PDA

Επιστροφή στο Forum : Αγορά Μ5 Ε39



apostoles46
14-07-12, 18:46
Καλησπέρα σας αγαπητοί συνάδελφοι...Μετά από πολύ σκέψη καθώς και μετά από την συνάντηση και τις διάφορες συζητήσεις που είχαμε εχθές στου φίλου ταμ,κατέλειξα στο να αποχωριστώ τελικά το 46ρι μου και να προβώ στην αγορά ενώς ορθού M5 e39.Πιστεύω να καταφέρει να με συγκρατήσει καθώς θα μου προσφέρει απόλαυση και άνεση.Και θα ηρεμήσω κιόλας!!χαχαχα!Πιστεύω!thumb

PANOS-E60
14-07-12, 18:52
αν εισαι αποφασισμενος για ενα τοσο μεγαλο βήμα, ο άνθρωπος σου λέγεται ΝικοςΜ5. Εχει το καλύτερο 39αρι Μ5 που κυκλοφορεί και το είχε αγγελία μέχρι πρόσφατα. Ριξε μιά ματιά στις αγγελίες μας.

οριστε https://www.bmwfans.gr/forum/showthread.php?t=9973

Kostas_1
14-07-12, 18:56
αν εισαι αποφασισμενος για ενα τοσο μεγαλο βήμα, ο άνθρωπος σου λέγεται ΝικοςΜ5. Εχει το καλύτερο 39αρι Μ5 που κυκλοφορεί και το είχε αγγελία μέχρι πρόσφατα. Ριξε μιά ματιά στις αγγελίες μας.

+1000

Stamatis
14-07-12, 19:10
Πραγματι.
Το μοναδικο ισως που δεν εχει οδηγηθει απο τσομπανο και δεν εχει υποστει βαλκανικες "παρεμβασεις" στην οψη του.
Πλεον και με και Ολοκαινουργια δερματα.

Stamatis
14-07-12, 19:12
Α επισης, δεν ειναι Εισαγωγης αρα το τεκμηριο ειναι πολυ
Χ
Α
Μ
Η
Λ
Ο

apostoles46
14-07-12, 19:22
Μόλις το είδα το αυτοκίνητο παιδιά.Φένεται άριστο και ότι το αγαπάει ο κάτοχος του.thumbthumbthumb

Monsta
14-07-12, 19:22
Απόστολε, δε χρειάζεται να το ψάξεις πολύ. Αν δεις το Μ5 του Νίκου, δε πρόκειται να κοιτάξεις δεύτερο.

Kostas_1
14-07-12, 19:30
Να μη μιλησουμε για τα σερβις του και τη συντηρηση του...
Ακομη και τα ιχνη σκονης που ισως υπαρχουν ειναι bmw.

Lambros46
14-07-12, 19:32
Μόλις το είδα το αυτοκίνητο παιδιά.Φένεται άριστο και ότι το αγαπάει ο κάτοχος του.thumbthumbthumb

Κοίτα και εδώ με το καινούριο σαλόνι! Μούρλιαααα

Stamatis
14-07-12, 19:38
Πραγματι.
Αν εξαιρεσεις εκεινο το μικρο περιστατικο που το ειχε διπλωσει σε μια κολωνα τοτε που εκανε κοντρες με ενα μιτσουμπισι εβο και ειχε βαλει νιτρα για να κερδισει, αλλα εξ αιτιας της αστοχιας στον 7ο κυλινδρο πεταξε τη μπιελα απο το καπω και εσπασε το τζαμι και δεν εβλεπε με αποτελεσμα να σκασει στο διαζωμα
Και ενα ακομα μικρο περιστατικο τοτε με τη φωτια στην Σολωνος που του ειχαν βαλει αυτα γκαζακια στο πορτμπαγκαζ
Και μια φορα που το κλεψανε για να κανουν μια απαγωγη και ειχαν κλεισει το θυμα στο πορτμπαγκαζ και τα τιναξε, αλλα του καναμε βιολογικο καθαρισμο
Μια χαρα αμαξι ειναι.

Αποστολε, ενας ιδρωτας σε επιασε ε;

Χαχαχα

Μια χαρα ειναι το αμαξι. Παρτο αφοβα.


Μονο το πατωμα πισω δες γιατι δεν θυμαμαι με τι το κολησαμε τοτε που ειχε χτυπησει στον Ολυμπο που ειχαμε παει για 4Χ4.

Και τοτε που στο Κοσοβο μας ειχαν ριξει ρουκετα......



(το λυσσαξα ε; )

apostoles46
14-07-12, 19:40
Εστηλά πμ στον φίλο Νίκο να μιλήσουμε..thumbthumbthumb

apostoles46
14-07-12, 19:42
Πραγματι.
Αν εξαιρεσεις εκεινο το μικρο περιστατικο που το ειχε διπλωσει σε μια κολωνα τοτε που εκανε κοντρες με ενα μιτσουμπισι εβο και ειχε βαλει νιτρα για να κερδισει, αλλα εξ αιτιας της αστοχιας στον 7ο κυλινδρο πεταξε τη μπιελα απο το καπω και εσπασε το τζαμι και δεν εβλεπε με αποτελεσμα να σκασει στο διαζωμα
Και ενα ακομα μικρο περιστατικο τοτε με τη φωτια στην Σολωνος που του ειχαν βαλει αυτα γκαζακια στο πορτμπαγκαζ
Και μια φορα που το κλεψανε για να κανουν μια απαγωγη και ειχαν κλεισει το θυμα στο πορτμπαγκαζ και τα τιναξε, αλλα του καναμε βιολογικο καθαρισμο
Μια χαρα αμαξι ειναι.

Αποστολε, ενας ιδρωτας σε επιασε ε;

Χαχαχα

Μια χαρα ειναι το αμαξι. Παρτο αφοβα.


Μονο το πατωμα πισω δες γιατι δεν θυμαμαι με τι το κολησαμε τοτε που ειχε χτυπησει στον Ολυμπο που ειχαμε παει για 4Χ4.

Και τοτε που στο Κοσοβο μας ειχαν ριξει ρουκετα......



(το λυσσαξα ε; )


:th_Laie_67-1::th_Laie_67-1::th_Laie_67-1::th_Laie_67-1::th_Laie_67-1::th_Laie_67-1:

gnx
14-07-12, 19:42
Καλά ρε Αποστόλη, εχτές τι συζητάγαμε και δεν είπαμε γί?αυτό;

Όπως είπαν και οι προλαλήσαντες, δεν θα βρεις αντίστοιχο στην αγορά.

Προχώρα


Sent from my iPhone using Tapatalk

apostoles46
14-07-12, 19:43
Κοίτα και εδώ με το καινούριο σαλόνι! Μούρλιαααα

Που είναι ρε συ???:hystericalbs1::hystericalbs1:

bill_m3
14-07-12, 19:43
Τι το λυσαξες;;
Του εβγαλες τα ματιά, είπαμε να κρύψουμε κάτι αλλά εσύ εκεί !!!!
:th_Laie_67-1::th_Laie_67-1::th_Laie_67-1:




Πέρα απο την πλάκα το ΑΥΤΟΚΙΝΗΤΟ είναι άριστο !!!

Lambros46
14-07-12, 19:45
Που είναι ρε συ???:hystericalbs1::hystericalbs1:

https://www.bmwfans.gr/forum/showthread.php?t=12445 Μαμώ το μηλοτηλέφωνο!

Kostas_1
14-07-12, 19:45
Εστηλά πμ στον φίλο Νίκο να μιλήσουμε..thumbthumbthumb

Εχεις ΡΜ.

apostoles46
14-07-12, 19:47
Καλά ρε Αποστόλη, εχτές τι συζητάγαμε και δεν είπαμε γί?αυτό;

Όπως είπαν και οι προλαλήσαντες, δεν θα βρεις αντίστοιχο στην αγορά.

