PDA

Επιστροφή στο Forum : καρδιες, να τις βαψω?



dimtz
20-09-12, 17:23
Την καλησπερα μου θελω την αποψη σας, να τις βαψω μαυρες τις γριλιες? καθε αποψη δεκτη ......................αν ναι με ενα σπρευ κανω δουλεια?

Κωνσταντίνος
20-09-12, 17:25
Όχι.




Το μήνυμα που καταχωρήσατε είναι πολύ σύντομο. Παρακαλώ αυξήστε το μήνυμά σας κατά 5 χαρακτήρες τουλάχιστον.

Bazil Van Sinner
20-09-12, 17:34
Την καλησπερα μου θελω την αποψη σας, να τις βαψω μαυρες τις γριλιες? καθε αποψη δεκτη ......................αν ναι με ενα σπρευ κανω δουλεια?


Αν εννοεις του προφυλακτηρα(οχι τις καρδιες) ΟΧΙ
Αν εννοεις τις καρδιες παλι οχι γιατι πουλανε φθηνες στο ημπεη!!!!

Με σκετο σπρευ οτι και να κανεις θα ειναι προσωρινο γιατι θα ξεφλουδισει.:warriorsmiley:

dimtz
20-09-12, 17:36
τις καρδιες λεω, του προφυλακτηρα ειναι ειδη μαυρο

Bazil Van Sinner
20-09-12, 17:38
τις καρδιες λεω, του προφυλακτηρα ειναι ειδη μαυρο

απαπα!!!!!Οι καρδιες που εχεις ειναι οι ακριβες,μπες μεσ'το ebay και δες κανα 40αρι το πολυ και ΔΕΝ ΘΑ ΞΕΦΛΟΥΔΙΣΕΙ ΠΟΤΕ!

αν ειναι ετσι ναι αλλαξε τες δεν χανεις σε τιποτα θα ανανεωθεις και λιγο!

mark e92
20-09-12, 18:27
Το πιο καλο ειναι να της ντυσεις με μεμβρανη οποτε αν δεν σου αρεσουν το βγαζεις εκτος και αν παρεις αλλες απο Ebay (Νεφρα λεγονται)

Stamatis
20-09-12, 19:52
Να μην τα βάψεις.
Να πάρεις τα φτηνά απο το ημπέι.

aggelosmk2
20-09-12, 19:59
Προσωπική μου γνώμη,αν θες να το "αγριέψεις" λίγο κάν'το .

Αρκεί να ακολουθεί όλο το λουκ αυτή τη φιλοσοφία.

Όπως είπαν κ τα παιδιά μπορείς να τις πάρεις φθηνά απο e-bay.

Αλλιώς αν θες να το κάνεις μόνος σου,πέραν του σπρευ που θα χρειαστείς (μαύρο ματ) ,θέλεις ένα αστάρι πλαστικών κ ένα ψιλό γυαλόχαρτο νερού.

sv2qo
20-09-12, 20:24
Μαύρες είναι πεντάμορφες

doctore
20-09-12, 20:40
thumb Μην τις βάψεις, αγόρασε έτοιμες μαύρες. thumb

dimtz
20-09-12, 20:41
το αυτοκινητο ειναι γνησιο μπακ και νομιζω οτι με μαυρες καρδιες θα ειναι καλυτερο, μαλλον θα παρω και ενα ζευγαρι μαυρες μηπως και δε μου αρεσει και τι κανουμε μετα

andreas72
20-09-12, 20:55
Οπως ειναι απο τη μανα του....

katsaraios
20-09-12, 22:25
Μαυρες στο ασημι αμαξωμα θα δειχνουν τελειες.

savvas bmwdakias
21-09-12, 14:28
Αδερφε το δικο μου ειναι ασημι και εκανα μαυρες τις καρδιες με σπρει σε εναν γνωστο φανοποιο.Μου ειπε οτι θα ξεφλουδισουν οπως και εγινε και τελικα τις ξεβαψα.Οπως ειπαν και τα παιδια πιο πανω παρε ετοιμες απο ebay και αν τυχον τις βαρεθεις τις αλλαζεις κιολας.Εμενα παντως μου αρεσαν μαυρες σαν να το αγριευει λιγο.

Andri
21-09-12, 14:46
Για μένα το καλύτερο είναι ντύσιμο με carbon αυτοκόλλητο..(αυτό σκοπεύω να κάνω και γω)

dimtz
21-09-12, 21:27
Οκ παληκαρια ευχαριστω για τις απαντησεις σας :original:

mark e92
21-09-12, 21:34
Προσωπική μου γνώμη,αν θες να το "αγριέψεις" λίγο κάν'το .

Αρκεί να ακολουθεί όλο το λουκ αυτή τη φιλοσοφία.

Όπως είπαν κ τα παιδιά μπορείς να τις πάρεις φθηνά απο e-bay.

Αλλιώς αν θες να το κάνεις μόνος σου,πέραν του σπρευ που θα χρειαστείς (μαύρο ματ) ,θέλεις ένα αστάρι πλαστικών κ ένα ψιλό γυαλόχαρτο νερού.

Με τα πετραδακια θα ξεφλουδισουν!!!:thumbsdown: