PDA

Επιστροφή στο Forum : πολυ αγχος!



sheriff
19-06-12, 00:07
σαν ανθρωπος ειμαι πολυ αγχωδης...

αυτη η εβδομαδα ισως ειναι η πιο αγχωτικη που χω ζησει...





το σαββατο σε 4 μερες δηλαδη................παντρευομαι !


ουφ το ειπα!!!:th_Laie_67-1::th_Laie_67-1::th_Laie_67-1:

spar@
19-06-12, 00:11
έχεις 4 μέρες μπροστά σου μην αγχωνεσαι!! Να αγχωθεις όταν μπεις στην εκκλησία εκει δεν μπορείς να φύγεις!

gant
19-06-12, 00:16
σαν ανθρωπος ειμαι πολυ αγχωδης...

αυτη η εβδομαδα ισως ειναι η πιο αγχωτικη που χω ζησει...





το σαββατο σε 4 μερες δηλαδη................παντρευομαι !


ουφ το ειπα!!!:th_Laie_67-1::th_Laie_67-1::th_Laie_67-1:

Χαλάρωσε φιλαράκι.... να είσαι και ομορφότερος την ώρα εκείνη. :original:

GiannisRob
19-06-12, 00:30
Εγώ δεν ξέρω τίποτα:


Καλά, παντρέψου κι εσύ και σου εγγυώμαι ότι θα την κάνεις λάστιχο.

:D :D :D

Tsakirakos
19-06-12, 00:44
καλο κουραγιο...καλη δυναμη...τι να πω!

Nick bmwlover
19-06-12, 00:59
σαν ανθρωπος ειμαι πολυ αγχωδης...

αυτη η εβδομαδα ισως ειναι η πιο αγχωτικη που χω ζησει...





το σαββατο σε 4 μερες δηλαδη................παντρευομαι !


ουφ το ειπα!!!:th_Laie_67-1::th_Laie_67-1::th_Laie_67-1:

Να ζησετε,βιον ανθοσπαρτον!!!
Τωρα ειναι αργα,εδωσες υποσχεση κ πρεπει να την τηρησεις σαν αντρας:th_Laie_67-1:
Δεν εκανες κ εσυ μια "προβα generale",οπως κ εγω να εισαι χαλαρος,να ξερεις τι σε περιμενει,να ξερεις στο περιπου τι εχεις να αντιμετωπισεις...:hystericalbs1:

Nick bmwlover
19-06-12, 01:00
έχεις 4 μέρες μπροστά σου μην αγχωνεσαι!! Να αγχωθεις όταν μπεις στην εκκλησία εκει δεν μπορείς να φύγεις!

Γιατι νομιζεις οτι σε περικυκλωνουν ολοι...???:whistle::hystericalbs1:

katsaraios
19-06-12, 01:26
Το φορουμ μας εχει παραδοση στα μπατσελορ-παρτι για μια τελευταια εργενικη "καλοπεραση" του μελλοντικου γαμπρου...
Αν ενδιαφερεσαι στειλε π.μ στα μελη:hades7 -katsaraios-Mpower01-spar@-A8hnaios...
Εγγυωμαστε την ομαλη και σιγουρη μεταβαση στην εκκλησια μετα το παρτι ,δεν ειμαστε σαν το Ηangover....

H ωρα η καλη !!!

m-power_01
19-06-12, 02:51
Η ώρα η καλή!
Αν θες έρχομαι για οδηγός της νύφης... Αν το μετανιώσεις τελευταία στιγμή, σε 4,5 ωρες έχει περάσει σύνορα.

VanVIC
19-06-12, 06:22
Κώστα με το καλό !

aristent
19-06-12, 06:33
Η ωρα η καλη!!!:thumbsup:

....ασε το αγχος και κοιτα απολαυσεις μοναδικες στιγμες που δεν τις ζει κανεις πανω απο τρεις φορες,.....συμφωνα με τον νομο!!!:thumbsup:

Stamatis
19-06-12, 07:29
Με το καλό και σιδεροκέφαλος.

