PDA

Επιστροφή στο Forum : Συνάντηση Βορείων για τους Ν. Πόρους



gant
31-05-12, 17:49
Ανοίγω το thread αυτό μια και έμειναν 2 μερούλες για την πανελλήνια συνάντηση του BMWfans.gr την Κυριακή 3 Ιουνίου στους Ν. Πόρους.

Τα προηγούμενα χρόνια συναντιόμασταν, στις 09.30, στα διόδια Μαλγάρων, (αμέσως μετά).
Νομίζω ότι βολεύει τους περισσότερους, ώστε να επαναληφθεί και φέτος.

1. gant
2. civileng
3. kazakos carage

giannis_compact
31-05-12, 18:38
Και γω ετσι πιστευω, το καλυτερο μερος ειναι εκει. thumb
Μια παρατηρηση μονο, κυριε Γιωργο, την Κυριακη εχουμε 3 Ιουνιου. thumb

Skyline_IS
31-05-12, 18:40
4)skyline

Tsakirakos
31-05-12, 19:09
Και γω ετσι πιστευω, το καλυτερο μερος ειναι εκει. thumb
Μια παρατηρηση μονο, κυριε Γιωργο, την Κυριακη εχουμε 3 Ιουνιου. thumb

ψηλε θα παμε με το δικο μου μονο τελικα? να περασω να σε παρω απο Τουμπα κατα τις 9? πως θα το κανουμε? στειλε μου μνμ να ξερω...
α! και εγω μεσα για Μαλγαρα

giannis_compact
31-05-12, 19:19
ψηλε θα παμε με το δικο μου μονο τελικα? να περασω να σε παρω απο Τουμπα κατα τις 9? πως θα το κανουμε? στειλε μου μνμ να ξερω...
α! και εγω μεσα για Μαλγαρα

Αν δε βαριεσαι ναι ρε εγω δεν εχω προβλημα thumb Θα σε παρω τηλεφωνο λιγο αργοτερα, διαβαζω τωρα...

gant
31-05-12, 19:23
Αν δε βαριεσαι ναι ρε εγω δεν εχω προβλημα thumb Θα σε παρω τηλεφωνο λιγο αργοτερα, διαβαζω τωρα...

Διαβάζεις, ρίχνοντας ματιές στο φόρουμ? Αντε ρε στρώσου να τα εμπεδώσεις. :original:

giannis_compact
31-05-12, 19:25
Αντε ρε στρώσου να τα εμπεδώσεις. :original:

Αυτο πρεπει να κανω :warriorsmiley: :warriorsmiley: :warriorsmiley: :warriorsmiley:

saulm3
31-05-12, 19:51
οκ μεσα κ εγω μαζι με τον λακη ε30.

mormon
31-05-12, 19:56
μεσα κ ο αδερφος μου ο Μιχαλαρας!!!
εγω θα ειμαι εκει απο το σαββατο να προετοιμασω το εδαφος!

ΔημήτρηςΜ3
31-05-12, 21:30
Εγω αν δε βρω άτομο να αφήσω
Στο πόδι μου σκούρα τα βλέπω τα πράγματα !!!

Konstantinos E60
31-05-12, 22:01
Μεσα και εγω για Μάλγαρα.

nikos valvetronic
31-05-12, 22:02
Εγώ θα είμαι Αλεξάνδρια και θα ξεκινήσω από εκεί.Θα τηλ. τον Γιάννη με τον Στέφανο για να σας βρω στην εθνική στο ύψος της Μεθώνης thumb

Η Ημαθία ακούει;;;; ceccoto,πόντιος,πρόεδρας και άλλοι θα ξεκινήσουμε παρέα,να κάνουμε ένα μικρό κομβόι; Ελάτε να οργανωθούμε ρε παιδιά!
Μιλάω για Κυριακή μόνο.

nikos valvetronic
31-05-12, 22:04
ψηλε θα παμε με το δικο μου μονο τελικα? να περασω να σε παρω απο Τουμπα κατα τις 9? πως θα το κανουμε? στειλε μου μνμ να ξερω...
α! και εγω μεσα για Μαλγαρα

Ρε παίχτη την παίζεις στα δάχτυλα την Θεσσαλονίκη μιλάμε!

