PDA

Επιστροφή στο Forum : Πως γουσταρετε τις διακοπες σας?



Stunt Mike
31-05-12, 12:37
Μια μικρη δημοσκοπηση για το πως γουσταρει ο καθενας να κανει διακοπες το καλοκαιρι.Οποιος θελει γραφει και 5 λογια για το μερος/μερη προτιμησης του thumb

ntinos
31-05-12, 12:39
1. Θαλασσα
2. Ρακετα
3. Φαγι
4. Σεξ
5. Υπνοοο

Μακρια απο την βαβουρα

Stunt Mike
31-05-12, 12:42
Φυσικα υπαρχει η δυνατοτητα της πολλαπλης επιλογης.....

ntinos
31-05-12, 12:43
Ωχ !
Προδωθηκα

:th_Laie_67-1:

Cobalt
31-05-12, 12:46
1. Θαλασσα
2. Ρακετα
3. Φαγι
4. Σεξ
5. Υπνοοο

Μακρια απο την βαβουρα

1. θάλασσα
2. σεξ
3. ρακέτα
4. σεξ
5. φαγί
6. σεξ
7. υπνο

μακριά απο τη βαβούρα με σεξ

:hystericalbs1:

ntinos
31-05-12, 12:47
1. θάλασσα
2. σεξ
3. ρακέτα
4. σεξ
5. φαγί
6. σεξ
7. υπνο

μακριά απο τη βαβούρα με σεξ

:hystericalbs1:

Εγ@μηθηκες εσυ
:hystericalbs1:

Nino
31-05-12, 12:53
1. Θαλασσα
2. Ρακετα
3. Φαγι
4. Σεξ
5. Υπνοοο

Μακρια απο την βαβουρα

ptboul ακους ειπε την απαγορευμενη λεξη!!!
:hystericalbs1:

Panos 316T
31-05-12, 12:54
μιας και επιβραβεύθηκα με ένα αξιόλογο ποσό από την δουλειά μου, προτιμώ ένα all inclusive ,να είναι απασχολημένος ο μικρός,να πάρω στην κυρά 2 ντουζίνες περιοδικά και να γίνω ένα με την ξαπλώστρα.

κάθε χρόνο σχεδόν πάμε Χίο (έχει σπίτι η γυναίκα) όπου η διαδικασία να πηγαίνουμε δύο φορές για μπάνιο την ημέρα, με τσάντες ,κουβαδάκια σκατουλάκια καταντά λίγο κουραστική.

Ptboul
31-05-12, 13:01
Ελεηνός τρισάθΛιος :ranting2:

2. Ρακετα



Σε όλα συμφωνώ 100%, αλλά το τάκα τούκα τάκα τούκα μου γυρνάει το μυαλό.

Ρακέτα μόνο υπο αυστηρές προϋποθέσεις επιτρέπεται

https://static01.aek365.com/uploads/articles/d4d1711d7974d739da0442549262e3d7_129220.jpg

Cobalt
31-05-12, 13:02
Λοιπόν...

παντόφλα, ξάπλα, ψάρεμα, ρέκλα, αξυρισιές, καλαμαράκια και ψαρούκλες, ουζάκια, κρασίλες, κάρβουνα...

αντε και κανα κουβαδάκι στην άμμο με τα παιδιά και τη BMW δίπλα...

ntinos
31-05-12, 13:05
Ελεηνός τρισάθΛιος :ranting2:


Σε όλα συμφωνώ 100%, αλλά το τάκα τούκα τάκα τούκα μου γυρνάει το μυαλό.

Ρακέτα μόνο υπο αυστηρές προϋποθέσεις επιτρέπεται

https://static01.aek365.com/uploads/articles/d4d1711d7974d739da0442549262e3d7_129220.jpg

Για πες μας και το πως γουσταρεις εσυ thumb







Και πως την περνας εν τελη ....

Το μεγαλο ερωτημα ομως παραμενει:

Ρακετα ή mitsuko :hystericalbs1::hystericalbs1:

Ptboul
31-05-12, 13:18
Για πες μας και το πως γουσταρεις εσυ thumb

Και πως την περνας εν τελη ....

Το μεγαλο ερωτημα ομως παραμενει:

Ρακετα ή mitsuko :hystericalbs1::hystericalbs1:

Αμ είναι πονηρός ο βλάχος κ θέλει να με βάλει στο τριπάκι για απαντήσεις που θέλει να ακούσει.

Έννοια σου κ την μιτσούκο την τρώμε όΛοι.