Thomelef
19-06-12, 08:03
μια ερώτηση...
γιατί στους γάμους ενώ όλα τα κοριτσάκια πάνε ντυμένα κάτασπρα και μέσα στην χαρά, τα αγοράκια πάν ντυμένα μαύρα και λιωμένα απ'το μεθύσι???

bill_m3
19-06-12, 08:07
μια ερώτηση...
γιατί στους γάμους ενώ όλα τα κοριτσάκια πάνε ντυμένα κάτασπρα και μέσα στην χαρά, τα αγοράκια πάν ντυμένα μαύρα και λιωμένα απ'το μεθύσι???

έλα μου ντε γιατί???????????????????????????????????????? ??????????

:th_Laie_67-1: :th_Laie_67-1: :th_Laie_67-1:




Η ώρα η καλή φίλε, να είστε πάντα ευτυχισμένοι !!!! :thumbsup: :thumbsup: :thumbsup:

Vasilis
19-06-12, 08:20
παντα ευτυχισμενοι κ Τυχεροι!

με το καλο κ τα ... Σεριφακια!:thumbsup: :thumbsup: :thumbsup:

tamtamcafe
19-06-12, 08:26
κωσταντινε σιδεροκεφαλος
αμα θες σε παιρνω τηλεφωνο 10 λεπτα πριν να ερθεις για επισκευη... που θα μου χαλασει το ....πλυντηριο...!!!
ΜΕ ΤΟ ΚΑΛΟ ΛΕΒΕΝΤΗ ΜΟΥ

hades7
19-06-12, 08:28
Να ζήσετε παιδια ολαθα πανε καλα φίλε

dafidack
19-06-12, 08:38
Για τ Σαββατο μην εχεις καθολου αγχος...Την Κυριακη να φοβασαι!!! :doh::sm-angry05: :sm-angry05:
Αντε,η ωρα η καλη και καλωσορισες στο clubaki μας!!!

Z4 DCT
19-06-12, 09:06
When a man steals your wife, there is no better revenge than to let him keep her.
Όταν κάποιος σου κλέßει τη γυναίκα, δεν υπάρχει καλύτερη εκδίκηση από το να τον αφήσεις να την κρατήσει
Sacha Guitry

After marriage, husband and wife become two sides of a coin; they just can't face each other, but still they stay together.
Μετά το γάµο, άνδρας και γυναίκα γίνονται δύο πλευρές ενός νοµίσµατος, δεν µπορούν να συναντηθούν, αν και ßρίσκονται πάντα µαζί.
Hemant Joshi

By all means marry. If you get a good wife, you'll be happy. If you get a bad one, you'll become a philosopher.
Παντρέψου οπωσδήποτε. Αν πάρεις καλή γυναίκα θα είσαι ευτυχισµένος, αλλιώς θα γίνεις φιλόσοφος
Socrates

Woman inspires us to great things, and prevents us from achieving them.
Οι γυναίκες µας εµπνέουν µεγάλα πράγµατα και µας έµποδίζουν να τα αποκτήσουµε
Dumas

The great question... which I have not been able to answer.... is, "What does a woman want?
Το µεγάλο ερώτηµα,...που δεν µπόρεσα να απαντήσω....είναι, "Τι θέλει µια γυναίκα;"
Sigmund Freud

I had some words with my wife, and she had some paragraphs with me.
Είπα µερικές λέξεις στη γυναίκα µου και µου απάντησε µε µερικές παραγράφους.
Anonymous

"Some people ask the secret of our long marriage. We take time to go to a restaurant two times a week. A little candlelight, dinner, soft music and dancing. She goes Tuesdays, I go Fridays."
"Κάποιοι ρωτούν για το µυστικό του µακροχρόνιου γάµου µου. Διαθέτουµε χρόνο να πηγαίνουµε δυο φορές την εßδοµάδα σ' ένα εστιατόριο. Λίγο φως των κεριών, δείπνο, χαµηλή µουσική και χορό. Εκείνη πηγαίνει τις Τρίτες, εγώ τις Παρασκευές.
Henny Youngman

"I don't worry about terrorism. I was married for two years."
"Δεν ανησυχώ για την τροµοκρατία. Ηµουν παντρεµένος δυο χρόνια.
Sam Kinison

"There's a way of transferring funds that is even faster than electronic banking. It's called marriage."
"Υπάρχει ταχύτερος τρόπος να µεταφέρεις χρήµατα από το´e-banking. Ονοµάζεται γάµος."
James Holt McGavran