Προχώρα


Sent from my iPhone using Tapatalk

Χαχαχα!!Μετά που φύγατε συνεχίσαμε λίγο(Στεγνοί βέβαια!:ranting2:) πλάκα κάνω!Και σαν φυσικό επακόλουθο μου δημιουργήθηκαν ερωτηματικά!Τώρα μην με ρωτήσεις τι γιατί δεν θυμάμαι!!:th_Laie_67-1: Πιστεύω οτι μόνο έτσι θα τα έχω όλα.thumb

Stamatis
14-07-12, 20:02
Αμα το παρεις, πλυνε την πισω μοκετα καλα γιατι ειχα κοψει εναν ρωσσο κομματια στο πισω καθισμα και ισως να εχει μεινει τιποτα ακομη.

apostoles46
14-07-12, 20:08
Αμα το παρεις, πλυνε την πισω μοκετα καλα γιατι ειχα κοψει εναν ρωσσο κομματια στο πισω καθισμα και ισως να εχει μεινει τιποτα ακομη.

:th_Laie_67-1::th_Laie_67-1::th_Laie_67-1: αν ήταν ρώσοι δεν υπάρχει πρόβλημα!!!:th_Laie_67-1::th_Laie_67-1:

Monsta
14-07-12, 20:45
χεχεχε ο Πρόεδρος έχει όρεξη απόψε.

Πες του ρε συ και για κείνα τα 'κοντά' που είχες πάρει στο πίσω κάθισμα για να εγκαινιάσεις τα νέα δέρματα του Νίκου...

GiannisRob
14-07-12, 20:48
χεχεχε ο Πρόεδρος έχει όρεξη απόψε.

Πες του ρε συ και για κείνα τα 'κοντά' που είχες πάρει στο πίσω κάθισμα για να εγκαινιάσεις τα νέα δέρματα του Νίκου...

Α, για την περιποίηση των δερμάτων με τις "ειδικές λευκές και κολώδεις κρέμες" λες!

:D :D

Nikos
15-07-12, 00:06
Τι καλοί που είστε......το μόνο που δεν είπατε ακόμα στον άνθρωπο είναι ν´αλλαξει αμέσως πινακίδες μιας και θα τον κυνηγάνε ώπου τον βλέπουν γιατί χρωστάω σε όσους μιλάνε ελληνικά.

apostoles46
15-07-12, 00:25
Χαχαχα!!!:th_Laie_67-1::th_Laie_67-1::th_Laie_67-1: Ρε τι είστε εσείς!?:th_Laie_67-1:

Stamatis
15-07-12, 01:26
Τι καλοί που είστε......το μόνο που δεν είπατε ακόμα στον άνθρωπο είναι ν΄αλλαξει αμέσως πινακίδες μιας και θα τον κυνηγάνε ώπου τον βλέπουν γιατί χρωστάω σε όσους μιλάνε ελληνικά.

Ανωριμότητες.
Δεν χρωστάμε, απλά έχουμε μεταθέσει τις πληρωμές σας στο διηνεκές.

Τον προφυλακτήρα θυμίσου να φτιάξεις γιατι το σύρμα που τον έδεσα μετα την τελευταία στούκα δεν το βλέπω να κρατάει πολύ.

S8N
15-07-12, 09:17
Εκείνη την κρύπτη για τα ναρκωτικά την έχεις ακόμα βρε Νίκο;

apostoles46
15-07-12, 09:23
Νίκο το ξέρεις αυτό που λένε"κάνε φίλους να δείς καλό".Χαχαχα!!Πλάκα κάνω φένεται ότι το Μ σου έχει ευρή κοινό!

Stamatis
15-07-12, 09:38
Ειναι το καλυτερο Μ5 στην Ελλαδα.
Τελος.
Δε εντ.

Αμε δεν παρεις αυτο θα σου σπασουμε τα ποδια.
Και θα σε δειρουμε μετα.
Η θα σε δειρουμε πριν.
Αναλογα, οπως μας ερθει.

Μη φανει οτι σε πιεζουμε, για το καλο σου το λεω.

apostoles46
15-07-12, 09:45
Ωχχ!!!Μην βαράς ρε Στάμο..Μακάρι να πάνε όλα καλά με το αυτοκίνητο.Δυστηχώς το απόγευμα που θα πάω στον Νίκο θα ειναι και η γυναίκα μου μαζί,οπότε θα πρέπει να με δεί να ερωτεύομαι πάλι!χαχαχα

super duper
15-07-12, 10:31
πάνω από ολα με δημοκρατικες διαδικασίες, θα ψηφισουμε ποιος θα δειρει πρωτος και τετοια....