Λοιπόν:

Πως γουστάρω:
a. 1 εβδομάδα σε Νησί με φίλους και παρελκόμενα σε δωμάτιο μπάΝικο.
b. 3-4 μέρες με την σκηνή μόνος στην Ελαφόννησο προ 2004 εποχής (free camping) για κυνήγι γκόμινας και γούστα.
c. 2 εβδομάδες στο χωριό μόνος κάνοντας παρέα με τις παλιοπαρέες των παιδικών χρόνων και τους ατελέσφορους έρωτες.
d. 3 μέρες σε εξοχικό φίλων (κατεπιλογήν). (πάΛι μόνος)

Σύνολο: 1 μήνα.


Πως την περνώ εν τεΛη:

https://www.sherv.net/cm/emo/valentine/guitar-play.gif

Περνώ διαβαί… περνώ διαβαίνω για να δω
δυο μάτια αγα… δυο μάτια αγαπημένα,
για να φέ… για να φέρει ο λογισμός
ξανά στα πε… ξανά στα περασμένα.

ntinos
31-05-12, 13:19
Εισαι ωραιος ΜπουΛι !

ntinos
31-05-12, 13:21
1. Θαλασσα
2. Ρακετα
3. Φαγι
4. Σεξ
5. Υπνοοο

Μακρια απο την βαβουρα

Με αγγιξε η παραπανω ειλικρινια του ΜπουΛΙ, και δεν μπορω παρα να ριξω την μασκα, και να πω και εγω πως γουσταρω:

3. Φαγι
5. Υπνο

Αντε και καμια παραλια για αλλαγη



:hystericalbs1:

Ptboul
31-05-12, 13:27
Με αγγιξε η παραπανω ειλικρινια του ΜπουΛΙ, και δεν μπορω παρα να ριξω την μασκα

και να φανταστείς είπα να μη φανώ κάφρος κ έβαλα στο τέλος και 5 μέρες στο νησί με την γυναίκα αλλά το σβησα :hystericalbs1:

Να προσθέσω ότι φυσικά αχόριστος σύντροφος (όπου είναι δυνατόν) είναι το αηθαλές glx

https://www.parasyris.com/yannis/assets/moto/cub50/Honda_GLX50_04.jpg

φωτό δανεική

doctore
31-05-12, 17:26
:thumbsup:

Με μια ματιά που έριξα τώρα στα αποτελέσματα, εδώ μέσα είμαστε
από τεσσάρων κάθετος πέντε αστέρων και άνω

:thumbsup:

dark knight
31-05-12, 17:36
θελω να παω εξωτερικο(αυγουστο) αλλα δεν ξερω αν θα τα καταφερω ακομα!

ntinos
31-05-12, 17:41
Για που μερια ?

Ελα μαζι μου την αλλη βδομαδα ;-)

Stunt Mike
31-05-12, 21:44
:thumbsup:

Με μια ματιά που έριξα τώρα στα αποτελέσματα, εδώ μέσα είμαστε
από τεσσάρων κάθετος πέντε αστέρων και άνω

:thumbsup:

Οντως!!!Κλασικη περιπτωση BMW club ε??Αν ειμασταν Yugo club,ουτε καν στην επιλογη δεν θα ηταν της δημοσκοπησης!Θα επαιζε η κατηγορια:''διακοπες στα μαγευτικα Σεπολια!!'' :hystericalbs1: και στην καλυτερη,η επιλογη ''ελευθερο καμπινγκ στη Βαρκιζα!''

Stunt Mike
31-05-12, 21:50
Να σημειωσω κι εγω οτι μεχρι στιγμης ολα τα χρονια πηγαινα διακοπες σ'ενοικιαζομενα δωματια καθε χρονο και σε διαφορετικο μερος συνηθως.Το χωριο μου δυστυχως ειναι ορεινο οποτε και δεν το προτιμουσα τους καλοκαιρινους μηνες.
Φετος ομως εκανα ενα παλιο ονειρο πραγματικοτητα:αγορασα ενα τροχοσπιτο για να γυριζω απο μερος σε μερος(βαριεμαι ευκολα),παντα ομως σε οργανωμενα καμπινγκ γιατι εχουμε και οικογενεια...

z3 2.2
31-05-12, 21:58
Tροχοσπιτο σε οργανωμενο camping.
Παρεες απο τα παιδικα χρονια ολοι στο ιδιο camping, πλεον με δικα μας τροχοσπιτα και δικα μας παιδια!!!

11 μηνες μεσα σε τεσσερις τοιχους,δεν αντεχω και το καλοκαιρι τσιμεντο ρε παιδια.
Σχεδον γεννηθηκα σε ελευθερο camping Ιουλιο μηνα.
Παντα οι διακοπες μας σαν οικογενεια ηταν σε camping.
Αυτοκινητο,τρειλερ με το σκαφακι του πατερα και βουρ!
Δεν μπορω να κανω καλοκαιρινες διακοπες αλλιως.

