PDA

Επιστροφή στο Forum : Ποδοσφαιρικα, αθλητικα, οπαδικα και αλλα... Σαιζον 2012-2013



Σελίδες : [1] 2 3 4 5

Stathis
27-08-12, 18:05
ξεκινησε η καινουργια ποδοσφαιρικη περιοδος.

καλη χρονια να εχουμε και καλες φαπες ευχομαι στους φιλους μας τους λαγους... :th_Laie_67-1:

οπως φανηκε μονο με τον 13ο παικτη θα κερδιζουν φετος... :thumbsdown:

Κωνσταντίνος
27-08-12, 18:31
ξεκινησε η καινουργια ποδοσφαιρικη περιοδος.

καλη χρονια να εχουμε και καλες φαπες ευχομαι στους φιλους μας τους λαγους... :th_Laie_67-1:

οπως φανηκε μονο με τον 13ο παικτη θα κερδιζουν φετος... :thumbsdown:

Άντε καλή χρονιά. Όπως φάνηκε νωρίς-νωρίς, συνεχίσατε απο εκεί που το αφήσατε. Μόνο με τα κοράκια μπορείτε να κερδίσετε την Βέροια.
https://www.skai.gr/news/sports/article/211122/parapebetai-o-epoptis-tou-veroia-olubiakos/

Τι λες.....του κλάσανε τα αμελέτητα. Το έμβασμα του χοντρού θα καλύψει τους αγώνες που θα χάσει.
:hystericalbs1:

hades7
27-08-12, 18:40
αντε καλη χρονια να χουμε και ελπιζω οσοι μπενουμε σε αυτο το θρεντ να κατανοουμε οτι η πλακα και το καλοπροαιρετο πειραγμα ειναι μονο αυτο που εχει θεση εδω.Τα οπαδικα και οι φανατισμοι νομιζω δεν μας αφορουν στην παρεα μας ,ελπιζω να παμε με ενα καλο κλιμα μεταξυ μας μεχρι το τελος της σαιζον.

Stathis
27-08-12, 18:50
μπραβο φιλε μου κωνσταντινε...
βαζεις βλεπω το ρεπορταζ του αντικειμενικου και αξιοπιστου skai...
xaxaxaxaxaxaxa

να απαντησω κι εγω με πρωτοσελιδο απο τον παντα αμεροληπτο πρωταθλητη :D :D :D

https://news247.gr/newspapers/Sport/protathlitis/article1906065.ece/BINARY/w940/20004.jpg

katsaraios
27-08-12, 18:50
αντε καλη χρονια να χουμε και ελπιζω οσοι μπενουμε σε αυτο το θρεντ να κατανοουμε οτι η πλακα και το καλοπροαιρετο πειραγμα ειναι μονο αυτο που εχει θεση εδω.Τα οπαδικα και οι φανατισμοι νομιζω δεν μας αφορουν στην παρεα μας ,ελπιζω να παμε με ενα καλο κλιμα μεταξυ μας μεχρι το τελος της σαιζον.
ανησυχεις για τιμωρια απο καμια ΟΥΕΦΑ ρε ???:th_Laie_67-1:

εννοειται την πλακα μας κανουμε φετος μαλιστα θα γελασουμε πολυ

katsaraios
27-08-12, 18:56
:th_Laie_67-1::th_Laie_67-1::th_Laie_67-1:

https://www.youtube.com/watch?v=q1RtlMpYOeE

Κωνσταντίνος
27-08-12, 19:01
μπραβο φιλε μου κωνσταντινε...
βαζεις βλεπω το ρεπορταζ του αντικειμενικου και αξιοπιστου skai...
xaxaxaxaxaxaxa

να απαντησω κι εγω με πρωτοσελιδο απο τον παντα αμεροληπτο πρωταθλητη :D :D :D

https://news247.gr/newspapers/Sport/protathlitis/article1906065.ece/BINARY/w940/20004.jpg

Ούτε καν ο "Πρωκταθλητής" αναφέρει περι διαιτησίας και Παο.
Εσύ βλέπω είσαι ακόμα πιο μπροστά απο αυτόν ε ;
:th_Laie_67-1:

Y.Γ Ο Σκαι στο λινκ που έβαλα, λέει περι παραπομπής. Δεν έκανε καμμιά κρίση για τον κορακο-επόπτη. :D

Samaro
27-08-12, 19:02
Άντε καλή χρονιά. Όπως φάνηκε νωρίς-νωρίς, συνεχίσατε απο εκεί που το αφήσατε. Μόνο με τα κοράκια μπορείτε να κερδίσετε την Βέροια.
https://www.skai.gr/news/sports/article/211122/parapebetai-o-epoptis-tou-veroia-olubiakos/

Τι λες.....του κλάσανε τα αμελέτητα. Το έμβασμα του χοντρού θα καλύψει τους αγώνες που θα χάσει.
:hystericalbs1:

Αρχίσαμεεε…..!!!:th_Laie_67-1:



Φτηνά τη γλίτωσε ο Ολυμπιακός στη Βέροια

Ο Δασκαλάκης νίκησε... στις γκέλες τον Κάρολ και ο Ολυμπιακός τη Βέροια με 2-1, με τους «νεοφώτιστους» διαμαρτύρονται δικαίως για γκολ τους που ακυρώθηκε ως οφσάιντ.
https://sports.in.gr/football/superleague/article/?aid=1231210479

Stathis
27-08-12, 19:04
τα γραφει στις μεσα σελιδες τα αισχη σας...

Κωνσταντίνος
27-08-12, 19:08
τα γραφει στις μεσα σελιδες τα αισχη σας...

:hystericalbs1::hystericalbs1:

Εδώ ταιριάζει απόλυτα το "φωνάζει ο κλέφτης, να ακούσει ο νοικοκύρης".


τα γραφει στις μεσα σελιδες τα αισχη σας...
Την ξεφυλλίζεις βλέπω ε :D :D :D

Stathis
29-08-12, 09:35
επεσε η πρωτη καρπαζια για φετος...

αντε με τις υγειες σας...

https://kourkouti.sport24.gr/wp-content/uploads/2012/08/kourkouti-panathinaikos-malaga-gia-ta-panigyria-sm.jpg

Kostas_1
29-08-12, 10:50
Σε καλο θα τους βγει. Θα μπορεσουν να επικεντρωθουν στο στοχο τους για τη 2η θεση στο πρωταθλημα

StratosZ4
29-08-12, 11:07
Σε καλο θα τους βγει. Θα μπορεσουν να επικεντρωθουν στο στοχο τους για τη 2η θεση στο πρωταθλημα

:hystericalbs1::hystericalbs1::hystericalbs1:
Για τις θεσεις 1-2 θα παιξουν παοκ και οσφπ φετοςthumb

Kostas_1
29-08-12, 11:36
:hystericalbs1::hystericalbs1::hystericalbs1:
Για τις θεσεις 1-2 θα παιξουν παοκ και οσφπ φετοςthumb

Δηλ 1η η ΑΕΚ? :th_Laie_67-1:

StratosZ4
29-08-12, 11:42
Δηλ 1η η ΑΕΚ? :th_Laie_67-1:

1η που θα υποβιβαστει εννοεις?:th_Laie_67-1:
Οχι, θα παλευει με τον αρη εφετο....:hystericalbs1:

StratosZ4
29-08-12, 12:24
Και για να μην παρεξηγουμαι, εξηγουμαι.!
Ουτε αρρωστος ειμαι, ουτε "χαζος". Θελω δυνατους ολους τους παραδοσιακα μεγαλους του ελληνικου πρωταθληματος. Αλλιως ουτε τα πειραγματα υπαρχουν ουτε ο χαβαλεςthumb

Stathis
29-08-12, 18:47
https://content-aka.sentragoal.gr/filesystem/images/20120829/engine/assets_LARGE_t_1041_105794856_type12450.jpg

:hystericalbs1: :hystericalbs1: :hystericalbs1:

Κωνσταντίνος
29-08-12, 19:07
Με τις εμφανίσεις που κάναμε και στα 2 παιχνίδια, έπρεπε να μας απαγορέψουν και την συμμετοχή στο Europa League.
Και θα γλυτώναμε και το δούλεμα.
Αστο δι@ολο. Που πας με Ζέκα και Μαυρία ρεεεεεεεεεεεεεεεεεεεεεεεε ε

Samaro
29-08-12, 19:28
Με τις εμφανίσεις που κάναμε και στα 2 παιχνίδια, έπρεπε να μας απαγορέψουν και την συμμετοχή στο Europa League.
Και θα γλυτώναμε και το δούλεμα.
Αστο δι@ολο. Που πας με Ζέκα και Μαυρία ρεεεεεεεεεεεεεεεεεεεεεεεε ε
Τουλάχιστον εμείς έχουμε το γνωθι σαυτόν. Αλλοι πιστεύουν οτι εχουν ομαδάρες !
Ερε γέλια που θα κάνουμε !! :original:

gant
29-08-12, 20:47
Τι είπε το άτομο?

Πριν από λίγο στα αθλητικά καναλιού ο Κατσουράνης: Εντάξει παίζουμε τώρα στο Europa, το οποίο δεν έχει κατακτήσει καμμιά ελληνική ομάδα ως τώρα.

Στο τσεπάκι του το χει? :hystericalbs1::hystericalbs1::hystericalbs1:

hades7
29-08-12, 20:51
ενταξει κυριε γιωργο εδω ειπε ο φερειρα οτι ο παο επαιξε ανταξια στην ιστορια του.....

A8hnaios
29-08-12, 21:12
https://a1.sphotos.ak.fbcdn.net/hphotos-ak-snc7/304857_468467946519529_1972968883_n.jpg

Kostas_1
30-08-12, 19:32
2ος όμιλος
Αρσεναλ
Σάλκε
ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ
Μονπελιέ

Για να δουμε τι θα δουμε

hades7
30-08-12, 19:43
https://www.sport24.gr/football/omades/Paok/drakonteia_metra.1910759.html
shame.....

gant
30-08-12, 20:23
https://www.sport24.gr/football/omades/Paok/drakonteia_metra.1910759.html
shame.....

Τι να πεις ρε Άρη.
Να δεις στην Μόσχα στο Κρεμλίνο, μέσα στο μουσείο, μπατσίνα μεγέθους αρκούδας να σέρνει στην κυριολεξία απ το μπράτσο συνταξιδιώτη μου, για να του δείξει το απαγορευτικό σήμα βιντεοσκόπησης αφού ο φουκαράς δεν το χε προσέξει!

hades7
30-08-12, 22:12
Οκλαδον κύριε Γιώργο; Μάγκας πρέπει να σαι παντού

katsaraios
30-08-12, 23:03
κριμα για τον Ατρομητο ο Παοκ χαλι δικαια η τριαρα...

hades7
31-08-12, 22:35
UFO αγνωστου ταυτοτητας ιπταμενο αντικειμενο προσγειωθηκε στον αγωνιστικο χωρο του ΟΑΚΑ σε λιγο θα εχουμε νεοτερα απο την ανταποκρητρια του πεμβε φανς στο γηπεδο κωσταντινα Μ3
https://www.hobbi.gr/images/Pentagon_K19002-51_thumb12.jpg

katsaraios
31-08-12, 23:30
https://www.contra.gr/Soccer/Hellas/Superleague/panathinaikos/alafouzos-egklhmatikh-organwsh-skeftomaste-lewforo.1912550.html

:hystericalbs1::hystericalbs1::hystericalbs1:

welcome to life..

katsaraios
04-09-12, 11:44
Χαντε δεν ειχε ο χοντρος 4 κατοσταρικα για τον Αλεξη ?
Κατσε να περασεις ομιλους με Διακιτε - Σιοβα:th_Laie_67-1:

Ptboul
04-09-12, 11:53
UFO αγνωστου ταυτοτητας ιπταμενο αντικειμενο προσγειωθηκε στον αγωνιστικο χωρο του ΟΑΚΑ σε λιγο θα εχουμε νεοτερα απο την ανταποκρητρια του πεμβε φανς στο γηπεδο κωσταντινα Μ3

έλιωσα :hystericalbs1: :hystericalbs1:

hades7
04-09-12, 11:54
τυπε οι ειδικοι ειπαν οτι αυτος ο Διακιτες ειναι μειγμα βιειρα μπενκεμπαουερ μπαρεζι ολα σε ενα νοικοκειρεμενα το γραψε κι ο πρωταθλητης ,με τετοιους παιχταραδες χτυπας τελικο ανετα γιατι ομιλους μας λες τωρα εσυ

deepBLUE
13-09-12, 09:32
Πω πω πω https://www.sportygossip.com/karfoma-toy-ntorsei-binteo

Stathis
13-09-12, 09:38
να ετοιμαζονται οι λαγοι για κωλονοσκοπηση...

HULK
13-09-12, 11:09
Οταν δεν θα υπαρχουν φιλαθλοι του γαυρου να σπασουν το ΣΕΦ ειναι μια καλη εναλλακτικη λυση για να σταματησει ο αγωνας...:D

katsaraios
13-09-12, 17:07
GAGATSIS FOR EVER...............

OSFP

Stathis
13-09-12, 18:08
GAGATSIS FOR EVER...............

OSFP

γιωργακη χαιρετισμους στη σασα φιλε... thumb

katsaraios
13-09-12, 19:20
γιωργακη χαιρετισμους στη σασα φιλε... thumb
Γιατι δεν την χαιρετας και εσυ Σταθη?? αφου την ηξερεςthumb και πολυ καλα απο καιρο..

Stathis
13-09-12, 19:44
Γιατι δεν την χαιρετας και εσυ Σταθη?? αφου την ηξερεςthumb και πολυ καλα απο καιρο..

την ηξερα οντως.

katsaraios
13-09-12, 20:35
δεν πειραζει ενας βαζελος λιγοτερος στο φορουμ ειναι η "σασα"....τιποτα λιγοτερο η περισσοτερο...
Επισης επειδη εχει λιμνες η Σκωτια και θα παω απατος οταν πεσει μπαν προτιμω Ν.Ημισφαιριο που εχει και μπαλαδορους...


https://www.youtube.com/watch?v=EVjP28wbUww

Stathis
13-09-12, 20:58
Επισης επειδη εχει λιμνες η Σκωτια και θα παω απατος οταν πεσει μπαν προτιμω Ν.Ημισφαιριο που εχει και μπαλαδορους...

βουλωμενο γραμμα διαβαζεις ρε μπαγασα... :th_Laie_67-1::th_Laie_67-1:

spar@
13-09-12, 21:25
katsaraiooo ενοικιαζω τα username και password μου αν θες... με βαρυ αντρικο ιστορικο!

katsaraios
13-09-12, 22:04
katsaraiooo ενοικιαζω τα username και password μου αν θες... με βαρυ αντρικο ιστορικο!

εισαι ακριβΗ εσυ..θα παω σε πιο φτηνο δοκιμασμενης αντοχης:whistle:

Samaro
15-09-12, 13:21
Πρωτάθλημα U17 ! Παναθηναϊκός - Ολυμπιακός 3-0

(Φαίνεται πως εδώ, δεν έχουμε ακόμα εντεταλμένη διαιτησία ! :th_Laie_67-1:)



Νίκη Παναθηναϊκού στο ντέρμπι των μικρών

Ο Παναθηναϊκός ήταν ο μεγάλος νικητής στο ντέρμπι με τον Ολυμπιακό για την πρεμιέρα του πρωταθλήματος κάτω των 17 ετών. Οι «πράσινοι» με γκολ των Νιούμαν (54Ά), Τζανουλίνου (56Ά) και Σερβιλάκη (77Ά).

Τον αγώνα παρακολούθησε ο Ζαν Αλέν Μπουμσόνγκ, που έχει μείνει εκτός αποστολής για το ματς με τον Πανθρακικό, μαζί με τον εννιάχρονο γιο του που είναι στα τμήματα υποδομής του «τριφυλλιού».

Παναθηναϊκός U-17: Κότσαρης, Στρατήγης, Σερβιλάκης, Τζανουλίνος, Αρναούτογλου, Στάικος, Παπανικολάου, Αγγελόπουλος Β., Νιούμαν (83 Γεροκωνσταντής), Αγγελόπουλος Γ. (87 Χρυσικός), Μπαμίχα (80 Λάμπρου).

Ολυμπιακός U-17: Ηλιάδης, Ξανθόπουλος, Τούρας, Αρντίτ, Μακροστέργιος (73 Ράνχια), Καζίμ, Καναβέτας, Μαργαρίτης (58 Γαρυφαλλάκης), Βέργος (71 Αράπης), Καλέργης, Χαντζάρας.

https://www.sport-fm.gr/article/579700

Kostas_1
15-09-12, 14:01
Ναι ναι, ο ΠΑΩ ειναι η καλυτερη ομαδα και ειναι κριμα που ολο αδικειται.

hades7
15-09-12, 14:04
Σας έχω ικανούς να ψάχνετε απεγνωσμένα σε λίγο καμία νίκη σε τουρνουά πιγκ πογκ για παιδιά 7-9 ετών...

Kostas_1
15-09-12, 18:31
Ηττα απο τον Πανθρακικο? Οχι ρε γμτο, κι αλλη αδικια...

katsaraios
15-09-12, 19:02
Ηττα απο τον Πανθρακικο? Οχι ρε γμτο, κι αλλη αδικια...

με γκολ του κουμπαρου του Νικοπολιδη:th_Laie_67-1::th_Laie_67-1:

Kostas_1
15-09-12, 19:31
με γκολ του κουμπαρου του Νικοπολιδη:th_Laie_67-1::th_Laie_67-1:

αχαχα ναι ρε αυτος ο παπαδοπουλος δεν ηταν στον ΠΑΩ πριν?

Nino
15-09-12, 19:34
Σας έχω ικανούς να ψάχνετε απεγνωσμένα σε λίγο καμία νίκη σε τουρνουά πιγκ πογκ για παιδιά 7-9 ετών...

ασε γιατι κανεις σας δεν ειναι για ping pong, δεν εχει παραγκα εκει χαχαχαχα

hades7
15-09-12, 20:31
Αραχνες θα πιάσει το θρεντ ....

330Ci
16-09-12, 11:31
'Ατιμη παράγκα...

deepBLUE
16-09-12, 12:12
Ναι ναι, ο ΠΑΩ ειναι η καλυτερη ομαδα και ειναι κριμα που ολο αδικειται.