με το καλο να το παρεις αδερφε....:thumbsup:




Ειναι το καλυτερο Μ5 στην Ελλαδα.
Τελος.
Δε εντ.

Αμε δεν παρεις αυτο θα σου σπασουμε τα ποδια.
Και θα σε δειρουμε μετα.
Η θα σε δειρουμε πριν.
Αναλογα, οπως μας ερθει.

Μη φανει οτι σε πιεζουμε, για το καλο σου το λεω.

wheelman
15-07-12, 10:59
Ωχχ!!!Μην βαράς ρε Στάμο..Μακάρι να πάνε όλα καλά με το αυτοκίνητο.Δυστηχώς το απόγευμα που θα πάω στον Νίκο θα ειναι και η γυναίκα μου μαζί,οπότε θα πρέπει να με δεί να ερωτεύομαι πάλι!χαχαχα
Εάν μέχρι αύριο το μεσημέρι δέν ποστάρεις αντίγραφο της άδειας,
θα σηκώσω θρεντάκι/poll που θα εισηγείται 15ήμερο Bannάκι :original:
Αυτές είναι Δημοκρατικές διαδικασίες.........


ΥΓ
Ελπίζω να πείστηκες, καλοτάξιδο :D

apostoles46
15-07-12, 11:05
Εάν μέχρι αύριο το μεσημέρι δέν ποστάρεις αντίγραφο της άδειας,
θα σηκώσω θρεντάκι/poll που θα εισηγείται 15ήμερο Bannάκι :original:
Αυτές είναι Δημοκρατικές διαδικασίες.........


ΥΓ
Ελπίζω να πείστηκες, καλοτάξιδο :D

:th_Laie_67-1::th_Laie_67-1::th_Laie_67-1::th_Laie_67-1:

alexm
15-07-12, 11:12
Προς Νίκο m5.......
Την μάμισες αδερφε, εγώ στο είπα να μην τάξεις μίζα για την πώληση, εάν γίνει μέτρα ποσα έχεις να δώσεις.......:th_Laie_67-1::th_Laie_67-1:

bitzoulas
15-07-12, 11:19
Ο μπαμπάς μου εχει πει οτι επειδη ξερει το Νικο, ειναι το καλυτερο Μ5 για να αγορασει κανεις

aristent
15-07-12, 18:52
Αποστολη με 'γεια!!!
...εαν πραγματι το δεις με τη γυναικα σου,μαλλον αυτη την βλεπω να ερωτευεται και να θελει να ταξιδεψει μεσα στην χλιδα των νεων δερματων:
https://www.bmwfans.gr/forum/attachment.php?attachmentid=11711&d=1329734798

...οποτε μαλλον δυσκολα θα εχεις εμποδια στην αγορα του.thumb

ΥΣ....οταν αγοραζουμε μεταχειρισμενο συνηθως λεμε οτι θα συμαζεψουμε εδω και εκει διαφορα πραγματακια,...... στην περιπτωση του Νικου???...... βαλε το κλειδι στη μιζα και φυγε με ενα χαμογελο μεχρι τα αυτια!!!....δεν χρειαζεται να κανεις ΤΙΠΟΤΑ!!!:thumbsup:

Stamatis
15-07-12, 18:57
Ακομα δεν το πηρε;

Andri
15-07-12, 19:55
Θα το πάρει που θα πάει...

