PDA

Επιστροφή στο Forum : M3 E36



nikos ///M
31-07-12, 21:44
Γνωριζει καποιος το συγκεκριμενο αυτοκινητο
μηπως το εχετε δει?
τα φωτα σας παρακαλω!

https://www.car.gr/classifieds/cars/view/1540140/

Stunt Mike
31-07-12, 21:58
Ωραιο δειχνει αλλα τα 8900 ειναι πολλα,παρα πολλα για 3λιτρο Μ3 του '93-95 σε σασι '96...Επισης δεν λεει αν ειναι και δηλωμενο ή οχι...καλυτερα οχι φυσικα :)

konstantinaM3
31-07-12, 22:13
το αμαξι φαινεται ωραιο πισω απο τον υπολογιστη.....οντως ειναι πολλα τα λεφτα για αυτη την εποχη .....τωρα ειναι το θεμα να πας απο κοντα να δεις καλυτερα τι παιζει...μπροστα το νυχακι δεν ειναι λιγο πολυ υποερβολη???κ πισω η αεροτομη αυτα τα δυο μονο με ψιλοχαλασαν κατα τα αλλα ειναι εμφανησιμο.....κ δεν ειναι κλιμα...:):)

andreas_R
21-08-12, 13:06
Το αμαξι το εχω δει απο κοντα ειναι προσεγμενο και εχει φτιαχτει απο μερακλη ανθρωπο.
Υπαρχει δυνατοτητα να δωθει και ως 1600 και δηλωμενο αποφασιζει ο αγοραστης.
Ετσι μου ειχαν πει τουλαχιστον. Απο οτι θυμαμαι πρεπει να ειναι ξαναβαμμενο ολο, δε το λεω με σιγουρια ομως.
Αν καποιος ψαχνει αξιζει να το δει και φυσικα τα -1000 ειναι δεδομενα...

NickM3CS
25-08-12, 22:24
φαινεται σε αριστη κατασταση για τα χρονια του!!!!αξιζει να το δει κανεις απο κοντα εφοσον του αρεσει μ3 ε36

bakalos
26-08-12, 10:33
το αμαξι φαινεται ωραιο πισω απο τον υπολογιστη.....οντως ειναι πολλα τα λεφτα για αυτη την εποχη .....τωρα ειναι το θεμα να πας απο κοντα να δεις καλυτερα τι παιζει...μπροστα το νυχακι δεν ειναι λιγο πολυ υποερβολη???κ πισω η αεροτομη αυτα τα δυο μονο με ψιλοχαλασαν κατα τα αλλα ειναι εμφανησιμο.....κ δεν ειναι κλιμα...:):)

Το κλιμα το λες επειδή δεν είναι ψηφιακό?

nik200
26-08-12, 10:49
το αμαξι αυτο πωλειται παρα πολυ καιρο....σκεφτειτε πριν παρω εγω το ε30 μου..ειχα παρει τηλ για αυτο...ο τυπας λεει οτι ειναι αριστο και γιαυτο δεν ριχνει τιμη...αλλα απο την αλλη τοσο καιρο να μην το χει παρει κανεις το αριστο???κοιταχτε το εξονυχιστικα.....

bmwz3
26-08-12, 11:17
το δινει πολλα χρονια και εγω το παρακολουθω καιρο..
αλλα μπορει να του εμεινε επειδη το δινει ακριβα.παλιοτερα ηταν πιο ακριβο εννοειται

ziaba
26-08-12, 12:53
Κ γω το χω δει στ καρ πριν απο ενα χρόνο σίγουρα το θυμαμαι για το spoiler μπροστά :thumbsdown:

ΜΙΧΑΛΗΣ
05-01-14, 09:44
αληθεια ποσο καιρο πουλιεται αυτο;;;Θυμαται κανεις με τι τιμη το ειχε ξεκινησει;;;:th_Laie_67-1:

ghost-rider
05-01-14, 10:11
πραγματικα ομορφο 36αρι.
Το ειχα δει κ πιο παλια. Υπεροχο.
Ειχα μεινει με την ιδεα οτι ειναι γνησιο.
Τες πα.
Θεωρω μειον το οτι δεν ειναι.
Τωρα αν ειναι να το κυκλοφορεις αδηλωτο ειναι συν βεβαια, αλλα προσωπικα δε θα το θελα στο κεφαλι μου.

6ylinder
05-01-14, 11:42
Πουλιέται πάνω από 2,5 χρόνια. Μόνο κ μόνο η χρόνια ακινησία του το καθιστά προβληματικό.

Επίσης...σασί μετά τον 9'/96 με ταμπλό αρκετά παλιότερο λόγω μη ύπαρξης αερόσακου συνοδηγού...περίεργα πράγματα

ΜΙΧΑΛΗΣ
05-01-14, 12:38
λεει 1/96 οποτε του 95 αλλα λεει 2 a\b. Ισως απο τα πιο ομορφα και περιποιημενα 36αρια(ζανταρες), πραγματικα μου δημιουργει απορια τι του βρισκουν και δεν φευγει(μαλλον στουκο μυριζω). Βεβαια μεχρι και πριν λιγο καιρο το ειχε ακριβα σε συγκριση με ολα τα υπολοιπα.

spar@
05-01-14, 13:23
το αυτοκινητο αν δεν κανω λαθος ειναι δηλωμενο!

