05-10-12, 20:00
Οχι αγόρι μου δεν έχω πρόβλημα με τους παχουλους!
Απλά είμαι λιγάκι παντρεμένος με επιασες;

ναι κανενα προβλημα...:thumbsup::thumbsup:

georgebmw
05-10-12, 20:02
ετσι οπως τα λεει ο Στρατος, σωληνες ειναι!!!
ο σωληνας ειναι σωληνας ειτε ακραποβιτς ειτε παπαυ... ασε που η χειροποιητη σε λιγα κμ εχει καει και καλα και βγαζει φοβερη βαβουρα και σκασιδια... οτι πρεπει...
μην δωσεις χρηματα για εξατμισεις. αν θες και το ονομα υπαρχουν αυτοκολλητα για οτι θες!

υ.γ παντως με στεναχωρησες που δεν μου δανειζεις τη φωτο σου...
γιατι επειδη ειμαι χοντρος?
εχεις προβλημα με τους παχουλους?

Κ πες ότι βάζεις τι φωτο μου άμα κανονισεις καμία καλή τι θα κανείς θα στείλεις εμένα ρε

spar@
05-10-12, 20:07
Κ πες ότι βάζεις τι φωτο μου άμα κανονισεις καμία καλή τι θα κανείς θα στείλεις εμένα ρε

μα δεν την θελω να βγουμε θα κανω σαιμπερ ερωτα...:thumbsup:

trifonas
05-10-12, 20:17
Αλλαξε αναβατη και βαλε εμενα.:th_Laie_67-1::thumbsup:
Περα απο την πλακα κρατα το εργαλειο να βαλε slik λαστιχα και οπου εχει track day πηγαινε.Αλλη φαση,αλλη Αισθηση!!

georgebmw
05-10-12, 23:47
μα δεν την θελω να βγουμε θα κανω σαιμπερ ερωτα...:thumbsup:

Κ άμα μείνει εγκυος

georgebmw
05-10-12, 23:48
μα δεν την θελω να βγουμε θα κανω σαιμπερ ερωτα...:thumbsup:


Αλλαξε αναβατη και βαλε εμενα.:th_Laie_67-1::thumbsup:
Περα απο την πλακα κρατα το εργαλειο να βαλε slik λαστιχα και οπου εχει track day πηγαινε.Αλλη φαση,αλλη Αισθηση!!

Δεν έχω πρόβλημα να σ το δώσο βόλτα αν βρεθούμε απο κοντα

GiannisRob
06-10-12, 00:02
Κ άμα μείνει εγκυος

Έχει anti-virus ρε. Λειτουργεί σαν διαδικτυακό προφυλακτικό...

:D :D :D

spar@
06-10-12, 05:02
Κ άμα μείνει εγκυος

Άμα μείνει έγκυος πληρώνω εκτρωσεις με paypal κάθισε και τα υπολόγισε ο Νονος μου και βγαίνουν πιο λίγα απ τις εγχειρήσεις των παιδιών και των γονέων που πλήρωνα για 3 χρόνια στις ιεροδουλες που είχα ερωτευτεί! Τι να κάνω που είμαι αγαπουλης και με στραγγιζουν... Γιώργο φίλε μου, ήμουν άτυχος απο θέμα εμφάνισης και οι κοπέλες δεν θέλουν ούτε να με βλέπουν!! Μόνο οι ιεροδουλες με ερωτευονται γιατί τις βοηθαω οικονομικά...
Με μια που τα είχα απ το στούντιο στη ΣΠυρου ΠΑτση μια Μαρίνα Βουλγάρα είχε άρρωστο το παιδί της τον πατέρα της και είχε ένα πρόβλημα υγείας και της έπαιρναν το σπίτι απο κάτι δάνεια αφού με ήταν τρελή και παλαυη για μένα και αφού πούλησα 2 αυτοκίνητα που μου είχε πάρει ο πατέρας μου της έλυσα όλα τα προβλήματα μέχρι που ένας τυφώνας στη Βουλγαρία γκρέμισε το πατρικό της και έμειναν οι γονείς της στο δρόμο εγω επειδή δεν είχα άμεσα μετρητά έβαλα αγγελία ένα 320 που είχα αλλα δεν έφευγε με τίποτα και έτσι μετα απο 2 μέρες με χώρισε, απο τότε πληγωθηκα που δεν μπόρεσα να την βοηθήσω έδωσα το αυτοκίνητο και της έστειλα τα χρήματα και αγόρασα το 106 γιατί μαλωσα άσχημα με τον πατέρα μου, αφού ελεγε και συνεχίζει να λέει ότι με κοροϊδεύουν και με ποιανουν μαλα. Χαζό! Εγω δεν το πιστεύω αυτο.. Τον τελευταίο καιρο το Ίντερνετ είναι ότι μου έχει μείνει, σορρυ Γιώργο που σε κουραζω αλλα είσαι απ τα λίγα άτομα εδώ μέσα που είσαι ντομπρος γιατί οι περισσότεροι με κοροϊδεύουν !