"I've had bad luck with both my wives. The first one left me, and the second one didn't."
Ήµουν άτυχος και µε τις δυο γυναίκες µου. Η πρώτη µ' εγκατέλειψε και η δεύτερη δεν το έκανε.
Patrick Murray

Two secrets to keep your marriage brimming:
1. Whenever you're wrong,
admit it,
2. Whenever you're right,
shut up.
Δυο µυστικά για να κρατήσεις τον γάµο σου:
1. Όταν έχεις άδικο, παραδέξου το,
2. Όταν έχεις δίκιο σώπαινε.
Nash

The most effective way to remember your wife's birthday is to forget it once...
Ο αποτελεσµατικότερος τρόπος να θυµάσαι τα γενέθλια της γυναίκας σου είναι να τα ξεχάσεις µια φορά.
Anonymous

You know what I did before I married? Anything I wanted to.
Ξέρετε τι έκανα πριν παντρευτώ;
Ό,τι µου άρεσε.
Henny Youngman

My wife and I were happy for twenty years.. Then we met.
Η γυναίκα µου κι εγώ ήµασταν ευτυχισµένοι για 20 χρόνια. Μετά συναντηθήκαµε.
Rodney Dangerfield

A good wife always forgives her husband when she's wrong.
Η καλή γυναίκα συγχωρεί τον άντρα της όταν αυτή έχει άδικο.
Milton Berle

Marriage is the only war where one sleeps with the enemy.
Ο γάµος είναι ο µοναδικός πόλεµος που κάποιος κοιµάται µε τον εχθρό του.
Anonymous

A man inserted an 'ad' in the classifieds: "Wife wanted". Next day he received a hundred letters. They all said the same thing: "You can have mine."
Κάποιος έßαλε αγγελία και ζητούσε γυναίκα. Την επόµενη µέρα έλαßε 100 γράµµατα. Όλοι του έλεγαν το ίδιο πράγµα: "Μπορείς να πάρεις την δικιά µου."
Anonymous

First Guy (proudly): "My wife's an angel!"
Second Guy: "You're lucky, mine's still alive."
Πρώτος άντρας (υπερήφανα): "Η γυναίκα µου είναι ένας άγγελος."
Δεύτερος άντρας (λυπηµενα): "Τυχερέ, η δικιά µου ζει ακόµα."


Και ενα που ειχα δει παλια ....


''
Πετυχημένος είναι ο άνδρας που βγάζει περισσότερα απο αυτά που μπορεί να ξοδέψει η γυναίκα του''........







Με το καλο......ο γάμος ειναι ενας νεος κόσμος με τις καλές και τις κακές του πλευρές.......αλλα οποιον και να ρωτήσεις την οικογένεια του δεν θα την αντάλλασσε με τίποτα,,,,,thumb....

Δεν παίρνω όρκο βέβαια για ολο τον κοσμο.....αλλα για μένα ειναι τερματικός σταθμός thumbthumb

DaywalkeR
19-06-12, 09:35
μια ερώτηση...
γιατί στους γάμους ενώ όλα τα κοριτσάκια πάνε ντυμένα κάτασπρα και μέσα στην χαρά, τα αγοράκια πάν ντυμένα μαύρα και λιωμένα απ'το μεθύσι???

Γιατί ρωτάμε ΠΟΙΑ παντρεύτηκε και ρωτάμε ΠΟΙΟΣ πέθανε;

Ε91
19-06-12, 10:00
Η ώρα η καλή!
Με αγάπη, ευτυχία, υγεία και καλούς απογόνους!
Τα πρώτα 100 χρόνια είναι δύσκολα:thumbsup:
Πλάκα κάνω,όλα καλά θα πάνε!
Και μιας και βρισκόμαστε σε αυτοκινητικό forum, το νυφικό αυτοκίνητο τι θα είναι;

gnx
19-06-12, 10:00
Το άγχος είναι γενικά μ@λακία, τώρα το άγχος που εικάζω ότι σου μεταδίδουν για την τελετή είναι ακόμη μεγαλύτερη.

Πάρτο ήρεμα, ένα βράδυ είναι...εγω το βράδυ που παντρεύτηκα κατά τις 2, πήρα το S2000 που ειχα τότε και την έκανα. Πήγα στη Κηφησιά στο περίπτερο στο Βάρσο απ'εξω που πουλούσε ξένα περιοδικά αυτοκινήτου και πήρα το autocar και το car.