Nikos
15-07-12, 20:05
Θα το πάρει το ποτάμι ......

apostoles46
15-07-12, 20:13
:whistle::whistle::whistle:Το εν λόγω αυτοκίνητο είναι χάλια παιδιά!Αν κάποιος ενδιαφέρεται για την αγορά του συγκεκριμένου αυτοκινήτου θα πρέπει τουλάχιστον να είναι σαν τον ιδιοκτήτη του ΤΟΥΛΑΧΙΣΤΟΝ!Όπως καταλαβένεται το M είναι σε όλα του Μ.Όταν φύγουν κάποια εμπόδια και δεν έχει βρεθεί σαδιστής τότε θα είμαι ο επόμενος άρρωστος κάτοχος του.Δεν είναι απλά ένα καλοδιατηρημένο M5,ούτε ένα ατρακάριστο M5.Είναι πολλά παραπάνω που αν δεν το δείς και αν δεν το ακούσεις απο κοντά δεν είσαι σε θέση να πείς το παραμικρό.Αυτά από εμένα.

Stamatis
15-07-12, 20:22
Ελα μωρέ με τη μπουρούχα.

Andri
15-07-12, 20:47
Μακάρι να πάνε όλα καλά και να το αποκτήσεις....Με το καλό να φύγει το 46αρι και να πάρεις το Μ5..

Nikos
15-07-12, 22:24
Ελα μωρέ με τη μπουρούχα.

Σκεφτομουν ναστο χαρισω επειδη σε αγαπαω πολυ, αλλα απ οτι βλεπω εχεις αλλη γνωμη για το οχημα οποτε μη σου φωρτωνω τη μπουρουχα καλοκαιριατικα και δεν εχεις που να τη πεταξεις.....κανει και για ζαρντινιερα παντως .....

sasabmw
15-07-12, 22:25
Μακάρι να πάνε όλα καλά και να το αποκτήσεις....Με το καλό να φύγει το 46αρι και να πάρεις το Μ5..

Απ το παπακι στη χιλιαρα δηλαδη.....:shok:

Andri
15-07-12, 22:28
Απ το παπακι στη χιλιαρα δηλαδη.....:shok:

Έχω δει και από το ποδήλατο σε χιλιάρα...δεν λέει κάτι thumb
Αν έχει καλά χέρια και δεν κάνει ταρζανιές σε περίεργα σημεία δεν έχει να φοβηθεί τίποτα :thumbsup::rally:

S8N
15-07-12, 22:35
Τι να λέμε τώρα. Προσωπικά το θεωρώ ως το καλύτερο αυτοκινητο στο φόρουμ, κι ένα από τα σπανιότερα. Αν δεν έδινα λογαριασμό σε κανέναν, θα το είχα ήδη πάρει πάσει θυσία.

aristent
15-07-12, 22:38
Τι να λέμε τώρα. Προσωπικά το θεωρώ ως το καλύτερο αυτοκινητο στο φόρουμ, κι ένα από τα σπανιότερα. Αν δεν έδινα λογαριασμό σε κανέναν, θα το είχα ήδη πάρει πάσει θυσία.


κουνάω το κεφάλι πάνω-κάτω χαζογελώντας σα Βιετκόγκ:thumbsup:

Andri
15-07-12, 22:42
Τι να λέμε τώρα. Προσωπικά το θεωρώ ως το καλύτερο αυτοκινητο στο φόρουμ, κι ένα από τα σπανιότερα. Αν δεν έδινα λογαριασμό σε κανέναν, θα το είχα ήδη πάρει πάσει θυσία.

Και πιστεύω δεν εννοείς οικογένεια κτλπ...πλέον αλλού δίνουμε....:ranting2:

apostoles46
15-07-12, 22:47
Πάντως εμένα η οικογένεια μου δεν είχε κανένα πρόβλημα ..Μπορεί να πεί ο φίλος Νίκος την συμπεριφορά του γιού μου.Αν από τα 4 θέλει M5,στα 18 τι θα θέλει;

Nikos
15-07-12, 22:50
Αποστολη με 'γεια!!!
...εαν πραγματι το δεις με τη γυναικα σου,μαλλον αυτη την βλεπω να ερωτευεται και να θελει να ταξιδεψει μεσα στην χλιδα των νεων δερματων:
https://www.bmwfans.gr/forum/attachment.php?attachmentid=11711&d=1329734798

