PDA

Επιστροφή στο Forum : Νευματα επικοινωνιας σε ομαδικη οδηγηση



z3 2.2
26-02-10, 13:37
Παραθετω εδω ενα πινακακι απο το www.fazerclub.gr που δειχνει πως πρεπει να επικοινωνουμε με την ομαδα μας οταν παμε βολτακι με μηχανακια.
Θα δειτε οτι πολλα ειναι γνωστα!
https://img360.imageshack.us/img360/8223/universalmotorcyclehandcr1.jpg

Και μην ξεχναμε να χαιρεταμε τους αντιθετα ερχομενους μοτοσυκλετιστες με ενα σινιαλο (παιξιμο της μεγαλης σκαλας)

deepBLUE
26-02-10, 13:48
ελα αυριο για καφεδακι με τη μοτο σου στη δυναμομετρηση !!!

Z4 DCT
26-02-10, 15:34
Ρε Μητσο, αυτο πανω στην μηχανη τι σημαινει........?....Μια και εισαι γνωστης?



:hystericalbs1::hystericalbs1:

z3 2.2
26-02-10, 18:12
Ρε Μητσο, αυτο πανω στην μηχανη τι σημαινει........?....Μια και εισαι γνωστης?



:hystericalbs1::hystericalbs1:

Σημαινει "Εισαι μεγαλος καραγκιοζης,φονιας των δρομων και καλυτερα θα ηταν να χρησιμοποιεις το λεωφοριο για να πας στη δουλεια σου μπας και γλυτωσουμε εμεις με τα μηχανακια.Καταλαβες η θες να στις παιξω κιολας να ξυπνησεις πρωινιατικα?"

Η "ΠΟΥ ΠΑ ΡΕ Μ.........Α ΠΡΩΙ-ΠΡΩΙ? ΘΑ ΜΑΣ ΣΚΟΤΩΣΕΙΣ ΡΕ Π.......Η!!! ΤΙ??? ΔΕ ΜΕ ΕΙΔΕΣ??? ΚΑΤΕΒΑ ΚΑΤΩ ΡΕ ΑΡ.......Ι ΝΑ ΣΟΥ ΠΩ ΕΓΩ ΔΕ ΜΕ ΕΙΔΕΣ"....

απλα καθημερινα πραγματα Γιαννακη μου!!!χαχαχαχα

Samaro
26-02-10, 18:38
Μεγάλή προσοχή ρε παιδιά με τα δίκυκλα !!!
Σήμερα το μεσημέρι στην περιοχή της Εκάλης (περίπου στο ύψος όπου ο ιερός ναος της Αγ. Μαρίνας) πραγματικά με σόκαρε ενα δυστύχημα
με μοτοσυκλέτα και αυτοκίνητο.
Μετά πήγαινα με το αμάξι μου με 50 χιλιόμετρα για πολλή ώρα.

BILL007
26-02-10, 19:20
Τhanks Δημήτρη...:)

Z4 DCT
26-02-10, 20:34
Σημαινει "Εισαι μεγαλος καραγκιοζης,φονιας των δρομων και καλυτερα θα ηταν να χρησιμοποιεις το λεωφοριο για να πας στη δουλεια σου μπας και γλυτωσουμε εμεις με τα μηχανακια.Καταλαβες η θες να στις παιξω κιολας να ξυπνησεις πρωινιατικα?"

Η "ΠΟΥ ΠΑ ΡΕ Μ.........Α ΠΡΩΙ-ΠΡΩΙ? ΘΑ ΜΑΣ ΣΚΟΤΩΣΕΙΣ ΡΕ Π.......Η!!! ΤΙ??? ΔΕ ΜΕ ΕΙΔΕΣ??? ΚΑΤΕΒΑ ΚΑΤΩ ΡΕ ΑΡ.......Ι ΝΑ ΣΟΥ ΠΩ ΕΓΩ ΔΕ ΜΕ ΕΙΔΕΣ"....

απλα καθημερινα πραγματα Γιαννακη μου!!!χαχαχαχα

Εισαι αρχοντας........εγω μονο κουναω το κεφαλι πανω κατω..........στην χειροτερη κανω το σημα της μακακειας......thumb