PDA

Επιστροφή στο Forum : [E46] Τοποθετηση SUPERSPRINT χταποδια



Vasilis
22-02-10, 09:17
Με χαρα απεριγραπτη...αλλα με αδεια τσεπη πλεον...ειμαι συνεργειο κ περιμενω να παραλαβω το καμαρι μου , μετα την τοποθετηση οκταπωδιου Suprsrint κ ελευθερων καταλυτων...!:mpaks:

Υπηρξε μια ευκαιρια σε πολυ καλη τιμη...κ μη χασει η μαριωρη , την αρπαξε απο τα μαλλια για να δει λιγα αλογα ακομα....:th_Laie_67-1:

η μονη γκομενα της ζωης μου που μου χει φαει τοσα λεφτα ειναι αυτη.....

θα το μαθει η γυναικα κ το παιδι μου κ θα με εξορισουν.....:whistle::th_Laie_67-1:

μην ξεχασω...οτι βγαλαμε κ σινεμπλοκ ζημια....κ βαζουμε ενισχυμενα powerflex......Αιντε να δουμε.....

αντε παιδια κ στα δικα σας.....θα σας γραψω εντυπωσεις το απογευματακι....:warriorsmiley::rally: :thumbsup:

Z4 DCT
22-02-10, 09:21
Μπραβο Βασιλη!!!!!!
βαλε φωτο.......και αναμενουμε dyno...................:thumbsup:

Thomelef
22-02-10, 09:22
καλορίζικα ρε βασίλη...
πωπω μιλάμε εσύ πείρες φόρα
και δε λές να σταματήσεις ρε!!!

bill_m3
22-02-10, 09:39
Καλορίζικα Βασίλη!!!!!
Αναμένουμε εντυπώσεις!


Όταν σε πετάξουν στο δρόμο (γυναίκα- παιδί), περισσεύει ένα δωμάτιο......
:th_Laie_67-1::th_Laie_67-1::th_Laie_67-1:

aektzhs18
22-02-10, 10:01
Αντε καλοριζικα...
Παντος καλα λενε .οταν εχουμε κατι,πχ 100 αλογα θελουμε λιγα παραπανω αντε 200 ,στα 200 λεμε αντε λιγα ακομα λιγα λιγα παει η τσεπη τρυπισε απο το να βαζουμε το χερι συχνα..

Stathis
22-02-10, 10:13
ωραιος βασιλη, αλλα δεν ειναι οκταποδι...
εξαποδι ειναι... :th_Laie_67-1: :th_Laie_67-1:

aektzhs18
22-02-10, 10:28
ΛΟΛ
χαχχαχααααχαχ

NickE60
22-02-10, 10:33
Σωστό!!! Με το καλό ο εξάπους και το ελεύθερο!!!!!! Θέλω να ακούσω ήχο μετά!!!

m3est
22-02-10, 10:40
Χαρα θα παρεις μεγαλη φιλε μου.Αναπνεει πολυ το μοτερ με το χταποδακι.

Nick bmwlover
22-02-10, 10:48
Το μπαξιμο ειναι αρρωστια,εθισμος,αμα το αρχισεις δεν μπορεις να το κοψεις με τπτ!!!
Καλοριζικο,να σου πω,τωρα με το χταποδι θα λες πλεον:"Εεετσι βεντουζα..."στους rivals?!:hystericalbs1:

Z4 DCT
22-02-10, 10:49
εμεις τετραποδια περνουμε?????:hystericalbs1::hystericalbs1 :

aektzhs18
22-02-10, 11:01
εμεις ετσι οπως ειμαστε τα 3 περνουμε :)

Vasilis
22-02-10, 11:02
αιντε να δουμε....

ακομα το παλευουν....ηχο δεν εχω ακουσει για να πω εντυπωσεις....

εχεις δικιο σταθακο....εξαποδι....αχαχαχα χα

νικολα )m3est....εμεις τα παμε κ απο κοντα πρωι πρωι...!

να στε ολοι καλα παιδια....ευχομαι κ στα δικα σας...οπως ακριβως τα θελετε...!

εχω κ τον συμπεθερο εδω κ με τσιγκλαει......