...οποτε μαλλον δυσκολα θα εχεις εμποδια στην αγορα του.thumb

ΥΣ....οταν αγοραζουμε μεταχειρισμενο συνηθως λεμε οτι θα συμαζεψουμε εδω και εκει διαφορα πραγματακια,...... στην περιπτωση του Νικου???...... βαλε το κλειδι στη μιζα και φυγε με ενα χαμογελο μεχρι τα αυτια!!!....δεν χρειαζεται να κανεις ΤΙΠΟΤΑ!!!:thumbsup:

Θελει θελει......cd's στη σιντιερα και καρτα τηλεφωνου γιατι δεν εχει bluetooth......σημερα συμπληρωσα και 500 ml λαδι απ το Φεβρουαριο που τα ειχα αλλαξει....μετα απο 4500 χιλιομετρα περιπου εντος πολης. Καιει πολυ λαδι ετσι Σταματη ?? Πες καμια καλη κουβεντα.....

Andri
15-07-12, 22:51
Πάντως εμένα η οικογένεια μου δεν είχε κανένα πρόβλημα ..Μπορεί να πεί ο φίλος Νίκος την συμπεριφορά του γιού μου.Αν από τα 4 θέλει M5,στα 18 τι θα θέλει;

Μ3 θα θέλει...το απόλυτο για 18αρη με γερά χέρια και εμπειρία σβούρας-πίστας...μακάρι να μπορείς να το δικαιολογήσεις και να του πάρεις ένα thumb

apostoles46
15-07-12, 22:55
Χαχαχα!Δεν ξερω πως θα είναι τα Μ3 σε 14 χρόνια!Πάντως είναι σε πολυ καλό δρόμο ο μικρός!

Andri
15-07-12, 22:56
Χαχαχα!Δεν ξερω πως θα είναι τα Μ3 σε 14 χρόνια!Πάντως είναι σε πολυ καλό δρόμο ο μικρός!

Βάλτον να τρέχει καρτ...Το όνειρο μου...Αν κάνω γιο( αργεί ακόμα ) και μπορώ θα του πάρω ένα...

Nikos
15-07-12, 22:58
Πάντως εμένα η οικογένεια μου δεν είχε κανένα πρόβλημα ..Μπορεί να πεί ο φίλος Νίκος την συμπεριφορά του γιού μου.Αν από τα 4 θέλει M5,στα 18 τι θα θέλει;

Ο γιος σου ξερει τι θελει απο πολυ μικρη ηλικια . Ωραιος ο μικρος. Ετσι και παει μια βολτα και ανοιξεις τριτη - τεταρτη τον βλεπω να μετακομοιζει στο πισω καθισμα ολη του την προικα και ν'αλλαζει διευθυνση.

S8N
15-07-12, 22:59
Και πιστεύω δεν εννοείς οικογένεια κτλπ...πλέον αλλού δίνουμε....:ranting2:

Μωρέ ας βγάζουμε κι ας δινουμε. Τη γυναίκα μου και τα παιδιά μου εννοώ... Η τιμή είναι σχεδόν η μισή από αυτή που είχε το 520 μου πριν 2 χρόνια. Επειδή όμως τα οικονομικά όλων είναι παρα πολύ ζορισμενα, προτιμώ ακομη και οι λίγες σπατάλες που μπορούμε να κάνουμε να αφορούν τη γυναίκα μου η τα παιδιά μου και όχι τα βίτσια μου.

VanVIC
15-07-12, 23:03
Μωρέ ας βγάζουμε κι ας δινουμε...
...προτιμώ ακομη και οι λίγες σπατάλες που μπορούμε να κάνουμε να αφορούν τη γυναίκα μου η τα παιδιά μου και όχι τα βίτσια μου.

Με βρίσκεις 100% σύμφωνο.

Andri
15-07-12, 23:03
Μωρέ ας βγάζουμε κι ας δινουμε. Τη γυναίκα μου και τα παιδιά μου εννοώ... Η τιμή είναι σχεδόν η μισή από αυτή που είχε το 520 μου πριν 2 χρόνια. Επειδή όμως τα οικονομικά όλων είναι παρα πολύ ζορισμενα, προτιμώ ακομη και οι λίγες σπατάλες που μπορούμε να κάνουμε να αφορούν τη γυναίκα μου η τα παιδιά μου και όχι τα βίτσια μου.

