PDA

Επιστροφή στο Forum : προσβλητικη σελιδα στο facebook



dark knight
06-06-12, 00:22
αυτη η σελιδα στο φεισμπουκ μας προσβαλει ως χωρα και ως Ελληνες.μπειτε και κανετε αναφορα ωστε να κατεβει η σελιδα:thumbsdown:https://www.facebook.com/profile.php?id=100002412658240&sk=friends&v=friends#!/Kombsia1

katsaraios
06-06-12, 00:25
αλβανικο σκυλολοι τι περιμενες τπτ καλυτερο??

gant
06-06-12, 00:57
αυτη η σελιδα στο φεισμπουκ μας προσβαλει ως χωρα και ως Ελληνες.μπειτε και κανετε αναφορα ωστε να κατεβει η σελιδα:thumbsdown:https://www.facebook.com/profile.php?id=100002412658240&sk=friends&v=friends#!/Kombsia1

Done thumb

E46 POWER
06-06-12, 01:01
εκανα αναφορα και εδω επισης https://www.facebook.com/pages/-Fuckk-Grecee-/141611875962799

redneck
06-06-12, 08:23
Aναφορα και στις δυο ....
Η 17η ειναι κοντα ... να ξεβρωμισει ο τοπος.

sakE90
06-06-12, 12:48
οκ και απο μενα

Vassilis ///M
06-06-12, 13:29
Ρε ''ΧΡΥΣΗ ΑΥΓΗ'' που τους χρειάζεται...:ranting2::ranting2:
Και μετά μου λέτε να μην τους ψηφίσουμε....

andreas72
06-06-12, 13:36
Ρε ''ΧΡΥΣΗ ΑΥΓΗ'' που τους χρειάζεται...:ranting2::ranting2:
Και μετά μου λέτε να μην τους ψηφίσουμε....

μπορει να ειναι και βαλτοι γι' αυτον ακριβως το λογο. Η σαπιλα στην πολιτικη δεν εχει τελος δυστυχως.

Nino
06-06-12, 19:36
κουραδες ειναι και για αυτο "επιπλεουν"
υπανθρωποι ή οπως ελεγε ενα φιλος υποπιθηκιδια και οχι λογω καταγωγης αλλα λογω συμπεριφορας

τιμπησαν το report

tmilatos
06-06-12, 20:15
κουραδες ειναι και για αυτο "επιπλεουν"
υπανθρωποι ή οπως ελεγε ενα φιλος υποπιθηκιδια και οχι λογω καταγωγης αλλα λογω συμπεριφορας

τιμπησαν το report

Χαχαχα το θυμαμαι και εγω αυτο το "υποπιθηκιδια" Γιαννη.....:th_Laie_67-1:


-Θεοφιλος-

Driver M
06-06-12, 20:21
Ρε ''ΧΡΥΣΗ ΑΥΓΗ'' που τους χρειάζεται...:ranting2::ranting2:
Και μετά μου λέτε να μην τους ψηφίσουμε....
Aυτοί που ανεβάζουν τέτοιες σελίδες είναι οι αντίστοιχοι Χρυσαυγίτες της Αλβανίας.

dark knight
08-06-12, 10:43
η σελιδα δεν υφισταται πλεον

fanisk
08-06-12, 17:14
η σελιδα δεν υφισταται πλεον

Οπως και ενας τεμπελης, κουτοπονηρος και αχρηστος για τη κοινωνια, απο αυτους :thefinger: Σκατα στο ταφο του, ο νεαρος Ελληνας αντι να λυπαται που αφαιρεσε μια ζωη θα επρεπε να χαιρεται που σκοτωσε ενα ζωο το οποιο ειχε βαλει μαχαιρι στο λαιμο της μανας του..

BILL007
08-06-12, 17:37
το οποιο ειχε βαλει μαχαιρι στο λαιμο της μανας του..