ΑΥΤΑ τα 2 συμπεθερια....ο Χ και ο Ψ....με καψαν απο τοτε που τους γνωρισα.....αχαχαχαχαχα

(ευτυχως εκοψα κ το τσιγαρο...κ δεν θα σας επιβαρυνω οταν θα με πανε φυλακη...αχαχαχα)

NickE60
22-02-10, 11:06
εμεις τετραποδια περνουμε?????:hystericalbs1::hystericalbs1 :

Εσείς μπορείτε να μοιραστείτε ένα χταποδάκι στα 2. Είστε και οικονομικοί!! χαχαχαχα

Βάζω εγώ το ουζάκι :thumbsup:

Nick bmwlover
22-02-10, 12:09
Εσείς μπορείτε να μοιραστείτε ένα χταποδάκι στα 2. Είστε και οικονομικοί!! χαχαχαχα

Βάζω εγώ το ουζάκι :thumbsup:

Γιαννη,το καλυτερο που εχουμε να κανουμε...

sierra
22-02-10, 12:26
Καλορίζικα Βασίλη να τα χαίρεσε και άμα σε εξορίσουν έχω ένα κρεβάτι...:th_Laie_67-1::th_Laie_67-1::th_Laie_67-1:

Χρίστος
22-02-10, 14:33
καλοριζικα οσα πλοκαμια και να εχει.

Η χαρα ειναι που μετραει και οχι ο αριθμος!!!


ΑΥΤΑ τα 2 συμπεθερια....ο Χ και ο Ψ....με καψαν απο τοτε που τους γνωρισα.....αχαχαχαχαχα

(ευτυχως εκοψα κ το τσιγαρο...κ δεν θα σας επιβαρυνω οταν θα με πανε φυλακη...αχαχαχα)

απο τον τρισδιαστατο κοσμο ξερουμε τον αξονα των χ, των αξονα των ψ και τον αξονα των z.
Με απλα λογια ειναι το δεξια - αριστερα (χ)
το πανω - κατω (ψ)
και το μεσα - εξω (z)
Ο τελευταιος ειναι παραφορτομενος και οχι ο χ και ο ψ που λες!!!!!!!!!!!

manos///3
22-02-10, 14:59
Kαλοριζικες Βασιλη!
Βουιζει λιγο....εεεε????

Και εγω περιμενω απο μερα σε μερα την SS..!

fanisk
22-02-10, 15:05
Καλοριζικα Βασιλη! Ποσο κοστισαν αν επιτρεπεται? (στο shoutbox εψαχνες για ενα φτηνο site αλλα απο οτι καταλαβα τα πηρες μεταχ. απο Ελλαδα?)
Περιμενουμε φωτος!!

Vasilis
22-02-10, 15:16
ακομα....ΔΕΝ τις εχω ακουσει παιδες....
μεταχειρο απο Ελλαδα....800 ευρα * τοποθετηση....κανα χιλιαρικο κομπλε...!

να σημειωσω...οτι τα χταποδια ειδικα ειναι σαν καινουργια....κ απο τον πωλητη εχω πληροφορια οτι ολα εχουν χρησιμοποιηθει για 6.000 χλμ (αν θελουμε το πιστευουμε) αλλα εμφανισιακα δεν δειχνουν κ για πολλα παραπανω!

δυστυχως φωτο δεν εχω βγαλει....αλλα δεν ειναι κατι το ιδιαιτερο...χταποδακια ειναι...σαρακοστη ειναι ολοι φαγαμε κ ξερουμε πως ειναι......

μας ταλαιπωρουν λιγο οι καταλυτες ..μιας κ δεν ειναι της ιδιας εταιριας...κ βρισκουν λιγο στο σασι...παλευουν εδω τα παιδια...ελπιζω να τα καταφερουμε..!


μανο...με το καλο κ σενα ο εςς....κ σ ολα τα παιδια τις καλυτερες ευχες μου για μπαξιματα..!:thanks

BILL007
22-02-10, 15:31
Mε το καλό φίλε Βασίλη...Καλορίζικα όλα...:):):)

fanisk
22-02-10, 15:39
Μια χαρα η τιμη Βασιλη! Στη τελικη χταποδια ειναι..τι 6.000χλμ τι 60.000 την ιδια αποδοση εχουν, αμα ηταν σε αριστη κατασταση χωρις χτυπηματα,ρωγμες ή κατι αλλο (λεμε τωρα), μην ανησυχεις! Νομιζω πως καινουρια κανουν γυρω στα 1500?