6ylinder
05-01-14, 13:36
Παίδες δεν γίνεται να είναι μοντέλο 1'/96 και να έχει facelift φτερά με φλασάκια χωρίς πλαίσιο από 9'/96 και έπειτα. Αυτό από μόνο του βρωμάει...επίσης το ντουλαπάκι συνοδηγού με αυτό το διακόπτη ανοίγματος είναι από μοντέλο 91-93, εξ 'ου κ δεν έχει αερόσακο...
και πάλι ξαναλέω, η ακινησία του είναι τρομερή φθορά για τα μηχανικά μέρη.

Θα μπαίνει μπρος μία στις τόσες για να το δει επίδοξος αγοραστής, θα το αφήνει ο μαντράς να ζεσταθεί στο ρελαντί κανά 15λεπτο και θα έχει σίγουρα τα ίδια λάδια 2,5 κ βάλε χρόνια τώρα...τι συζητάτε;;;

Bye, bye...

Harisp
05-01-14, 15:27
Αυτό δεν είναι της Κωνσταντίνας που γράφει εδώ μέσα;

Ίδιο φαίνεται...

Andri
05-01-14, 15:34
Αυτό δεν είναι της Κωνσταντίνας που γράφει εδώ μέσα;

Ίδιο φαίνεται...
Έχει σχολιάσει η Κων/να για το συγκεκριμένο αυτοκίνητο ...(αν εννοείς αυτήν)


το αμαξι φαινεται ωραιο πισω απο τον υπολογιστη.....οντως ειναι πολλα τα λεφτα για αυτη την εποχη .....τωρα ειναι το θεμα να πας απο κοντα να δεις καλυτερα τι παιζει...μπροστα το νυχακι δεν ειναι λιγο πολυ υποερβολη???κ πισω η αεροτομη αυτα τα δυο μονο με ψιλοχαλασαν κατα τα αλλα ειναι εμφανησιμο.....κ δεν ειναι κλιμα...:):)

επίσης https://www.bmwfans.gr/forum/album.php?albumid=16&pictureid=1498

konstantinaM3
05-01-14, 18:13
Δεν ειναι το δικο μου γιατι δεν το δινω το καμαρι μου :) κ διαφερει λιγο εξωτερικα.....

savvas bmwdakias
07-01-14, 19:54
Παίδες δεν γίνεται να είναι μοντέλο 1'/96 και να έχει facelift φτερά με φλασάκια χωρίς πλαίσιο από 9'/96 και έπειτα. Αυτό από μόνο του βρωμάει...επίσης το ντουλαπάκι συνοδηγού με αυτό το διακόπτη ανοίγματος είναι από μοντέλο 91-93, εξ 'ου κ δεν έχει αερόσακο...
και πάλι ξαναλέω, η ακινησία του είναι τρομερή φθορά για τα μηχανικά μέρη.

Θα μπαίνει μπρος μία στις τόσες για να το δει επίδοξος αγοραστής, θα το αφήνει ο μαντράς να ζεσταθεί στο ρελαντί κανά 15λεπτο και θα έχει σίγουρα τα ίδια λάδια 2,5 κ βάλε χρόνια τώρα...τι συζητάτε;;;

Bye, bye...

Θα συμφωνησω μαζι σου για την παλαιοτητα. Καταρχην αν προσεξεις τα πλαινα φλασακια ειναι πιο πισω τοποθετημενα απο οτι ειναι κανονικα, ειναι οντως απο το facelift αλλα το αμαξι ο1/96 θα ειχε το αλλο φλας το φαρδυ.Οποτε το μυαλο μου παει οτι ειναι ακομα παλιοτερα απο τα πρωτα που δεν ειχαν καθολου φλας. Μετα το ταμπλο εχει ενα αεροσακο και οντως το κουμπακι που ανοιγει το ντουλαπακι ειναι παλαιοτερων μοντελων. Μετα το χρωμα, εφοσον καταληξουμε στο συμπερασμα οτι ειναι παλαιοτερο αυτο το μπλε δεν υπηρχε πριν το 06/96 αν δεν κανω λαθος avusblue. Αρα ειναι και βαμμενο, αυτο δεν ειναι παντα κακο αλλα ειναι υποπτο.Επισης το οτι καθεται τοσο καιρο εκει ειναι υποπτο και θα θελει και λαστιχα εκτος των αλλων. Η αεροτομη πισω και το σποιλερ μπροστα εμενα μου αρεσαν ειναι κατι διαφορετικο.

dark knight
07-01-14, 23:34
το avusblue υπηρχε σαν χρωμα από την πρωτη παρουσιαση της Μ3 .αν δεν κανω λαθος στην μαλαγα

6ylinder
08-01-14, 09:00
To avus blue για Μ3, παρουσιάστηκε πρώτη φορά τον 11'/1996 είχα διαβάσει κάπου.

Eyfthimis_Lamp
09-01-14, 20:06
Παιδια αυτο το Ε36 πωλειτε εδω και τια χρονια .Ειχα παει να το δω οταν πεταχτικε μια κολονα και εκανα το δικο μου Ε36 τροπετο απο εχοτερικα ειναι πανεμορφο πολι προσεγμενο μιχανικα μου ειχε πει τοτε ο μηχανικος μου οτι αξιζε αλλα εχουν περασει οπς προειπα αρκετα χρονακια ...