PDA

Επιστροφή στο Forum : Bucket καθισματα



steliose36
01-09-12, 00:25
Το αυτοκινητο μου θελω σιγα σιγα να το κανω Drift Spec αλλα δεν διαθετω πολλα λεφτα και ετσι το ετοιμαζω σιγα σιγα και ελπιζω καποια στιγμη να το τελειωσω ετσι οπως το θελω.Τελος παντων τωρα βρησκομαι στο σταδιο να βγαλω το περριτο βαρος(πισω καθησματα κλπ.) ετσι ψαχνω για 2 καθισματα σκαφακια και εχω βρει τα Sparco srint V(190ε χωρις βασεις) τα οποια ειναι και τα ποιο φθηνα ομολογκασιον που εχω βρει και γενικα απο θεμα ποιοτητας.Εχετε καμια γνωμη η καποια αντιπροταση??thumb

nikos1400
01-09-12, 00:38
Το αυτοκινητο μου θελω σιγα σιγα να το κανω Drift Spec αλλα δεν διαθετω πολλα λεφτα και ετσι το ετοιμαζω σιγα σιγα και ελπιζω καποια στιγμη να το τελειωσω ετσι οπως το θελω.Τελος παντων τωρα βρησκομαι στο σταδιο να βγαλω το περριτο βαρος(πισω καθησματα κλπ.) ετσι ψαχνω για 2 καθισματα σκαφακια και εχω βρει τα Sparco srint V(190ε χωρις βασεις) τα οποια ειναι και τα ποιο φθηνα ομολογκασιον που εχω βρει και γενικα απο θεμα ποιοτητας.Εχετε καμια γνωμη η καποια αντιπροταση??thumb

προσφατα εβαλα ενα sprint 5 (V) στο e30 Στελιο.
απο τις ΚΑΛΥΤΕΡΕΣ αλλαγες σε ενα σπορ αυτοκινητο μπορω να πω.
ισως επειδη εχω και 2 κιλακια παραπανω, και σπαστηκα να κρατιεμαι απο πορτες και τιμονια στις στροφες...

"φρεσκοτατο", το ειχα παρει απο sparcoclub.gr. για βασεις ειχα πετυχει κατι πλαϊνα στηριγματα και αγορασα απο αγγελια, και εφτιαξα τη βαση ο ιδιος με σιδηροδρομο παλι απο σπαρκοκλαμπ.

απο μεγεθος βεβαια δεν μου κανει 100%, αλλα ειμαι 1,92 και 115 κιλα...
δεν ειναι ομως αβολο μολις μπεις, παρολο που δεν καθομαι 100% μεσα στο καθισμα. το καταευχαριστιεμαι και το χρησιμοποιω καθημερινα!
εχει μεταλλικο σκελετο και δεν κουνιεται καθολου.
thumb
ειναι το φτηνοτερο επωνυμο, αλλα αξιζει 1000% νομιζω τα λεφτα του.


ριξε μια ματια και εδω
https://www.bmwfans.gr/forum/showthread.php?t=12898

steliose36
01-09-12, 15:28
ευχαριστω και μαλλον για το σπριντ παμε εκτος και αν βγει καμια ευκαιρια!!