Εκανα και κάνα κωΛίδι και μετά επέστρεψα!

S8N
19-06-12, 10:27
Το άγχος είναι γενικά μ@λακία, τώρα το άγχος που εικάζω ότι σου μεταδίδουν για την τελετή είναι ακόμη μεγαλύτερη.

Πάρτο ήρεμα, ένα βράδυ είναι...εγω το βράδυ που παντρεύτηκα κατά τις 2, πήρα το S2000 που ειχα τότε και την έκανα. Πήγα στη Κηφησιά στο περίπτερο στο Βάρσο απ'εξω που πουλούσε ξένα περιοδικά αυτοκινήτου και πήρα το autocar και το car.

Εκανα και κάνα κωΛίδι και μετά επέστρεψα!

Εντάξει, δεν υπάρχεις λέμε!

Κώστα, σου εύχομαι βίον ανθόσπαρτον και καλούς απογόνους!

Ptboul
19-06-12, 10:33
Αν πιστεύεις ότι υπάρχει μεταθάνατον ζωή, προχώρα.

Ότι καλύτερο εύχομαι.

StratosZ4
19-06-12, 10:43
Το άγχος είναι γενικά μ@λακία, τώρα το άγχος που εικάζω ότι σου μεταδίδουν για την τελετή είναι ακόμη μεγαλύτερη.

Πάρτο ήρεμα, ένα βράδυ είναι...εγω το βράδυ που παντρεύτηκα κατά τις 2, πήρα το S2000 που ειχα τότε και την έκανα. Πήγα στη Κηφησιά στο περίπτερο στο Βάρσο απ'εξω που πουλούσε ξένα περιοδικά αυτοκινήτου και πήρα το autocar και το car.

Εκανα και κάνα κωΛίδι και μετά επέστρεψα!


θεος!!!:hystericalbs1::hystericalbs1:

Panos 316T
19-06-12, 10:44
Θα της λες συνέχεια "ΝΑΙ" και ας μη το πιστεύεις ...αχαχα

να κάνετε μια όμορφη και τυχερή οικογένεια ,

να ζήσετε...

StratosZ4
19-06-12, 10:44
Να ζησετε!

Σε συμβουλευω να σταματησεις να κοιτας το θρεντ γιατι θα αρχισεις να αποκτας αμφιβολιες.!

VanVIC
19-06-12, 11:13
ρε Κωστή τώρα τό θελες το γαμπριάτικο ...
Εσύ νά΄σαι καλά !

Κωνσταντίνος
19-06-12, 13:29
H ώρα η καλή εύχομαι.
Και αν τα βρούμε στα ¤, μπορείς να με νοικιάσεις για να κάνω τον τύπο με το άσπρο κοστούμι.

https://www.youtube.com/watch?v=9NNWq66cD-g
:D :D :D

Nikos
19-06-12, 15:01
Και γιατι εχεις αγχωθει ρε Κωστακη ? Φοβασαι μη και δε κουμπωσει καλα την τριτη ο παππας και πηδηξει καμια προταση και μπερδευτεις ?

NS-conv
19-06-12, 15:07
έχεις 4 μέρες μπροστά σου μην αγχωνεσαι!! Να αγχωθεις όταν μπεις στην εκκλησία εκει δεν μπορείς να φύγεις!

Εισαι για να δινεις κουραγιο.... :hystericalbs1:

NS-conv
19-06-12, 15:09
σαν ανθρωπος ειμαι πολυ αγχωδης...

αυτη η εβδομαδα ισως ειναι η πιο αγχωτικη που χω ζησει...





το σαββατο σε 4 μερες δηλαδη................παντρευομαι !


ουφ το ειπα!!!:th_Laie_67-1::th_Laie_67-1::th_Laie_67-1:

Η ωρα η καλη...! thumb

sophie
19-06-12, 15:12
Μην αγχώνεσαι! Τη νύφη κοιτάνε όλοι!! χαχαχαχα

Σοβαρά τώρα...μια μεγάλη γιορτή είναι ο γάμος για ανθρώπους που σας αγαπάνε, οπότε πλατύ χαμόγελο, χειραψίες, χειραψίες, φιλιά στις θείες, λίγη σαμπάνια για κουράγιο και όλα θα πάνε καλά!!

