PDA

Επιστροφή στο Forum : Τα λεμε σε 5 μερες!!



TOMIS
21-02-10, 11:04
Παιδια για πρωτη φορα στην ζωη μου στα 23 μου(ναι αργησα) θα βγω εκτος Ελλαδος και θα παω στην Ρωμη συγκεκριμενα...Ειμαι πολυ χαρουμενος γι αυτο και ηθελα να το μοιραστω και μαζι σας (οπως και με οοοοοολους τους αλλους που εχω πρηξει:))..Θα τα ξαναπουμε λοιπον πρωτα ο Θεος την παρασκευη!!Μεχρι τοτε να ειστε φρονιμα παιδια και να μην τρεχετε(Λεμε και καμια μαμακια να περναει η ωρα)..CIAO!!!!

NickE60
21-02-10, 11:05
Μπράβο!! Καλό ταξίδι και καλά να περάσεις!! thumb

Vasilis
21-02-10, 11:09
καλο ταξιδι φιλε....


γι αυτο ειμαστε εδω ολοι....να μοιραζομαστε εμπειριες...αποψεις...γνωμες ...μα πανω απο ολα τις χαρες μας...!!!!

Stamatis
21-02-10, 11:36
Καλο ταξιδι και καλα να περασεις.
Προσοχη εκει γιατι.... ειναι τρελοι αυτοι οι ρωμαιοι.

BILL007
21-02-10, 11:37
Καλό ταξίδι φίλε!:)

TOMIS
21-02-10, 12:11
Eυχαριστω παιδια!!Θα βρεχει Δευτερα Τριτη πολυ εκει αλλα δεν πτοουμαστε!!!!!

bill_m3
21-02-10, 12:49
Καλά να περάσεις και βγάλε πολλές φωτογραφίες!!!!!!

scania124
21-02-10, 14:04
tomis καλα να περασεις φιλε.......:thumbsup::thumbsup:

να προσεχεις ομως λιγο τους ιταλους......ειναι απο λιγο ως και πολυ gay.....!!!!!!!
προσεχε εχει πολλους απο δαφτους εκει.....:th_Laie_67-1::th_Laie_67-1:

ΦΑΝΗΣ
21-02-10, 14:20
Καλό ταξίδι και να Προσέχεις,η Ιταλία και συγκεκριμένα η Ρώμη είναι ωραία πόλη,να επισκεφτείς σίγουρα το Κολοσσαίο,το Πάνθεον,την Πλατεία του Αγιου Πέτρου,την Σκαλινάτα στην Πιάτσα ντι Σπάνια,την Φοντάνα ντι Τρέβι,την Αψίδα του Σεπτίμιου Σεβήρου,Ρωμαική Αγορά και πολλά άλλα αξιοθέτα,έχει πολύ καλή αγορά για ψώνια,αντε καλά να περάσεις....thumb

gant
21-02-10, 15:51
Καλό ταξίδι κι από μένα. Να περάσεις όσο ομορφότερα μπορείς.

stratos
21-02-10, 16:02
Καλό ταξίδι και να Προσέχεις,η Ιταλία και συγκεκριμένα η Ρώμη είναι ωραία πόλη,να επισκεφτείς σίγουρα το Κολοσσαίο,το Πάνθεον,την Πλατεία του Αγιου Πέτρου,την Σκαλινάτα στην Πιάτσα ντι Σπάνια,την Φοντάνα ντι Τρέβι,την Αψίδα του Σεπτίμιου Σεβήρου,Ρωμαική Αγορά και πολλά άλλα αξιοθέτα,έχει πολύ καλή αγορά για ψώνια,αντε καλά να περάσεις....thumb

+ έχει κάτι απίστευτα κορμιά που κυκλοφορούν και ευτυχώς που πάς και είναι ντυμένες τώρα.

+ Να φάς μερικά canolli για μένα γιατί το έχω αποθημένο. Μας τα είχε ζαλήσει ο ξεναγός, μέχρι στο όνειρο μας τα βλέπαμε και όταν πήγαμε να πάρουμε έκλεινε το μοναδικό ζαχαροπλαστείο.

+ Λίγα λεφτά για ρουχαλάκια αν ενδιαφέρεσαι για ψώνια.

+ Ότι ακριβώς είπε ο Φάνης πιο πάνω

TOMIS
21-02-10, 18:51
Eυαχαριστω πολυ παιδια!!!!