Καλά οι τιμές είναι σε άλλη διάσταση...το είδα και εγώ το Πάσχα που πήρα το e92 και αν έδινα μερικά ακόμα έπαιρνα πένα Μ3 Ε92 αν και υπήρχε και με λιγότερα στο car αλλά δεν ξέρω σε τι κατάσταση...
περίεργοι οι καιροί...
Ανύπαντρος ευτυχώς...

apostoles46
15-07-12, 23:07
Ο γιος σου ξερει τι θελει απο πολυ μικρη ηλικια . Ωραιος ο μικρος. Ετσι και παει μια βολτα και ανοιξεις τριτη - τεταρτη τον βλεπω να μετακομοιζει στο πισω καθισμα ολη του την προικα και ν'αλλαζει διευθυνση.

Νίκο μου θα τον δείς την επόμενη φορά πως θα είναι!:th_Laie_67-1:Κάνουμε μάθημα γιατί συγκράτησε αυτό που του είπες(γιατί το αυτοκίνητο τρέχει πιο γρήγορα όταν έχει κρύο) και αναγκάστηκα να του εξηγήσω το γιατί!χαχαχα!Εκεί να δείς γέλια!

Stamatis
15-07-12, 23:15
Σκεφτομουν ναστο χαρισω επειδη σε αγαπαω πολυ, αλλα απ οτι βλεπω εχεις αλλη γνωμη για το οχημα οποτε μη σου φωρτωνω τη μπουρουχα καλοκαιριατικα και δεν εχεις που να τη πεταξεις.....κανει και για ζαρντινιερα παντως .....

Τι να την κάνω τη λαδιέρα ρε?

Stamatis
15-07-12, 23:18
Θελει θελει......cd's στη σιντιερα και καρτα τηλεφωνου γιατι δεν εχει bluetooth......σημερα συμπληρωσα και 500 ml λαδι απ το Φεβρουαριο που τα ειχα αλλαξει....μετα απο 4500 χιλιομετρα περιπου εντος πολης. Καιει πολυ λαδι ετσι Σταματη ?? Πες καμια καλη κουβεντα.....

Να, ορίστε καρφώνεσαι μόνος σου.

500 μιλικράμ, φλόμπες.
Αφού στο πορτμπαγκαζ έχει 6pack τα λονγκ λάηφ.

Απο τότε που του είχαμε βάλει ζάχαρη στο ντεπόζιτο να δούμε πότε θα σκάσει, ούτε ξέρει τι καίει.

Ευτυχώς που βρέθηκε αυτό το παιδί να το πάρει να σε απαλλάξει να τρέχεις στο Νεονάκη για να το κάνεις κύβο.

Nikos
15-07-12, 23:24
Να, ορίστε καρφώνεσαι μόνος σου.

500 μιλικράμ, φλόμπες.
Αφού στο πορτμπαγκαζ έχει 6pack τα λονγκ λάηφ.

Απο τότε που του είχαμε βάλει ζάχαρη στο ντεπόζιτο να δούμε πότε θα σκάσει, ούτε ξέρει τι καίει.

Ευτυχώς που βρέθηκε αυτό το παιδί να το πάρει να σε απαλλάξει να τρέχεις στο Νεονάκη για να το κάνεις κύβο.

Τι καλο παιδι......τι ανθρωπος....τι φιλος......να σου δωσω και το ΑΦΜ μου μηπως και χασεις το τηλεφωνο μου για να μπορεις να με βρισκεις οποτε θελεις .... με τις παπαριες που λεγατε χθες, η γυναικα του ανθρωπου ουτε που πλησιαζε κοντα στο αυτοκινητο ..... σου λεει ετσι και κατσω στα καθισματα της ακολασιας μπορει και να μεινω παλι εγκυος.....κανονιστε να βαλετε αγγελια κουφαλες οτι πουλατε αυτοκινητο.....ουτε γερανο για να το πεταξετε δε θα βρισκετε....

Stamatis
16-07-12, 10:05
https://justjennette.com/pictures/2011/02/14/ihire-an-idiot.gif

Με πληγωσες.