Οι καταλυτες ειναι οι HJS που βαζει η Supersprint και βρισκουν στο σασι? Καποιοι αλλοι?

Vasilis
22-02-10, 15:44
Μια χαρα η τιμη Βασιλη! Στη τελικη χταποδια ειναι..τι 6.000χλμ τι 60.000 την ιδια αποδοση εχουν, αμα ηταν σε αριστη κατασταση χωρις χτυπηματα,ρωγμες ή κατι αλλο (λεμε τωρα), μην ανησυχεις! Νομιζω πως καινουρια κανουν γυρω στα 1500?

Οι καταλυτες ειναι οι HJS που βαζει η Supersprint και βρισκουν στο σασι? Καποιοι αλλοι?

τα χταποδια...ειναι σαν να τα βγαλα τωρα απο ...την θαλασσα:th_Laie_67-1:
οι καταλυτες δεν ειναι η μαρκα που λες...δεν θυμαμαι ακριβως τι γραφουν πανω...θα δω κ θα ποσταρω...ωστοσο ειναι 200αρηδες...αν αυτο λεει κατι....

Z4 DCT
22-02-10, 15:47
τα χταποδια...ειναι σαν να τα βγαλα τωρα απο ...την θαλασσα:th_Laie_67-1:
οι καταλυτες δεν ειναι η μαρκα που λες...δεν θυμαμαι ακριβως τι γραφουν πανω...θα δω κ θα ποσταρω...ωστοσο ειναι 200αρηδες...αν αυτο λεει κατι....

Λεει οτι τωρα δεν σε εχω με τιποτα........γιατι πριν σε ειχα.......:hystericalbs1::hystericalbs1:



Α ρε φιλε!!!!!καλοφορετα και παλι!!!!!!!!!!:thumbsup:

Stamatis
22-02-10, 15:59
τα χταποδια...ειναι σαν να τα βγαλα τωρα απο ...την θαλασσα:th_Laie_67-1:
οι καταλυτες δεν ειναι η μαρκα που λες...δεν θυμαμαι ακριβως τι γραφουν πανω...θα δω κ θα ποσταρω...ωστοσο ειναι 200αρηδες...αν αυτο λεει κατι....


Πριν το βαλουν το χταποδι επανω, χτυπα το καλα σε μια πετρα πλατια να αφρισει και μετα τριφτο Κυκλικα να μαλακωσει.
Δεν εχεις ακουσει που λενε θα σε χτυπησω σα χταποδι; Μπαινει ευκολοτερα υστερα.

stratos
22-02-10, 16:15
Ωραίος Βασίλη. Πάντα τέτοια μπαξίματα. Αν συνδιαζόταν και με ένα σωστό επαναπρογραμματισμό θα έπαιρνες και τα μέγιστα αποτελέσματα. Σίγουρα όμως θα δείς καλήτερη απόκριση και να κρατάει την δύναμη ψηλά.

Επίσης ο ήχος θα είναι αλλού.

Καλορίζικο και εύχομαι κάθε ευτυχία για σένα και τις κούκλες σου

Z4 DCT
22-02-10, 16:18
Ωραίος Βασίλη. Πάντα τέτοια μπαξίματα. Αν συνδιαζόταν και με ένα σωστό επαναπρογραμματισμό θα έπαιρνες και τα μέγιστα αποτελέσματα. Σίγουρα όμως θα δείς καλήτερη απόκριση και να κρατάει την δύναμη ψηλά.

Επίσης ο ήχος θα είναι αλλού.

Καλορίζικο και εύχομαι κάθε ευτυχία για σένα και τις κούκλες σου

ειμαι σιγουρος για το επομενο βημα.......:whistle::whistle:

Χρίστος
22-02-10, 16:26
Ωραίος Βασίλη. Πάντα τέτοια μπαξίματα. Αν συνδιαζόταν και με ένα σωστό επαναπρογραμματισμό θα έπαιρνες και τα μέγιστα αποτελέσματα. Σίγουρα όμως θα δείς καλήτερη απόκριση και να κρατάει την δύναμη ψηλά.