Samaro
21-02-10, 19:16
Εγώ άργησα πολλά..... χρόνια περισσότερα, να βγώ στο εξωτερικό φίλε μου.:(
Καλό σου ταξίδι και άν μπορέσεις να πας σ'ένα χωριουδάκι που το λένε.......Μαρανέλο!!!!:thumbsup:
Ολα τα λεφτά!!!!

bimmer-corfu
22-02-10, 19:24
καλό ταξίδι!
με αμάξι ή αεροπλάνο πας?

TOMIS
26-02-10, 15:22
Γυρισα!!!!Ηταν απλα τελεια!!!!!Περασα υπεροχα χαλασα πολλα λεφτα σε ψωνια και ολα κλεισαν τελεια μεσα στο Ολυμπικο οπου ημουν ενας απο τους τυχερους να βιωσω αυτην την επικη νικη της καλυτερης Ελληνικης ομαδας που μας εκπροσωπει στην Ευρωπη!!Περα απο αυτα η Ρωμη ειναι πανεμορφη ο κοσμος φιλοξενος και δε3ν ξερουν να οδηγανε..Δεν ξερουν να σταματανε να αλλαζουν λοριδες και γενικα επικρατει ενα χαος χειροτερο απο μας 100 φορες οπου ο καθενας οδηγαει οπως θελει δεν βγαζει ποτε φλας δεν περιμενει ποτε και βιαζεται..Μονο τους πεζους σεβονται..Τεσπα εγω επεστρεψα με ορεξη και χρονο και βρηκα και το αμαξι φτιαγμενο!!!!!!!!Βεβαια του λειπουν καποια πραγματα απο μεσα και εχει καποιες ιδιατεροτητες(Φλας ασπρα μπροστα και ολα τα υπολοιπα πορτοκαλι...) αλλα με τον καιρο!!Περιμενω την επομενη συναντηση να τα πουμε απο κοντα ξανα!!!!!

Κωνσταντίνος
26-02-10, 18:40
"την επικη νικη της καλυτερης Ελληνικης ομαδας που μας εκπροσωπει στην Ευρωπη!!την επικη νικη της καλυτερης Ελληνικης ομαδας που μας εκπροσωπει στην Ευρωπη!!την επικη νικη της καλυτερης Ελληνικης ομαδας που μας εκπροσωπει στην Ευρωπη!!την επικη νικη της καλυτερης Ελληνικης ομαδας που μας εκπροσωπει στην Ευρωπη!!την επικη νικη της καλυτερης Ελληνικης ομαδας που μας εκπροσωπει στην Ευρωπη!!την επικη νικη της καλυτερης Ελληνικης ομαδας που μας εκπροσωπει στην Ευρωπη!!την επικη νικη της καλυτερης Ελληνικης ομαδας που μας εκπροσωπει στην Ευρωπη!!την επικη νικη της καλυτερης Ελληνικης ομαδας που μας εκπροσωπει στην Ευρωπη!!την επικη νικη της καλυτερης Ελληνικης ομαδας που μας εκπροσωπει στην Ευρωπη!!την επικη νικη της καλυτερης Ελληνικης ομαδας που μας εκπροσωπει στην Ευρωπη!!την επικη νικη της καλυτερης Ελληνικης ομαδας που μας εκπροσωπει στην Ευρωπη!!την επικη νικη της καλυτερης Ελληνικης ομαδας που μας εκπροσωπει στην Ευρωπη!!την επικη νικη της καλυτερης Ελληνικης ομαδας που μας εκπροσωπει στην Ευρωπη!!την επικη νικη της καλυτερης Ελληνικης ομαδας που μας εκπροσωπει στην Ευρωπη!!την επικη νικη της καλυτερης Ελληνικης ομαδας που μας εκπροσωπει στην Ευρωπη!!την επικη νικη της καλυτερης Ελληνικης ομαδας που μας εκπροσωπει στην Ευρωπη!!την επικη νικη της καλυτερης Ελληνικης ομαδας που μας εκπροσωπει στην Ευρωπη!!την επικη νικη της καλυτερης Ελληνικης ομαδας που μας εκπροσωπει στην Ευρωπη!!την επικη νικη της καλυτερης Ελληνικης ομαδας που μας εκπροσωπει στην Ευρωπη!!"
:notworthy:

Συγνώμη ρε παιδιά, είχε κολλήσει το Ctrl+v (η συντόμευση για το "paste")................:thefinger:

TOMIS
26-02-10, 19:34
ΑΧΑΧΑΧΑΧΑΧΑ