Να ζήσετε ευτυχισμένοι!!


ΥΓ. Και οι νύφες ψιλομεθυσμένες πάνε στην εκκλησία, μη νομίζεις δηλαδή....

m-power_01
19-06-12, 16:02
Και ένα σκόρδο στο τσεπέκι με ένα φυλακτό μην σε ματιάσουν!

Thomelef
19-06-12, 16:14
Και ένα σκόρδο στο τσεπέκι με ένα φυλακτό μην σε ματιάσουν!

ναι ρε μλκ μπράβο...σιγά μην πάρει και καμμιά μελιτζάνα ο άνθρωπος, να φάει και κάνα μεζέ την ώρα που θα περιμένει.

m-power_01
19-06-12, 16:18
ναι ρε μλκ μπράβο...σιγά μην πάρει και καμμιά μελιτζάνα ο άνθρωπος, να φάει και κάνα μεζέ την ώρα που θα περιμένει.

Μωρή φακλάνα το μυαλό σου στο φαί!
Αλλά που να ξέρεις από μάτι εσύ ασχημομούρη; Δεν κινδυνευεις με τέτοια μοσχαροκεφαλή. Εμείς οι ομορφαντρες τα τραβάμε αυτά

Thomelef
19-06-12, 16:20
Μωρή φακλάνα το μυαλό σου στο φαί!
Αλλά που να ξέρεις από μάτι εσύ ασχημομούρη; Δεν κινδυνευεις με τέτοια μοσχαροκεφαλή. Εμείς οι ομορφαντρες τα τραβάμε αυτά

τςςςςςςςςςς...βλάκα. εδώ και κάτι χρόνια ανακαλύφτηκαν τα ματάκια...αυτά δεν βρωμάνε κιόλα.
ρε μλκ έλεος. καλοκαιριάτικα σκόρδο θα κουβαλάει ο άνθρωπος???τι χαίνης είσαι ρε πστ μου...

m-power_01
19-06-12, 16:42
Ρε μλκ
Ένα σκορδακι είπα να έχει . Δεν είπα να φάει όλη την πλεξουδα του ταμτάκου...
Τι σκορδαλιας είσαι ρε γμτ. Το παλικάρι είναι σαν τα κρύα τα νερά , τι να του κάνει ένα ματακι; Είδες και τον πρόεδρο ένα "ματακι" 2,5kg έχει στο "βαρκάκι"

sasabmw
19-06-12, 19:56
Εχω ακουσει πολλες φορες ζευγαρια που συζουν πως ο γαμος δεν εχει καμια διαφορα με την απλη συμβιωση οποτε γιατι να μην παντρευτουμε; Εκει ομως την πατανε και χωριζουν γιατι δεν εχει ΚΑΜΙΑ ΣΧΕΣΗ το ενα με το αλλο...Ευχομαι να τα εχεις ξεχωρισει μεσα σου γιατι ο γαμος απαιτει τεραστια ωριμοτητα κι απο τις 2 πλευρες.

sierra
19-06-12, 21:59
Η ώρα η καλή Κώστα να ζήσετε Ευτυχισμένοι και με Υγεία. Όσο για το άγχος μη το σκέφτεσε γιατί εκείνη την ώρα δεν θα καταλαβαίνεις τίποτα... :th_Laie_67-1: :thumbsup:

sheriff
19-06-12, 23:58
Η ώρα η καλή!
Με αγάπη, ευτυχία, υγεία και καλούς απογόνους!
Τα πρώτα 100 χρόνια είναι δύσκολα:thumbsup:
Πλάκα κάνω,όλα καλά θα πάνε!
Και μιας και βρισκόμαστε σε αυτοκινητικό forum, το νυφικό αυτοκίνητο τι θα είναι;

το jeep του olli rehn :th_Laie_67-1::th_Laie_67-1::th_Laie_67-1:

δηλαδη cayenne...

ηταν να ερθει με κλασσικουρα αντικα αλλα υπηρχαν προβληματακια...

βρηκαμε ενα ωραιο ford model A του 1928,ενα mercedes του 1928 και ενα jaguar του 1952
αλλα χωρις κλιματισμο και για αποσταση 40 χλμ απο χαλανδρι-λαγονησι θα εφτανε σαν λιωμενο παγωτο μαξιμουμ ταχυτητα περιπου 40-50 χλμ/ωρα

sheriff
20-06-12, 00:06
Και γιατι εχεις αγχωθει ρε Κωστακη ? Φοβασαι μη και δε κουμπωσει καλα την τριτη ο παππας και πηδηξει καμια προταση και μπερδευτεις ?