ειμαι σιγουρος για το επομενο βημα.......:whistle::whistle:
βασιλη μηπως να ξενοικιασω τη γκαρσονιερα που εχω?
ειναι οτι πρεπει για εργενη.Εχει και γκαραζ κλειστο(χωρις γατες):th_Laie_67-1:

VanVIC
22-02-10, 17:02
Χαρα θα παρεις μεγαλη φιλε μου.Αναπνεει πολυ το μοτερ με το χταποδακι.

Οπως άρχισε να λέει κι ο Νίκος,
Χαρά μεγάλη θα πάρεις,
Μεγάλο δρόμο θα διαβείς, θα σκίζεις τον αέρα,
Ενα M βλέπω στο φλιτζάνι σου... θα το "πατήσεις"...
Mercedes να'ναι ? "M" να'ναι ? Μini να'ναι ? Δεν ξέρω,
πάντως απο Μ αρχίζει.

Βλέπω και μια κοπέλα στο φλιτζάνι, αγριεμένη είναι, κάτι θα σου φέρει στο κεφάλι...
Μουρμούρα να'ναι ? Ζαλάδα να'ναι ? Τασάκι να'ναι ? Δεν ξέρω,
πάντως απο Γ αρχίζει τ'ονομά της (Ωχ ωχ ωχ...)
:hystericalbs1:

Αντε, καλοφόρετα Συμπέθερε !

Driver M
22-02-10, 17:15
Καλορίζικη η αναβάθμιση Βασίλη! Άντε και ακόμα καλύτερες και πιο γρήγορες βόλτες με το κάμπριο εργαλείο!!

Samaro
22-02-10, 17:23
Καλορίζικα Βασιλάκο, καλές βόλτες.
Και μην το πείς στην γυναίκα σου, γιατί θα βγάλει την ορμόνη Μουρμουρόνη.:th_Laie_67-1:
https://www.bmwfans.gr/forum/showthread.php?t=1420

Kostas_1
22-02-10, 17:25
Το χτυπαει ακομη μαλλον. Βασιλη θα ηταν μεγαλο το χταποδι...40 χτυπηματα θελει και τριψιμο μετα μεχρι να σταματησει να βγαζει μωβ ζουμια.

Περιμενουμε...

Z4 DCT
22-02-10, 17:49
Οπως άρχισε να λέει κι ο Νίκος,
Χαρά μεγάλη θα πάρεις,
Μεγάλο δρόμο θα διαβείς, θα σκίζεις τον αέρα,
Ενα M βλέπω στο φλιτζάνι σου... θα το "πατήσεις"...
Mercedes να'ναι ? "M" να'ναι ? Μini να'ναι ? Δεν ξέρω,
πάντως απο Μ αρχίζει.

Βλέπω και μια κοπέλα στο φλιτζάνι, αγριεμένη είναι, κάτι θα σου φέρει στο κεφάλι...
Μουρμούρα να'ναι ? Ζαλάδα να'ναι ? Τασάκι να'ναι ? Δεν ξέρω,
πάντως απο Γ αρχίζει τ'ονομά της (Ωχ ωχ ωχ...)
:hystericalbs1:

Αντε, καλοφόρετα Συμπέθερε !

axaxaxaxaxaaxaxax:hystericalbs1::hystericalbs1:

Christos 330
22-02-10, 17:50
Με γεια Βασιλη . . .

Ωραια πραγματα ειναι αυτα . . .

scania124
22-02-10, 19:04
βασιλακηηηηη καλοριζικα τα χταποδοκαλαμαρακια...........
καλα γκαζια και καλα ακουσματα.......

και οπως ειπαμε..

Vasilis
22-02-10, 19:16
φιλοι μου....σας ευχαριστω για τα ξεκαρδιστικα:th_Laie_67-1: κ απο καρδιας σχολια κ ευχες σας:thumbsup:.....

σημερα , δυστυχως η μπουμπου...θα κοιμηθει στο συνεργειο....!

λογω , του οτι ακουμπαγε ο ενας καταλυτης στο σασι του αυτοκινητου...θα τοποθετηθει αυριο καινουργιος σωληνας ουτως ωστε να τοποθετηθει σωστα χωρις να ακουμπα σε σασι τιποτα ...για να μην υπαρχουν κ επακολουθα...(θορυβοι κλπ)

Η αγωνια μου παραμενει στο να το ακουσω κ οχι μονο...μιας κ μεχρι τις 5 που εκατσα εκει....δεν το βαλαμε μπροστα....

ειναι μιση ωριτσα δουλεια..απλα θελει κουρμπαδορο απο εξατμισα.....υπομονη λοιπον μεχρι αυριο .......

την πεμπτη στου ταμταμ ...την περιμενω απο τωρα σαν τρελος......

τρωμε γρηγορα κ βγαινουμε για νυχτερινη.....με μια διαφορα....την καμερα θα την φοραει αλλος.....:whistle::th_Laie_67-1:

κ παλι ευχαριστω φιλαρακια μου....τα καλυτερα σε ολους....!

Kostas_1
22-02-10, 19:19
Αντε βρε λιγο υπομονη ακομη....
Γινεται καλυτερο μετα...

Z4 DCT
22-02-10, 19:21
φιλοι μου....σας ευχαριστω για τα ξεκαρδιστικα:th_Laie_67-1: κ απο καρδιας σχολια κ ευχες σας:thumbsup:.....

σημερα , δυστυχως η μπουμπου...θα κοιμηθει στο συνεργειο....!

λογω , του οτι ακουμπαγε ο ενας καταλυτης στο σασι του αυτοκινητου...θα τοποθετηθει αυριο καινουργιος σωληνας ουτως ωστε να τοποθετηθει σωστα χωρις να ακουμπα σε σασι τιποτα ...για να μην υπαρχουν κ επακολουθα...(θορυβοι κλπ)

Η αγωνια μου παραμενει στο να το ακουσω κ οχι μονο...μιας κ μεχρι τις 5 που εκατσα εκει....δεν το βαλαμε μπροστα....

ειναι μιση ωριτσα δουλεια..απλα θελει κουρμπαδορο απο εξατμισα.....υπομονη λοιπον μεχρι αυριο .......

την πεμπτη στου ταμταμ ...την περιμενω απο τωρα σαν τρελος......

τρωμε γρηγορα κ βγαινουμε για νυχτερινη.....με μια διαφορα....την καμερα θα την φοραει αλλος.....:whistle::th_Laie_67-1:

κ παλι ευχαριστω φιλαρακια μου....τα καλυτερα σε ολους....!


Το καλο πραμα αργει να γινει!!!!!:thumbsup::thumbsup:

Monsta
22-02-10, 19:32
Φίλε δε ξέρω από δύναμη τι θα πάρεις, αλλά με το χταποδάκι θα κάνει τρελό ήχο το εργαλείο!!!!

Καλορίζικο να είναι και μη δίνεις σημασία στη μουρμούρα. Εγώ την έχω συνηθίσει (τη μουρμούρα ΛΟΛ) και δε δίνω πλέον σημασία.....φαντάσου ότι δε πήρε καν χαμπάρι τη διαφορά στον ήχο με τη καβούκα :th_Laie_67-1:

aektzhs18
22-02-10, 20:10
Kαι μια γευσει https://www.tuningdepot.com/ebay/images/h92983s.jpg

330Ci
22-02-10, 20:12
Πριν το βαλουν το χταποδι επανω, χτυπα το καλα σε μια πετρα πλατια να αφρισει και μετα τριφτο Κυκλικα να μαλακωσει.
Δεν εχεις ακουσει που λενε θα σε χτυπησω σα χταποδι; Μπαινει ευκολοτερα υστερα.

Σωστά! Γιατί όπως λέει και ο σοφός (ανδρικός) λαός: το μ...ί και το χταπόδι, όσο το χτυπάς απλώνει... :hystericalbs1:

Vasilis
02-03-10, 07:55
Καθυστερησα να γραψω...αλλα το καλο πραγμα αργει να γινει...!

Τελος καλο λοιπον κ ολα καλα.....!

:mpaks:η τοποθετηση πηγε σουπερ με κοστος στα 200 ευρω....

η αγορα οπως προειπα ηταν στα 800 ευρα....κ ετσι το 1000αρικακι εκανε φτερα χωρις να το καταλαβω....

Θεωρω οτι ηταν ευκαιρια για αυτο κ σφιχτηκα για να ανταπεξελθω....(λογω δυσκολων καιρων:whistle:)

Εντυπωσεις.....

Σαφως πιο εντονος ηχος απο την εξατμιση....Βαζοντας το εργαλειο μπροστα πλέον...καταλαβαινεις οτι κατι κρυβει κατω απο το καπω.....Μπορω να πω οτι μεχρι να το συνηθισω ...με ενοχλουσε...αλλα στο ταξιδι θα δειξει...
Εδω στην πολη...το μονο σιγουρο ειναι οτι σε πορωνει να του τα χωνεις...!

Στην πορεια....Θεωρω οτι πηρε τα αναμενομενα το αυτοκινητο....Ξεκολλαει πολυ πιο ευκολα...το γκαζι εχει καλυτερη αποκριση....κ πεταει κολο...για πλακα:th_Laie_67-1:Ειναι σαφως πιο ετοιμοπολεμο...οπως προειπα ομως θυσιαζεις κατι για να χεις κατι αλλο...κ δω θυσιασα την ησυχια για να χω αυτο το κατιτις παραπανω σε γκαζια....

Δυναμομετρο δεν εχει παιξει ακομα...θα παιξει ομως λιαν συντομως για να δουμε τι κανουμε απο καυσιμο...μιας κ ο συμπεθερος φωναζει:ranting2:

Ευχομαι ολοψυχα κ στα δικα σας...οποια κ να ναι αυτα....κ παντα με υγεια....!

Thomelef
02-03-10, 08:05
μπράβο ρε βασίλη...
καλορίζικη η βαβούρα.

Χρίστος
02-03-10, 08:08
και παλι με γειες.
(ολο καλοριζικα ακους το τελευταιο καιρο.Δε κουραζεσαι με τιποτα!!!)
για ανεβασε κανα βιντεακι να δουμε διαφορα....

Z4 DCT
02-03-10, 08:13
Καθυστερησα να γραψω...αλλα το καλο πραγμα αργει να γινει...!

Τελος καλο λοιπον κ ολα καλα.....!

:mpaks:η τοποθετηση πηγε σουπερ με κοστος στα 200 ευρω....

η αγορα οπως προειπα ηταν στα 800 ευρα....κ ετσι το 1000αρικακι εκανε φτερα χωρις να το καταλαβω....

Θεωρω οτι ηταν ευκαιρια για αυτο κ σφιχτηκα για να ανταπεξελθω....(λογω δυσκολων καιρων:whistle:)

Εντυπωσεις.....

Σαφως πιο εντονος ηχος απο την εξατμιση....Βαζοντας το εργαλειο μπροστα πλέον...καταλαβαινεις οτι κατι κρυβει κατω απο το καπω.....Μπορω να πω οτι μεχρι να το συνηθισω ...με ενοχλουσε...αλλα στο ταξιδι θα δειξει...
Εδω στην πολη...το μονο σιγουρο ειναι οτι σε πορωνει να του τα χωνεις...!

Στην πορεια....Θεωρω οτι πηρε τα αναμενομενα το αυτοκινητο....Ξεκολλαει πολυ πιο ευκολα...το γκαζι εχει καλυτερη αποκριση....κ πεταει κολο...για πλακα:th_Laie_67-1:Ειναι σαφως πιο ετοιμοπολεμο...οπως προειπα ομως θυσιαζεις κατι για να χεις κατι αλλο...κ δω θυσιασα την ησυχια για να χω αυτο το κατιτις παραπανω σε γκαζια....

Δυναμομετρο δεν εχει παιξει ακομα...θα παιξει ομως λιαν συντομως για να δουμε τι κανουμε απο καυσιμο...μιας κ ο συμπεθερος φωναζει:ranting2:

Ευχομαι ολοψυχα κ στα δικα σας...οποια κ να ναι αυτα....κ παντα με υγεια....!