Αυτο λες εσυ ?
Εδω ειδα το ενα παικτη του παω που παροτι τον βιασαν μετα τον αναγκασαν να φορεσει το σωβρακο κολαρο και επαιζε με το σωβρακο στο κεφαλι !!!
Αισχος :hystericalbs1:

A8hnaios
17-09-12, 20:40
https://fbcdn-sphotos-e-a.akamaihd.net/hphotos-ak-ash3/523512_473808889319945_1850494157_n.jpg

katsaraios
18-09-12, 00:10
AΝ ΘΕΛΟΥΝ



Συνελήφθη το βράδυ της Κυριακής 39χρονος ο οποίος -μέσα από το ηλεκτρονικό σύστημα εποπτείας αθλητικών εγκαταστάσεων του Ο.Α.Κ.Α- βρέθηκε να μοιράζει βεγγαλικά κροτίδες και καπνογόνα.

Το βράδυ της Κυριακής, μετά τη λήξη ποδοσφαιρικού αγώνα της ΑΕΚ με τον Άρη στο Ο.Α.Κ.Α. συνελήφθη κοντά στον σταθμό ΗΣΑΠ «Ειρήνη», από αστυνομικούς της Υποδιεύθυνσης Ασφάλειας Βορειοανατολικής Αττικής 39χρονος για παράβαση των Νόμων «περί ερασιτεχνικού και επαγγελματικού αθλητισμού», «καταπολέμησης της βίας με αφορμή αθλητικές εκδηλώσεις» και «περί φωτοβολίδων και πυροτεχνημάτων».

Συγκεκριμένα, μετά από αξιοποίηση-ανάλυση στοιχείων από το ηλεκτρονικό σύστημα εποπτείας αθλητικών εγκαταστάσεων του Ο.Α.Κ.Α. εντοπίσθηκε ο 39χρονος κατά την διάρκεια του αγώνα, εντός της θύρας 35, να κατέχει σακίδιο εντός του οποίου είχε τοποθετήσει άγνωστο αριθμό βεγγαλικών, κροτίδων και καπνογόνων τα οποία μοίραζε στους φιλάθλους, οι οποίοι τα εκτόξευαν εντός του αγωνιστικού χώρου με αποτέλεσμα να υπάρχει κίνδυνος τραυματισμού.

Επιπλέον, από το ίδιο ηλεκτρονικό σύστημα προέκυψε ότι υπάλληλος της εταιρείας που είχε αναλάβει τον έλεγχο των εισερχόμενων φιλάθλων στη θύρα 1 -ενώ είχαν εισέλθει όλοι οι φίλαθλοι και είχαν κλειδώσει οι πόρτες- την 19:52 ώρα με κλειδί που κατείχε άνοιξε την κεντρική είσοδο και επέτρεψε, χωρίς αστυνομικό έλεγχο, την είσοδο σε πέντε άγνωστα άτομα, οι οποίοι έφεραν στους ώμους τρία ευμεγέθη σακίδια. Ο υπάλληλος διέφυγε πριν την λήξη του αγώνα και αναζητείται να συλληφθεί στα πλαίσια του αυτοφώρου.

Σημειώνεται, ότι κατά την διάρκεια του αγώνα από τις κερκίδες των θυρών 35 και 1 άναψαν συνολικά 76 καπνογόνα και έγινε χρήση 16 κροτίδων.

Ο συλληφθείς με την σχηματισθείσα σε βάρος του δικογραφία οδηγήθηκε στον κ. Εισαγγελέα Πλημμελειοδικών Αθηνών.

www.newsit.gr

A8hnaios
18-09-12, 20:04
Kαλη επιτυχια στο Γαυρο!

https://resources.sport-fm.gr/supersportFM/images/news/12/09/18/194222.jpg?w=400&f=bicubic

Samaro
18-09-12, 22:07
Πάρτε τα παιδιά απο την τηλεόραση !

Εχει αθλητικό πρόγραμμα σεξουαλικού περιεχομένου !

:whistle:

hades7
18-09-12, 22:51
Θα το ρίξω στα βιβλια ξεκινάω απο σήμερα μόμπι ντικ το κυνήγι της φαλαινας
Χοντρέ θα φύγεις κλοτσιδον απο την καρέκλα

katsaraios
18-09-12, 22:53
Κριμα και αδικο δεν τον ηθελε η πορνη μπαλλα ....

hades7
18-09-12, 23:00
Τύπε δηλαδή λες να αρχίσω άλλο βιβλίο οι θλυμενες πουτανες της ζωής μου;

deepBLUE
18-09-12, 23:09
Αυτα εγραψα στο fb αυτη ειναι η γνωμη μου και θα καταθεσω και δω :

Απο που να ξεκινησει κανεις ?
Τετοιο χαλι ειχαμε χροοονια πολλα να δουμε !!!
Και επειδη με το σεις και με το σας μαλλον τιποτα δε βγαινει εχω να πω τα εξης:
Κυριε μακακα Θοδωριδη με δηλωσεις και φαμφαρες
αγωνες δε κερδιζει μια ομαδα !!!
Κυριε ΑΡΧΙΜΑΚΑΚΑ ΜΑΡΙΝΑΚΗ να χαιρεσαι τις γαματες
μεταγραφες σου !!!
Ζαρντιμ,Μανωλα,Γκρεκο,Μασα ο ,ξεπερασες καθε οριο
μακακιας ευγε !!!
Με ομαδες μοντελα αγωνες δε κερδιζεις (αντε ανοιξε ενα
πρακτορειο μοντελων μπας και γ@μισεις κιολας και ξελαμπικαρει το μυαλο σου)ουτε με αμυνα π@υτανα και επιθεση μπ@υρδελο !!!
Πηρες ενα σκασμο λεφτα απο δικαιωματα τσαμπιονς λινγκ μεταγραφες κλπ κλπ.
Αφου μονο αυτα σε νοιαζουν αντε γ@μισου και πηγαινε σπιτι σου ανηθικε μακακα μπας και βρει η ομαδα το δρομο της.
Μεγαλο μερος ευθυνης εχουν και οι γλυφτες που σε περιβαλλουν δημοσιογραφοι,επιτελικοι,κ λπ κλπ.
Να τους χαιρεσαι !!!
Δε με πειραξε που εχασε η ομαδα θα μπορουσε να συμβει παιζοντας και τη καλυτερη μπαλλα ,αλλα τετοιο ΧΑΛΙ εχουμε χρονια να δουμε.
Αισχος ντροπη και για να τελειωνουμε αν δε μπορεις να σεβαστεις ομαδα και φιλαθλους παρα μονο τη τσεπη σου
πηγαινε παρε αλλη ομαδα.
Με τετοιο χαλι ουτε στο καρβασαρα δε μπορει να παιξει ο θρυλος !!!!
Ελεος!!!

Panos 316T
18-09-12, 23:10
Οι νυχτες κωμωδιας αρχισανε αχαχαχαχα

υγ1:ηθελα και να ξερα απο που αντλουσαν αισιοδοξια οι οπαδοι που μου ελεγαν ολοι "χαλαρα 4-1"
Υγ2: μην πει κανεις τιποτα σημερα για την τριφυλλαρα ,θα ναι οφτοπικ!

katsaraios
18-09-12, 23:14
Οι νυχτες κωμωδιας αρχισανε αχαχαχαχα

υγ1:ηθελα και να ξερα απο που αντλουσαν αισιοδοξια οι οπαδοι που μου ελεγαν ολοι "χαλαρα 4-1"
Υγ2: μην πει κανεις τιποτα σημερα για την τριφυλλαρα ,θα ναι οφτοπικ!
Μια χαρα ο βαζελος ρε Πανο ,,η ομαδαρα που τον απεκλεισε εριξε 3 παστελια

Panos 316T
18-09-12, 23:15
Αυτα εγραψα στο fb αυτη ειναι η γνωμη μου και θα καταθεσω και δω :

Απο που να ξεκινησει κανεις ?
Τετοιο χαλι ειχαμε χροοονια πολλα να δουμε !!!...........................
πηγαινε παρε αλλη ομαδα.
Με τετοιο χαλι ουτε στο καρβασαρα δε μπορει να παιξει ο θρυλος !!!!
Ελεος!!!

για μενα μεγαλο το κενο του βαλβερδε δυστηχως...

deepBLUE
18-09-12, 23:17
Οι νυχτες κωμωδιας αρχισανε αχαχαχαχα
Φιλε Πανο τετοιες κωμωδιες μαζι σας βλεπουμε χρονια αλλα δεν ειναι αυτο το θεμα μας .


υγ1:ηθελα και να ξερα απο που αντλουσαν αισιοδοξια οι οπαδοι που μου ελεγαν ολοι "χαλαρα 4-1"

Αυτοι που ειχαν τετοιες εμπνευσεις ειναι αυτοι που ειναι προβατα με παρωπιδες και δε βλεπουν και ζουν τη πραγματικοτητα και κανουν κακο στην ομαδα.
Η πραγματικοτητα περαν της πλακας που κανουμε μεταξυ μας ειναι εντελως αλλου !!!

Panos 316T
18-09-12, 23:18
Μια χαρα ο βαζελος ρε Πανο ,,η ομαδαρα που τον απεκλεισε εριξε 3 παστελια

Κοιτα τι γραφει ο ντιπ για την ομαδα του...

Εγω τι πρεπει να γραψω για την δικια μου;;;;;;;;;

katsaraios
18-09-12, 23:21
Κοιτα τι γραφει ο ντιπ για την ομαδα του...

Εγω τι πρεπει να γραψω για την δικια μου;;;;;;;;;

ο βαζελος επαιξε οσο μπορουσε αυτη την εποχη ..αρα καλως αποκλειστηκε..
ο γαυρος δυστυχως δεν εχει αμυνα τρομερες απωλειες μελμπεργκ-αβρααμ που δεν αντικατασταθηκαν..
μανωλαδες-σιοβες -παπαζογλου δεν ειναι ακομα για τς.λιγκ...

deepBLUE
18-09-12, 23:32
ο βαζελος επαιξε οσο μπορουσε αυτη την εποχη ..αρα καλως αποκλειστηκε..
ο γαυρος δυστυχως δεν εχει αμυνα τρομερες απωλειες μελμπεργκ-αβρααμ που δεν αντικατασταθηκαν..
μανωλαδες-σιοβες -παπαζογλου δεν ειναι ακομα για τς.λιγκ...

Γιατι ειδες επιθεση ? :th_Laie_67-1::th_Laie_67-1:

330Ci
19-09-12, 07:08
Με μόνες εξαιρέσεις τον Τζεμπούρ και τον Χολέμπας οι υπόλοιποι ήταν για κλάματα.
Κακά τα ψέματα, όταν έχει τσεπώσει ο Πρόεδρος τα εκατομμύρια του τσου-λού και έχει απέναντί του μια ομάδα με τα χάλια του βάζελου, άρα το παίρνει χαλλλαρά και φέτος, ποιός ο λόγος να δώσει λεφτά για να κάνει σοβαρές μεταγραφές; Για να προκριθεί η ομάδα στον δεύτερο γύρο του τσου-λου; Ε, και;

Bitz
19-09-12, 07:44
Οι νυχτες κωμωδιας αρχισανε αχαχαχαχα

υγ1:ηθελα και να ξερα απο που αντλουσαν αισιοδοξια οι οπαδοι που μου ελεγαν ολοι "χαλαρα 4-1"
Υγ2: μην πει κανεις τιποτα σημερα για την τριφυλλαρα ,θα ναι οφτοπικ!

Ποιος να πει...ασχολειται κανεις;;:th_Laie_67-1:

Samaro
19-09-12, 07:52
Αυτα εγραψα στο fb αυτη ειναι η γνωμη μου και θα καταθεσω και δω :

Απο που να ξεκινησει κανεις ?
Τετοιο χαλι ειχαμε χροοονια πολλα να δουμε !!!
Και επειδη με το σεις και με το σας μαλλον τιποτα δε βγαινει εχω να πω τα εξης:
Κυριε μακακα Θοδωριδη με δηλωσεις και φαμφαρες
αγωνες δε κερδιζει μια ομαδα !!!
Κυριε ΑΡΧΙΜΑΚΑΚΑ ΜΑΡΙΝΑΚΗ να χαιρεσαι τις γαματες
μεταγραφες σου !!!
Ζαρντιμ,Μανωλα,Γκρεκο,Μασα ο ,ξεπερασες καθε οριο
μακακιας ευγε !!!
Με ομαδες μοντελα αγωνες δε κερδιζεις (αντε ανοιξε ενα
πρακτορειο μοντελων μπας και γ@μισεις κιολας και ξελαμπικαρει το μυαλο σου)ουτε με αμυνα π@υτανα και επιθεση μπ@υρδελο !!!
Πηρες ενα σκασμο λεφτα απο δικαιωματα τσαμπιονς λινγκ μεταγραφες κλπ κλπ.
Αφου μονο αυτα σε νοιαζουν αντε γ@μισου και πηγαινε σπιτι σου ανηθικε μακακα μπας και βρει η ομαδα το δρομο της.
Μεγαλο μερος ευθυνης εχουν και οι γλυφτες που σε περιβαλλουν δημοσιογραφοι,επιτελικοι,κ λπ κλπ.
Να τους χαιρεσαι !!!
Δε με πειραξε που εχασε η ομαδα θα μπορουσε να συμβει παιζοντας και τη καλυτερη μπαλλα ,αλλα τετοιο ΧΑΛΙ εχουμε χρονια να δουμε.
Αισχος ντροπη και για να τελειωνουμε αν δε μπορεις να σεβαστεις ομαδα και φιλαθλους παρα μονο τη τσεπη σου
πηγαινε παρε αλλη ομαδα.
Με τετοιο χαλι ουτε στο καρβασαρα δε μπορει να παιξει ο θρυλος !!!!
Ελεος!!!

Εγώ πάντως τα είχα πεί , αλλά δεν ακούγατε :


29-08-12, 20:28
Τουλάχιστον εμείς έχουμε το γνωθι σαυτόν. Αλλοι πιστεύουν οτι εχουν ομαδάρες !
Ερε γέλια που θα κάνουμε !! :original:

Samaro
19-09-12, 07:58
.....................................

Αυτοι που ειχαν τετοιες εμπνευσεις ειναι αυτοι που ειναι προβατα με παρωπιδες και δε βλεπουν και ζουν τη πραγματικοτητα και κανουν κακο στην ομαδα.
........................................

Καποιοι σαν αυτούς, υπάρχουν σε όλες τις ομάδες Βαγγέλη !
Μόνο που δεν είμαι σίγουρος αν, είναι αυτοί τα πρόβατα ή αυτοί που τους πιστεύουν ??

deepBLUE
19-09-12, 08:58
Με μόνες εξαιρέσεις τον Τζεμπούρ και τον Χολέμπας οι υπόλοιποι ήταν για κλάματα.
Κακά τα ψέματα, όταν έχει τσεπώσει ο Πρόεδρος τα εκατομμύρια του τσου-λού και έχει απέναντί του μια ομάδα με τα χάλια του βάζελου, άρα το παίρνει χαλλλαρά και φέτος, ποιός ο λόγος να δώσει λεφτά για να κάνει σοβαρές μεταγραφές; Για να προκριθεί η ομάδα στον δεύτερο γύρο του τσου-λου; Ε, και;

Δεδομενο δεν ειναι τιποτα σ'αυτη τη ζωη οποιον και αν εχεις απεναντι σου ακομα και τον τελευταιο (βλεπε λαγο).
Οσο για τον τσιμπουρι η τελευταια του ενεργεια που πιθανο να γινοταν ισοφαριση
με το Μητρογλου μονο του δε μου αρεσε καθολου !!!!
Αν ημουν προπονητης θα τον τιμωρουσα γι αυτο (δεν ειμαι ομως):thumbsdown:

deepBLUE
19-09-12, 09:03
Εγώ πάντως τα είχα πεί , αλλά δεν ακούγατε :

Προσωπικα δε παραμυθιαζομαι φιλε Αντωνη ουτε βλεπω τρελα ονειρα.
Για μενα η εικονα της ομαδας καθε αλλο παρα καλη ειναι ,τωρα αν καποιος δε το βλεπει θελει οφθαλμιατρο.
Πιθανο βεβαια η ομαδα να ειναι καλυτερη στο Ελληνικο πρωταθλημα αλλα κραταω και μια πισινη και γι'αυτοthumb
Το να αγαπας την ομαδα σου δε σημαινει πως πρεπει να εισαι προβατο και να παραμυθιαζεσαι αλλα δυστηχως τετοιοι υπαρχουν πολλοι και γι αυτο και οι προεδροι της καθε ομαδας κανουν αυτα που κανουν.
Να ειναι καλα και οι γλυφτες δημοσιογραφοι(προσκοιμενο στη καθε ομαδα) που βοηθουν τα προβατα να μπουν πιο ευκολα στο μαντρι !!!

Stathis
19-09-12, 10:20
Εγώ πάντως τα είχα πεί , αλλά δεν ακούγατε :

τι μας ειχες πει ρε αντωνη?
οτι μια ελληνικη ομαδα ειναι πιθανον να χασει απο μια αλλη που προερχεται απο πολυ καλυτερο πρωταθλημα, με μεγαλυτερο προϋπολογισμο, καλυτερους παικτες?
σοβαρη προβλεψη εκανες, να σε παρουμε για μεντιουμ.

αυτο που ειχαμε πει ειναι οτι η ομαδα μας ειναι καλυτερη απο τις αλλες του ελληνικου πρωταθληματος, οι οποιες βλεπουμε σε τι χάλι βρισκονται.
πραγμα που δεν βλεπω να διαφωνει κανεις.
κανε λοιπον καμια προβλεψη αν η ομαδα σου θα καταφερει να σωθει φετος (καπου ακουσα οτι θα πεσουν 5 ομαδες, αληθευει?) και ασε υπολοιπα...thumb


με το βαγγελη θα διαφωνησω εντελως.
αυτος ηταν ο πρωτος ουσιαστικα δυνατος αγωνας για τον ολυμπιακο εναντιον μιας καλυτερης ομαδας οπως δειχνουν τα αποτελεσματα της.
δεν θα πρεπει να κρινουμε λοιπον απο τον πρωτο αγωνα αυτης της ομαδας, καλο θα ειναι να περιμενουμε να δουμε.
συμφωνω οτι η περσινη ομαδα ειχε καλυτερη εικονα, αλλα εχω υπομονη να δω τι εχει στο μυαλο του ο προπονητης.

οσον αφορα τον μαρινακη ειναι ασεβεια και κακοηθεια να ακουγονται υβρεις εναντιον του, απο τη στιγμη που βαζει τα λ7 του και οπως εχει δειξει ως τωρα οι επιλογες του ηταν σωστες.

