PDA

Επιστροφή στο Forum : ΒΕΝΖΙΝΑΔΙΚΟ-ΠΛΥΝΤΗΡΙΟ ΚΕΡΚΥΡΑ



michaelp900
12-08-12, 20:33
Πιο καλο παιδι θα μας πει στην ομορφη Κερκυρα που θα ανεφοδιαζουμε την μπεμπα κ που θα την κανουμε τα μπανια της???????:thnx::thnx::thnx::thnx::thanks::than ks::thanks::thanks:

michaelp900
13-08-12, 06:39
Αντε ρε παιδια βοηθειααααααα!!!!!!!!! :)

michaelp900
14-08-12, 06:55
ΘΑ ΒΟΗΘΗΣΕΙ ΚΑΝΕΙΣ ΣΑΣ ΠΑΡΑΚΑΛΩ????

Κωνσταντίνος
14-08-12, 12:29
ΘΑ ΒΟΗΘΗΣΕΙ ΚΑΝΕΙΣ ΣΑΣ ΠΑΡΑΚΑΛΩ????

Το ενδεχόμενο απο αυτούς που παρακολουθούν αυτές τις μέρες το φόρουμ, να μη ξέρει να απαντήσει κανένας σου περνάει απο το μυαλό ; :original:

έντιτ : με μια αναζήτηση λίγων δευτερολέπτων βρήκα ένα self service : https://www.spotter.gr/show2.php?id=1226

michaelp900
18-08-12, 22:26
Οκ.Ευχαριστω πολυ!Αυτη τη στιγμη μενουμε στη Μεσσογη.Υπαρχει καποιο εμπιστο βενζιναδικο εδω η γενικα στη περιοχη της κερκυρας κοντα στο κεντρο (20κμ απο εδω) για βενζινη και κατι αλλο εκτως αυτου του πλυντηριου για να εχουμε καποιες επιλογες ?

hades7
18-08-12, 22:52
Έχω βάλει κάτι κολλητούς μου και ψάχνουν ρωτάνε παντού περνάνε απο κόσκινο κάθε πληροφορία που φτάνει στα αυτιά τους βρήκαν έναν μέχρι τώρα αλλα είναι ντεμι εμπιστος κανε υπομονή μέχρι αύριο μεθαύριο θα χουμε νεότερα ελπίζω πριν ποιασεις ρεζερβα...

strof
18-08-12, 23:04
Εγω οταν παω καπου με το αυτοκινητο και ξερω οτι θα πρεπει να βαλω πετρελαιο, παντα κοιταζω απο πριν που εχει εταιρικο πρατηριο η shell. μονο σε αυτα βαζω. Στην Κερκυρα που ημουν κι εγω πριν λιγες μερες δεν χρειαστηκε να βαλω ειχα δει ομως πως εχει εταιρικα εδω: 1) Αλυκές & Εθνική Οδός Παλαιοκαστρίτσας, Ποταμός και 2) Άνω Κορακιάνα, Σκριπερό. Αν χρειαζοταν σε ενα απο αυτα θα εβαζα.