Βαλε βιντεο φιλε...βαζεις για ολο τον κοσμο, βαλε και για σενα!!!!thumb

Vasilis
02-03-10, 08:14
Βαλε βιντεο φιλε...βαζεις για ολο τον κοσμο, βαλε και για σενα!!!!thumb

δεν με εχει τραβηξει κανεις ρε γιαννακη:ranting2:...να το καμαρωσω κ γω εν κινησει....:th_Laie_67-1::th_Laie_67-1:

Z4 DCT
02-03-10, 08:16
δεν με εχει τραβηξει κανεις ρε γιαννακη:ranting2:...να το καμαρωσω κ γω εν κινησει....:th_Laie_67-1::th_Laie_67-1:

Ρε φιλε να σε τραβηξω εγω...αλλα το θεμα ειναι να σε προλαβαινω κιολας................:hystericalbs1::hyster icalbs1:

kostasxan
02-03-10, 08:18
Βασίλη καλορίζικα και από μένα ….
Δεν ξερώ εάν το έκανες αλλά καλό θα ήταν να τα άφηνες και στον ήλιο
<<γίνονται τέλια μα λίγο λαδολέμονο >>..
Και πάλλει καλορίζικα και ευχάριστα χιλιόμετρα!!!

stratos
02-03-10, 09:31
Ρε φιλε να σε τραβηξω εγω...αλλα το θεμα ειναι να σε προλαβαινω κιολας................:hystericalbs1::hyster icalbs1:

Παραδέχεσαι οτι είσαι πιο αργός απο τον Βασίλη??? :shok:

VanVIC
02-03-10, 09:36
δεν με εχει τραβηξει κανεις ρε γιαννακη:ranting2:...να το καμαρωσω κ γω εν κινησει....:th_Laie_67-1::th_Laie_67-1:

Αμα σε δείς... θα μουρλαθείς και θα θές να είσαι σε άλλο αυτοκίνητο για να καμαρώνεις την κούκλα σου όταν "ανοίγει το στόμα της"...
:thumbsup:

stratos
02-03-10, 09:39
δεν με εχει τραβηξει κανεις ρε γιαννακη:ranting2:...να το καμαρωσω κ γω εν κινησει....:th_Laie_67-1::th_Laie_67-1:

Στην επόμενη βόλτα μου δίνεις την βεντούζα και κάθομαι εγώ οπισθοφυλακή...

Χρίστος
02-03-10, 10:04
Στην επόμενη βόλτα μου δίνεις την βεντούζα και κάθομαι εγώ οπισθοφυλακή...
θα κατσεις να τον περνεις απο πισω????:whistle:
και νομιζω οτι μετα θα του αρεσει!!!

Πλακα πλακα εχει δικιο ο Βασιλης.
Παντα εχουμε σκηνες και ληψεις πολυ ομορφες να βλεπουμε και να χαιρομαστε το οτι κανουμε ως παρεα, αλλα ποτε δεν ειχε την ευκαιρια να δει και τον εαυτο του...

makisM5
02-03-10, 10:33
Σωστά! Γιατί όπως λέει και ο σοφός (ανδρικός) λαός: το μ...ί και το χταπόδι, όσο το χτυπάς απλώνει... :hystericalbs1:

σωστο ριτο!!!! αλλα το μ...ι thumbπαραμενει μ...ι thumb..... ΠΑΝΤΑ ΖΩΝΤΑΝΟ!!!!!!:ranting2::ranting2:

ΚΑΛΗΜΕΡΑ ΣΕ ΟΛΟΥΣ!!!!

Nick bmwlover
02-03-10, 14:56
Αντε μπηκανε κ τα χταποδια,εχει καλη μερα σημερα,για τερμα ανοιχτο σε "βλεπω" Βασιλη σημερα...

tassos
02-03-10, 16:38
Σωστά! Γιατί όπως λέει και ο σοφός (ανδρικός) λαός: το μ...ί και το χταπόδι, όσο το χτυπάς απλώνει... :hystericalbs1:

Επισης το χταποδι θελει χτυπημα και το μ....ί κυνηγι κυριοι! Βασιλη καλοριζικος!! Τελικα κουμπωσαν η χρειαστηκε 'επεμβαση'?

Vasilis
02-03-10, 16:46
Επισης το χταποδι θελει χτυπημα και το μ....ί κυνηγι κυριοι! Βασιλη καλοριζικος!! Τελικα κουμπωσαν η χρειαστηκε 'επεμβαση'?

οχι τασουλη....δοξα το Θεο ...ολα καλα πηγαν...!