Και όμως ο τύπος θα φάει 5-6 χρονάκια στην καλύτερη για φόνο εκ προμελέτης...ελληνικοί νόμοι...:thumbsdown::thumbsdown::thumbsdown:

Vassilis ///M
08-06-12, 17:53
Και όμως ο τύπος θα φάει 5-6 χρονάκια στην καλύτερη για φόνο εκ προμελέτης...ελληνικοί νόμοι...:thumbsdown::thumbsdown::thumbsdown:

Αθωόθηκε το παλικάρι...thumb

Stradale
08-06-12, 18:04
Δεν αθωώθηκε, απλά δεν μπήκε προφυλακιστέος, δηλαδή να μπει φυλακή μέχρι να γίνει η δίκη... :(

deepBLUE
08-06-12, 18:13
Μην απορειτε για τετοια φαινομενα ,εχουν βρει και τα κανουν !!!
Γιατι οταν οι υποργοι πουλανε τις επιλεκτες στρατιωτικες ομαδες και λενε πειτε πως η σημαια χαθηκε ,τη πηρε ο αερας,οταν μεσα στο οακα καιγονται Ελληνικες σημαιες οταν στην ομονοια Χριστουγενα πανε Ελληνικες οικογενειες να διασκεδασουν γιατι δεν εχουν χρηματα για κατι αλλο και τους δειχνει η τηλεοραση να κλαινε οι γυναικες και να πολιορκουνται απο ξενους που τους σπρωχνουν κλεβουν ..η οτι αλλο και δεν αντιδρα κανεις ,τι μηνυμα θα παρει ο καθε αλητης ?
Καλα κανουν λοιπον και τα κανουν , τωρα η νεα μοδα ειναι να κλεβουν παιδια για εμποριο οργανων....και που εισαι ακομα !!!!
Αν σε ολα αυτα το κρατος δεν αντιδρα τοτε δινεις το δικαιωμα και για χειροτερα !!!
Βοηθεια μας λοιπον !!!!

Vassilis ///M
09-06-12, 10:53
Δεν αθωώθηκε, απλά δεν μπήκε προφυλακιστέος, δηλαδή να μπει φυλακή μέχρι να γίνει η δίκη... :(

όχι ρε τρελέ....Αθωώθηκε με περιοριστικούς όρους...

deepBLUE
09-06-12, 10:57
όχι ρε τρελέ....Αθωώθηκε με περιοριστικούς όρους...

Δε νομιζω...οταν αθωωνεσε δεν υπαρχουν περιοριστικοι οροι !!!

Nino
09-06-12, 11:18
Του απαγγελθηκε κατηγορία για ανθρωποκτονία από πρόθεση εν βρασμω.
Το τελευταίο είναι σημαντικό διότι γλιτώνει τα ισόβια.
Δεν κρίθηκε προφυλακιστεος ( πολυ σωστά) και αφέθηκε ελεύθερος με περιοριστικούς όρους, μέχρι να γίνει η δική.

BILL007
09-06-12, 12:36
Του απαγγελθηκε κατηγορία για ανθρωποκτονία από πρόθεση εν βρασμω.
Το τελευταίο είναι σημαντικό διότι γλιτώνει τα ισόβια.
Δεν κρίθηκε προφυλακιστεος ( πολυ σωστά) και αφέθηκε ελεύθερος με περιοριστικούς όρους, μέχρι να γίνει η δική.

Πάλι καλά που του αναγνώρισαν τω εν βρασμώ...Όταν γίνει η δίκη, εκτιμώ ότι σε 3-5 χρονάκια θα έχει βγει...

Μαθεύτηκε αν οι κλέφτες ήταν έλληνες ή αλλοδαποί?

