PDA

Επιστροφή στο Forum : Another 1M vs. RS3



Monsta
31-05-12, 21:33
comparo.



https://www.youtube.com/watch?v=13HqyKRhg88

Thomelef
31-05-12, 22:06
4 δεύτερα κάτω!!!
αυτό θα πεί ρόμπα...για να μην σχολιάσω τα λόγια του οδηγού.

SuperSonic
01-06-12, 14:51
Στο Nurburgirng του εριξε 6 δευτερα!
Παντως για να λεω την αληθεια αν μου ελεγαν ποιο πριν για την συγκεκριμενη κοντρα θα πιστευα οτι το RS3 θα ηταν ποιο γρηγορο.

doctore
01-06-12, 15:25
:shok: 4 seconds :shok:
Άλλη είναι η δουλειά του ναύτη και άλλη του καντηλανάφτη.
Τι μήκος έχει αυτή η πίστα ρε παιδιά ?

Σήμερα είδα ένα μαύρο 1Μ στο δρόμο. Πολύ όμορφο και ωραίος ήχος.

dark knight
01-06-12, 16:39
M///POWER strikes again!

savvas bmwdakias
02-06-12, 10:53
Δυνατο το bmw αλλα σε μια αλλη συγκριση σε επιταχυνση 0-100 το audi ηταν πολυ μπροστα.

Lambros46
02-06-12, 11:48
Δυνατο το bmw αλλα σε μια αλλη συγκριση σε επιταχυνση 0-100 το audi ηταν πολυ μπροστα.

Σιγά τα αυγά.Μόνο τα καγκουράκια ασχολούνται με αυτό.Ακούς συζήτηση σε καφετέρια : -Πώ ρε φίλε,το Α έχει 7,5 δευτερόλεπτα 0-100
-Τί λες ρε μάγκα μου,το Β έχει 7,1.Είναι καλύτερο αμάξι το Β


https://www.youtube.com/watch?v=s8mmLGCkwx8

Nick bmwlover
02-06-12, 14:41
Σήμερα είδα ένα μαύρο 1Μ στο δρόμο.
Μαυρο εχει ο Νικος(m3est),εγω δεν εχω δει αλλο στην Αθηνα...

doctore
02-06-12, 16:25
Δεν πρόλαβα να δω τον οδηγό. Είχα χαζέψει με το αυτοκίνητο :thumbsup:

m3est
04-06-12, 15:57
Κι ομως υπαρχει αλλο ενα μαυρο στα β.π. που εβαλε μαυρες ζαντες για να μην τα μπερδευουμε.

savvas bmwdakias
04-06-12, 19:02
Σιγά τα αυγά.Μόνο τα καγκουράκια ασχολούνται με αυτό.Ακούς συζήτηση σε καφετέρια : -Πώ ρε φίλε,το Α έχει 7,5 δευτερόλεπτα 0-100
-Τί λες ρε μάγκα μου,το Β έχει 7,1.Είναι καλύτερο αμάξι το Β

https://www.youtube.com/watch?v=s8mmLGCkwx8

Λαμπρο οχι οτι μαρεσει το audi ουτε θα επερνα ποτε,αλλα καλως η κακως πολλοι απο δω μεσα δεν εχουν την ευκαιρια να μπουν σε μια πιστα ωστε να εκτιμησουν το αυτοκινητο τους και δυστυχως η ευτυχως εχουμε πολλα πατηματα στο δρομο.Ε δεν το δεχομαι το κωλοaudi να μου φευγει ρε γαμωτο, δεν μπορουσε να το βγαλει λιγο πιο γρηγορο το 1Μ?Τωρα θα μου πεις οτι αμα ηθελες κοντραδικο αμαξι θα επαιρνες κατι αλλο.Τελος παντων οι αποψεις πολλες και διαφορετικες, εγω ειναι το τριτο bmw που παιρνω και αμα μπορεσω και το επομενο παλι bmw θα ναι.thumb

SuperSonic
04-06-12, 19:29
Λαμπρο οχι οτι μαρεσει το audi ουτε θα επερνα ποτε,αλλα καλως η κακως πολλοι απο δω μεσα δεν εχουν την ευκαιρια να μπουν σε μια πιστα ωστε να εκτιμησουν το αυτοκινητο τους και δυστυχως η ευτυχως εχουμε πολλα πατηματα στο δρομο.Ε δεν το δεχομαι το κωλοaudi να μου φευγει ρε γαμωτο, δεν μπορουσε να το βγαλει λιγο πιο γρηγορο το 1Μ?Τωρα θα μου πεις οτι αμα ηθελες κοντραδικο αμαξι θα επαιρνες κατι αλλο.Τελος παντων οι αποψεις πολλες και διαφορετικες, εγω ειναι το τριτο bmw που παιρνω και αμα μπορεσω και το επομενο παλι bmw θα ναι.thumb

Δεν ειναι κακα αυτοκινητα τα Audi δεν ξερω αν εχεις οδηγησει και σε τι καταστασεις αλλα αν κανεις μια βολτα ισως αλλαξεις γνωμη!

Και τι εγινε δηλαδη που φευγει το audi?Kαι το GTR λενε ειναι ποιο γρηγορο απο porsche 911 εσυ τι θα επερνες?:original:

Nick bmwlover
05-06-12, 16:08
Κι ομως υπαρχει αλλο ενα μαυρο που εβαλε μαυρες ζαντες για να μην τα μπερδευουμε.

:hystericalbs1:

Lambros46
05-06-12, 16:12
Είδα ενα μαύρο 1Μ στην Αττική Οδό σήμερα.ΤΟΥΜΠΑΝΟ