georgebmw
06-10-12, 07:17
Άμα μείνει έγκυος πληρώνω εκτρωσεις με paypal κάθισε και τα υπολόγισε ο Νονος μου και βγαίνουν πιο λίγα απ τις εγχειρήσεις των παιδιών και των γονέων που πλήρωνα για 3 χρόνια στις ιεροδουλες που είχα ερωτευτεί! Τι να κάνω που είμαι αγαπουλης και με στραγγιζουν... Γιώργο φίλε μου, ήμουν άτυχος απο θέμα εμφάνισης και οι κοπέλες δεν θέλουν ούτε να με βλέπουν!! Μόνο οι ιεροδουλες με ερωτευονται γιατί τις βοηθαω οικονομικά...
Με μια που τα είχα απ το στούντιο στη ΣΠυρου ΠΑτση μια Μαρίνα Βουλγάρα είχε άρρωστο το παιδί της τον πατέρα της και είχε ένα πρόβλημα υγείας και της έπαιρναν το σπίτι απο κάτι δάνεια αφού με ήταν τρελή και παλαυη για μένα και αφού πούλησα 2 αυτοκίνητα που μου είχε πάρει ο πατέρας μου της έλυσα όλα τα προβλήματα μέχρι που ένας τυφώνας στη Βουλγαρία γκρέμισε το πατρικό της και έμειναν οι γονείς της στο δρόμο εγω επειδή δεν είχα άμεσα μετρητά έβαλα αγγελία ένα 320 που είχα αλλα δεν έφευγε με τίποτα και έτσι μετα απο 2 μέρες με χώρισε, απο τότε πληγωθηκα που δεν μπόρεσα να την βοηθήσω έδωσα το αυτοκίνητο και της έστειλα τα χρήματα και αγόρασα το 106 γιατί μαλωσα άσχημα με τον πατέρα μου, αφού ελεγε και συνεχίζει να λέει ότι με κοροϊδεύουν και με ποιανουν μαλα. Χαζό! Εγω δεν το πιστεύω αυτο.. Τον τελευταίο καιρο το Ίντερνετ είναι ότι μου έχει μείνει, σορρυ Γιώργο που σε κουραζω αλλα είσαι απ τα λίγα άτομα εδώ μέσα που είσαι ντομπρος γιατί οι περισσότεροι με κοροϊδεύουν !

Ρε φίλε πλάκα με κανεις τωρα;αυτή η ιστορία ισχύει γιατι Άν ναι δυο πράγματα έχω να σου πω!για όλους μας υπάρχει το άλλο μισω.
Κ 2!
Πως μπορούσες ρε τροκανι κ πιγενες με της π@ρνες δεν φοβάσαι να μην κόλλησε θα τίποτα με την κάθε λερα που παει εκεί μέσα!κ το άλλο πουλεισες αμάξι για να βοηθησης μπουλγκαρα ε είσαι άξιος της μοίρας σου!(αν και δεν την πιστεύω την όλοι φάση)

Υ.γ δεν με πειράζει που το θρεντ μου έγινε παρατράγουδα!γιατι το θέμα είναι να βοηθάμε ο ένας τον άλλον κ όχι να κοιτάμε την πάρτυ μας

gnx
06-10-12, 08:04
Βαφτησιμιέ μου, όπου Γιώργος (Γιωργάρας, Τζώρτζης κλπ) και μάλαμα!