Τα τρια τελευταια χρονια απεκτησα και το δικο μου τροχοσπιτο και ειμαι πανευτυχης!

Το χειμωνα βεβαια μια βδομαδα διακοπες σε "περιποιημενο" καταλυμα ειναι must.

atha
31-05-12, 22:06
thalasa-paralia-thalasa-paralia. ade kai psaraki kai tavlaki kai kamia kodra . ola ta alla einai perita . meno pantou ektos apo skini arkei na exei endiaferousa thalasa konta gia na eimai me ti maska oli mera

sierra
31-05-12, 22:53
Φετος ομως εκανα ενα παλιο ονειρο πραγματικοτητα:αγορασα ενα τροχοσπιτο για να γυριζω απο μερος σε μερος(βαριεμαι ευκολα),παντα ομως σε οργανωμενα καμπινγκ γιατι εχουμε και οικογενεια...



Δεν μπορω να κανω καλοκαιρινες διακοπες αλλιως.
Τα τρια τελευταια χρονια απεκτησα και το δικο μου τροχοσπιτο και ειμαι πανευτυχης!

Σας περιμένω στο κάμπιγκ "Astros" στο Παράλιο Άστρος, οργανωμένο και φθηνό. Εκεί κάνω διακοπές τα τελευταία 10 χρόνια. Είχα βαρεθεί τόσα χρόνια παντελόνια, πουκάμισα, γραβάτες, σακκάκια, παπούτσια και τσιμέντο. Τώρα όλη μέρα μόνο βερμούδες, μαγιό, σαγιονάρες και την μπέμπα από εφέτος δίπλα και όλη μέρα παραλία με τα μοντέλα δίπλα πήγαινε-έλα. Α! και το ξημέρωμα για ψάρεμα να τρώμε και κανένα φρέσκο ψάρι. Το βράδυ έχει ψησταριά έτοιμη και πολλές άλλες λύσεις όποτε και όπου θες. Δεν μπορώ τα ξενοδοχεία. Το χειμώνα στο χωριό που είναι ορεινό... :thumbsup: :thumbsup: :thumbsup:

Stunt Mike
31-05-12, 23:01
Σας περιμένω στο κάμπιγκ "Astros" στο Παράλιο Άστρος, οργανωμένο και φθηνό. Εκεί κάνω διακοπές τα τελευταία 10 χρόνια. Είχα βαρεθεί τόσα χρόνια παντελόνια, πουκάμισα, γραβάτες, σακκάκια, παπούτσια και τσιμέντο. Τώρα όλη μέρα μόνο βερμούδες, μαγιό, σαγιονάρες και την μπέμπα από εφέτος δίπλα και όλη μέρα παραλία με τα μοντέλα δίπλα πήγαινε-έλα. Α! και το ξημέρωμα για ψάρεμα να τρώμε και κανένα φρέσκο ψάρι. Το βράδυ έχει ψησταριά έτοιμη και πολλές άλλες λύσεις όποτε και όπου θες. Δεν μπορώ τα ξενοδοχεία. Το χειμώνα στο χωριό που είναι ορεινό... :thumbsup: :thumbsup: :thumbsup:

Για δωσε πληροφοριες!Πελλοπονησο δεν ειναι αυτο?Που ακριβως?Σκεφτομαι για tour Πελλοπονησου για τον Αυγουστο.... thumb

Lambros46
31-05-12, 23:12
Για δωσε πληροφοριες!Πελλοπονησο δεν ειναι αυτο?Που ακριβως?Σκεφτομαι για tour Πελλοπονησου για τον Αυγουστο.... thumb

Και εγώ κάπως έτσι με βλέπω φέτος.Μιας και το χωριό μου είναι δίπλα στην Τρίπολη(κοντά στο Άστρος),θα το έχω σαν βάση και θα πάω

Πρώτα στο καμπινγκ στο Θολό Ηλείας.Μετά θα κατηφορίσω προς Μεσσηνία μεριά στο καμπινγκ Ναβαρίνο και μετά ίσως πάω και στο καμπινγκ στη Κορώνη.

Εχω ψάξει για τα καμπινγκ στα οποία σκοπεύω να μείνω γιατί δεν θέλω να βρεθώ προ εκπλήξεων.

