PDA

Επιστροφή στο Forum : BMW Z3 - Περιποίηση



stef
02-07-12, 18:28
Ένα μαύρο Ζ3 3λιτρο πραγματικά μεταμορφώθηκε..
Όταν το αμάξι είναι περιποιημένο δεν του φαίνονται καν τα χρόνια...

https://www.detailingworld.co.uk/forum/showthread.php?t=271060

chrisgiapz3
03-07-12, 18:21
Και πριν λίγο σκεφτόμουν αν υπάρχει τέτοιο thread!!

KalpasM3
03-07-12, 18:56
Σε ευχαριστούμε Stef για το όμορφο άρθρο.Παράλληλα θα ήθελα να σε παρακαλέσω αν μπορείς να μου πεις τι ακριβως υλικά να αγοράσω για περιποίηση αυτοκίνητου.Αν μπορείς να κάνεις μια λίστα απο προιόντα που μπορουμε να αγοράσουμε απο Ελλάδα και από που.Και γενικά τα πάντα για τον καθαρισμό.Σε ευχαριστώ πολύ !

stef
03-07-12, 22:02
Είναι πολλοί οι παράγοντες & τα προιόντα
Δεν ξέρω εαν έχεις αλοιφαδόρο ή εαν κάνεις δουλειά με το χέρι και τι ακριβώς θες να κάνεις στο αυτοκίνητό σού..
Ρίξε μια ματιά στο www.swell.gr, μίλησε και με τον Μιχάλη και πες του τι υλικά θες

KalpasM3
03-07-12, 22:13
Είναι πολλοί οι παράγοντες & τα προιόντα
Δεν ξέρω εαν έχεις αλοιφαδόρο ή εαν κάνεις δουλειά με το χέρι και τι ακριβώς θες να κάνεις στο αυτοκίνητό σού..
Ρίξε μια ματιά στο www.swell.gr, μίλησε και με τον Μιχάλη και πες του τι υλικά θες

Δεν έχω και θέλω να αγοράσω αλοιφαδόρο.Έχει προιόντα που καθαρίζουν τον κινητήρα?

ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ Κ
03-07-12, 22:25
εχει παρα πολλα πραγματα το συγκεκριμενο καταστημα επικοινωνησε μαζι του και θα εξυπηρετηθεις!

KalpasM3
03-07-12, 22:39
Δεν το αμφισβητώ αλλά autoglum που πήρα είναι μούφα δηλαδή?

stef
03-07-12, 23:20
Πάρε τηλ να συννενοηθείς
Δεν μας ρώτησες εαν είναι μούφα τα Autoglym
Απλά μας είπες να σου αναφέρουμε ένα μαγαζί για να ψωνίζεις...

KalpasM3
03-07-12, 23:49
Πάρε τηλ να συννενοηθείς
Δεν μας ρώτησες εαν είναι μούφα τα Autoglym
Απλά μας είπες να σου αναφέρουμε ένα μαγαζί για να ψωνίζεις...

Εχεις δίκιο Stef........

panosz3
04-07-12, 02:21
Πραγματικα πολυ καλη δουλεια!υπαρχει καποιος στην αθηνα που να κανει τετοια δουλεια,επειδη μονος μου αλοιφαδορο δεν το τολμω!γυαλισμα-κερωμα εκανα προσφατα και πραγματικα καμια σχεση!

VanVIC
04-07-12, 06:52
Πραγματικα πολυ καλη δουλεια!υπαρχει καποιος στην αθηνα που να κανει τετοια δουλεια,επειδη μονος μου αλοιφαδορο δεν το τολμω!γυαλισμα-κερωμα εκανα προσφατα και πραγματικα καμια σχεση!

Στην Αθήνα υπάρχουν αρκετοί αλλά δεν ξέρω την ποιότητα της δουλειάς τους.
Έχουμε δεί όμως την άψογη δουλειά που κάνει ο Monsta (κατά κόσμον: Κώστας) ο οποίος έχει το ινστιτούτο του στα Β.Προάστεια.
Στείλε του ένα PM να ανταλλάξετε τηλέφωνα και να σε ενημερώσει διεξοδικά για το θέμα.

stef
10-07-12, 00:19
Και ένα Ζ3 Μ Coupe......

https://www.detailingworld.co.uk/forum/showthread.php?t=271899