-edit τώρα διάβασα ότι ήταν Αλβανός απο το πρωτοσέλιδο εφημερίδας-

https://www.frontpages.gr/data/20120609/IDimokratia-0.jpg

Nino
09-06-12, 13:22
Οι κλέφτες ήταν Αλβανοί που ήρθαν απο την αλβανια τρεις μέρες πριν με σκοπό τις κλοπές και να ξαναφυγουν. Αυτο και αν χρειάζεται σχολιασμό.
Τώρα για τη δικη μπορει να συμβούν και ανατροπές στο εφετείο.μέχρι και αμέλεια μπορει να αποδειχθεί...
Αλλιώς σε αγροτικές και με καλη διαγωγή και τα δυο τρίτα της ποινής... Γρήγορα θα είναι ελεύθερος.
Εύγε σε εισαγγελέα και ανακριτή!!!
Το μήνυμα πέρασε...

deepBLUE
09-06-12, 13:42
Οι κλέφτες ήταν Αλβανοί που ήρθαν απο την αλβανια τρεις μέρες πριν με σκοπό τις κλοπές και να ξαναφυγουν. Αυτο και αν χρειάζεται σχολιασμό.
Τώρα για τη δικη μπορει να συμβούν και ανατροπές στο εφετείο.μέχρι και αμέλεια μπορει να αποδειχθεί...
Αλλιώς σε αγροτικές και με καλη διαγωγή και τα δυο τρίτα της ποινής... Γρήγορα θα είναι ελεύθερος.
Εύγε σε εισαγγελέα και ανακριτή!!!
Το μήνυμα πέρασε...

Το μηνυμα θα περασει ΜΟΝΟ αν αθωωθει !!!!

Bazil Van Sinner
09-06-12, 13:44
Το μηνυμα θα περασει ΜΟΝΟ αν αθωωθει !!!!

+1111111

Nino
09-06-12, 13:57
Το μηνυμα θα περασει ΜΟΝΟ αν αθωωθει !!!!

το μηνυμα περναει...
η αθωωση εχει πολλες μορφες, που δεν ξεφευγουν και απο τη ζυγαρια της δικαιοσυνης.
Ο συνυπολογισμος του χρονου υπο περιοριστικους ορους μεεεχρι να γινει η δικη,αναγνωριση και αλλων ελαφρυντικων...

gnx
09-06-12, 14:25
Βαγγέλη αθώωση δεν νομίζω ότι παίζει...ελπίζω ότι θα θελήσουν να τον αφήσουν ελεύθερο οπότε να φάει μέχρι 3 χρόνια ωστε να μπορεί η ποινή να έχει ανασταλτικό χαρακτήρα. (με κάθε επιφύλαξη διότι δεν ειμαι νομικός).

m-power_01
09-06-12, 14:28
Βαγγέλη αθώωση δεν νομίζω ότι παίζει...ελπίζω ότι θα θελήσουν να τον αφήσουν ελεύθερο οπότε να φάει μέχρι 3 χρόνια ωστε να μπορεί η ποινή να έχει ανασταλτικό χαρακτήρα. (με κάθε επιφύλαξη διότι δεν ειμαι νομικός).

Αφού τα ξέρεις απο το κολοπαιδι το βαπτιστηρι σου...

gnx
09-06-12, 14:31
Το βαπτιστήρι μου κασέλες φτιαχνει...το καμάρι μου...ειναι και γνώστης του ποινικού κώδικα;

m-power_01
09-06-12, 14:36
Ρώτα τον τι είχε γίνει στην κόρινθο

Bazil Van Sinner
09-06-12, 21:16
Υπαρχουν τροποι.....αν μπει εστω και ενα βραδυ στη φυλακη θα ειναι ντροπη!

spar@
09-06-12, 22:09
Ρώτα τον τι είχε γίνει στην κόρινθο

αυτα μην τα λες παραεξω....

oldcarskickass
09-06-12, 23:37
Παίδες θεωρώ ότι το θέμα με την Παιανία ξεπερνά τα όρια και της ληστείας και της ανθρωποκτονίας.

Δεν δικαιολογώ ούτε τους κλέφτες ούτε τον φονιά, είναι απλά τραγικό (και εγώ είμαι του ντρανκ για να περιγράψω άλλο, σάββατο βράδυ με βιβλίο του τελευταίου μαθήματος, ευτυχώς υπάρχει ακόμα 1.5 λίτρο απέλια, αυτή η ρουφιάνα δεν με απάτησε ποτέ)

spar@
10-06-12, 01:03
ποιο ειναι το τελευταιο μαθημα?