Τέλος,αν έχω χρόνο/χρήμα,λέω να πάω και ενα 3ήμερο στο-σχετικά κοντά από το χωριό μου-κάμπινγκ στο Τυρό.

z3 2.2
31-05-12, 23:25
Σας περιμένω στο κάμπιγκ "Astros" στο Παράλιο Άστρος, οργανωμένο και φθηνό. Εκεί κάνω διακοπές τα τελευταία 10 χρόνια. Είχα βαρεθεί τόσα χρόνια παντελόνια, πουκάμισα, γραβάτες, σακκάκια, παπούτσια και τσιμέντο. Τώρα όλη μέρα μόνο βερμούδες, μαγιό, σαγιονάρες και την μπέμπα από εφέτος δίπλα και όλη μέρα παραλία με τα μοντέλα δίπλα πήγαινε-έλα. Α! και το ξημέρωμα για ψάρεμα να τρώμε και κανένα φρέσκο ψάρι. Το βράδυ έχει ψησταριά έτοιμη και πολλές άλλες λύσεις όποτε και όπου θες. Δεν μπορώ τα ξενοδοχεία. Το χειμώνα στο χωριό που είναι ορεινό... :thumbsup: :thumbsup: :thumbsup:

ειμαι μετα το Αρκαδικο χωριο!!!!
Θα σου ερθω για καφε!!!!!
Ναι ρε Πανο! Ολες τις διακοπες τις βγαζω με μαγιο σαγιοναρα και καπελο!

sierra
31-05-12, 23:53
Για δωσε πληροφοριες!Πελλοπονησο δεν ειναι αυτο?Που ακριβως?Σκεφτομαι για tour Πελλοπονησου για τον Αυγουστο.... thumb

Ναι Πελλοπόνησο. Το Άστρος είναι περίπου 23 χιλιόμετρα μετά το Άργος. Από εθνική Κορίνθου - Τρίπολης βγαίνεις στην έξοδο της Στέρνας και πας για Άργος, περνάς Μύλους, Κιβέρι και μετά Άστρος. Μπορείς να πας και από Τρίπολη είναι 45 πρίπου χιλιόμετρα. Έχει καθαρές θάλασσες με ωραίες παραλίες. Στο κάμπιγκ που είμαι πάμε όλο το χρόνο δεν μας περιορίζει πότε θα πάμε και έχουμε κλειδιά για τον χειμώνα. Και έχει και μόνιμους εκεί οπότε η φύλαξη είναι καλή. Πάρε μια μικρή ιδέα... :thumbsup:
https://astroscamping.com/index_gr.html

sierra
31-05-12, 23:54
ειμαι μετα το Αρκαδικο χωριο!!!!
Θα σου ερθω για καφε!!!!!
Ναι ρε Πανο! Ολες τις διακοπες τις βγαζω με μαγιο σαγιοναρα και καπελο!

Όποτε θες. Αύριο πάω για 4μερούλες...:thumbsup:

SuperSonic
01-06-12, 09:29
Βασικα οσο μεγαλωνω παραξενευω οποτε θελω στο εξοχικο μου μαζι με καλη παρεα,καλο το ξενοδοχειο για να πας και να δεις ενα μερος που δεν εχεις παει ποτε αλλα το εξοχικο ειναι αλλη φαση.

bimmer-corfu
01-06-12, 17:07
εμένα πάντως μου αρέσουν πιο πολύ χειμερινές διακοπές, χιόνι, τζάκι κτλ
Ίσως επειδή είμαι απο νησί και τρέχω το καλοκαίρι πιο πολύ απο το χειμώνα

Bazil Van Sinner
01-06-12, 17:35
Oλα ομορφα και ωραια τα λετε,και αναλογα με την ηλικια και την οικ.κατασταση του καθενος αλλα και την δουλεια,αλλαζουν και τα γουστα!
Δεν θα ξεχασω ποτε καλοκαιρια πριν 10-15 χρονια που πηγαιναμε παρεα ΧΩΡΙΣ σκηνη καν,Καβουροτρυπες,Σκιαθος, ασος....πφφφφ ωραια χρονια!
Τωρα που μεγαλωσα α'ι' στο διαλα χαλασα!!Θελω αν ειναι δυνατον να ΜΗΝ οδηγαω καν,να μου αλλαζουν τα σεντονια και τις πετσετες ΚΑΘΕ πρωι και να μου φερνουν και πρωινο στο κρεββατι.
Η παρεα ειναι προκαθορισμενη εδω και καιρο οποτε ασχολουμαι με τα παρελκομενα.Το θεμα πλεον μεταφερθηκε στην τσεπη,καθως λενε και οι αμερικανοι,No money No funny!!!
Kαλο καλοκαιρι και ευχομαι σε ολους να τους<<βγει>>το πιο τρελλο τους ονειρο!