Sent from my iPhone using Tapatalk

georgebmw
06-10-12, 08:11
Ποιος είναι βαφτησημιος σου γιατι δεν τους ξέρω όλους εδώ μεσα

ZWMZ
06-10-12, 09:21
Ρε φίλε πλάκα με κανεις τωρα;αυτή η ιστορία ισχύει γιατι Άν ναι δυο πράγματα έχω να σου πω!για όλους μας υπάρχει το άλλο μισω.
Κ 2!
Πως μπορούσες ρε τροκανι κ πιγενες με της π@ρνες δεν φοβάσαι να μην κόλλησε θα τίποτα με την κάθε λερα που παει εκεί μέσα!κ το άλλο πουλεισες αμάξι για να βοηθησης μπουλγκαρα ε είσαι άξιος της μοίρας σου!(αν και δεν την πιστεύω την όλοι φάση)

Υ.γ δεν με πειράζει που το θρεντ μου έγινε παρατράγουδα!γιατι το θέμα είναι να βοηθάμε ο ένας τον άλλον κ όχι να κοιτάμε την πάρτυ μας

https://www.youtube.com/watch?v=n6nK2ihhRAU

andreas72
06-10-12, 10:37
Τελικα οι 2 γιωργαρες ειναι τα αστερια του φορουμ....:original:

spar@
06-10-12, 15:57
Γιωργο ο gnx είναι ο Νονος μου! αν εφτανες 18 και οι γυναίκες σε έβλεπαν και γελαγαν θα σου έλεγα εγω αν πηγαινες η όχι με ιεροδουλες όσο για τηνΜΑρινα και το σπίτι μου θα πουλαγα για να την κάνω ευτυχισμένη και δεν ήταν μόνο αυτή είχα κιαλλες κοπέλες και μια στριπτιζεζ απο το μπειμπι οοο!! Θενκς Γιώργο για τις συμβουλές!

billakos
06-10-12, 16:25
για μενα βαλε εξατμισεις.. επωνυμες θα λεγα.. μετα πανε για χαρτογραφηση.
αμορτισερ πισω....αν δεν πας πιστα ασε το μαμα.μια χαρα ειναι.
μετα βαλε μανιταρια πλαισιου-τροχων.αν θες βαζεις και προστετικα μοτερ.
μετα σωληνακια υψηλης.
η για μενα το ποιο καλο βαλε μπαζαζ το φουλ ομως!!! εκει να δεις τρελα!!
αν εχεις φραγκα εχει και αλλα πολλα πραγματα!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

ziaba
06-10-12, 18:38
καν το στριτφαιτερ κ τουρμπο

https://www.youtube.com/watch?v=0ehLyN_PrvI

:warriorsmiley::warriorsmiley::warriorsmiley:

spar@
06-10-12, 19:13
Εγω είχα ένα ρ6 στα 16 και του είχα βάλει σε έναν εξατμισα που με είχε στείλει ο Τιμοθεος απ το βεσπαφανς (φίλος του ΣΤαματη), ο εξατμισας λέγεται Μηνας και είναι στα Λιοσια και είναι εισαγωγέας της Remos! Φοβερός θόρυβος και χωρίς φιλτρο μόνο τουλι απο μπομπονιερα ήμουν 4 μηχανάκια μπροστά απο μανισιο!