ρε νικολα δεν αλλαζεις συχνα στην ζωη τετοιου ειδους καταστασεις...

απο εργενης και σπιτακι με τους γονεις σε γαμο και σε σπιτι που απο κατω μενει η αδερφη της με τον μπατζανακη και απο πανω τα πεθερικα:thanks::thanks::thanks:

sheriff
20-06-12, 00:11
Εχω ακουσει πολλες φορες ζευγαρια που συζουν πως ο γαμος δεν εχει καμια διαφορα με την απλη συμβιωση οποτε γιατι να μην παντρευτουμε; Εκει ομως την πατανε και χωριζουν γιατι δεν εχει ΚΑΜΙΑ ΣΧΕΣΗ το ενα με το αλλο...Ευχομαι να τα εχεις ξεχωρισει μεσα σου γιατι ο γαμος απαιτει τεραστια ωριμοτητα κι απο τις 2 πλευρες.

κοιτα κανω μεγαλο βημα γιατι δεν εχω συζησει...

βεβαια πιστευω εν μερει οτι αλλο ο γαμος αλλο η σχεση,

εχω πολλα παραδειγματα με πολλα χρονια συμβιωσης που χωρισαν σχετικα γρηγορα,οποτ ειδωμεν!!!

εγω παντως το κανω συνειδητα για να μεινω μια ζωη..thumbthumb

sheriff
20-06-12, 00:15
σας ευχαριστω ολους για τα καλα σας λογια...
πιστευω οτι εγω και η αμαρυλλις κανουμε οτι περναει απο το χερι μας για να ευχαριστησουμε τους προσκεκλημενους μας,αν κατι δεν τους αρεσει δεν θα χαλαστω κιολας,η στιγμη εινα δικια μας αλλωστε:ranting2::ranting2:

spar@
20-06-12, 00:18
σας ευχαριστω ολους για τα καλα σας λογια...
πιστευω οτι εγω και η αμαρυλλις κανουμε οτι περναει απο το χερι μας για να ευχαριστησουμε τους προσκεκλημενους μας,αν κατι δεν τους αρεσει δεν θα χαλαστω κιολας,η στιγμη εινα δικια μας αλλωστε:ranting2::ranting2:

με την τραγουδιστρια αμαρυλλις παντρευεσαι?
ολα θα πανε καλα... ποιο θα ειναι το νυφικο τραγουδι οταν θα φτασετε στο γλεντι??

giannis_compact
20-06-12, 00:19
Εχω ακουσει πολλες φορες ζευγαρια που συζουν πως ο γαμος δεν εχει καμια διαφορα με την απλη συμβιωση οποτε γιατι να μην παντρευτουμε; Εκει ομως την πατανε και χωριζουν γιατι δεν εχει ΚΑΜΙΑ ΣΧΕΣΗ το ενα με το αλλο...Ευχομαι να τα εχεις ξεχωρισει μεσα σου γιατι ο γαμος απαιτει τεραστια ωριμοτητα κι απο τις 2 πλευρες.

Σασα βλεπω το εχεις φιλοσοφησει το θεμα! Εισαι παντρεμενη?


Φιλε sheriff να ζησετε ευχομαι και καλους απογονους και μην εχεις αγχος!

katsaraios
20-06-12, 00:41
ρε νικολα δεν αλλαζεις συχνα στην ζωη τετοιου ειδους καταστασεις...

απο εργενης και σπιτακι με τους γονεις σε γαμο και σε σπιτι που απο κατω μενει η αδερφη της με τον μπατζανακη και απο πανω τα πεθερικα:thanks::thanks::thanks:

ποιον μου θυμιζει,ποιον μου θυμιζει.....:whistle::whistle:

https://www.youtube.com/watch?v=IMZlKfCFCDg

sheriff
20-06-12, 00:44
με την τραγουδιστρια αμαρυλλις παντρευεσαι?
ολα θα πανε καλα... ποιο θα ειναι το νυφικο τραγουδι οταν θα φτασετε στο γλεντι??