σε μια χωρα που διαλυεται, σε ενα πρωταθλημα που οι βασικοι αντιπαλοι δεν εχουν διοικησεις, παικτες, χρηματα να βγαλουν το χρονο, δεν ειναι σωστο, αντιθετα ειναι προκλητικο να ζηταμε μεταγραφες και παικτες εκατομμυριων.
ουσιαστικα η ομαδα δεν αλλαξε πολυ απο περσι, εφυγαν καποιοι και αντικατασταθηκαν απο ισαξιους λιγο-πολυ, σε αρκετες περιπτωσεις μαλιστα απο ελληνες ταλαντουχους καλους παικτες που μπορουν να εξελιχθουν, οπως ο σιοβας και ο μανωλας.

σε αυτο το περιβαλλον θα ηταν λαθος απο ολες τις πλευρες μια ελληνικη ομαδα να επενδυσει σε ακριβους ξενους παικτες απο τη στιγμη που η αγορα και η χωρα συνολικα κανουν καθε μηνα αρνητικα ρεκορ.
επισης ο καθε οπαδος δεν ειναι σωστο να εκτιμα ετσι ανθρωπους που ειναι πολυ επιτυχημενοι στον τομεα τους, να υβριζει και να εκφραζεται ασχημα.
τις περισσοτερες κινησεις επιχειρηματιων επιπεδου μαρινακη δεν ειναι σε θεση να τις αντιληφει καν ο μεσος οπαδος που δεν θα μπορουσε να διοικησει ουτε παγκο λαϊκης, ποσο μαλλον να τις κρινει.

εν τελει η δουλεια του μαρινακη και του καθε προεδρου-ιδιοκτητη δεν ειναι να γινεται ευχαριστος στον καθενα, αλλα να λαμβανει ολα εκεινα τα μετρα ωστε στο τελος η ομαδα του να εχει μια καλη πορεια, να επιτυχει τους στοχους της και να ειναι οικονομικα ευρωστη και ανεξαρτητη.
και αν κρινουμε απο οσα εχουμε δει εως τωρα ο μαρινακης εχει κανει εξαιρετικη δουλεια, σε αντιθεση απο τις (μη) διοικησεις των αλλων (πρωην)μεγαλων ομαδων οι οποιες φυτοζωουν μεταξυ φθορας και αφθαρσιας.thumb
οποιος θελει την ιδια τυχη και για τον ολυμπιακο, ας βριζει τον μαρινακη.

deepBLUE
19-09-12, 10:54
Yγειες ειναι να διαφωνουμε :)
Το τι μπορει να επικρατει η να γινεται στην Ελλαδα δεν εχει να κανει με την ομαδα ουτε το τι συμβαινει στους αλλους συλλογους.
Ποσως θα επρεπε να μας ενδιαφερει.
Δλδ απο τους τυφλους επικρατει ο μονοφθαλμος και αυτη ειναι η λογικη δε νομιζω.
Εδω εχουμε ενα συλλογο (τον μεγαλυτερο και πολυπληθεστερο στην Ελλαδα)που και χρηματα εχει αλλα προπαντος εδω και καιρο μας ζαλιζουν με τις φοβερες μεταγραφες και η ομαδα μοντελο κλπ κλπ.
Αν λοιπον αυτο δεν ειναι προκληση τοτε τι ειναι ?
Υποχρεωσε κανεις το Μαρινακη να παρει την ομαδα η του εβαλε κανεις το μαχαιρι στο λαιμο ?
Ηξερε που ηρθε οπως θα επρεπε να ξερει τι απαιτησεις εχουν οι οπαδοι της ομαδας οπως και τα τοσες χιλιαδες μελη που πληρωνουν τα διαρκειας για να δουν την αγαπημενη τους ομαδα και οχι το Μαρινακη αλλα και τι πρεπει να προσφερει και ο ιδιος σαν προεδρος.
Ειχε παικτες τους οποιους και πουλησε και πολυ καλα χρηματα πηρε, δε θα επρεπε να εχει αναπληρωσει αν οχι με καλυτερους( γιατι αυτη θα ηταν η λογικοτερη αλλα και σωστοτερη εξελιξη )τουλαχιστον με ισαξιους ?
Ειδες καμμια τετοια μεγαλη μεταγραφη γιατι εγω δεν ειδα και ξεκινω απο το προπονητη.
Πιθανο να υπηρχαν καλυτεροι και φθηνοτεροι αλλα αυτο δε θα το μαθουμε ποτε.
Αν λοιπον ο Μαρινακης δε μιλαγε για μοντελα και αν οι δημοσιογραφοι (γλυφτες ) δεν ελεγαν φαμφαρες και μας τα ζαλιζαν για τις φοβερες μεταγραφες τοτε μπορει να μη μιλαγα καθολου.
Ο ιδιος ο προεδρος με εχει βαλει στο τρυπακι να σκεφτομαι ετσι και να προσδωκω πραγματα.
Προσδοκιες ομως φιλε Σταθη και ειδικα για τσαμπιονς λιγκ με τετοιους προπονητες και τετοια ομαδα δε μπορεις να εχεις κακα τα ψεμματα.
Αν εχει τα γκατς να βγει να πει αυτα εχω αυτο μπορω,δε το κανει ομως αλλα λεει και ο καιρος περναει και εμεις καθε χρονια ακουμε την ιδια καραμελα και βλεπουμε το ιδιο εργο.
Αν θες φεραρι πρεπει να την πληρωσεις ο θεος δε κλεινει καθε μερα τα ματια ωστε απο γκελα να γινει κατι καλο !!!
Συμφωνω πως ειναι ο πρωτος αγωνας αλλα για θυμισου τι ελεγαν ?
Η Εμπειρια του Ολυμπιακου και και και ...
Τι σημαινει πρωτος αγωνας ?
Οι αλλες ομαδες δεν ειχαν πρωτο αγωνα ?
Προετιμασια δεν εκανε η ομαδα το Ελληνικο πρωταθλημα δε ξεκινησε ?
Μπορει να μη μπορω να διοικησω ουτε παγκο τουαλετας ποσο μαλλον λαικης ομως μπορω να εχω αποψη και ματια να βλεπω και να προσδοκω καθε χρονο τα καλυτερα για την ομαδα μου και ιδιαιτερα στην Ευρωπη.

hades7
19-09-12, 11:04
σταθη νομιζω οτι καπου εχει δικιο ο βαγγελης εντελει ο παρονομαστης ειναι ο ιδιος για ολους μας εστω κι αν εχουμε αλλη θεωρηση για το ποιος φταιει απογοητευτικαμε αν και νομιζω το περιμεναμε

deepBLUE
19-09-12, 11:05
απογοητευτικαμε αν και νομιζω το περιμεναμε

Το μονο που δε περιμενα ηταν η εμφανιση αυτη thumb

Stathis
19-09-12, 11:23
βαγγελη κατ αρχας δεν αναφερθηκα σε σενα για τον παγκο, αλλα για το μεσο οπαδο που βριζει στο πρωτο ασχημο αποτελεσμα.
εσυ εισαι επιτυχημενος επιχειρηματιας, οποτε δεν χρειαζεται να το εκλαμβανεις προσωπικα.

αποψη ο καθενας μπορει να εχει, αυτο ομως δεν σημαινει οτι ειναι η σωστη, ή οτι πρεπει να λαμβανεται σοβαρα υπ΄οψιν.
αυτο εκαναν και οι αλλες ομαδες, λαμβαναν σοβαρα τις υποδειξεις των οπαδων, μεχρι που οι προεδροι βαρεθηκαν να πληρωνουν για να υφιστανται υβρεις και προπηλακισμους και τωρα βλεπουμε τα αποτελεσματα.

οι ομαδες δεν ειναι δημοσιες επιχειρσεις, ειναι ιδιωτικες ανωνυμες, εχουν μετοχους, ιδικτητες, προεδρους.
αυτοι αποφασιζουν και οχι ο καθενας, και πολυ σωστα γινεται διοτι τα εγχειρηματα λαϊκης βασης τουλαχιστον στην ελλαδα απετυχαν παταγωδως.
εδω ατομα επιπεδου βαρδινογιαννη, πατερα, βγενοπουλου, γιαννακοπουλαιων, δεν μπορεσαν να τα βρουν, φαντασου να ηταν μερικες χιλιαδες.
ολοι οι οπαδοι φωναζουν οτι θελουν να εχουν μεριδιο στις αποφασεις, αλλα οταν καλουνται να δωσουν ακομα και ενα 100ρικο, εξαφανιζονται.

το οτι πληρωνει καποιος δεν σημαινει οτι του δινει το δικαιωμα να βριζει, αν δεν του αρεσει κανεις δεν τον πιεσε να παει παρα τη θεληση του, μπορει να ελευθερα να μην ξαναπαει.

για να τελειωνω ο ολυμπιακος εχει περασει απο πολλες κακουχιες που οι πιο παλιοι θυμουνται, και ειναι τυχερος που εχει προεδρο το μαρινακη.
αν φροντισουν οι οπαδοι να τον απομακρυνουν και να τον πικρανουν με τη συμπεριφορα τους, αυτα που περνανε οι αλλες ομαδες με τους τσακες τους πριγκηπες κλπ θα μας φαινονται λιγα.

deepBLUE
19-09-12, 11:35
Αλλα εγραφαν και αλλα γραφουν τωρα αφου πρωτα εκτεθηκαν.
Τι να το κανω τωρα.
Ας δουμε λοιπον τι μας λεει ο συγγραφεας !!!
Από: Red Eye

https://www.panoli.gr/index.php/den-eftegan-i-germani-alla-emis/

deepBLUE
19-09-12, 12:45
Και αφου εχουν πια εκτεθει τι να κανουν λενε αληθειες !!!!
Τωρα ειναι αργα κυριοι !!!!

https://www.redplanet.gr/Editorial/redplanetteam/ta-lathh-lene-thn-alhtheia.1934857.html

Κωνσταντίνος
19-09-12, 13:02
........
Κυριε μακακα Θοδωριδη με δηλωσεις και φαμφαρες
αγωνες δε κερδιζει μια ομαδα !!!
Κυριε ΑΡΧΙΜΑΚΑΚΑ ΜΑΡΙΝΑΚΗ να χαιρεσαι τις γαματες
μεταγραφες σου !!!
Ζαρντιμ,Μανωλα,Γκρεκο,Μασα ο ,ξεπερασες καθε οριο
μακακιας ευγε !!!

Φυσικά και δεν θα κάνει ηχηρές μεταγραφές. Δεν έχει κανέναν απολύτως λόγο. Και ο Κόκκαλης όταν έφερνε Τζιοβάνι, Ριβάλντο κ.τ.λ τι κατάφερε ;
Μόνο τον εγχώριο τίτλο έπαιρνε και μια πορεία στους 8 του CL.
Τον τίτλο θα τον ξαναπάρει με τους Ζαρντίμ και Μανωλά.
Για να επενδύσει ένας πρόεδρος σε παίχτες πρέπει να ανέβει συνολικά το Ελληνικό Ποδόσφαιρο/Πρωτάθλημα. Πρέπει τουλάχιστον άλλες 2-3 ομάδες να κάνουν ανάλογες μεταγραφές ώστε να ανέβει συνολικά το επίπεδο.
Να εχουμε γήπεδα και όχι χωράφια, οπαδούς και όχι ουρακοτάγκους.
Οι εποχές Δονκιχωτισμού (και μάλιστα χωρίς αποτέλεσμα) πέρασαν ανεπιστρεπτί.



οσον αφορα τον μαρινακη ειναι ασεβεια και κακοηθεια να ακουγονται υβρεις εναντιον του, απο τη στιγμη που βαζει τα λ7 του και οπως εχει δειξει ως τωρα οι επιλογες του ηταν σωστες.

Κάνεις πλάκα υποθέτω. Ο Μαρινάκης δεν διαφέρει σε τίποτα απο τους ούνους-χούλιγκαν. Και το έχει δείξει με αυτά που λέει. Η μόνη διαφορά είναι ότι φοράει κοστούμι.
Το εγχώρο ποδόσφαιρο κάνει βήματα πίσω με προέδρους σαν και δαύτον.
Άκου είναι ασέβεια.......

katsaraios
19-09-12, 13:43
Υπομονη εχει κι αλλο ρε παιδια αμεσως αρχισατε :th_Laie_67-1:
Οι ομαδες θελουν και υπομονη να διορθωσουν τυχον λανθασμενες επιλογες παιχτων -προπονητων ....
Καλως η κακως ο γαυρος με την σιγουρια του πρωταθλητη και τα εξασφαλισμενα εσοδα μονο και μονο απο την συμμετοχη στο Τ.Λ ειναι βιωσιμη επιχειρηση και δεν καταντησε βαζελος η ΑΕΚ ..
Αλλα τα λαθη του χοντρου πρεπει να λεγονται...φετος στο μεταγραφικο παζαρι δεν κινηθηκε εχοντας τσεπατα πολλα εκατομμυρια ,το γιατι θα το δικαιολογησει ο ιδος ΑΝ θελησει...
Ειμαστε και σαν λαος ανυπομονοι και ευκολα ενθουσιωδεις οποτε λιωνει ευκολα το παγωτο στην στραβη..
Οσο για αυτο που λεει ο Βαγγελης σχετικα με προσδοκιες θα πω φιλικα οτι οποιος διαβαζει φυλλαδες η σαιτ οπαδικα "τυφλωνεται" πορωνεται με καλπαζουσα φαντασια οτι θα γινει οπαδος υπερομαδας,μην ασχολειστε με τετοια πληρωμενα κορακια...
Ουδετερος ομιλων σαν φιλος της μπαλλας.....

deepBLUE
19-09-12, 17:10
οσον αφορα τον μαρινακη ειναι ασεβεια και κακοηθεια να ακουγονται υβρεις εναντιον του, απο τη στιγμη που βαζει τα λ7 του και οπως εχει δειξει ως τωρα οι επιλογες του ηταν σωστες.





Κάνεις πλάκα υποθέτω. Ο Μαρινάκης δεν διαφέρει σε τίποτα απο τους ούνους-χούλιγκαν. Και το έχει δείξει με αυτά που λέει. Η μόνη διαφορά είναι ότι φοράει κοστούμι.
Το εγχώρο ποδόσφαιρο κάνει βήματα πίσω με προέδρους σαν και δαύτον.
Άκου είναι ασέβεια.......
Καλα αστο εισαι αλλου και το πας αλλου !!!
Καταλαβαινω το πονο σου και ως ενα σημειο το βλεπω λογικο και πιθανο να τον εχεις και για πολυ ακομα στο -7 αλλα μην αναλυσουμε αυτο το θεμα.
Οταν ηρθε Ριμπο Ζιοβανι κλπ στην Ελλαδα ασφαλως και δεν ηταν περιττο.
Ειχαμε ολοι μας την ευκαιρια να βλεπουμε απο κοντα και εμεις αλλα και η υπολοιπη ευρωπη τετοιους μεγαλους παικτες να κοσμουν το Ελληνικο πρωταθλημα και οχι μονο.
Θα σε χαλαγε να τους ειχες στην ομαδα σου ετσι ?
Σε χαλασε ο Λετο ?
Δε νομιζω πως θα βγαλουμε ακρη ετσι και αλλιως αλλο λεμε και αλλα λες εσυ για ευννοητους λογους.
Δεν ειναι η ωρα να αναλυσουμε τα των προεδρων και αλλων ομαδων και αν θα παρατηρησες η συζητηση για το Μαρινακη δεν αναφεροταν σε αυτα που εσυ προσαπτεις.

Κωνσταντίνος
19-09-12, 17:30
Καλα αστο εισαι αλλου και το πας αλλου !!!
.....
Δεν το πάω πουθενά αλλού και δεν κατάλαβες τίποτα απολύτως απο το ποστ μου.

Το ζουμί του ποστ μου ήταν αυτό. Για ξαναπροσπάθησε τώρα να καταλάβεις.


Για να επενδύσει ένας πρόεδρος σε παίχτες πρέπει να ανέβει συνολικά το Ελληνικό Ποδόσφαιρο/Πρωτάθλημα. Πρέπει τουλάχιστον άλλες 2-3 ομάδες να κάνουν ανάλογες μεταγραφές ώστε να ανέβει συνολικά το επίπεδο.
Να εχουμε γήπεδα και όχι χωράφια, οπαδούς και όχι ουρακοτάγκους.
Οι εποχές Δονκιχωτισμού (και μάλιστα χωρίς αποτέλεσμα) πέρασαν ανεπιστρεπτί.

deepBLUE
19-09-12, 17:33
Δεν το πάω πουθενά αλλού και δεν κατάλαβες τίποτα απολύτως απο το ποστ μου.

Το ζουμί του ποστ μου ήταν αυτό. Για ξαναπροσπάθησε τώρα να καταλάβεις.



Αλλου το πας και μιλαω για το παρακατω ασχετο σχολιο με ολα τα υπολοιπα thumb



Κάνεις πλάκα υποθέτω. Ο Μαρινάκης δεν διαφέρει σε τίποτα απο τους ούνους-χούλιγκαν. Και το έχει δείξει με αυτά που λέει. Η μόνη διαφορά είναι ότι φοράει κοστούμι.
Το εγχώρο ποδόσφαιρο κάνει βήματα πίσω με προέδρους σαν και δαύτον.
Άκου είναι ασέβεια.......

Κωνσταντίνος
19-09-12, 17:38
Αλλου το πας και μιλαω για το παρακατω ασχετο σχολιο με ολα τα υπολοιπα thumb
Αυτό δεν ήταν απάντηση σε σένα όπως φαίνεται και απο το multi quote.
Και αν το πάω αλλού το ξέρω καλλίτερα απο σένα.
Κάνεις λάθος στο ξαναλέω για δεύτερη φορά και αποτελεί πλεονασμό. Μια φορά το λέμε και καταλαβαίνουμε θέλω να πιστεύω.
Αυτό ήταν μια προσωπική κρίση για τον Μαρινάκη και δεν καταλαβαίνω τι σχέση έχει με τα -7 και τα λοιπά. Και +37 να ήταν πάλι την ίδια γνώμη θα είχα. Τι σχέση έχει το ένα με το άλλο ;;;

deepBLUE
19-09-12, 18:03
Αυτό δεν ήταν απάντηση σε σένα όπως φαίνεται και απο το multi quote.
Και αν το πάω αλλού το ξέρω καλλίτερα απο σένα.
Κάνεις λάθος στο ξαναλέω για δεύτερη φορά και αποτελεί πλεονασμό. Μια φορά το λέμε και καταλαβαίνουμε θέλω να πιστεύω.
Αυτό ήταν μια προσωπική κρίση για τον Μαρινάκη και δεν καταλαβαίνω τι σχέση έχει με τα -7 και τα λοιπά. Και +37 να ήταν πάλι την ίδια γνώμη θα είχα. Τι σχέση έχει το ένα με το άλλο ;;;

Aφου θες να πιστευεις τι λεμε και καταλαβαινουμε σου λεω απλα πως δεν εχει να κανει με το σε ποιον απευθυνεσαι απλα σου απανταω και ας απευθυνεσαι στο Σταθη.
Αρχικα μιλαμε για τον Ολυμπιακο τη χθεσινη του αποδοση και τη πορεια των μεταγραφων,παικτων,προπονη τη και γι αυτο εγραψα και το πιο πανω κειμενο στο οποιο απαντησε ο Σταθης.
Τι σχεση εχει λοιπον το αν ο Μαρινακης ειναι χουλιγκαν η οχι ?
Δεν εχει νοημα η κουβεντα και δε θα βγαλει πουθενα.
Να σαι καλα !!! thumb

Samaro
19-09-12, 19:37
τι μας ειχες πει ρε αντωνη?
οτι μια ελληνικη ομαδα ειναι πιθανον να χασει απο μια αλλη που προερχεται απο πολυ καλυτερο πρωταθλημα, με μεγαλυτερο προϋπολογισμο, καλυτερους παικτες?
σοβαρη προβλεψη εκανες, να σε παρουμε για μεντιουμ.

αυτο που ειχαμε πει ειναι οτι η ομαδα μας ειναι καλυτερη απο τις αλλες του ελληνικου πρωταθληματος, οι οποιες βλεπουμε σε τι χάλι βρισκονται.
πραγμα που δεν βλεπω να διαφωνει κανεις.
κανε λοιπον καμια προβλεψη αν η ομαδα σου θα καταφερει να σωθει φετος (καπου ακουσα οτι θα πεσουν 5 ομαδες, αληθευει?) και ασε υπολοιπα...thumb
................................



Δεν θα ανοίξω διάλογο. Εχεις κι εσύ τις πίκρες σου και σε καταλαβαίνω ! :original:

Stathis
19-09-12, 20:16
Δεν θα ανοίξω διάλογο. Εχεις κι εσύ τις πίκρες σου και σε καταλαβαίνω ! :original:

αν δεν θελεις να ανοιγεις διαλογους αντωνη μου, για ποιο λογο ποσταρεις σε δημοσιες συζητησεις?
να σου ανοιξουμε ενα μπλογκ να τα λες μονος σου. :thumbsup:

οσο για τις πικρες, λαθος καταλαβες παλι.
σε πληροφορω για να μαθεις οτι πιο πολυ με στεναχωρουν οι επιτυχιες του λαγου παρα οι αποτυχιες του θρυλου. :original:
αρα αυτην την εποχη δεν εχω καποιο λογο να ειμαι πικραμενος, το αντιθετο θα ελεγα... :D :D

330Ci
19-09-12, 21:30
σε πληροφορω για να μαθεις οτι πιο πολυ με στεναχωρουν οι επιτυχιες του λαγου παρα οι αποτυχιες του θρυλου. :original:
αρα αυτην την εποχη δεν εχω καποιο λογο να ειμαι πικραμενος, το αντιθετο θα ελεγα... :D :D

Έτσι πρέπει να σκέπτονται οι υγιείς φίλαθλοι που προάγουν την ιδέα του αθλητισμού. Εύγε! :)

Samaro
19-09-12, 21:31
αν δεν θελεις να ανοιγεις διαλογους αντωνη μου, για ποιο λογο ποσταρεις σε δημοσιες συζητησεις?
να σου ανοιξουμε ενα μπλογκ να τα λες μονος σου. :thumbsup:

οσο για τις πικρες, λαθος καταλαβες παλι.
σε πληροφορω για να μαθεις οτι πιο πολυ με στεναχωρουν οι επιτυχιες του λαγου παρα οι αποτυχιες του θρυλου. :original:
αρα αυτην την εποχη δεν εχω καποιο λογο να ειμαι πικραμενος, το αντιθετο θα ελεγα... :D :D
Ναι, φαίνεσαι Στάθη. Είσαι μεσ'την τρελή χαρά !
Αν είναι βέβαια να ανοίγω διάλογο με " φιλάθλους" που δεν τους ενδιαφέρει η κατάντια της ομάδας τους αλλά ευχαριστούνται με τις αποτυχίες των αλλων, καλύτερα να τα λέω μόνος μου.
Καταλαβαίνεις, πως όταν έγραψα πως δεν θα ανοίξω διάλογο, εννοούσα μαζί σου.

:original:

hades7
19-09-12, 21:52
Έλα ρε Αντώνη σε αυτο το θρεντ σε βρίσκουμε μόνο όταν χάνει ο γαυρος η κερδίζουν βαζελες τον γαυρο σε προνηπιακους αγώνες...

Stathis
19-09-12, 22:00
Ναι, φαίνεσαι Στάθη. Είσαι μεσ'την τρελή χαρά !
Αν είναι βέβαια να ανοίγω διάλογο με " φιλάθλους" που δεν τους ενδιαφέρει η κατάντια της ομάδας τους αλλά ευχαριστούνται με τις αποτυχίες των αλλων, καλύτερα να τα λέω μόνος μου.
Καταλαβαίνεις, πως όταν έγραψα πως δεν θα ανοίξω διάλογο, εννοούσα μαζί σου.

:original:

φυσικα ειμαι μεσ στην τρελη χαρα, γιατι να μην ειμαι υπαρχει καποιος λογος?
καταντια; μαλλον καποιο λαθος -και παλι- κανεις αντωνη, καταντια ειναι να χανει μια ομαδα απο μια καλυτερη της; απο ποτε συμβαινει αυτο;
αν αυτο το θεωρεις ετσι, το να βρισκεσαι στο -7 μετα απο 3 μολις αγωνες με ομαδες της πλακας, πως το βλεπεις;

φιλαθλος ειδικα του ποδοσφαιρου πότε δηλωσα και δεν το θυμαμαι; η μονη πραγματικη σχεση που εχω με αυτο το αθλημα πλεον ειναι η πλακα και η καζουρα που κανω (και δεχομαι).
αυτο ειναι φιλτατε αντωνη που ισως δεν εχεις αντιληφθει.
οταν κανεις πλακα, πρεπει και να τη δεχεσαι.
οταν δεν τη σηκωνει ο οργανισμος σου, μη συμμετεχεις εξ΄αρχης.
στο διαλογο αυτου του ειδους δεν μπορεις επιλεγεις εσυ ποτε θα μετεχεις, αν το χιουμορ σου εκπεμπει σε αλλο μηκος κυματος ειναι σεβαστο, αλλα να το θυμασαι ΠΡΙΝ αρχισεις να γραφεις και να "πειραζεις" τους αλλους.
οχι μετα.thumb

katsaraios
19-09-12, 22:28
Αυριο παιζει ο βαζελος ο ευρωπαιος....
Για να δουμε..

A8hnaios
19-09-12, 22:56
Ο "κόουτς" Ανδρέας Λοβέρδος αναλύει τον αγώνα Ολυμπιακός-Σάλκε!

https://loverdos.gr/uploads/thumbs/12-09-19_112033_olympiakos-shalke-640x404.jpg


O Oλυμπιακός εχθές ήταν δύο ομάδες: αυτή που είδαμε όσοι είμασταν στο γήπεδο,αλλά και εκείνη για την οποία μίλησαν οι παίκτες του και οι δημοσιογράφοι μετά το ματς! Για την ομάδα που είδαμε στο γήπεδο ένα είναι σίγουρο:δεν είχε δύναμη κι έμοιαζε ανήμπορη,απέναντι σε μία Σαλκε που δεν είναι και η Μπαρτσελόνα. Να σημειωθεί εδώ,πως καμμία επιλογή του Ζαρντιμ δεν βγήκε.Ούτε ο Μεγιερι,ούτε η αλλαγή στα κεντρικά μπακ,ούτε ο Φουστέρ.Έμοιαζαν σαν εξυπνάδες,που αποδείχτηκαν μοιραίες.Το 4-4-2 η ομάδα το έπαιξε με συνέπεια,αλλά με αμυντικογενή προσανατολισμό και,κυρίως,δίχως δύναμη.Η ήττα ήλθε,λοιπόν,φυσιολογικά.

Για την ομάδα,σύμφωνα με τις δηλώσεις των παικτών και τις αναλύσεις των δημοσιογράφων:η ομάδα αυτή,αν είχαν" κάτσει" αλλιώς οι λεπτομέρειες θα μπορούσε να έχει φέρει άλλο αποτέλεσμα.Οι παίκτες μάλιστα είπαν πως πιστεύουν στην ομάδα τους και πως είναι θέμα χρόνου να βρουν τον συλλογικό τους εαυτό.Σπεύδω να πω,πως θέλω να υιοθετήσω την άποψη των παικτών και των δημοσιογράφων,γιατί έτσι η ομάδα θα μπορέσει να φέρει καλά αποτελέσματα,να παίξει μέχρι τον Απρίλιο στην Ευρώπη και να είμαστε ευτυχισμένοι όσοι την αγαπάμε και την ακολουθούμε ό,τι κι αν γίνει.Άρα,περιμένουμε,δεν γκρινιάζουμε κατά τη διάρκεια του αγώνα,δεν βρίζουμε τον προπονητή και τους παίκτες,δεν κάνουμε τους πολύξερους προπονητές κ.ο.κ.

Ας μου επιτραπεί,όμως,μία παρατήρηση με βάση την κοινή λογική: γιατί άλλαξε ο τερματοφύλακας,ενώ ο Καρολ είχε παίξει στα τρία ματς του πρωταθλήματος καθώς και στους αγώνες της εθνικής ομάδας της χώρας του; Υπήρξε κάποιο πρόβλημα μετά τον αγώνα με τα Γιάννενα; Για το λάθος με τον Σιόβα; Τότε και ο Μέγιερι με τον κακό υπολογισμό στο διωξιμο της μπάλλας που έφερε το ακυρωθέν γκολ της Σάλκε πρέπει να πάει στην κερκίδα; Βέβαια πολλά που ξέρουν οι προπονητές δεν τα ξέρουμε εμείς στην κερκίδα,αλλά γι' αυτό υπάρχουν οι συνεντεύξεις τύπου.Κι αν κι εκεί τίποτε δεν ειπωθεί,τότε τη λύση δίνουν οι υποθέσεις μας:πρέπει να έχει γίνει το ά ή το ή κλπ κλπ κλπ. Συμπέρασμα: υπομονή και στήριξη της ομάδαςμας και του προπονητή. Ανησυχούμε,αλλά έχουμε καιρό να βελτιωθούμε και να πάρουμε τους βαθμούς που θα μας κρατήσουν σε ευρωπαϊκή πορεία

Ρε τον Αντρικο!!! (https://loverdos.gr/gr/) :whistle:

Samaro
19-09-12, 23:13
Αυριο παιζει ο βαζελος ο ευρωπαιος....
Για να δουμε..
Η ΑΕΚ ποτε παίζει ; :whistle:

Σοβαρά τώρα , για τον αυριανό αγώνα,τι περιμένεις να δεις βρε Γιώργο ! Ρεζίλι θα γίνουμε ! :original:

katsaraios
19-09-12, 23:44
Η ΑΕΚ ποτε παίζει ; :whistle:

Σοβαρά τώρα , για τον αυριανό αγώνα,τι περιμένεις να δεις βρε Γιώργο ! Ρεζίλι θα γίνουμε ! :original:

Δεν ειναι σιγουρο το ρεζιλικι Αντωνη ..βασικα την φωτο την εβαλα να γελασουμε λιγο οχι να πικαρω καποιον γιατι αναψαν λιγο τα αιματα σας...
Καλοδεχουμενο φυσικα και το ερωτημα για την ταλαιπωρη την ΑΕΚ..
χαβαλες να γινεται thumb

Κωνσταντίνος
19-09-12, 23:47
Δεν εχει νοημα η κουβεντα και δε θα βγαλει πουθενα.
Να σαι καλα !!! thumb
Σε αυτό συμφωνούμε απόλυτα πλέον. Να σαι καλά επίσης thumb

Samaro
20-09-12, 22:30
Η ΑΕΚ ποτε παίζει ; :whistle:

Σοβαρά τώρα , για τον αυριανό αγώνα,τι περιμένεις να δεις βρε Γιώργο ! Ρεζίλι θα γίνουμε ! :original:

Κι'αλλη τσόντααα! :thumbsdown:

(σχόλιο : του φερέιρα..... ο κατσουράνης του εφταιγε !)

katsaraios
20-09-12, 22:59
:popcorn::popcorn:

3 .......
παμε το θρεντ ανοιγει

Panos 316T
20-09-12, 23:03
Ρε φστη μου επρεπε να μας δειξει ο Αντ1;
Μας ειδε ολη η Ελλαδα!

Τυχεροι παλι οι γαυροι που τους εδειχνε το συνδρομητικο


αχαχαχαχαχα

hades7
20-09-12, 23:12
Να σου πω κάτι το ποδόσφαιρο είναι άτιμο σπορ πέρσι έσκασα που δεν περάσαμε στην επόμενη φάση το αξιζαμε είχαμε καλή ομάδα φέτος το πήρα χαλαρά τίποτα δεν με έκανε να πιστεύω στην ομάδα μου στην Ευρώπη, ήμουν προετοιμασμένος φαινόταν το πράμα απο χιλιόμετρα , το ίδιο και ο βαζελος φαντάζει πολυ λίγος ξέρεις πριν το παιχνίδι ότι θα χάσει μπορεί και να διασηρθει δεν εκπλισεσαι

katsaraios
20-09-12, 23:33
Να σου πω κάτι το ποδόσφαιρο είναι άτιμο σπορ πέρσι έσκασα που δεν περάσαμε στην επόμενη φάση το αξιζαμε είχαμε καλή ομάδα φέτος το πήρα χαλαρά τίποτα δεν με έκανε να πιστεύω στην ομάδα μου στην Ευρώπη, ήμουν προετοιμασμένος φαινόταν το πράμα απο χιλιόμετρα , το ίδιο και ο βαζελος φαντάζει πολυ λίγος ξέρεις πριν το παιχνίδι ότι θα χάσει μπορεί και να διασηρθει δεν εκπλισεσαι

Τυπε μην το παιζεις μανταμΝτεΜποβαρυ τωρα ,πες τι εκανες στο 3ο γκολ ..παω στοιχημα αναψες τσιγαρο και κυλησε η μπυρα στο στομαχι σου με αγαλλιαση και χλευασμο για το βαζελο και την αποψινη τραγωδια...

hades7
20-09-12, 23:40
Στο λόγο της Ανδρικης μου τιμής δεν είδα ούτε δευτερόλεπτο απο τον αγώνα ήμουν σίγουρος θα τον έπινε ,πραγματικά ο βαζελος με κουράζει να τον βλέπω μπήκα σπορφμ για να δώ μόνο ποσο βαθειά ήταν η διείσδυση

katsaraios
21-09-12, 00:22
μπήκα σπορφμ για να δώ μόνο ποσο βαθειά ήταν η διείσδυση:th_Laie_67-1::th_Laie_67-1::th_Laie_67-1:

Bitz
21-09-12, 07:54
Τι εγινε ρε παιδια κερδισαμε εχτες;;;;;.........{εμεις η Μαριμπορ}

vs316ti
21-09-12, 08:14
Όλοι λοιπόν την Κυριακή στο γήπεδο να στηρίξουμε τις ομαδάρες μας αδέλφια γαύροι και βάζελοι γιατί είπε κι αυτό ο κυρ Σάββας, ότι τα δύσκολα παιχνίδια είναι αυτά του πρωταθλήματος με αντιπάλους όπως το μεγαθήριο που λέγεται Πάνθραξ.

Κωνσταντίνος
23-09-12, 17:52
Ο Παναθηναϊκός χάνει άλλο ένα ματς και ο κόσμος αγανακτεί. Εισβάλλουν λοιπόν στα αποδυτήρια και γίνεται πανικός.
Τότε έρχεται μια ιδέα του Κατσουρανη: "Θα φέρω μια στολή αστυνομικού στα αποδυτήρια, ώστε όταν ξαναγίνουν επεισόδια, θα την φοράω και θα φεύγω άνετα!".
Όντως, την επόμενη φορά (όπως πάντα) ξαναγίνονται επεισόδια. Φοράει γρήγορα ο Κατσουρανης τη στολή του μπάτσου, κανένας δεν τον αναγνωρίζει και φεύγει ανενόχλητος.
Στο δρόμο, του φωνάζει μια γριούλα:
"Κατσουρανη, παιδάκι μου, μπορείς να με περάσεις απέναντι;"

Τρελλαίνεται ο Κατσουρανης Καθώς την περνάει απέναντι, σκέφτεται:
"Καλά, εδώ ξέφυγα από τόσους οπαδούς που με βλέπουν συνέχεια και με γνωρίζουν, η γριά πώς με αναγνώρισε;;;"
Την επόμενη αγωνιστική, ξανά χάνει ο βάζελος, ξανά επεισόδια, ξαναβάζει τη στολή του μπάτσου, φεύγει ανενόχλητος... ξανά η γριά στο δρόμο:
"Κατσουρανη με περνάς σε παρακαλώ απέναντι;" Κόκκαλο ο Κατσουρανης!
Την περνάει ξανά απέναντι, και φεύγοντας σκέφτεται: "Την επόμενη φορά, θα την ρωτήσω πώς με αναγνωρίζει". Έρχεται η επόμενη φορά, ξανά ήττα, ξανά επεισόδια, ξανά στολή, ξανά η γριά να την περάσει απέναντι.
Κατσουρανης:
"Θα σε περάσω γιαγιά, αλλά πες μου σε παρακαλώ, δεν με αναγνωρίζουν οι οπαδοί, εσύ πώς με αναγνωρίζεις;".
Κι η γριά: "Σκάσε ρε βλάκα! Ο Βυντρα είμαι!!!"

:th_Laie_67-1:

Stathis
23-09-12, 17:54
xaxaxxxxaxaxaxaxaxaxaxaxxaaxxa

deepBLUE
24-09-12, 21:31
Φέτος με ντουσαν στο πάγκο του Ατρόμητου θα περάσουν όλοι δύσκολα !!!
Να μη πω πως θα ειναι και στη πρώτη τετράδα στο τέλος της σαιζόν !!!!
Αντε βρε...και εις ανώτερα !!!
ΑΧΑΧΑΧΑ...π@υταν@ διαιτησία ...@:\#^+><

deepBLUE
24-09-12, 21:32
Άντε καλή χρονιά.

Και καλη ανάσταση θα συμπληρώσω βεβαίως βεβαίως !!! :th_Laie_67-1::th_Laie_67-1:

hades7
24-09-12, 21:47
Εντάξει Έχει πλάκα να βλέπεις τον μεγάλο σου αντίπαλο να παραπαίει το κακό είναι ότι θα συμπαρασύρει το φτωχό πρωτάθλημα και την ομάδα μου και αν αυτο είναι σίγουρο ότι θα συμβεί στα ευρωπαϊκά παιχνίδια του χρόνου θα φανεί ακόμα περισσότερο γιατί ο Χοντρος θα τσεπωσει πάλι τα λεφτά και δεν θα βάλει μια για καλούς παίκτες αφού θα το χει πάλι σίγουρο .ο χρόνος θα δικαιώσει η όχι τις προβλέψεις μου

Panos 316T
24-09-12, 21:54
ΑΧΑΧΑΧΑ...π@υταν@ διαιτησία ...@:\#^+><[/QUOTE]
Καλα , αυτο αστο να το λεμε εμεις, εσεις δεν εχετε κανενα λογο εξαλλου,ολα κανονισμενα ειναι,το ενα δεν αναιρει το αλλο Βαγγελη,
Τα μαυρα και απεριγραπτα χαλια μας τα βλεπουμε ;)

Υγ: στην Β εθνικη ποιες ομαδες παιζουν; :D

deepBLUE
24-09-12, 22:17
Πολύτιμο πόντο, στην προσπάθειά του για παραμονή στη Super League, κατέκτησε ο Παναθηναϊκός, που ήρθε ισόπαλος 1-1 με τον Ατρόμητο στη Λιβαδειά. Τους τρεις βαθμούς έφτασαν οι πράσινοι, οι οποίοι βρίσκονται μόλις εννέα από τον πρωτοπόρο Ολυμπιακό.

hades7
24-09-12, 22:20
Και που σε Κατσαραιος πείτε και κανά φχαριστω στον μωραλη https://www.sport-fm.gr/article/581758

Samaro
24-09-12, 22:27
Δεν μπορώ να θυμηθω τον Παναθηναικό, με χειρότερη ομάδα απο τη φετινή.

Ηταν δικαιο να χάσουμε με σκόρ 3-0 ! Κρίμα για την καταντια !

Ξέρω πως είναι η ευκολη λυση να λέμε πάντα για αλλαγη προπονητή, αλλα δεν βλέπω άλλο τρόπο να ξεκινήσει η ομάδα απο την αρχή !

Φυσικά στην αλλαγή, συμπεριλαμβάνω και 2-3 παίκτες !

Stathis
24-09-12, 22:49
Πολύτιμο πόντο, στην προσπάθειά του για παραμονή στη Super League, κατέκτησε ο Παναθηναϊκός, που ήρθε ισόπαλος 1-1 με τον Ατρόμητο στη Λιβαδειά. Τους τρεις βαθμούς έφτασαν οι πράσινοι, οι οποίοι βρίσκονται μόλις εννέα από τον πρωτοπόρο Ολυμπιακό.

:hystericalbs1: :hystericalbs1: :hystericalbs1: :hystericalbs1:

katsaraios
24-09-12, 23:48
Και που σε Κατσαραιος πείτε και κανά φχαριστω στον μωραλη https://www.sport-fm.gr/article/581758

Τυπε ελπιζω μετα το μεταξυ μας σεξ να μην εχεις την απαιτηση να εμφανιστω...
Θα παλεψουμε για την σωτηρια τι να κανουμε ...

Samaro
24-09-12, 23:49
Φερέιρα: Δεν είχαμε τύχη

Στην έλλειψη τύχης και αυτοπεποίθησης απέδωσε ο Ζεσουάλντο Φερέιρα την ισοπαλία του Παναθηναϊκού με τον Ατρόμητο.

"Η ομάδα δούλεψε πολύ αλλά όπως είχα πει λείπει η αυτοπεποίθηση και η τύχη", τόνισε ο Πορτογάλος τεχνικός του Παναθηναϊκού και πρόσθεσε: "Πραγματικά δεν θέλω να πω τίποτα για το ματς που κάναμε σήμερα. Ήταν ένας αγώνας που θα μπορούσαμε να είχαμε κερδίσει".

https://www.enikos.gr/sports/81884,Fereira:_Den_eixame_tyxh.html?utm_source=twi tterfeed&utm_medium=twitter

:shok::shok: Αυτός είναι ο μόνος ευχαριστημενος απο την εμφάνιση του Παναθηναικού.
Απλα ηταν θεμα τυχης. Που δεν χάσαμε !

Panos 316T
27-09-12, 05:57
Πάει ένας γάβρος στον βάζελο περιπτερά και του λέει :

- πιάσε μου ένα "μάριμπορ" :D

και ο περιπτεράς του απαντά :

-"Σάλκε" και γ*μίσου :ranting2:

:hystericalbs1:

aristent
27-09-12, 06:57
https://www.athensmagazine.gr/photos/articles/thumbs_large/16029a94ff3698ba5034ed747e39133b.jpg

https://www.pamesports.gr/thumbnail?filepath=/contentfiles/oikosepoxispame.jpg&width=620&height=446


Τον οίκο ανοχής «Σούλα» θα έχει ως χορηγό ελληνική ποδοσφαιρική ομάδα. Μάλιστα θα τον διαφημίζει στη φανέλα της για όλη την επόμενη αγωνιστική περίοδο!

Πρόκειται για την ομάδα «Βουκεφάλας Λάρισας» τα μέλη της οποία θα φορούν όλη τη σεζόν τη φανέλα με τη διαφήμιση του οίκου ανοχής. Ηδη, μάλιστα, η φωτογραφία με το……..
συγκεκριμένο λογότυπο κάνει το γύρο του διαδικτύου!

Ο οίκος ανοχής ονομάζεται «Οίκος Εποχής Σούλα», αυτό δηλαδή που γράφει και η φανέλα της ομάδας Βουκεφάλας Λάρισας.

Την είδηση, σύμφωνα με το gazzeta. Gr, επιβεβαιώνει και ο πρόεδρος του συλλόγου, Γιάννης Ματζιόλας, λέγοντας μάλιστα πως «ακόμα δεν έχετε δει τίποτα. Μέσα στη χρονιά είναι τα ωραία…».

Ο συγκεκριμένος οίκος ανοχής ξεκίνησε τη λειτουργία του το καλοκαίρι και στα εγκαίνια είχε παραστεί και η… Τζούλια Αλεξανδράτου.


Σχολια σε διαφορα σαϊτ:

Δεν ειναι τυχαιο που λενε Λαρισα,Λαρισα σε ειδα και λαχταρισα.......


μπράβο ρε Σούλα γιατί κάποιοι άλλοι έκαναν το ποδόσφαιρο μπουρ$$$έλο.

:thumbsup:

aristent
28-09-12, 06:11
εχουν δοθει ηδη οδηγιες στα "κοριτσια" της επιχειρισης "Σουλα",με ποιον τροπο θα ......"στηριζουν" την ομαδα!!!:thumbsup:


https://www.youtube.com/watch?v=lWyvZWQIv3s"]https://www.youtube.com/watch?feature=player_embedded&v=lWyvZWQIv3s

Panos 316T
28-09-12, 11:06
Είναι ο γιος του ΤΟΜΙΤΣ, πιτσιρικάς, και έχει μια καινούργια γκόμενα.

Κυριακή απόγευμα, της λέει:

- "Ο μπαμπάς θα είναι στο γήπεδο. Έλα από το σπίτι. Θα είμαστε μόνοι."

Φτάνει η ώρα, χτυπάει το κουδούνι, της ανοίγει και της λέει:

- "ΠΕΡΑΣΟΒΙΤΣ."

Περνάνε στο σαλόνι, κάθεται αυτή στο ΝΤΙΒΑΤΣ, και αυτός δίπλα της.

- "Να σε κεράσω κάτι; Μια πορτοκαλάδα ΙΒΙΤΣ; Ένα Χυμό ΜΙΛΙΤΣ; Ένα ΚΡΑΣΙΤΣ; Μια ΣΑΜΠΑΝΑΤΖΟΒΙΤΣ;"

- "θα έπινα ένα μαρτίνι" λέει η γκόμενα.

Φτιάχνει ο πιτσιρικάς δυο βότκα μαρτίνι και τα φέρνει. Πάει να πιει η γκόμενα, και το φτύνει σαν να πνίγηκε...

- "Τι έγινε, ΜΠΟΜΠΑΝ το ποτό;"

- "Όχι, η ελιά είχε ΚΟΥΚΟΤΣ, ΓΙΑΦΤΟΚΑΣ πνίγηκα."

Σηκώνεται ο τύπος.

- "Πού πας;" τον ρωτάει η γκόμενα.

- "Πάω να φέρω τα τσιγάρα μου. Θέλεις μια ΤΖΟΥΡΟΒΙΤΣ;"

- "Όχι, δεν καπνίζω."

Τελειώνει ο γιος του ΤΟΜΙΤΣ το τσιγάρο και σηκώνεται από το ΝΤΙΒΑΤΣ.

- "Πού ΠΑΣΠΑΛΙ;" λέει η γκόμενα

- "Πάω στο ΜΠΑΝΙΑΡΕΒΙΤΣ να κάνω ένα ΝΤΟΥΣΑΝ. Έλα κι εσύ, να μου τρίψεις το ΜΠΟΝΤΙΡΟΓΚΑ με το ΣΑΜΠΟΝΙΣ."

Τελειώνουν το ΜΠΑΝΙΑΡΕΒΙΤΣ, και πάει με την γκόμενα στο δωμάτιο του.

Την ξαπλώνει στο ΡΑΤΖΑ, και εκεί που πάει να της κατεβάσει το ΒΡΑΝΚΟΒΙΤΣ...

- "Σταμάτα, στάματα" λέει η γκόμενα.

- "Γιατί, τι έγινε;" ρωτάει αυτός.

- "Είναι ανοικτό το παράθυρο και μας βλέπουν τα παιδιά στην ΑΛΑΝΟΒΙΤΣ."

- "Ε, δε ΒΑΡΕΣΑΝΟΒΙΤΣ, ας βλέπουν" της λέει.

- "Αχ, δε μπορώ!" επιμένει η γκόμενα.

- "Τέλος ΠΑΝΤΙΤΣ, θα τραβήξω τις ΚΟΥΡΤΙΝΑΪΤΙΣ."

Κλείνει ο τύπος τις ΚΟΥΡΤΙΝΑΪΤΙΣ, γυρίζει στο ΡΑΤΖΑ, αρχίζει τα ΠΑΣΠΑΛΙΕ,

της κατεβάζει το ΒΡΑΝΚΟΒΙΤΣ και εκεί που της είχε πιάσει το ΜΑΛΙΚΟΒΙΤΣ,

ΝΤΡΑΖΕΝ ΝΤΡΑΖΕΝ χτυπάει το κουδούνι.

- "ΚΟΧ, ήρθε ο πατέρας σου;"

- "ΜΠΑΕΦ, δε νομίζω. Αυτός είναι στο γήπεδο."

- "Τα ΓΕΦΤΟΒΙΤΣ από την ΑΛΑΝΟΒΙΤΣ θα είναι, άσε δεν ανοίγω."

ΝΤΡΑΖΕΝ, ΝΤΡΑΖΕΝ πάλι το κουδούνι. Βγαίνει ο πιτσιρικάς στο μπαλκόνι

και βλέπει στο δρόμο έναν ΡΕΜΠΡΑΤΣΑ δυο μέτρα.

- "Τι θες;" τον ρωτάει.

- "Ψάχνω την αδερφή μου" λέει ο ΡΕΜΠΡΑΤΣΑ.

- "Ε, ΝΑΚΙΤΣ και μένα!" του λέει ο άλλος.

Αρχίζει τότε ο ΡΕΜΠΡΑΤΣΑ να πετάει ΠΕΤΡΟΒΙΤΣ στο μπαλκόνι.

- "Σιγά ρε φίλε, θα ΣΠΑΣΙΤΣ" τίποτα.

Συνέχιζε όμως ο ΡΕΜΠΡΑΤΣΑ. Πιάνει τότε και ο γιος του ΤΟΜΙΤΣ μια ΠΕΤΡΟΒΙΤΣ, την πετάει και.. ΖΝΤΟΒΤΣ μια στον ΓΚΟΥΝΤΕΛΙΝ!

ΚΟΜΑΖΕΤΣ ο ΡΕΜΠΡΑΤΣΑ....

Panos 316T
28-09-12, 11:51
Ο Πίου με τη φανέλα του Πανακρωτηριακού!

https://www.protothema.gr/sports/article/?aid=226134

Panos 316T
28-09-12, 12:51
Η διαφορά οθόνης μεταξύ i-phone 4S και i-phone5 :th_Laie_67-1:
ρεζίλι έχουμε γίνει...

Samaro
28-09-12, 13:59
Η διαφορά οθόνης μεταξύ i-phone 4S και i-phone5 :th_Laie_67-1:
ρεζίλι έχουμε γίνει...

:th_Laie_67-1::hystericalbs1:Μπράβο ρε Πάνο !
Κι ελεγα οτι έπεσε κι όλας κατηγορία !

Kostas_1
29-09-12, 20:50
ελα ενα-ενα τα ντερμπυ

hades7
29-09-12, 21:28
Για τον φίλο μου τον Κατσαραιο που σκάει η απόλυτη λογική της πτώσης είναι ο πατος θα φτάσεις εκει και μόνο τότε θα αρχίσεις να ξαναγιενιεσαι η ΑΕΚ κάνει τώρα με τους πιτσιρικάδες αυτο που έπρεπε να κάνει πριν χρόνια με σχεδιο αλλα τώρα το έκανε βιαστικά με καταστροφικό αποτέλεσμα

katsaraios
30-09-12, 05:05
Για τον φίλο μου τον Κατσαραιο που σκάει η απόλυτη λογική της πτώσης είναι ο πατος θα φτάσεις εκει και μόνο τότε θα αρχίσεις να ξαναγιενιεσαι η ΑΕΚ κάνει τώρα με τους πιτσιρικάδες αυτο που έπρεπε να κάνει πριν χρόνια με σχεδιο αλλα τώρα το έκανε βιαστικά με καταστροφικό αποτέλεσμα
Δεν γα@@@αι τον γαυρο να κερδισω και ας πεσω απο τον Πλατανια....
Λεμε και καμια μλκια 6 ωρα το πρωι....

Samaro
30-09-12, 13:27
Δεν γα@@@αι τον γαυρο να κερδισω και ας πεσω απο τον Πλατανια....
Λεμε και καμια μλκια 6 ωρα το πρωι....
:th_Laie_67-1::hystericalbs1:

Samaro
30-09-12, 19:16
Στοίχημα πως ο Φερειρα είναι παλι ευχαριστημένος απο την απόδοση της ομάδας !
Δεν μπορει . Κατι πινει και δεν μας δίνει ! :original:

Ερωτημα : Δεν εχει λίγο εγωισμό να παραιτηθεί ή περιμένει να τον διωξει μια ομάδα που δεν εχει τα χρήματα της αποζημίωσης ;

bill_m3
30-09-12, 19:19
Η διαφορά οθόνης μεταξύ i-phone 4S και i-phone5 :th_Laie_67-1:
ρεζίλι έχουμε γίνει...



Στοίχημα πως ο Φερειρα είναι παλι ευχαριστημένος απο την απόδοση της ομάδας !
Δεν μπορει . Κατι πινει και δεν μας δίνει ! :original:

Ερωτημα : Δεν εχει λίγο εγωισμό να παραιτηθεί ή περιμένει να τον διωξει μια ομάδα που δεν εχει τα χρήματα της αποζημίωσης ;

Δηλαδή τώρα θα περιμένουμε το iphone 6 για να δούμε τον παναθηναϊκό μέσα στην βαθμολογία ???????

:th_Laie_67-1: :th_Laie_67-1: :th_Laie_67-1:

Stathis
30-09-12, 19:21
δεν θα συμφωνησω μαζι σας.
το αποτελεσμα ειναι θετικο.
σταθηκε πολυ καλα η ομαδα και τσιπησε το βαθμουλακι.
ο αστερας μπορουσε να ειχε κερδισει με 3-0 ευκολα σημερα....

hades7
30-09-12, 20:15
Είσαι εριστικος 3-4 πελάτες έχουν μείνει σε αυτο το θρεντ και κοιτάς να τους διώξεις κι αυτούς κρατάω με νύχια και με δόντια αυτο το θρεντ να μην κλήσει σε λίγο θα βγω στην γυρα σε αλλα φορα να φέρω νοικιαρικους εδώ

330Ci
30-09-12, 23:16
Χωρίς πλάκα τώρα, μεγάλη επιτυχία το Χ.
Μόνο μην πέσει στη Β' Εθνική και τον χάσουμε απο πελάτη :)

aristent
30-09-12, 23:20
Χωρίς πλάκα τώρα, μεγάλη επιτυχία το Χ.
Μόνο μην πέσει στη Β' Εθνική και τον χάσουμε απο πελάτη :)

:hystericalbs1: :hystericalbs1: :hystericalbs1:

gant
30-09-12, 23:21
https://imageshack.us/a/img6/9906/baldeagle1600x450.jpg

Χεχεχε. Με την βοήθεια του Κάκου το σκορ έμεινε στο 4-1 του Α ημιχρόνου.

Bitz
01-10-12, 07:37
Ποτε κυκλοφορει το αδικιες Νο 2 C.D;....παντως τον τσιμπισε τον βαθμο.:th_Laie_67-1:

StratosZ4
01-10-12, 07:56
Χθες ειδαμε σεξ,ξυλο,κηδεια. Ολα μαζι σε ενα πακετο!

Τα γκολ του ΠΑΟΚ ηταν το ενα καλυτερο απο το αλλο.
Επεται και συνεχεια...

Skyline_IS
01-10-12, 11:31
Kαλημερα και καλο μηνα!!

https://images.moneysavingexpert.com/images/number4ss.png

Panos 316T
03-10-12, 12:58
- Αγάπη μου έχει Champions League σήμερα;
- Ναι.
- Ωραία. Αν ειναι τότε να κανονίσω να βγω με τα κορίτσια... Πότε τελειώνει για να ξέρω πότε να γυρίσω;
- Τέλη Μαϊου.

:hystericalbs1:

katsaraios
03-10-12, 14:12
- Αγάπη μου έχει Champions League σήμερα;
- Ναι.
- Ωραία. Αν ειναι τότε να κανονίσω να βγω με τα κορίτσια... Πότε τελειώνει για να ξέρω πότε να γυρίσω;
- Τέλη Μαϊου.

:hystericalbs1:

Θα παιξει Φεβρουαριο ο γαυρος Τ.Λ ??
:th_Laie_67-1::th_Laie_67-1:
το αλλο με τον Τοτο????

aristent
03-10-12, 16:47
Εγινε γνωστός από την τηλεοπτική διαφήμιση γνωστής εταιρείας κινητής τηλεφωνίας, ως ο «Πίου το μαύρο πιστόλι». Ωστόσο, το σενάριο της διαφήμισης δεν απέχει από την πραγματικότητα, καθώς ο «Πίου», κατά κόσμον Ιζουάνα Ζοέλ Ανίνο θα αγωνίζεται σε ομάδα του τοπικού πρωταθλήματος Χανίων.

https://content-mcdn.ethnos.gr/filesystem/images/20120929/engine/newego_LARGE_t_1101_54114524_type12128.jpg


Οπως λένε παράγοντες της ποδοσφαιρικής ομάδας του Πανακρωτηριακού που αγωνίζεται στην πρώτη κατηγορία του τοπικού πρωταθλήματος ποδοσφαίρου Χανίων έχουν στα χέρια τους το δελτίο αθλητικής ιδιότητας που του δίνει την δυνατότητα να αγωνίζεται στο τοπικό πρωτάθλημα.
Ο «Πίου» προπονήθηκε ήδη με την ομάδα του και δεν αποκλείεται να παρακολουθήσει αύριο Κυριακή τον αγώνα κυπέλου Χανίων της ομάδας του με τον Ηρακλή Νεροκούρου.
Ο Ιζουάνα Ζοέλ είναι γεννημένος το 1978 στη Νιγηρία και αγωνίζεται στη θέση του δεξιού χάφ. Είχε έρθει στην Ελλάδα πριν από 12 χρόνια για να παίξει ποδοσφαίρου ωστόσο ένας τραυματισμός δεν του το επέτρεψε. Είναι παντρεμένος με Ελληνίδα και θα εγκατασταθεί μόνιμα στο χωριό Στέρνες Ακρωτηρίου.

Samaro
03-10-12, 20:32
Η παραμονή του Φερειρα στον ΠΑΟ , θα εξαρτηθει απο το αποτελεσμα του αγωνα με την Τοτεναμ.

Πρεπει πρωτα να δισυρθουμε και πανευρωπαικα ! thumb

hades7
03-10-12, 22:41
Άντε πάλι άντε πάλι γέλασε το χειλακι σας ποιος την χάρη σας

Panos 316T
03-10-12, 22:46
Άντε πάλι άντε πάλι γέλασε το χειλακι σας ποιος την χάρη σας

Εσας αυριο τα χειλακια σας θα φτασουν μεχρι το σβερκο απο τα τόπια που θα μαζευουμε
χοχοχο

Αναμενομενο παντως αποτελεσμα με μη αναμενομενη εμφανιση (πολυ καλη και με ρισκο σε σχεση με σαλκε)

Panos 316T
03-10-12, 22:49
Η παραμονή του Φερειρα στον ΠΑΟ , θα εξαρτηθει απο το αποτελεσμα του αγωνα με την Τοτεναμ.

Πρεπει πρωτα να δισυρθουμε και πανευρωπαικα ! thumb

Μπαααα ... η ξανθη εχει περισοτερο ειδικο βαρος ;)

hades7
03-10-12, 22:53
Εντάξει καλός ήτανε δεν μπορώ να πω αλλα έχει καταντήσει αηδία πια αυτο το είμαι καλός αλλα δεν παίρνω τίποτα έκανε εμφάνιση για ισοπαλία πάρτηνα την ρημαδα αφού βρεθήκες σε καλή μέρα με πολυ καλο διαιτητή πάρε κάτι μην παίρνεις μια ζωη τα τέτοια μου

katsaraios
03-10-12, 23:26
Εντάξει καλός ήτανε δεν μπορώ να πω αλλα έχει καταντήσει αηδία πια αυτο το είμαι καλός αλλα δεν παίρνω τίποτα έκανε εμφάνιση για ισοπαλία πάρτηνα την ρημαδα αφού βρεθήκες σε καλή μέρα με πολυ καλο διαιτητή πάρε κάτι μην παίρνεις μια ζωη τα τέτοια μου

Διαλογος με γαυρο ευτυχισμενο :original:

-Επαιξα καλα
-Εφαγες τρια ομως ρε φιλε
-Περυσι εφαγα δυο φετος επαιξα καλυτερα
-Εκανες προοδο δλδ στο θεαμα και το ταμπλο εγραψε ενα παραπανω
-Τι μιλατε ρε χανουμοβαζελοι ...θα σας γ@@αω μεσα μια ζωη και θα παιζω τσου.λου ....
-Και εμεις θα εχουμε το στανταρακι μας

Κλασσικος οπαδος γαυρου 25 χρονων

Lambros46
03-10-12, 23:37
Μεγάλο πρόβλημα φέτος για τον Ολυμπιακό η άμυνα.Σε γενικές γραμμές καλά κρατήθηκε αν και τα δυο γκολ που έφαγε ήταν καθαρά βλακεία της άμυνας.

m-power_01
04-10-12, 00:31
Μεγάλο πρόβλημα φέτος για τον Ολυμπιακό η άμυνα.Σε γενικές γραμμές καλά κρατήθηκε αν και τα δυο γκολ που έφαγε ήταν καθαρά βλακεία της άμυνας.

Το πρόβλημα που αναφέρεις έχει και όνομα . Μανολας λέγεται ! Το παιδί δεν ξέρει μπάλα.

Lambros46
04-10-12, 00:49
Το πρόβλημα που αναφέρεις έχει και όνομα . Μανολας λέγεται ! Το παιδί δεν ξέρει μπάλα.

Ξέρει δεν ξέρει ήταν φθηνός.

spar@
04-10-12, 02:24
ναι εδω εχετε αλλα παλτα μεσα που τους εχετε κανει θεους.... ο Μανολας σας φταιει....

hades7
04-10-12, 17:06
Αντωνηηη εσυ πηρες αεροδυναμικη ομπρελα γα το βραδυ? θα βρεξει γκολ ακουσα...

Samaro
04-10-12, 17:34
Αντωνηηη εσυ πηρες αεροδυναμικη ομπρελα γα το βραδυ? θα βρεξει γκολ ακουσα...
Το ξέρω Αρη !
Ειναι το ιδιο σύνεφο, το χθεσινό ! Ερχεται απο το νησί ! :)

spar@
04-10-12, 20:55
βαλτε αλφα να δειτε μποντρινι...:thumbsup:

Panos 316T
05-10-12, 15:35
Τι γινεται;;;;; ολα καλαα;;;;;

μουγγα βλεπω.....


Εχετε μεινει αναυδοι απο την τριφυλλαρα ε;;;;;;

αχαχαχαχα

μη αναμενομενο αποτελεσμα με αναμενομενη εμφανιση.

Καλη ενεση ηταν...

bill_m3
05-10-12, 16:21
Ναι ρε μαμωτο, εκεί που είμασταν έτοιμοι να γράψουμε κατεβατα, μου πήγε και πήρε ισοπαλία, σαν δεν ντρέπεται λίγο ..........

Samaro
05-10-12, 18:01
Τι γινεται;;;;; ολα καλαα;;;;;

μουγγα βλεπω.....

.

Μούγγα στη στρούγγα !!!:th_Laie_67-1::hystericalbs1:

Αφου ακομα και οι βάζελοι δεν το περιμέναμε !

Skyline_IS
05-10-12, 18:12
Η μιση ελλαδα πηγε κουβα εξαιτιας του βαζελου..Τι να γραψουν?

aristent
05-10-12, 18:18
Η μιση ελλαδα πηγε κουβα εξαιτιας του βαζελου..Τι να γραψουν?

.....αστα!!!!.....και ειχα παιξει στανταρ ασσο......:D

vs316ti
05-10-12, 19:41
ενω 1χ διπλη ευκαιρία πληρωνε σχεδον 2 αναλογα που το επαιζες , εχουν γνωση οι φυλακες.. :)

katsaraios
05-10-12, 23:50
3 ματσακια τυρακι
ΑΕΚ 1.80
ΑΡΗΣ 1.80
ΛΕΒΑΔΕΙΑΚΟΣ 1.70

Χοσε Αρμαντο Μαρια Μπακερο ......

Υ.Γ Οι αποδοσεις αυτες στο ιντερνετ ...

Panos 316T
06-10-12, 00:13
3 ματσακια τυρακι
ΑΕΚ 1.80
ΑΡΗΣ 1.80
ΛΕΒΑΔΕΙΑΚΟΣ 1.70

Χοσε Αρμαντο Μαρια Μπακερο ......

Υ.Γ Οι αποδοσεις αυτες στο ιντερνετ ...

Ναι! τυρακι για να πεσεις στη φακα!

Χιλιες φορες αποδόσεις του 2.20 και επανω και να πας κουβα παρα γενικα τετοιες αποδοσεις και ποσο μαλλον αυτες οι ομαδες!

katsaraios
06-10-12, 00:20
Ναι! τυρακι για να πεσεις στη φακα!

Χιλιες φορες αποδόσεις του 2.20 και επανω και να πας κουβα παρα γενικα τετοιες αποδοσεις και ποσο μαλλον αυτες οι ομαδες!
σωστος ο Πανος,εχουν φορτωθει πολυ και καποιο θα πιασει την ουρα του ποντικιου...

hades7
06-10-12, 19:48
Κατσαραιος πρωταθλητισμό κάνετε αλλά από την ανάποδη :hystericalbs1:

katsaraios
06-10-12, 22:38
Κατσαραιος πρωταθλητισμό κάνετε αλλά από την ανάποδη :hystericalbs1:

11 Νοεμβρη θα λειπω...

katsaraios
08-10-12, 22:16
3 ματσακια τυρακι
ΑΕΚ 1.80
ΑΡΗΣ 1.80
ΛΕΒΑΔΕΙΑΚΟΣ 1.70

Χοσε Αρμαντο Μαρια Μπακερο ......

Υ.Γ Οι αποδοσεις αυτες στο ιντερνετ ...


Ναι! τυρακι για να πεσεις στη φακα!

Χιλιες φορες αποδόσεις του 2.20 και επανω και να πας κουβα παρα γενικα τετοιες αποδοσεις και ποσο μαλλον αυτες οι ομαδες!


σωστος ο Πανος,εχουν φορτωθει πολυ και καποιο θα πιασει την ουρα του ποντικιου...

το ξερες το παιξες Πανουλη?????????????

Panos 316T
09-10-12, 05:59
Σε δύο δελτία ξεχωριστά έπιασα πλατανιά και την ομαδάρα μου ,κάτι κοκολόγια...


υγ: ρωτάει κάποιος τι αγώνες έχει για το ελληνικό και μεταξύ άλλων του λέει Αρης Πλατανιάς.
Απαντάει ο δεύτερος "Άρης Πλατανιάς ; σαν κουδούνι από πολυκατοικία μου θυμίζει!" αχαχαχα

A8hnaios
10-10-12, 17:45
Ο Πλατανιας θα παρει το Δεκεβρη Παιχταρα!!
θα δειτε ολοι τοτε.... :whistle: :whistle:

https://fbcdn-sphotos-d-a.akamaihd.net/hphotos-ak-snc6/603334_282196625223363_1397988556_n.jpg

gant
10-10-12, 19:40
Kάνανε το γκλαμούρ, έγιναν και δημότες της Αθήνας και Πειραιά, οι δυό κουμπάροι, τιμήσανε και τους Σέρβους που πρόσφεραν στο Ελληνικό μπάσκετ, αλλά δεν τόνισαν πως πρόκειται μόνο για το μπάσκετ της Αθήνας. :thumbsdown:

A8hnaios
16-10-12, 23:16
συνχαρητηρια στην ομαδα μας!!

https://www.sport24.gr/incoming/article1972316.ece/ALTERNATES/w620/panigiriko.jpg

με γκολ του Σαλπι! 1-0

Lambros46
16-10-12, 23:45
συνχαρητηρια στην ομαδα μας!!

https://www.sport24.gr/incoming/article1972316.ece/ALTERNATES/w620/panigiriko.jpg

με γκολ του Σαλπι! 1-0

Πόσο τυχεροί...Εγώ στο 48 άλλαξα κανάλι γιατί δεν άντεχα άλλο.Παραλίγο και θα πάθαινα εγκεφαλικό.

spar@
16-10-12, 23:54
Πόσο τυχεροί...Εγώ στο 48 άλλαξα κανάλι γιατί δεν άντεχα άλλο.Παραλίγο και θα πάθαινα εγκεφαλικό.

βρηκαμε ποιος ειναι ο γκαντεμης....
μηπως βλεπεις και τα παιχνιδια της ΑΕΚ ρε συ Λαμπρο?>

Lambros46
17-10-12, 00:00
βρηκαμε ποιος ειναι ο γκαντεμης....
μηπως βλεπεις και τα παιχνιδια της ΑΕΚ ρε συ Λαμπρο?>

Λες να αρχίσω να βλέπω και του Ολυμπιακού??:hystericalbs1:

deepBLUE
17-10-12, 15:12
συνχαρητηρια στην ομαδα μας!!

https://www.sport24.gr/incoming/article1972316.ece/ALTERNATES/w620/panigiriko.jpg

με γκολ του Σαλπι! 1-0

Μπραβο στην ομαδα μας αλλα εχουμε τα χαλια μας !!!

katsaraios
21-10-12, 23:14
Ειναι οριστικο πλεον
το μεγαλο ντερμπι ΠΑΡΑΜΟΝΗΣ στις 4 Νοεμβριου .....

deepBLUE
21-10-12, 23:45
Καλό χειμώνα !!!

Stathis
22-10-12, 00:06
ΤΙ ΔΗΛΩΣΕ ΣΤΗ NOVA Ο ΠΟΡΤΟΓΑΛΟΣ
Φερέιρα: «Θα παλέψουμε για τον τίτλο!»
Πίστη τίτλου εξέφρασε στις δηλώσεις του στην κάμερα της Nova ο προπονητής του Παναθηναϊκού, Ζεσουάλδο Φερέιρα παραδεχόμενος πως πρόκειται για μία δύσκολη προσπάθεια.:hystericalbs1: :hystericalbs1: :hystericalbs1:

deepBLUE
22-10-12, 20:05
Εσκισε ο εξαΦτερος και στο μπασκετ !!! :hystericalbs1::hystericalbs1::hystericalbs1:

A8hnaios
23-10-12, 20:04
https://www.youtube.com/watch?v=c_sI5ano6b4


:hystericalbs1: :hystericalbs1: :th_Laie_67-1:

Lambros46
23-10-12, 20:25
Σαν το Καραγκούνη έκανε αυτός που έφαγε τη σφαλιάρα από το διαιτητή!

Lambros46
23-10-12, 21:13
https://www.p2plsh.blogspot.gr/2012/08/flash-1.html

Για όποιον θέλει να δεί Manchester Utd - Braga.Ματσάρα μέχρι στιγμής. 1-2 στο 27'

A8hnaios
03-11-12, 13:38
καλα διαλυσε εντελως>? :shok:


Η απόφαση των παικτών της ΑΕΚ να μη διανυκτερεύσουν στο ξενοδοχείο πριν το ντέρμπι με τον Παναθηναϊκό έχει πολλές αναγνώσεις.

Όπως γνώριζαν εκ των προτέρων όμως οι «κιτρινόμαυροι», θα έχει συγκεκριμένο -και μικρό- οικονομικό όφελος.

Παρόλο λοιπόν που η κίνησή τους έδωσε στον κόσμο μια μικρή έστω εικόνα της τραγικής κατάστασης που βρίσκονται, τα χρήματα που εξοικονομήθηκαν (ώστε να δοθούν στους χαμηλότερα αμειβόμενους) δεν ξεπέρασαν τα 400 ευρώ.

Αυτό το ποσό περιείχε ο φάκελος που παρέδωσε την Παρασκευή ο Ντίνος Παπαποστόλου στους αρχηγούς, μεταφέροντας και τις εξηγήσεις γιατί δεν είναι μεγαλύτερο. Δηλαδή, ότι η τιμή του ξενοδοχείου είναι πακέτο και -εκτός της διαμονής- συμπεριλαμβάνει το δείπνο την παραμονή του αγώνα, αλλά και ημιδιαμονή και δυο γεύματα (πρωινό και μεσημεριανό) την ημέρα του ματς. Με δεδομένο λοιπόν ότι όλα αυτά θα γίνουν κανονικά, τα χρήματα που γλιτώνει η ομάδα από τη μη διαμονή της είναι 400 ευρώ.

Κι επειδή τα λεφτά ήταν ελάχιστα για να μοιραστούν στους νεαρούς παίκτες, οι Γκερέιρο και Λαγός απέδειξαν ότι δεν είναι αρχηγοί μονάχα εντός γηπέδου: «Τσοντάροντας» από την τσέπη τους (ώστε να φτάσει στους μικρούς ένα ποσό στα όρια του αξιοπρεπούς) και δίνοντας έναν ακόμα λόγο ντροπής σΆ εκείνους που επέτρεψαν παίκτες οι οποίοι παίζουν στην ΑΕΚ να αντιμετωπίζουν πρόβλημα διαβίωσης.

AEK (https://trelogaidouri.blogspot.gr/2012/11/400.html)

katsaraios
04-11-12, 00:27
Ωραιες εποχες μου θυμιζει στα 16 μου που πηρα 1000 δραχμες και εξαταπα asics-tiger για το δελτιο και σε καθε νικη ειχαμε πριμ σουβλακια.
Kαλα ειναι τα 400 για αυτες τις ηλικιες σε λιγο θα χτυπησουν συμβολαιαρες οι περισσοτεροι...

A8hnaios
06-11-12, 22:31
https://resources.sport-fm.gr/supersportFM/images/news/12/11/06/232539.jpg?w=420&f=bicubic


Ολυμπιακός-Μονπελιέ 3-1
Σε εξέλιξη βρίσκεται η κρίσιμη αναμέτρηση του Ολυμπιακού με τη Μονπελιέ για την τέταρτη αγωνιστική του Champions League. Mπροστά 3-1 οι "ερυθρόλευκοι" με γκολ των Μασάντο (4'), Γκρέκο στο 80΄και Μήτρογλου στο 82΄. Είχε ισοφαρίσει ο Μπελχαντά (66')!

Mπραβο στο Γαυρο ρε...

m-power_01
06-11-12, 22:45
Αυτοί οι Παπ@ρες οι Αγγλοι δεν μπορούσαν να κερδίσουν???
Κανονιεριδες και λουτσες μπλε σου λεει μετά

katsaraios
06-11-12, 22:51
:th_Laie_67-1::th_Laie_67-1::th_Laie_67-1:
Απιστευτος ο Μανωλας ......
εχει βεβαια καλο δασκαλο το παληκαρι...

hades7
06-11-12, 22:54
Ναι αυτό λέγαμε ολοι

z3 2.2
06-11-12, 23:19
ημουν στο καραισκακη vip θεση με γευμα κλπ,μεγαλεια εζησα ο ασχετος!!!
Ολα αυτα με την βοηθεια της Ford Motor Hellas
ωραια εμπειρια

katsaraios
08-11-12, 23:47
Την Κυριακη θα φαω ελαφρα σαλατουλα και φρουτακι μην βαρυστομαχιασω απο το βραδινο βρωμικο:whistle::whistle:

hades7
08-11-12, 23:51
Αν ζούσε ο συγχωρεμενος ο παρασκευας δεν θα το παιζε το ματς αυτό 2πλο

katsaraios
08-11-12, 23:56
Αν ζούσε ο συγχωρεμενος ο παρασκευας δεν θα το παιζε το ματς αυτό 2πλο

αυτη η τζογαδουρα του ελεους θα τριβει τα μουστακια της με το τυχοδιωκτικο 1.40 του γαυρου..ειδικα τωρα που το "παχυσαρκο παιδι" δινει και 300 χιλιαρικα για νικη:warriorsmiley:


https://www.sport24.gr/football/omades/Panachaiki/kougias_paxusarko_paidaki_o_marinakhs.2001720.html

A8hnaios
10-11-12, 21:46
https://www.troikanoi.gr/media/k2/items/cache/f9bbdeb62248e2fc4418a6935e64cf4c_L.jpg

https://www.troikanoi.gr/index.php/playroomm/item/285-poso-kalos-termatofylakas-eisia

katsaraios
11-11-12, 20:23
με τις υγειες μου:mpaks::mpaks::mpaks::mpaks:

deepBLUE
12-11-12, 20:23
Καλησπερα θα ηθελα να ρωτησω:
Ξερει κανεις πως φτιαχνετε το Κερκυραικο Μπουρδετο ?
Ειμαι στη σωστη ενοτητα η ειμαι off topic ?

Kostas_1
12-11-12, 20:24
Σουπα δεν ειναι αυτο?

deepBLUE
12-11-12, 20:26
Σουπα δεν ειναι αυτο?

Δε ξερω γι αυτο ρωταω σουπα?
Κουκουρουκουκου σουπιτσα ενα πραμα ....

Stathis
12-11-12, 20:32
νομιζω ειναι φαγητο που φτιαχνεται με λαγο, κατι σαν παραλαγη του στιφαδο, αλλα με καροτα αντι κρεμμυδια...

Κωνσταντίνος
12-11-12, 20:49
Ωχ, πόσα ρουφήξαμε ; Πείτε το με τρόπο εσείς, μη μπω στο κόντρα και μου έρθει τίποτα.

Kostas_1
12-11-12, 20:51
σουπα, 0-0

Κωνσταντίνος
12-11-12, 20:55
Α το κλέψαμε το ποντάκι απο την Κέρκυρα ε ; Γιιιιιεεεεεεαααααααααα !!!!

A8hnaios
13-11-12, 17:25
Οταν δεν εχεις ΣΥΝΕΝΟΗΘΕΙ..!!


https://www.youtube.com/watch?v=TeFDqjqZwvQ

deepBLUE
14-11-12, 21:26
Έφυγε μόνος του ο Φερέιρα!

Ο Πορτογάλος τεχνικός αποφάσισε να προχωρήσει μόνος του στην κίνηση παραίτησης, δίνοντας τέλος στη συνεργασία του με τον Παναθηναϊκό.
Ο Ζεσουάλδο Φερέιρα πήρε την απόφαση να παραιτηθεί από την τεχνική ηγεσία του Παναθηναϊκού κι αυτό που μένει είναι η ανακοίνωση από την ΠΑΕ που θα επισημοποιεί το διαζύγιο.
Αυτό που απομένει είναι η επίσημη ανακοίνωση από την πλευρά της ΠΑΕ, για το διαζύγιο και με τη βούλα ανάμεσα στις δύο πλευρές και θα κλείσει ένα κεφάλιο στην ιστορία της ομάδας.
https://www.xxsports.gr/efige-monos-tou-o-fereira/

Kostas_1
14-11-12, 21:40
ναι καλα.

Ηδη εχει αναλαβει ο ροτσα μπουμπλης

deepBLUE
14-11-12, 21:48
Η ΠΑΕ Παναθηναϊκός ενημέρωσε και επίσημα το βράδυ της Τετάρτης για το διαζύγιο με τον Φερέιρα, ο οποίος σύμφωνα με την ανακοίνωση της ΠΑΕ, παραιτήθηκε από την τεχνική ηγεσία.

Παράλληλα, η διοίκηση του τριφυλλιού εκφράζει τη θλίψη της για την εξέλιξη αυτή, κάνοντας λόγο για τη δυναμική αντίστασή του στην "παράγκα" του ελληνικού ποδοσφαίρου.

Αναλυτικά η ανακοίνωση:

"Η ΠΑΕ ΠΑΝΑΘΗΝΑΪΚΟΣ ανακοινώνει ότι ο Ζεσουάλδο Φερέιρα υπέβαλε την παραίτησή του από τη θέση του προπονητή της ομάδας μας. Εκφράζουμε τη βαθιά μας θλίψη για την εξέλιξη αυτή. Τον ευχαριστούμε θερμά για το όραμα που μας βοήθησε να αποκτήσουμε, για τη συμβολή του στην προσπάθεια διάσωσης του Παναθηναϊκού υπό αντίξοες συνθήκες, καθώς και για τη δυναμική αντίσταση που πρόβαλε απέναντι στην «παράγκα» που λυμαίνεται το ελληνικό ποδόσφαιρο. Θα του είμαστε πάντα ευγνώμονες για τη συνεισφορά του στον Παναθηναϊκό και του ευχόμαστε ό, τι καλύτερο από εδώ και στο εξής.

Καθήκοντα προπονητή του Παναθηναϊκό αναλαμβάνει ο Χουάν Ραμόν Ρότσα, με βοηθό τον Γιάννη Βονόρτα".
https://www.contra.gr/Soccer/Hellas/Superleague/panathinaikos/telos-kai-epishma-o-fereira.2010770.html

A8hnaios
14-11-12, 23:41
Τι Γκολαρα!!!!!!!




https://www.youtube.com/watch?v=l8xGIxnIoLw


thumb :thumbsup: thumb

Bitz
15-11-12, 08:02
Τι Γκολαρα!!!!!!!



https://www.youtube.com/watch?v=l8xGIxnIoLw


thumb :thumbsup: thumb

Ρε τι κωλοπαιδι ειναι αυτος;;;:th_Laie_67-1:

katsaraios
15-11-12, 10:00
Ρε τι κωλοπαιδι ειναι αυτος;;;:th_Laie_67-1:

Πλατυποδια εχει ο τυπος ??
τι εβαλε ρε παιδια το ατομο ??thumbthumb

Kostas_1
15-11-12, 10:00
Κ@λοφαρδια

hades7
15-11-12, 10:02
καλυτερο και απο εκεινο το ψαλιδι του ριβαλντο οταν επαιζε στη μπαρτσα βεβαια εκεινο ηταν τραγικα κρησιμο γκολ και στο 90 φευγα

atha
15-11-12, 10:06
oraio goal alla kolofardo nomizo oti to parakato einai to kalytero tou goal otan protopige ston ajax

https://www.youtube.com/watch?v=ZgqsaDnsEq8

Bitz
15-11-12, 10:39
Πλατυποδια εχει ο τυπος ??
τι εβαλε ρε παιδια το ατομο ??thumbthumb

Προσωπικα πιστευω οτι ειναι ισως ο εξυπνοτερος ποδοσφαιριστης.....πολλα γκολ που βαζει τα ονομαζω ''γκολ πουστια'' δηλ.σκοραρει απο σημεια που κανεις δεν το περιμενει.δεν παιζει με ισους ορους:th_Laie_67-1:

Να τι θελω να πω...δες ολο το βιντεο που δειχνει το τακουνακι απο διαφρετικες γωνιες

https://www.youtube.com/watch?v=2aS0eLb7O28.

Σκετος τσογλανος:th_Laie_67-1:

atha
15-11-12, 10:50
einai tsoglanos, sta 16 tou ton eixe sylabei i astynimia edo giati eixe ntythei mpatsos kai ekobe kliseis. exei tin balkaniki malakia ston egefalo kai aytos

kai fysika exei xyrisei merikes kolones edo me ta ferrari tou

Konstantinos E60
15-11-12, 10:55
einai tsoglanos, sta 16 tou ton eixe sylabei i astynimia edo giati eixe ntythei mpatsos kai ekobe kliseis. exei tin balkaniki malakia ston egefalo kai aytos

kai fysika exei xyrisei merikes kolones edo me ta ferrari tou

Δικό μας παιδί δλδ !!!:th_Laie_67-1:

Bitz
15-11-12, 10:55
Κ@λοφαρδια

Το ιδιο ισχυει και για ενα σουτ απο τα 35 μετρα το οποιο καταληγει στο γαμα......κανενας δεν σουταρει και λεει μεσα του ..τωρα θα το στειλω παραθυρο, απλα σουταρει προς το τερμα και οπου παει.Εξαιρουνται τα στημενα απο φαουλ και καποια σουτ απο πολυ χαρισματικους ποδοσφαιριστες.το οτι εχει μια δοση τυχης το γκολ του ιμπρα την εχει .thumb

Kostas_1
15-11-12, 11:01
Το ιδιο ισχυει και για ενα σουτ απο τα 35 μετρα το οποιο καταληγει στο γαμα......κανενας δεν σουταρει και λεει μεσα του ..τωρα θα το στειλω παραθυρο, απλα σουταρει προς το τερμα και οπου παει.Εξαιρουνται τα στημενα απο φαουλ και καποια σουτ απο πολυ χαρισματικους ποδοσφαιριστες.το οτι εχει μια δοση τυχης το γκολ του ιμπρα την εχει .thumb

Μα, ναι και γω για το συγκεκριμενο το ειπα.

Οτι ειναι παιχταρας ειναι αναμφισβήτητο

katsaraios
15-11-12, 11:14
Aμπαλος ειναι απλα ειναι ψηλος και ξεχωριζει σιγα ...:tease::tease:

αλλα ειναι αλητης και η μπαλλα θελει και λιγο αλητεια....



https://www.youtube.com/watch?v=2ODVT5BOXAg

A8hnaios
15-11-12, 11:32
Aμπαλος ειναι απλα ειναι ψηλος και ξεχωριζει σιγα ...:tease::tease:



Αμπαλοι ειμαστε εμεις οι Ψηλοι Γιωργηη// :whistle: για κανα τερμα ειμαστε!

katsaraios
15-11-12, 12:22
Αμπαλοι ειμαστε εμεις οι Ψηλοι Γιωργηη// :whistle: για κανα τερμα ειμαστε!
φιλε ελα για τερμα θα σε καρφωνει ο Αρης :th_Laie_67-1::th_Laie_67-1:


https://www.youtube.com/watch?v=1XuEGHHoZGM

aristent
15-11-12, 20:08
https://www.youtube.com/watch?v=Rfm20dRXN9E

Bitz
15-11-12, 20:35
https://www.youtube.com/watch?v=Rfm20dRXN9E

Εγραψα και νωριτερα ειναι μεγαλος τσογλανος....... εχει καταλαβει οτι οτερματοφυλακας θα κανει μαλακια...[ποσο μακρυα να την διωξη με το κεφαλι;;;] κανει πισω και περινενει κτλ κτλ..:thnx:

deepBLUE
15-11-12, 20:37
:th_Laie_67-1::th_Laie_67-1::th_Laie_67-1::thumbsup:

doctore
15-11-12, 22:30
Εγραψα και νωριτερα ειναι μεγαλος τσογλανος....... εχει καταλαβει οτι οτερματοφυλακας θα κανει μαλακια...[ποσο μακρυα να την διωξη με το κεφαλι;;;] κανει πισω και περινενει κτλ κτλ..:thnx:

Εκτός του ότι ξέρει μπάλα είναι και μεγάλη κουφάλα !

chief
18-11-12, 16:04
χαχαχαχαχα

https://i1200.photobucket.com/albums/bb330/chiefcsl/rotsa.jpg

:D:D:D

deepBLUE
20-11-12, 13:13
ΑΠΙΣΤΕΥΤΟ κ όμως ΑΛΗΘΙΝΟ.. Στην κορυφή του ΚΟΣΜΟΥ η ΕΘΝΙΚΗ !!!

Με μόλις 3 ήττες σε σύνολο 31 (επίσημων και φιλικών) αγώνων στην μετά-Μουντιάλ εποχή
, η Εθνική Ελλάδας είναι η κορυφαία ομάδα του πλανήτη στη λίστα με τις πλέον δυσκολοκατάβλητες ανάμεσα στις top του FIFA Ranking! Μετά τη νίκη στην Ιρλανδία και την ήττα των Άγγλων από τους Σουηδούς η «γαλανόλευκη» ανέβηκε στην κορυφή του κόσμου, ούσα η μόνη χώρα ανάμεσα σε όσες βρίσκονται στο top της παγκόσμιας κατάταξης με ποσοστό ηττών μικρότερο του 1 ανά 10 παιχνίδια!
Του Δημήτρη Κωτσέλη
Ήττα από την Τσεχία και τη Γερμανία στο Euro 2012, ήττα και από τη Ρουμανία σε περυσινό φιλικό, και… τέλος! Στα 31 παιχνίδια του Φερνάντο Σάντος, η Εθνική μας ομάδα έχει γνωρίσει μόλις 3 ήττες, δηλαδή δεν παίρνει ούτε την ισοπαλία σε ποσοστό μικρότερο του 1 στους 10 αγώνες. Μάλιστα, εξετάζοντας την αντίστοιχη πορεία των λοιπών κορυφαίων ομάδων του κόσμου μετά το πέρας του Παγκοσμίου Κυπέλλου του 2010 στη Νότια Αφρική, προκύπτει η εκπληκτική πρωτιά της χώρας μας.
Έπειτα και την ήττα των Άγγλων από τους Σουηδούς, και το «διπλό» της «γαλανόλευκης» στο Δουβλίνο με την Ιρλανδία, η Εθνική έπιασε κορυφή στη σχετική λίστα! Μάλιστα, όπως παρουσιάζεται στον παρακάτω πίνακα αναλυτικά, η έρευνα έγινε στις πρώτες 20 χώρες της παγκόσμιας κατάταξης της FIFA, από την οποία εξαιρέσαμε τις δύο αφρικανικές: Ακτή Ελεφαντοστού και Αλγερία καθώς οι αντίπαλοι με τους οποίους αγωνίζονται δεν μπορούν να μπουν στο ίδιο… τσουβάλι δυναμικότητας με τις ομάδες Ευρώπης και Νότιας Αμερικής.

Είναι χαρακτηριστικό λοιπόν ότι η Ελλάδα είναι η μόνη εξ αυτών με μονοψήφιο ποσοστό ηττών στο σύνολο των αγώνων της (φιλικά και επίσημα μετά το καλοκαίρι του 2010), ενώ η παγκόσμια πρωταθλήτρια Ισπανία είναι στην 3η θέση, με την Αγγλία να χάνει μόλις σήμερα την πρωτιά από την χώρα μας! Ακολουθούν έπειτα κατά σειρά οι: Ρωσία, Γαλλία, Γερμανία, Βραζιλία, ενώ ενδιαφέρον παρουσιάζουν δύο τρανταχτές απουσίες. Η μία είναι της Ολλανδίας των 7 ηττών σε 30 παιχνίδια (καταλαμβάνει την 16η θέση) λόγω και του… Βατερλό στο Euro 2012, ενώ οι 8 ήττες σε 32 ματς της Ιταλίας την καθιστούν επίσης εκτός σχετικής λίστας.
Και φυσικά, το ρεκόρ αυτό, είναι μία ακόμα απόδειξη ότι η Εθνική μας ομάδα έχει στριμωχτεί για τα καλά στην ελίτ του παγκόσμιου ποδοσφαιρικού στερεώματος…
Παρακάτω αναλυτικά ο πίνακας των δεκαπέντε κορυφαίων εθνικών ομάδων μεταξύ του Top-20 του FIFA Ranking, σε ποσοστά ηττών στην μετά-Μουντιάλ εποχή έως και σήμερα, όπου συμπεριλαμβάνονται επίσημα και φιλικά παιχνίδια.

https://on-news.gr/2012/11/19/apistevto-k-omos-alithino-stin-korifi-tou-kosmou-i-ethniki/

deepBLUE
21-11-12, 07:08
Άφησε τον ΣΚΑΪ ο Μαρινάκης και πάει για ALTER

Συγκεκριμένα, κατά τη σημερινή του συνεδρίαση το Εθνικό Συμβούλιο Ραδιοτηλεόρασης ενέκρινε την μεταβίβαση του 12,9% των μετοχών της εταιρείας Ραδιοφωνικές και Τηλεπικοινωνιακές Επιχειρήσεις του ομίλου ΣΚΑΙ από τον Ευάγγελο Μαρινάκη στον Ιωάννη Αλαφούζο έναντι 5.100.000 ευρώ. Σύμφωνα με πληροφορίες τη θέση του κου Μαρινάκη στο σχήμα αναμένεται να πάρει ο γνωστός εφοπλιστής και πρώην πρόεδρος της ΠΑΕ Παναθηναϊκός, Νίκος Πατέρας.

Σύμφωνα με πληροφορίες που έγινε γνωστό στο διαδίκτυο ότι προέκυψαν από τη συνάντηση των ΕΣΗΕΑ και ΕΠΗΕΑ με τον πρόεδρο του ΔΣ της εταιρείας του καναλιού ALTER, Ευ. Γκότση, ο Βαγγέλης Μαρινάκης αναμενεται να κινηθεί για την απόκτηση μεγάλου μεριδίου του μετοχικού κεφαλαίου του σταθμού.

Ο πληθωρικός πρόεδρος του Ολυμπιακού και μεταξύ άλλων και κουμπάρος της Ντόρας Μπακογιάννη και ο πατέρας του Μιλτιάδης Μαρινάκης ήταν πολιτευτής της Νέας Δημοκρατίας στα τέλη της δεκαετίας του 80′ και άνθρωπος του Κων/νου Μητσοτάκη.

Ο Βαγγέλης Μαρινάκης εδώ και καιρό κάνει επιχειρηματικές κινήσεις στον χώρο των ΜΜΕ. Απέκτησε την καθημερινή free press εφημερίδα Metro και το «Καρφί», ανέλαβε την χρηματοδότηση της νέας εβδομαδιαίας εφημερίδας «Παραπολιτικά» και πληροφορίες κάνουν λόγο ότι «καλοβλέπει» την απόκτηση του ραδιοφωνικού σταθμού Flash. Από τις κινήσεις του γίνεται φανερό ο ρόλος που επιδιώκει να παίξει σε μια συγκυρία που οι πολιτικές ανακατατάξεις είναι μεγάλες και η επόμενη μέρα επιφυλάσσει ένα νέο πολιτικό σκηνικό.

Πηγή: alterthess.gr

A8hnaios
22-11-12, 20:33
Ημέρα θλίψης είναι η σημερινή, για τον Πλατανιά Χανίων αφού ο 16χρονος ποδοσφαιριστής της ομάδας, Ζαχαρίας Καραντωνάκης, σκοτώθηκε σε τροχαίο δυστύχημα.

Αναλυτικά η ανακοίνωση της κρητικής ΠΑΕ: «Η Π.Α.Ε. Πλατανιάς εκφράζει τη βαθύτατη οδύνη της για τον απρόσμενο και άδικο χαμό του νεαρού αθλητή της, Ζαχαρία Καραντωνάκη, σε τροχαίο δυστύχημα. Ο τραγικός χαμός του 16χρονου Ζαχαρία, ενός παιδιού γεμάτου ζωή, αισιοδοξία, όρεξη για δουλειά, και όνειρα, αποτελεί τεράστια απώλεια για την τοπική μας κοινωνία, αλλά και ειδικότερα για την ποδοσφαιρική "οικογένεια" του Πλατανιά, σημαντικο μέλος της οποίας ήταν (στην ομάδα Κ 17) ο ιδιαίτερα ταλαντούχος ποδοσφαιριστής. Η Π.Α.Ε. Πλατανιάς εκφράζει τα πιο θερμά και ειλικρινή της συλλυπητήρια στην οικογένεια του εκλιπόντος. Ας είναι ελαφρύ το χώμα που θα τον σκέπασει».


https://i.stpl.gr/image.ashx?m=Fit&f=L2ZpbGVzLzEvbmV3X2ltYWdlcy8yMDEyLTExLTIwLzQxMjIv MTE4MTE1NDAuanBn&t=634890406942543100&w=300&h=204https://images.newsnow.gr/27/279506/vatheia-odyni-gia-ton-xamo-tou-16xronou-zaxaria-podosfairisti-tou-platania-1-315x236.jpg

Kριμα, :mad: :mad:
https://www.novasports.gr/news.aspx?a_id=262669&Sport=1&Season=115137&Competition=1713&Team=231153&Round=290561&Country=82

Η ανακοίνωση της Super League:


«Το Διοικητικό Συμβούλιο της Super League και σύσσωμη η οικογένεια της κορυφαίας εθνικής κατηγορίας εκφράζουν τα θερμά συλλυπητήρια και τη συμπαράστασή τους στους οικείους, αλλά και στην αθλητική οικογένεια της ΠΑΕ ΠΛΑΤΑΝΙΑΣ, για τον αδόκητο χαμό σε τροχαίο δυστύχημα του νεαρού αθλητή της ομάδας Ζαχαρία Καραντωνάκη. Θα τηρηθεί ενός λεπτού σιγή στη μνήμη του, στο πλαίσιο της επόμενης αγωνιστικής των πρωταθλημάτων υποδομής της Super League, στις 24 και 25 Νοεμβρίου».

kwstakhs_Z4
22-11-12, 20:43
κριμα κριμα........ :(

Κωνσταντίνος
22-11-12, 21:05
Πολύ κρίμα για το παιδί. Άντε να βρουν κουράγιο οι δικοί του..... :(

A8hnaios
22-11-12, 21:27
Νίκη ήθελε, νίκη πήρε και έμεινε ζωντανός στο κυνήγι της πρόκρισης. Ο Παναθηναϊκός ήταν πολύ καλύτερος από την Μάριμπορ, οι συγκυρίες του παιχνιδιού ήταν όλες στο... πράσινο και το «τριφύλλι» έχει στο Λονδίνο μια δουλειά απέναντι στην Τότεναμ. Εκεί θα παίξει το μέλλον του στο Europa League, καθώς η Τότεναμ δεν κέρδισε την Λάτσιο και πλέον όλα είναι ανοιχτά!

Ο Παναθηναϊκός είναι... ζωντανός! Κέρδισε 1-0 (Βιτόλο) την Μάριμπορ και κόντρα στην Τότεναμ θα παίξει... τα ρέστα της πρόκρισης στους «32» του Europa League!

https://www.gazzetta.gr/sites/default/files/imagecache/multimedia_normal/article/2012_11/paooo_gola.jpg

https://www.gazzetta.gr/podosfairo/article/345767-exei-sto-londino-mia-doyleia-pics

hades7
23-11-12, 11:09
delije-θυρα 7 1986-2012


απο το 4.36 και μετα....
https://www.youtube.com/watch?v=rLABKt-26X4&feature=player_embedded#!

A8hnaios
23-11-12, 16:25
https://www.youtube.com/watch?v=2M9FB2HQUlc

εδω ΣΟΥΖΑ! ο διαιτητης στο σαλιαρελη..


https://www.youtube.com/watch?v=-XsqldcLibc

A8hnaios
23-11-12, 16:41
Στο You Tube ανέβηκε ένα συγκλονιστικό βίντεο που έφτιαξαν οι φίλοι του.


https://www.youtube.com/watch?v=JWMDFY8s_Do

A8hnaios
24-11-12, 22:29
Απ το 0.10 και μετα δες το τυπο στο studio!! :whistle:


https://www.youtube.com/watch?v=FnfIOD6gzgY

:th_Laie_67-1: :hystericalbs1: :hystericalbs1:

A8hnaios
25-11-12, 19:36
https://resources.sport-fm.gr/supersportFM/images/news/12/11/25/201753.jpg?w=400&f=bicubic



Η κακή διαιτησία του Αρετόπουλου στο παιχνίδι του Παναθηναϊκού με τον Πλατανιά, «έβγαλε από τα ρούχα του» έναν οπαδό των «πράσινων» που ήταν στο γήπεδο και μετά το τέλος του αγώνα, πήγε στο αστυνομικό τμήμα Χανιών και έκανε μήνυση για προσβολή της φίλαθλης ιδιότητας.

Ο συγκεκριμένος οπαδός, δεν θέλησε να γίνουν γνωστά τα στοιχεία του ενώ σημειώνεται ότι οι διαιτητές προστατεύονται από τον νόμο σε τέτοιες περιπτώσεις

:hystericalbs1: :hystericalbs1: :th_Laie_67-1:


Αλαφούζος: «Ως πότε θα το ανέχεστε;»

ΡΕ ΠΑΙΞΤΕ ΜΠΑΛΑ :ranting2:

https://www.sport-fm.gr/

Snoo
25-11-12, 21:58
https://resources.sport-fm.gr/supersportFM/images/news/12/11/25/201753.jpg?w=400&f=bicubic




:hystericalbs1: :hystericalbs1: :th_Laie_67-1:



ΡΕ ΠΑΙΞΤΕ ΜΠΑΛΑ :ranting2:

https://www.sport-fm.gr/


Η Μπάλα φταίει ;;

katrin_bmw
26-11-12, 01:21
πραγματικα συγκλονιστικο, τωρα το ειδα, ποσο αδικος χαμος θεε μου, να ειναι ελαφρυ το χωμα που θα σκεπασει το παιδακι!
Στο You Tube ανέβηκε ένα συγκλονιστικό βίντεο που έφτιαξαν οι φίλοι του.

https://www.youtube.com/watch?v=JWMDFY8s_Do

katsaraios
01-12-12, 23:50
"Πεταγομαι στην Τριπολη για μια δουλεια"

Το στόρι:

Μαντινειακός εναντίον Μεγάλου Αλεξάνδρου στο γήπεδο του Αγίου Βασιλείου, με τους γηπεδούχους να στοχεύουν στο πρωτάθλημα και τους φιλοξενούμενους να ψάχνουν ακόμα τον πρώτο τους βαθμό. Το αουτσάιντερ κρατούσε γερά στην άμυνα, μέχρι το ημίχρονο, όταν παίκτης της 11άδας ανακοίνωσε στον προπονητή του ότι "πετάγομαι μέχρι την Τρίπολη για μια δουλειά"!

Ο κόουτς δεν τον έκανε αλλαγή, παρά το ότι υπήρχαν παίκτες στον πάγκο! "Μην αργήσεις, θα σε περιμένω", του είπε και τον άφησε να φύγει. Με παίκτη λιγότερο, ο Μέγας Αλέξανδρος δέχθηκε 2 γκολ και το όνειρο του πρώτου βαθμού απομακρυνόταν. Ο προπονητής της ομάδας αποφάσισε να κάνει αλλαγή, όχι στη θέση του... "φευγάτου", αλλά βγάζοντας επιθετικό της ομάδας. Μόνο που αυτός, είχε αντιρρήσεις!

"Πας καλά; Βγάζεις εμένα και δεν αντικαθιστάς τον άλλο που έφυγε", είπε στον κόουτς.

"Μου αντιμιλάς; Βγες", φώναξε ο προπονητής!

"Άντε ρε @*%$^&*"", απάντησε ο επιθετικός και οι δύο άνδρες πιάστηκαν στα χέρια!!!

Το εκπληκτικό είναι πως η... "πέτρα του σκανδάλου" ο οποίος είχε "πεταχτει" μέχρι την Τρίπολη, επέστρεψε στο 85ο λεπτό και ξαναμπήκε στο ματς! Τελικό αποτέλεσμα, 3-1...:hystericalbs1::hystericalbs1::hystericalbs1:

πηγη contra.gr

A8hnaios
04-12-12, 20:00
https://fbcdn-sphotos-a-a.akamaihd.net/hphotos-ak-ash4/414610_4137447910820_6289013_o.jpg

Βγαινουν οι πιτσες! thumb

Καλη επιτυχια στο Γαυρο..!

katsaraios
06-12-12, 23:36
Εκτακτο :thumbsdown::thumbsdown::thumbsdown:

https://www.newsit.gr/default.php?pname=Article&art_id=178727&catid=1

Stathis
06-12-12, 23:56
καλα να παθει.

katsaraios
06-12-12, 23:59
καλα να παθει.

Ασφαλως !!!thumb
Αλλα το βλεπω να εχει συνεχεια γιατι ο μανατζερ του λεει οτι επρεπε να ειναι τακτοποιημενη η εφορια απο τους Νταλτον βασει συμβολαιου....
Ιδωμεν...

A8hnaios
07-12-12, 17:55
Αντίο Δημήτρη με αιτία τον Θανάση!

https://www.gazzetta.gr/sites/default/files/imagecache/multimedia_normal/article/2012_12/945864f4f4.jpg

Παει και το Basket...!!! :thumbsdown:

Ξεσπώντας σε λυγμούς, ο Δημήτρης Γιαννακόπουλος ανακοίνωσε ότι αποχωρεί από τον Παναθηναϊκό, κατονομάζοντας υπεύθυνο τον θείο του, Θανάση!


Ο πρόεδρος της ΚΑΕ Παναθηναϊκός έκανε γνωστό ξαφνικά ότι θα παραχωρήσει συνέντευξη Τύπου αλλά σίγουρα κανένας δεν φαντάστηκε τα όσα ακολούθησαν!


«Καλησπέρα… Σας ευχαριστώ πάρα πολύ που έχετε έρθει σε τόσο σύντομο χρονικό διάστημα, σε αυτό το σύντομο κάλεσμα. Δεν είναι ευχάριστα τα πράγματα που έχω να πω σήμερα. Θα σας κάνω μια πολύ σύντομη αναδρομή. Το 1987 η οικογένειά μου ανέλαβε το μπάσκετ του Παναθηναϊκού. Όπως όλοι γνωρίζετε τη διαχείριση την είχε ο Παύλος Γιαννακόπουλος. Από το 2002 αυτή πέρασε στο Θανάση Γιαννακόπουλο.

Τα τελευταία δυο χρόνια έχοντας αποφασίσει ο Παύλος και ο Θανάσης Γιαννακόπουλος να αποχωρήσουν από τον Παναθηναϊκό, ψάξαμε να βρούμε κάποιους αγοραστές, αλλά αυτό δεν κατέστη δυνατό. Λόγω της αγάπης που υπάρχει για τον Παναθηναϊκό σε όλη την οικογένεια, μέσα σε μια δύσκολη οικονομική συγκυρία για τη χώρα μας και για το μπάσκετ ειδικότερα, αποφάσισα να βγω μπροστά και με τις οικονομικές δυνατότητες που έχω να κρατήσω το σύλλογο σε όποιο επίπεδο γίνεται. Όταν ζήτησα από τους ανθρώπους και τους συνεργάτες του Θανάση Γιαννακόπουλου το καλοκαίρι να πάρω στα χέρια μου τα οικονομικά στοιχεία, με κοροϊδέψανε οικτρά. Το καλοκαίρι που ανέλαβα είχα μια πολύ διαφορετική εικόνα για τα οικονομικά της ΚΑΕ και σήμερα πήρα στα χέρια μου την πραγματική εικόνα, η οποία δεν είναι αυτή που μου παρουσιάσανε το καλοκαίρι.

Πολλοί έχετε αναρωτηθεί για ποιο λόγο έφυγε ο κύριος Ομπράντοβιτς. Ο κύριος Ομπράντοβιτς έφυγε, γιατί του χρωστούσε ο Θανάσης Γιαννακόπουλος πάρα πολλούς μισθούς. Αθλητές φύγανε το καλοκαίρι. Ο λόγος είναι ο ίδιος. Για όλα αυτά υπάρχουν αποδείξεις. Όχι ενδείξεις, αποδείξεις, που είναι στη διάθεσή σας οποτεδήποτε τις ζητήσετε.

Λυπάμαι που λέω ότι δεν έχω την οικονομική δυνατότητα να καλύψω τις τρύπες που άφησαν, είχα όλη την καλή διάθεση να συνεχίσω και να κρατήσω τον Παναθηναϊκό όσο πιο ψηλά γίνεται. Πολλοί από εσάς που βρίσκεστε εδώ σήμερα, έχετε κάνει έναν ανελέητο πόλεμο στο πρόσωπο μου και στην ΚΑΕ. Πολλοί από τους φιλάθλους του Παναθηναϊκού με έχουν κατηγορήσει για πάρα πολλά πράγματα, για τη φυγή του Ομπράντοβιτς, για τη φυγή παικτών και δεν έχω ανοίξει το στόμα μου. Γιατί αυτό κάνει ένας άνθρωπος για την οικογένειά του. Για το αίμα του κρατάει το στόμα του κλειστό και δέχεται τα πάντα. Είμαι 38 χρονών, έχω πάρα πολλές δυνάμεις και μπορώ να δεχθώ τα πάντα, αλλά όχι την προδοσία από το ίδιο μου το αίμα.

Λυπάμαι δεν μπορώ να συνεχίσω στον Παναθηναϊκό, όσο και αν το θέλω. Οι μετοχές είναι στη διάθεση του οποιουδήποτε. Αν θέλει ας έρθει να τις πάρει ο κύριος Θανάσης Γιαννακόπουλος, του τις κάνω δώρο, αν θέλει να έρθει οποιοσδήποτε άλλος Παναθηναϊκός που να έχει την οικονομική δυνατότητα, είμαι έτοιμος να τις παραχωρήσω δωρεάν και αν δεν βρεθεί κάποιος, δεν μου παραμένει άλλη λύση από το να τις επιστρέψω στον ερασιτέχνη, εκεί που ανήκουν. Σας ευχαριστώ πολύ δεν έχω να πω κάτι άλλο...»


Στο τέλος ο Δημήτρης Γιαννακόπουλος αποχώρησε δακρυσμένος από την αίθουσα.


https://www.youtube.com/watch?v=aUrjj_zbzoQ

hades7
07-12-12, 18:04
ας κλαψουμε ολοι μαζι που πηγε και ανελαβε μια εταιρια χωρις να κανει ελεγχο για τα οικονομικα της.Αμην....

Stathis
07-12-12, 18:15
https://cdn.motinetwork.net/demotivationalposters.org/image/demotivational-poster/0906/epic-fail-demotivational-poster-1244668233.jpg

A8hnaios
07-12-12, 18:24
Εδω κολλαει τωρα ΑΥΤΟ!


https://www.youtube.com/watch?v=Uk6Z3-QjrEQ

katsaraios
09-12-12, 18:52
:th_Laie_67-1::th_Laie_67-1::th_Laie_67-1::th_Laie_67-1:



https://www.youtube.com/watch?v=Ux49UBie-w8

Panos 316T
09-12-12, 21:05
ωραιο ντερμπυ, καθαρα ποδοσφαιρικο χωρις παρατραγουδα με πολλες φασεις , ανατροπη και 4 γκολ.

Ο Παο ειχε παθος περισσοτερο , καλυτερη οργανωση στο παιχνιδι του και φυσικα επιασε το "ταβανι" του.Πιστευω οτι ο Ροτσα ειχε εγκλωβισει τον Ζαρντιμ.

Απ την αλλη ο οσφπ εδειξε την ποιοτητα του ατομικα , χωρις σχεδιο, εβαλε 2 γκολ και σαφως εχασε και ευκαιριες.

Παντως εγω "χορτασα"...