georgebmw
06-10-12, 20:56
Εγω ήμουν μπροστά πάντα οταν τα εβαζα κόντρα με μαμά r1 πριν του βάλω τα αλλα αντερα πάνω επειδή το είχα γραναζωση!ο μόνος λόγος που έβαλα power φίλτρα προγραμμα ήταν επειδή εφαγα μανελα απο ενα κ8 το οποίο τα είχε όλα αυτά κ το παραδεχτεικε αφού μου ερειξε 10 μηχανάκια!μολις τα κουμποσα όμως δεν είχε τύχη το παλικάρι!ημαστε γενικά σε μια διαμάχη τωρα κ το εχει βάλει μέσα για σκαλισμα!για να δουμε

spar@
06-10-12, 21:22
δοκιμασε αυτο που σου λεω βγαλε χοανη και βαλε τουλι με ταιρ απ!
το ρ6 το χα 5 μηνες και ειχα φαει 3 φορες μανελα 2 απο 1000αρια και μια απ τον μαστορα οταν του εκανα φασαρια γιατι μου εγδαρε την Ρεμος και μου εριξε την μανελα και μου εσκισε το φρυδι, και τοτε ημουν μονο 110kg, μετα πηρα τα πολλα κιλα στις πανελληνιες!
το φτιαχνεις μονος σου??

georgebmw
06-10-12, 23:26
Τι χοανη να βγάλω πας καλά κ πως θα ριθμηζεται ο αέρας αηντε έτσι;είναι προγραμματισμένο να δουλεύει έτσι το μόνο που θέλω είναι να κατάργησο καταλύτη αλλα μου ζητάνε τρέλα λεφτά για το σωλήνα που πρέπει να μπει στη θέση του καταλύτη!any ideas?ναι μόνος τα φτιάχνω πτυχιούχος μηχανικός αυτοκινήτων με ιδιαίτερη συμπάθεια στης bmw κ στην yamaha

spar@
06-10-12, 23:54
O m-power_01 είναι εξατμισας ρωτα μπάς και σε φτιάξει! Το δικό σου δεν είναι καρμπυρατερι γιαυτο μπερδευτηκα θες να το κάνουμε καρμπυρατερι να στο ρυθμισω με τουλι!

georgebmw
07-10-12, 07:00
O mpower αν μπορεί ας μου στείλει ενα μνήμα αν μπορεί κ ποσά θέλει για να μου φτιάξει το διχαλο που καταργεί τον καταλυτη

georgebmw
07-10-12, 07:10
Οριστε το κομμάτι που θέλω αλλα όχι κ τόσα προτιμο να το αφήσω ως εχει!ειπαμε μας αρέσει το μπαξημο αλλα όχι να μας πιάνουν κ μλκες

georgebmw
07-10-12, 07:11
https://www.car.gr/parts/view/2353191/

gnx
07-10-12, 11:29
O mpower αν μπορεί ας μου στείλει ενα μνήμα...

Μνήματα φτιάχνει ο βαφτησιμιός μου...πρώτος craftsman!

georgebmw
07-10-12, 11:30
Μνήματα φτιάχνει ο βαφτησιμιός μου...πρώτος craftsman!

Τι εννοείς

pilot
07-10-12, 13:35
:th_Laie_67-1::th_Laie_67-1: μ'αρέσει που τους παίρνεις και στα σοβαρά τόσες μέρες τους τεντιμπόηδες!!

spar@
07-10-12, 17:35
Τι εννοείς

εγω φιλε ειμαι νεκροθαυτης!
εχω την εταιρια στον Πειραια your last house, οποτε κατεβεις Αθηνα κερναω καφε...

billakos
07-10-12, 17:49
φιλε μην βαλεις αν εισαι μαμ στο μοτερ.. μονο φιλτρο ελευθερας.. και αφου δεν κομμαντερ δουλεια δεν θα κανεις.
οσο για το λαιμο ειναι πολλα τα φραγκα ρε.....με τοσα παιρνεις λαιμους απο μπροστα μεχρι πισω!!
φιλος σε ρ1 το εκανε με 150 ευρω για σαλονικα λεω ε...

gnx
07-10-12, 18:45
:th_Laie_67-1::th_Laie_67-1: μ'αρέσει που τους παίρνεις και στα σοβαρά τόσες μέρες τους τεντιμπόηδες!!

Εμείς τεντυμπόηδες ρε παλιοκοντράκια; :th_Laie_67-1: