PDA

Επιστροφή στο Forum : Καφεδάκι Λάρισα...?



Andri
14-06-12, 11:25
Καλημέρα!
Σήμερα θα ανέβω Λάρισα και θα μείνω μέχρι Κυριακή πρωί...
Θα κανονίσουμε κανένα meeting Παρασκευή ή Σάββατο?
Έλα να γνωριστούμε και οι υπόλοιποι μεταξύ μας...:warriorsmiley:
Μέρος : ........... (συμπληρώστε το κενό δίπλα από τη συμμετοχή σας)
:thanks:
1. Andri - όπου σας βολεύει σε όλα κοντά είμαι thumb
2....



:warriorsmiley: :warriorsmiley: :warriorsmiley:

tokiko
14-06-12, 13:41
1. Andri - όπου σας βολεύει σε όλα κοντά είμαι
2. Μιχάλης - όπου θέλετε

strof
14-06-12, 15:17
Strof- mikel να ναι κι οπου να ναι!

spar@
14-06-12, 15:45
χαχαχα είμαι ΑΘηνα δυστυχώς!!!

aristent
14-06-12, 15:46
Παρασκευη,ειμαι στο μαγαζι μεχρι 21:00 το βραδυ....αρα μπορω μετα το κλεισιμο...Σαββατο ειμαι παντα με τα τις 19:30 στο Μικελ στην ΠΕΟ για καφε οικογενειακως....χμμμμ...συν ιαζεται και αυτο εαν θελετε!!!:original:

Οπως καταλαβατε, ψηφιζουμε Μικελ οπως και να 'χει!!!:thumbsup:


ΥΣ.Κυριακη?...,μαλλον δυσκολα,αφου επιτελους θα με δω και εγω θαλλασα!!!....Θανουλη ετοιμασε μεσημεριανο γευμα!!!:thumbsup:

alexm
14-06-12, 16:32
Οπως καταλαβατε, ψηφιζουμε Μικελ οπως και να 'χει!!!:thumbsup:


γιατι,εχετε και αλλου να πατε......;:th_Laie_67-1::hystericalbs1:

aristent
14-06-12, 17:48
γιατι,εχετε και αλλου να πατε......;:th_Laie_67-1::hystericalbs1:

...οταν ανοιξει Μικελ και στην Πατρα, να σε δω εσεις που νομιζετε οτι θα πατε???:thumbsup:

....ασε που μονο στη Λαρισα εχει 6 καταστηματα!!!!.....και απο ενα,Βολο,Θεσσαλονικη(σε λιγο καιρο και 2ο μεγαλο στο κεντρο της πολης),Κατερινη,.......ερχεται η σειρα σας!!!:thumbsup:

bill_m3
14-06-12, 17:56
...οταν ανοιξει Μικελ και στην Πατρα, να σε δω εσεις που νομιζετε οτι θα πατε???:thumbsup:

....ασε που μονο στη Λαρισα εχει 6 καταστηματα!!!!.....και απο ενα,Βολο,Θεσσαλονικη(σε λιγο καιρο και 2ο μεγαλο στο κεντρο της πολης),Κατερινη,.......ερχεται η σειρα σας!!!:thumbsup:

Σε λίγο Καρδίτσα και Τρίκαλα!!!!

Δεν αλλάζω το στέκι μου για κανέναν μικελ !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

aristent
14-06-12, 18:16
Σε λίγο Καρδίτσα και Τρίκαλα!!!!

Δεν αλλάζω το στέκι μου για κανέναν μικελ !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

....:whistle: ελα ρε Μπιλ,αφου και εχει και καλο φραπε!!!:thumbsup:

tokiko
14-06-12, 18:19
Παρασκευη,ειμαι στο μαγαζι μεχρι 21:00 το βραδυ....αρα μπορω μετα το κλεισιμο...

Άρη μετά τις 9 σιγά μην πάμε για καφέ :th_Laie_67-1:

oasisa
14-06-12, 19:38
Ο καφές του είναι σαν την coca-cola.Απλα παθαίνεις εξάρτηση!!!

dafidack
14-06-12, 20:27
Μικελ ΠΕΟ μιας και ειμαι κοντα Σαββατο κατα της 8 να πεσει και λιγο ο ηλιος.Τι λετε?

aristent
14-06-12, 20:37
Μικελ ΠΕΟ μιας και ειμαι κοντα Σαββατο κατα της 8 να πεσει και λιγο ο ηλιος.Τι λετε?

+1:original:

GanKostas-E90
14-06-12, 20:54
Μάλλον θα έρθω και εγώ εκτός απροόπτου thumb

GEO316
14-06-12, 21:03
Που ειναι ο nfot? Νικοοοοοοοοοοοοοοοοοοο
Και εγω μεσα για το καφεδακι....:D:D:D

aristent
14-06-12, 21:04
Μηπως να οριστικοποιηθει για Σαββατο 20:00 στο Μικελ ΠΕΟ?:original:

spar@
14-06-12, 21:24
Μικελ ο καλύτερος καφές! Έχει φοβερό κουλούρι θεσσαλονίκης έχει κάτι κουλουρακια με πραλινα και απίστευτο κλαμπ σάντουιτς....Και μιλκσεικ φράουλα και σοκολάτα

aristent
14-06-12, 21:28
Μικελ ο καλύτερος καφές! Έχει φοβερό κουλούρι θεσσαλονίκης έχει κάτι κουλουρακια με πραλινα και απίστευτο κλαμπ σάντουιτς....Και μιλκσεικ φράουλα και σοκολάτα

Συνηθως περιμενεις να δεις κανεναν χοντρουλη να τα λεει αυτα!!!:thumbsup:

GEO316
14-06-12, 21:29
Μικελ ο καλύτερος καφές! Έχει φοβερό κουλούρι θεσσαλονίκης έχει κάτι κουλουρακια με πραλινα και απίστευτο κλαμπ σάντουιτς....Και μιλκσεικ φράουλα και σοκολάτα

Ε, κατσε καλα,θα φωναξω strof

dafidack
14-06-12, 23:29
Συνηθως περιμενεις να δεις κανεναν χοντρουλη να τα λεει αυτα!!!:thumbsup:

Με φωναξε κανεις?? :whistle:

Andri
15-06-12, 00:29
Μηπως να οριστικοποιηθει για Σαββατο 20:00 στο Μικελ ΠΕΟ?:original:

Κληρώθηκε...!! Σάββατο στις 20:00 Μικελ ΠΕΟ...!
Πάμε λίγο συμμετοχές γτ χάθηκε η μπάλα...!
1.Andri...
.....
....
...
..
.
:warriorsmiley: :warriorsmiley: :warriorsmiley:

dafidack
15-06-12, 10:46
Κληρώθηκε...!! Σάββατο στις 20:00 Μικελ ΠΕΟ...!
Πάμε λίγο συμμετοχές γτ χάθηκε η μπάλα...!
1.Andri...
.....
....
...
..
.
:warriorsmiley: :warriorsmiley: :warriorsmiley:
2.Dafidack

Andri
16-06-12, 00:12
Άρη ?
που είναι και οι υπόλοιποι? έλα δηλώστε να δούμε ποιοι θα είμαστε !!
Υ.Γ Βill στείλε μου ένα μνμ στο κιν με το όνομα σου κάποια στιγμή γτ έχασα το νούμερο σου ...:ranting2::ranting2:

aristent
16-06-12, 06:30
Καφεδακι Σάββατο στις 20:00 Μικελ ΠΕΟ!!!

1.Andri...
2.Dafidack
3.aristent (διπλο ταμπλο....θα ειμαι με την συζυγο και τον υιο....)
4.Μιχαλης
5.GanKostas-E90 (μαλλον )
6.GEO316
7.strof (....η φυση της δουλειας του δεν εχει προγραμμα,...... ερχεται,αλλα μετα φευγει σαν αστραπη !!!:thumbsup: )
8.n-fot....υπερηχητικος!!!...αμα δει το θεμα,σε χρονο dt φτανει Λαρισα!!!:thumbsup:
9.....

....ισως ειμαστε λιγο "χυμα",αλλα καμμια φορα καθονται καλυτερα τετοιες καταστασεις!!!:thumbsup:

:warriorsmiley: :warriorsmiley: :warriorsmiley:

Andri
16-06-12, 08:01
Πάμε δυναμικά!!!
:warriorsmiley: :warriorsmiley:

Andri
17-06-12, 00:29
Ωραίο το καφεδάκι μας...Χάρηκα πολύ για την γνωριμία Geo316 και Μιχάλη , για σένα Άρη να το ξαναπώ? θα 3σει :th_Laie_67-1:
Πέρασα ένα όμορφο απόγευμα-βράδυ μιας που καθίσαμε ως αργά με τον Κώστα :thumbsup: :thumbsup:

aristent
17-06-12, 07:44
Πραγματι,περασαμε πολυ ομορφα στο απογευματινο καφεδακι μας!!!:thumbsup:

Τελικα η προσελευση ηταν πολυ καλη, με τις συμμετοχη να φτανει τα 6 μελη, συν την συζυγο μου και συν τα δυο παιδια του Κωστα!!!:thumbsup:

1.Andri
2.Dafidack
3.aristent+1
4.Μιχαλης
5.GanKostas-E90+2
6.GEO316

Δεν το γραφω για τυπικους λογους, αλλα πραγματικα χαρηκα που γνωρισα τα νεα μελη που εχουν πολυ ορεξη ολοι τους για κουβεντα,πλακιτσες κτλ.

Ζηταω συγνωμη απο ολη την παρεα που εφυγα πρωτος( ημουν απο τις 7:15 εκει.....),ειδικα ομως απο τον Κωστα,αφου μολις εφτασε ημουν απο πριν ετοιμος για να φυγω και εφυγα ενα 5λεπτο νωριτερα, πιο πολυ για να σας "αδειασω" την γωνια, αφου δεν υπηρχε χωρος ετσι οπως ειχαμε καθισει σε τραπεζι για 4 το πολυ 5 ατομα.....μου ειπε και η γυναικα μου οτι λες και φυγαμε επιτηδες μολις ηρθες,πραγμα που φυσικα δεν ισχυει,αλλα αφου καθισατε και με τον Ανδρεα μεχρι αργα,τουλαχιστον αξιζε τον κοπο να ερθεις ως εδω.:original:

Τελος,ευχαριστω τον Μιχαλη για την προσκληση,τον Ανδρεα για την ιδεα του να συναντηθουμε και ολους οσους ηρθατε!!! :thumbsup:

ΥΣ1> σπεσιαλ θενκς στον Κωστα που ηρθε απο πιο μακρια.thumb
ΥΣ2>.....σε επομενη συναντηση με ολη την BMWδοπαρεα απο την Κεντρικη Ελλαδα,νομιζω οτι θα ειμαστε πολυυυυυς κοσμος!!!!...θα πρεπει να οργανωσουμε τραπεζι με δυνατοτητα μεγαλης προεκτασης!!!!:thumbsup:

dafidack
17-06-12, 09:13
Εγω τωρα τι να πω?Θα συμφωνησω με τον προλαλησαντα και θα προσθεσω πως χθες περασα ενα ομορφο Σαββατοβραδο (μετα απο ενα κουραστικο μεσημερι στη θαλασσα) ,εκανα καινουριους φιλους,αξιολογους,προθυμου ς και υπομονετικους στο να δινουν απαντησεις στις κουραστικες ερωτησεις μου.
Special thanks to GanKostas-E90 για το ταξιδι που εκανε για να μας δει!!!!!!!!!!!!!!!!!!

Nick bmwlover
17-06-12, 09:35
Mπραβο παιδες,η μαζωξη ειτε μικρη ειτε μεγαλη πρεπει να γινεται παντου!!!



ΥΣ2>.....σε επομενη συναντηση με ολη την BMWδοπαρεα απο την Κεντρικη Ελλαδα,νομιζω οτι θα ειμαστε πολυυυυυς κοσμος!!!!...θα πρεπει να οργανωσουμε τραπεζι με δυνατοτητα μεγαλης προεκτασης!!!!:thumbsup:
Για να σε δω...
Σε ενα μερος υπαρχει σιγουρα αυτη η δυνατοτητα:whistle:

aristent
17-06-12, 09:38
Mπραβο παιδες,η μαζωξη ειτε μικρη ειτε μεγαλη πρεπει να γινεται παντου!!!

Για να σε δω...
Σε ενα μερος υπαρχει σιγουρα αυτη η δυνατοτητα:whistle:

Για πε,για πε!!!:thumbsup:

scania124
17-06-12, 09:41
φιλαρακια......
:worthlesswithoutpic

:thanks:

GanKostas-E90
17-06-12, 09:45
[QUOTE=aristent;286864]Πραγματι,περασαμε πολυ ομορφα στο απογευματινο καφεδακι μας!!!:thumbsup:

Τελικα η προσελευση ηταν πολυ καλη, με τις συμμετοχη να φτανει τα 6 μελη, συν την συζυγο μου και συν τα δυο παιδια του Κωστα!!!:thumbsup:

1.Andri
2.Dafidack
3.aristent+1
4.Μιχαλης
5.GanKostas-E90+2
6.GEO316



Ζηταω συγνωμη απο ολη την παρεα που εφυγα πρωτος( ημουν απο τις 7:15 εκει.....),ειδικα ομως απο τον Κωστα,αφου μολις εφτασε ημουν απο πριν ετοιμος για να φυγω και εφυγα ενα 5λεπτο νωριτερα, πιο πολυ για να σας "αδειασω" την γωνια, αφου δεν υπηρχε χωρος ετσι οπως ειχαμε καθισει σε τραπεζι για 4 το πολυ 5 ατομα.....μου ειπε και η γυναικα μου οτι λες και φυγαμε επιτηδες μολις ηρθες,πραγμα που φυσικα δεν ισχυει,αλλα αφου καθισατε και με τον Ανδρεα μεχρι αργα,τουλαχιστον αξιζε τον κοπο να ερθεις ως εδω.:original:

Αρη ουτε καν μου περασε απο το μυαλο κατι τετοιο ξερω οτι ολοι εχουμε υποχρεωσεις και ο χρονος μας ειναι περιορισμενος εγω ζητω συγνωμη που αργησα και ηταν λογικο εφοσον ησασταν απο νωρις καποια στιγμη να φυγετε :original:
ΥΓ Η αληθεια ειναι οτι με στεναχωρησες σε κατι δεν ειδα πουθενα την ασπρουλα:thumbsup:

Nick bmwlover
17-06-12, 09:51
Για πε,για πε!!!:thumbsup:

Μην κανεις πως δεν ξε...
Ειναι πολυ ευκολο κ αμα δει οτι δεν το βρηκες θα σε καταβρεξει:whistle:

aristent
17-06-12, 09:53
Αρη ουτε καν μου περασε απο το μυαλο κατι τετοιο ξερω οτι ολοι εχουμε υποχρεωσεις και ο χρονος μας ειναι περιορισμενος εγω ζητω συγνωμη που αργησα και ηταν λογικο εφοσον ησασταν απο νωρις καποια στιγμη να φυγετε :original:
ΥΓ Η αληθεια ειναι οτι με στεναχωρησες σε κατι δεν ειδα πουθενα την ασπρουλα:thumbsup:

Εκει ηταν η "ασπρουλα"!!!:thumbsup:

ασε που ολοκληρη αναστροφη εκανα για να περασω απο μπροστα σας!!!!:thumbsup:

aristent
17-06-12, 09:54
Μην κανεις πως δεν ξε...
Ειναι πολυ ευκολο κ αμα δει οτι δεν το βρηκες θα σε καταβρεξει:whistle:

Κατσε, παω τωρα απο εκει να το συζητησω αμα μας θελει!!!:th_Laie_67-1: :thumbsup:

Θανουληηηηηηη 4 ξαπλωστρες κρατα!!!!:thumbsup:

GanKostas-E90
17-06-12, 09:57
Εκει ηταν η "ασπρουλα"!!!:thumbsup:

ασε που ολοκληρη αναστροφη εκανα για να περασω απο μπροστα σας!!!!:thumbsup:

Τοτε ξαναζητω συγνωμη αλλα μαλλον ηταν η ωρα που προσπαθουσαμε να βολευτουμε με τις θεσειςthumb

Nick bmwlover
17-06-12, 10:04
Κατσε, παω τωρα απο εκει να το συζητησω αμα μας θελει!!!:th_Laie_67-1: :thumbsup:

Θανουληηηηηηη 4 ξαπλωστρες κρατα!!!!:thumbsup:

Κοιτα,τον σκεφτηκα κ τον Θανο,αλλα φανταστηκα το ακριβως αντιθετο:whistle:,οτι λογω του σημειου κ της χρονικης περιοδου-καλοκαιρι τωρα γιατι κολλησα στο καλοκαιρι αστο,ουτε εγω δεν ξερω:hystericalbs1:,δεν θα υπηρχε μεγαλη δυνατοτητα επεκτασης...
Οποτε,βρηκες το μισο σκελος της απαντησης:tease:,ποιος αλλος εχει σχεση με νερο αλλα δεν εχει σχεση με θαλασσα???:whistle:
Καλα τι ειπα τωρα ο τιτανοτεραστιος...:hystericalbs1:

aristent
17-06-12, 10:13
Κοιτα,τον σκεφτηκα κ τον Θανο,αλλα φανταστηκα το ακριβως αντιθετο:whistle:,οτι λογω του σημειου κ της χρονικης περιοδου-καλοκαιρι τωρα γιατι κολλησα στο καλοκαιρι αστο,ουτε εγω δεν ξερω:hystericalbs1:,δεν θα υπηρχε μεγαλη δυνατοτητα επεκτασης...
Οποτε,βρηκες το μισο σκελος της απαντησης:tease:,ποιος αλλος εχει σχεση με νερο αλλα δεν εχει σχεση με θαλασσα???:whistle:
Καλα τι ειπα τωρα ο τιτανοτεραστιος...:hystericalbs1:

Bill987..... αριστερα στα FM!!!!:thumbsup:

....κραταει χρονια αυτο το "ταξιμο" οτι θα τον επισκεφτουμε!!!....καποια στιγμη θα πρεπει να γινει!!! :thumbsup:

Nick bmwlover
17-06-12, 10:16
Bill987..... αριστερα στα FM!!!!:thumbsup:

....κραταει χρονια αυτο το "ταξιμο" οτι θα τον επισκεφτουμε!!!....καποια στιγμη θα πρεπει να γινει!!! :thumbsup:
:thumbsup:Ακριβως!!!Εγω παντως μεσα στη βδομαδα θα παω για καφεδακι στον Βασιλη αφου θα ανεβω...

Nick bmwlover
17-06-12, 10:23
φιλαρακια......
:worthlesswithoutpic

:thanks:

Θανο,δεν βλεπω κανεναν "Γαλατη" Γουιθαουτπιξ(without pics):hystericalbs1:,οποτε μην περιμενεις αδικα...

scania124
17-06-12, 10:24
Κατσε, παω τωρα απο εκει να το συζητησω αμα μας θελει!!!:th_Laie_67-1: :thumbsup:

Θανουληηηηηηη 4 ξαπλωστρες κρατα!!!!:thumbsup:
και εχει μια θαλασσα σημερα!!!!!!!!!!!!!!!!:thumbsup:

Nick bmwlover
17-06-12, 10:34
Κατσε, παω τωρα απο εκει να το συζητησω αμα μας θελει!!!:th_Laie_67-1: :thumbsup:



Mας θελει δεν μας θελει,εγω θα ξαναπαω σχετικα συντομα(μεσα στον μηνα υπολογιζω),κ θα μου φερει κ Mama mia χωρις να καιει:hystericalbs1:

zgouriazmenos
17-06-12, 13:11
:thumbsup:Ακριβως!!!Εγω παντως μεσα στη βδομαδα θα παω για καφεδακι στον Βασιλη αφου θα ανεβω...

Και εννοείται οτι θα με ενημερώσεις να ερθω και εγώ!!!!

tokiko
17-06-12, 15:28
Επίσης χάρηκα για τη γνωριμία και με τα υπόλοιπα παιδιά της παρέας,
περάσαμε όμορφα και ελπίζω να τα ξαναπούμε!!