χαχαχαχα ειναι και τραγουδιστρια εκτος απο φιλολογος

το κομματι ειναι το για παντα μαζι,για μια ζωη των rec

θα παιχτει ολοκληρη σκηνοθεσια στην εισοδο,sorry αλλα αν με πιασει να τα λεω αυτα θα με καρυδωσει!!!!

πληροφοριες απο κυριακη....:warriorsmiley::warriorsmiley:

sasabmw
20-06-12, 00:45
[QUOTE=giannis_compact;288168]Σασα βλεπω το εχεις φιλοσοφησει το θεμα! Εισαι παντρεμενη?
QUOTE]

οχι βεβαια, ειμαι πολυ μικρη και αρκετα ομορφη για να κανω βλακειες...:thumbsdown: εξ'αλλου βλεπω τα χαλια των γνωστων μου. Οσοι παντρευτηκαν εκτος των αλλων γερασαν και ασχημηναν, οσοι ειναι ελευθεροι ειναι φρεσκοι και μικροδειχνουν..!!!!

nikos valvetronic
20-06-12, 00:47
Να ζήσετε φίλε και καλούς απογόνους! Ο γάμος όσο και να τα έχεις βρει με τον εαυτό σου
και με το ταίρι σου θέλει και λίγη τύχη σίγουρα.Είναι ένας διαρκής συμβιβασμός με τα πιστεύω
και τα θέλω σου και την ισορροπία την φέρνει μόνο ο αμοιβαίος σεβασμός.Σου εύχομαι τα καλύτερα φίλε.Αν μου επιτρέπεις δυο συμβουλές φιλικά πάντα!

-Η γυναίκα είναι σαν το καινούριο αυτοκίνητο.Αν δεν το στρώσεις σωστά από την αρχή κάποια στιγμή
θα αρχίσει να καίει λάδια, να έχει διαρροές, ενοχλητικούς θορύβους κ.τ.λ.
Και ξέρεις πως τα στρώνουν τώρα τα μοτέρ έτσι....!!

-Αν θες να την περνάς ζάχαρη πρόσεχε την πεθερά σου πιο πολύ από την γυναίκα σου!!

spar@
20-06-12, 00:57
χαχαχαχα ειναι και τραγουδιστρια εκτος απο φιλολογος

το κομματι ειναι το για παντα μαζι,για μια ζωη των rec

θα παιχτει ολοκληρη σκηνοθεσια στην εισοδο,sorry αλλα αν με πιασει να τα λεω αυτα θα με καρυδωσει!!!!

πληροφοριες απο κυριακη....:warriorsmiley::warriorsmiley:

Να ζήσετε και να στε πάντα καλα... Όσο για τη μέρα του γάμου να περάσετε καλα, γλέντι είναι! Να αφήσεις καλο φιλδωρημα στα παιδια του catering και να φύγετε νωρίς για να γλιτωσεις τις κατάρες χαχαχαχαχα!

spar@
20-06-12, 01:02
[QUOTE=giannis_compact;288168]Σασα βλεπω το εχεις φιλοσοφησει το θεμα! Εισαι παντρεμενη?
QUOTE]

οχι βεβαια, ειμαι πολυ μικρη και αρκετα ομορφη για να κανω βλακειες...:thumbsdown: εξ'αλλου βλεπω τα χαλια των γνωστων μου. Οσοι παντρευτηκαν εκτος των αλλων γερασαν και ασχημηναν, οσοι ειναι ελευθεροι ειναι φρεσκοι και μικροδειχνουν..!!!!

Ναι αυτο ισχύει παράδειγμα ασχημου και γερου παντρεμένου του Σταματη ενώ ο Φλωρινιωτης που είναι στην ίδια ηλικία αλλα μόνος είναι φρεσκαδουρα... Σάσα μην κανεις καμία βλακεία...

Stamatis
20-06-12, 07:32
Δωσε ευθυνες σε φιλους σου.
Μην αφησεις τιποτα για το γαμο επανω σου.
Δωρα, λεφτα κτλ, καποιος να ειναι υπευθυνος.
Φορτωσε στους δικους σου ανθρωπους οτι θα σε απασχολησει και:
Ξυπνα αργα.
Φαε καλο πρωινο με πολυ ζαχαρη. (νουτελες, μερεντες, μαρμελαδες κτλ)
Αραξε και δες για τελευταια φορα μονος σου μπομπ σφουγγαρακη στο Νικελοντεον.
Ριξε ενα χ3σιμο τριφασικο και ΑΡΑΞΕ.
Μαλακισου κανα διωρο στο playstation και μετα ΦΑΕ μια μπριζολα ή μακαροναδα.
Ριξε εναν υπνο, ξυπνα, ντουζακι, ξυρισμα (να εχεις παρει αιμοστατικο γιατι μπορει να αρπαξει καμμια τριχα) και πιες ενα καφε.
Ντυσου και ξεκινα.
Στο παρτυ να πινεις πολυ νερο και οχι ποτα (η αφυδατωση του αλκοολ χαλαει το κεφι) και να εχεις μαζι σου δευτερο πουκαμισο ΙΔΙΟ με το γαμπριατικο για να βγεις στις φωτογραφιες ΤΖΕΤ -μια ζωη θα τις δειχνει η δικια σου στις φιλες της και θα σκανε απο τη ζηλεια τους-
Επισης περιτο αλλα το τονιζω τα παπουτσια τα φοραμε απο πριν για να μην φαμε φλομπα τη μερα του γαμου. (να ανοιξουν)

Αν θες να εισαι εντελως μισητος στις φιλες της, κανονισε το πρωι να εχεις στειλει στο σπιτι της 1001 κοκκινα τριανταφυλλα (χοντρικη απο τον προμπονα - με κοντο κοτσανι τζαμπα ειναι- ) και ενα ραβασακι "στη γυναικα μου, τη συντροφο μου, το μισο κομματι που μου ελειπε για να ζω ευτυχισμενος"

Εξασφαλισες τουλαχιστον δυο Σ/Κ πιστα χωρις ερωτησεις και γκρινιες.

(αν στειλεις τα τριανταφυλα, να σου δωσω το δικιλο ματοχαντρο, γιατι οι φιλες της θα σε καρφωνουν ολη νυχτα με μισος)

-εγω τα εστειλα στις 3.30 μεσημερι και ειχα τη μοναδικη νυφη που ΜΕ περιμενε στην εκκλησια.

Χωσου, τοχεις.

Stamatis
20-06-12, 07:36
[QUOTE=sasabmw;288173]

Ναι αυτο ισχύει παράδειγμα ασχημου και γερου παντρεμένου του Σταματη ενώ ο Φλωρινιωτης που είναι στην ίδια ηλικία αλλα μόνος είναι φρεσκαδουρα... Σάσα μην κανεις καμία βλακεία...

Οριακά το πας και θα "σκασει".

spar@
20-06-12, 08:01
[QUOTE=spar@;288178]

Οριακά το πας και θα "σκασει".

αν συγκρίνεςαι με τον Φλωρινιωτη είμαι έτοιμος να δεχτώ τις συνέπειες αν όχι βγαλτο στο μπαλκόνι να "σκάσει" γιατί θα γίνουμε χάλια

Stamatis
20-06-12, 08:15
https://users.sch.gr/gpantakis/wp-content/uploads/DSCN0339.JPG

τσιρ, τσιρ, τσιρ

sheriff
23-06-12, 13:42
τα τριανταφυλλα ειναι στο δρομο...


σε περιπου 5 ωρες ερχεται το κρεμασμα!!!

Stamatis
23-06-12, 13:49
Σας ευχομαι καθε ευτυχια στη νεα σας ζωη
Να θυμασαι ο γαμος ειναι πραξη αγαπης και οχι συμβαση
Να προσεχετε ο ενας τον αλλο και να μην αφησετε καμμια ρουτινα να σας ζορισει

Καλη ζωη ναχετε και χαρες στο δρομο σας.

Kostas_1
23-06-12, 14:13
Κωστα καθε ευτυχια να εχετε, υπομονη στις δυσκολες στιγμες και πολυ αγαπη.

Για σημερα μην αγχωνεσαι για τπτ. Ολοι το περασαμε.

spar@
23-06-12, 14:32
τοσες μερες ξεχασα να βαλω το βιντεο απ την ειδικο...

https://www.youtube.com/watch?v=MwntWqWN6oU


και σου ευχομαι τα παιδια σας να μην βγουν σαν και μενα!

Nino
23-06-12, 19:02
καθε ευτυχια!!