Tsakirakos
31-05-12, 22:21
Ρε παίχτη την παίζεις στα δάχτυλα την Θεσσαλονίκη μιλάμε!
απλα λιγο απο τα jumbo αποπροσανατολιστηκα το Σαββατο...ημουν και αϋπνος...το βρηκα ομως αμεσως!

Leonidas_E39
31-05-12, 22:36
Νικο θα μιλησουμε στο τηλέφωνο μιας και εγω θα ξεκινησω απο βέροια για τους πόρους.

nikos valvetronic
31-05-12, 22:46
Νικο θα μιλησουμε στο τηλέφωνο μιας και εγω θα ξεκινησω απο βέροια για τους πόρους.

Οκ Λεώ θα μιλήσουμε στο τηλ γιατί στον καφέ θα λείπω.

saulm3
31-05-12, 23:24
Εγω αν δε βρω άτομο να αφήσω
Στο πόδι μου σκούρα τα βλέπω τα πράγματα !!!

γιατι ρε φαφλατα το πρωι μοιραζεισ κ μπουγατσα κυριακη μερα.....:th_Laie_67-1:

saulm3
31-05-12, 23:26
η αναχωρηση τι ωρα θα ειναι απο τα μαλγαρα?γιατι περυσι περιμεναμε μια ωρα μερικουσ απο μακρια θεσσαλονικη..................

VanVIC
01-06-12, 06:23
γιατι ρε φαφλατα το πρωι μοιραζεισ κ μπουγατσα κυριακη μερα.....:th_Laie_67-1:

Μπουγάτσα Θεσσαλονίκης... !!!

Μπάς και φέρνατε μαζί σας κανα ταψί (κρέμα) να ισιώναμε;

gant
01-06-12, 11:25
η αναχωρηση τι ωρα θα ειναι απο τα μαλγαρα?γιατι περυσι περιμεναμε μια ωρα μερικουσ απο μακρια θεσσαλονικη..................

Εντάξει θα καθυστερήσουμε και λίγο για τυχόν αργοπορημένους.
Το καθιερωμένο τέταρτο που λένε και γίνεται μισάωρο :original:
Πέρυσι είχε πάθει κάποιος λάστιχο, αν θυμάμαι καλά, καθώς ερχόνταν στα Μάλγαρα.

cecotto 029/505
01-06-12, 11:57
Εγώ θα είμαι Αλεξάνδρια και θα ξεκινήσω από εκεί.Θα τηλ. τον Γιάννη με τον Στέφανο για να σας βρω στην εθνική στο ύψος της Μεθώνης thumb

Η Ημαθία ακούει;;;; ceccoto,πόντιος,πρόεδρας και άλλοι θα ξεκινήσουμε παρέα,να κάνουμε ένα μικρό κομβόι; Ελάτε να οργανωθούμε ρε παιδιά!
Μιλάω για Κυριακή μόνο.

Νικο δεν ειμαι ακομα σιγουρος αν τα καταφερω....κατι νουμερα μας κανει η μικρη αλλα αν ειναι καλα μεχρι το Σαββατο το βραδι ,θα συνεννοηθουμε για να ξεκινησουμε μαζι....μακαρι να παν ολα καλα να κανουμε μια ωραια βολτιτσα!!!!

ΦΑΝΗΣ
01-06-12, 13:56
Εαν δεν έχει αγώνες η μεγάλη η κόρη,ίσως περάσω και εγώ από Μάλγαρα!!αλλιώς θα έρθω στους Νέους Πόρους!!

pilot
02-06-12, 14:43
Λοιπόν, ΕΑΝ σήμερα το βράδυ δεν έχουμε πολύ δουλειά όταν τελειώσω την κάνω για σπίτι και αύριο θα έρθω..Αν τα καταφέρω θα ενημερώσω τηλεφωνικώς..thumb

giannis_compact
02-06-12, 22:05
Λοιπόν, ΕΑΝ σήμερα το βράδυ δεν έχουμε πολύ δουλειά όταν τελειώσω την κάνω για σπίτι και αύριο θα έρθω..Αν τα καταφέρω θα ενημερώσω τηλεφωνικώς..thumb

Παρε με τηλεφωνο αν τα καταφερεις να συνεννοηθουμε.
Τελικα οι υπολοιποι 9:30 Μαλγαρα ?

gant
02-06-12, 22:15
Ναι ρε Γιάννη, ναι!

DaywalkeR
02-06-12, 22:25
Τελικά ΝΑΙ!!!