κανονισε να ρθεις σε καμμια συναντηση να πιουμε κανα καφεδακι φιλε...!:thumbsup:

bill_m3
02-03-10, 16:54
Καλορίζικα Βασίλη!!

Ο θόρυβος τι λέει ? Ανεκτός ή :ranting2: ???

Πήγες βόλτα την οικογένεια ? (εκεί θα μάθουμε χεχεχχε)

///M3L
02-03-10, 18:42
Καλορίζικο το χταποδάκι!!!
Video με ήχο plss!!!

tassos
02-03-10, 19:23
οχι τασουλη....δοξα το Θεο ...ολα καλα πηγαν...!


κανονισε να ρθεις σε καμμια συναντηση να πιουμε κανα καφεδακι φιλε...!:thumbsup:

Βεβαιως θα ερθω! thumb

Vasilis
02-03-10, 20:01
κακα τα ψεμματα παιδια.....ειπαμε κερδιζεις κατι...αλλα χανεις κ κατι αλλο....

θεωρω οτι θυσιαστηκε αλλο λιγο η ανεση του ταξιδιου βαζοντας αυτα τα χταποδακια...


ωστοσο...ακομα η γυναικα μου δεν το χει ακουσει...απο μεσα...!...θα σας μεταφερω εντυπωσεις οταν......

Z4 DCT
02-03-10, 20:03
κακα τα ψεμματα παιδια.....ειπαμε κερδιζεις κατι...αλλα χανεις κ κατι αλλο....

θεωρω οτι θυσιαστηκε αλλο λιγο η ανεση του ταξιδιου βαζοντας αυτα τα χταποδακια...


ωστοσο...ακομα η γυναικα μου δεν το χει ακουσει...απο μεσα...!...θα σας μεταφερω εντυπωσεις οταν......

ωχ Βασιλη.....τελιτσες μου βαζεις και με φοβιζεις........:shok:

Kostas_1
02-03-10, 20:05
Τον βλεπω να τρεχει μπροστα απο μια παντοφλα και στο συνεργειο να ζηταει πισω τα παλια. Και αγγελια ....χαχαχαχα για supersprint

Vasilis
02-03-10, 20:07
οχι ρε παιδια.....αχαχαχαχα


οι τελιτσες μπηκαν γιατι το εργαλειο δεν βγαινει για σουπερ μαρκετ ή για εδω γυρω...οποτε θα αργησει το μωρο να το δοκιμασει......

Z4 DCT
02-03-10, 20:08
οχι ρε παιδια.....αχαχαχαχα


οι τελιτσες μπηκαν γιατι το εργαλειο δεν βγαινει για σουπερ μαρκετ ή για εδω γυρω...οποτε θα αργησει το μωρο να το δοκιμασει......

Πεστο αγορακι μου και μας ζωσανε τα φιδια......καποιοι ηταν ετοιμοι να δωσουν προσφορα και για τα χταποδια απο οτι ειδα.......ΚΟΡΑΚΙΑ!!!!:hystericalbs1::h ystericalbs1:

Nick bmwlover
02-03-10, 20:49
Βασιλη θα της αρεσει περισσοτερο!!!

Stamatis
02-03-10, 21:16
Εσυ να τα χαρεις και ολα τα άλλα άστα.

Τι μας έχει μείνει στο τέλος-τέλος? Τα παιχνίδια μας και ο χρόνος που περνάμε μαζί τους.

Καλορίζικα και καλές διαδρομές.

stratos
02-03-10, 21:23
Μερικά πράγματα οπως η στιγμή που μπαίνεις μέσα και γυρνάς το κλειδί (ακόμα δεν έβαλες start button? χαχαχαχαχα) και νιώθεις αυτό το ρίγος όταν παίρνει μπρός δεν αξίζει όσο τίποτα άλλο... Είναι αυτά τα μικρά πράγματα που μας κάνουν να αποδρούμε. Οπότε λίγη μουρμούρα στην αρχή (που είμαι σίγουρος οτι δεν θα υπάρχει) είναι minor και ανεκτή

Χρίστος
02-03-10, 23:22
ακριβως αυτο στρατο.
Αρκει να μη βγαινεις και με πονοκεφαλο!